Startovní listina BARTH Run Velká pardubická

Statistika přihlášených

Trať
K5 km194
HC1000 m129
D10 km114
Kategorie
HCHC Dynamo rodinný běh pro Dětský domov Pardubice129
KZARUN ženy do 34 let42
KMARUN muži do 34 let37
KZBRUN ženy 35 - 49 let33
DMBRUN muži 35 - 49 let31
KDZDOGRUNNING ženy28
KMBRUN muži 35 - 49 let28
DMARUN muži do 34 let24
DZARUN ženy do 34 let14
DBMBIKE muži12
DZBRUN ženy 35 - 49 let9
KZCRUN ženy 50 a více let8
KMCRUN muži 50 a více let7
KDMDOGRUNNING muži6
DDZDOGRUNNING ženy5
DMCRUN muži 50 a více let5
DDMDOGRUNNING muži5
STŠTAFETA 2x5 km4
DBZBIKE ženy3
KKMKOLOBĚŽKA muži3
KKZKOLOBĚŽKA ženy2
DZCRUN ženy 50 a více let2
Celkem přihlášených437

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba
18.4.2018CZEAdámek Daniel REDPOINT - ELEVEN TEAM 10 km DMA 25.4.2018
27.3.2018CZEBalcarová Romana 5 km KDZ 28.3.2018
1.5.2018CZEBarakova Petra 5 km KZB 4.5.2018
24.4.2018CZEBarnetová Lenka Planet Express 10 km DZA 25.4.2018
24.4.2018CZEBarnetová Jana Planet Express 10 km DZA 25.4.2018
2.4.2018CZEBarta Vojtech 5 km KMA 9.4.2018
2.4.2018CZEBarta Jiri 5 km KMB 9.4.2018
22.4.2018CZEBártek Milan 1000 m HC 22.4.2018
22.4.2018CZEBártek Milan 10 km DMA 23.4.2018
22.3.2018CZEBartoníčková Simona + Matyáš Bartoníček Maty&Miki 1000 m HC 22.3.2018
23.3.2018CZEBěhal Jiří 5 km KMB 27.3.2018
10.4.2018CZEBenda Vitezslav + Adam Krásný + Nela Řádková 1000 m HC 10.4.2018
8.5.2018CZEBeránková Monika Praha 4 Runners 10 km DZA 10.5.2018
4.4.2018CZEBicanova Vera + Vojtik 1000 m HC 4.4.2018
15.4.2018CZEBočková Sandra 10 km DZA 15.4.2018
9.5.2018CZEBOHÁČ ZDENĚK 10 km DMB 11.5.2018
9.5.2018CZEBOHÁČ Vít 10 km DMA 11.5.2018
9.5.2018CZEBoháčová ANNA 10 km DZA 11.5.2018
9.4.2018CZEBouska Lukas + Stepik 1000 m HC 9.4.2018
26.4.2018CZEBoušková Martina 10 km DZB 27.4.2018
10.5.2018CZEBurkoň Zdeněk + Burkoňová Anna 1000 m HC 10.5.2018
10.5.2018CZEBurkoňová Petra + Burkoňová Eliška 1000 m HC 10.5.2018
8.5.2018CZEČech Martin 10 km DMA 9.5.2018
8.5.2018CZEČermák Martin Combo Strike 5 km KMB 8.5.2018
10.5.2018CZEČermák Zbyněk Debra ČR 5 km KKM 11.5.2018
10.5.2018CZEČermák Zbyněk + Čermáková Nikola Debra ČR 1000 m HC 10.5.2018
8.5.2018CZEČermáková Kamila Combo Strike 5 km KZA 8.5.2018
8.5.2018CZEČermáková Žaneta Combo Strike 5 km KZA 8.5.2018
28.3.2018CZEČerná Kamila 10 km DZB 6.4.2018
2.5.2018CZEČerňanský Petr "BARTH-VIP" 5 km KMA 2.5.2018
10.5.2018CZEČervenka Milan Pepek Námořník 5 km KMC 11.5.2018
15.5.2018CZEChaloupka Martin 10 km DMA 16.5.2018
15.5.2018CZEChaloupka Martin + Filípek Chaloupka 1000 m HC 15.5.2018
15.5.2018CZEChára Lukáš Czechoslovak Group BARTH-VIP 10 km DMB 15.5.2018
24.4.2018CZEChmelař Petr + Daniel Chmelař + Martina Chmelařová 1000 m HC 24.4.2018
21.3.2018CZEChmelařová Lenka + Bonie 10 km DDZ 27.3.2018
19.4.2018CZEChmelíková Andrea 1000 m HC 19.4.2018
8.3.2018CZEChmelikova Ivana + Johana Mikova 1000 m HC 8.3.2018
9.5.2018CZECidlinská Romana SrchMamma 5 km KZB 9.5.2018
15.5.2018CZEČtvrtečka Jan + Jan Čtvrtečka + Tomáš Čtvrtečka + Renáta Čtvrtečková 1000 m HC 15.5.2018
15.5.2018CZEČtvrtečka Jan 5 km KMB 16.5.2018
15.5.2018CZEČtvrtečková Renáta 5 km KZB 16.5.2018
23.3.2018CZECzagan Jan SDH Dědek 1000 m HC 23.3.2018
30.4.2018CZEDanielová Veronika + Hrnčíř Radim O5MY 10 km ST 2.5.2018
18.4.2018CZEdanihelka oldřich NC Svítkovice 10 km DMB 25.4.2018
31.3.2018CZEDobeš Milan 5 km KMC 10.5.2018
31.3.2018CZEDobešová Monika 5 km KZC 10.5.2018
4.5.2018CZEDobíhalová Radka + Dobíhalová Adéla + Dobíhal Roman Calypso 1000 m HC 4.5.2018
9.5.2018CZEDoktor Ondřej AC Pardubice 10 km DMA 10.5.2018
24.3.2018CZEDolezal Jiri 10 km DMB 27.3.2018
16.3.2018CZEDoležel Zdeněk + Doležel Aleš + Doležel Adam 1000 m HC 16.3.2018
16.3.2018CZEDoležel Zdeněk 5 km KMB 19.3.2018
16.3.2018CZEDoleželová Markéta 5 km KZB 19.3.2018
16.3.2018CZEDoleželová Markéta 1000 m HC 16.3.2018
21.3.2018CZEDospěl Roman + Šimon Dospěl + Tereza Dospělová + Ivana Dospělová ŽAKO 1000 m HC 21.3.2018
15.5.2018CZEDoubek Petr PeakMachine.cz 10 km DMB 16.5.2018
15.5.2018CZEDoubek Brennerová Lenka + Zorka Zelený Pruh 10 km DDZ 16.5.2018
25.4.2018CZEDouda Michal + Winslow 5 km KDM 17.5.2018
3.5.2018CZEDrbal Luboš SDH Zruč nad Sázavou 10 km DMA 7.5.2018
15.5.2018CZEDudková Eva Czechoslovak group 10 km DZA 15.5.2018
14.5.2018CZEDunda Vojtěch Vojta- Svítkov run 5 km KMA 15.5.2018
24.4.2018CZEDunda Milan Kup kolo MTB team Pardubice 10 km DBM 25.4.2018
12.5.2018CZEDundová Zuzana 5 km KZB 15.5.2018
31.1.2018CZEDušek Martin pen.tagram 5 km KMA 2.2.2018
24.3.2018CZEDusík Václav 10 km DMC 27.3.2018
2.5.2018CZEDvořáčková Helena + Dvořáčková Tea + Bednářová Lucie Tea 1000 m HC 2.5.2018
12.5.2018CZEDvorak Petr + Matyas Dvorak Matyas Dvorak 1000 m HC 12.5.2018
9.5.2018CZEDvořáková Iva + Dvořáková Daniela TJ Sokol Jaroměř 1000 m HC 9.5.2018
19.3.2018CZEFendrich Karel + Fendrich Martin + Fendrich Karel jr. Feda team 1000 m HC 19.3.2018
16.5.2018CZEFendrich Karel Feda team 5 km KMA 17.5.2018
19.3.2018CZEFendrichová Renata Feda Team 5 km KZB 17.5.2018
1.5.2018CZEFiedlerová Jana 10 km DZB 4.5.2018
12.4.2018CZEFořtová Alena + Filip Fořt + Adam Fořt Kolinecký nerezák 1000 m HC 12.4.2018
13.5.2018CZEFranc Pavel 5 km KMB 15.5.2018
22.3.2018CZEFrancová Eva + Francová Eva + Franc Pavel 1000 m HC 22.3.2018
27.4.2018CZEFrýdl Miroslav 10 km DMC 2.5.2018
27.4.2018CZEFrýdlová Šárka 10 km DZA 2.5.2018
14.5.2018CZEFrýdlová Šárka + Eliška Hájková + Jolana Dosedlová + Miroslav Frýdl Eliška 1000 m HC 14.5.2018
19.4.2018CZEGill Šárka + Astra Latika Pintadita 5 km KDZ 23.4.2018
9.5.2018CZEGötz Jan 2BMOTO 5 km KMB 11.5.2018
9.5.2018CZEGotz Oliver 2BMOTO 5 km KMA 11.5.2018
9.5.2018CZEGötz Adam + Maya 10 km DDM 18.5.2018
9.5.2018CZEGötzová Lea 2BMOTO 5 km KZC 18.5.2018
3.5.2018CZEGregor Pavel 5 km KMB 3.5.2018
7.5.2018CZEGrigarová Terezie 5 km KZA 9.5.2018
30.4.2018CZEGumanova Martina + Gumanova Matylda + Guman Tadeas + Gumanova Valerie + Guman Tomas Guman team 1000 m HC 30.4.2018
15.5.2018CZEHačevská Vladimíra + Consuela Maya 5 km KDZ 16.5.2018
14.4.2018CZEHainiš Pavel + Pavel Hainiš + Michaela Hainišová 1000 m HC 14.4.2018
14.4.2018CZEHainišová Michaela 5 km KZB 17.4.2018
7.5.2018CZEHAJEK MARTIN + Zbiňovcová Viktorka + Zbiňovec Mareček + Soňa Hájková + Stanislava Rudolfová Juwáci 1000 m HC 7.5.2018
11.4.2018CZEHamernikova Lucie + Eliška Hamerníková KLADIVA 10 km ST 11.4.2018
11.4.2018CZEHampl Michal + Hamplova Josefina 1000 m HC 11.4.2018
9.5.2018CZEHanuš Daniel 10 km DMB 9.5.2018
11.4.2018CZEHavelka Daniel 10 km DMB nezaplaceno
3.5.2018CZEHavrda Tomáš 10 km DBM 3.5.2018
24.3.2018CZEHellerová Michaela + Heller Jáchym + Heller Jan 1000 m HC 24.3.2018
29.4.2018CZEHeřmanská Kristýna 5 km KZA 10.5.2018
14.4.2018CZEHlaváčková Katka + Ondřej Pávek 1000 m HC 14.4.2018
21.3.2018CZEHlínová Helena + Vítek 1000 m HC 21.3.2018
21.3.2018CZEHlínová Helena 10 km DZB 4.5.2018
5.4.2018CZEHloušková Šárka + Yuko 5 km KZA 12.4.2018
31.1.2018CZEHloušková Tereza pen.tagram 5 km KZA 2.2.2018
14.4.2018CZEHOfmanová MIchaela + Hofmanová Anna + Hofman Jiří 1000 m HC 14.4.2018
17.4.2018CZEHofmanová Jitka + Adam Hofman + Radovan Ceral 1000 m HC 17.4.2018
14.5.2018CZEHolická Marta 5 km KZB 15.5.2018
5.5.2018CZEHolub Miloš + Filip Holub 1000 m HC 5.5.2018
14.5.2018CZEHolý Jiří 5 km KMB 15.5.2018
14.5.2018CZEHolý Jiří + Holá Anna Kottwitz 1000 m HC 14.5.2018
18.4.2018CZEHoráčková Pavla 5 km KZA 18.4.2018
20.3.2018CZEHoráková Jindra + Anička Horáková BŽB 1000 m HC 20.3.2018
20.3.2018CZEHoráková Jindra Báječné ženy v běhu 5 km KZC 27.3.2018
14.4.2018CZEHorník Jakub Kupkolo MTB team Pardubice 10 km DBM 25.4.2018
10.5.2018CZEHrabinova Marcela 10 km DZB 11.5.2018
27.4.2018CZEHradil Ondřej + Anna Hradilová 1000 m HC 27.4.2018
27.4.2018CZEHrbková Marie + Shark ze svobodneho dvora 5 km KDZ 2.5.2018
15.4.2018CZEHrdá Eliška Bambulka 5 km KZA 15.4.2018
1.5.2018CZEHrdá Eva 5 km KZA 4.5.2018
8.3.2018CZEHromádko Jiří + Kubásková Petra + Hromádková Nela Skuteč 1000 m HC 8.3.2018
9.5.2018CZEHromádková Lenka 5 km KZA 9.5.2018
18.4.2018CZEHutlová Andrea 5 km KZB 18.4.2018
17.4.2018CZEHutlová Andrea + Hanuš Vojtěch + Hanuš Daniel BARTH-VIP 1000 m HC 17.4.2018
4.5.2018CZEJanda David SK Kola Víšek 5 km KMA nezaplaceno
4.5.2018CZEJanda David + Chico SK Kola Víšek 5 km KDM nezaplaceno
4.5.2018CZEJanda David SK Kola Víšek 10 km DBM nezaplaceno
21.3.2018CZEJavorová Petra + Marley 5 km KDZ 4.4.2018
10.4.2018CZEJelínek Lukáš ERA 10 km DMB 10.4.2018
2.5.2018CZEJičínská Veronika + Radek Jičínský 1000 m HC 2.5.2018
2.5.2018CZEJičínský Petr 5 km KMA 2.5.2018
24.3.2018CZEJiri Dolezal + Jitka Dolezalova 1000 m HC 24.3.2018
25.4.2018CZEJoska Radek + Kevin 5 km KDM 27.4.2018
8.4.2018CZEJukl Lukáš 10 km DMA 9.4.2018
18.2.2018CZEJungwirth Karel 5 km KMB 22.2.2018
1.5.2018CZEJungwirth Jan SVVAT 5 km KMB 15.5.2018
6.5.2018CZEKabourek Aleš 10 km DMB 9.5.2018
6.5.2018CZEKabourková Kateřina + Baf 5 km KDZ 9.5.2018
6.5.2018CZEKacerovský Marian 5 km KMB 9.5.2018
15.5.2018CZEKachyňová Kristýna + Sedláková Eva + Betyna Profair spol. s r.o. 1000 m HC 15.5.2018
29.3.2018CZEKahl Václav + Syrovátková Jana Draci v hradci 10 km ST 1.4.2018
21.3.2018CZEKaláb David 10 km DDM 27.3.2018
9.5.2018CZEKalenská Ilona + Black Jihočeský canicross 5 km KDZ 9.5.2018
9.5.2018CZEKanta Milan + Kofilka od Emy Destinové 10 km DDM 10.5.2018
15.5.2018CZEKaplan Radek Czechoslovak Group BARTH-VIP 10 km DMB 15.5.2018
16.3.2018CZEKarabinová Petra 5 km KZA 19.3.2018
18.4.2018CZEKaráskova Darina Báječné ženy v běhu 5 km KZC 23.4.2018
22.3.2018CZEKašpar Petr 10 km DMB 27.3.2018
30.3.2018CZEKlouček Martin 5 km KMB 3.4.2018
1.4.2018CZEKmoníček Jakub BARTH 5 km KMA 1.4.2018
12.4.2018CZEKoďous Leoš + Egar Nick od Křemence MOP VOKO 10 km DDM nezaplaceno
13.4.2018CZEKoďousová Veronika 5 km KZA 17.4.2018
10.5.2018SVKKohoutová Lucia 5 km KZA 16.5.2018
14.5.2018CZEKolbaba Petr 5 km KMA 15.5.2018
7.4.2018CZEKompauerová Anna + Air+Tex 5 km KDZ 10.4.2018
14.5.2018CZEKopecká Lenka + Kopecká Emča + Kopecký Fanda + Kopecká Anežka 1000 m HC 14.5.2018
9.5.2018CZEKopecká Lenka 5 km KZB 15.5.2018
21.3.2018CZEKopecká Kateřina + Molly 5 km KDZ 27.3.2018
21.3.2018CZEKopecká Kateřina + Filip 1000 m HC 21.3.2018
18.4.2018CZEKopecký Milan 5 km KMB 23.4.2018
10.5.2018CZEKorejtková Dominika 5 km KZA 10.5.2018
16.4.2018CZEKořínek Martin 10 km DMC 17.4.2018
5.4.2018CZEKosinová Šárka + Hloušek Lukáš + Hloušková Karolína 1000 m HC 5.4.2018
20.3.2018CZEKovář Jaroslav 5 km KMC 21.3.2018
20.3.2018CZEKovářová Monika 10 km DZC 21.3.2018
23.4.2018CZEKrálová Lenka + Bella 10 km DDZ 4.5.2018
6.5.2018CZEKratina Josef BKJK Jablonec nad Nisou 5 km KMC 7.5.2018
10.5.2018CZEKrátká Zuzka ** Zuzka ** 10 km DBZ 10.5.2018
10.5.2018CZEKrátký Martin 10 km DBM 10.5.2018
15.5.2018CZEKratochvíl Stanislav + Kratochvíl Adam 1000 m HC 15.5.2018
15.5.2018CZEKratochvíl Stanislav 10 km DMB 17.5.2018
21.3.2018CZEKratochvíl Michal Kraťáci 5 km KMA 12.4.2018
24.3.2018CZEKratochvílová Jitka + Zuzana Kratochvílová + Matyáš Kratochvíl + Michal Kratochvíl + Milan Kratochvíl Kraťáci 1000 m HC 24.3.2018
4.4.2018CZEKreiselová Slávka + Rocky 5 km KDZ 17.4.2018
29.3.2018CZEKrivankova Lubomira + Krivanek Tomas 1000 m HC 29.3.2018
29.3.2018CZEKřivánková Lubomíra 5 km KZB 9.4.2018
8.3.2018CZEKubásková Ivana + Eliška Huňáčková + Šarlota Huňáčková + Vlastimil Huňáček 1000 m HC 8.3.2018
16.4.2018CZEKubátová Olga + Kubátová Denisa + Kubátová Klára Rodinný běh 1000 m HC 16.4.2018
7.3.2018CZEKubín Štěpán + Barunka Kubínová + Honzík Kubín + Lada Kubínová Běžci na Hodinářce 1000 m HC 7.3.2018
26.3.2018CZEKučerová Petra + Balů Jrt Agi Pardubice 5 km KDZ 28.3.2018
23.3.2018CZEKučerová Kateřina 5 km KZA 27.3.2018
11.5.2018CZEKuchyňka Pavel + Kuchyňka Matyáš + Kuchyňková Adéla + Kuchyňková Hana 10 km DMB 11.5.2018
26.4.2018CZEKulhánková Dana 10 km DZB 27.4.2018
26.4.2018CZEKulhánková Kristýna 10 km DZA 4.5.2018
10.4.2018CZEKumpan Ondřej + Jan Kumpan 1000 m HC 10.4.2018
10.4.2018CZEKumpanová Marcela + Daniel Kumpan + Anita Kumpanová Kumpaňáci 1000 m HC 10.4.2018
10.4.2018CZEKumpanová Marcela 5 km KZB 17.4.2018
6.5.2018CZEKuricová Pavla 5 km KZA 9.5.2018
21.3.2018CZEKusá Lenka + Kusý Josef Kusadla 1000 m HC 21.3.2018
21.3.2018CZEKusý Josef + Kusý Filip Kusadla 1000 m HC 21.3.2018
6.4.2018CZEKužma Petr + Aki 5 km KDM 12.4.2018
6.3.2018CZEKvoch Petr + Michal Kvoch + Jan Kvoch + Daniela Kvochová SKRIPT s.r.o. 1000 m HC 6.3.2018
6.3.2018CZEKvoch Jan SKRIPT s.r.o. 5 km KMA 22.5.2018
6.3.2018CZEKvochová Daniela + Michal Kvoch + Jan Kvoch + Petr Kvoch SKRIPT s.r.o. 5 km KZB 4.5.2018
17.3.2018CZELABÍK MARTIN ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK 10 km DMB 19.3.2018
18.3.2018CZELabíková Veronika ŽIŽKOVKA BOROHRÀDEK 5 km KZA 19.3.2018
9.4.2018CZELadrová Andrea + Fífa 5 km KDZ 10.4.2018
12.4.2018CZELangr Pavel šneci v akci 5 km KMB 12.4.2018
12.4.2018CZELangr Pavel + Tereza Langrová 1000 m HC 12.4.2018
12.4.2018CZELangrová Simona + Martin Langr 1000 m HC 12.4.2018
12.4.2018CZELangrová Simona šneci v akci 5 km KZB 12.4.2018
16.3.2018CZELenochová Jana 1000 m HC 16.3.2018
21.3.2018CZELevinský Václav + Levinská Eliška + Levinská Veronika 1000 m HC 21.3.2018
8.4.2018CZELocker Václav AC Pardubice 5 km KMA 17.4.2018
21.3.2018CZELudvíček Jaroslav + Anička + Jakub + Martina 1000 m HC 21.3.2018
21.3.2018CZELudvíčková Martina + Anna 1000 m HC 21.3.2018
23.4.2018CZELuštincová Martina Luštovi 5 km KZA 23.4.2018
24.4.2018CZELuštinec Jakub Lušťovi 5 km KMA 24.4.2018
14.5.2018CZEMacák Ondra + Barbora Macáková + Šimon Macák + Veronika Macáková 1000 m HC 14.5.2018
14.5.2018CZEMacák Ondřej Iveco Czech republic 10 km DMA 14.5.2018
23.4.2018CZEMacáková Veronika 10 km DZA 23.4.2018
26.3.2018CZEMacháčková Kateřina Barkness 5 km KDZ 1.4.2018
26.3.2018CZEMacháčková Jana Barkness 5 km KDZ 28.3.2018
4.5.2018CZEMachala Petr 10 km DMB 9.5.2018
14.5.2018CZEMachovcová Zuzana + Machovec Petr + Machovec Vojtěch 1000 m HC 14.5.2018
18.4.2018CZEMalachta Norbert + Vortel Alexandr 1000 m HC 18.4.2018
18.4.2018CZEMalachta Norbert 10 km DMB 16.5.2018
2.5.2018CZEMálek Martin 5 km KMB 2.5.2018
30.4.2018CZEMálek Zdeněk 10 km DMA 4.5.2018
26.3.2018CZEMálková Hanka Bob a Bobek 10 km DZA 27.3.2018
2.5.2018CZEMálková Lenka + Màlek Tadeáš + Málek Jonáš + Tichá Viktorie Málek Tadeáš, Málek Jonáš, Viktorie Tichá 1000 m HC 2.5.2018
9.5.2018CZEMárová Eliška Srchmamma 5 km KZA 9.5.2018
26.3.2018CZEMaruna Robert Bob a Bobek 10 km DMB 27.3.2018
7.5.2018CZEMašek Karel 5 km KMA 9.5.2018
30.4.2018CZEMates Petr Matesáci 10 km DMA 2.5.2018
30.4.2018CZEMatesová Jana Matesáci 10 km DZA 2.5.2018
16.5.2018CZEMatoušek Petr + Tadeaš Matoušek + Nikola Matoušková 1000 m HC 16.5.2018
24.4.2018CZEMatulík René + Jessi Pardubice 5 km KDM 27.4.2018
15.5.2018CZEMergancová Jana JANA 10 km DZB 15.5.2018
14.5.2018CZEMěstecký Petr 10 km DMB nezaplaceno
15.5.2018CZEMichal David 10 km DMB 16.5.2018
26.3.2018CZEMikulecká Anna 5 km KZA 27.3.2018
12.5.2018CZEMiletín Tomáš 5 km KMA 15.5.2018
9.4.2018CZEMinář Luboš 5 km KMA 10.4.2018
20.3.2018CZEMinchev Ivan Just 5 km KMC 27.3.2018
9.5.2018CZEMišáková Kristýna 5 km KZB 11.5.2018
10.5.2018CZEMlateček Radek + Zuzana Mlatečková + Ondřej Mlateček + Aneta Radová + Kateřina Radová Ben 5 km KMB 11.5.2018
10.5.2018CZEMlatečková Zuzana Ben 5 km KZB 11.5.2018
12.5.2018CZEmlynarova katka 5 km KZA 18.5.2018
9.5.2018CZEMocek Tomáš 5 km KMB 11.5.2018
16.5.2018CZEMokrý Maxim PROfair 5 km KMA 16.5.2018
9.5.2018CZEMoravec Lukáš 5 km KMA 11.5.2018
9.5.2018CZEMorongová Michaela Záměláci 5 km KZA 11.5.2018
4.5.2018CZEMrázková Leona 5 km KZB 14.5.2018
25.3.2018CZEMrzenová Eva 10 km DMB 27.3.2018
10.5.2018CZEMusil Michal + Adélka Musilová 1000 m HC 10.5.2018
6.5.2018CZEMusil František 5 km KMA 9.5.2018
6.5.2018CZEMusil Jan 5 km KMA 9.5.2018
20.3.2018CZEMuzikova Klara + Mužíková Dorotka + Jeřábek Michal Dori 1000 m HC 20.3.2018
24.4.2018CZENajman Zdenek Planet Express 10 km DMA 2.5.2018
24.3.2018CZENajmanova Petra + Sodomka Daniel + Najmanova Andrea 1000 m HC 24.3.2018
10.5.2018CZENedbalová Tereza Fitnessky BOOM TISK 5 km KZA 11.5.2018
21.3.2018CZENěmcová Lenka Rebels Pardubice 5 km KZC 27.3.2018
21.3.2018CZENěmec Jiří Rebels Pardubice 10 km DBM 27.3.2018
13.5.2018CZENěmec Jiří Rebels Pardubice 5 km KMA 14.5.2018
23.3.2018CZENemešová Jana Nemešice :) 5 km KZB 5.4.2018
23.3.2018CZENetíková Aneta SDH Dědek 1000 m HC 23.3.2018
13.5.2018CZENetíková Simona 1000 m HC 13.5.2018
26.4.2018CZENeumanová Martina 5 km KZA 7.5.2018
18.4.2018CZENikolínková Markéta + Peppi 5 km KDZ 23.4.2018
25.4.2018CZENosek David 5 km KMB 4.5.2018
26.3.2018CZENosková Lucie + Nosková Adélka + Nosek Adámek + Nosek David 1000 m HC 26.3.2018
10.5.2018CZENováková Anežka 5 km KZA 11.5.2018
29.4.2018CZENováková Jitka 5 km KDZ 4.5.2018
8.5.2018CZENováková Gabriela 5 km KZB 9.5.2018
19.3.2018CZENovotna Michaela + David cernovsky Dasymima 1000 m HC 19.3.2018
19.3.2018CZENovotna Sylva + Maiky Dasymima 5 km KDZ 27.3.2018
5.5.2018CZENovotná Jitka 5 km KKZ 10.5.2018
5.5.2018CZENovotný Petr 5 km KKM 10.5.2018
19.4.2018CZEOlahová Zuzana + Pepssi Ladyhawks 5 km KDZ 23.4.2018
15.5.2018CZEPanuška Martin + Panuskova Majda + Panuska Tonik BK POHODA 1000 m HC 15.5.2018
14.5.2018CZEPavel Aleš + Denisa Pavlová 1000 m HC 14.5.2018
25.4.2018CZEPavlík Michal 5 km KMB 4.5.2018
9.4.2018CZEPavlík Michal + Pavlíková Barborka + Pavlíková Verunka + Pavlík Matýsek + Pavlíková Radka 1000 m HC 9.4.2018
8.5.2018CZEPazderová Alena 5 km KZB 15.5.2018
1.5.2018CZEPekař Patrik Kamarádi 5 km KMA 2.5.2018
1.5.2018CZEPetera Josef + Peterová Ema Peterovci 5 km KMB 15.5.2018
6.3.2018CZEPětíková Diana + JD 5 km KDZ 6.3.2018
28.4.2018CZEPicková Lenka 5 km KZA 7.5.2018
31.3.2018CZEPísař Martin SK Cyklo-RD Pardubice 10 km DBM 4.4.2018
4.5.2018CZEPobudová Monika + Krčmářová Michaela 1000 m HC 4.5.2018
21.3.2018CZEPodaný Lubomír 5 km KMA 21.3.2018
5.4.2018CZEPoskočil Lukáš + Fink Patrik HOPSKOCI 10 km ST 17.4.2018
5.4.2018CZEPoskočilova Gabriela + Forrest HOPSKOCI 5 km KDZ 10.4.2018
23.3.2018CZEPospíšil Jaroslav + Pospíšil Melichar + Mrzenová Eva + Mrzenová Lina 1000 m HC 23.3.2018
7.4.2018CZEPouč Radek 5 km KMA 9.4.2018
13.5.2018CZEPrázová Andrea + Liliana Malinova + Barbora Malinova + Anna Berankova 1000 m HC 13.5.2018
13.5.2018CZEPrázová Barbora 10 km DZA 16.5.2018
13.5.2018CZEPřecechtěl Martin údolí žízně 10 km DMA 13.5.2018
1.4.2018CZEPříhoda Martin MEDUNA kalírna 10 km DMB 4.4.2018
29.3.2018CZEProcházka Michal + Procházková Veronika 1000 m HC 29.3.2018
9.5.2018CZEPuchernová Tereza ŠAK Pardubice 10 km DBZ nezaplaceno
11.5.2018CZEPůhoný David 5 km KMA 15.5.2018
10.4.2018CZEPůhoný Jiří 5 km KMC 10.4.2018
9.5.2018CZEPultarová Veronika 5 km KZA 10.5.2018
2.5.2018CZERáliš Tomáš 5 km KMA 4.5.2018
2.5.2018CZERáliš Tomáš 5 km KMB 4.5.2018
2.5.2018CZERálišová Ida 5 km KZA 4.5.2018
9.4.2018CZERichter Milan + Zuzana Richterová Run magazine team 1000 m HC 9.4.2018
24.4.2018CZERichter Pavel 5 km KMA 25.4.2018
9.4.2018CZERichter Milan Run magazine team 10 km DMA 11.4.2018
16.5.2018CZEŘíha Jakub Pardubice 10 km DBM nezaplaceno
3.5.2018CZERulíková Jana + Jakub Tomáš + Karolína Rulíková 1000 m HC 3.5.2018
8.3.2018CZERusnyak Jan + Kristyna Rusnyakova + Beata Rusnyakova + Lucie Rusnyakova + Annabel Rusnyakova 1000 m HC 8.3.2018
26.3.2018CZERůžičková Božena 5 km KZA 27.3.2018
14.4.2018CZERychnovský Matěj 10 km DBM 17.4.2018
13.4.2018CZESabova Kristyna + Ella Fiserova 1000 m HC 13.4.2018
15.5.2018CZEŠafařík Michal + Deniska + Vojta + Jana MJDV 1000 m HC 15.5.2018
15.5.2018CZEŠafařík Michal ŠÁFA 10 km DBM 15.5.2018
13.5.2018CZESamková Lenka + Karolínka Samková + Kristýnka Samková Holky Samkovic 1000 m HC 13.5.2018
2.5.2018CZESecký Michal 5 km KKM 4.5.2018
8.5.2018CZESedláček Tomáš Velký Vřešťov 5 km KMA 9.5.2018
12.5.2018CZESedláčková Martina + Robert Sedláček + Robert Sedláček 1000 m HC 12.5.2018
12.5.2018CZESedláčková Martina + Robert Sedláček 5 km KZB 14.5.2018
10.5.2018CZESenohrábková Monika Fitnessky BOOM TISK 5 km KZB 11.5.2018
24.3.2018CZEShejbalová Jana RUN magazine team 5 km KZA 27.3.2018
21.3.2018CZEŠindler Ondřej BUGA Team 10 km DMA 27.3.2018
20.3.2018CZEŠíp Jan BKB Brno 5 km KMA 21.3.2018
16.3.2018CZESirová Veronika 5 km KZA 21.3.2018
20.3.2018CZEŠkarková Kateřina + Čečák Kryštof 1000 m HC 20.3.2018
10.5.2018CZEŠkolníková Petra + Žofka Petra a Žofka 5 km KDZ 14.5.2018
9.5.2018CZEŠkop Jakub + Kisha 2BMOTO 5 km KDM 11.5.2018
5.5.2018CZEŠkopová Denisa 5 km KZA 7.5.2018
21.3.2018CZESkořepová Tereza 10 km DZB 27.3.2018
2.5.2018CZESkřebská Martina + Dante Ler Gopo Dante Ler Gopo 5 km KDZ 17.5.2018
15.5.2018CZEŠlechtová Martina + Špičanová Nella + Špičan Petr + Emanovská Sabina + Šlechta Jan + Hambálková Monika + Baddy Profair spol. s r.o. 1000 m HC 15.5.2018
15.5.2018CZEŠlechtová Hana + Šlechtová Elizabeth + Šlechta Daniel + Matějková Nikola Profair spol. s r.o. 1000 m HC 15.5.2018
9.5.2018CZEŠlingrová Jana SrchMamma 5 km KZB 14.5.2018
19.4.2018CZEŠmejkalová Hana + Šmejkalová Barbora Šmejkalky 1000 m HC 19.4.2018
12.5.2018CZEŠmídlová Nela 5 km KZA 15.5.2018
16.4.2018CZESmolík Tomáš 5 km KMC 23.4.2018
17.4.2018CZESmolíková Marcela + Adélka Smolíková + Daniel Smolík + David Smolík 1000 m HC 17.4.2018
16.4.2018CZESmolíková Marcela 5 km KZB 23.4.2018
5.5.2018CZESolničková Lenka + Solnička Tadeáš + Solnička Ondřej 1000 m HC 5.5.2018
24.4.2018CZESoukup Petr Taťko do toho! 5 km KMA 24.4.2018
19.4.2018CZEŠreibr Josef 10 km DMB 2.5.2018
26.3.2018CZEŠrůtková Adéla 5 km KDZ 17.4.2018
5.5.2018CZEStarý Ladislav + Solnička Matyáš + Stará Marie 1000 m HC 5.5.2018
14.5.2018CZEŠtayrová Vendula + Klaudie Vinopalová 1000 m HC 14.5.2018
15.5.2018CZEŠtayrová Vendula 5 km KZB 15.5.2018
2.5.2018CZEStehlík Radim + Martin Stehlík Stehlíci 1000 m HC 2.5.2018
2.5.2018CZEStehlíková Lenka + Tomáš Stehlík Stehlíci 1000 m HC 2.5.2018
15.5.2018CZEStejskalová Anna 5 km KZC 15.5.2018
15.4.2018CZEŠtěpánek Radim 10 km DMA 15.4.2018
9.5.2018CZEŠtěpánek Lukáš 5 km KMA 11.5.2018
7.5.2018CZEŠtěpánová Kristýna 1000 m HC 7.5.2018
7.5.2018CZEŠtěpánová Kristýna 5 km KZA 9.5.2018
26.3.2018CZEŠterner Jan Sdružení Přátel Třebechovic 10 km DMA 27.3.2018
22.3.2018CZEStierandová Monika Šneci v běhu 5 km KZB 27.3.2018
22.3.2018CZEStierandová Monika + Stierand Vojtěch + Stierand Václav + Stierandová Valérie Mona Šneci v běhu 1000 m HC 22.3.2018
16.5.2018CZEŠtiková Eva 10 km DZB 16.5.2018
20.3.2018CZEŠtorek Milan + Anička + Vítek + Helča Skupičáci 1000 m HC 20.3.2018
21.3.2018CZEštorek milan 10 km DMB 4.5.2018
26.3.2018CZEŠvanda Michal Sdružení přátel Třebechovic 10 km DMB 27.3.2018
6.4.2018CZESviastyn Alena + Cezar Dobrmanci 5 km KZB 4.5.2018
6.4.2018CZESviastyn Felix + Sara Dobrmancir 5 km KMB 4.5.2018
27.3.2018CZESýkorová Dana + Sýkora Matyáš + Sýkora Jan "SÝKORÁČCI" 1000 m HC 27.3.2018
27.3.2018CZESykorova Dana 5 km KZB 11.4.2018
2.5.2018CZESynek Jiří Uranové doly Hamr 1972 10 km DMB 4.5.2018
15.5.2018CZESzekérová Iva 5 km KZA 16.5.2018
24.4.2018CZETamchynová Marcela Máca teamba 5 km KZC 25.4.2018
15.5.2018CZETichá Miriam 5 km KZA 16.5.2018
14.5.2018CZETikal František 10 km DMA 15.5.2018
8.5.2018CZETikal Jan H&E 5 km KMA 8.5.2018
8.5.2018CZETikal Jan H&E 10 km DBM 8.5.2018
16.4.2018CZETomáš Zdeněk BHT Advokáti 10 km DMA 17.4.2018
3.5.2018CZETopol Tomáš 5 km KMB 3.5.2018
3.5.2018CZETopolová Jana 1000 m HC 3.5.2018
21.3.2018CZETrávníček Marek 10 km DMB 27.3.2018
13.5.2018CZETrejbal Jan 10 km DMA 15.5.2018
13.5.2018CZETrejbalalová Lenka + Stela Trejbalová + Jan Trejbal 1000 m HC 13.5.2018
9.5.2018CZETrojanová Hana + Kryštof Lungrik + Sofie Lungriková + Bohumil Lungrik 1000 m HC 9.5.2018
18.4.2018CZETrojanová Hana 5 km KZB 18.4.2018
10.5.2018CZETušlová Jana 5 km KZA 15.5.2018
30.4.2018CZETykalová Marie 5 km KKZ 9.5.2018
8.5.2018CZEVacek Petr + Adam Vacek + Markéta Vacková + Jakub Vacek 1000 m HC 8.5.2018
22.4.2018CZEVáclava Havelková 5 km KZA 25.4.2018
17.3.2018CZEVagner Alex + Samuel Run for fun 10 km DDM 19.3.2018
18.4.2018CZEValentová Pavlína 5 km KZB 18.4.2018
9.5.2018CZEValentová Pavlína + Markéta Valentová + Matěj Valenta + Stanislav Valenta 1000 m HC 9.5.2018
8.5.2018CZEValentová Kateřina Matysík Eventing 10 km DBZ 9.5.2018
8.4.2018CZEVamberský Radim 5 km KMB 17.4.2018
24.4.2018CZEVančura Radek + Vančura Daniel + Vančurová Nela + Vančurová Laura + Vančurová Martina Vančurátka 1000 m HC 24.4.2018
5.5.2018CZEVávrová Pavlína + Jakub Vávra 1000 m HC 5.5.2018
6.4.2018CZEVejtasová Ilona + Kora 5 km KDZ 2.5.2018
13.12.2017CZEVentrubová Kateřina 10 km DDZ 15.12.2017
13.5.2018CZEVeselá Veronika + Jakub Veselý 1000 m HC 13.5.2018
20.3.2018CZEViktorinová Petra + Bára Viktorinová + Jan Viktorin 1000 m HC 20.3.2018
21.4.2018CZEVilčková Veronika + Shleby 10 km DDZ 27.4.2018
14.5.2018CZEVinklerová Marketa 5 km KZB 15.5.2018
15.5.2018CZEVinopal David + Klaudie Vinopalová David a Klaudi 1000 m HC 15.5.2018
25.4.2018CZEVítek Robert 10 km DMB 27.4.2018
8.5.2018CZEVlachynská Kristýna + Vlachynský Libor Stěžery 1000 m HC 8.5.2018
9.4.2018CZEVlček Petr LaPeinture 5 km KMB 9.4.2018
9.4.2018CZEVlčková Tereza LaPeinture 5 km KZA 9.4.2018
9.4.2018CZEVlčková Dana LaPeinture 5 km KZB 9.4.2018
9.5.2018CZEVodehnal Vojtěch Záměláci 5 km KMA 11.5.2018
21.3.2018CZEVodičková Alexandra + Renáta Jelínková Renáta Jelínková 1000 m HC 21.3.2018
16.3.2018CZEVokolek Michal Voky#22 1000 m HC 16.3.2018
13.5.2018CZEVokolek Michal 10 km DMB 15.5.2018
16.3.2018CZEVokolková Lucie 1000 m HC 16.3.2018
9.4.2018CZEVoldánová Naďa 5 km KZC 9.4.2018
21.3.2018CZEVondra Vaclav Rudník 10 km DMC 27.3.2018
10.4.2018CZEVondráčková Irena + Ciro Irena Vondráčková pes Ciro 5 km KDZ 7.5.2018
21.3.2018CZEVondrová Denisa + Vondra Matěj + Vondrová Adéla Rudník 1000 m HC 21.3.2018
18.3.2018CZEVondrová Denisa Rudník 5 km KZB nezaplaceno
24.3.2018CZEVondrová Lenka Šneci v běhu 5 km KZA nezaplaceno
18.4.2018CZEVortelová Eva + Vortelová Viktorie 1000 m HC 18.4.2018
18.4.2018CZEVosahlova Kamila + Jacobs cofi capito 5 km KDZ 25.4.2018
2.5.2018CZEVošvrdová Vanda Neváhej a běž! 5 km KZA 7.5.2018
20.3.2018CZEVoženílek Michal 5 km KMB 18.5.2018
11.12.2017CZEVránová Kateřina + Petráčková Žofie + Petráček Štefan rungorun 1000 m HC 11.12.2017
12.5.2018CZEVrba František 10 km DBM 16.5.2018
28.4.2018CZEWeidlich Tomáš USK Pardubice 5 km KMB 2.5.2018
28.4.2018CZEWeidlich Tomáš + Weidlichová Ema + Weidlichová Nela + Weidlichová Regína USK Pardubice 1000 m HC 28.4.2018
17.2.2018CZEWimmer Tomáš + Sofinka Wimmerová + 2009 rychlé housenky 1000 m HC 17.2.2018
2.5.2018CZEZajíček Martin 10 km DMA 9.5.2018
10.4.2018CZEŽák Tomáš Autocentrum Barth 10 km DMA 10.4.2018
25.4.2018CZEZavadil Radek + Adam Zavadil + Jan Zavadil + Amélie Zavadilová 1000 m HC 25.4.2018
14.4.2018CZEZavadil Radek Sportovní tým 10 km DMA 2.5.2018
14.4.2018CZEZavadil Radek Sportovní tým 10 km DMB 25.4.2018
14.4.2018CZEZavadil Adam Sportovní tým 5 km KMA 25.4.2018
19.4.2018CZEZáveská Nina Ladyhawks 5 km KDZ 4.5.2018
3.5.2018CZEZávorka Milan SDH Chabeřice 10 km DMA 9.5.2018
3.5.2018CZEZavřel Vít AC Pardubice 5 km KMA 4.5.2018
26.3.2018CZEZavřelová Jana Zavři Němčice 10 km DZC 27.3.2018
1.5.2018CZEZavřelová Lucie Kamarádi 5 km KZA 2.5.2018
27.3.2018CZEZavřelová Barbora Zavři Němčice 10 km DZA 28.3.2018
5.5.2018CZEZdeněk Jiří + Filip Zdeněk 1000 m HC 5.5.2018
19.4.2018CZEZelenka Jiří + Ema Zelenková + Nela Zelenková + Andrea Chmelíková 1000 m HC 19.4.2018
18.4.2018CZEZelenka Jiří 1000 m HC 18.4.2018
16.5.2018CZEZelenková Klára + Filip Zelenka + Klára Zelenková Zelenčata 1000 m HC 16.5.2018
31.3.2018CZEZelenková Klára + Anthony 5 km KDZ 17.4.2018
4.5.2018CZEZelený Ladislav Zizel 10 km DMB 7.5.2018
17.4.2018CZEZeman Vladimír Los Břežanos 10 km DMC 23.4.2018
13.5.2018CZEZídek Radek Synthesia 10 km DMB 15.5.2018
16.3.2018CZEZimová Kristýna 1000 m HC 16.3.2018
16.5.2018CZEŽítek Tomáš 5 km KMA 18.5.2018
1.5.2018CZEZittová Jana Zizel 10 km DZA 7.5.2018
1.5.2018CZEZittová Jana + Eliška Zittová + Emma Zittová + Ladislav Zelený ml. + Václav Zelený + Ladislav Zelený st. Zizelovci 1000 m HC 1.5.2018