Startovní listina TARZAN ZÁVOD

Statistika přihlášených

Trať
T31,7 km120
T42 km98
T2500 m68
T52,5 km38
T1100 m26
Kategorie
SMŠkoláci - chlapci 6-8 let60
SZŠkoláci - dívky 6-8 let60
SZ2Školáci 2 - dívky 9-11 let52
SM2Školáci 2 - chlapci 9-11 let46
PM2Předškoláci - chlapci 3-5 roky39
PZ2Předškoláci - dívky 3-5 let29
SZ3Školáci 3 - dívky 12- 15 let22
PMPředškoláci - chlapci 1-2 roky17
SM3Školáci 3 - chlapci 12- 15 let16
PZPředškoláci - dívky 1-2 roky9
Celkem přihlášených350

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba
17.9.2018CZE Kristlová Nikol 1,7 km SZ 19.9.2018
31.5.2018CZEAbsolonová Hana KSK Koldín 1,7 km SZ 1.6.2018
31.5.2018CZEAbsolonová Tereza KSK Koldín 1,7 km SZ 1.6.2018
3.9.2018CZEAdamec Marek CC Choceň 2,5 km SM3 6.9.2018
3.9.2018CZEAdamec Patrik CC Choceň 2 km SM2 6.9.2018
4.1.2018CZEBáča Dominik KMV 100 m PM 6.1.2018
2.7.2018CZEBalcarová Marie Proficar 2,5 km SZ3 4.7.2018
10.9.2018CZEBaranovič Tobias 500 m PM2 12.9.2018
10.9.2018CZEBaranovičová Sarah 2 km SZ2 12.9.2018
15.3.2018CZEBečička Tobiáš 500 m PM2 26.3.2018
7.9.2018CZEBednář Patrik 500 m PM2 11.9.2018
7.9.2018CZEBednářová Adéla 1,7 km SZ 11.9.2018
15.9.2018CZEBezdíček Tadeáš 2 km SM2 24.9.2018
25.2.2018CZEBortel Viktor Miroslav 1,7 km SM 27.2.2018
25.2.2018CZEBortlová Elena Miroslav 2 km SZ2 27.2.2018
25.2.2018CZEBortlová Ingrid Miroslav 2 km SZ2 27.2.2018
3.1.2018CZEBozetický Denis 1,7 km SM 8.1.2018
13.9.2018CZEČapek Matěj 100 m PM 14.9.2018
4.9.2018CZEČapek Jakub 500 m PM2 8.9.2018
4.9.2018CZEChaloupková Anna TEAM CHALI 1,7 km SZ 11.9.2018
4.9.2018CZEChaloupková Aneta TEAM CHALI 1,7 km SZ 11.9.2018
3.9.2018CZEČopian Vojtěch OWO 1,7 km SM 11.9.2018
3.9.2018CZEČopian Vilém OWO 1,7 km SM 11.9.2018
9.9.2018CZECoufalová Denisa TJ Sokol Jehnědí 500 m PZ2 14.9.2018
9.9.2018CZECoufalová Aneta TJ Sokol Jehnědí 1,7 km SZ 14.9.2018
30.5.2018CZEDaňková Viktorie 1,7 km SZ 1.6.2018
24.8.2018CZEDejdarová Tereza Iscarex Juior team Česká Třebová 1,7 km SZ 26.8.2018
2.9.2018CZEDemská Zuzana 100 m PZ 15.9.2018
11.9.2018CZEDiblikova Karin 2 km SZ2 13.9.2018
11.9.2018CZEDiblíkovâ Lucie 2,5 km SZ3 13.9.2018
19.6.2018CZEDolečková Anežka 2,5 km SZ3 22.6.2018
2.7.2018CZEDonthová Karolína 500 m PZ2 2.7.2018
2.9.2018CZEDoskočilová Laura TEAM KONEKTUM 1,7 km SZ 11.9.2018
17.9.2018CZEDostál Vojtěch 1,7 km SM 18.9.2018
25.5.2018CZEDostálová Alžběta 500 m PZ2 30.5.2018
17.9.2018CZEDostálová Kateřina 500 m PZ2 18.9.2018
13.9.2018CZEDudychová Michaela 2 km SZ2 19.9.2018
16.9.2018CZEDušková Markéta 2 km SZ2 18.9.2018
25.6.2018CZEDvořáčková Ema STG Choceň 1,7 km SZ 16.7.2018
15.9.2018CZEDvořák Vojtěch 1,7 km SM 21.9.2018
15.9.2018CZEDvořáková Veronika 1,7 km SZ 21.9.2018
1.5.2018CZEDvořáková Daniela TJ Sokol Jaroměř 2 km SZ2 19.5.2018
18.7.2018CZEEliáš Adam 2,5 km SM3 25.7.2018
25.5.2018CZEEliáš Štěpán 500 m PM2 29.5.2018
18.7.2018CZEEliáš František 1,7 km SM 25.7.2018
18.7.2018CZEEliášová Jana 2 km SZ2 25.7.2018
11.3.2018CZEFajfr Pavel 100 m PM 13.3.2018
25.5.2018CZEFajfr Jan 2 km SM2 29.5.2018
19.8.2018CZEFajfrova Dominika Fajfr tým 500 m PZ2 27.8.2018
11.3.2018CZEFajfrova Daniela Fajfr tým 500 m PZ2 13.3.2018
25.5.2018CZEFajfrová Michaela 2,5 km SZ3 29.5.2018
8.9.2018CZEFaltus Marek 2 km SM2 10.9.2018
9.9.2018CZEFaltusová Kristina 1,7 km SZ 10.9.2018
17.4.2018CZEFibikar Daniel 1,7 km SM 21.4.2018
27.8.2018CZEFibikar Matěj 1,7 km SM 29.8.2018
27.8.2018CZEFibikarová Pavla 2 km SZ2 29.8.2018
17.4.2018CZEFibikarová Lucie 100 m PZ 21.4.2018
6.9.2018CZEFilip Radim 2 km SM2 11.9.2018
6.9.2018CZEFilip Patrik 2 km SM2 11.9.2018
3.9.2018CZEFišer David SRTG Česká Třebová 500 m PM2 4.9.2018
28.5.2018CZEFoglova Nela K.S.K. 2 km SZ2 29.5.2018
27.7.2018CZEHájek Lukáš 2 km SM2 30.7.2018
27.7.2018CZEHájková Andrea 2,5 km SZ3 30.7.2018
5.3.2018CZEHašková Zuzana 500 m PZ2 8.3.2018
5.3.2018CZEHašková Barbora 1,7 km SZ 8.3.2018
19.2.2018CZEHlaváčková Adéla Hvězda pardubice 2,5 km SZ3 23.2.2018
15.3.2018CZEHlávková Adélka 1,7 km SZ 26.3.2018
3.6.2018CZEHloušek Lukáš 2 km SM2 12.6.2018
3.6.2018CZEHloušková Karolina 1,7 km SZ 12.6.2018
3.6.2018CZEHloušková Šárka 2,5 km SZ3 12.6.2018
27.8.2018CZEHofmann Daniel 1,7 km SM 29.8.2018
27.8.2018CZEHofmannová Anna 2 km SZ2 29.8.2018
17.5.2018CZEHolingerová Bětka K.O.B. Choceň 2 km SZ2 24.5.2018
17.5.2018CZEHolingerová Alenka 1,7 km SZ 24.5.2018
12.6.2018CZEHoráček Jan 2 km SM2 16.6.2018
14.8.2018CZEHorský Matěj 2 km SM2 19.9.2018
14.8.2018CZEHorský Vojtěch 1,7 km SM 19.9.2018
1.6.2018CZEHoudek Tobiáš 500 m PM2 24.8.2018
1.6.2018CZEHoudková Emilie 100 m PZ 24.8.2018
2.4.2018CZEHubáček Vojtěch 500 m PM2 10.4.2018
3.1.2018CZEHubalkova Michaela 2 km SZ2 14.1.2018
2.9.2018CZEHynek Karim Skřítci z borovic 500 m PM2 6.9.2018
5.9.2018CZEJanáček Dominik 1,7 km SM 11.9.2018
5.9.2018CZEJanáčková Nikol 500 m PZ2 11.9.2018
4.9.2018CZEJaneček Jáchym Radíkov! 2 km SM2 12.9.2018
1.9.2018CZEJaneček Antonín Gumídci 500 m PM2 3.9.2018
1.9.2018CZEJanečková Lucie Gumídci 100 m PZ 3.9.2018
13.8.2018CZEJaneš Šimon BMX Pardubice 1,7 km SM 12.9.2018
24.4.2018CZEJanespalová Adéla Myšky 1,7 km SZ 3.5.2018
24.4.2018CZEJanespalová Daniela Myšky 1,7 km SZ 3.5.2018
13.1.2018CZEJansa Šimon KoHal 500 m PM2 11.2.2018
3.1.2018CZEJansa Matěj KoHal 1,7 km SM 11.2.2018
1.9.2018CZEJelínková Eliška 500 m PZ2 3.9.2018
4.1.2018CZEJeřábek Michal KSK Koldín 1,7 km SM 4.1.2018
9.9.2018CZEJiráská Elen 2,5 km SZ3 14.9.2018
25.5.2018CZEJiráský Josef 500 m PM2 30.5.2018
17.9.2018CZEJireček Adam 1,7 km SM 20.9.2018
17.6.2018CZEJiruf Šimon 1,7 km SM 19.6.2018
17.6.2018CZEJiruf Filip 2 km SM2 19.6.2018
17.6.2018CZEJirufová Veronika 500 m PZ2 19.6.2018
7.9.2018CZEJůvová Martina 2 km SZ2 19.9.2018
5.8.2018CZEKadlecova Nikol 1,7 km SZ 6.8.2018
31.5.2018CZEKadochová Štěpánka KSK Koldín 1,7 km SZ 1.6.2018
31.5.2018CZEKadochová Eliška KSK Koldín 1,7 km SZ 1.6.2018
30.7.2018CZEKalous Jakub Kalousovi 2 km SM2 1.8.2018
11.9.2018CZEKalousková Vendula 100 m PZ 12.9.2018
30.7.2018CZEKalousová Anna Kalousovi 2,5 km SZ3 1.8.2018
15.5.2018CZEKaplan Jonáš 100 m PM 17.5.2018
15.5.2018CZEKaplan Damián 500 m PM2 17.5.2018
3.1.2018CZEKaplanová Tereza KSK Koldín 2,5 km SZ3 4.1.2018
3.1.2018CZEKlusoňová Milena VK Choceň 2 km SZ2 8.1.2018
5.9.2018CZEKohoutek Matěj Koko team 500 m PM2 8.9.2018
5.9.2018CZEKohoutková Ema Koko team 1,7 km SZ 8.9.2018
2.9.2018CZEKolář Kryštof 100 m PM 15.9.2018
2.9.2018CZEKolářová Anežka 2 km SZ2 15.9.2018
12.7.2018CZEKoller David 1,7 km SM 16.7.2018
12.7.2018CZEKollerová Pavlína 500 m PZ2 16.7.2018
3.1.2018CZEKollerová Rozárie 1,7 km SZ 6.1.2018
16.5.2018CZEKomárek Josef Komárkovi392 500 m PM2 17.5.2018
16.5.2018CZEKomárková Anna 2 km SZ2 17.5.2018
16.5.2018CZEKomárková Veronika Komárkovi392 2 km SZ2 17.5.2018
10.8.2018CZEKomprs Jiří 2 km SM2 14.8.2018
10.8.2018CZEKomprsová Adéla 1,7 km SZ 14.8.2018
14.9.2018CZEKopecký Šimon 2,5 km SM3 17.9.2018
16.5.2018CZEKopsa Ondřej 2 km SM2 17.5.2018
3.1.2018CZEKosár Adrian Dětské ZOO 1,7 km SM 6.1.2018
3.1.2018CZEKosárová Kristýna Dětské ZOO 500 m PZ2 6.1.2018
15.3.2018CZEKouba Radim ISCAREX Junior team ČT 1,7 km SM 26.3.2018
15.3.2018CZEKoubová Elen ISCAREX Junior team ČT 2 km SZ2 26.3.2018
21.6.2018CZEKouřím Tom 100 m PM 22.6.2018
21.6.2018CZEKouřímová Ema 2 km SZ2 22.6.2018
10.6.2018CZEKramule Matyáš SDH Milovice 2 km SM2 1.8.2018
10.6.2018CZEKramule Tadeáš AFK Milovice 1,7 km SM 1.8.2018
10.6.2018CZEKratochvil Simon Krataci 1,7 km SM 1.8.2018
10.6.2018CZEKratochvíl Šimon Krataci 500 m PM2 1.8.2018
9.9.2018CZEKrejsa Sebastian OnlyTrend 1,7 km SM 11.9.2018
17.9.2018CZEKristl Adam 100 m PM 19.9.2018
17.9.2018CZEKristl Ondřej 500 m PM2 19.9.2018
21.6.2018CZEKřížová Anyta KSK Koldín 1,7 km SZ 22.6.2018
30.5.2018CZEKroulíková Aneta 2,5 km SZ3 20.7.2018
20.7.2018CZEKubík Jiří 2,5 km SM3 23.7.2018
16.5.2018CZEKubová Nela Proficar 2,5 km SZ3 19.5.2018
16.5.2018CZEKubová Karolína Proficar 2 km SZ2 19.5.2018
14.6.2018CZEKubová Denisa 2,5 km SZ3 22.6.2018
19.6.2018CZEKubový Lukáš 1,7 km SM 22.6.2018
5.9.2018CZEKubrová Denisa 2 km SZ2 11.9.2018
15.2.2018CZEKučera Jiří Orli Choceň 2 km SM2 8.3.2018
3.1.2018CZEKučera Jaroslav Skřítci z borovic 500 m PM2 9.1.2018
29.6.2018CZEKučerová Jana 2 km SZ2 2.7.2018
29.6.2018CZEKučerová Zdeňka 1,7 km SZ 2.7.2018
15.2.2018CZEKučerová Tereza Orli Choceň 2,5 km SZ3 8.3.2018
3.1.2018CZEKučerová Barbora Ellen Skřítci z borovic 2 km SZ2 9.1.2018
7.9.2018CZEKukulová Eliška 100 m PZ 10.9.2018
1.8.2018CZEKunčická Mia 500 m PZ2 2.8.2018
24.6.2018CZEKunčická Claudie 1,7 km SZ 1.8.2018
27.2.2018CZELipavský Matěj 2 km SM2 8.3.2018
3.1.2018CZEMacháček Vítek AC Choceň 1,7 km SM 8.1.2018
3.1.2018CZEMacháčková Kateřina AC Choceň 2 km SZ2 8.1.2018
10.8.2018CZEMachek Daniel Holičáci 1,7 km SM 14.8.2018
10.8.2018CZEMachek Filip Holičáci 500 m PM2 14.8.2018
19.5.2018CZEMarcinková Tereza 500 m PZ2 29.5.2018
11.9.2018CZEMarek Matouš 1,7 km SM 12.9.2018
11.9.2018CZEMarek Ondřej 2 km SM2 12.9.2018
14.9.2018CZEMarhold Jan Choceň 2 km SM2 17.9.2018
17.9.2018CZEMarhold Daniel 2 km SM2 21.9.2018
14.9.2018CZEMarholdová Nikola Choceň 1,7 km SZ 18.9.2018
13.9.2018CZEMichálek Adam 100 m PM 14.9.2018
7.9.2018CZEMikulecká Eva 500 m PZ2 11.9.2018
7.9.2018CZEMikulecká Dora 1,7 km SZ 11.9.2018
31.5.2018CZEMikulecká Melinda Tygři Choceň 1,7 km SZ 5.6.2018
31.5.2018CZEMikulecká Melissa Tygři Choceň 2 km SZ2 5.6.2018
31.5.2018CZEMikulecký Tobias Tygří Choceň 2,5 km SM3 5.6.2018
15.5.2018CZEMiškolci Tomáš Srtg Česká Třebová 1,7 km SM 17.5.2018
1.7.2018CZEMolnár Tobiáš 100 m PM 2.7.2018
20.1.2018CZEMolt Miroslav 100 m PM 24.1.2018
5.9.2018CZEMoravec Adam Zlobivý a zlobivější 100 m PM 8.9.2018
5.9.2018CZEMoravec Matěj Zlobivý a zlobivější 1,7 km SM 8.9.2018
8.9.2018CZEMoravek Filip 100 m PM 13.9.2018
15.3.2018CZEMoravkova Nikola 500 m PZ2 26.3.2018
25.8.2018CZENěmcová Adéla 2,5 km SZ3 11.9.2018
26.8.2018CZENešpořík Šimon 2 km SM2 28.8.2018
2.6.2018CZENovotná Eliška 500 m PZ2 4.6.2018
13.3.2018CZENovotná Veronika 1,7 km SZ 14.3.2018
13.3.2018CZENovotný Jan Milan 500 m PM2 14.3.2018
31.7.2018CZENový Daniel KCK TEAM Letohrad 2,5 km SM3 3.8.2018
14.5.2018CZEOrlík Filip Orlíčata 1,7 km SM 12.6.2018
14.5.2018CZEOrlíková Gabriela Orlíčata 1,7 km SZ 12.6.2018
14.5.2018CZEOrlíková Danielka Orlíčata 1,7 km SZ 12.6.2018
17.7.2018CZEPačesová Tereza 2 km SZ2 18.7.2018
16.9.2018CZEPapayova Emička 2 km SZ2 17.9.2018
21.5.2018CZEPártlová Amalie pproma Choceň 1,7 km SZ 24.5.2018
11.9.2018CZEPávek Tomáš Pávčata 2 km SM2 18.9.2018
12.9.2018CZEPávková Veronika Pávčata 1,7 km SZ 18.9.2018
24.8.2018CZEPavlíčková Anita 500 m PZ2 27.8.2018
4.9.2018CZEPavlíčková Nikola 100 m PZ 4.9.2018
4.4.2018CZEPelech Štěpán Sokol Dolní Počernice 1,7 km SM 1.6.2018
4.4.2018CZEPelech Adam Sokol Dolní Počernice 2 km SM2 1.6.2018
10.9.2018CZEPeterka Josef 1,7 km SM 11.9.2018
3.9.2018CZEPilátová Lucie 2 km SZ2 15.9.2018
31.5.2018CZEPinkas Jan KSK Koldín 1,7 km SM 1.6.2018
31.5.2018CZEPinkas Jiří KSK Koldín 1,7 km SM 1.6.2018
21.6.2018CZEPinkasová Kateřina 2 km SZ2 22.6.2018
21.6.2018CZEPinkasová Klára 1,7 km SZ 22.6.2018
17.9.2018CZEPlesnikova Sára 2 km SZ2 20.9.2018
10.9.2018CZEPospíšil Prokop Genaro 100 m PM 20.9.2018
10.9.2018CZEPospíšil Horymír Genaro 1,7 km SM 20.9.2018
9.9.2018CZEPost Tomáš 2 km SM2 11.9.2018
14.8.2018CZEPour Jakub 1,7 km SM 15.8.2018
15.1.2018CZEPouzar Daniel 500 m PM2 11.2.2018
15.1.2018CZEPouzar Filip 500 m PM2 11.2.2018
5.9.2018CZEPražák Jakub 500 m PM2 8.9.2018
5.9.2018CZEPražáková Kateřina 1,7 km SZ 8.9.2018
20.6.2018CZEPreislerová Agáta Nela ISCAREX Junior team Česká Třebová 2 km SZ2 22.6.2018
30.5.2018CZEPřívratský Jan 2,5 km SM3 1.6.2018
30.5.2018CZEPřívratský Filip 2 km SM2 1.6.2018
7.9.2018CZEProcházková Eliška 2 km SZ2 18.9.2018
11.2.2018CZEProkopec Kryštof rodina Prokopcova 500 m PM2 8.6.2018
11.2.2018CZEProkopec Martin rodina Prokopcova 1,7 km SM 8.6.2018
31.1.2018CZEProkopová Tereza #GLADIATORRACETEAM 1,7 km SZ 11.2.2018
9.9.2018CZEProroková Lucie Angry Wolves 2 km SZ2 14.9.2018
13.9.2018CZEProvazník Tomaš 2,5 km SM3 14.9.2018
31.8.2018CZEPrudilová Viktorie 1,7 km SZ 6.9.2018
10.8.2018CZEPupík Jakub 2 km SM2 15.9.2018
13.8.2018CZERáliš Dominik BMX Pardubice 1,7 km SM nezaplaceno
22.8.2018CZEŘehák Adam 2 km SM2 22.8.2018
7.9.2018CZEŘeháková Klára 500 m PZ2 11.9.2018
9.9.2018CZERobenek Mikuláš 1,7 km SM 11.9.2018
9.9.2018CZERobenek Kryštof 2 km SM2 11.9.2018
31.7.2018CZERolenec Lukáš 2,5 km SM3 1.8.2018
31.7.2018CZERolenec Vojtěch 500 m PM2 1.8.2018
3.1.2018CZERozlílek Jan 1,7 km SM 4.1.2018
7.9.2018CZERusinak Antonín 2 km SM2 11.9.2018
7.9.2018CZERusiňáková Eva 2 km SZ2 11.9.2018
3.9.2018CZERychtecká Barbora 2,5 km SZ3 3.9.2018
7.9.2018CZESamoelová Rozálie Anna Skřítci z Borovic 500 m PZ2 10.9.2018
30.8.2018CZEŠana Sebastian 2 km SM2 3.9.2018
30.8.2018CZEŠana Dominik 2 km SM2 3.9.2018
30.5.2018CZEŠeda Jaroslav 2 km SM2 1.6.2018
11.9.2018CZESedlák Vojtěch 1,7 km SM 18.9.2018
11.9.2018CZESedlák František 2 km SM2 18.9.2018
30.5.2018CZEŠedová Karolína 500 m PZ2 1.6.2018
30.5.2018CZEŠedová Veronika 2 km SZ2 1.6.2018
30.7.2018CZESehnalová Julča 1,7 km SZ 31.7.2018
30.7.2018CZESehnalova Agi 2,5 km SZ3 3.9.2018
15.9.2018CZESejkora Štěpán 2,5 km SM3 17.9.2018
13.9.2018CZESejkorová Anežka 1,7 km SZ 14.9.2018
31.7.2018CZEŠigut Erik 2,5 km SM3 16.8.2018
31.7.2018CZEŠigutová Justýnka 2 km SZ2 16.8.2018
11.2.2018CZEŠigutová Berenika 500 m PZ2 12.2.2018
15.5.2018CZEŠilar Dominik 1,7 km SM 24.5.2018
3.9.2018CZESilný Dominik Siláčci 500 m PM2 4.9.2018
14.8.2018CZEŠimek Jenda Proficar 500 m PM2 15.8.2018
14.8.2018CZEŠimek Vojtěch Proficar 1,7 km SM 20.8.2018
14.8.2018CZEŠinkovský Adam Gladiator race 1,7 km SM 24.9.2018
8.9.2018CZEŠkarka Albert eler-Team 1,7 km SM 11.9.2018
8.9.2018CZEŠkarka Eduard eler-Team 1,7 km SM 11.9.2018
9.9.2018CZEŠklíba Štěpán 2 km SM2 11.9.2018
9.9.2018CZEŠklíba Martin 500 m PM2 11.9.2018
30.7.2018CZESkřivánek Václav 500 m PM2 1.8.2018
30.7.2018CZESkřivánek Josef 1,7 km SM 1.8.2018
27.1.2018CZESlivova Kristýna Ksk Koldín 2 km SZ2 28.1.2018
27.1.2018CZESlivova Sofie KSK Koldín 1,7 km SZ 28.1.2018
10.9.2018CZEŠnýdr Nikolas OCR Lanškroun 100 m PM 18.9.2018
10.9.2018CZEŠnýdrová Sabinka OCR Lanškroun 2 km SZ2 18.9.2018
14.6.2018CZEŠpaček Dominik 1,7 km SM 16.6.2018
29.5.2018CZESpíchal Vojtěch 1,7 km SM 30.5.2018
27.5.2018CZESpichalova Barbora 2 km SZ2 30.5.2018
17.4.2018CZEŠplíchal Jakub 1,7 km SM 21.4.2018
6.2.2018CZESpurek Dominik 500 m PM2 11.2.2018
6.2.2018CZESpurek Petr 1,7 km SM 11.2.2018
15.9.2018CZESršňová Veronika 500 m PZ2 20.9.2018
15.9.2018CZESršňová Kateřina 1,7 km SZ 20.9.2018
26.5.2018CZEŠtanglerová Alice 2 km SZ2 29.5.2018
26.5.2018CZEŠtanglerová Lucie 1,7 km SZ 30.5.2018
27.2.2018CZEStárek Radim KSK Koldín 500 m PM2 8.3.2018
27.2.2018CZEStárková Sofie KSK Koldín 2 km SZ2 8.3.2018
3.1.2018CZEŠtarman Jáchym 500 m PM2 4.1.2018
3.1.2018CZEŠtaudová Liliana 100 m PZ 8.1.2018
9.9.2018CZEŠtěpánková Anna OnlyTrend 500 m PZ2 11.9.2018
11.2.2018CZESTOJANOVÁ JESSICA ROSE SRTG ČESKÁ TŘEBOVÁ 2,5 km SZ3 28.3.2018
11.2.2018CZESTOJANOVÁ NICOL SRTG ČESKÁ TŘEBOVÁ 1,7 km SZ 28.3.2018
11.2.2018CZESTOJANOVÁ SIMONA SRTG ČESKÁ TŘEBOVÁ 1,7 km SZ 28.3.2018
28.8.2018CZEŠtorek Lubomir 500 m PM2 29.8.2018
17.4.2018CZEStrouhalová Aneta 2,5 km SZ3 24.4.2018
5.1.2018CZEŠtrup Tomáš 2,5 km SM3 8.1.2018
5.1.2018CZEŠtrupová Eliška 2 km SZ2 8.1.2018
4.1.2018CZESuchánková Barbora 1,7 km SZ 6.1.2018
4.1.2018CZESuchánková Tereza Suchánci 2,5 km SZ3 6.1.2018
9.9.2018CZESvatošová Tereza Farma Jehnědí 500 m PZ2 11.9.2018
9.9.2018CZESvatošová Adéla Farma Jehnedí 1,7 km SZ 11.9.2018
15.3.2018CZESvoboda Karel 1,7 km SM 26.3.2018
31.1.2018CZESyrovátka Matyáš SEJŘÍCI 2 km SM2 11.2.2018
12.9.2018CZESyrovátka Vít SEJŘÍCI 1,7 km SM 13.9.2018
31.1.2018CZESyrovátka Adam SEJŘÍCI 1,7 km SM 11.2.2018
25.5.2018CZETecl Jakub 500 m PM2 29.5.2018
25.5.2018CZETill Filip 500 m PM2 29.5.2018
29.8.2018CZETomeš Jan 2 km SM2 29.8.2018
29.8.2018CZETomešová Karolína 1,7 km SZ 29.8.2018
18.3.2018CZETrnka David 1,7 km SM 26.3.2018
7.3.2018CZETrnka Jan 500 m PM2 13.3.2018
12.8.2018CZETschöpl Vojtěch 100 m PM 14.8.2018
3.9.2018CZEUhlíř Viliam 2 km SM2 11.9.2018
13.9.2018CZEUlrich Matěj 2 km SM2 17.9.2018
13.9.2018CZEUlrichová Ema 1,7 km SZ 17.9.2018
8.5.2018CZEUrbánek Michal Tefity 500 m PM2 15.5.2018
8.5.2018CZEUrbánková Ema Tefity 1,7 km SZ 15.5.2018
9.9.2018CZEValachová Tereza 2 km SZ2 10.9.2018
9.9.2018CZEVaněk Kryštof Spartan Gym 2,5 km SM3 13.9.2018
25.7.2018CZEVanická Lucie KSK Koldín 1,7 km SZ 25.7.2018
14.9.2018CZEVanická Barbora 2 km SZ2 18.9.2018
25.7.2018CZEVanická Julie KSK Koldín 1,7 km SZ 25.7.2018
13.9.2018CZEVanišová Nikol 1,7 km SZ 14.9.2018
12.9.2018CZEVanišová Aneta 2 km SZ2 14.9.2018
9.9.2018CZEVaňková Barbora Spartan Gym 2 km SZ2 13.9.2018
13.9.2018CZEVavřín Adam 100 m PM 19.9.2018
11.9.2018CZEVích Tomáš 1,7 km SM 15.9.2018
22.7.2018CZEVilímek Jan 2 km SM2 25.7.2018
30.3.2018CZEVodstrčil Vít Vodáci Choceň 1,7 km SM 10.4.2018
30.3.2018CZEVodstrčilová Ema Vodáci Choceň 500 m PZ2 10.4.2018
2.1.2018CZEVojáček Prokop 2 km SM2 11.2.2018
2.1.2018CZEVojáčková Natálie 2 km SZ2 11.2.2018
11.8.2018CZEVoříšek Jáchym STGCH 100 m PM 14.8.2018
6.9.2018CZEVoženílková Ella 1,7 km SZ 11.9.2018
14.9.2018CZEVyhledalová Ema 100 m PZ 14.9.2018
17.4.2018CZEWagner Adam 500 m PM2 21.4.2018
11.3.2018CZEZáleská Lucie Zálesáci 2 km SZ2 24.5.2018
11.3.2018CZEZáleský Tomáš Zálesáci 2,5 km SM3 24.5.2018
15.3.2018CZEZáleský Ondřej 1,7 km SM 26.3.2018
8.9.2018CZEZárubová Eliška 1,7 km SZ 11.9.2018
8.9.2018CZEZárubová Daniela 500 m PZ2 11.9.2018
30.5.2018CZEZatloukal Filip 2,5 km SM3 1.6.2018
12.3.2018CZEZávodní Sebastian 1,7 km SM 24.5.2018
12.3.2018CZEZávodní Maxim 2 km SM2 24.5.2018
15.6.2018CZEZelinková Veronika 2 km SZ2 19.6.2018
26.8.2018CZEZeman Vilík GanielCZ 2 km SM2 28.8.2018
16.9.2018CZEzeman bruno 2,5 km SM3 17.9.2018
19.8.2018CZEZeman Kuba KSK Koldín 2 km SM2 20.8.2018
26.8.2018CZEZeman Jindra GanielCZ 2 km SM2 28.8.2018
9.9.2018CZEZeman Tonda Ksk 1,7 km SM 10.9.2018
9.9.2018CZEZemanova Anetka Ksk 500 m PZ2 10.9.2018
16.9.2018CZEzemanová gréta 2 km SZ2 17.9.2018
4.1.2018CZEZemanová Karolína KSK Koldín 2,5 km SZ3 8.1.2018
13.9.2018CZEZemanová Zuzana Rastafary 2 km SZ2 24.9.2018
26.8.2018CZEZemanová Magdalenka GanielCZ 500 m PZ2 28.8.2018
3.1.2018CZEZítková Edita KSK Koldín 1,7 km SZ 4.1.2018
3.1.2018CZEZítková Simona KSK Koldín 1,7 km SZ 4.1.2018
31.8.2018CZEZunka Kryštof 2 km SM2 4.9.2018
31.8.2018CZEZunková Monika 2,5 km SZ3 4.9.2018
15.9.2018CZEZvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice 500 m PM2 18.9.2018
15.9.2018CZEZvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice 1,7 km SZ 18.9.2018