Startovní listina TARZAN ZÁVOD

Statistika přihlášených

Trať
T31,7 km30
T2500 m20
T42 km18
T52,5 km11
T1100 m6
Kategorie
SMŠkoláci - chlapci 6-8 let19
PM2Předškoláci - chlapci 3-5 roky14
SZ2Školáci 2 - dívky 9-11 let12
SZŠkoláci - dívky 6-8 let11
SZ3Školáci 3 - dívky 12- 15 let9
SM2Školáci 2 - chlapci 9-11 let6
PZ2Předškoláci - dívky 3-5 let6
PMPředškoláci - chlapci 1-2 roky4
SM3Školáci 3 - chlapci 12- 15 let2
PZPředškoláci - dívky 1-2 roky2
Celkem přihlášených85

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
4.1.2018CZEBáča Dominik 2016 KMV 100 m PM 6.1.2018
15.3.2018CZEBečička Tobiáš 2015 500 m PM2 26.3.2018
25.2.2018CZEBortel Viktor 2010 Miroslav 1,7 km SM 27.2.2018
25.2.2018CZEBortlová Ingrid 2009 Miroslav 2 km SZ2 27.2.2018
25.2.2018CZEBortlová Elena 2007 Miroslav 2 km SZ2 27.2.2018
3.1.2018CZEBozetický Denis 2010 1,7 km SM 8.1.2018
11.3.2018CZEFajfr Pavel 2016 100 m PM 13.3.2018
11.3.2018CZEFajfrova Daniela 2013 500 m PZ2 13.3.2018
10.2.2018CZEFajfrová Michaela 2005 2,5 km SZ3 nezaplaceno
17.4.2018CZEFibikar Daniel 2012 1,7 km SM 21.4.2018
17.4.2018CZEFibikarová Lucie 2016 100 m PZ 21.4.2018
5.3.2018CZEHašková Barbora 2011 1,7 km SZ 8.3.2018
5.3.2018CZEHašková Zuzana 2013 500 m PZ2 8.3.2018
19.2.2018CZEHlaváčková Adéla 2006 Hvězda pardubice 2,5 km SZ3 23.2.2018
15.3.2018CZEHlávková Adélka 2012 1,7 km SZ 26.3.2018
2.4.2018CZEHubáček Vojtěch 2013 500 m PM2 10.4.2018
3.1.2018CZEHubalkova Michaela 2008 2 km SZ2 14.1.2018
13.1.2018CZEJansa Šimon 2013 KoHal 500 m PM2 11.2.2018
3.1.2018CZEJansa Matěj 2011 KoHal 1,7 km SM 11.2.2018
4.1.2018CZEJeřábek Michal 2011 KSK Koldín 1,7 km SM 4.1.2018
3.1.2018CZEKaplanová Tereza 2006 KSK Koldín 2,5 km SZ3 4.1.2018
3.1.2018CZEKlusoňová Milena 2008 VK Choceň 2 km SZ2 8.1.2018
3.1.2018CZEKollerová Rozárie 2012 1,7 km SZ 6.1.2018
3.1.2018CZEKosár Adrian 2011 Dětské ZOO 1,7 km SM 6.1.2018
3.1.2018CZEKosárová Kristýna 2013 Dětské ZOO 500 m PZ2 6.1.2018
15.3.2018CZEKouba Radim 2011 ISCAREX Junior team ČT 1,7 km SM 26.3.2018
15.3.2018CZEKoubová Elen 2009 ISCAREX Junior team ČT 2 km SZ2 26.3.2018
15.2.2018CZEKučera Jiří 2008 Orli Choceň 2 km SM2 8.3.2018
3.1.2018CZEKučera Jaroslav 2013 Skřítci z borovic 500 m PM2 9.1.2018
3.1.2018CZEKučerová Barbora Ellen 2009 Skřítci z borovic 2 km SZ2 9.1.2018
15.2.2018CZEKučerová Tereza 2006 Orli Choceň 2,5 km SZ3 8.3.2018
27.2.2018CZELipavský Matěj 2009 2 km SM2 8.3.2018
3.1.2018CZEMacháček Vítek 2012 AC Choceň 1,7 km SM 8.1.2018
3.1.2018CZEMacháčková Kateřina 2009 AC Choceň 2 km SZ2 8.1.2018
20.1.2018CZEMolt Miroslav 2016 100 m PM 24.1.2018
15.3.2018CZEMoravkova Nikola 2013 500 m PZ2 26.3.2018
13.3.2018CZENovotná Veronika 2010 1,7 km SZ 14.3.2018
13.3.2018CZENovotný Jan Milan 2013 500 m PM2 14.3.2018
4.4.2018CZEPelech Štěpán 2011 Sokol Dolní Počernice 1,7 km SM nezaplaceno
4.4.2018CZEPelech Adam 2008 Sokol Dolní Počernice 2 km SM2 nezaplaceno
15.1.2018CZEPouzar Daniel 2015 500 m PM2 11.2.2018
15.1.2018CZEPouzar Filip 2013 500 m PM2 11.2.2018
11.2.2018CZEProkopec Kryštof 2013 rodina Prokopcova 500 m PM2 nezaplaceno
11.2.2018CZEProkopec Martin 2010 rodina Prokopcova 1,7 km SM nezaplaceno
31.1.2018CZEProkopová Tereza 2010 TJ Sokol Jaroměř 1,7 km SZ 11.2.2018
3.1.2018CZERozlílek Jan 2012 1,7 km SM 4.1.2018
11.2.2018CZEŠigutová Berenika 2015 500 m PZ2 12.2.2018
27.1.2018CZESlivova Kristýna 2009 Ksk Koldín 2 km SZ2 28.1.2018
27.1.2018CZESlivova Sofie 2012 KSK Koldín 1,7 km SZ 28.1.2018
17.4.2018CZEŠplíchal Jakub 2012 1,7 km SM 21.4.2018
6.2.2018CZESpurek Dominik 2014 500 m PM2 11.2.2018
6.2.2018CZESpurek Petr 2012 1,7 km SM 11.2.2018
27.2.2018CZEStárek Radim 2013 KSK Koldín, z.s. 500 m PM2 8.3.2018
27.2.2018CZEStárková Sofie 2008 KSK Koldín 2 km SZ2 8.3.2018
3.1.2018CZEŠtarman Jáchym 2014 500 m PM2 4.1.2018
3.1.2018CZEŠtaudová Liliana 2016 100 m PZ 8.1.2018
11.2.2018CZESTOJANOVÁ SIMONA 2010 SRTG ČESKÁ TŘEBOVÁ 1,7 km SZ 28.3.2018
11.2.2018CZESTOJANOVÁ JESSICA ROSE 2006 SRTG ČESKÁ TŘEBOVÁ 2,5 km SZ3 28.3.2018
11.2.2018CZESTOJANOVÁ NICOL 2010 SRTG ČESKÁ TŘEBOVÁ 1,7 km SZ 28.3.2018
17.4.2018CZEStrouhalová Aneta 2004 2,5 km SZ3 nezaplaceno
5.1.2018CZEŠtrup Tomáš 2005 2,5 km SM3 8.1.2018
5.1.2018CZEŠtrupová Eliška 2008 2 km SZ2 8.1.2018
4.1.2018CZESuchánková Tereza 2004 Suchánci 2,5 km SZ3 6.1.2018
4.1.2018CZESuchánková Barbora 2011 1,7 km SZ 6.1.2018
15.3.2018CZESvoboda Karel 2011 1,7 km SM 26.3.2018
11.2.2018CZESVOBODOVÁ KATEŘINA 2005 SRTG ČESKÁ TŘEBOVÁ 2,5 km SZ3 nezaplaceno
31.1.2018CZESyrovátka Adam 2010 SEJŘÍCI 1,7 km SM 11.2.2018
31.1.2018CZESyrovátka Matyáš 2008 SEJŘÍCI 2 km SM2 11.2.2018
7.3.2018CZETrnka Jan 2015 500 m PM2 13.3.2018
18.3.2018CZETrnka David 2011 1,7 km SM 26.3.2018
30.3.2018CZEVodstrčil Vít 2010 Vodáci Choceň 1,7 km SM 10.4.2018
30.3.2018CZEVodstrčilová Ema 2013 Vodáci Choceň 500 m PZ2 10.4.2018
2.1.2018CZEVojáček Prokop 2009 2 km SM2 11.2.2018
2.1.2018CZEVojáčková Natálie 2007 2 km SZ2 11.2.2018
17.4.2018CZEWagner Adam 2013 500 m PM2 21.4.2018
11.3.2018CZEZáleská Lucie 2008 Zálesáci 2 km SZ2 nezaplaceno
12.3.2018CZEZáleský Míša 2016 Zálesáci 100 m PM nezaplaceno
12.3.2018CZEZáleský David 2013 Zálesáci 500 m PM2 nezaplaceno
11.3.2018CZEZáleský Tomáš 2005 Zálesáci 2,5 km SM3 nezaplaceno
15.3.2018CZEZáleský Ondřej 2010 1,7 km SM 26.3.2018
12.3.2018CZEZávodní Sebastian 2010 1,7 km SM nezaplaceno
12.3.2018CZEZávodní Maxim 2007 2 km SM2 nezaplaceno
4.1.2018CZEZemanová Karolína 2005 KSK Koldín 2,5 km SZ3 8.1.2018
3.1.2018CZEZítková Edita 2010 KSK Koldín 1,7 km SZ 4.1.2018
3.1.2018CZEZítková Simona 2011 KSK Koldín 1,7 km SZ 4.1.2018