Startovní listina JESENICKÝ SUROVEC - 19. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D50 km64
K25 km46
Kategorie
MMuži 28
M3Muži 40 - 49 let22
M2Muži 30 - 39 let16
M4Muži 50 - 59 let13
D9Odvážné děti 11-14 let9
M1Muži 19 - 29 let8
ZŽeny 19 a více let3
M5Muži 60 a více let3
D10Kadeti 15 - 16 let2
D11Kadetky 15 - 16 let2
JMJunioři 17- 18 let2
Z1Ženy 19 - 29 let1
Z3Ženy 40 a více let1
Celkem přihlášených110

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba Star.č.
16.10.2017CZEBačáková Radka VSK FTVS Praha. 25 km Z 17.10.2017231
11.10.2017CZEBaslík Radek 50 km M2 13.10.201722
15.10.2017CZEBednár Jan 50 km M2 17.10.201738
15.10.2017CZEBeneš Radek Polti.cz 50 km M3 nezaplaceno59
5.9.2017CZEBeneš Radek ViR 50 km M3 10.10.20171
13.10.2017CZEBína Jiří 25 km M 17.10.2017226
12.10.2017CZEBradáč Vojtěch Toi Toi cykloklub Slaný 50 km M2 nezaplaceno56
14.9.2017SVKBrišš Filip ŠŠK GLS 50 km M1 2.10.20174
2.10.2017CZEBruckner Filip Bikeclinic junior team 25 km D9 19.10.2017240
2.10.2017CZEBruckner Radek 25 km M 19.10.2017239
9.10.2017CZEBudjač Petr Žatec 25 km M 10.10.2017214
12.10.2017CZECelerin Ivan 50 km M4 13.10.201724
5.9.2017CZEČerný Josef MTB Nežichov 50 km M3 2.10.20172
1.10.2017CZEChrudimsky Radek Česká spořitelna 50 km M2 17.10.20179
9.10.2017CZEChytil Tomáš Six Monkeys 50 km M1 10.10.201718
13.10.2017CZEDobrý Lukáš CK LOKO Rakovník 25 km D9 13.10.2017227
14.10.2017CZEDoležal Jiří SportRaces-IsaacTeam 50 km M1 17.10.201737
5.10.2017CZEDrengubák Josef SKP Most 50 km M5 17.10.201714
6.10.2017CZEDrunecký Tomáš Kola Štorek Řevnice 25 km M 9.10.2017209
2.10.2017CZEDušek Ladislav Ještěři 50 km M5 5.10.201712
9.10.2017CZEEftimov Jan SIX MONKEYS 50 km M3 17.10.201717
15.10.2017CZEElbadri Abdalla Ali Alltraning 25 km M 17.10.2017229
15.10.2017CZEElbadri Jakub Bikeclinic junior tým 25 km D9 17.10.2017230
27.9.2017CZEFrajkovský Jakub D&C Power 50 km M3 nezaplaceno50
2.10.2017CZEHajný Martin CYKLOTRENINK.com 50 km M2 5.10.201711
12.9.2017CZEHajský Pavel PPKA-bike 50 km M3 nezaplaceno47
12.10.2017CZEHanyk Milan BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 50 km M2 17.10.201729
18.9.2017CZEHavlík Pavel KT Tryskomyš 50 km M4 nezaplaceno48
15.10.2017CZEHendrich Daniel Expres CZ - Scott team Kolín 50 km M3 20.10.201762
12.10.2017CZEHomolka Dalibor Bohemie Nový Bor 50 km M4 nezaplaceno58
27.9.2017CZEHouba Miroslav Barový povaleči 25 km M nezaplaceno236
12.10.2017CZEHovorka Daniel Symbio+ BMC 25 km D10 13.10.2017224
12.10.2017CZEHovorka Alan Panda team 50 km M3 13.10.201732
12.10.2017CZEHovorková Aneta Panda Team Hodkovice 25 km D9 13.10.2017225
16.10.2017CZEHrubý Jaroslav KL sport Most 50 km M5 17.10.201744
12.10.2017CZEHučko Pavel SK Nižbor 50 km M4 17.10.201728
1.10.2017CZEHuml Jiří VELOSPORT Domažlice 25 km M nezaplaceno238
8.10.2017CZEHykl Jaroslav cyklo krašov 25 km M 13.10.2017211
15.10.2017CZEIstenčin Lukáš Erste Premier Petr Čech MTB Team 50 km M3 17.10.201740
10.10.2017CZEJabůrek Jan Stark Cycling Team 50 km M1 nezaplaceno54
2.9.2017CZEJanda David SK Kola Víšek 25 km M 19.10.2017232
25.9.2017CZEJílek Milan Hrochomotiva Rakovník 25 km M 13.10.2017207
12.10.2017CZEJoukl Přemysl Slušnej voddíl 50 km M4 17.10.201727
15.10.2017CZEKabele Petr 50 km M3 nezaplaceno63
13.10.2017CZEKamien Martin 50 km M3 17.10.201735
13.10.2017CZEKamien David BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 25 km D10 17.10.2017228
15.10.2017CZEKlingr Květoslav Cyklohoral 50 km M4 19.10.201761
25.9.2017CZEKluch Luboš KELLYS BIKE RANCH TEAM 25 km JM 17.10.2017206
8.10.2017CZEKotlaba Radim CZECH OUTDOOR CLUB 50 km M3 nezaplaceno53
10.10.2017CZEKotlík Jiří CK Loko Rakovník 25 km M 13.10.2017221
10.10.2017CZEKotlíková Eliška CK Loko Rakovník 25 km D11 13.10.2017220
10.10.2017CZEKotlíková Adéla CK Loko Rakovník 25 km D9 13.10.2017219
9.10.2017CZEKoutecký Lukáš Cyklokroužek Žatec 25 km M 10.10.2017216
8.9.2017CZEKronawetter Jiří 25 km M 2.10.2017201
6.10.2017CZEKybikás Zdeněk Amálka 25 km M 9.10.2017210
4.10.2017CZELandkammer Karel Cyklobulf 25 km M 19.10.2017241
28.9.2017CZELinc Pavel 50 km M4 nezaplaceno51
10.10.2017CZELopatář Míra Lopi-pictures 50 km M2 13.10.201721
12.10.2017CZEMarkes Jiří Trimet Dobříš 50 km M2 13.10.201726
1.10.2017CZEMikeš Zdeněk KL Sport Most 50 km M4 nezaplaceno52
30.9.2017CZEMudrová Šárka 50 km Z1 5.10.20177
12.10.2017CZEMukařovský Michal POWERKOKOT TEAM 50 km M3 13.10.201731
26.9.2017CZENěmeček Aleš PROMPT 2 go! team 50 km M1 2.10.20175
25.9.2017CZENoha Jaroslav 25 km M 2.10.2017205
29.9.2017CZENovák Jindřich originalky.cz 50 km M4 13.10.20176
31.8.2017CZEPavel Miroslav Litvínov 50 km M4 nezaplaceno45
8.10.2017CZEPavlíček Patrik CK LOKO Rakovník 25 km D9 17.10.2017213
8.10.2017CZEPavlíček Richard CK LOKO Rakovník 50 km M3 17.10.201716
12.10.2017SVKPavlik Martin 25 km M nezaplaceno243
12.10.2017CZEPavlik Martin 50 km M2 17.10.201730
9.10.2017CZEPojkarová Jitka Dexter Cycling 50 km Z3 10.10.201719
3.9.2017CZEPokorný Aleš 25 km M nezaplaceno234
13.10.2017CZEPolcar Petr origynalky.cz 50 km M3 17.10.201736
2.9.2017CZEPopelková Daniela BikeGallery 25 km Z nezaplaceno233
12.10.2017CZEProcházka Petr 50 km M2 19.10.201757
11.10.2017CZEPtáček Josef Stark Cycling Team 50 km M3 13.10.201723
13.10.2017CZEŘeháček Vladimír Lithium Baggira 50 km M4 17.10.201734
1.10.2017CZERybář Ivo CK LOKO Rakovník 50 km M2 5.10.20178
11.10.2017CZERytíř Libor 50 km M2 19.10.201755
13.10.2017CZESalaquarda František 03 Probike SANTA CRUZ 50 km M3 17.10.201733
21.9.2017CZESamec Jaroslav JASA 25 km M 2.10.2017204
21.9.2017CZESamec Filip bikeclinic-junior-team 25 km D9 2.10.2017203
10.10.2017CZESazama Zdeněk 25 km JM 13.10.2017218
10.10.2017CZESazama, st. Zdeněk 25 km M 13.10.2017217
16.10.2017CZESedláček Pavel Symbio+ BMC 50 km M2 17.10.201742
10.9.2017CZESerbusová Kateřina Symbio+ BMC 25 km Z 2.10.2017202
9.10.2017CZESlabý Martin 25 km M 13.10.2017215
17.9.2017CZEŠmigelský Lukáš Kellys Bike Ranch Team 25 km M nezaplaceno235
12.10.2017CZESoučková Anna CK LOKO Rakovník 25 km D11 17.10.2017223
16.10.2017CZEStránský Vojtěch Dexter Cyclnig 50 km M1 17.10.201741
16.10.2017CZEStrejček Pavel 25 km M nezaplaceno246
16.10.2017CZEStrejček Adam Bikeclinic junior team 25 km D9 nezaplaceno245
2.10.2017CZEStřelec Jindřich Lonely Ghost 50 km M3 17.10.201710
8.10.2017CZEStrouhal Tomáš Kellys Bikeranch Team 25 km M 10.10.2017212
5.10.2017CZEŠulc David Dexter Cycling 50 km M3 13.10.201713
31.8.2017CZESunkovsky Milan HK Rakovník 50 km M4 nezaplaceno46
10.10.2017CZEŠusta Jan SYMBIO+ CE.Energy 50 km M2 13.10.201764
15.10.2017CZESvoboda Tomáš 50 km M3 17.10.201739
10.10.2017CZESvoboda Radek 50 km M3 17.10.201720
8.10.2017CZETácha Petr Dexter cycling 50 km M4 9.10.201715
18.9.2017CZETůma Jiří Varta 50 km M3 nezaplaceno49
12.10.2017CZEVacek Lukáš Koloshop Team Teplice 50 km M2 13.10.201725
1.10.2017CZEVedral Miloš Bikepart.cz 25 km M nezaplaceno237
10.9.2017CZEVejvar Lukáš Hasiči Kladno 50 km M1 2.10.20173
15.10.2017CZEvermach petr kola západu slunce 50 km M2 nezaplaceno60
10.10.2017CZEVlček Petr Vinohradské šlapky 25 km M 13.10.2017222
16.10.2017CZEVojtěch Jonáš AC Sparta Praha Cycling 50 km M1 17.10.201743
15.10.2017CZEVšetula Matěj 25 km D9 nezaplaceno244
4.10.2017CZEZDENĚK Richard KBELY CYCLING TEAM 25 km M nezaplaceno242
26.9.2017CZEZelenka Václav 25 km M 2.10.2017208