Startovní listina Dýňový šampionát 9.-10.11.2017

Statistika přihlášených

Trať
25
7
Kategorie
Akategorie A/Euro Live Carving cup 7
Dkategorie D6
Bkategorie B5
CDkategorie C + D3
ABkategorie A + B Pumpkin Championship3
BCkategorie B + C3
Ckategorie C2
ABCkategorie A + B + C2
ACkategorie A + C1
Celkem přihlášených32

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba
30.10.2017CZEBenáčková Marie Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč B 2.11.2017
30.10.2017CZEBuláková Adéla Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč D 2.11.2017
7.8.2017CZEFenclová Aneta Zeleneč BC 15.8.2017
4.9.2017SVKHajnala Josef Slovensko A 25.9.2017
4.9.2017SVKHamalová Zuzana CZECH-SLOVAK CARVING TEAM, SOŠ Šurany A 5.10.2017
24.10.2017CZEHanzelková Adéla SŠGS Nová Paka B 30.10.2017
30.10.2017CZEHarvánková Klára HŠ Světla a SOŠŘ Velké Meziříčí BC 30.10.2017
24.10.2017CZEHoráková Lucie SSGS Nová Paka D 30.10.2017
8.7.2017CZEHorká Radka CZECH-SLOVAK CARVING TEAM AB 8.7.2017
20.10.2017CZEHoušková Dominika Hotelová škola, Plzeň CD 23.10.2017
31.10.2017SVKJanček Jakub SOŠ Šurany C nezaplaceno
20.10.2017CZEKapounová Karolína Hotelová škola, Plzeň CD 23.10.2017
14.9.2017CZEKoumarová Martina OA a HŠ Havlíčkův Brod BC 15.9.2017
13.7.2017FRALacroix Joeffrey Švýcarsko AC 4.9.2017
25.10.2017CZEMikulecká Pavlína SOŠ a SOU Polička D 26.10.2017
8.7.2017CZEMužikovský Václav CZECH-SLOVAK CARVING TEAM A 8.7.2017
31.7.2017POLNizinski Łukasz Polsko A 4.10.2017
13.7.2017CZEPetržela Vojtěch CZECH-SLOVAK CARVING TEAM A 13.7.2017
30.10.2017CZEŘepová Daniela Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč D 2.11.2017
15.10.2017FRARigault Gérard Francie A 15.10.2017
30.10.2017CZEŘihánková Aneta Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč B 2.11.2017
6.10.2017POLSadowska Dominika Carving-Art ABC 10.10.2017
20.10.2017SVKŠamaj Erik Slovensko, Púchov B nezaplaceno
10.10.2017CZEŠantorová Barbora SŠ Rokycany C 17.10.2017
30.10.2017CZESchindler Samuel SŠ prof. Zdeňka Matejčka, Ostrava- Poruba D 30.10.2017
4.9.2017CZESekyra Antonín Czech-Slovak Carving Club, Beskydský hotel Relax a.s. AB 15.9.2017
9.10.2017CZESilovská Karolína Praha CD 23.10.2017
31.10.2017SVKStaňák Ľubomír Hotel Elizabeth**** Trenčín A nezaplaceno
31.10.2017SVKStaňák Ľubomír Hotel Elizabeth**** Trenčín D 2.11.2017
29.7.2017CZEŠtol Tomáš SOŠ a SOU Polička AB 10.8.2017
6.10.2017POLSztenderski Pawel Carving-Art ABC 10.10.2017
24.10.2017CZETyplt Pavel SŠGS Nová Paka B 30.10.2017