Startovní listina TARZAN ZÁVOD

Statistika přihlášených

Trať
T32 km131
T2500 m55
T42,5 km37
T1100 m11
T52,5 km7
Kategorie
SZŠkoláci - dívky 6-10 let70
SMŠkoláci - chlapci 6-10 let61
PZ2Předškoláci - dívky 3-5 let29
PM2Předškoláci - chlapci 3-5 let26
SZ2Školáci - dívky 11-14 let24
SM2Školáci - chlapci 11-14 let13
PMPředškoláci - chlapci 1-2 roky7
SZ3Středoškoláci - dívky 15-17 let4
PZPředškoláci - dívky 1-2 roky4
SM3Středoškoláci - chlapci 15-17 let3
Celkem přihlášených241

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba Star.č.
1.8.2017CZEAbsolonová Hana 2012 Špunti na bahně 500 m PZ2 7.8.2017100
1.8.2017CZEAbsolonová Tereza 2010 Špunti na bahně 2 km SZ 7.8.2017200
18.9.2017CZEAdamec Patrik 2009 CC Choceň 2 km SM 19.9.2017201
18.9.2017CZEAdamec Marek 2006 CC Choceň 2,5 km SM2 19.9.2017400
21.9.2017CZEAdámek Tadeáš 2006 2,5 km SM2 22.9.2017401
21.9.2017CZEAdámková Tamara 2006 2,5 km SZ2 22.9.2017402
2.9.2017CZEAnna Svobodová 2003 2,5 km SZ2 5.9.2017403
1.6.2017CZEBáča Dominik 2016 Krteček Team 100 m PM 2.6.20171
19.6.2017CZEBalcarová Marie 2006 Proficar 2,5 km SZ2 26.7.2017404
4.6.2017CZEBečička Tobiáš 2015 100 m PM 14.7.20172
19.6.2017CZEBeneš Jiří 2010 Proficar 2 km SM 16.8.2017202
19.6.2017CZEBenešová Adéla 2011 2 km SZ 16.8.2017203
1.6.2017CZEBozetický Denis 2010 2 km SM 13.6.2017204
14.8.2017CZECachová Eliška 2016 Gorila 100 m PZ 16.8.20173
24.9.2017CZEChaloupková Aneta 2010 Chali trans s.r.o. 2 km SZ 24.9.2017205
24.9.2017CZEChaloupková Anna 2010 Chali trans s.r.o. 2 km SZ 24.9.2017206
31.8.2017CZECimburek Tomáš 2009 2 km SM 1.9.2017207
30.7.2017CZECoufalová Denisa 2014 TJ Sokol Jehnědí 500 m PZ2 1.8.2017102
30.7.2017CZECoufalová Aneta 2012 TJ Sokol Jehnědí 500 m PZ2 1.8.2017101
29.7.2017CZEDolnik Jan 2012 500 m PM2 10.8.2017230
20.9.2017CZEDoskočilová Laura 2012 Konektum s.r.o. 500 m PZ2 21.9.2017103
29.8.2017CZEDostál David 2009 2 km SM 1.9.2017208
29.8.2017CZEDostálová Daniela 2006 2,5 km SZ2 1.9.2017405
1.6.2017CZEDržmíšek Patrik 2008 2 km SM 13.6.2017209
1.6.2017CZEDržmíšek Jakub 2014 500 m PM2 13.6.2017104
1.6.2017CZEDržmíšková Kristýna 2011 2 km SZ 13.6.2017210
5.8.2017CZEDucháček Matěj 2011 2 km SM nezaplaceno211
21.9.2017CZEDudek Jiří 2009 2 km SM 26.9.2017213
21.9.2017CZEDudek Jan 2009 2 km SM 26.9.2017212
21.9.2017CZEDudková Nina 2007 2 km SZ 26.9.2017214
25.9.2017CZEDudycha Jakub 2005 2,5 km SM2 nezaplaceno406
25.9.2017CZEDudychová Michaela 2008 2 km SZ nezaplaceno215
25.9.2017CZEDvořáčková Mariola 2014 500 m PZ2 26.9.2017105
19.9.2017CZEDvořáčková Nataela 2010 2 km SZ 20.9.2017216
2.9.2017CZEDvořáčková Nataela 2010 2 km SZ nezaplaceno218
28.8.2017CZEDvořáčková Ema 2011 Šmoulíci 2 km SZ 15.9.2017217
22.9.2017CZEDvořák Vojtěch 2010 2 km SM 25.9.2017219
22.9.2017CZEDvořáková Veronika 2012 500 m PZ2 25.9.2017106
2.9.2017CZEDvořáková Daniela 2009 TJ sokol Jaroměř 2 km SZ 11.9.2017220
21.9.2017CZEEliáš František 2010 2 km SM 26.9.2017221
21.9.2017CZEEliáš Adam 2006 2,5 km SM2 26.9.2017407
5.6.2017CZEEliáš Štěpán 2015 100 m PM 13.6.20174
21.9.2017CZEEliášová Jana 2008 2 km SZ 26.9.2017222
12.6.2017CZEFajfr Jan 2009 2 km SM 13.6.2017223
12.6.2017CZEFajfrová Michaela 2005 2,5 km SZ2 13.6.2017408
19.9.2017CZEFibikar Matěj 2012 500 m PM2 20.9.2017107
19.9.2017CZEFibikarová Pavlína 2009 2 km SZ 20.9.2017224
6.9.2017CZEFilip Patrik 2007 2 km SM 8.9.2017225
25.7.2017CZEFoglova Nela 2009 K.S.K 2 km SZ 26.7.2017226
25.9.2017CZEFuchsová Aneta 2007 2 km SZ nezaplaceno229
25.9.2017CZEFuchsová Daniela 2009 2 km SZ nezaplaceno227
25.9.2017CZEFuchsová Daniela 2009 2 km SZ 27.9.2017228
1.6.2017CZEHašková Zuzana 2013 500 m PZ2 27.7.2017108
1.6.2017CZEHašková Barbora 2011 2 km SZ 27.7.2017231
18.9.2017CZEHlaváčková Adéla 2006 Hvězda pardubice 2,5 km SZ2 19.9.2017409
12.9.2017CZEHlávková Adélka 2012 500 m PZ2 12.9.2017109
15.9.2017CZEHloušková Karolínka 2012 500 m PZ2 nezaplaceno110
1.8.2017CZEHolingerová Alenka 2010 2 km SZ 3.8.2017232
1.8.2017CZEHolingerová Bětka 2009 2 km SZ 3.8.2017233
22.9.2017CZEHoráčková Lucie 2006 2,5 km SZ2 26.9.2017410
22.9.2017CZEHoráčková Nikola 2001 2,5 km SZ3 26.9.2017450
1.6.2017CZEHORSKÝ Matěj 2007 HORYMÍRCI 2 km SM 15.6.2017235
1.6.2017CZEHORSKÝ Vojta 2010 HORYMÍRCI 2 km SM 15.6.2017234
1.6.2017CZEHoudek Tobiáš 2014 SRTG Choceň 500 m PM2 7.8.2017111
24.8.2017CZEHubáček Vojtěch 2013 PM2 500 m PM2 29.8.2017112
1.6.2017CZEHubalková Michaela 2008 2 km SZ 26.7.2017236
10.9.2017CZEJaneček Antonín 2014 Gumítci 500 m PM2 10.9.2017113
10.9.2017CZEJanečková Lucie 2016 Gumítci 100 m PZ 10.9.20175
24.9.2017CZEJanespalová Adéla 2010 Myšky 2 km SZ 26.9.2017237
24.9.2017CZEJanespalová Daniela 2010 Myšky 2 km SZ 26.9.2017238
24.9.2017CZEJansa Matěj 2011 2 km SM nezaplaceno239
25.9.2017CZEJasanská Anna 2007 2 km SZ 27.9.2017240
25.9.2017CZEJasanský Jan 2010 2 km SM 27.9.2017241
20.9.2017CZEJavůrek Jan 2009 2 km SM nezaplaceno242
20.9.2017CZEJavůrek Matěj 2006 2,5 km SM2 nezaplaceno411
21.9.2017CZEJelínková Eliška 2014 500 m PZ2 24.9.2017114
5.6.2017CZEJeřábek Michal 2011 KSK Koldín 2 km SM 5.6.2017243
17.9.2017CZEJiruf Šimon 2011 2 km SM 19.9.2017245
17.9.2017CZEJiruf Filip 2008 2 km SM 19.9.2017244
17.9.2017CZEJirufová Veronika 2014 500 m PZ2 19.9.2017115
24.9.2017CZEJukl Antonín 2011 Valhalla gym 2 km SM 26.9.2017246
24.9.2017CZEJuklová Vendula 2008 Valhalla gym 2 km SZ 26.9.2017247
21.8.2017CZEKadlecova Nikol 2010 2 km SZ 22.8.2017248
1.8.2017CZEKadochová Štěpánka 2012 Špunti na bahně 500 m PZ2 7.8.2017116
1.8.2017CZEKadochová Eliška 2010 Špunti na bahně 2 km SZ 7.8.2017249
13.9.2017CZEKadrmas Marek 2000 DUKLA TEAM 2,5 km SM3 19.9.2017452
16.9.2017CZEKadrmas Martin 2000 DUKLA TEAM 2,5 km SM3 19.9.2017451
1.9.2017CZEKalous Jakub 2009 Kalousovi 2 km SM 5.9.2017250
11.9.2017CZEKalousová Anna 2005 Kalousovi 2,5 km SZ2 12.9.2017412
1.6.2017CZEKaplan Damián 2013 500 m PM2 5.6.2017117
6.9.2017CZEKaplanová Tereza 2006 2,5 km SZ2 6.9.2017413
17.9.2017CZEKlusoňová Míla 2008 2 km SZ 18.9.2017251
14.9.2017CZEKollerová Rozárie 2012 500 m PZ2 15.9.2017118
20.9.2017CZEKomárková Veronika 2009 2 km SZ 24.9.2017252
20.9.2017CZEKomárková Anna 2008 2 km SZ 24.9.2017253
16.9.2017CZEKopecký Šimon 2005 2,5 km SM2 22.9.2017414
28.6.2017CZEKopřivová Nela 2003 2,5 km SZ2 29.6.2017415
10.9.2017CZEKosár Adrian 2011 Dětské ZOO 2 km SM 26.9.2017254
10.9.2017CZEKosárová Kristýna 2013 Dětské ZOO 500 m PZ2 26.9.2017119
18.6.2017CZEKouba Radim 2011 Rybník 2 km SM 26.7.2017264
18.6.2017CZEKoubová Elen 2009 ISCAREX Česká Třebová 2 km SZ 26.7.2017265
11.9.2017CZEKratochvíl Lukáš 2013 500 m PM2 27.9.2017120
11.9.2017CZEKratochvíl Šimon 2010 2 km SM 27.9.2017255
21.9.2017CZEKrejsa Sebastian 2012 500 m PM2 22.9.2017121
20.9.2017CZEKříž Miguel 2015 100 m PM 25.9.20176
1.8.2017CZEKřížová Anita 2010 Špunti na bahně 2 km SZ 7.8.2017256
16.9.2017CZEKroulíková Aneta 2002 2,5 km SZ3 22.9.2017453
8.9.2017CZEKubík Jiří 2005 2,5 km SM2 13.9.2017416
14.9.2017CZEKubová Karolína 2009 2 km SZ 15.9.2017257
14.9.2017CZEKubová Nela 2005 2,5 km SZ2 15.9.2017417
1.9.2017CZEKučera Jaroslav 2013 Skřítci z borovic 500 m PM2 11.9.2017122
31.7.2017CZEKučera Jiří 2008 2 km SM 1.8.2017258
21.8.2017CZEKučerová Jana 2008 2 km SZ 22.8.2017260
31.7.2017CZEKučerová Tereza 2006 2,5 km SZ2 1.8.2017418
21.8.2017CZEKučerová Zdeňka 2011 2 km SZ 22.8.2017259
1.9.2017CZEKučerová Barbora Ellen 2009 Skřítci z borovic 2 km SZ 11.9.2017261
22.9.2017CZEKunčická Mia 2015 100 m PZ 25.9.20177
22.9.2017CZEKunčická Claudinka 2012 500 m PZ2 25.9.2017123
25.9.2017CZELipavský Matěj 2009 2 km SM 27.9.2017262
17.9.2017CZEMacháček Vítek 2012 500 m PM2 18.9.2017124
17.9.2017CZEMacháčková Kateřina 2009 2 km SZ 18.9.2017263
29.7.2017CZEMarcinkova Tereza 2014 500 m PZ2 1.8.2017125
12.8.2017CZEMartincová Nikol 2009 2 km SZ 19.9.2017266
18.9.2017CZEMartincová Ellen 2012 500 m PZ2 19.9.2017126
25.9.2017CZEMatějka Alex 2015 100 m PM 26.9.20178
21.9.2017CZEMatějka Jířa 2011 Hovňouskové 2 km SM 22.9.2017267
25.9.2017CZEMatějková SOFIE 2012 500 m PZ2 26.9.2017128
25.9.2017CZEMatějková Rozálie 2010 2 km SZ 26.9.2017268
21.9.2017CZEMatějkova Emča 2013 Hovňouskové 500 m PZ2 22.9.2017127
24.9.2017CZEMichalčák Matěj 2000 Gladiátor race team 2,5 km SM3 nezaplaceno454
13.9.2017CZEMikulecká Melissa 2008 Tygřice Choceň 2 km SZ 21.9.2017269
25.9.2017CZEMikulecká Eva 2013 500 m PZ2 26.9.2017130
25.9.2017CZEMikulecká Dora 2011 2 km SZ 26.9.2017270
13.9.2017CZEMikulecká Melinda 2012 Tygřice Choceň 500 m PZ2 21.9.2017129
12.9.2017CZEMiškolci Tadeáš 2010 SRTG Česká Třebová 2 km SM 15.9.2017271
25.9.2017CZEMoravec Adam 2016 Zlobivý a zlobivější 100 m PM 26.9.20179
25.9.2017CZEMoravec Matěj 2012 Zlobivý a zlobivější 500 m PM2 26.9.2017131
4.6.2017CZEMoravkova Nikola 2013 500 m PZ2 6.6.2017132
26.7.2017CZEMotyčka Matouš 2008 2 km SM 27.7.2017272
17.8.2017CZENečasová Markéta 2011 2 km SZ 18.8.2017273
17.8.2017CZENečasová Nikol 2009 2 km SZ 18.8.2017274
1.6.2017CZENěmcová Adéla 2006 2,5 km SZ2 2.6.2017419
21.9.2017CZENešpořík Šimon 2008 2 km SM 22.9.2017275
24.9.2017CZENovotná Pavlína 2009 loko 2 km SZ nezaplaceno332
11.9.2017CZENovotná Šárka 2004 2,5 km SZ2 12.9.2017420
6.6.2017CZEOrlík Filip 2012 500 m PM2 26.9.2017133
6.6.2017CZEOrlíková Daniela 2010 2 km SZ 26.9.2017277
6.6.2017CZEOrlíková Gabriela 2012 500 m PZ2 26.9.2017134
1.9.2017CZEPártlová Amálka 2011 pproma Choceň 2 km SZ 5.9.2017278
20.9.2017CZEPavličková Anita 2014 SRTG Choceň 500 m PZ2 21.9.2017135
24.9.2017CZEPelinková Kristýna 2002 2,5 km SZ3 27.9.2017455
24.9.2017CZEPelinková Kateřina 2004 2,5 km SZ2 27.9.2017421
16.9.2017CZEPetr Jan 2013 4P3 500 m PM2 25.9.2017136
16.9.2017CZEPetr Daneil 2011 4P3 2 km SM 25.9.2017279
25.9.2017CZEPilátová Lucie 2008 Lucie a Jaromír Pilátovi 2 km SZ 26.9.2017280
1.8.2017CZEPinkas Jan 2012 Špunti na bahně 500 m PM2 7.8.2017137
1.8.2017CZEPinkas Jiří 2010 Špunti na bahně 2 km SZ 7.8.2017281
6.9.2017CZEPinkasová Klára 2010 2 km SZ 12.9.2017282
6.9.2017CZEPinkasová Kateřina 2007 2 km SZ 12.9.2017283
18.6.2017CZEPospíšil Jan 2008 2 km SM 20.6.2017284
1.9.2017CZEPospíšil Horymír 2012 Genaro 500 m PM2 20.9.2017138
18.6.2017CZEPospíšilová Vendula 2010 2 km SZ 20.6.2017285
9.6.2017CZEPour Jakub 2010 2 km SM 14.6.2017286
11.9.2017CZEPouzar Filip 2013 500 m PM2 18.9.2017139
18.9.2017CZEPřívratský Filip 2008 2 km SM 20.9.2017287
2.9.2017CZEProkopová Tereza 2010 TJ Sokol Jaroměř 2 km SZ 6.9.2017288
10.9.2017CZEProroková Lucie 2007 Angry Wolves 2 km SZ 14.9.2017289
18.9.2017CZEPROVAZNÍK PAVEL 2010 2 km SM 25.9.2017290
18.9.2017CZEPROVAZNIK TOMAŠ 2006 2,5 km SM2 25.9.2017422
25.9.2017CZEPrudič Vít 2009 2 km SM 26.9.2017291
25.9.2017CZEPrudičová Tereza 2006 2,5 km SZ2 26.9.2017423
2.9.2017CZEŘeháková Martina 2003 2,5 km SZ2 5.9.2017424
20.9.2017CZERejman David 2011 2 km SM 25.9.2017292
31.7.2017CZERobenek Kryštof 2009 Oucmaňáci 2 km SM 7.8.2017293
31.7.2017CZERobenek Mikuláš 2012 Oucmaňáci 500 m PM2 7.8.2017140
9.9.2017CZERolenec Vojtěch 2014 500 m PM2 11.9.2017141
9.9.2017CZERolenec Lukáš 2005 2,5 km SM2 11.9.2017425
12.9.2017CZERozlílek Jan 2012 500 m PM2 13.9.2017142
18.9.2017CZERusiňák Antonín 2008 2 km SM 19.9.2017294
18.9.2017CZERusiňáková Eva 2007 2 km SZ 19.9.2017295
18.9.2017CZERůžička Vojtěch 2015 100 m PM 18.9.201710
21.9.2017CZERychtecká Barbora 2005 2,5 km SZ2 22.9.2017426
4.7.2017CZESáblíková Marie 2005 - 2,5 km SZ2 14.7.2017427
16.8.2017CZESaňák Jonáš 2009 2 km SM 17.8.2017296
25.9.2017CZEŠeda Jaroslav 2008 2 km SM 26.9.2017297
25.9.2017CZEsehnalová julie 2012 500 m PZ2 26.9.2017143
25.9.2017CZEsehnalová agáta 2006 2,5 km SZ2 26.9.2017428
21.9.2017CZEŠejbl Petr 2012 Kališťáci 500 m PM2 nezaplaceno144
21.9.2017CZESejkora Štepán 2006 2,5 km SM2 24.9.2017429
21.9.2017CZESejkorová Anežka 2009 2 km SZ 24.9.2017298
30.8.2017CZESilný Dominik 2014 Siláci 500 m PM2 8.9.2017145
18.9.2017CZEŠklíba Štěpán 2008 2 km SM 22.9.2017299
18.9.2017CZEŠklíba Martin 2012 500 m PM2 22.9.2017146
26.7.2017CZESkřivánek Vašík 2013 500 m PM2 4.8.2017147
26.7.2017CZESkřivánek Pepík 2010 2 km SM 4.8.2017300
14.9.2017CZESlivova Kristýna 2009 2 km SZ 14.9.2017301
14.9.2017CZESlivova Sofie 2012 500 m PZ2 14.9.2017148
25.9.2017CZEŠmerdová Nella 2006 Východní horda 2,5 km SZ2 27.9.2017430
18.9.2017CZESponarova Martina 2010 2 km SM nezaplaceno302
2.9.2017CZEStaněk Mikuláš 2014 500 m PM2 nezaplaceno149
2.9.2017CZEStaněk Filip 2010 2 km SM nezaplaceno303
14.9.2017CZEŠtanglerová Lucie 2012 Salamovi 500 m PZ2 15.9.2017150
14.9.2017CZEŠtanglerová Alice 2009 Salamovi 2 km SZ 15.9.2017304
15.6.2017CZEStárek Radim 2013 KSK Koldín, z.s. 500 m PM2 19.6.2017151
15.6.2017CZEStárková Sofie 2008 KSK Koldín, z.s. 2 km SZ 19.6.2017305
24.9.2017CZESTOJANOVÁ NICOL 2010 VALHALLA GIRLS 2 km SZ 25.9.2017306
24.9.2017CZESTOJANOVÁ SIMONA 2010 VALHALLA GIRLS 2 km SZ 25.9.2017307
24.9.2017CZESTOJANOVÁ JESSICA ROSE 2006 VALHALLA GIRLS 2,5 km SZ2 25.9.2017431
18.9.2017CZEStříhavková Anežka 2014 Choceň 500 m PZ2 24.9.2017152
26.7.2017CZEStrouhalová Aneta 2004 2,5 km SZ2 7.8.2017432
2.9.2017CZESvoboda Jan 2010 2 km SM 5.9.2017308
14.9.2017CZESyrovátka Vít 2011 2 km SM 14.9.2017310
14.9.2017CZESyrovátka Adam 2010 2 km SM 14.9.2017311
14.9.2017CZESyrovátka Matyás 2008 2 km SM 14.9.2017309
7.9.2017CZETomeš Jan 2008 2 km SM 10.9.2017312
7.9.2017CZETomešová Karolína 2011 2 km SZ 10.9.2017313
11.9.2017CZEUhlíř Viliam 2009 2 km SM 13.9.2017314
8.7.2017CZEVaněk Kryštof 2006 SpartanGym 2,5 km SM2 14.7.2017433
14.9.2017CZEVanická Lucie 2011 zlověstné koroptve 2 km SZ 15.9.2017315
14.9.2017CZEVanická Julie 2011 zlověstné koroptve 2 km SZ 15.9.2017316
8.7.2017CZEVaňková Barbora 2009 2 km SZ 14.7.2017317
25.7.2017CZEVilimek Jan 2007 2 km SM 7.8.2017318
14.9.2017CZEVincenc Dominik 2008 2 km SM 20.9.2017319
14.9.2017CZEVincenc Ondřej 2005 2,5 km SM2 nezaplaceno434
17.9.2017CZEVodstrčil Vít 2010 2 km SM 19.9.2017320
22.9.2017CZEVodstrčilová Alice 2007 2 km SZ 26.9.2017321
24.9.2017CZEZáleská Lucie 2008 2 km SZ 26.9.2017322
22.9.2017CZEZáleský Ondřej 2010 2 km SM 25.9.2017323
2.6.2017CZEZatloukal Filip 2005 2,5 km SM2 2.6.2017435
2.6.2017CZEZatloukalová Tereza 2002 2,5 km SZ3 2.6.2017456
29.8.2017CZEZelinková Veronika 2009 2 km SZ 1.9.2017324
24.9.2017CZEZeman Vilík 2007 GanielCZ 2 km SM 26.9.2017326
24.9.2017CZEZeman Jindra 2007 GanielCZ 2 km SM 26.9.2017327
2.6.2017CZEZeman Tonda 2011 Ksk Koldín 2 km SM 2.6.2017328
2.6.2017CZEZeman Kuba 2008 2 km SM 2.6.2017325
4.7.2017CZEZemanová Karolína 2005 - 2,5 km SZ2 14.7.2017436
8.9.2017CZEZemanová Zuzka 2009 Rastafary 2 km SZ 11.9.2017329
21.9.2017CZEZemanova Aneta 2015 Ksk Koldin 100 m PZ nezaplaceno11
2.6.2017CZEZítková Edita 2010 KSK Koldín 2 km SZ 2.6.2017330
2.6.2017CZEZítková Simona 2011 KSK Koldín 2 km SZ 2.6.2017331
24.8.2017CZEZítková Stella 2014 500 m PZ2 25.8.2017153