Startovní listina TARZAN ZÁVOD

Statistika přihlášených

Trať
T32 km131
T2500 m55
T42,5 km37
T1100 m11
T52,5 km7
Kategorie
SZŠkoláci - dívky 6-10 let70
SMŠkoláci - chlapci 6-10 let61
PZ2Předškoláci - dívky 3-5 let29
PM2Předškoláci - chlapci 3-5 let26
SZ2Školáci - dívky 11-14 let24
SM2Školáci - chlapci 11-14 let13
PMPředškoláci - chlapci 1-2 roky7
PZPředškoláci - dívky 1-2 roky4
SZ3Středoškoláci - dívky 15-17 let4
SM3Středoškoláci - chlapci 15-17 let3
Celkem přihlášených241

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba Star.č.
1.8.2017CZEAbsolonová Hana Špunti na bahně 500 m PZ2 7.8.2017100
1.8.2017CZEAbsolonová Tereza Špunti na bahně 2 km SZ 7.8.2017200
18.9.2017CZEAdamec Marek CC Choceň 2,5 km SM2 19.9.2017400
18.9.2017CZEAdamec Patrik CC Choceň 2 km SM 19.9.2017201
21.9.2017CZEAdámek Tadeáš 2,5 km SM2 22.9.2017401
21.9.2017CZEAdámková Tamara 2,5 km SZ2 22.9.2017402
2.9.2017CZEAnna Svobodová 2,5 km SZ2 5.9.2017403
1.6.2017CZEBáča Dominik Krteček Team 100 m PM 2.6.20171
19.6.2017CZEBalcarová Marie Proficar 2,5 km SZ2 26.7.2017404
4.6.2017CZEBečička Tobiáš 100 m PM 14.7.20172
19.6.2017CZEBeneš Jiří Proficar 2 km SM 16.8.2017202
19.6.2017CZEBenešová Adéla 2 km SZ 16.8.2017203
1.6.2017CZEBozetický Denis 2 km SM 13.6.2017204
14.8.2017CZECachová Eliška Gorila 100 m PZ 16.8.20173
24.9.2017CZEChaloupková Anna Chali trans s.r.o. 2 km SZ 24.9.2017206
24.9.2017CZEChaloupková Aneta Chali trans s.r.o. 2 km SZ 24.9.2017205
31.8.2017CZECimburek Tomáš 2 km SM 1.9.2017207
30.7.2017CZECoufalová Aneta TJ Sokol Jehnědí 500 m PZ2 1.8.2017101
30.7.2017CZECoufalová Denisa TJ Sokol Jehnědí 500 m PZ2 1.8.2017102
29.7.2017CZEDolnik Jan 500 m PM2 10.8.2017230
20.9.2017CZEDoskočilová Laura Konektum s.r.o. 500 m PZ2 21.9.2017103
29.8.2017CZEDostál David 2 km SM 1.9.2017208
29.8.2017CZEDostálová Daniela 2,5 km SZ2 1.9.2017405
1.6.2017CZEDržmíšek Jakub 500 m PM2 13.6.2017104
1.6.2017CZEDržmíšek Patrik 2 km SM 13.6.2017209
1.6.2017CZEDržmíšková Kristýna 2 km SZ 13.6.2017210
5.8.2017CZEDucháček Matěj 2 km SM nezaplaceno211
21.9.2017CZEDudek Jiří 2 km SM 26.9.2017213
21.9.2017CZEDudek Jan 2 km SM 26.9.2017212
21.9.2017CZEDudková Nina 2 km SZ 26.9.2017214
25.9.2017CZEDudycha Jakub 2,5 km SM2 nezaplaceno406
25.9.2017CZEDudychová Michaela 2 km SZ nezaplaceno215
28.8.2017CZEDvořáčková Ema Šmoulíci 2 km SZ 15.9.2017217
25.9.2017CZEDvořáčková Mariola 500 m PZ2 26.9.2017105
19.9.2017CZEDvořáčková Nataela 2 km SZ 20.9.2017216
2.9.2017CZEDvořáčková Nataela 2 km SZ nezaplaceno218
22.9.2017CZEDvořák Vojtěch 2 km SM 25.9.2017219
2.9.2017CZEDvořáková Daniela TJ sokol Jaroměř 2 km SZ 11.9.2017220
22.9.2017CZEDvořáková Veronika 500 m PZ2 25.9.2017106
5.6.2017CZEEliáš Štěpán 100 m PM 13.6.20174
21.9.2017CZEEliáš František 2 km SM 26.9.2017221
21.9.2017CZEEliáš Adam 2,5 km SM2 26.9.2017407
21.9.2017CZEEliášová Jana 2 km SZ 26.9.2017222
12.6.2017CZEFajfr Jan 2 km SM 13.6.2017223
12.6.2017CZEFajfrová Michaela 2,5 km SZ2 13.6.2017408
19.9.2017CZEFibikar Matěj 500 m PM2 20.9.2017107
19.9.2017CZEFibikarová Pavlína 2 km SZ 20.9.2017224
6.9.2017CZEFilip Patrik 2 km SM 8.9.2017225
25.7.2017CZEFoglova Nela K.S.K 2 km SZ 26.7.2017226
25.9.2017CZEFuchsová Daniela 2 km SZ 27.9.2017228
25.9.2017CZEFuchsová Aneta 2 km SZ nezaplaceno229
25.9.2017CZEFuchsová Daniela 2 km SZ nezaplaceno227
1.6.2017CZEHašková Zuzana 500 m PZ2 27.7.2017108
1.6.2017CZEHašková Barbora 2 km SZ 27.7.2017231
18.9.2017CZEHlaváčková Adéla Hvězda pardubice 2,5 km SZ2 19.9.2017409
12.9.2017CZEHlávková Adélka 500 m PZ2 12.9.2017109
15.9.2017CZEHloušková Karolínka 500 m PZ2 nezaplaceno110
1.8.2017CZEHolingerová Alenka 2 km SZ 3.8.2017232
1.8.2017CZEHolingerová Bětka 2 km SZ 3.8.2017233
22.9.2017CZEHoráčková Lucie 2,5 km SZ2 26.9.2017410
22.9.2017CZEHoráčková Nikola 2,5 km SZ3 26.9.2017450
1.6.2017CZEHORSKÝ Matěj HORYMÍRCI 2 km SM 15.6.2017235
1.6.2017CZEHORSKÝ Vojta HORYMÍRCI 2 km SM 15.6.2017234
1.6.2017CZEHoudek Tobiáš SRTG Choceň 500 m PM2 7.8.2017111
24.8.2017CZEHubáček Vojtěch PM2 500 m PM2 29.8.2017112
1.6.2017CZEHubalková Michaela 2 km SZ 26.7.2017236
10.9.2017CZEJaneček Antonín Gumítci 500 m PM2 10.9.2017113
10.9.2017CZEJanečková Lucie Gumítci 100 m PZ 10.9.20175
24.9.2017CZEJanespalová Daniela Myšky 2 km SZ 26.9.2017238
24.9.2017CZEJanespalová Adéla Myšky 2 km SZ 26.9.2017237
24.9.2017CZEJansa Matěj 2 km SM nezaplaceno239
25.9.2017CZEJasanská Anna 2 km SZ 27.9.2017240
25.9.2017CZEJasanský Jan 2 km SM 27.9.2017241
20.9.2017CZEJavůrek Jan 2 km SM nezaplaceno242
20.9.2017CZEJavůrek Matěj 2,5 km SM2 nezaplaceno411
21.9.2017CZEJelínková Eliška 500 m PZ2 24.9.2017114
5.6.2017CZEJeřábek Michal KSK Koldín 2 km SM 5.6.2017243
17.9.2017CZEJiruf Šimon 2 km SM 19.9.2017245
17.9.2017CZEJiruf Filip 2 km SM 19.9.2017244
17.9.2017CZEJirufová Veronika 500 m PZ2 19.9.2017115
24.9.2017CZEJukl Antonín Valhalla gym 2 km SM 26.9.2017246
24.9.2017CZEJuklová Vendula Valhalla gym 2 km SZ 26.9.2017247
21.8.2017CZEKadlecova Nikol 2 km SZ 22.8.2017248
1.8.2017CZEKadochová Štěpánka Špunti na bahně 500 m PZ2 7.8.2017116
1.8.2017CZEKadochová Eliška Špunti na bahně 2 km SZ 7.8.2017249
13.9.2017CZEKadrmas Marek DUKLA TEAM 2,5 km SM3 19.9.2017452
16.9.2017CZEKadrmas Martin DUKLA TEAM 2,5 km SM3 19.9.2017451
1.9.2017CZEKalous Jakub Kalousovi 2 km SM 5.9.2017250
11.9.2017CZEKalousová Anna Kalousovi 2,5 km SZ2 12.9.2017412
1.6.2017CZEKaplan Damián 500 m PM2 5.6.2017117
6.9.2017CZEKaplanová Tereza 2,5 km SZ2 6.9.2017413
17.9.2017CZEKlusoňová Míla 2 km SZ 18.9.2017251
14.9.2017CZEKollerová Rozárie 500 m PZ2 15.9.2017118
20.9.2017CZEKomárková Veronika 2 km SZ 24.9.2017252
20.9.2017CZEKomárková Anna 2 km SZ 24.9.2017253
16.9.2017CZEKopecký Šimon 2,5 km SM2 22.9.2017414
28.6.2017CZEKopřivová Nela 2,5 km SZ2 29.6.2017415
10.9.2017CZEKosár Adrian Dětské ZOO 2 km SM 26.9.2017254
10.9.2017CZEKosárová Kristýna Dětské ZOO 500 m PZ2 26.9.2017119
18.6.2017CZEKouba Radim Rybník 2 km SM 26.7.2017264
18.6.2017CZEKoubová Elen ISCAREX Česká Třebová 2 km SZ 26.7.2017265
11.9.2017CZEKratochvíl Šimon 2 km SM 27.9.2017255
11.9.2017CZEKratochvíl Lukáš 500 m PM2 27.9.2017120
21.9.2017CZEKrejsa Sebastian 500 m PM2 22.9.2017121
20.9.2017CZEKříž Miguel 100 m PM 25.9.20176
1.8.2017CZEKřížová Anita Špunti na bahně 2 km SZ 7.8.2017256
16.9.2017CZEKroulíková Aneta 2,5 km SZ3 22.9.2017453
8.9.2017CZEKubík Jiří 2,5 km SM2 13.9.2017416
14.9.2017CZEKubová Karolína 2 km SZ 15.9.2017257
14.9.2017CZEKubová Nela 2,5 km SZ2 15.9.2017417
1.9.2017CZEKučera Jaroslav Skřítci z borovic 500 m PM2 11.9.2017122
31.7.2017CZEKučera Jiří 2 km SM 1.8.2017258
21.8.2017CZEKučerová Jana 2 km SZ 22.8.2017260
31.7.2017CZEKučerová Tereza 2,5 km SZ2 1.8.2017418
21.8.2017CZEKučerová Zdeňka 2 km SZ 22.8.2017259
1.9.2017CZEKučerová Barbora Ellen Skřítci z borovic 2 km SZ 11.9.2017261
22.9.2017CZEKunčická Mia 100 m PZ 25.9.20177
22.9.2017CZEKunčická Claudinka 500 m PZ2 25.9.2017123
25.9.2017CZELipavský Matěj 2 km SM 27.9.2017262
17.9.2017CZEMacháček Vítek 500 m PM2 18.9.2017124
17.9.2017CZEMacháčková Kateřina 2 km SZ 18.9.2017263
29.7.2017CZEMarcinkova Tereza 500 m PZ2 1.8.2017125
12.8.2017CZEMartincová Nikol 2 km SZ 19.9.2017266
18.9.2017CZEMartincová Ellen 500 m PZ2 19.9.2017126
25.9.2017CZEMatějka Alex 100 m PM 26.9.20178
21.9.2017CZEMatějka Jířa Hovňouskové 2 km SM 22.9.2017267
25.9.2017CZEMatějková SOFIE 500 m PZ2 26.9.2017128
25.9.2017CZEMatějková Rozálie 2 km SZ 26.9.2017268
21.9.2017CZEMatějkova Emča Hovňouskové 500 m PZ2 22.9.2017127
24.9.2017CZEMichalčák Matěj Gladiátor race team 2,5 km SM3 nezaplaceno454
13.9.2017CZEMikulecká Melinda Tygřice Choceň 500 m PZ2 21.9.2017129
13.9.2017CZEMikulecká Melissa Tygřice Choceň 2 km SZ 21.9.2017269
25.9.2017CZEMikulecká Eva 500 m PZ2 26.9.2017130
25.9.2017CZEMikulecká Dora 2 km SZ 26.9.2017270
12.9.2017CZEMiškolci Tadeáš SRTG Česká Třebová 2 km SM 15.9.2017271
25.9.2017CZEMoravec Adam Zlobivý a zlobivější 100 m PM 26.9.20179
25.9.2017CZEMoravec Matěj Zlobivý a zlobivější 500 m PM2 26.9.2017131
4.6.2017CZEMoravkova Nikola 500 m PZ2 6.6.2017132
26.7.2017CZEMotyčka Matouš 2 km SM 27.7.2017272
17.8.2017CZENečasová Nikol 2 km SZ 18.8.2017274
17.8.2017CZENečasová Markéta 2 km SZ 18.8.2017273
1.6.2017CZENěmcová Adéla 2,5 km SZ2 2.6.2017419
21.9.2017CZENešpořík Šimon 2 km SM 22.9.2017275
11.9.2017CZENovotná Šárka 2,5 km SZ2 12.9.2017420
24.9.2017CZENovotná Pavlína loko 2 km SZ nezaplaceno332
6.6.2017CZEOrlík Filip 500 m PM2 26.9.2017133
6.6.2017CZEOrlíková Daniela 2 km SZ 26.9.2017277
6.6.2017CZEOrlíková Gabriela 500 m PZ2 26.9.2017134
1.9.2017CZEPártlová Amálka pproma Choceň 2 km SZ 5.9.2017278
20.9.2017CZEPavličková Anita SRTG Choceň 500 m PZ2 21.9.2017135
24.9.2017CZEPelinková Kateřina 2,5 km SZ2 27.9.2017421
24.9.2017CZEPelinková Kristýna 2,5 km SZ3 27.9.2017455
16.9.2017CZEPetr Jan 4P3 500 m PM2 25.9.2017136
16.9.2017CZEPetr Daneil 4P3 2 km SM 25.9.2017279
25.9.2017CZEPilátová Lucie Lucie a Jaromír Pilátovi 2 km SZ 26.9.2017280
1.8.2017CZEPinkas Jan Špunti na bahně 500 m PM2 7.8.2017137
1.8.2017CZEPinkas Jiří Špunti na bahně 2 km SZ 7.8.2017281
6.9.2017CZEPinkasová Klára 2 km SZ 12.9.2017282
6.9.2017CZEPinkasová Kateřina 2 km SZ 12.9.2017283
18.6.2017CZEPospíšil Jan 2 km SM 20.6.2017284
1.9.2017CZEPospíšil Horymír Genaro 500 m PM2 20.9.2017138
18.6.2017CZEPospíšilová Vendula 2 km SZ 20.6.2017285
9.6.2017CZEPour Jakub 2 km SM 14.6.2017286
11.9.2017CZEPouzar Filip 500 m PM2 18.9.2017139
18.9.2017CZEPřívratský Filip 2 km SM 20.9.2017287
2.9.2017CZEProkopová Tereza Atletika Jaroměř 2 km SZ 6.9.2017288
10.9.2017CZEProroková Lucie Angry Wolves 2 km SZ 14.9.2017289
18.9.2017CZEPROVAZNIK TOMAŠ 2,5 km SM2 25.9.2017422
18.9.2017CZEPROVAZNÍK PAVEL 2 km SM 25.9.2017290
25.9.2017CZEPrudič Vít 2 km SM 26.9.2017291
25.9.2017CZEPrudičová Tereza 2,5 km SZ2 26.9.2017423
2.9.2017CZEŘeháková Martina 2,5 km SZ2 5.9.2017424
20.9.2017CZERejman David 2 km SM 25.9.2017292
31.7.2017CZERobenek Mikuláš Oucmaňáci 500 m PM2 7.8.2017140
31.7.2017CZERobenek Kryštof Oucmaňáci 2 km SM 7.8.2017293
9.9.2017CZERolenec Vojtěch 500 m PM2 11.9.2017141
9.9.2017CZERolenec Lukáš 2,5 km SM2 11.9.2017425
12.9.2017CZERozlílek Jan 500 m PM2 13.9.2017142
18.9.2017CZERusiňák Antonín 2 km SM 19.9.2017294
18.9.2017CZERusiňáková Eva 2 km SZ 19.9.2017295
18.9.2017CZERůžička Vojtěch 100 m PM 18.9.201710
21.9.2017CZERychtecká Barbora 2,5 km SZ2 22.9.2017426
4.7.2017CZESáblíková Marie - 2,5 km SZ2 14.7.2017427
16.8.2017CZESaňák Jonáš 2 km SM 17.8.2017296
25.9.2017CZEŠeda Jaroslav 2 km SM 26.9.2017297
25.9.2017CZEsehnalová julie 500 m PZ2 26.9.2017143
25.9.2017CZEsehnalová agáta 2,5 km SZ2 26.9.2017428
21.9.2017CZEŠejbl Petr Kališťáci 500 m PM2 nezaplaceno144
21.9.2017CZESejkora Štepán 2,5 km SM2 24.9.2017429
21.9.2017CZESejkorová Anežka 2 km SZ 24.9.2017298
30.8.2017CZESilný Dominik Siláci 500 m PM2 8.9.2017145
18.9.2017CZEŠklíba Štěpán 2 km SM 22.9.2017299
18.9.2017CZEŠklíba Martin 500 m PM2 22.9.2017146
26.7.2017CZESkřivánek Pepík 2 km SM 4.8.2017300
26.7.2017CZESkřivánek Vašík 500 m PM2 4.8.2017147
14.9.2017CZESlivova Kristýna 2 km SZ 14.9.2017301
14.9.2017CZESlivova Sofie 500 m PZ2 14.9.2017148
25.9.2017CZEŠmerdová Nella Východní horda 2,5 km SZ2 27.9.2017430
18.9.2017CZESponarova Martina 2 km SM nezaplaceno302
2.9.2017CZEStaněk Mikuláš 500 m PM2 nezaplaceno149
2.9.2017CZEStaněk Filip 2 km SM nezaplaceno303
14.9.2017CZEŠtanglerová Lucie Salamovi 500 m PZ2 15.9.2017150
14.9.2017CZEŠtanglerová Alice 2 km SZ 15.9.2017304
15.6.2017CZEStárek Radim KSK Koldín, z.s. 500 m PM2 19.6.2017151
15.6.2017CZEStárková Sofie KSK Koldín, z.s. 2 km SZ 19.6.2017305
24.9.2017CZESTOJANOVÁ NICOL VALHALLA GIRLS 2 km SZ 25.9.2017306
24.9.2017CZESTOJANOVÁ SIMONA VALHALLA GIRLS 2 km SZ 25.9.2017307
24.9.2017CZESTOJANOVÁ JESSICA ROSE VALHALLA GIRLS 2,5 km SZ2 25.9.2017431
18.9.2017CZEStříhavková Anežka Choceň 500 m PZ2 24.9.2017152
26.7.2017CZEStrouhalová Aneta 2,5 km SZ2 7.8.2017432
2.9.2017CZESvoboda Jan 2 km SM 5.9.2017308
14.9.2017CZESyrovátka Adam 2 km SM 14.9.2017311
14.9.2017CZESyrovátka Matyás 2 km SM 14.9.2017309
14.9.2017CZESyrovátka Vít 2 km SM 14.9.2017310
7.9.2017CZETomeš Jan 2 km SM 10.9.2017312
7.9.2017CZETomešová Karolína 2 km SZ 10.9.2017313
11.9.2017CZEUhlíř Viliam 2 km SM 13.9.2017314
8.7.2017CZEVaněk Kryštof SpartanGym 2,5 km SM2 14.7.2017433
14.9.2017CZEVanická Lucie zlověstné koroptve 2 km SZ 15.9.2017315
14.9.2017CZEVanická Julie zlověstné koroptve 2 km SZ 15.9.2017316
8.7.2017CZEVaňková Barbora 2 km SZ 14.7.2017317
25.7.2017CZEVilimek Jan 2 km SM 7.8.2017318
14.9.2017CZEVincenc Dominik 2 km SM 20.9.2017319
14.9.2017CZEVincenc Ondřej 2,5 km SM2 nezaplaceno434
17.9.2017CZEVodstrčil Vít 2 km SM 19.9.2017320
22.9.2017CZEVodstrčilová Alice 2 km SZ 26.9.2017321
24.9.2017CZEZáleská Lucie 2 km SZ 26.9.2017322
22.9.2017CZEZáleský Ondřej 2 km SM 25.9.2017323
2.6.2017CZEZatloukal Filip 2,5 km SM2 2.6.2017435
2.6.2017CZEZatloukalová Tereza 2,5 km SZ3 2.6.2017456
29.8.2017CZEZelinková Veronika 2 km SZ 1.9.2017324
2.6.2017CZEZeman Kuba 2 km SM 2.6.2017325
24.9.2017CZEZeman Vilík GanielCZ 2 km SM 26.9.2017326
24.9.2017CZEZeman Jindra GanielCZ 2 km SM 26.9.2017327
2.6.2017CZEZeman Tonda Ksk Koldín 2 km SM 2.6.2017328
4.7.2017CZEZemanová Karolína - 2,5 km SZ2 14.7.2017436
8.9.2017CZEZemanová Zuzka Rastafary 2 km SZ 11.9.2017329
21.9.2017CZEZemanova Aneta Ksk Koldin 100 m PZ nezaplaceno11
24.8.2017CZEZítková Stella 500 m PZ2 25.8.2017153
2.6.2017CZEZítková Edita KSK Koldín 2 km SZ 2.6.2017330
2.6.2017CZEZítková Simona KSK Koldín 2 km SZ 2.6.2017331