Startovní listina BARTH DAY 2017

Statistika přihlášených

Trať
K5 km159
D10 km125
RT1000 m117
Kategorie
RTHC Dynamo rodinný běh pro Dětský domov Pardubice 117
KZARUN Ženy 18 - 34 let38
KZBRUN Ženy 35 - 49 let33
DMBRUN Muži 35 - 49 let33
KMARUN Muži 18 - 34 let27
DMARUN Muži 18 - 34 let27
KMBRUN Muži 35 - 49 let24
DZARUN Ženy 18 - 34 let20
KDZDOGRUNNING Ženy15
DBMBIKE Muži14
DZBRUN Ženy 35 - 49 let14
KKZKOLOBĚŽKA Ženy7
KMCRUN Muži 50 a více let7
KDMDOGRUNNING Muži5
DDZDOGRUNNING Ženy4
DMCRUN Muži 50 a více let3
DBZBIKE Ženy2
DZCRUN Ženy 50 a více let2
STŠTAFETA 2x5 km2
KKMKOLOBĚŽKA Muži 2
DKMKOLOBĚŽKA Muži 2
DDMDOGRUNNING Muži2
KZCRUN Ženy 50 a více let1
Celkem přihlášených401

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba
5.5.2017CZEAdamíra Jan 10 km DMA 12.5.2017
30.4.2017CZEAdamušková Lucie 5 km KZA 3.5.2017
10.5.2017CZEAndrlíková Lucie 5 km KZA 12.5.2017
21.4.2017CZEBarbořík Dušan + Barbořík David + Barbořík Matyáš + Barboříková Martina Sluníčko - Centrum pro rodinu 1000 m RT 21.4.2017
20.4.2017CZEBarboříková Martina Sluníčko - Centrum pro rodinu 10 km DZB 1.5.2017
28.4.2017CZEBárta Tomáš 10 km DMC 1.5.2017
15.5.2017CZEBartoníčková Simona + Bartoníček Matyáš + Bartoníček Milan 1000 m RT 17.5.2017
1.5.2017CZEBenda Vitezslav + Krásný Adam + Řádková Nela + Benda Vítězslav 1000 m RT 1.5.2017
15.5.2017CZEBendáková Lucie 5 km KZB 16.5.2017
15.5.2017CZEBeránková Eva 5 km KZB 19.5.2017
17.5.2017CZEBezvoda Jiří Kayaba 5 km KMC 17.5.2017
4.5.2017CZEBicanová Věra + Frank Vojta + Frank Štěpán Rodina 1000 m RT 4.5.2017
10.5.2017CZEBinar Petr 10 km DMB 12.5.2017
16.5.2017CZEBittner Rostislav DTJ ČSSD Pardubice 5 km KMB 17.5.2017
9.5.2017CZEBlažek Ondřej 5 km KMA 9.5.2017
14.5.2017CZEBočková Sandra 5 km KZA nezaplaceno
21.4.2017CZEBojčuk Michal + Hektor 5 km KDM 25.4.2017
24.4.2017CZEBORN JAROSLAV 10 km DMB nezaplaceno
5.5.2017CZEBourová Martina 10 km DZA 9.5.2017
12.5.2017CZEBrezai Jana + Beáta Brezai 1000 m RT 12.5.2017
14.5.2017CZEBříza Jaroslav BARTH-VIP 5 km KMA 14.5.2017
13.5.2017CZEBulisová Eva 10 km DZA 13.5.2017
14.5.2017CZEBurkoň Zdeněk + Burkoňová Eliška 1000 m RT 14.5.2017
14.5.2017CZEBurkoňová Petra + Burkoňová Anička 1000 m RT 14.5.2017
25.4.2017CZECahlíková Lucie Bláznivá Lucy 5 km KZB 1.5.2017
4.5.2017CZECapova Jana + Capova Barbora + Cap Tomas + Cap Martin Capici 1000 m RT 4.5.2017
1.5.2017CZEČepková Hanina 10 km DZB 3.5.2017
29.4.2017CZEČepková Hana + Čepek Jan + Čepek Jan Fresh Forty 1000 m RT 3.5.2017
28.4.2017CZEČermák Zbyněk DEBRA.ČR 10 km DMB 3.5.2017
25.4.2017CZEČermák Zbyněk + Čermáková Nikola 1000 m RT 25.4.2017
28.4.2017CZEČerná Kamila 10 km DZB 7.5.2017
11.5.2017CZEChára Lukáš 10 km DMB 11.5.2017
23.4.2017CZEChmelík Jiří Koloběžci Pardubice 10 km DKM nezaplaceno
4.5.2017CZEChmelík Dominik atletika chrudim 5 km KMA 7.5.2017
15.5.2017CZEChmelíková Ivana + Miková Johana 1000 m RT 15.5.2017
17.5.2017CZEChudý Petr + Ondřej Chudý 1000 m RT 17.5.2017
12.5.2017CZEChvojka Jan ŘESTOKY City 5 km KMB 16.5.2017
28.4.2017CZECinkan Zdenek 5 km KMC 3.5.2017
1.5.2017CZECzagan Jan SDH Dědek 10 km DMB 3.5.2017
1.5.2017CZECzagan Jan SDH Dědek 10 km DMA 3.5.2017
28.4.2017CZEDanihelka Oldřich Svitkovice 10 km DMB 16.5.2017
28.4.2017CZEDanihelka Oldřich + Oldřich Danihelka Svitkovice 1000 m RT 28.4.2017
13.5.2017CZEDavid Lubos SRTG Kolín 10 km DMB 16.5.2017
23.4.2017CZEDemlová Jitka 5 km KZB 12.5.2017
10.5.2017CZEDobíhalová Radka + Dobíhalová Adéla Calypso Calypso 1000 m RT 10.5.2017
14.5.2017CZEDoleček Jan 10 km DMA 15.5.2017
10.5.2017CZEDoletal Jiri + Elvira Doletalova 1000 m RT 10.5.2017
10.5.2017CZEDolezal Jiri 10 km DMB 12.5.2017
12.5.2017CZEDostál Zdeněk Velosport Valenta SCOTT team 10 km DMB 15.5.2017
12.5.2017CZEDrabina Pavel + Drabinová Lenka Králíci 1000 m RT 12.5.2017
12.5.2017CZEDrabinová Eliška + Drabinová Lenka 5 km KZA 15.5.2017
18.4.2017CZEDunda Milan Kupkolo MTB Team Pardubice 10 km DBM 19.4.2017
4.5.2017CZEDusík Václav 10 km DMC 7.5.2017
10.5.2017CZEDušková Tereza + Doubrava Ondřej 1000 m RT 10.5.2017
16.5.2017CZEDvořáčková Helena + Tea Dvořáčková Tea 1000 m RT 16.5.2017
17.5.2017CZEDzurindáková Michaela 10 km DZB 19.5.2017
10.5.2017CZEEndlichová Žaneta + Jakub Kábele 1000 m RT 10.5.2017
13.5.2017CZEEntnerová Margareta + Hloušek Matyáš 1000 m RT 13.5.2017
5.5.2017CZEErbanová Lenka 10 km DZA 9.5.2017
16.5.2017CZEExlerová Michaela KYB 10 km DZA 16.5.2017
10.5.2017CZEFeherová Iveta 5 km KZB 12.5.2017
11.5.2017CZEFendrich Karel + Martin Fendrich 1000 m RT 11.5.2017
8.5.2017CZEFendrich Karel 5 km KMA 17.5.2017
8.5.2017CZEFendrichová Renata 5 km KZB 17.5.2017
27.4.2017CZEFérová Nikola PRO MUSIC PROLOG BIKE 5 km KZA 1.5.2017
23.4.2017CZEFiala Milan Hmyzoun 10 km DMA 25.4.2017
8.5.2017CZEFidrich Radek 5 km KMB 12.5.2017
8.5.2017CZEFidrichová Petra 5 km KZB 8.5.2017
11.5.2017CZEFlekač Radim + Nela Flekačová 1000 m RT 11.5.2017
11.5.2017CZEFliedr Tomáš F BIKE KLUB SÁDEK 10 km DMB 12.5.2017
11.5.2017CZEFliedr Tomáš + Adéla Fliedrová + Tomáš Fliedr + Zdenka Fliedrová F - BIKE KLUB SÁDEK 1000 m RT 11.5.2017
10.5.2017CZEFliedr Jiří + Fliedrová Karolína + Fliedr Lukáš + Fliedrová Zuzana F-BIKE KLUB SÁDEK 1000 m RT 10.5.2017
10.5.2017CZEFliedr Jiří F-BIKE KLUB SÁDEK 10 km DMB 12.5.2017
13.5.2017CZEFörstl Petr Hobíci Pardubice 5 km KMB 15.5.2017
16.5.2017CZEFořtová Alena + Adam Fořt 1000 m RT 16.5.2017
11.5.2017CZEFousek Albert 5 km KMA 12.5.2017
11.5.2017CZEFousková Hana 5 km KZB 12.5.2017
14.5.2017CZEFrýba Josef + Frýbová Anežka + Frýbová Jana + Frýba Josef 1000 m RT 15.5.2017
14.5.2017CZEFrýbová Jana 10 km DZB 15.5.2017
15.5.2017CZEGlos Petr HoPe2Spartans 5 km KMA 16.5.2017
11.5.2017CZEGötz Adam + MAYA 2BMOTO TRUTNOV 10 km DDM 12.5.2017
11.5.2017CZEGötz Oliver 2BMOTO 5 km KMA 12.5.2017
11.5.2017CZEGötz Jan 2BMOTO 5 km KMB 12.5.2017
11.5.2017CZEGötzová Lea 2BMOTO TRUTNOV 5 km KZB 12.5.2017
15.5.2017CZEHájek Martin + Zbiňovcová Viktorie + Hájková Soňa 1000 m RT 15.5.2017
15.5.2017CZEHájek Martin + Zbiňovec Marek + Rudolfová Stanislava JUWÁCI 1000 m RT 15.5.2017
15.5.2017CZEHájek Martin + Zbiňovcová Viktorie JUWÁCI 1000 m RT 15.5.2017
25.4.2017CZEHaklová Jana Trojka 10 km DZA 25.4.2017
14.5.2017CZEHalíř Pavel + Halíř Ondřej 1000 m RT 14.5.2017
4.5.2017CZEHalíř Pavel 10 km DMB 7.5.2017
6.5.2017CZEHalířová Šárka + Halířová Natálie 1000 m RT 6.5.2017
17.5.2017CZEHanousek Václav 10 km DKM 17.5.2017
15.5.2017CZEHanousková Blanka + Aneta Lopatová + Lopatová Blanka + Elinka 1000 m RT 15.5.2017
11.5.2017CZEHeřmanová Adéla super holky 5 km KZA 11.5.2017
14.5.2017CZEHofman Jiří Czech team 1000 m RT 14.5.2017
14.5.2017CZEHofman Jiří Československá obec legionářská 10 km DMA 16.5.2017
13.4.2017CZEHofmanová Jitka + Hofman Adam + Ceral Radovan Beksa 1000 m RT 13.4.2017
15.4.2017CZEHofmanová Michaela 1000 m RT 15.4.2017
17.5.2017CZEHolub Miloš + Nella Jínová + Sára Jínová + Filip Vávra + Kuba Vávra + Veronika Jínová Holoubátka 1000 m RT 17.5.2017
12.5.2017CZEHorák Jiří + Anna Horáková 1000 m RT 12.5.2017
26.4.2017CZEHoráková Jindra + Anna Horáková Báječné ženy v běhu 5 km KZB 1.5.2017
11.5.2017CZEHoráková Lucie 10 km DZA 11.5.2017
15.5.2017CZEHornychová Hana + Dewa 5 km KDZ 22.5.2017
9.5.2017CZEHoudek David AUP 5 km KKM 16.5.2017
17.5.2017CZEHráská Natálie 10 km DBZ 17.5.2017
16.5.2017CZEHráská Jolana 10 km DBZ 16.5.2017
17.5.2017CZEHrasky Vladimir 10 km DBM 17.5.2017
17.5.2017CZEHrasky Kristian 10 km DBM 17.5.2017
11.5.2017CZEHrdá Eliška super holky 5 km KZA 11.5.2017
17.5.2017CZEHrdý Zdeněk DTJ Pardubice I. 5 km KMB 18.5.2017
8.5.2017CZEHromádko Jiří Skuteč 5 km KMB nezaplaceno
8.5.2017CZEHromádko Jiří + Hromádková Nela + Kubásková Petra Skuteč 1000 m RT 8.5.2017
14.5.2017CZEHrubeš Pavel 10 km DMB 15.5.2017
15.5.2017CZEHrubeš Michal 10 km DMB 18.5.2017
4.5.2017CZEHrubešová Magdaléna 5 km KZA nezaplaceno
11.5.2017CZEiz zuz + Vojtěch Izera + Viktor Izera Sluníčko 1000 m RT 11.5.2017
20.4.2017CZEIzera Zuzana Sluníčko 5 km KZB 20.4.2017
15.5.2017CZEJechová Gabriela Amazonky z Kooperativy 5 km KKZ 15.5.2017
11.5.2017CZEJeriová Lenka 10 km DZA 12.5.2017
26.4.2017CZEJežková Marcela + Vojtěch Ježek + Kristýna Ježková Bodlinky já +2děti 11 a 8 let 1000 m RT 26.4.2017
25.4.2017CZEJirásková Klára Trojka 10 km DZA 1.5.2017
13.4.2017CZEJiroušek Lukáš + Jiroušková Nikola 1000 m RT 13.4.2017
13.4.2017CZEJiroutová Michaela 5 km KZB 18.4.2017
15.5.2017CZEJuchelková Markéta 5 km KZB 15.5.2017
15.4.2017CZEJukl Lukáš 10 km DMA 12.5.2017
2.5.2017CZEKalenská Ilona + Feon Black 5 km KDZ 15.5.2017
11.5.2017CZEKaplan Radek 10 km DMB 11.5.2017
12.5.2017CZEKarabinová Petra 5 km KZA 15.5.2017
3.5.2017CZEKaráskova Darina Báječné ženy v běhu 10 km DZC 12.5.2017
2.5.2017CZEKaráskova Darina + Kubalová Šárka + Karásková Darina + Jiroutová Lenka + Jiroutová Kristýna + Jiroutová Kateřina Báječné ženy v běhu 1000 m RT 2.5.2017
26.4.2017CZEKarban Roman + Nikolka Karbanova + Adámek Karban + Markéta Karbanová 1000 m RT 26.4.2017
26.4.2017CZEKarban Roman 5 km KMB 1.5.2017
26.4.2017CZEKarbanová Markéta 5 km KZB 1.5.2017
11.5.2017CZEKašparová Aneta Hobby team 5 km KZA 15.5.2017
7.5.2017CZEKhol Lukáš 5 km KMA 12.5.2017
4.5.2017CZEKlaputová Marcela 10 km DZB nezaplaceno
10.5.2017CZEKlepetkova Jana Janie 5 km KZA nezaplaceno
20.4.2017CZEKlickova Lucie 5 km KZB nezaplaceno
7.5.2017CZEKmoníček Jakub 5 km KMA 7.5.2017
15.5.2017CZEKněžourová Michala Amazonky z Kooperativy 5 km KKZ 15.5.2017
6.5.2017CZEKnotková Michaela M&M 5 km KZA 12.5.2017
6.5.2017CZEKnotková Monika M&M 5 km KZB 12.5.2017
1.5.2017CZEKnoulichová Vladana 5 km KZB 12.5.2017
1.5.2017CZEKnoulichová Anna 5 km KZA 12.5.2017
5.5.2017CZEKochanová Alexandra + Kochan Samuel + Kochanova Viktoria + Kochan Radoslav Kochanovci 1000 m RT 5.5.2017
4.5.2017CZEKoďous Leoš MOP VOKO 10 km DMB 7.5.2017
4.5.2017CZEKoďousová Veronika + Egar Nick od Křemence 5 km KDZ 7.5.2017
16.5.2017CZEKodym Norbert 5 km KMA 16.5.2017
16.5.2017CZEKodym Petr 5 km KMB 16.5.2017
7.5.2017CZEKopecká Lenka 5 km KZB 12.5.2017
7.5.2017CZEKopecká Lenka + Kopecká Emílie 1000 m RT 7.5.2017
15.5.2017CZEKopecký Aleš 5 km KMB 15.5.2017
26.4.2017CZEKopecký Lukáš 10 km DMA 3.5.2017
7.5.2017CZEKopecký Robert + Kopecká Anežka 1000 m RT 7.5.2017
1.5.2017CZEKopecký Lukáš + Kopecký Matěj + Kopecký Jáchym 1000 m RT 1.5.2017
5.5.2017CZEKopová Alena + Stodolová Lucie + Křtěnová Nikola + Zahradník David 1000 m RT 5.5.2017
12.5.2017CZEKoreček Richard Nepasický cyklo team 10 km DBM 15.5.2017
10.5.2017CZEKorecek Richard + Aneta koreckova + Marketa koreckova + Jakub korecek + Richard korecek + Gabriela koreckova NEPASICKY CYKLO TYM 10 km DBM nezaplaceno
4.5.2017CZEKořínková Tereza 10 km DZA 12.5.2017
10.5.2017CZEKovář Jaroslav 10 km DMC 12.5.2017
10.5.2017CZEKovářová Monika 10 km DZC 12.5.2017
15.5.2017CZEkOZÁKOVÁ Denisa + Raim Ladislav Hvězda Pardubice 10 km ST nezaplaceno
10.5.2017CZEKrálová Radka + Oliver Král + Michael Král + Samuel Král Báječné ženy v běhu 10 km DZB nezaplaceno
15.5.2017CZEKrálová Martina + Popi 5 km KDZ 16.5.2017
15.5.2017CZEKrátká Michaela + Krátký Vojta 1000 m RT 15.5.2017
24.4.2017CZEKratochvíl Jan + Kratochvílová Anetka + Kratochvílová Sofinka + Kratochvíl Simon + Jará Tínka + Berny 1000 m RT 24.4.2017
22.4.2017CZEKratochvil miloš HVĚZDA PARDUBICE 5 km KMB 25.4.2017
15.5.2017CZEKrejci Tomáš + Amy Tom + Amy 5 km KDM 16.5.2017
8.5.2017CZEKrejčíková Hana 5 km KZA 12.5.2017
11.5.2017CZEKřížová Monika Spartan race training group Trutnov 10 km DZA 15.5.2017
9.5.2017CZEkrupička Mrtin + Ellen Krupičková 1000 m RT 9.5.2017
16.5.2017CZEKrupička Martin + Krupičková Vivien 1000 m RT 16.5.2017
9.5.2017CZEKrupička Martin 5 km KMB 12.5.2017
7.5.2017CZEKubásková Ivana + Šarlota Huňáčková + Eliška Huňáčková + Vlastimil Huňáček 1000 m RT 7.5.2017
8.5.2017CZEKubásková Petra Skuteč 5 km KZA nezaplaceno
12.5.2017CZEKubias David 10 km DMB 15.5.2017
10.5.2017CZEKubín Tomáš + Kubín Ondra Tata a syn 1000 m RT 10.5.2017
27.4.2017CZEKubín Štěpán + Kubín Jan + Kubínová Barbora Běžci na Hodinářce 1000 m RT 27.4.2017
27.4.2017CZEKubínová Lada Běžci Na Hodinářce 1000 m RT 27.4.2017
4.5.2017CZEKučera Zdeněk + Kučerová Nikol + Kučerová Aneta + Kučerová Barbora 1000 m RT 4.5.2017
4.5.2017CZEKučerová Barbora 5 km KZA 4.5.2017
25.4.2017CZEKučerová Petra + Balů JRT Agi Pardubice 5 km KDZ 1.5.2017
3.5.2017CZEKúth Lukáš 5 km KMA 7.5.2017
5.5.2017CZEKutifelová Lucie 10 km DZA 12.5.2017
26.4.2017CZEKvasnička Pavel 10 km DMA 1.5.2017
15.5.2017CZEKvoch Jan + Kvoch Michal + Daniela Kvochová SKRIPT s.r.o. 5 km KMA 17.5.2017
15.5.2017CZEKvochová Daniela SKRIPT s.r.o. 5 km KZB 17.5.2017
3.5.2017CZEKvochová Ivana 5 km KZA 7.5.2017
15.5.2017CZEKvochová Daniela + Kvoch Michal + Kvoch Jan SKRIPT s.r.o. 1000 m RT 15.5.2017
12.5.2017DEUKvochová Marcela 5 km KZB nezaplaceno
4.5.2017CZELán Filip OK Slavia Hradec Králové 10 km DMB 7.5.2017
12.5.2017CZELandsmann Patrik 5 km KMA 18.5.2017
12.5.2017CZELandsmannová Zdeňka 5 km KZB 18.5.2017
14.5.2017CZELauterbachová Jana + Laterbachová Tereza 1000 m RT 14.5.2017
11.5.2017CZELevínský Jakub 10 km DMA 12.5.2017
17.5.2017CZELingr Pavel Run for live 10 km DMB 19.5.2017
15.5.2017CZEListopadová Petra + Zbyšek Evil Dogs 5 km KDZ 16.5.2017
30.4.2017CZELuštincová Martina 5 km KZA 3.5.2017
9.5.2017CZELuštinec Jakub 5 km KMA 12.5.2017
16.5.2017CZEMacák Jiří 10 km DMA nezaplaceno
5.5.2017CZEMach Jiri 10 km DMA nezaplaceno
25.4.2017CZEMacola Pavel Trojka 10 km DMB 1.5.2017
10.5.2017CZEMaier Jan MMI Chrudim 10 km DMA 12.5.2017
28.4.2017CZEMajerniková Eva + Věra Majerniková 1000 m RT 28.4.2017
17.5.2017CZEMalina Leoš DTJ ČSSD Pardubice 5 km KMB 22.5.2017
15.5.2017CZEMaroščíková Irena + Samuel Mudroch + Laura Mudrochová 1000 m RT 15.5.2017
2.5.2017CZEMartinec Robert b5p 5 km KMB 3.5.2017
13.4.2017CZEMaruna Robert 10 km DMB 3.5.2017
21.4.2017CZEMates Petr Matesáci 10 km DMA 25.4.2017
21.4.2017CZEMatesová Jana Matesáci 10 km DZA 25.4.2017
3.5.2017CZEMergancova Iva + Eleanor Jovínci 1000 m RT 3.5.2017
11.5.2017CZEMichlová Anna 10 km DZA 12.5.2017
17.5.2017CZEMocová Barbora + ART Lesňák power club 10 km DDZ 18.5.2017
4.5.2017CZEMorkes Josef + Morkes Lukáš + Morkes Tomáš Morkesáci 1000 m RT 4.5.2017
16.5.2017CZEMusil Matouš + Musilová Adélka Fastport a.s. 1000 m RT 16.5.2017
16.5.2017CZEMusil Matouš Fastport a.s. 10 km DMA nezaplaceno
2.5.2017CZENechanická Karin 10 km DZB 3.5.2017
4.5.2017CZENedvídek Daniel Běháme v Holicích a okolí 5 km KMA 9.5.2017
12.5.2017CZENěmec Vlastimil 10 km DMB 15.5.2017
26.4.2017CZENemešová Jana Nemešice :) 5 km KZB 1.5.2017
9.5.2017CZENeruda Miroslav KRB Chrudim 5 km KMC 12.5.2017
4.5.2017CZENovotná Renata 5 km KZB 9.5.2017
7.5.2017CZENovotna Pavla 5 km KZA nezaplaceno
4.5.2017CZENovotná Tereza 5 km KZA 9.5.2017
28.4.2017CZENovotná Magdaléna + Novotný Eliáš + Novotný Richard 1000 m RT 28.4.2017
23.4.2017CZENovotná Magdaléna 10 km DZA 25.4.2017
4.5.2017CZENovotný Roman 5 km KMC 9.5.2017
16.5.2017CZENovotný Zdeněk TITAN-NEUROREHABILITACE 5 km KMB nezaplaceno
13.5.2017CZENutellová Hyldegarda Zetko 1000 m RT 13.5.2017
17.5.2017CZEOlguin Rafael Chile 10 km DBM 18.5.2017
2.5.2017CZEPachovská Petra b5p 5 km KZB 7.5.2017
26.4.2017CZEPáleník Martin 5 km KMB 1.5.2017
26.4.2017CZEPáleník Martin + Tomáš Páleník + Lucie Páleníková + Natali Suchá + Jana Suchá + Zuzana Páleníková 1000 m RT 26.4.2017
28.4.2017CZEPánek Jakub + Jakub Pánek + Jiří Pánek + Michaela Pánková 10 km DBM 3.5.2017
17.5.2017CZEPanuška Martin + Panušková Alžběta + Panušková Magdaléna + Panušková Sylvia BK POHODA 1000 m RT 17.5.2017
17.5.2017CZEPanuška Martin BK POHODA 5 km KMB 17.5.2017
13.4.2017CZEPaulů Stanislava 5 km KZB 18.4.2017
16.5.2017CZEPavel Aleš Svítkovice 10 km DMB 16.5.2017
16.5.2017CZEPavel Aleš 10 km DMB 16.5.2017
13.5.2017CZEPavlík Michal + Barbora Pavlíková + Veronika Pavlíková + Radka Pavlíková 1000 m RT 13.5.2017
2.5.2017CZEPeňák Benešová Zdeňka + Artuš 5 km KDZ 3.5.2017
23.4.2017CZEPěničková Klára + Pěnička Jonáš Josef + Pěnička Kryštof Jiří + Pěnička Vladimír Pěničkovic 1000 m RT 23.4.2017
15.5.2017CZEPetráčková Kristýna Runners Letohrad 10 km DZA 15.5.2017
5.5.2017CZEPícha Aleš 5 km KMA nezaplaceno
14.5.2017CZEPilgr Jiří + Fly 5 km KDM 15.5.2017
14.5.2017CZEPísařík Filip 5 km KMA 15.5.2017
15.5.2017CZEPíšová Věra 10 km DZB 19.5.2017
2.5.2017CZEPíšová Veronika 5 km KZA 12.5.2017
18.4.2017CZEPithardtová Kristýna 5 km KZA 3.5.2017
27.4.2017CZEPlojhar Petr 10 km DMA 3.5.2017
14.5.2017CZEPobudová Monika 5 km KZA 16.5.2017
14.5.2017CZEPobudová Monika + Krčmářová Michaela + Krčmář David 1000 m RT 14.5.2017
16.5.2017CZEPobudová Monika + Mannová Linda 1000 m RT 16.5.2017
9.5.2017CZEPodaný Lubomír 5 km KMA 12.5.2017
23.4.2017CZEPodmelle Libor 10 km DMB 12.5.2017
2.5.2017CZEPohanková Gabriela + BINGO 10 km DDZ 16.5.2017
27.4.2017CZEPopiolek Michal + Soják Štěpán + Popiolek Michal + Pavlů Kateřina 1000 m RT 27.4.2017
10.5.2017CZEPoskočil Lukáš + Svatopluk Šídlo TELMONT TEAM 10 km ST 12.5.2017
27.4.2017CZEPoskočilová Gabriela + Forrest 5 km KDZ 3.5.2017
26.4.2017CZEPotůčková Milena + Potůček Josef 5 km KDZ 3.5.2017
12.5.2017CZEPuchernová Tereza ŠAK Pardubice 5 km KKZ nezaplaceno
16.5.2017CZEPůhoný Jiří 5 km KMC 18.5.2017
14.4.2017CZEPůlpánová Bára + Jamie 5 km KDZ 15.5.2017
9.5.2017CZERak Jaroslav + Raková Apolena + Rak Kryštof + Švihoříková Stanislava + Švihoříková Gita + Švihořík Tomáš rodina 1000 m RT 9.5.2017
9.5.2017CZEŘehounek Jan 10 km DMB 9.5.2017
28.4.2017CZEreslova kristina + Alice Krobová + Natálie Krobová 1000 m RT 28.4.2017
15.5.2017CZERiha Tomas 10 km DBM nezaplaceno
15.5.2017CZEŘíha Jakub 5 km KMA nezaplaceno
10.5.2017CZEŘíhová Markéta 10 km DZB 15.5.2017
8.5.2017CZERoháčková Anna 5 km KZA 9.5.2017
15.5.2017CZERoza David 10 km DMB 15.5.2017
15.5.2017CZERozová Blanka Amazonky z Kooperativy 5 km KKZ 15.5.2017
17.5.2017CZERumplíková Linda 5 km KZB 18.5.2017
5.5.2017CZERychnovský Matěj 10 km DBM 9.5.2017
17.5.2017CZERychtecký Jakub DTJ ČSSD Pardubice 5 km KMA 22.5.2017
27.4.2017CZERyšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE 10 km DBM 1.5.2017
27.4.2017CZERyšavý Martin + Martin Ryšavý + Nikola Férová PRO MUSIC PROLOG BIKE 1000 m RT 27.4.2017
4.5.2017CZEŠabatová Markéta CC Choceň 5 km KZA 7.5.2017
30.4.2017CZESabova Kristyna + Ella Fiserova + Karel Fisera + Sofie Fiserova 1000 m RT 30.4.2017
3.5.2017CZESafarik Michal + Šafaříková Deniska + Šafařík Vojta + Mergancová Jana My 4 :-) 1000 m RT 3.5.2017
3.5.2017CZEŠafařík Michal + Šafaříková Deniska + Šafařík Vojta + Mergancová Jana 10 km DBM 3.5.2017
14.5.2017CZESamková Lenka + Samková Karolína + Samková Kristýna + Samek Ondřej 1000 m RT 14.5.2017
14.5.2017CZESamková Lenka 10 km DZB 15.5.2017
1.5.2017CZESchejbalová Dana 10 km DZA nezaplaceno
5.5.2017CZESecký Michal 5 km KKM 9.5.2017
23.4.2017CZESedláčková Nikola 5 km KZA 25.4.2017
11.5.2017CZEŠedová Lenka + Šeda Marek 1000 m RT 11.5.2017
2.5.2017CZESequensova Lucie 10 km DZB 3.5.2017
5.5.2017CZESequensova Lucie 5 km KZA nezaplaceno
5.5.2017CZEShejbalová Jana + Spike 5 km KDZ 12.5.2017
12.5.2017CZEŠimonka Jan 10 km DMB 15.5.2017
3.5.2017CZEŠípková Jana 5 km KZB 7.5.2017
15.5.2017CZESkalicky Lukas + Raven Evil Dogs 5 km KDM 16.5.2017
11.5.2017CZESkalka Jakub 10 km DMA 15.5.2017
16.5.2017CZEŠkarková Kateřina + Čečák Kryštof 1000 m RT 16.5.2017
14.5.2017CZEŠkeřík Daniel 10 km DBM 15.5.2017
11.5.2017CZEŠkop Jakub + Kisha 2BMOTO 5 km KDM 12.5.2017
15.5.2017CZEŠkorpilová Králová Lenka + Bruno BŽB 5 km KDZ 16.5.2017
10.5.2017CZEŠkrabálková Zdena 10 km DZB 12.5.2017
5.5.2017CZESládek František CC Choceň 10 km DMA 9.5.2017
4.5.2017CZESládek František + Sládková Monika + Šabatová Markéta CC Choceň 1000 m RT 4.5.2017
15.5.2017CZESlávka Lukáš 5 km KMA 15.5.2017
17.5.2017CZEŠlor Robert 10 km DMA 19.5.2017
25.4.2017CZESmejkalová Jaroslava + Fíbí 5 km KDZ 1.5.2017
7.5.2017CZESmetankova Helena + Kopecký František 1000 m RT 7.5.2017
15.5.2017CZESmolík Tomáš 5 km KMC 16.5.2017
15.5.2017CZESmolíková Marcela + Smolíková Adélka + Smolík Daniel + Smolík David 1000 m RT 15.5.2017
9.5.2017CZESmolíková Alena + Awesome KIRA Crazy Fellow 5 km KDZ 12.5.2017
7.5.2017CZESojma Petr CC Choceň 10 km DMB 12.5.2017
7.5.2017CZESojmová Eliška Choceň 5 km KZA 12.5.2017
19.4.2017CZEŠolc Jarda + Tomáš Šolc Čiky 1000 m RT 21.4.2017
8.5.2017CZESolničková Lenka + Solnička Tadeáš + Solnička Ondřej 1000 m RT 8.5.2017
15.5.2017CZEŠopa Daniel Clever People 10 km DMA 15.5.2017
4.5.2017CZESoukup Petr 5 km KMA 4.5.2017
15.5.2017CZEŠpryňar Štěpán 5 km KMA 15.5.2017
9.5.2017CZESrbová Alena + Art Marzenie Lewaandy AUP 5 km KDZ 16.5.2017
15.5.2017CZEStarý Petr Clever People 10 km DMA 18.5.2017
8.5.2017CZEStarý Ladislav + Solnička Matyáš + Stará Marie sportteg 1000 m RT 8.5.2017
24.4.2017CZEStehlík Radim + Stehlík Martin Stehlíci 1000 m RT 24.4.2017
24.4.2017CZEStehlíková Lenka + Stehlík Tomáš Stehlíci 1000 m RT 24.4.2017
10.5.2017CZEStejskal Petr 5 km KMC 12.5.2017
13.5.2017CZEŠteklová Lenka + Pavel Vondrák 1000 m RT 13.5.2017
16.5.2017CZEŠtěpán Lukáš 5 km KMB 17.5.2017
3.5.2017CZEŠtěpán Lukáš 5 km KMB nezaplaceno
14.5.2017CZEŠtěpánek Radim 5 km KMA nezaplaceno
3.5.2017CZEŠtěpánková Lucie 1000 m RT 3.5.2017
3.5.2017CZEŠtěpánková Lucie 5 km KZA 18.5.2017
15.5.2017CZEŠtěpnička Jiří www.tekuta-historie.cz 10 km DMB 15.5.2017
15.5.2017CZEStillerová Ludmila Amazonky z Kooperativy 5 km KKZ 15.5.2017
1.5.2017CZEStodolová Lucie + Křtěnová Nikola + Zahradník David 5 km KZA nezaplaceno
14.5.2017CZEStrouhal Martin 10 km DMA nezaplaceno
26.4.2017CZESuchá Jana 5 km KZB 1.5.2017
10.5.2017CZESuchánek Roman 10 km DMA 12.5.2017
30.4.2017CZEŠulc Jan Hvězda Pardubice 10 km DMA 3.5.2017
30.4.2017CZEŠulc Miroslav 10 km DMB 3.5.2017
1.5.2017CZESvatoňová Darina + Svatoňová Terezka + Svatoň Lukášek 1000 m RT 1.5.2017
9.5.2017CZESvoboda Jakub YOGI Racing Team Ostrava 10 km DBM nezaplaceno
11.5.2017CZESvoboda Marián 10 km DMB 11.5.2017
10.5.2017CZEŠvorcová Irena Rungo pro ženy 10 km DZA 12.5.2017
24.4.2017CZESýkorová Radka 5 km KZB 25.4.2017
7.5.2017CZETamchynova Marcela Máca Přelouč 5 km KZC 12.5.2017
12.5.2017CZETilgner Jakub Bratři v triku ;) 1000 m RT 12.5.2017
12.5.2017CZETilgner Michal S.M.A.S.H. 5 km KMA 16.5.2017
12.5.2017CZETilgner Jakub S.M.A.S.H. 5 km KMA 16.5.2017
12.5.2017CZETomášková Jana + František Tomášek + Antonie Tomášková + Pavel Tomášek 1000 m RT 12.5.2017
16.5.2017CZETopol Tomas + Ema Topolova + Tomáš Topol 1000 m RT 16.5.2017
15.5.2017CZETrníková Renata + Marek Trník + Michal Trník + Tomáš Trník MMM 1000 m RT 16.5.2017
17.5.2017CZETůmová Jana + Elbehiri Sofie + Elbehiri Walid 1000 m RT 17.5.2017
15.5.2017CZETurenová Svatoslava 5 km KZB 15.5.2017
5.5.2017CZETykalová Marie 5 km KKZ 15.5.2017
15.5.2017CZETylchrtová Zuzana Amazonky z Kooperativy 5 km KKZ 15.5.2017
4.5.2017CZEVacek Petr + Adam Vacek 1000 m RT 25.5.2017
10.5.2017CZEVacek Jan MTBO Slaný 10 km DMA nezaplaceno
9.5.2017CZEVaculíkova Marcela Máca Přelouč 5 km KZA 12.5.2017
10.5.2017CZEVagner Alex + Samuel ALEX & SAM 10 km DDM 12.5.2017
12.5.2017CZEValigurská Anežka 5 km KZA 12.5.2017
29.4.2017CZEVicherková Petra 5 km KZA 3.5.2017
9.5.2017CZEVinopalová Václava 5 km KZB 9.5.2017
17.5.2017CZEVíšková Romana CZECHOSLOVAK GROUP 5 km KZA 17.5.2017
16.5.2017CZEVíšková Romana 5 km KZA nezaplaceno
11.5.2017CZEVíšková Romana 5 km KZA nezaplaceno
21.4.2017CZEViták Petr + Viták Vojtěch + Vitáková Milena + Vitáková Adéla Vitáci 1000 m RT 21.4.2017
8.5.2017CZEVitková Renata + Vítková Kateřina 1000 m RT 8.5.2017
15.5.2017CZEVítková Renata + Vítek Daniel 1000 m RT 15.5.2017
2.5.2017CZEVlahov Alena 10 km DZA 12.5.2017
9.5.2017CZEVlček Petr 5 km KMB 9.5.2017
9.5.2017CZEVlčková Dana 5 km KZB 9.5.2017
9.5.2017CZEVodák Michal COSHOLCA 10 km DBM 12.5.2017
9.5.2017CZEVodák Michal + Vodák Maxim + Vodák Alex + Vodák Felix + Vodáková Pavlína COSHOLCA 1000 m RT 9.5.2017
20.4.2017CZEVodičková Alexandra + Renáta čiky 1000 m RT 20.4.2017
20.4.2017CZEVodvářka Roman + Vodvářková Aneta čiky team 1000 m RT 20.4.2017
26.4.2017CZEVodvářková Pavlína + Aneta Doležalová čikyteam 1000 m RT 1.5.2017
23.4.2017CZEVojtěchová Simona + Vojtěch Tadeáš + Vojtěchová Barbora + Vojtěchová Simona + Vojtěch Vlastislav 1000 m RT 23.4.2017
9.5.2017CZEVojtěchová Simona 5 km KZB 12.5.2017
21.4.2017CZEVokolek Michal + Lucie Vokolková 1000 m RT 21.4.2017
21.4.2017CZEVokolek Michal + Tomáš Vokolek 1000 m RT 21.4.2017
21.4.2017CZEVokolek Michal 5 km KMB nezaplaceno
16.5.2017CZEVokolek Michal 5 km KMB 16.5.2017
21.4.2017CZEVokolková Gabriela + Lucie Vokolková 1000 m RT 21.4.2017
15.5.2017CZEVolný Jan 10 km DMA 15.5.2017
4.5.2017CZEVondra Matěj 5 km KMB 7.5.2017
27.4.2017CZEVondráček Martin + Vondráčková Beata + Vondráčková Ema + Vondráček Martin 1000 m RT 27.4.2017
8.5.2017CZEVondrak Petr 10 km DMB 12.5.2017
8.5.2017CZEVondráková Michaela + Eliška Vondráková + Petr Vondrák 1000 m RT 8.5.2017
8.5.2017CZEVondráková Michaela 10 km DZA 12.5.2017
4.5.2017CZEVondrová Denisa + Vondrová Adéla + Vondra Matěj 1000 m RT 7.5.2017
1.5.2017CZEVošvrdová Vanda 5 km KZA 12.5.2017
1.5.2017CZEVránová Kateřina + Petráčková Žofie + Štefan Petráček RACE FOR FUN 1000 m RT 1.5.2017
15.5.2017CZEVrbatová Hana Clever People 10 km DZA 16.5.2017
10.5.2017CZEWeidlich Tomáš + Weidlichová Ema + Weidlichová Nela + Weidlichová Regína USK Pardubice 5 km KMB 12.5.2017
14.5.2017CZEWeidlichová Regína + Weidlichová Nela + Weidlichová Ema + Weidlich Tomáš VUOS a.s. 1000 m RT 14.5.2017
14.4.2017CZEWimmer Tomáš + Wimmerová Sofie rychlé housenky 1000 m RT 14.4.2017
29.4.2017CZEZámečníková Zuzana fitMAMI HK 5 km KZA 7.5.2017
13.5.2017CZEZdeněk Jiří + Zdeněk Filip 1000 m RT 13.5.2017
24.4.2017CZEZemanová Diana + Chia z Kovárny 10 km DDZ 16.5.2017
16.5.2017CZEZikuda Petr 10 km DMA 16.5.2017
1.5.2017CZEZitka Adam RETIA 10 km DMA 3.5.2017
1.5.2017CZEZitková Radka + Zitková Andrea + Zitková Veronika + Zitková Markéta + Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice 1000 m RT 1.5.2017
3.5.2017CZEŽivníčková Martina 10 km DZB 15.5.2017
15.5.2017CZEŽumár Michal 5 km KMA 16.5.2017
12.5.2017CZEZvolánková Helena + Čarlík a Ginka Čárlík a Ginka pro Čikýnka 10 km DDZ 15.5.2017