Startovní listina BENEŠOVSKÁ JUNIORKA

Statistika přihlášených

Trať
A975 m76
B650 m63
C325 m30
D150 m30
Kategorie
D3Přípravka II. dívky 2008 - 200923
D4Žákyně mladší 2006 - 200721
D5Žákyně starší 2004 - 200519
H2Přípravka I. hoši 2010 - 201119
D1Mini přípravka - dívky 2012 a mladší15
H1Mini přípravka - hoši 2012 a mladší15
D6Dorostenky mladší 2002 - 200315
H5Žáci starší 2004 - 200512
D2Přípravka I. dívky 2010 - 201111
H6Dorostenci mladší 2002 - 200311
H4Žáci mladší 2006 - 200711
H7Dorostenci starší 1999 - 200110
D7Dorostenky starší 1999 - 20019
H3Přípravka II. hoši 2008 - 20098
Celkem přihlášených199

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba Star.č.
28.8.2017CZEAdámková Kamila ZŠ Jiráskova Benešov 650 m D3 28.8.2017259
6.9.2017CZEBára Lukáš ZŠ Dukelská Benešov 975 m H6 6.9.2017505
6.9.2017CZEBareš Matyáš zš Dukelská Benešov 650 m H4 6.9.2017544
1.6.2017CZEBartakova Kristina Anna ZŠ Jiráskova, Benešov 650 m D3 13.6.2017225
1.6.2017CZEBartakova Kristina Anna ZŠ Jiráskova 650 m D4 13.6.2017226
6.9.2017CZEBartoš Tomáš zš Dukelská Benešov 975 m H5 6.9.2017530
2.9.2017CZEBednářová Veronika ZŠ Dukelská Benešov 650 m D3 4.9.2017308
6.9.2017CZEBílý David zš Dukelská Benešov 975 m H6 6.9.2017503
26.8.2017CZEBína Mikuláš MŠ Stránčice 150 m H1 28.8.2017261
26.8.2017CZEBínová Viktorie Bíňáci, ZŠ Mirošovice 650 m D3 28.8.2017262
4.9.2017CZEBoťa Josef OA Neveklov 975 m H7 6.9.2017336
10.7.2017CZEBreburdová Monika ZŠ Dukelská 650 m D3 20.7.2017220
21.8.2017CZEBřínková Eliška ZŠ Dukelská Benešov 325 m D2 22.8.2017285
21.8.2017CZEBřínková Alena MŠ U Kohoutka Sedmipírka 150 m D1 22.8.2017284
10.5.2017CZEBubeník Miroslav MŠ Čtyřlístek Benešov 150 m H1 12.5.2017249
28.7.2017CZEBubeníková Julie ZŠ Neveklov 650 m D4 1.8.2017216
10.5.2017CZEBubeníková Tereza ZŠ Jiráskova, Benešov 325 m D2 12.5.2017248
6.9.2017CZEČechová Magdaléna zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017537
6.9.2017CZEChmátal David zš Dukelská Benešov 975 m H5 6.9.2017548
6.9.2017CZEDastych Jan zš Dukelská Benešov 975 m H5 6.9.2017531
6.9.2017CZEDoležal David zš Dukelská Benešov 975 m H6 6.9.2017502
6.9.2017CZEDostálková Kateřina zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017527
10.5.2017CZEDubják Ondřej TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 975 m H6 11.5.2017250
10.5.2017CZEDubjáková Kateřina TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 975 m D7 11.5.2017252
22.8.2017CZEDunko Dominik Racek 150 m H1 24.8.2017276
22.8.2017CZEDunko David Racek 325 m H2 24.8.2017277
22.8.2017CZEDunková Valentýna Racek 150 m D1 24.8.2017275
19.6.2017CZEEichlerová Anita ZŠ Dukelská Benešov 650 m D4 20.6.2017224
4.9.2017CZEFialová Karolína OA Neveklov 975 m D7 6.9.2017355
6.9.2017CZEFilip Tomáš zš Dukelská Benešov 975 m H5 6.9.2017512
15.7.2017CZEFilípek Johanka ZŠ Bystřice 650 m D3 31.7.2017217
6.9.2017CZEFišerová Natálie zš Dukelská Benešov 975 m D6 6.9.2017513
6.9.2017CZEFojtová Eliška zš Dukelská Benešov 650 m D4 6.9.2017536
4.9.2017CZEFousková Nikola OA Neveklov 975 m D7 6.9.2017341
26.5.2017CZEGabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 650 m H3 30.5.2017230
26.5.2017CZEGabková Adéla TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 325 m D2 30.5.2017231
22.8.2017CZEGoliszek Andrzej Racek 650 m H3 24.8.2017272
22.8.2017CZEGoliszek Róza Racek 650 m D4 24.8.2017271
22.8.2017CZEGoliszek Adam Racek 975 m H5 24.8.2017278
3.9.2017CZEGozon Martin Chotýšany 650 m H3 4.9.2017317
3.9.2017CZEGozonová Petra ZŠ Týnec n.S. 650 m D4 4.9.2017316
8.7.2017CZEHájek Šimon ZŠ a MŠ Poříčí nad Sázavou 325 m H2 21.7.2017218
8.7.2017CZEHájek Lukáš ZŠ a MŠ Poříčí nad Sázavou 650 m H4 21.7.2017219
3.9.2017CZEHalama Kryštof ZŠ Nerudova, Č.Budějovice 650 m H4 5.9.2017333
3.9.2017CZEHalamová Markéta MŠ Nerudova, Č.Budějovice 150 m D1 5.9.2017332
22.8.2017CZEHalušková Vanesa Racek 975 m D5 24.8.2017279
3.9.2017CZEHandlová Klárka Atletika Benešov 650 m D3 4.9.2017319
6.9.2017CZEHašek Martin zš Dukelská Benešov 975 m H6 6.9.2017514
6.9.2017CZEHebíková Dominika zš Dukelská Benešov 975 m D6 6.9.2017515
26.8.2017CZEHejhal Jiří zš Jiráskova 325 m H2 28.8.2017263
26.8.2017CZEHejhal Tomáš Jiraskova 888 Benesov 650 m H3 28.8.2017264
4.9.2017CZEHlaváčková Aneta ZŠ DUKELSKÁ BENEŠOV 650 m D3 4.9.2017314
6.9.2017CZEHolubová Petra zš Dukelská Benešov 975 m D6 6.9.2017508
11.5.2017CZEHrubý Jakub MŠ Úsměv 150 m H1 15.5.2017246
6.9.2017CZEJanešová Hana zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017516
9.8.2017CZEJindra Daniel Tomas ZŠ Magic Hill Řičany 325 m H2 10.8.2017209
9.8.2017CZEJindra Gabriel Lubor MŠ Magic Hill Říčany 150 m H1 10.8.2017210
3.9.2017CZEJuklova Natalie ZŠ Neveklov 325 m D2 5.9.2017328
3.9.2017CZEJuklova Nikol ZŠ Jana Kubelika Neveklov 650 m D4 5.9.2017329
22.8.2017CZEKarásková Kateřina ZŠ Jiráskova Benešov 325 m D2 24.8.2017280
22.8.2017CZEKarásková Zuzana MŠ Čtyřlístek 150 m D1 23.8.2017281
12.6.2017CZEKličková Barbora Spartak Praha 4 650 m D4 13.6.2017227
4.9.2017CZEKlímová Pavlína OA Neveklov 975 m D7 6.9.2017348
6.9.2017CZEKortánek Filip zš Dukelská Benešov 975 m H5 6.9.2017517
21.8.2017CZEKos Jakub GBN 975 m H5 21.8.2017286
28.8.2017CZEKos Vojtěch GBN 975 m H6 29.8.2017295
21.8.2017CZEKosová Karolína ZŠ Senohraby 650 m D3 21.8.2017287
6.9.2017CZEKoukolová Eliška zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017518
31.8.2017CZEKovařík Vojtěch ZŠ Jiráskova, Benešov 325 m H2 1.9.2017296
31.8.2017CZEKovaříková Anna ZŠ Jiráskova 650 m D4 1.9.2017297
8.5.2017CZEKratochvílová Adéla MŠ Berušky 150 m D1 10.5.2017253
24.8.2017CZEKrejča Štěpán MŠ Na okraji 150 m H1 25.8.2017266
24.8.2017CZEKrejča Jonáš ZŠ Norbertov 325 m H2 25.8.2017267
15.8.2017CZEKrejčík Adam ZŠ Poříčí nad Sázavou 325 m H2 29.8.2017292
30.8.2017CZEKrejčík Marek MŠ Nespeky 150 m H1 6.9.2017335
31.8.2017CZEKřížová Elen školka 150 m D1 1.9.2017302
6.9.2017CZEKučera Pavel zš Dukelská Benešov 650 m H4 6.9.2017545
2.9.2017CZEKučerová Aneta ZS DUKELSKÁ BENEŠOV 975 m D5 5.9.2017330
2.9.2017CZEKučerová Karolína ZS DUKELSKÁ BENEŠOV 650 m D4 5.9.2017331
6.9.2017CZEKukura Lukáš zš Dukelská Benešov 975 m H5 6.9.2017529
15.8.2017CZELapáčková Tereza TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 650 m D3 16.8.2017204
21.8.2017CZELávička Antonín ZŠ čerčany, ZŠ Světice 650 m H4 24.8.2017282
3.9.2017CZELevinská Sofie MŠ Mládeže 150 m D1 5.9.2017334
6.9.2017CZELudvíčková Petra zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017526
10.8.2017CZEMACHÁČEK Vojtěch ZŠ Bystřice 325 m H2 17.8.2017203
6.9.2017CZEMajstrová Sára zš Dukelská Benešov 975 m D6 6.9.2017511
8.8.2017CZEMandík Michal Atletika Jižní město 325 m H2 9.8.2017211
8.8.2017CZEMandíková Daniela Atletika Jižní město 650 m D4 9.8.2017212
6.9.2017CZEMašková Barbora zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017532
23.8.2017CZEMatějovská Denisa MŠ Na Karlově 150 m D1 26.8.2017270
23.8.2017CZEMatějovský David x 150 m H1 26.8.2017269
20.7.2017CZEMatoušková Nela ZŠ Dukelská Benešov 650 m D3 20.7.2017221
31.8.2017CZEMensa Daniel ZŠ Týnec nad Sázavou 325 m H2 4.9.2017313
6.9.2017CZEMezerová Karolína zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017533
15.8.2017CZEMikulanda Matyáš Poříčí nad Sázavou 325 m H2 28.8.2017291
6.9.2017CZEMolnárová Karolína zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017534
24.8.2017CZEMüllerová Anna ZŠ Karlov Benešov 650 m D3 25.8.2017268
1.9.2017CZENavrátilová Nela ZŠ Poříčí nad Sázavou 650 m D3 4.9.2017309
20.5.2017CZENebřenský Marek ZŠ Karlov Benešov 325 m H2 24.5.2017239
4.9.2017CZENěmcová Nela ZŠ Jiráskova Benešov 650 m D4 5.9.2017325
4.9.2017CZENěmeček Daniel OA Neveklov 975 m H7 6.9.2017338
15.8.2017CZENeuwirthová Šárka ZŠ Dukelská 975 m D5 16.8.2017205
4.9.2017CZENovák Ondřej OA Neveklov 975 m H7 6.9.2017343
6.9.2017CZENovotný Ondra zš Dukelská Benešov 650 m H4 6.9.2017549
3.9.2017CZEOlmrová Anežka ZŠ Štefánikova Pardubice 325 m D2 4.9.2017315
4.9.2017CZEOralová Tereza OA Neveklov 975 m D6 6.9.2017351
4.9.2017CZEOtradovec Jakub OA Neveklov 975 m H7 6.9.2017345
1.9.2017CZEOttlová Lukáš ZŠ Dukelská Benešov 325 m H2 4.9.2017310
1.9.2017CZEOttlová Šárka ZŠ Dukelská Benešov 325 m D2 4.9.2017311
1.9.2017CZEOttlová Táňa ZŠ Dukelská 650 m D4 4.9.2017312
6.9.2017CZEPejša Adam zš Dukelská Benešov 650 m H4 6.9.2017546
31.8.2017CZEPelikánová Lucie Atletika Benešov 650 m D3 1.9.2017301
6.9.2017CZEPeterková Eliška zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017520
25.5.2017CZEPetrásek Šimon ZŠ a MŚ Karlov 325 m H2 6.6.2017229
28.7.2017CZEPetrásek David ZŠ a MŠ, Praha 6, nám. Svobody 2 650 m H4 11.8.2017208
28.7.2017CZEPetrásková Jana ZŠ a MŠ, Praha 6, nám. Svobody 2 975 m D5 11.8.2017207
25.5.2017CZEPetrásková Viktorie ZŠ a MŠ Kácov 650 m D3 6.6.2017228
28.8.2017CZEPlatil Jonáš Gymnázium Benešov 975 m H7 30.8.2017298
28.8.2017CZEPlatilová Barbora ZŠ a MŠ Poříčí nad Sázavou 975 m D6 30.8.2017299
12.5.2017CZEPodhorský Jan ZŠ Dukelská Benešov 650 m H3 17.5.2017241
4.5.2017CZEPohořalová Marie ZŠ Jiráskova 150 m D1 5.5.2017254
6.9.2017CZEPokorný Matěj zš Dukelská Benešov 975 m H6 6.9.2017521
6.9.2017CZEPrchlík Adam zš Dukelská Benešov 975 m H6 6.9.2017510
3.9.2017CZEPřibylová Andrea MŠ U slunečních hodin 150 m D1 5.9.2017326
3.9.2017CZEPřibylová Kristýna MŠ U slunečních hodin 150 m D1 5.9.2017327
25.8.2017CZEProcházka Luděk Gymnázium Benešov 975 m H7 29.8.2017300
28.8.2017CZEProchazkova Hanka x 150 m H1 7.9.2017487
6.9.2017CZEProvazník Radek zš Dukelská Benešov 975 m H6 6.9.2017504
4.9.2017CZEPtáčková Rozálie OA Neveklov 975 m D6 6.9.2017352
4.9.2017CZEPůlpán Josef OA Neveklov 975 m H6 6.9.2017349
6.9.2017CZERáblová Veronika zš Dukelská Benešov 975 m D6 6.9.2017507
2.9.2017CZERada Tobiáš ZŠ Karlov Benešov 650 m H4 4.9.2017322
2.9.2017CZERada Vít ZŠ Karlov Benešov 325 m D2 4.9.2017320
6.9.2017CZERadíčová Karolína zš Dukelská Benešov 975 m D6 6.9.2017506
24.5.2017CZERadochlib Jiří MŠ Longenova 150 m H1 30.5.2017234
24.5.2017CZERadochlibová Zdeňka ZŠ Dukelská 650 m D3 30.5.2017233
24.5.2017CZERadochlibová Pavlína ZŠ Dukelská 975 m D5 30.5.2017232
2.9.2017CZERadová Daniela ZŠ Karlov Benešov 975 m D5 4.9.2017321
20.8.2017CZERadvanová Barbora ZŠ Karlov Benešov 150 m D1 21.8.2017258
20.8.2017CZERadvanová Anna ZŠ Karlov Benešov 325 m D2 21.8.2017257
4.9.2017CZERákosníková Michaela OA Neveklov 975 m D7 6.9.2017346
2.9.2017CZERichterová Zuzana Gymnázium Pelhřimov 975 m D7 6.9.2017550
4.9.2017CZEŘíha Jan OA Neveklov 975 m H7 6.9.2017337
4.9.2017CZERumlová Dominika OA Neveklov 975 m D7 6.9.2017342
30.8.2017CZERybka Vojtěch MŠ Čtyřlístek Benešov 150 m H1 31.8.2017303
30.8.2017CZERybková Alžběta ZŠ Jiráskova, Benešov 650 m D3 31.8.2017304
6.9.2017CZEŠabatová Helena zš Dukelská Benešov 975 m D6 6.9.2017522
4.9.2017CZESadílková Lenka OA Neveklov 975 m D6 6.9.2017353
4.9.2017CZESaska Václav OA Neveklov 975 m H7 6.9.2017340
3.9.2017CZESchönfelderová Ella ZŠ Jiráskova Benešov 650 m D4 4.9.2017307
6.9.2017CZEŠedivá Julie zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017528
29.8.2017CZEŠinágl Josef ZŠ Karlov - Benešov 975 m H5 30.8.2017294
29.8.2017CZEŠináglová Anna MŠ Karlov - Benešov 650 m D3 30.8.2017293
21.8.2017CZESkála Štěpán Gymnázium Benešov 975 m H5 22.8.2017283
4.9.2017CZEŠkopková Kateřina OA Neveklov 975 m D7 6.9.2017339
15.5.2017CZEŠkvor Štěpán MŠ Petroupim 150 m H1 29.5.2017235
15.5.2017CZEŠkvorová Alice x 150 m D1 29.5.2017236
4.9.2017CZESládková Kamila OA Neveklov 975 m D6 6.9.2017354
10.5.2017CZESládková Kamila OA Neveklov 975 m D6 11.5.2017251
10.5.2017CZESládková Dominika ZŠ Dukelská 975 m D5 12.5.2017247
3.9.2017CZESlavata Tadeáš ZŠ Dukelská Benešov 325 m H2 4.9.2017318
27.8.2017CZESLAVÍKOVÁ ANNA BENEŠOV DUKELSKÁ 650 m D4 28.8.2017260
6.9.2017CZEŠnajdrová Darina zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017524
21.6.2017CZEŠostá Adriana ZŠ Dukelská Benešov 150 m D1 3.7.2017222
21.6.2017CZEŠostý Štěpán ZŠ Karlov Benešov 325 m H2 3.7.2017223
10.8.2017CZESpálenka Jan Zš Votice 975 m H5 14.8.2017206
22.8.2017CZESrstka Adam Racek 650 m H3 24.8.2017273
22.8.2017CZESrstka Pavel Racek 975 m H7 24.8.2017274
4.9.2017CZEŠťastná Laura OA Neveklov 975 m D7 6.9.2017344
6.9.2017CZEStolař Jakub zš Dukelská Benešov 975 m H5 6.9.2017547
16.8.2017CZEŠtorcová Bára Spartak Vlašim 650 m D3 28.8.2017290
14.5.2017CZEStrejček Pavel ZŠ Jiráskova Benešov 650 m H4 16.5.2017244
11.5.2017CZESuková Nikola TJ Dukla Praha Atletika 650 m D4 15.5.2017245
31.7.2017CZESvoboda Matej Zruc nad Sazavou 650 m H3 9.8.2017213
6.9.2017CZETrojášková Erika zš Dukelská Benešov 975 m D6 6.9.2017509
20.8.2017CZETruhelka Tobiáš Gymnázium Benešov 650 m H4 21.8.2017289
20.8.2017CZETruhelková Sára SK Florbal Benešov 650 m D4 21.8.2017288
31.8.2017CZEUrban Lukáš MŠ Karlov 150 m H1 4.9.2017324
31.8.2017CZEUrbanová Eliška ZŠ Karlov Benešov 325 m D2 4.9.2017323
6.9.2017CZEVágnerová Nikola zš Dukelská Benešov 650 m D4 6.9.2017535
3.9.2017CZEVálová Veronika ZŠ Bystřice 650 m D3 4.9.2017305
3.9.2017CZEVálová Tereza ZŠ Bystřice 650 m D3 4.9.2017306
19.8.2017CZEVaněček Martin ZŠ a MŠ Poříčí nad Sázavou 325 m H2 21.8.2017256
19.8.2017CZEVaněčková Michaela ZŠ a MŠ Poříčí nad Sázavou 650 m D3 21.8.2017255
16.8.2017CZEVesecká Karolína ZŠ Jiráskova 325 m D2 17.8.2017202
16.8.2017CZEVesecký Tomáš MŠ Čtyřlístek 150 m H1 17.8.2017201
4.9.2017CZEVlášková Nikola OA Neveklov 975 m D6 6.9.2017350
11.5.2017CZEVobecký Filip Atletika Benešov 325 m H2 16.5.2017243
11.5.2017CZEVobecký Lukáš Atletika Benešov 325 m H2 16.5.2017242
24.8.2017CZEVodáková Eliška ZŠ Karlov Benešov 650 m D4 28.8.2017265
6.9.2017CZEVolfová Estella zš Dukelská Benešov 650 m D4 6.9.2017541
4.9.2017CZEVoss Jakub Christian OA Neveklov 975 m H7 6.9.2017347
2.8.2017CZEVotruba Matěj ZŠ Jiráskova 650 m H3 3.8.2017215
6.9.2017CZEVrbová Eliška zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017525
6.9.2017CZEVrkoslav Jonáš zš Dukelská Benešov 975 m H6 6.9.2017523
15.5.2017CZEVynšová Anna ZŠ Jiráskova 650 m D3 26.5.2017237
15.5.2017CZEVynšová Barbora x 150 m D1 26.5.2017238
3.8.2017CZEZdráhal Sebastian x 150 m H1 4.8.2017214
6.9.2017CZEZídková Magdaléna zš Dukelská Benešov 650 m D4 6.9.2017538