Startovní listina BENEŠOVSKÁ DESÍTKA

Statistika přihlášených

Trať
D10 km83
Kategorie
M18Muži 18 - 39 let25
M40Muži 40 - 49 let14
M60Muži 60 - 69 let10
Z18Ženy 18 - 34 let9
M50Muži 50 - 59 let8
Z35Ženy 35 - 44 let6
Z45Ženy 45 - 54 let5
M70Muži 70 a více let3
Z55Ženy 55 a více let2
M17Muži do 17 let1
Celkem přihlášených83

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba Star.č.
27.8.2017CZEAdamcová Andrea Atletika Vlašim 10 km Z35 1.9.201799
3.9.2017CZEBaršová Martina 10 km Z45 5.9.201772
21.8.2017CROBlaha Martin 10 km M50 22.8.201746
28.8.2017CZEBořilová Magdaléna Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, p.o. 10 km Z45 29.8.201754
15.6.2017CZEBouberle Vojtěch 10 km M60 16.6.201720
18.6.2017CZEBrožík František 10 km M50 22.6.20175
10.5.2017CZEBubeník Miroslav 10 km M18 12.5.201732
10.8.2017CZEČech Martin 10 km M18 11.8.201711
28.8.2017CZEČernušák Přemysl 10 km M18 29.8.201753
10.8.2017CZECinka Ivan Benešovský běžecký klub 10 km M60 11.8.20176
12.5.2017CZECipl František BONBON Praha 10 km M60 19.5.201726
6.7.2017CZEDubják Petr Vlašim 10 km M40 10.7.201717
19.6.2017CZEDumský Ondřej 10 km M18 19.6.201718
1.9.2017CZEFamfulíková Mirka 10 km Z18 4.9.201766
2.9.2017CZEGazda Vítězslav 10 km M40 5.9.201775
12.5.2017CZEGazdíková Kateřina Ančunk dream team 10 km Z18 17.5.201729
25.8.2017CZEHavel Michal Sokol Jesenice 10 km M18 28.8.201740
31.8.2017CZEHolas Jaromír 10 km M60 2.9.201757
31.8.2017CZEHolasová Jarmila 10 km Z55 2.9.201758
15.8.2017CZEHrstka Miroslav TJ Sokol Jesenice 10 km M70 16.8.20178
25.7.2017CZEHruška Pavel Sokol Václavice 10 km M40 26.7.201715
9.8.2017CZEHruška Miroslav 10 km M18 10.8.201712
3.9.2017CZEJahoda Vít Benešovský běžecký klub 10 km M18 4.9.201761
30.5.2017CZEJalůvka Jan Novis TK Praha 10 km M50 2.6.201723
12.5.2017CZEJánošík Rudolf Vlašim 10 km M40 23.5.20172
16.5.2017CZEJirásek Marek Vlašim 10 km M40 26.5.201725
16.5.2017CZEJirásková Kateřina 10 km Z35 26.5.201724
17.8.2017CZEKaras Martin 10 km M18 18.8.20179
21.8.2017CZEKašpar Michal RS Vlašim 10 km M40 4.9.201769
11.5.2017CZEKlusák Lukáš 10 km M18 12.5.201731
25.8.2017SVKKoledová Janka ŠKP Žilina 10 km Z55 7.9.2017488
26.8.2017CZEKos Pavel Senohraby 10 km M40 28.8.201737
26.8.2017CZEKosová Markéta ZŠ Senohraby 10 km Z35 28.8.201736
11.6.2017CZEKouklík Stanislav Benešovský běžecký klub 10 km M50 13.6.20174
22.8.2017CZEKováč Karel Racek 10 km M18 24.8.201745
3.9.2017CZEKrálík Aleš 10 km M60 5.9.201774
3.9.2017CZEKralik Petr 10 km M18 4.9.201767
31.8.2017CZEKřížová Lenka BBK 10 km Z35 1.9.2017100
7.8.2017CZELebeda Petr Benešovský běžecký klub 10 km M40 8.8.20177
23.8.2017CZEMareš Patrik 10 km M18 25.8.201744
29.8.2017CZEMinchev Ivan JUST 10 km M60 30.8.201752
29.8.2017CZEMrva Pavel BBK 10 km M50 30.8.201748
18.8.2017CZENečas Arnošt 10 km M50 22.8.201747
11.5.2017CZENěmec Jiří Atletika Vlašim 10 km M60 18.5.20171
3.9.2017CZENovák Ondřej Tobi Tri Team 10 km M40 5.9.201773
9.6.2017CZENováková Lucie Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, p. o. 10 km Z18 12.6.201721
29.8.2017CZENováková Eva Koala 10 km Z18 30.8.201751
13.8.2017CZEOndrášek Petr 10 km M18 18.8.201710
24.8.2017CZEPejpal Jiří TJ Liga 100 Praha 10 km M70 25.8.201742
31.8.2017CZEPelikán Karel Benešovský běžecký klub 10 km M18 1.9.201768
9.6.2017CZEPetrásková Nikol 10 km Z18 12.6.201722
12.7.2017CZEPicková Jana Chramiště 10 km Z45 13.7.201716
12.5.2017CZEPodhorský Jan Ančunk dream team 10 km M18 17.5.201728
1.9.2017CZEPokorná Anna 10 km Z18 6.9.201776
3.9.2017CZEPokorný Matyáš Benešovský běžecký klub 10 km M18 6.9.2017101
30.8.2017CZEPolidar Miroslav 10 km M40 31.8.201760
24.8.2017CZEPospíšil Pavel Benešovský běžecký klub 10 km M18 28.8.201741
11.5.2017CZEPrchlíková Barbora 10 km Z45 12.5.201733
3.9.2017CZEPřibyl Miroslav 10 km M18 5.9.201770
3.9.2017CZEPřibylová Adéla 10 km Z18 5.9.201771
23.8.2017CZERataj Stanislav Sokol Sedlec Prčice 10 km M70 24.8.201743
2.9.2017CZERichter Michael Velosport Valenta Pelhřimov 10 km M40 6.9.2017126
2.9.2017CZERichterová Michaela 10 km Z45 6.9.2017125
31.8.2017CZESchejbal Oldřich Rafans team 10 km M18 6.9.201777
1.9.2017CZESingr Martin SKP Nymburk 10 km M18 1.9.201756
29.8.2017CZESládková Nikola 10 km Z18 30.8.201749
26.8.2017CZESlunečko Jindřich ZŠ Benešov, Jiráskova 888 10 km M40 28.8.201739
12.5.2017CZESmetana Karel Benešovský běžecký klub 10 km M60 18.5.201727
29.8.2017CZESomr Tomáš Koala 10 km M18 30.8.201750
1.9.2017CZEŠplíchal David Formanka team 10 km M40 4.9.201765
2.9.2017CZESrb Pavel Stolní tenis Benešov 10 km M18 3.9.201755
3.9.2017CZEStarý Stanislav 10 km M60 4.9.201762
26.8.2017CZESvehlova Joanna 10 km Z35 26.8.201738
11.5.2017CZESvoboda Milan 10 km M60 15.5.201730
3.9.2017CZETůma Jiří Vlašim 10 km M18 4.9.201763
27.8.2017CZETůma Ladislav Dubovsko 10 km M50 28.8.201735
11.5.2017CZETůma Jiří Spartak Vlašim 10 km M50 12.5.20173
31.8.2017CZEVacek Vojtěch E-on Triathlon Team Tábor 10 km M18 1.9.201759
2.9.2017CZEVácha Petr 10 km M17 4.9.201764
24.8.2017CZEVycpálková Martina 10 km Z18 6.9.201781
19.6.2017CZEVynšová Monika VHS Benešov 10 km Z35 19.6.201719
3.8.2017CZEZdráhal Milan 10 km M18 4.8.201713
9.5.2017CZEZeman Petr 10 km M40 10.5.201734