Startovní listina STEVENS 50 PODRALSKO

Statistika přihlášených

Trať
Ddlouhá trať158
Kkrátká trať81
Kategorie
C1Muži 40 - 49 let56
D1Muži 50 a více let30
A1Muži 19 - 29 let29
B1Muži 30 - 39 let29
C2Muži 40 - 49 let13
M3Junioři 15 - 18 let13
H1Ženy 30 a více let12
B2Muži 30 - 39 let10
A2Muži 19 - 29 let9
D2Muži 50 - 59 let9
F2Ženy 40 a více let9
Z3Juniorky 15 - 18 let8
Z2Ženy 19 - 29 let4
E2Muži 60 a více let4
H2Ženy 30 - 39 let2
Z1Ženy 19 - 29 let2
Celkem přihlášených239

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba Star.č.
6.4.2017CZEAbrt Jan BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM dlouhá trať C1 7.4.201763
5.4.2017CZEApolín Jiří krátká trať C2 7.4.2017328
5.4.2017CZEApolínová Anna ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS CYCLING TEAM krátká trať Z3 7.4.2017329
4.4.2017CZEBaborský Michal Bikeinvest Cyklo Team dlouhá trať B1 8.4.201784
10.4.2017CZEBartošová Lenka Superior Cyklofit sport team dlouhá trať H1 12.4.2017112
4.4.2017CZEBasař Ondřej BSK racing dlouhá trať B1 14.4.20170
10.2.2017CZEBělohlávek Vladimír BRCYKL ŘEVNICE krátká trať E2 8.3.2017302
7.2.2017CZEBělohlávek Milan BRCYKL ŘEVNICE dlouhá trať C1 1.3.201721
8.4.2017CZEBeran Oldřich Bike klub Kunžak krátká trať M3 14.4.20170
7.4.2017CZEBína Jiří dlouhá trať C1 nezaplaceno0
9.4.2017CZEBláha Marek Hrádek nad Nisou krátká trať D2 14.4.20170
9.4.2017CZEBláhová Pavla KSM HRÁDEK krátká trať F2 11.4.2017349
9.4.2017CZEBlažek Lukáš Superior cyklofit sport team dlouhá trať A1 12.4.201799
9.4.2017CZEBlažek Jakub SUPERIOR CYKLOFIT SPORTTEAM krátká trať A2 12.4.2017348
7.4.2017CZEBlažková Michaela SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM LIBEREC krátká trať Z2 14.4.20170
31.3.2017CZEBobák Martin krátká trať M3 5.4.2017320
31.3.2017CZEBobák Josef krátká trať C2 5.4.2017318
9.4.2017CZEBrňák Jan GT KUR sport team dlouhá trať A1 nezaplaceno0
9.4.2017CZEBrož Vojtěch Verlociraptors dlouhá trať C1 11.4.201793
3.4.2017CZEBubílek Michal Kellys Bikeranch Team dlouhá trať B1 3.4.20172
23.3.2017CZEBudějský Miroslav Spinning MB Alpine Pro krátká trať E2 31.3.2017315
5.4.2017CZEBušek Marek BTT Libochovice dlouhá trať C1 nezaplaceno0
10.4.2017CZEČapek Jan Rohozec Amulet Team dlouhá trať C1 12.4.2017114
30.3.2017CZEČernohorský Luděk Team KSM Hrádek dlouhá trať C1 13.4.2017119
10.4.2017CZEChutný Jaroslav STRATOS AUTO dlouhá trať D1 11.4.2017110
6.4.2017CZEČumpelík Marek BikeTeam Libverda krátká trať M3 7.4.2017332
7.3.2017CZEDalibor Antonín krátká trať C2 8.3.2017308
7.3.2017CZEDaliborová Ivana krátká trať F2 8.3.2017307
8.4.2017CZEDivíšek Marek SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM krátká trať A2 12.4.2017344
9.4.2017CZEDobiáš David Computer System Praha dlouhá trať C1 11.4.2017101
3.4.2017CZEDobrý Arnold Kutná Hora dlouhá trať H1 nezaplaceno0
9.4.2017CZEDobšovič Vojtěch Kellys Bikeranch Team dlouhá trať A1 11.4.2017103
9.4.2017CZEDrobná Jana BSK racing dlouhá trať H1 14.4.20170
26.1.2017CZEDzan Ladislav dlouhá trať D1 31.1.201710
6.4.2017CZEEinhas Anna SU Tri Wr. Neustadt krátká trať Z3 11.4.2017338
6.4.2017CZEEinhaus Gabi SU Tri Wr.Neustadt dlouhá trať H1 11.4.201790
6.4.2017AUTEinhaus Gabi dlouhá trať H1 nezaplaceno0
7.4.2017CZEFalcová Hana Alltraining.cz dlouhá trať H1 11.4.201794
4.1.2017CZEFerko Jozef dlouhá trať D1 6.1.20179
15.3.2017CZEFilip Martin LaDeguSefsTeam dlouhá trať C1 17.3.201730
13.3.2017CZEFilipec Bořivoj PNEUCENTRUM PROFI Třinec dlouhá trať C1 16.3.201728
10.4.2017CZEFlégl Lukáš Symbio + dlouhá trať A1 12.4.2017111
11.4.2017CZEFridrichová Lenka Ghost Team dlouhá trať Z1 nezaplaceno0
4.4.2017CZEfroněk martin dlouhá trať C1 6.4.201759
27.3.2017CZEFrühbauer LUBOŠ ŠLAPCE ZDAR dlouhá trať D1 31.3.201769
23.3.2017CZEFuksová Gabriela krátká trať F2 26.3.2017314
3.4.2017CZEFuksová Adéla Symbio+BMC krátká trať Z3 5.4.2017325
4.4.2017CZEFutó Michal KSM HRÁDEK dlouhá trať C1 7.4.201765
4.4.2017CZEFutó Tereza KSM HRÁDEK krátká trať Z3 7.4.2017327
10.4.2017CZEGamba Robert BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM dlouhá trať D1 nezaplaceno0
1.4.2017CZEGittler Vladislav dlouhá trať C1 8.4.201781
10.4.2017CZEGunther Petr Bicycle Cafe dlouhá trať C1 12.4.2017109
3.4.2017CZEHadáček František GS cyklo team Jistebnice dlouhá trať C1 11.4.201783
10.4.2017CZEHamplová Michaela krátká trať F2 11.4.2017351
9.4.2017CZEHanousek Filip SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM krátká trať M3 13.4.2017360
31.3.2017CZEHarák Jiří krátká trať A2 nezaplaceno0
31.3.2017CZEHarák Martin krátká trať A2 nezaplaceno0
12.1.2017CZEHarasimovič Vladimír KSM Castings dlouhá trať C1 12.4.201770
11.4.2017CZEHavelcová Blanka Superior cyklofit sport tým dlouhá trať H1 13.4.2017126
5.4.2017CZEHavelka Petr Hradecký spinning klub krátká trať D2 7.4.2017331
10.4.2017CZEHendrich Zdeněk Rohozec Amulet Team dlouhá trať B1 12.4.2017113
11.4.2017CZEHerber Jan SUPERIOR CYKLOFIT krátká trať A2 nezaplaceno0
6.2.2017CZEHladík Ondřej Kellys Bike Ranch team dlouhá trať C1 7.2.201713
4.4.2017CZEHlinová Jindřiška Agrofert dlouhá trať H1 6.4.201761
30.3.2017CZEHlůžek Radim SKIBIKECENTRUM.CZ team dlouhá trať A1 11.4.201779
3.4.2017CZEHobrlant Pavel KSM HRÁDEK krátká trať B2 5.4.2017323
11.4.2017CZEHodáň Petr AUTHENTICBIKE krátká trať C2 13.4.2017363
11.4.2017CZEHodáňová Jitka AUTHENTICBIKE krátká trať F2 13.4.2017362
10.4.2017CZEHofman Lukáš Ski a Bike Centrum Radotín dlouhá trať A1 13.4.2017125
21.3.2017CZEHolubec Jakub Kubavaly dlouhá trať C1 5.4.201754
6.4.2017CZEHomolka Pavel TO EUROPE krátká trať D2 11.4.2017339
11.4.2017CZEHomolka Dalibor Bohemie Nový Bor dlouhá trať D1 13.4.2017128
6.4.2017CZEHoráček Roman SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM dlouhá trať D1 12.4.201787
19.2.2017CZEHrachovina Jiří dlouhá trať C1 21.2.201716
9.4.2017CZEHříbal Tomáš dlouhá trať D1 12.4.2017102
8.4.2017CZEHruba Gabina BSK Racing dlouhá trať H1 14.4.20170
20.3.2017CZEHruška Jan KC Kooperativa dlouhá trať C1 22.3.201733
10.4.2017CZEHudler Ladislav dlouhá trať C1 11.4.2017108
4.4.2017CZEHůzlová Zdeňka Kola Brabec dlouhá trať H1 6.4.201760
18.3.2017CZEJanatka Jan krátká trať B2 22.3.2017310
18.3.2017CZEJanatková Kamila krátká trať F2 22.3.2017311
10.4.2017CZEJaroš Lukáš KSM HRÁDEK krátká trať M3 12.4.2017354
9.4.2017CZEJarošová Jana KSM HRÁDEK krátká trať F2 14.4.20170
30.3.2017CZEJíchová Jitka krátká trať H2 nezaplaceno0
9.4.2017CZEJindra Pavel dlouhá trať C1 12.4.2017105
11.4.2017CZEJindra Pavel ELEVEN MERCEDET MITAS dlouhá trať B1 13.4.2017129
10.4.2017CZEJirku Jakub ELEVEN-MERCEDES BENZ-MITAS dlouhá trať A1 nezaplaceno0
28.3.2017CZEJordán Daniel dlouhá trať A1 11.4.201777
18.3.2017CZEJoukl Přemysl Slušnej voddíl dlouhá trať D1 21.3.201732
25.3.2017CZEJuris Bohumil SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM krátká trať B2 8.4.2017334
27.3.2017CZEKačírek David Kupkolo MTB Team Pardubice dlouhá trať C1 11.4.201776
9.4.2017CZEKareis Martin SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM dlouhá trať D1 13.4.2017123
4.4.2017CZEKarella Michal GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS dlouhá trať C1 7.4.20176
3.4.2017CZEKavan Libor Dukla krátká trať M3 nezaplaceno0
5.4.2017CZEKavan Matěj Dukla krátká trať M3 nezaplaceno0
18.3.2017CZEKesner Radek dlouhá trať C1 nezaplaceno0
26.3.2017CZEKesner Radek dlouhá trať C1 nezaplaceno0
20.3.2017CZEKhek Roman Kraken team Dobříš dlouhá trať D1 11.4.201774
6.4.2017CZEKindl Lukáš Kellys Bike Ranch Team dlouhá trať A1 nezaplaceno0
9.4.2017CZEKnihová Kateřina KC KOOPERATIVA krátká trať Z3 12.4.2017350
3.4.2017CZEKolář Jan Sport-umění-peří krátká trať D2 6.4.2017326
4.4.2017CZEKomárek Jiří Cyklokouč dlouhá trať B1 nezaplaceno0
7.4.2017CZEKopec Jiří Veřejná Sportovní Akademie zs dlouhá trať A1 nezaplaceno0
3.4.2017CZEKotrba Martin AUTHENTIC BIKE krátká trať M3 11.4.2017335
3.4.2017CZEKotrbová Lenka AUTHENTIC BIKE krátká trať Z3 11.4.2017336
2.4.2017CZEKozák Matouš ZPCyklo PROOFY Corratec team dlouhá trať A1 13.4.2017120
4.3.2017CZEKozák Matouš dlouhá trať A1 nezaplaceno0
5.4.2017CZEKozáková Lucie Galaxy CykloŠvec Stevens krátká trať Z2 7.4.2017330
6.4.2017CZEKrejčí Milan GHOST TEAM dlouhá trať B1 8.4.201788
7.4.2017CZEKroupa Stanislav České Budějovice krátká trať D2 11.4.2017340
12.3.2017CZEKrouský Václav dlouhá trať D1 14.3.201724
23.3.2017CZEKroužel Stanislav Team STAPET dlouhá trať B1 31.3.201740
23.3.2017CZEKroužel Petr Team STAPET dlouhá trať B1 31.3.201738
9.4.2017CZEKučera Ivan Hradecký spinning klub krátká trať D2 12.4.2017346
11.4.2017CZEKučera Jan KC Slavia Praha krátká trať C2 nezaplaceno0
3.4.2017CZEKučera Radek Bitters Superior Cyklofit team dlouhá trať C1 5.4.201755
6.4.2017CZEKučera Tomáš SKIBIKECENTRUM.CZ team dlouhá trať C1 11.4.201789
9.4.2017CZEKučerová Kateřina Hradecký spinning klub krátká trať Z2 nezaplaceno0
5.4.2017CZEKudlák Tomáš GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS dlouhá trať A1 7.4.20177
4.4.2017CZEKyndl Lukáš BSK racing dlouhá trať A1 14.4.20170
2.3.2017CZEKyzivát Zdeněk Ten Pigs dlouhá trať C1 7.4.201764
8.2.2017CZELaňka Petr Active Tour Cycling Team dlouhá trať C1 7.3.201723
28.1.2017CZELavrík Josef dlouhá trať C1 21.2.201717
30.3.2017CZELebduška Jan KSM HRÁDEK dlouhá trať C1 4.4.201751
19.2.2017CZELedecký Radek IVAR CS - AUTHOR TEAM dlouhá trať D1 21.2.201715
14.3.2017CZElochman jiri Ergo Liberec dlouhá trať C1 21.3.201731
20.2.2017CZELuňák Mirek krátká trať B2 15.3.2017304
4.4.2017CZEMach Josef Bakako Nová Paka dlouhá trať A1 7.4.201768
7.4.2017CZEMachek Ivo KSM HRÁDEK krátká trať B2 11.4.2017343
21.3.2017CZEMahovský Libor Ligum team dlouhá trať C1 nezaplaceno0
4.4.2017CZEMarešová Martina Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem dlouhá trať Z1 nezaplaceno0
12.4.2017CZEMaruška Daniel Rohozec Amulet Team dlouhá trať B1 nezaplaceno0
31.3.2017CZEMázl Miroslav krátká trať E2 5.4.2017319
9.4.2017CZEMILOŠ ČERVENÝ CS BIKE TEAM dlouhá trať D1 11.4.201796
23.3.2017CZEMorávková Gábina SKK Hrádek nad Nisou dlouhá trať H1 4.4.201745
11.1.2017CZEMráz Pavel Ten Pigs dlouhá trať C1 4.4.201747
27.3.2017CZEMrázek Pavel team KSM Hrádek dlouhá trať A1 28.3.201737
9.4.2017CZEMusil jan SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM LIBEREC krátká trať C2 nezaplaceno0
6.4.2017CZENosek Pavel BMC SKIBIKECENTRUM.CZ dlouhá trať B1 11.4.201791
18.2.2017CZENovák Martin dlouhá trať A1 22.2.201718
9.3.2017CZENovák Milan Ergo Liberec dlouhá trať D1 11.4.201772
9.4.2017CZENovotný František Bikepart.cz dlouhá trať B1 11.4.2017104
2.2.2017CZEOujezdský Marek krátká trať A2 7.2.2017301
8.4.2017CZEPajkrtová Michaela BSK Racing dlouhá trať H1 14.4.20170
14.3.2017CZEPekárek Jan LSK Lomnice nad Popelkou krátká trať M3 nezaplaceno0
22.3.2017CZEPeltan Zdeněk Cyklo Jiřička dlouhá trať D1 11.4.201775
2.4.2017CZEPeroutka Martin KSM HRÁDEK dlouhá trať C1 4.4.201749
10.4.2017CZEPlašil Jiří KC Pivovar Vratislavice dlouhá trať B1 nezaplaceno0
9.4.2017CZEPokorný Petr MTB CITRUS TEAM dlouhá trať C1 nezaplaceno0
31.3.2017CZEPolman Daniel lidé&HORY dlouhá trať B1 10.4.201780
11.4.2017CZEPressl Dušan SKP Styl Litoměřice krátká trať C2 12.4.2017356
25.1.2017CZEpribil pavel dlouhá trať A1 31.1.201711
23.3.2017CZEPrkno Zdeněk SKK Hrádek nad Nisou dlouhá trať D1 28.3.201736
3.4.2017CZEPrůša Jiří dlouhá trať A1 7.4.201766
16.3.2017CZEPutschögl Jan CBC team krátká trať C2 11.4.2017333
19.3.2017CZEPýcha Stanislav krátká trať B2 22.3.2017312
4.4.2017CZERak Sláva Alfa team dlouhá trať D1 6.4.201762
9.4.2017CZERambousek Richard dlouhá trať D1 11.4.201797
9.4.2017CZERambousek ml. Richard dlouhá trať A1 11.4.201798
21.3.2017CZERauchfuss Marek REVITBUILD MTB Team dlouhá trať C1 22.3.201734
31.3.2017CZERazým Aleš SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM krátká trať B2 4.4.2017322
10.4.2017CZERoubínek Jan Rohozec Amulet Team dlouhá trať B1 nezaplaceno0
10.4.2017CZERoubínek Daniel Rohozec Amulet Team dlouhá trať B1 nezaplaceno0
14.1.2017CZERůžička Zbyněk Ski Paudera Staré Splavy dlouhá trať A1 15.3.201727
10.4.2017CZERydval Filip Alltraining.cz dlouhá trať A1 nezaplaceno0
19.3.2017CZEŠafařík Petr GS cyklo team Jistebnice dlouhá trať C1 23.3.201735
19.3.2017CZEŠafaříková Klára GS cyklo team Jistebnice krátká trať Z3 23.3.2017313
29.3.2017CZESailer Tomáš BSK racing dlouhá trať C1 2.4.201743
4.4.2017CZESakař Radek dlouhá trať C1 7.4.201767
25.2.2017CZEŠantroch Tomáš dlouhá trať B1 5.4.201756
20.3.2017CZESechovec Jan krátká trať B2 22.3.2017309
23.2.2017CZESedláček Oldřich dlouhá trať D1 4.3.201722
7.3.2017CZESedlatý Martin Buffino Tem Čelákovice dlouhá trať C1 31.3.201739
26.3.2017CZESidlo Stanislav krátká trať C2 13.4.2017359
9.4.2017CZESidlo Stanislav krátká trať C2 nezaplaceno0
26.1.2017CZESklenář Peter dlouhá trať D1 9.2.201714
28.2.2017CZEŠkrlik Miroslav ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS týmu dlouhá trať B1 15.3.201726
11.4.2017CZEŠlajchrt Filip Koloshop team dlouhá trať B1 13.4.2017127
6.3.2017CZESlavík Jiří Veslařský klub Děčín krátká trať D2 22.3.2017306
6.3.2017CZESlavík Otomar Hokok Kladno dlouhá trať D1 16.3.201729
22.3.2017CZESlavíková Eliška Ovesná krátká trať Z3 13.4.2017358
22.3.2017CZESlavíková Šárka Ovesná krátká trať F2 13.4.2017357
3.4.2017CZESmola Lukáš Galaxy Cyklošvec Stevens dlouhá trať A1 7.4.20178
6.4.2017CZEŠňupárek Václav SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM dlouhá trať A1 13.4.2017122
5.4.2017CZEŠollar David Liberec dlouhá trať C1 13.4.2017121
3.4.2017CZESoroka Jan ELEVEN MERCEDES MITAS dlouhá trať B1 12.4.201782
1.3.2017CZESouček Martin dlouhá trať C1 4.4.201746
30.3.2017CZEŠpatný Patrik Velosport Valenta Scott Team dlouhá trať A1 8.4.201778
11.4.2017CZEŠpoula Ondřej Alupress krátká trať A2 13.4.2017361
18.3.2017CZEStaněk Dušan Madbike beManiax krátká trať C2 nezaplaceno0
20.2.2017CZEŠtěpánková Ivana krátká trať H2 nezaplaceno0
3.4.2017CZEStrnad Tomáš KSM HRÁDEK dlouhá trať A1 nezaplaceno0
10.4.2017CZEStrnad Aleš SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM dlouhá trať B1 12.4.2017115
10.4.2017CZEStrnad Petr KSM HRÁDEK dlouhá trať D1 12.4.2017116
3.4.2017CZEStrnad Ivo BMC SKIBIKECENTRUM.CZ dlouhá trať D1 nezaplaceno0
10.4.2017CZEŠtrupl Vít KSM HRÁDEK dlouhá trať C1 12.4.201786
20.3.2017CZEŠulc David Dexter Cycling dlouhá trať C1 8.4.201773
4.4.2017CZEŠusta Jan SYMBIO+ CE.Energy dlouhá trať B1 8.4.201785
6.4.2017CZEŠustr Pavel G.Benedikt Švec cykloteam Želeč dlouhá trať D1 11.4.201792
9.4.2017CZESvoboda Radek dlouhá trať C1 11.4.2017106
8.4.2017CZESvoboda Jiří Authentic bike krátká trať E2 11.4.2017345
9.4.2017CZESynovec Jindřich SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM dlouhá trať D1 11.4.2017100
9.4.2017CZETatíček Petr RAJEC Allivictus dlouhá trať B1 nezaplaceno0
9.4.2017CZETišer Robert SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM dlouhá trať D1 12.4.201795
30.1.2017CZETruksa Ivan More Than Bikers dlouhá trať B1 1.2.201712
13.3.2017CZETruska Jindra dlouhá trať C1 nezaplaceno0
6.4.2017CZETuháček Milan TO EUROPE PEKSPORT krátká trať D2 11.4.2017337
10.4.2017CZEUrbanec David Eleven Mercedes Mitas dlouhá trať C1 11.4.2017107
7.4.2017CZEVacek Lukáš Koloshop Team Teplice krátká trať B2 11.4.2017342
7.4.2017CZEVacková Pavla Koloshop krátká trať Z2 11.4.2017341
14.2.2017CZEVáclavík Jan HINTON Racing České Budějovice krátká trať B2 1.3.2017303
1.4.2017CZEValenta Oto Alupress dlouhá trať B1 5.4.201758
3.4.2017CZEValenta Michal Cyklo Jiřička dlouhá trať B1 4.4.201750
27.3.2017CZEVarga Daniel krátká trať C2 5.4.2017317
10.4.2017CZEVaszily Lumír SK skivelo neslyšících Olomouc dlouhá trať B1 nezaplaceno0
10.4.2017CZEVávra Jaromír KSM HRÁDEK krátká trať M3 12.4.2017353
10.4.2017CZEVávra Vítězslav KSM HRÁDEK krátká trať A2 12.4.2017352
31.3.2017CZEVěchet Ladislav Česká Lípa krátká trať C2 4.4.2017321
7.4.2017CZEVeis Zdeněk Eleven mercedes mitas dlouhá trať C1 11.4.201771
3.4.2017CZEVích Michal SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM dlouhá trať A1 4.4.201752
25.3.2017CZEVítek Aleš dlouhá trať C1 31.3.201741
11.4.2017CZEVitvar Martin BE.MANIAX MADBIKE dlouhá trať B1 12.4.2017117
3.4.2017CZEVokoun Petr KL sport Děčín dlouhá trať D1 5.4.201757
3.4.2017CZEVokounová Ladislava krátká trať F2 5.4.2017324
8.4.2017CZEVondrák Václav BSK Racing dlouhá trať B1 14.4.20170
10.4.2017CZEVosáhlo Roman www.vikingfootwear.czs dlouhá trať C1 13.4.2017124
18.2.2017CZEVrzáň Josef Stráňov dlouhá trať C1 1.3.201720
8.3.2017CZEWolf Jan Regal Bike dlouhá trať A1 nezaplaceno0
22.3.2017CZEWood Ian AC Sparta Praha cycling akademie dlouhá trať C1 2.4.201744
23.2.2017CZEŽákovský Marek Cabtech dlouhá trať C1 25.2.201719
30.3.2017CZEZárybnický Jiří CK Vinohradské šlapky dlouhá trať C1 4.4.201748
9.4.2017CZEZavřel Lukáš Bike team Libverda krátká trať M3 12.4.2017347
9.4.2017CZEZavřel Lukáš Bike team Libverda krátká trať M3 nezaplaceno0
9.4.2017CZEZavřel Lukáš Bike team Libverda krátká trať M3 nezaplaceno0
15.3.2017CZEZDENĚK Richard KBELY CYCLING TEAM dlouhá trať D1 13.4.2017118
10.3.2017CZEZemler Václav Kiwi Varnsdorf dlouhá trať D1 14.3.201725
27.3.2017CZEŽiga Miroslav krátká trať A2 13.4.20170
3.4.2017CZEŽižka David ELEVEN MERCEDES MITAS dlouhá trať A1 5.4.201753
28.2.2017CZEZvolský Roman KELLYS BIKERANCH TEAM krátká trať D2 2.3.2017305