Startovní listina ELEVEN Dětský MTB cup 2017

Statistika přihlášených

Trať
A5A529
A4A423
A6A613
A3A313
A7A75
A1A14
A2A24
Kategorie
MZ2Žáci 2 - 9 - 10 let18
MZ1Žáci 1 - 7 - 8 let17
ZZ2Žákyně 2 - 9 - 10 let11
MMZMladší žáci - 11 - 12 let10
MPPředžáci 5 - 6 let9
ZZ1Žákyně 1 - 7 - 8 let6
ODOdrážedla4
ZPPředžákyně 5 - 6 let4
ZMZMladší žákyně - 11 - 12 let3
ZSZStarší žákyně - 13 - 14 let3
MBBobíci do 4 let2
ZBBobice do 4 let2
MSZStarší žáci - 13 - 14 let2
Celkem přihlášených91

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba Star.č.
3.1.2017CZEBažant Kryštof Cyklo Benda A5 MZ2 18.1.201713
3.1.2017CZEBažantová Anežka Cyklo Benda A4 ZZ1 18.1.201714
2.4.2017CZEBenes Adam A3 MP 10.4.201767
1.3.2017CZEBeran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MZ2 2.3.201734
1.3.2017CZEBeranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM A6 ZMZ 2.3.201735
10.4.2017CZEBohánská Vanesa SKI Team Liberec A4 ZZ1 10.4.201768
22.2.2017CZEBurgermeisterová Lucie Team Cyklo Benda A5 ZZ2 24.2.201727
17.1.2017CZEBursa Marek LIBEREC A4 MZ1 nezaplaceno0
5.3.2017CZEČapková Claudie IVAR CS AUTHOR TEAM A5 ZZ2 10.3.201737
3.1.2017CZEČech Ondřej SpinFit Liberec A1 OD nezaplaceno0
23.3.2017CZEDěták Mikuláš ADASTRA Sokol Veltěž A4 MZ1 26.3.201750
2.4.2017CZEDlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 ZZ2 4.4.201761
12.1.2017CZEDovolil Josef BIKE TEAM Jilemnice A6 MMZ 17.1.201712
6.3.2017CZEDvořák Matěj BeManiax DDM Větrník A6 MMZ 18.3.201747
10.3.2017CZEFara Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ1 12.3.201739
16.1.2017CZEFranc Marek Cyklo Benda Team A7 MSZ 31.1.201717
9.4.2017CZEFrydrychová Karolína BOVELLI A4 ZZ1 11.4.201778
13.1.2017CZEGamba Kryštof SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A1 OD nezaplaceno0
3.1.2017CZEGamba Filip SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A3 MP 9.1.20176
20.2.2017CZEGörög Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MZ2 25.2.201729
4.1.2017CZEHájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MZ2 11.4.201775
4.1.2017CZEHájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ1 11.4.201774
5.1.2017CZEHanuš František POCTA - BikeGallery A5 MZ2 23.1.201716
4.1.2017CZEHašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A4 ZZ1 28.2.201733
8.4.2017CZEHavelka Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MZ2 11.4.201771
9.2.2017CZEHendrich Daniel Maximus Expres CZ-Scott Team Kolín A5 MZ2 28.3.201753
9.2.2017CZEHendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team Kolín A7 ZSZ 28.3.201754
18.3.2017CZEHertl Sophia Elizabeth POCTA A1 OD 21.3.201749
18.3.2017CZEHertl Thobias Maxmilian POCTA A3 MP 21.3.201748
10.1.2017CZEHofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MZ2 13.1.201711
18.3.2017CZEHradiský Zdeněk IVAR CS - AUTHOR TEAM A6 MMZ nezaplaceno0
13.3.2017CZEJanů Tomáš A4 MZ1 nezaplaceno0
3.1.2017CZEJelínek Bruno PROTOTYPE MODELS Kryštofovo Údolí A2 MB 6.1.20174
3.1.2017CZEJelínek Ondřej PROTOTYPE MODELS Kryštofovo Údolí A4 MZ1 6.1.20173
6.1.2017CZEJohn Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MZ2 17.3.201745
6.1.2017CZEJohn Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ1 17.3.201744
7.1.2017CZEJungwirth Štěpán Dukla Liberec A5 MZ2 11.1.20172
7.1.2017CZEJungwirth František DUKLA Liberec A6 MMZ 11.1.20171
9.4.2017CZEKniha Petr KC KOOPERATIVA A6 MMZ 12.4.201782
9.4.2017CZEKnihová Kateřina KC KOOPERATIVA A7 ZSZ 12.4.201781
23.3.2017CZEKnobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM A4 MZ1 26.3.201751
23.3.2017CZEKnoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM A3 ZP 26.3.201752
10.4.2017CZEKolakovský Michael Rock Machine Cyklomax A5 MZ2 nezaplaceno69
16.1.2017CZEKratochvíl Václav Team Cyklo Benda A6 MMZ 18.1.201715
14.2.2017CZEKučera Radim Bike&Ski Racing Team A4 MZ1 11.4.201776
8.3.2017CZEKudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A4 MZ1 10.3.201738
7.3.2017CZEKussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem A4 ZZ1 17.3.201746
7.3.2017CZELhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team A3 ZP 12.4.201780
7.3.2017CZELhotáková Sofie Rohozec Amulet Team A2 ZB 12.4.201779
5.1.2017CZELodr Oliver BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A3 MP 7.1.20175
8.4.2017CZELoukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem A5 MZ2 11.4.201770
3.2.2017CZEMalínský Štěpán Bike Team Jilemnice A5 MZ2 8.4.201766
8.1.2017CZEMeier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MZ2 11.1.20178
8.1.2017CZEMeier Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ1 11.1.20179
4.1.2017CZEMoulis Lukáš Ivar CS Author Team A3 MP 15.2.201722
4.1.2017CZEMoulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ1 15.2.201723
31.3.2017CZEPetrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A5 ZZ2 4.4.201760
12.3.2017CZEPilous ŠTĚPÁN IVAR.cs author team A5 MZ2 15.3.201741
4.4.2017CZEPodlipná Barbora BAKAKO Nová Paka A7 ZSZ 5.4.201762
4.3.2017CZEPohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice A6 MMZ 7.3.201736
1.4.2017CZEPolák Matyáš KC KOOPERATIVA A6 MMZ 5.4.201785
29.3.2017CZEProcházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A2 ZB 7.4.201764
11.2.2017CZEProcházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A1 OD 17.2.201725
11.2.2017CZEProcházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A3 ZP 17.2.201724
3.4.2017CZEPšenička Jan A2 MB 3.4.201759
14.2.2017CZERajnoch Marek IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ1 28.2.201731
14.2.2017CZERajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM A5 ZZ2 28.2.201732
19.2.2017CZERydval Adam A4 MZ1 23.2.201726
13.3.2017CZESedláčkova Míša IVAR CS Author Team A3 ZP 15.3.201742
13.3.2017CZESedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 ZZ2 15.3.201743
13.2.2017CZESemerád Marek SRAM MITAS TREK team A3 MP 27.2.201730
8.4.2017CZEŠlambor Martin Paklisport A4 MZ1 11.4.201772
8.4.2017CZEŠlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné v Podj. A5 ZZ2 11.4.201777
10.3.2017CZEŠpicarová Karolína Cyklo Špicar Jilemnice A5 ZZ2 14.3.201740
9.4.2017CZEStromský Ondřej A3 MP 12.4.201784
9.4.2017CZEStromský Vít A5 MZ2 12.4.201783
8.4.2017CZEŠulc Adam A6 MMZ 11.4.201773
6.1.2017CZEŠulc Michael SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A5 MZ2 13.1.201710
8.4.2017CZETřeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A4 MZ1 nezaplaceno0
4.4.2017CZEVáclavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM A5 ZZ2 nezaplaceno0
4.4.2017CZEVáclavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 ZZ2 5.4.201763
6.1.2017CZEVašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž A5 MZ2 4.2.201719
6.1.2017CZEVašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž A3 MP 4.2.201718
7.2.2017CZEVolejníkova Natálie A6 ZMZ 9.2.201720
7.2.2017CZEVolejníková Nikola A6 ZMZ 9.2.201721
25.1.2017CZEVotýpka Štěpán OK BOR A4 MZ1 25.2.201728
8.1.2017CZEVyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 ZZ2 11.1.20177
21.3.2017CZEZelená Lucka SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A4 ZZ1 31.3.201755
21.3.2017CZEZelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A3 MP 31.3.201756
25.3.2017CZEZeman Radim Bike & Ski Bakajda A7 MSZ 31.3.201757
23.3.2017CZEZikeš Ota DDM Větrník Liberec A6 MMZ 31.3.201758