Startovní listina Kujebácký trail Vinice 2024

Statistika přihlášených

Tra
A725
A626
A517
A416
A110
A89
A29
A311
A94
Kategorie
H77. TŘÍDA - Chlapci19
H66. TŘÍDA - Chlapci17
H55. TŘÍDA - Chlapci13
H44. TŘÍDA - Chlapci12
H11. TŘÍDA - Chlapci9
D66. TŘÍDA - Dívky9
H88. TŘÍDA - Chlapci8
H22. TŘÍDA - Chlapci7
H33. TŘÍDA - Chlapci6
D77. TŘÍDA - Dívky6
D33. TŘÍDA - Dívky5
D55. TŘÍDA - Dívky4
D44. TŘÍDA - Dívky4
H99. TŘÍDA - Chlapci3
D22. TŘÍDA - Dívky2
D88. TŘÍDA - Dívky1
D99. TŘÍDA - Dívky1
D11. TŘÍDA - Dívky 1
Celkem přihlášených127

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Tra Kat.
10.5.2024CZEAndrésová Denisa ZŠ Jiráskova 6. třída D6
7.5.2024CZEBartheldi Tobias ZŠ Javornického 7. třída H7
10.5.2024CZEBártová Anežka ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 4. třída D4
10.5.2024CZEBaa LukᚠZŠ Jiráskova 8. třída H8
10.5.2024CZEBečičková Natálie ZŠ Jiráskova 7. třída D7
10.5.2024CZEBezdíčková Bohdana ZŠ Jiráskova 6. třída D6
10.5.2024CZEBíbus Martin ZŠ Jiráskova 6. třída H6
10.5.2024CZEBíbusová Viktorie ZŠ Jiráskova 6. třída D6
10.5.2024CZEBidlo Filip ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 2. třída H2
10.5.2024CZEBureš Jan ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 5. třída H5
13.5.2024CZEBystřická Nela ZŠ Knířov 3. třída D3
10.5.2024CZEČáp Oldřich ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 4. třída H4
8.5.2024CZEČerný MikulᚠZŠ Javornického 6. třída H6
13.5.2024CZECherednychenko Zlatoslava ZŠ Javornického 4. třída D4
10.5.2024CZEChlebounová Elen ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 2. třída D2
13.5.2024CZEChuprun Ivan ZŠ Javornického 4. třída H4
10.5.2024CZEDolejš Matyas ZŠ Javornického 4. třída H4
13.5.2024CZEDolník Vít ZŠ Javornického 4. třída H4
13.5.2024CZEDospěl Oldřich ZŠ Javornického 4. třída H4
13.5.2024CZEDoubravská Anna ZŠ Knířov 4. třída D4
13.5.2024CZEDoubravský František ZŠ Knířov 1. třída H1
8.5.2024CZEDrozd Alexander ZŠ Javornického 6. třída H6
13.5.2024CZEDušek Martin ZŠ Javornického 4. třída H4
13.5.2024CZEDušek Vojtěch ZŠ Javornického 4. třída H4
10.5.2024CZEDvořák Matěj ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 5. třída H5
8.5.2024CZEDvořák David ZŠ Javornického 6. třída H6
8.5.2024CZEFalsgráb Šimon ZŠ Javornického 6. třída H6
10.5.2024CZEFejko Petr ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 5. třída H5
10.5.2024CZEFlídr Alex ZŠ Jiráskova 9. třída H9
10.5.2024CZEGabrielová Valentýna ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 1. třída D1
10.5.2024CZEHait Kryštof ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 5. třída H5
10.5.2024CZEHait Martin ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 2. třída H2
8.5.2024CZEHájek TadeᚠZŠ Javornického 7. třída H7
10.5.2024CZEHanáková Eliška ZŠ Jiráskova 7. třída D7
8.5.2024CZEHáněl Adam ZŠ Javornického 7. třída H7
10.5.2024CZEHanzl TomᚠZŠ Jiráskova 8. třída H8
10.5.2024CZEHarnach LukᚠZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 6. třída H6
10.5.2024CZEHarvan Michal ZŠ Jiráskova 6. třída H6
13.5.2024CZEHažlinský Adam ZŠ Javornického 4. třída H4
13.5.2024CZEHolubová Rozálie ZŠ Javornického 5. třída D5
10.5.2024CZEJanouch LukᚠZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 5. třída H5
10.5.2024CZEJanůj TadeᚠZŠ Jiráskova 7. třída H7
8.5.2024CZEJasanský Jan ZŠ Javornického 7. třída H7
13.5.2024CZEJešina Vilém ZŠ Knířov 5. třída H5
10.5.2024CZEJiroušková Justýna ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 2. třída D2
10.5.2024CZEJůvová Sára ZŠ Jiráskova 7. třída D7
8.5.2024CZEKalous LukᚠZŠ Javornického 7. třída H7
7.5.2024CZEKaras Jakub ZŠ Javornického 7. třída H7
10.5.2024CZEKechnerová Thea ZŠ Jiráskova 6. třída D6
10.5.2024CZEKiričenko LukᚠZŠ Jiráskova 7. třída H7
8.5.2024CZEKomůrka Matěj ZŠ Javornického 7. třída H7
10.5.2024CZEKopsa Ondřej ZŠ Jiráskova 9. třída H9
8.5.2024CZEKoubek LukᚠZŠ Javornického 6. třída H6
7.5.2024CZEKouřímová Emma ZŠ Javornického 8. třída D8
10.5.2024CZEKovačka LukᚠZŠ Jiráskova 8. třída H8
10.5.2024CZEKrál Sebastián ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 1. třída H1
10.5.2024CZEKrál Michal ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 3. třída H3
10.5.2024CZEKratochvíl Štěpán ZŠ Jiráskova 8. třída H8
13.5.2024CZEKratochvílová Nikol ZŠ Javornického 5. třída D5
13.5.2024CZEKrchov Teodor ZŠ Knířov 3. třída H3
13.5.2024CZEKrchov Vincent ZŠ Knířov 1. třída H1
8.5.2024CZEKrejsa Sebastián ZŠ Javornického 6. třída H6
13.5.2024CZEKroulík Jan ZŠ Knířov 4. třída H4
10.5.2024CZEKryda Henrik ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 3. třída H3
10.5.2024CZEKulhavý Ondřej ZŠ Jiráskova 8. třída H8
13.5.2024CZEKulhavý Jakub ZŠ Knířov 1. třída H1
13.5.2024CZEKulhavý Matěj ZŠ Knířov 3. třída H3
8.5.2024CZEKůrka TomᚠZŠ Javornického 6. třída H6
8.5.2024CZEKurka Jakub ZŠ Javornického 7. třída H7
10.5.2024CZELeier Miroslav ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 1. třída H1
10.5.2024CZELeier Adam ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 3. třída H3
7.5.2024CZELipavský Matěj ZŠ Javornického 9. třída H9
7.5.2024CZELokvencová Anežka ZŠ Javornického 7. třída D7
13.5.2024CZEMacháček Marek ZŠ Javornického 5. třída H5
13.5.2024CZEMareš František ZŠ Javornického 4. třída H4
10.5.2024CZEMarková Veronika ZŠ Jiráskova 6. třída D6
13.5.2024CZEMartincová Natálie ZŠ Javornického 5. třída D5
10.5.2024CZEMašek Vojtěch ZŠ Jiráskova 8. třída H8
10.5.2024CZEMatoušek Šimon ZŠ Jiráskova 7. třída H7
10.5.2024CZEMerklová Kristýna ZŠ Jiráskova 6. třída D6
10.5.2024CZEMikelka Jan ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 3. třída H3
10.5.2024CZEMolčík Radek ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 5. třída H5
10.5.2024CZEMolnár TobiᚠZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 2. třída H2
13.5.2024CZEMorávek Ondřej ZŠ Javornického 4. třída H4
10.5.2024CZEMünsterová Emilie ZŠ Jiráskova 6. třída D6
10.5.2024CZENavrátilová Ema ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 3. třída D3
13.5.2024CZENetolický Jiří ZŠ Javornického 5. třída H5
10.5.2024CZENguyen Maruška ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 3. třída D3
13.5.2024CZENovák Adam ZŠ Javornického 4. třída H4
8.5.2024CZENovák MikulᚠZŠ Javornického 6. třída H6
10.5.2024CZENováková Michaela ZŠ Jiráskova 7. třída D7
10.5.2024CZENováková Eliška ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 3. třída D3
13.5.2024CZENováková Stela ZŠ Javornického 4. třída D4
10.5.2024CZENováková Lucie ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 5. třída D5
13.5.2024CZENovotný Richard ZŠ Knířov 2. třída H2
8.5.2024CZEParobek Dominik ZŠ Javornického 6. třída H6
10.5.2024CZEPirkl William ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 2. třída H2
10.5.2024CZEPlocek Jan ZŠ Jiráskova 7. třída H7
10.5.2024CZEPokorný Pavel ZŠ Jiráskova 7. třída H7
10.5.2024CZEPrachařová Veronika ZŠ Jiráskova 6. třída D6
10.5.2024CZEProcházka Matěj ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 1. třída H1
13.5.2024CZERadilová Adéla Gymnázium Vysoké Mýto 9. třída D9
8.5.2024CZESabolčík Samuel Jan ZŠ Javornického 6. třída H6
13.5.2024CZEShejbal Vilém ZŠ Knířov 5. třída H5
13.5.2024CZEShejbalová Zita ZŠ Knířov 3. třída D3
8.5.2024CZESlavík Jakub ZŠ Javornického 7. třída H7
10.5.2024CZESmrček Petr ZŠ Jiráskova 8. třída H8
10.5.2024CZESmrček MatyᚠZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 1. třída H1
10.5.2024CZESokol Nicolas Dominik ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 5. třída H5
8.5.2024CZESokol Antonín ZŠ Javornického 6. třída H6
10.5.2024CZEŠraut Bohumír ZŠ Jiráskova 7. třída H7
8.5.2024CZEŠtanglica FIlip ZŠ Javornického 7. třída H7
10.5.2024CZEStehlík TomᚠZŠ Jiráskova 8. třída H8
10.5.2024CZEStodola Vojtěch ZŠ Jiráskova 7. třída D7
10.5.2024CZEStodola Vojtěch ZŠ Jiráskova 7. třída H7
10.5.2024CZESuchánek Josef ZŠ Jiráskova 7. třída H7
10.5.2024CZESvancár Filip ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 2. třída H2
8.5.2024CZESvoboda Vojtěch ZŠ Javornického 6. třída H6
10.5.2024CZEVečeřová Anna ZŠ Jiráskova 6. třída D6
10.5.2024CZEVíšek Filip ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 1. třída H1
8.5.2024CZEVrátil Daniel ZŠ Javornického 7. třída H7
13.5.2024CZEVrchota Kamil ZŠ Knířov 5. třída H5
10.5.2024CZEZáhorec Roman ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 2. třída H2
10.5.2024CZEZeman Daniel ZŠ Jiráskova 6. třída H6
10.5.2024CZEŽídek Jakub ZŠ Vysoké Mýto Jiráskova 1. třída H1
10.5.2024CZEŽídek Matěj ZŠ Jiráskova 6. třída H6
13.5.2024CZEZunt MatyᚠZŠ Javornického 5. třída H5