Startovní listina Běh na podporu Vojenského fondu solidarity a Nadace policistů a hasičů - Meziročník

Statistika přihlášených

Trať
5km98
1km5
Kategorie
MMuži 15 a více let66
ZŽeny 15 a více let32
D1Děti do 14 let5
Celkem přihlášených103

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
2.6.2024CZEBárta Ladislav Policie 5km M 3.6.20240
1.6.2024CZEBednář David DI Děčín 5km M 2.6.20240
21.6.2024CZEBrandová Pavla Silikau 5km Z 28.6.20240
5.6.2024CZEBudský Roman PČR 5km M 5.6.20240
5.7.2024CZEBulan Marek OOP Rumburk 5km M 6.7.20240
24.4.2024CZEBydlák Dominik PČR 5km M 4.6.20240
20.6.2024CZEČervenka Jan PČR 5km M 20.6.20240
26.6.2024CZECharvát Daniel Northern brothers 5km M nezaplaceno0
31.5.2024CZEDaněk Jiří PČR 5km M 31.5.20240
24.6.2024CZEDoležal Jiří northern brothers 5km M 25.6.20240
30.5.2024CZEDoubravová Tereza PČR 5km Z 6.6.20240
7.6.2024CZEDvořák Zbyněk KŘP ULK 5km M 7.6.20240
7.6.2024CZEDvořák Martin 5km M 7.6.20240
21.6.2024CZEDvorakova Ella 1km D1 22.6.20240
21.6.2024CZEDvorakova Karla 5km Z 22.6.20240
30.4.2024CZEDyškant Jan 5km M 18.6.20240
2.5.2024CZEFenzlová Kateřina 5km Z nezaplaceno0
19.6.2024CZEFišer Miroslav 5km M 20.6.20240
31.5.2024CZEGoldammer Vít PČR 5km M 31.5.20240
24.6.2024CZEHatlapatka Jiří Policie ČR 5km M 25.6.20240
16.6.2024CZEHejný Miroslav PČR 5km M 19.6.20240
23.5.2024CZEHlava Martin 5km M nezaplaceno0
23.5.2024CZEHlavová Kamila 5km Z nezaplaceno0
20.6.2024CZEHoráček Petr 5km M 20.6.20240
9.7.2024CZEHoračková Iveta 5km Z nezaplaceno0
31.5.2024CZEHrbek Tomaš Podmokly 5km M 31.5.20240
1.5.2024CZEHrouda Marek Pionýrský branný oddíl Sokoli 5km M nezaplaceno0
31.5.2024CZEJakubcová Lenka PČR 5km Z 31.5.20240
14.6.2024CZEJanata Lukáš Propadlá lhůta 5km M 15.6.20240
24.4.2024CZEJavůrková Martina 5km Z 31.5.20240
24.4.2024CZEJohan Oldřich Policie 5km M 31.5.20240
4.6.2024CZEJohanides Lukáš Self defensce divizion 5km M 4.6.20240
14.5.2024CZEKačírek Jan Punishers Czech Republic Central chapter - Law Enforcement motorcycle club 5km M nezaplaceno0
3.6.2024CZEKačírek Tomáš PohOd Prostějov 5km M 4.6.20240
29.4.2024CZEKalousek Petr DI Děčín 5km M nezaplaceno0
23.6.2024CZEKaštánek Petr Herby Servis 5km M 24.6.20240
4.6.2024CZEKindelmann Petr PČR 5km M 4.6.20240
23.4.2024CZEKlemová Veronika Holky z hliníku 5km Z 11.7.20240
29.6.2024CZEKlíma Standa PČR 5km M 30.6.20240
29.6.2024CZEKlíma Standa 5km M 30.6.20240
29.6.2024CZEKlímová Jana PČR 5km Z 30.6.20240
23.4.2024CZEKodadová Markéta Buchty z hliníku 5km Z nezaplaceno0
20.5.2024CZEKolářová Aneta 5km Z 31.5.20240
24.4.2024CZEKolbaba Tomáš PČR 5km M 31.5.20240
21.6.2024CZEKolbabová Barbora PČR 5km Z 21.6.20240
21.6.2024CZEKolstrunk Jan HZS CL 5km M 2.7.20240
31.5.2024CZEKotrch Marek Propadlá lhůta 5km M 1.6.20240
27.5.2024CZEKremla Tomáš Predator workout Děčín 5km M 31.5.20240
11.6.2024CZEKubánek Robert PČR ÚO Louny 5km M 12.6.20240
31.5.2024CZEKUŽEL RADEK 5km M 4.6.20240
14.6.2024CZELaňová Jitka 5km Z 15.6.20240
4.6.2024CZELašák Josef 5km M 4.6.20240
21.6.2024CZELedvina Roman PCR 5km M 25.6.20240
21.6.2024CZELedvina Roman PČR 5km Z nezaplaceno0
5.6.2024CZELhotáková Ludmila PČR 5km Z 6.6.20240
10.7.2024CZELužák Roman PKP CARGO INTERNATIONAL 5km M nezaplaceno0
20.5.2024CZELužáková Eliška PKP CARGO International 5km Z nezaplaceno0
20.5.2024CZEMáša Miroslav 5km M 20.6.20240
20.5.2024CZEMášová Sarlota 5km Z 31.5.20240
28.6.2024CZEMatoušek Radek 5km M 1.7.20240
21.6.2024CZEMichajličenko Petr 5km M 21.6.20240
16.4.2024CZEMichajličenková Renata PČR 5km Z 31.5.20242
7.7.2024CZEMoles Hana 5km Z 8.7.20240
2.6.2024CZEMolnár Petr PČR 5km M 3.6.20240
26.6.2024CZEMoule Petr 5km M 27.6.20240
26.6.2024CZEMusilová Jana 5km Z 27.6.20240
25.6.2024CZENesměráková Alexandra 5km Z nezaplaceno0
5.6.2024CZEOmanik Jiří Self Defense Division, z.s. 5km M nezaplaceno0
24.6.2024CZEPalička Vít PČR SKPV DĚČÍN 5km M 25.6.20240
31.5.2024CZEPáťalová Kateřina 5km Z 1.6.20240
29.6.2024CZEPavlák Michal 5km M 1.7.20240
24.6.2024CZEPečený Ladislav Northern brothers 5km M nezaplaceno0
5.7.2024CZEPilecký Jakub OOP Rumburk 5km M nezaplaceno0
4.7.2024CZEPokorná Anežka KK Beringin 1km D1 nezaplaceno0
4.7.2024CZEPokorná Jana KK Beringin 1km D1 nezaplaceno0
4.7.2024CZEPokorný Luděk KK Beringin 5km M nezaplaceno0
4.7.2024CZEPokorný František KK Beringin 1km D1 nezaplaceno0
4.7.2024CZEPokorný Antonín KK Beringin 1km D1 nezaplaceno0
1.7.2024CZEPolák Tomáš 5km M 1.7.20240
26.6.2024CZEPrinc Jan Northern brothers 5km M 27.6.20240
31.5.2024CZERatajová Pavlína PCR 5km Z 31.5.20240
1.7.2024CZESaidlová Ludmila 5km Z 1.7.20240
11.6.2024CZESklenářová Lucie SDD 5km Z 12.6.20240
14.6.2024CZESklenářová Zigmundová Jitka 5km Z 15.6.20240
31.5.2024CZESládečková Šárka PČR 5km Z 31.5.20240
24.6.2024CZESmetana Daniel 5km M 25.6.20240
29.6.2024CZEŠmidrkal Lucián 5km M 30.6.20240
30.4.2024CZEŠolc Ivan Extreme self defenc 5km M 31.5.20240
6.6.2024CZESrb Stanislav PČR 5km M 7.6.20240
3.6.2024CZEŠtorcová Alena PČR 5km Z 4.6.20240
5.6.2024CZEŠvingr Pavel Louny 5km M 6.6.20240
24.4.2024CZESvoboda Jaroslav 5km M 31.5.20240
24.6.2024CZESýkora Ondřej 5km M 25.6.20240
8.6.2024CZETomášek Pavel PČR 5km M 10.6.20240
21.6.2024CZETuhá Jitka PČR 5km Z 25.6.20240
31.5.2024CZEUlrych Martin Elitní Jelita 5km M 31.5.20240
26.6.2024CZEVáňa Radim 5km M 27.6.20240
15.6.2024CZEVišín Petr 5km M 16.6.20240
15.6.2024CZEVišínová Pavlína 5km Z 16.6.20240
19.6.2024CZEVorlíček Michal 5km M nezaplaceno0
5.6.2024CZEVysloužil Pavel Louny 5km M 6.6.20240
24.6.2024CZEZahradník Jan PČR 5km M 25.6.20240
20.6.2024CZEZimová Nikola 5km Z 20.6.20240