Startovní listina Dvě kola při zdi XX. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D147
K57
250 m17
750 m7
4 km4
Kategorie
M40Muži 40 - 44 let22
M35Muži 35 - 39 let20
ZŽeny19
M65Muži 65 - 69 let18
M45Muži 45 - 49 let17
M34Muži do 34 let15
M50Muži 50 - 54 let12
Z35Ženy 35 - 39 let11
M60Muži 60 - 64 let9
DM6Chlapci do 6 let9
Z50Ženy 50 - 54 let9
DZ6Dívky do 6 let8
Z40Ženy 40 - 44 let8
MMuži 8
Z60Ženy 60 - 64 let7
M70Muži 70 - 74 let6
Z34Ženy do 34 let5
M55Muži 55 - 59 let4
Z45Ženy 45 - 49 let4
DZ10Dívky 7 - 10 let4
M80Muži 80 a více let3
Z65Ženy 65 - 69 let3
M75Muži 75 - 79 let2
Z55Ženy 55 - 59 let2
DM10Chlapci 7 - 10 let2
Z75Ženy 75 a více let2
Z70Ženy 70 - 74 let2
DM11Chlapci 11 a více let1
Celkem přihlášených232

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
7.7.2024CZEAdam Jakub Ďáblický Ďas 750 m DM10 7.7.2024501
7.7.2024CZEAdam Ondřej Ďáblický Ďas 250 m DM6 7.7.2024511
9.4.2024CZEAdam Petr 7,8 km M35 24.4.2024101
7.7.2024CZEAdamová Olivie Ďáblický Ďas 250 m DZ6 7.7.2024522
5.7.2024CZEAldorf Luboš SABZO 4 km M 8.7.2024354
15.5.2024CZEAubrecht Petr Bonbon 7,8 km M50 1.7.2024202
7.7.2024CZEBartoňková Eliška 250 m DZ6 7.7.2024523
7.7.2024CZEBartoňková Klára Nová Studnice 4 km Z34 7.7.2024444
7.7.2024CZEBaumrukova Klara 4 km Z34 9.7.20240
15.5.2024CZEBazaleev Nikolai 7,8 km M40 21.5.2024125
4.7.2024CZEBednář Petr 7,8 km M45 4.7.2024160
25.6.2024CZEbláha jan AK Kroměříž 7,8 km M50 28.6.2024204
4.7.2024CZEBláhová Tereza 4 km Z40 5.7.2024429
4.6.2024CZEBorovičková Lenka SMOLA Chůze Praha 4 km Z50 3.7.2024417
25.6.2024CZEBradáč Jiří SABZO 7,8 km M40 4.7.2024130
4.7.2024CZEBřezina Tomáš SABZO Praha 7,8 km M50 8.7.2024209
4.7.2024CZEBřezina Petr SABZO Praha 7,8 km M75 4.7.2024249
26.4.2024CZEBrok Evžen 7,8 km M45 3.5.2024148
25.6.2024CZEBrožová Milena 4 km Z60 28.6.2024411
10.6.2024CZEBuchalova Tereza 4km 4 km Z34 nezaplaceno0
27.6.2024CZEBufka Zdeněk AC Česká Lípa 7,8 km M65 27.6.2024231
2.7.2024CZEBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem 7,8 km M34 2.7.202410
3.5.2024CZEBurian Pavel 7,8 km M35 6.5.2024104
14.5.2024CZEBurianová Barbora 4 km Z35 21.5.2024435
2.7.2024CZECedrych Karel SABZO 7,8 km M65 2.7.2024233
2.6.2024CZEČermák Lukáš Sabzo 7,8 km M34 4.7.20244
12.6.2024CZEČervenková Eliška 7,8 km Z 14.6.2024305
3.5.2024CZEChaloupka Vítězslav Běžci z lesa 7,8 km M80 3.5.2024250
29.4.2024CZEChlupatá Jana SABZO 4 km Z70 3.7.2024403
17.5.2024CZEChovančík Michal 7,8 km M34 21.5.20243
30.4.2024CZEChudoba Matěj 7,8 km M34 3.5.20241
3.6.2024CZEČižinský Jaromír SABZO Praha 7,8 km M65 3.6.2024228
30.4.2024CZECvanciger Miroslav 7,8 km M70 30.4.2024242
25.6.2024CZECyrankowski Jana 4 km Z55 28.6.2024416
3.6.2024CZEDiviš Martin SABZO 7,8 km M60 4.7.2024219
2.7.2024CZEDobrovodský Rastislav 7,8 km M50 2.7.2024208
4.7.2024CZEDolejš Radomír sabzo 7,8 km M65 4.7.2024235
3.5.2024CZEDolejšová Jitka Sabzo 4 km Z60 4.7.2024408
4.7.2024CZEDoležal Jaromír SABZO Praha 7,8 km M65 4.7.2024237
19.6.2024CZEDonin Gleb 7,8 km M35 21.6.2024112
2.7.2024CZEEliášová Petra 4 km Z35 3.7.2024439
19.6.2024CZEElischer Ivan 7,8 km M60 21.6.2024220
7.7.2024CZEFickerová Dana Praha 10 4 km Z35 9.7.20240
6.7.2024CZEFlaks Jan SV Stříbro 7,8 km M60 7.7.2024223
27.6.2024CZEFlieglová Alena SABZO 4 km Z60 4.7.2024412
29.6.2024CZEFojtík Zbyněk SABZO 7,8 km M65 29.6.2024232
28.6.2024CZEGeisler Tomáš Splašilé bačkory 4 km M 1.7.2024351
7.7.2024CZEGórecki Aleš Sokol Běchovice II 7,8 km M34 8.7.202414
7.7.2024CZEGórecki Vilém 750 m DM11 8.7.2024503
3.5.2024CZEGregor Luděk Vysočina 7,8 km M35 6.5.2024103
7.7.2024CZEHábltová Alena BONBON 4 km Z40 8.7.2024433
7.7.2024CZEHábltová Alena BONBON 4 km Z40 nezaplaceno0
7.7.2024CZEHanousek Jakub SABZO 7,8 km M34 7.7.202411
17.5.2024CZEHanzalová Renata 4 km Z60 21.5.2024409
7.7.2024CZEHlaváč Jiří adidas Runners Prague 7,8 km M45 8.7.2024141
5.7.2024CZEHnilička Václav 7,8 km M35 7.7.2024117
6.7.2024CZEHolub Pavel Bering Praha 7,8 km M60 7.7.2024222
7.7.2024CZEHrebacka Filip 4 km M 7.7.2024358
7.7.2024CZEHromádka Ondřej D5 7,8 km M40 8.7.2024165
19.6.2024CZEJa Pa Dycky Beroun 4 km Z35 21.6.2024437
3.7.2024CZEJanda Martin KOB Dobruška 7,8 km M40 nezaplaceno0
3.6.2024CZEJindra David SABZO 7,8 km M60 4.7.2024218
7.7.2024CZEJindra Pavel 7,8 km M45 8.7.2024127
6.7.2024CZEKačerovská Klára 7,8 km Z nezaplaceno0
13.5.2024CZEKadlec Pavel 7,8 km M45 21.5.2024153
28.6.2024CZEKaliberka Jan 7,8 km M40 1.7.2024131
15.5.2024CZEKalkus Roman Mattoni FreeRun Praha Hvězda 7,8 km M40 21.5.2024124
13.6.2024CZEKasinová Barbora #blokujdigu! 7,8 km Z 14.6.2024306
16.5.2024CZEKejmarová Kristýna 4 km Z34 21.5.2024445
5.7.2024CZEKlíma Lukáš Perňa systém 4 km M 7.7.2024355
4.7.2024CZEKodr Karel Runczech pacemakers 7,8 km M50 5.7.2024203
27.6.2024CZEKopfstein Vojtěch Triatlet Karlovy Vary 250 m DM6 28.6.2024505
27.6.2024CZEKopfsteinová Eliška Triatlet Karlovy Vary 250 m DZ6 28.6.2024517
24.6.2024CZEKorinek Pavel 7,8 km M55 28.6.2024211
3.7.2024CZEKosaková Michaela 7,8 km Z 3.7.2024313
7.7.2024CZEKošina Patrik Třeboň 250 m DM6 7.7.2024512
7.7.2024CZEKošina František Jiskra Třeboň 7,8 km M34 7.7.202413
25.6.2024CZEKošina Martin Jiskra Třeboň 7,8 km M34 28.6.20245
1.7.2024CZEKozlov Artemii 7,8 km M34 1.7.20248
7.7.2024CZEKrátká Jolana 250 m DZ6 8.7.2024524
7.7.2024CZEKrátká Magda 7,8 km Z 8.7.2024319
25.6.2024CZEKratochvíl Miroslav Sokol Hlubočepy 7,8 km M65 25.6.2024230
13.6.2024CZEKraus Michal #blokujdigu! 7,8 km M35 14.6.2024110
7.7.2024CZEKřivánek Libor 7,8 km M35 7.7.2024119
7.7.2024CZEKřivánková Andrea 7,8 km Z 7.7.2024318
20.6.2024CZEKroupa Štěpán Café Racers 7,8 km M45 21.6.2024152
7.7.2024CZEKrupička Jindřich 250 m DM6 7.7.2024509
7.7.2024CZEKrupička Jan TJ Ostrov 7,8 km M40 7.7.2024139
7.7.2024CZEKrupičková Martina Sokol Hanspaulka 750 m DZ10 8.7.2024516
7.7.2024CZEKrupičková Eva 7,8 km Z 7.7.2024317
10.6.2024CZEKubát Filip 4km 4 km M nezaplaceno0
4.5.2024CZEKubelková Eva TJ Sokol Maxičky 4 km Z45 nezaplaceno0
3.5.2024CZEKunstátová Marie Bonbon 4 km Z45 nezaplaceno0
5.7.2024CZEKuriš Radek Sabzo 7,8 km M50 7.7.2024210
7.7.2024CZEKuťková Katarína adidas Runners Prague 4 km Z35 7.7.2024442
12.6.2024DEULaage Sophie 7,8 km Z 14.6.2024304
3.5.2024CZELagová Alena 7,8 km Z 6.5.2024301
6.7.2024CZELedvina Tomáš BONBON Praha 7,8 km M60 8.7.2024253
25.6.2024CZELedvinka Josef SABZO 7,8 km M50 4.7.2024206
7.7.2024CZELinha Tomáš 7,8 km M50 7.7.2024212
2.7.2024CZELivora Adam 250 m DM6 2.7.2024506
2.7.2024CZELivora Václav Nehvizdy 7,8 km M35 2.7.2024116
28.6.2024CZEMackeová Šárka Splašilé bačkory 7,8 km Z 1.7.2024310
23.6.2024CZEMagerlová Viktorie 750 m DZ10 28.6.2024514
7.7.2024CZEMahel Petr Mattoni freerun 7,8 km M40 8.7.2024146
2.7.2024CZEMalát Jiří 7,8 km M40 2.7.2024133
7.5.2024CZEMalina Miroslav 7,8 km M50 10.5.2024201
3.6.2024CZEMališová Karla sabzo 4 km Z60 4.7.2024410
4.5.2024CZEMaly Jiri Praha 6 7,8 km M45 6.5.2024149
5.7.2024CZEMALÝ Zdeněk Loko Beroun 7,8 km M80 5.7.2024252
7.7.2024CZEMarešová Věra 7,8 km Z 9.7.20240
12.5.2024CZEMAROUNKOVA Jaroslava iThinkBeer 4 km Z65 12.5.2024406
28.6.2024CZEMašková Adriana Praha 10 4 km Z40 7.7.2024428
3.5.2024CZEMatas Radek 7,8 km M35 6.5.2024105
2.7.2024CZEMonteiro Luís 7,8 km M40 3.7.2024135
4.7.2024CZEMošovská Lucie Báječné ženy v běhu 4 km Z50 5.7.2024423
19.6.2024CZEMothejlová Karla 7,8 km Z 21.6.2024307
19.6.2024CZEMuller Jan Dycky Tanvald 7,8 km M35 21.6.2024113
1.7.2024CZEMužíková Viktorie 250 m DZ6 1.7.2024518
7.7.2024CZENarwa Kateřina 4 km Z35 9.7.20240
2.7.2024CZENavrátil Filip Sudovo Hlavno 250 m DM6 3.7.2024507
3.5.2024CZENorková Zdenka SABZO 4 km Z70 3.5.2024404
27.6.2024CZENovák Pavel SABZO 7,8 km M70 27.6.2024246
5.7.2024CZENovák Jan 4 km M 7.7.2024356
6.7.2024CZENovotna Lenka Proseko 4 km Z40 7.7.2024431
4.7.2024CZENovotný Michal Dolní Počernice 7,8 km M45 5.7.2024161
3.7.2024CZENový Břetislav SABZO Praha 7,8 km M75 3.7.2024248
6.5.2024CZEObuszáková Simona Slabý odvar 7,8 km Z 6.5.2024302
6.7.2024CZEOlšovská Jelínková Lucie Báječné ženy v běhu 7,8 km Z 7.7.2024314
4.7.2024CZEPařízek Jan 7,8 km M40 5.7.2024138
25.6.2024CZEPaukert Milan SABZO 7,8 km M70 25.6.2024245
2.7.2024CZEPechek Petr Kerteam 7,8 km M40 3.7.2024134
2.7.2024CZEPechková Gololobovová Blanka AVC Praha 4 km Z50 3.7.2024421
7.7.2024CZEPejša Miroslav 7,8 km M40 7.7.2024145
3.7.2024CZEPejšová Lenka 4 km Z35 4.7.2024440
3.7.2024CZEPelc Michal Běžecká škola Prahy 13 7,8 km M45 4.7.2024159
4.7.2024CZEPetrasová Anežka Slavia Praha 750 m DZ10 5.7.2024515
4.7.2024CZEPetrasová Anežka Slavia Praha 4 km Z45 5.7.2024427
6.7.2024CZEPíša Martin MFR 7,8 km M45 7.7.2024162
7.7.2024CZEPlatenikova Marketa Rozbehame Bast 4 km Z40 8.7.2024432
2.7.2024CZEPodrabská Kateřina Jdu Běhat 4 km Z50 2.7.2024420
7.7.2024CZEPolášek Jan Ferdinand VSK MFF UK 7,8 km M35 8.7.2024121
10.5.2024CZEPožgayová Jana SABZO/Bonbon 4 km Z65 10.5.2024405
7.7.2024CZEPrchal Pavel GP Kolín 7,8 km M65 7.7.2024241
26.6.2024CZEPreislerová Jiřina SABZO 4 km Z75 26.6.2024402
25.6.2024CZEPrinc Aleš 7,8 km M50 28.6.2024205
6.6.2024CZEProcházka Michal Perňa System / SABZO 7,8 km M40 4.7.2024128
6.7.2024CZEProcházka Filip Liboc 250 m DM6 8.7.2024508
2.6.2024CZEProcházka Jiří SABZO Praha 7,8 km M35 4.7.2024109
6.7.2024CZEProcházková Ema Liboc 250 m DZ6 8.7.2024519
29.6.2024CZEPtáčník Jiří SK Monsun 7,8 km M34 2.7.20247
5.7.2024CZEPtáčník Marek SK Lajdáček 7,8 km M34 7.7.202412
2.7.2024CZEPucholt Miroslav SABZO 7,8 km M70 2.7.2024247
2.7.2024CZEPucholtová Zdeňka SABZO 4 km Z65 2.7.2024407
5.6.2024CZEPulkrábek Martin AC Obora Hvězda 7,8 km M40 nezaplaceno0
6.7.2024CZERappoccio Petra Drsňáci 4 km Z50 8.7.2024425
15.5.2024CZEReichlová Michaela 4 km Z35 21.5.2024436
3.5.2024CZEReznyk Dmytro 7,8 km M35 6.5.2024102
3.5.2024CZERinka Erich Prajzsky BK Kravaře 7,8 km M70 3.5.2024243
25.6.2024CZERočňáková Miloslava Sabzo 4 km Z75 25.6.2024401
21.6.2024CZERogalewicz Zdeněk Sobín 7,8 km M35 28.6.2024114
18.6.2024CZERoman Martin Tested On Humans 7,8 km M40 21.6.2024129
5.5.2024CZERoubík František Čerčany 7,8 km M65 5.5.2024226
4.7.2024CZERožánek Vladimír SABZO 7,8 km M65 4.7.2024236
13.5.2024CZERychlá Renáta 7,8 km Z 21.5.2024303
23.4.2024CZERyšavý Jiří Kaštani z Kaštanu 7,8 km M65 23.4.2024224
26.6.2024CZERytych Pavel SK Barrandov 7,8 km M35 28.6.2024115
28.6.2024CZEŠandera Martin Bonbon, Maratoneček 7,8 km M45 1.7.2024156
28.6.2024CZEŠanderová Hana Bonbon, Maratoneček 7,8 km Z 1.7.2024308
2.7.2024CZESandula Zoltan 7,8 km M40 2.7.2024132
6.7.2024CZESchmidová Ema 250 m DZ6 7.7.2024520
27.6.2024CZESchucková Jana Aperol fans 4 km Z50 28.6.2024418
6.7.2024CZESedivy Michal Šedivý daně 7,8 km M55 7.7.2024215
1.7.2024CZESedláček Jaroslav OK Roztoky 7,8 km M34 2.7.20249
1.7.2024CZESedláček Jaroslav OK Roztoky 7,8 km M55 2.7.2024214
1.7.2024CZESedláček Patrik OK Roztoky 4 km M 2.7.2024352
6.7.2024CZESedláčková Petra OK Roztoky 4 km Z50 8.7.2024424
4.7.2024CZESeidlová Klára 4 km Z34 5.7.2024446
7.7.2024CZESejkot Petr 4 km M 7.7.2024357
6.7.2024CZEŠesták Jindřich ASP 7,8 km M65 6.7.2024239
30.6.2024CZEŠiman Eduard SABZO 7,8 km M55 1.7.2024213
2.7.2024CZEŠimerová Alice Sabzo 4 km Z50 4.7.2024422
1.7.2024CZESlámová Kateřina Běžecká škola Prahy 13 7,8 km Z 1.7.2024312
7.7.2024CZESlavíková Eva 4 km Z40 8.7.2024434
3.7.2024CZEŠmejkalová Táňa Bonbon 4 km Z45 3.7.2024426
7.7.2024CZESmolík Jan Kokoťátka 7,8 km M34 nezaplaceno0
12.6.2024CZESmrčka Miloš BK Říčany 7,8 km M70 12.6.2024244
3.6.2024CZEŠolc Jakub G-4 Pfefrmint team 7,8 km M40 4.6.2024126
6.5.2024SRŠpak Michal Slabý odvar 7,8 km M40 6.5.2024122
6.5.2024CZEŠtandera Martin Praha - Vinoř 7,8 km M35 6.5.2024106
3.5.2024CZEŠťástka Jiří Sabzo Praha 7,8 km M65 3.5.2024225
15.5.2024CZEŠtella Lukáš 7,8 km M35 21.5.2024108
15.5.2024CZEŠtella Tomáš 7,8 km M34 21.5.20242
13.6.2024CZEStříbrný Martin 7,8 km M35 14.6.2024111
27.6.2024CZEŠtros David Perňa System 7,8 km M34 28.6.20246
7.7.2024CZESuchánek Alexandr Družba 7,8 km M40 7.7.2024142
5.7.2024CZESuja Petr CGI Running Team 7,8 km M50 nezaplaceno0
11.6.2024CZEŠuléř šimon 750 m DM10 14.6.2024502
9.5.2024CZETakáč Tomáš 7,8 km M45 10.5.2024150
22.6.2024CZETencer Tomáš 7,8 km M45 28.6.2024154
24.6.2024CZETrkova Marie 4 km Z55 1.7.2024415
29.6.2024CZETrnková Štěpánka SABZO 4 km Z50 4.7.2024419
3.7.2024CZETroost Diederik 7,8 km M45 3.7.2024158
2.7.2024CZEUlrich Josef LIGA 100 Praha 7,8 km M80 2.7.2024251
6.6.2024CZEUrban Josef SABZO 7,8 km M65 6.6.2024229
7.7.2024CZEVacarda Vladimír SABZO 7,8 km M65 7.7.2024240
24.4.2024CZEVacula Richard Rotunda Team 7,8 km M45 24.4.2024147
24.4.2024CZEVacula František Rotunda Team 250 m DM6 24.4.2024504
24.4.2024CZEVaculová Lenka Rotunda Team 750 m DZ10 24.4.2024513
28.6.2024CZEVaníček Pavel 7,8 km M50 1.7.2024207
4.7.2024CZEVaverkova Tereza 4 km Z35 5.7.2024441
2.7.2024CZEVelehradský Petr 7,8 km M65 2.7.2024234
7.7.2024CZEVinkler Marek 2V3 7,8 km M35 8.7.2024120
7.7.2024CZEVinklerová Kristýna Hostivice 4 km Z35 8.7.2024443
5.7.2024CZEVitásek Josef Buková u Příbramě 7,8 km M65 5.7.2024238
2.7.2024CZEVitovská Štěpánka 4 km Z60 3.7.2024413
7.7.2024CZEVlachynská Libuše Sabzo 4 km Z60 8.7.2024414
24.6.2024CZEVlček Bohumil Praha 13 7,8 km M60 28.6.2024221
7.7.2024CZEVognič Bruno Pomaleji to nejde! 7,8 km M45 8.7.2024163
7.7.2024CZEVokrouhlík Michal tatranka.eu 7,8 km M40 7.7.2024140
22.5.2024CZEVolný Petr Relax medvědice 7,8 km M65 22.5.2024227
28.6.2024CZEvondrasova jana BSP13 7,8 km Z 1.7.2024309
2.7.2024CZEVondrašová Ladislava Tučňáci sobě 4 km Z35 2.7.2024438
4.7.2024CZEVorlíčková Jitka 4 km Z40 7.7.2024430
1.7.2024CZEŽák Martin The Running Addicts 7,8 km M45 2.7.2024157
3.5.2024CZEZbytovský Jiří BONBON 7,8 km M60 6.5.2024217
7.7.2024CZEZelená Erika Jinočany 250 m DZ6 7.7.2024521
6.7.2024CZEZelený Zbyněk Jinočany 7,8 km M35 7.7.2024118
7.7.2024CZEZelený Viktor Jinočany 250 m DM6 7.7.2024510
3.7.2024CZEZíka Lukáš 7,8 km M40 4.7.2024136
17.6.2024CZEŽivný Michal Stromovka 7,8 km M60 21.6.2024216
1.7.2024CZEZuzánková Tereza 7,8 km Z 1.7.2024311