Startovní listina KLADRUBY RACE - 5.ročník

Statistika přihlášených

Trať
RACE192
Kategorie
H2Holky - 2005-2009146
K2Kluci - 2005-200924
ZOpen ženy - 20 a více let16
MOpen muži - 20 a více let6
Celkem přihlášených192

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
28.4.2024CZEAmlerová Alena Alicja 1.B RACE H2 nezaplaceno
28.4.2024CZEBalíková Kristína RACE H2 nezaplaceno
18.4.2024CZEBečková Laura RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEBeran Nella Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
28.4.2024CZEBidlová Pavla RACE H2 nezaplaceno
28.4.2024CZEBílková Michaela RACE H2 nezaplaceno
10.5.2024CZEBiško Oldřich SŠZS Chrudim RACE K2 nezaplaceno
18.4.2024CZEBodnarová Adéla RACE H2 nezaplaceno
29.4.2024CZEBrabcová Barbora 1.A RACE H2 nezaplaceno
13.5.2024CZEBrousilová Denisa Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEBrožková Erika Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
6.5.2024CZEBrožová Bára Česká zemědělská akademie v Humpolci RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZEBuldrová Tina SŠZS Chrudim RACE H2 nezaplaceno
13.5.2024CZEBurešová Natálie 1B RACE H2 nezaplaceno
18.4.2024CZEBurešová Linda SŠCHKJ RACE K2 nezaplaceno
14.5.2024CZEČori Lunyolo Brigatte Velká Chuchle RACE Z nezaplaceno
12.4.2024CZECyprichová Natálie RACE H2 nezaplaceno
13.5.2024CZEDandová Andrea Nic RACE H2 nezaplaceno
13.5.2024CZEDastychová Adéla Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZEDlesk Josef SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
6.5.2024CZEĎoubalová Lucie ČZAHU RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZEDrápalíková Kateřina SŠZS Chrudim RACE H2 nezaplaceno
28.4.2024CHEDubajová Tereza RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZEDvořák Martin SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
7.5.2024CZEDvořák Michal SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
14.5.2024CZEFabiánová Tereza Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEFialová Petra Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
13.5.2024CZEFidrmucová Johanka Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
6.5.2024CZEFlesarová Valentýna Česká zemědělská akademie v Humpolci RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEFojtová Vanesa Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEFriedková Žaneta Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
13.5.2024CZEGudmundsson Edith Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZEHachová Monika RACE H2 nezaplaceno
13.5.2024CZEHájková Marianna Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
18.4.2024CZEHaltufová Viktorie RACE H2 nezaplaceno
26.4.2024CZEHammerlová Zuzana 1.A RACE Z nezaplaceno
14.5.2024CZEHamplová Tereza 1.A RACE H2 nezaplaceno
26.4.2024CZEHanušová Melanie 1.A RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZEHanzlík Kryštof SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
13.5.2024CZEHauptvoglová Veronika Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZEHavlová Eliška RACE H2 nezaplaceno
6.5.2024CZEHendrich Radek SPŠEMONSTRA RACE K2 nezaplaceno
13.5.2024CZEHendrych Daniel SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
26.4.2024CZEHezká Tereza Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem RACE H2 nezaplaceno
28.4.2024CZEHlavatá Petra RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEHlinovská Sára Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
18.4.2024CZEHniličková Nikola RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZEHoráčková Kristýna SŠZS Chrudim RACE H2 nezaplaceno
26.4.2024CZEHoráková Nicol RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEHorová Oliva Velká Chuchle RACE Z nezaplaceno
13.5.2024CZEHošková Viktorie Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
28.4.2024CZEHrušková Daniela 1B RACE H2 nezaplaceno
6.5.2024CZEHůla Jan SPŠEMONSTRA RACE K2 nezaplaceno
14.5.2024CZEHyťha Lukáš Velká Chuchle RACE K2 nezaplaceno
14.5.2024CZEHyťhová Petra Velká Chuchle RACE Z nezaplaceno
18.4.2024CZEIngrišová Tereza RACE H2 nezaplaceno
18.4.2024CZEJauerniková Nikol RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEJeníková Karolína 1.B RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEJíchová Anna Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
29.4.2024CZEJirousková Nela 1.A RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEJiroutová Kateřina 1.A RACE H2 nezaplaceno
29.4.2024CZEjustichova alena RACE H2 nezaplaceno
18.4.2024CZEKačerová Štěpánka kačer RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZEKalianko Jan SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
26.4.2024CZEKalistová Nela Eva 1.A RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEKarasová Eliška Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEKardosová Anna Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEKašpar Patrik Soukromá univerzita jezdectví Krupá RACE Z nezaplaceno
14.5.2024CZEKašparová Monika Soukromá univerzita jezdectví Krupá RACE Z nezaplaceno
7.5.2024CZEKatzer Jan SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
18.4.2024CZEKicová Kristýna RACE H2 nezaplaceno
12.5.2024CZEKiššová Kristýna RACE H2 nezaplaceno
6.5.2024CZEKlejch Damián SPŠE MONSTRA RACE K2 nezaplaceno
7.5.2024CZEKoktová Natálie RACE H2 nezaplaceno
18.4.2024CZEKopecká Denisa RACE H2 nezaplaceno
18.4.2024CZEKopecká Adéla RACE H2 nezaplaceno
28.4.2024CZEKosikova Radana 1.B RACE H2 nezaplaceno
18.4.2024CZEKosová Sára RACE H2 nezaplaceno
28.4.2024CZEKothová Vanesa 1.B RACE H2 nezaplaceno
26.4.2024CZEKoucká Nela 1.B RACE H2 nezaplaceno
13.5.2024CZEKovacova Diana RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZEKratochvílová Zuzana SŠZS Chrudim RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZEKratochvílová Adéla RACE H2 nezaplaceno
18.4.2024CZEKrausová Valentina RACE H2 nezaplaceno
6.5.2024CZEKrulová Simona ČZAHU RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEKubálková Bára RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZEKukla Martin SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
7.5.2024CZEKurková Kateřina SŠZS Chrudim RACE H2 nezaplaceno
29.4.2024CZELeflerová Kristýna 1 B RACE H2 nezaplaceno
18.4.2024CZELidmilová Monika RACE Z nezaplaceno
13.5.2024CZEMaixnerová Kateřina RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEMalá Tereza Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEMaťeásková Eliška 1.A RACE H2 nezaplaceno
24.4.2024CZEMatějková Barbora ten co nepobezi RACE Z nezaplaceno
14.5.2024CZEMatičková Květoslava Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
27.4.2024CZEMedunová Adéla RACE Z nezaplaceno
29.4.2024CZEMegová Kristina 1.A RACE H2 nezaplaceno
18.4.2024CZEMíčková Karolína RACE H2 nezaplaceno
30.4.2024CZEMikanova Nikola 1.B RACE H2 nezaplaceno
12.5.2024CZEMikudová Monika RACE H2 nezaplaceno
28.4.2024CZEMikulecký Martin Střední škola Kladruby nad Labem RACE K2 nezaplaceno
7.5.2024CZEMílová Anežka RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEMirzojeva Aliya Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
13.5.2024CZEMocová Natálie Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
18.4.2024CZEMondeková Barbora Sšchkj RACE H2 nezaplaceno
9.4.2024CZEMüller Michal STG Česká Třebová RACE M nezaplaceno
13.5.2024CZENáměstková Tereza Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
26.4.2024CZENeichenko Stanislav 1A RACE K2 nezaplaceno
23.4.2024CZENepraš Tomáš RACE M nezaplaceno
14.5.2024CZENesladková Eliška RACE H2 nezaplaceno
13.5.2024CZENeuwirthová Vendula Nic RACE H2 nezaplaceno
9.5.2024CZENováková Natálie česká zemědělská akademie v humpolci RACE H2 nezaplaceno
6.5.2024CZENovotná Jitka SPŠE Monstra RACE Z nezaplaceno
24.4.2024CZENovotná Věra ČZA Humpolec RACE Z nezaplaceno
7.5.2024CZENovotná Karolína RACE H2 nezaplaceno
24.4.2024CZENovotná Nela RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEOberreiterová Natálie Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
13.5.2024CZEOndřichová Marcela Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
27.4.2024CZEOpluštilová Markéta 1B RACE H2 nezaplaceno
29.4.2024CZEOppltová Barbora 1.A RACE H2 nezaplaceno
6.5.2024CZEPanská Zuzana ČZAHU RACE H2 nezaplaceno
6.5.2024CZEPanská Rozárie CZAHU RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEPatzenhauerová Lucie Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
18.4.2024CZEPavlátová Paula RACE H2 nezaplaceno
10.5.2024CZEPavliš Filip SŠZS Chrudim RACE K2 nezaplaceno
29.4.2024CZEPecková Kateřina 1.B. RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZEPecoldová Markéta SŠZS Chrudim RACE H2 nezaplaceno
12.4.2024CZEPeczárová Viktorie RACE Z nezaplaceno
26.4.2024CZEPeterková Nela RACE H2 nezaplaceno
29.4.2024CZEPětníková Simona RACE H2 nezaplaceno
28.4.2024CZEPetrásková Ludmila RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZEPlaček David SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
14.5.2024CZEPokorná Natálie Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
22.4.2024CZEPoloučková Monika PUPPY TEAM RACE Z nezaplaceno
12.5.2024CZEPovolný Lukáš RACE M nezaplaceno
7.5.2024CZEPrušková Pavlína SŠZS Chrudim RACE H2 nezaplaceno
13.5.2024CZERambová Eliška Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
29.4.2024CZERamíková Elisabeth 1.A RACE H2 nezaplaceno
28.4.2024CZERiedlová Anežka RACE H2 nezaplaceno
2.5.2024CZEŘíha Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M nezaplaceno
26.4.2024CZERompotlová Karolína 1.B RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZERubešová Nikola Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
18.4.2024CZERůžičková Daniela RACE Z nezaplaceno
13.5.2024CZERůžičková Natálie Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
24.4.2024CZEŠádková Kateřina SŠCHKJ RACE H2 nezaplaceno
13.5.2024CZEScheithauerová Anna Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
24.4.2024CZESeidlová Simona Sšchkj RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEŠeligová Pavlína Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZESemenec Miroslav SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
28.4.2024CZESevera Martin Střední škola chovu koni a jezdectví Kladruby nad Labem RACE K2 nezaplaceno
13.5.2024CZEShelevei Viktoriia Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
13.5.2024CZEShulha Daria Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
13.5.2024CZEŠípková Kateřina RACE H2 nezaplaceno
26.4.2024CZESirotová Anna Ladislava 1.A RACE H2 nezaplaceno
13.5.2024CZESládková Dominika RACE H2 nezaplaceno
24.4.2024CZESlámová Martina SŠCHKJ RACE H2 nezaplaceno
24.4.2024CZEŠlechtová Anna SŠCHKJ RACE H2 nezaplaceno
13.5.2024CZESmejkal David Velká Chuchle RACE K2 nezaplaceno
7.5.2024CZESmejkalová Tereza RACE H2 nezaplaceno
28.4.2024CZESnětinová Simona 1.B RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZESommerová Adéla RACE H2 nezaplaceno
3.5.2024CZESotona Dominik RACE M nezaplaceno
30.4.2024CZEŠpaltová Lada 1B RACE H2 nezaplaceno
24.4.2024CZEŠrajbrová Veronika Sšchkj RACE H2 nezaplaceno
28.4.2024CZEstanke alice RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZEStruháriková Nikola RACE Z nezaplaceno
6.5.2024CZESuchomelová Simona RACE H2 nezaplaceno
24.4.2024CZEŠveráková Tereza RACE H2 nezaplaceno
29.4.2024CZESvobodová Anna 1.A RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZETezourová Sandra Invalida RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEToráč David Soukromá jezdecká škola Krupá RACE Z nezaplaceno
18.4.2024CZEToroková Ester RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZETurecký Michal SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
10.5.2024CZETvrdíková Lucie RACE H2 nezaplaceno
8.5.2024CZEUrbanová Silvie RACE H2 nezaplaceno
24.4.2024CZEvaculikova katerina sšchkj RACE H2 nezaplaceno
18.4.2024CZEVelechovská Sabina RACE H2 nezaplaceno
6.5.2024CZEVitáček David SPŠE MONSTRA RACE K2 nezaplaceno
26.4.2024CZEVítová Kateřina RACE H2 nezaplaceno
14.5.2024CZEVlková Jystýna Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
28.4.2024CZEVoháňková Veronika 1.B RACE H2 nezaplaceno
13.5.2024CZEVotrubová Natálie Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZEVrba Daniel SPŠE Monstra RACE M nezaplaceno
14.5.2024CZEWagnerová Emma Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
24.4.2024CZEŽáková Barbora RACE H2 nezaplaceno
26.4.2024CZEŽaliová Barbora RACE H2 nezaplaceno
26.4.2024CZEZástěrová Leona 1.A RACE H2 nezaplaceno
24.4.2024CZEZatloukalová Markéta RACE H2 nezaplaceno
30.4.2024CZEZborníková Lucie 1b RACE H2 nezaplaceno
13.5.2024CZEZhekul Anna Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
7.5.2024CZEŽídek Martin SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
13.5.2024CZEZíková Barbora Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno