Startovní listina Hruboskalský canicross PrimaDog 2024

Statistika přihlášených

Trať
36
3 km11
5 km5
FS3
SE4
Kategorie
Z2Ženy - se psem do 20 kg6
Z3Ženy - se psem nad 20 kg4
ZpŽeny se psem4
M3Muži - se psem nad 20 kg3
Z1Ženy - se psem do 10 kg2
M2Muži - se psem do 20 kg2
Z2Ženy - se psem do 20 kg2
M2Muži - se psem do 20 kg2
JMJunioři1
M3Muži - se psem nad 20 kg1
M1Muži - se psem do 10 kg1
ZŽeny bez psa1
Celkem přihlášených29

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
10.4.2024CZEBezoušková Gabriela + Arapiraca Gitigaro Extreme Dog Race team Enduro PrimaDog 5 km Zp 10.4.2024
31.3.2024CZEDastychová Anna + Jahoda Kladno Enduro PrimaDog 5 km Zp 31.3.2024
2.4.2024CZEDrahošová Michala + Ema Strakáči Sprint PrimaDog 3 km Z2 2.4.2024
20.3.2024CZEFikrová Monika + Dellis TMK9 Dog Training Pardubice Sprint PrimaDog 3 km Z2 25.3.2024
20.3.2024CZEHoráčková Michaela + Dixie Sprint PrimaDog 3 km Z2 20.3.2024
20.3.2024SVKHorňák Marek + Amaris Luna Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů Sprint PrimaDog 3km + Enduro PrimaDog 5 km M3 25.3.2024
20.3.2024CZEHyblerová Barbora + Bon Jovi Sprint PrimaDog 3 km Z3 25.3.2024
20.3.2024CZEHyblerová Barbora Enduro PrimaDog 5 km Z 25.3.2024
20.3.2024CZEKoch Ondřej + Roger Sprint PrimaDog 3 km M2 26.3.2024
20.3.2024CZEKochová Roubíčková Anna + Monklí Sprint PrimaDog 3 km Z2 26.3.2024
2.4.2024CZEKoukal David + Daniels Sprint PrimaDog 3 km M1 2.4.2024
21.3.2024CZEKubínek Eliáš + Marley Mushing team Ostrava Sprint PrimaDog 3 km JM 27.3.2024
21.3.2024CZEKubínek Pavel + Jack Mushing team Ostrava Sprint PrimaDog 3km + Enduro PrimaDog 5 km M3 27.3.2024
28.3.2024CZEKuříková Markéta + Artuš Canicross Krkonoše Enduro PrimaDog 5 km Zp 28.3.2024
31.3.2024CZEKvasnička Michal + Gaia, Tyr Sprint PrimaDog 3km + Enduro PrimaDog 5 km M3 1.4.2024
10.4.2024CZELoudová Hana + Ginny Extreme Dog Race team Enduro PrimaDog 5 km Zp 10.4.2024
21.3.2024CZEMacejková Michaela + Akina Sprint PrimaDog 3km + Enduro PrimaDog 5 km Z2 21.3.2024
24.3.2024CZEPencová Jitka + Easy Sprint PrimaDog 3 km Z2 30.3.2024
2.4.2024CZESamec Petr + Calibra Nučická smečka Sprint PrimaDog 3 km M3 2.4.2024
31.3.2024CZEŠímová Andrea + Apolenka My dvě v tahu/ČHP Sprint PrimaDog 3 km Z3 1.4.2024
20.3.2024CZESlívková Hana + Penny Sprint PrimaDog 3 km Z3 20.3.2024
31.3.2024CZEStránská Karolína + Bright Star Doreen Idolo Sprint PrimaDog 3 km Z2 1.4.2024
2.4.2024CZESůrová Veronika + Mickey Sprint PrimaDog 3 km Z1 2.4.2024
20.3.2024CZETomčo Tom + Arty Hruboskalský canicross Sprint PrimaDog 3km + Enduro PrimaDog 5 km M2 20.3.2024
21.3.2024CZEŤoukálková Alena + Zoro - Golden Gun CROCS Dumble Dogs Sprint PrimaDog 3 km Z1 25.3.2024
21.3.2024CZETržilová Jana + Taruška Janča a Taruška Sprint PrimaDog 3km + Enduro PrimaDog 5 km Z2 21.3.2024
22.3.2024CZEUriková Gabriela + Peggie MK Tlapky v tahu Sprint PrimaDog 3 km Z3 28.3.2024
20.3.2024CZEVávra Miroslav + Aya Aya Gang Sprint PrimaDog 3 km M2 20.3.2024
31.3.2024CZEVokrouhlík Michal + Kokos Sprint PrimaDog 3km + Enduro PrimaDog 5 km M2 4.4.2024