Startovní listina SENSOR Cyklo Maštale 2024 - Dětský závod

Statistika přihlášených

Trať
1 km24
5 km25
300m18
300 m23
10 km12
Kategorie
1MPPředžáci 2015 - 201718
5MMMladší žáci 2012 - 201417
300KHHolky 2018 a mladší - kolo13
300KKKluci 2018 a mladší - kolo12
300OKKluci 2018 a mladší - Odrážedlo11
5ZMMladší žačky 2012 - 20148
10MSStarší žáci 2010 - 20148
1ZPPředžačky 2015 - 20176
300OHHolky 2017 a mladší - Odrážedlo5
10ZSStarší žačky 2010 - 20144
Celkem přihlášených102

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
28.5.2024CZEBalatka Šimon 5 km 5MM 2.6.2024
28.5.2024CZEBalatka Vojtěch 10 km 10MS 2.6.2024
15.6.2024CZEBarcuch Tomáš 1 km 1MP nezaplaceno
31.5.2024CZEBárta Vít Sportreg 5 km 5MM 16.6.2024
31.5.2024CZEBártová Ema Sportreg 10 km 10ZS 16.6.2024
18.6.2024CZEBaťová Viktorie Úžasňákovi 300 m 300KH 19.6.2024
12.6.2024CZEBrýdl Martin 300 m 300KK 13.6.2024
30.5.2024CZEBureš Benajmin Opuštěné ventilky 5 km 5MM nezaplaceno
30.5.2024CZEBureš Benjamin 5 km 5MM 2.6.2024
17.4.2024CZEČermák Adam 5 km 5MM 3.5.2024
19.6.2024CZEČervinka Matouš 1 km 1MP 20.6.2024
19.6.2024CZEČervinka František 300 m 300KK 19.6.2024
19.6.2024CZEČervinka Matouš 300 m 300KK 19.6.2024
1.5.2024CZEDemchyk Timur 1 km 1MP 8.5.2024
31.5.2024CZEDobruská Denisa 5 km 5ZM 2.6.2024
18.6.2024CZEDuben Lukáš 300 m 300KK 19.6.2024
9.6.2024CZEDúcká Edita GHOST Junior team 5 km 5ZM nezaplaceno
9.6.2024CZEDúcký Ondřej GHOST Junior team 10 km 10MS nezaplaceno
16.5.2024CZEHalamka Alex 300 m 300OK 17.5.2024
17.5.2024CZEHavlíčková Eliška GHOST Junior Team 10 km 10ZS 22.5.2024
31.5.2024CZEHavran Jiří 1 km 1ZP 2.6.2024
31.5.2024CZEHavranová Sára 300 m 300KH 2.6.2024
6.5.2024CZEHazucha Martin 10 km 10MS 17.5.2024
9.6.2024CZEHekele Emily CYKLO KRÁMEK SVITAVY 300 m 300OH nezaplaceno
2.5.2024CZEHladik Jan 300 m 300OK 8.5.2024
2.5.2024CZEHladíková Martina 1 km 1ZP 8.5.2024
29.5.2024CZEHorák Jan 300 m 300KK 2.6.2024
29.5.2024CZEHorák Jakub 1 km 1MP 2.6.2024
17.6.2024CZEHromádka Matěj 300 m 300OK nezaplaceno
5.5.2024CZEHudcová Eliška 5 km 5ZM 8.5.2024
31.5.2024CZEHvězda Antonín Spousta samyc 10 km 10MS 2.6.2024
18.6.2024CZEKoblasa Jozue Cykloklub Bendl Vysoké Mýto 1 km 1MP 19.6.2024
18.6.2024CZEKoblasova Noemi Cyklosport Bendl Vysoké Mýto 300 m 300KH 19.6.2024
27.5.2024CZEKopecký Matěj 10 km 10MS 29.5.2024
25.5.2024CZEKopiště Richard STS CHvojkovice Brod 10 km 10MS 29.5.2024
19.5.2024CZEKoros Tomáš Koros 1 km 1MP 22.5.2024
19.5.2024CZEKoros Lukáš Koros 5 km 5MM 22.5.2024
17.6.2024CZEKučera Sebastian HSK cycling team 5 km 5MM 19.6.2024
2.6.2024CZEKučera Sebastian HSK Cycling team 1 km 1MP 19.6.2024
2.6.2024CZEKučerová Elizabeth HSK Cycling team 300 m 300OH 19.6.2024
2.6.2024CZEKučerová Elizabeth HSK Cycling team 300 m 300KH 19.6.2024
18.6.2024CZELetáček Radek 1 km 1MP 19.6.2024
7.6.2024CZELidmilová Anna 300 m 300OH 20.6.2024
30.5.2024CZELimanovský Martin 1 km 1MP 31.5.2024
19.6.2024CZEMachalík Jaroslav TJ Lokomotiva Česká Třebová 10 km 10MS 20.6.2024
13.5.2024CZEMáj Mikuláš 300 m 300OK 2.6.2024
8.5.2024CZEMatejček Kryštof 1 km 1MP 8.5.2024
31.5.2024CZEMikšíček David 5 km 5MM 2.6.2024
31.5.2024CZEMikšíček Adam 1 km 1MP 2.6.2024
20.5.2024CZEMikšovský Jonáš 300 m 300KK 22.5.2024
2.6.2024CZEMorávková Jaroslava Okna, dveře, stínící technika Morávek 300 m 300KH nezaplaceno
15.6.2024CZEMužátková Tereza Sedletín 5 km 5ZM nezaplaceno
10.6.2024CZENespěšná Adéla 5 km 5ZM 10.6.2024
10.6.2024CZENespěšná Nela 10 km 10ZS 10.6.2024
21.5.2024CZENeumeister Kryštof SemTamHned 5 km 5MM 26.5.2024
17.6.2024CZENovotna Sara 1 km 1ZP 20.6.2024
17.6.2024CZEObrovský ŠIMON 5 km 5MM 19.6.2024
26.5.2024CZEOndra David 10 km 10MS 29.5.2024
17.6.2024CZEPešek Jaroslav 300 m 300OK 19.6.2024
18.6.2024CZEPolan David 1 km 1MP 19.6.2024
18.6.2024CZEPolanová Natálie 5 km 5ZM 19.6.2024
8.5.2024CZEPříhodová Klaudie KKL Hlinsko 300 m 300OH 19.6.2024
8.5.2024CZEPříhodová Karolína 5 km 5ZM 19.6.2024
19.6.2024CZEPulkrábek David dp99RACING 1 km 1MP 19.6.2024
19.6.2024CZEPulkrábek Matěj dp99RACING 300 m 300OK 19.6.2024
19.6.2024CZERaputa Matěj 300 m 300KK 20.6.2024
19.6.2024CZERaputa Šimon 1 km 1MP 20.6.2024
28.5.2024CZERauchfuss Jeroným Ráfek Team 300 m 300OK 29.5.2024
28.5.2024CZERauchfussová Markéta Ráfek Team 300 m 300KH 29.5.2024
26.5.2024CZERejman Matyáš Jiří 1 km 1MP 29.5.2024
23.5.2024CZERejsa Filip 300 m 300KK 26.5.2024
17.6.2024CZERichter Šimon GHOST Junior team 300 m 300OK 19.6.2024
19.6.2024CZERoušar Ondřej Orel Proseč 1 km 1MP nezaplaceno
19.6.2024CZERoušar Martin Orel Proseč 5 km 5MM nezaplaceno
19.6.2024CZERoušar Martin Orel Proseč 5 km 5MM nezaplaceno
19.6.2024CZERoušarová Barbora Orel Proseč 300 m 300KH nezaplaceno
22.4.2024CZERysová Kristýna 300 m 300KH 3.5.2024
27.5.2024CZESchönigerova Valérie 1 km 1ZP 31.5.2024
31.5.2024CZEŠilar Sebastien BABYSTARRACING 1 km 1MP 10.6.2024
28.5.2024CZEŠíma Vojta Šiok e-shop team 300 m 300KK 31.5.2024
19.6.2024CZEŠindelář Jakub MTB Chrudim 5 km 5MM 20.6.2024
10.5.2024CZESOUDEK JOSEF 300 m 300KK 29.5.2024
13.6.2024CZEŠplíchal Štěpán Sk cyklo chlubna 300 m 300OK nezaplaceno
11.6.2024CZEŠplíchalová Ema Cyklo chlubna 300 m 300KH nezaplaceno
28.5.2024CZESrdínko Tomáš Sr-ďas 300 m 300OK 29.5.2024
28.5.2024CZESrdínková Monika Sr-ďas 1 km 1ZP 29.5.2024
3.6.2024CZEŠtrumfa Filip Štrumfovic klan 1 km 1MP 3.6.2024
3.6.2024CZEŠtrumfová Klaudie Štrumfovic klan 300 m 300KH 3.6.2024
3.6.2024CZEŠtrumfová Julie Štrumfovic klan 300 m 300KH 3.6.2024
21.4.2024CZETáfl Tadeáš 5 km 5MM 3.5.2024
30.5.2024CZETáfl Matyáš 5 km 5MM 31.5.2024
31.5.2024CZETomandlová Ester Penguin team 1 km 1ZP 2.6.2024
31.5.2024CZETrávníček David Sportreg 5 km 5MM 16.6.2024
19.6.2024CZEVágner Matěj František 300 m 300OK 19.6.2024
19.6.2024CZEVágner Jakub Jaroslav 300 m 300KK 19.6.2024
30.5.2024CZEVařečka Tobiáš 300 m 300KK 31.5.2024
18.6.2024CZEVavřinová Lada 5 km 5ZM 19.6.2024
18.6.2024CZEVavřinová Anežka 321 Strašice 10 km 10ZS nezaplaceno
28.3.2024CZEVostrčilová Sofie Proseč racing team 300 m 300KH 2.4.2024
18.6.2024CZEZanina Michal KoZa 5 km 5MM 19.6.2024
18.6.2024CZEZaninová Žofie KoZa 300 m 300KH 19.6.2024
18.6.2024CZEZaninová Žofie KoZa 300 m 300OH 19.6.2024