Startovní listina VYBĚHNĚME PROTI NÁSILÍ - 9.ročník

Statistika přihlášených

Trať
K75
0,5 km14
P12
D29
Kategorie
MMuži26
ZŽeny26
DDěti14
Student (u prezentace do závodu se prokážu studentským průkazem)14
PTrasa podpory12
M2Muži 30 - 49 let9
Z2Ženy 30 a více let8
JMJunioři do 17 let7
Student (u prezentace do závodu se prokážu studentským průkazem)7
M1Muži do 29 let2
JZJuniorky do 17 let2
Z1Ženy do 29 let2
M3Muži 50 a více let1
Celkem přihlášených130

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
11.2.2024CZEBarna Jan 5 km M 13.2.2024
16.3.2024CZEBarnová Zuzana 0,5 km D 19.3.2024
18.2.2024CZEBarnová Ema 2 km P 20.2.2024
25.4.2024CZEBednářová Alena 2 km P 26.4.2024
2.2.2024CZEBělík Antonín Běžci z USS PdF UHK 5 km JM 11.4.2024
29.4.2024CZEBlažek Oliver 0,5 km D 30.4.2024
29.4.2024CZEBlažek Samuel 0,5 km D 30.4.2024
23.4.2024CZEBoučková Andrea Smart wood Czech 5 km Z 23.4.2024
29.4.2024CZEBrixi Ladislav Policie ČR 5 km M 30.4.2024
23.4.2024CZEBrouček Vojtěch Smart wood Czech 10 km M3 23.4.2024
6.2.2024CZEBubeník Miroslav NOMIA 5 km M 13.2.2024
21.4.2024CZEBubnová Klára 0,5 km D 29.4.2024
26.3.2024CZEČapek Martin #TEAMINTEGRATIONCENTERFORFOREIGNERS 5 km M 26.3.2024
24.3.2024CZEČejka Samuel Triathlon Team Chrudim 5 km JM 25.3.2024
24.3.2024CZEČejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 5 km M 25.3.2024
28.4.2024CZEČerná Petra 3D Fitness Race Team 10 km Z2 30.4.2024
29.4.2024CZEČervinková Pavla FUBO Racing team 10 km Z2 30.4.2024
25.4.2024CZEChládek Fabián Hradec Králové 5 km JM 29.4.2024
18.3.2024CZEChmelař Radim 10 km M2 18.4.2024
18.3.2024CZEChmelařová Lenka 5 km Z 19.3.2024
28.4.2024CZEChmelařová Nela 0,5 km D 29.4.2024
20.4.2024CZEČípelová Šárka 5 km Z 21.4.2024
20.4.2024CZEČípelová Miroslava 5 km Z 29.4.2024
25.4.2024CZECupal Martin 5 km 29.4.2024
29.4.2024CZEDelegan Svitlana Teleflex 2 km P 29.4.2024
13.2.2024CZEDostálová Nikola 5 km 30.4.2024
9.4.2024CZEDoulíková Adela 10 km Z1 nezaplaceno
23.4.2024CZEDoušová Barbora Smart wood Czech 5 km Z 23.4.2024
22.4.2024CZEDrbohlavová Lenka LJ 5 km Z 26.4.2024
16.4.2024CZEDrobný Václav 5 km 17.4.2024
23.4.2024CZEDucháčová Romana Smart wood Czech 5 km Z 23.4.2024
24.4.2024CZEDuskova Kateřina Mýto 5 km JZ 27.4.2024
24.4.2024CZEDuskova Gabriela Mýto 5 km Z 27.4.2024
17.4.2024CZEDvořáková Veronika 5 km 25.4.2024
16.4.2024CZEDvořáková Markéta Běžci z Ústavu sociálních studií Pdf UHK 5 km Z 17.4.2024
22.4.2024CZEFelipe Nestor integrační centrum pro cizince 10 km M2 25.4.2024
18.4.2024CZEFišerová Michaela DOBROTÝM 5 km Z 19.4.2024
23.4.2024CZEFof Vlasta Smart wood Czech 10 km M2 23.4.2024
23.4.2024CZEFrolik Filip 5 km JM 25.4.2024
23.4.2024CZEFrolik Jan 10 km M2 25.4.2024
17.4.2024CZEGazdik Martin Policie ČR 5 km M 19.4.2024
29.4.2024CZEGazdik Matěj Policie ČŘ 5 km M 30.4.2024
28.4.2024CZEGazdiková Barbora 2 km P 28.4.2024
21.2.2024CZEHallak Kamil ETCIMEX 5 km M 21.2.2024
18.4.2024CZEHanykova Tereza 0,5 km D 23.4.2024
18.4.2024CZEHanykova Laura 0,5 km D 23.4.2024
13.2.2024CZEHavelová Eliška 5 km nezaplaceno
15.4.2024CZEHeger Vít DOBROTÝM 5 km 15.4.2024
29.4.2024CZEHladík Pavel 5 km M 30.4.2024
12.2.2024CZEHošek Ladislav 10 km M1 nezaplaceno
22.3.2024FRAHostaléry Nicolas Integrační centrum pro cizince 5 km M 25.3.2024
22.4.2024CZEHrdinka Jirka Run4fun 10 km M2 24.4.2024
11.4.2024CZEHroch Michal 5 km M 12.4.2024
23.4.2024CZEHvězda Jiří Smart wood Czech 10 km M2 23.4.2024
23.4.2024CZEHvězdová Anna Smart wood Czech 10 km Z1 23.4.2024
22.4.2024CZEJakeš Jakub LJ 5 km M 23.4.2024
23.4.2024CZEKopistová Denisa 5 km Z 27.4.2024
20.4.2024CZEKorotvičková Miroslava Pepperl + Fuchs 10 km Z2 21.4.2024
19.4.2024CZEKovářová Denisa DK účetní 5 km Z 20.4.2024
27.4.2024CZEKrálová Kristýna HaKi-run 5 km Z 30.4.2024
11.2.2024CZEKudrnová Anna 10 km nezaplaceno
16.4.2024CZEKudrnová Anna 5 km 17.4.2024
29.4.2024CZELalková Jarmila Teleflex 2 km P 29.4.2024
29.4.2024CZELeška David 5 km M 30.4.2024
28.4.2024CZELněnička Jan Dvůr Králové nad Labem 5 km M 1.5.2024
26.4.2024CZEMacoun David ULTRAPARTA 10 km M2 27.4.2024
26.4.2024CZEMálek Daniel ULTRAPARTA 10 km M1 27.4.2024
29.4.2024CZEMalý Petr Integrační centrum pro cizince Hradec Králové 5 km M 30.4.2024
25.3.2024CZEMatoušková Tereza 10 km 26.3.2024
8.4.2024CZEMenclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové 5 km JZ nezaplaceno
29.4.2024CZEMertlíková Soňa Teleflex 2 km P 29.4.2024
2.2.2024CZEMertová Eliška SPARTAN RK - kids 0,5 km D 2.2.2024
23.4.2024CZENavarro Reyes Lisbeth Integrační centrum pro cizince Hradec Králové 10 km Z2 25.4.2024
16.4.2024CZENeradová Lucie 5 km 17.4.2024
27.3.2024CZENováková Andršová Petra 5 km Z 11.4.2024
17.4.2024CZEOkrouhlická Tereza Beer Me 10 km Z2 23.4.2024
21.4.2024CZEOkrouhlická Kateřina NOMIA 5 km Z 22.4.2024
11.4.2024CZEPelinková Petra 5 km Z 12.4.2024
26.3.2024CZEPernikářová Veronika #TEAMINTEGRATIONCENTERFORFOREIGNERS 5 km Z 5.4.2024
23.4.2024CZEPešková Šárka Smart wood Czech 5 km Z 23.4.2024
5.2.2024CZEPokorná Tereza NOMIA 5 km Z 6.2.2024
24.4.2024CZEPolívka Filip 5 km M 25.4.2024
16.2.2024CZEPtáčková Dominika Běžci z Ústavu sociálních studií PdF UHK 5 km Z nezaplaceno
19.4.2024CZERaim Ladislav Integrační centrum pro cizince 5 km JM 19.4.2024
19.4.2024CZERaim Ladislav Integrační centrum pro cizince 5 km M 19.4.2024
29.4.2024CZEŘehová Kristýna Kristýna 10 km 30.4.2024
28.3.2024CZERoubaliva Romana RR 2 km P 28.3.2024
29.4.2024CZERozdolská Galina Teleflex 2 km P 29.4.2024
23.4.2024CZERozsíval Vladmír Smart wood Czech 5 km JM 25.4.2024
12.2.2024CZESeidlová Viktorie 10 km nezaplaceno
24.4.2024CZEShejbalová Alena 5 km Z 29.4.2024
29.4.2024CZEShmid Mariia Teleflex 2 km P 29.4.2024
18.4.2024CZESkořepová Michaela DOBROTÝM 5 km Z 19.4.2024
2.2.2024CZESlavata Tomáš Hromová parta 10 km M2 6.2.2024
6.2.2024CZESlavatová Pavlína Hromová parta 10 km Z2 11.2.2024
15.4.2024CZEŠmied Vojtěch DOBROTÝM 5 km M 15.4.2024
28.4.2024CZEŠolínová Karolína UHK Pdf 5 km 29.4.2024
28.4.2024CZEŠrůtková Aneta UHK Pdf 5 km 29.4.2024
15.4.2024CZEŠtočková Adéla DOBROTÝM 5 km 15.4.2024
5.4.2024CZEStránská Sabina Socky 5 km Z 6.4.2024
22.4.2024CZEStránský Martin Policie ČR 5 km M 23.4.2024
24.4.2024CZEStuchlík Radek 5 km M nezaplaceno
24.4.2024CZEStuchlíková Zuzana 2 km P 24.4.2024
24.4.2024CZEStuchlíková Olívie 0,5 km D nezaplaceno
18.4.2024CZESulíková Kristýna DOBROTÝM 5 km Z 19.4.2024
29.4.2024CZEŠvarcová Martina Teleflex 2 km P 29.4.2024
29.4.2024CZETichý Tomáš Smart wood Czech 5 km M nezaplaceno
15.4.2024CZETkadlecová Natálie DOBROTÝM 5 km 15.4.2024
11.2.2024CZETobišková Kateřina 10 km 12.2.2024
17.4.2024CZETojnarová Markéta Běžci z Ústavu sociálních studií PdF UHK 5 km 18.4.2024
22.4.2024CZETomšíková Lenka Run4Fun 10 km Z2 30.4.2024
29.4.2024CZETorous Uliana Teleflex 2 km P 29.4.2024
22.4.2024CZETrávníček Marek Run4fun 10 km M2 23.4.2024
22.3.2024CZEVachalova Sarka Integrační centrum pro cizince 10 km Z2 25.3.2024
23.4.2024CZEValášek Petr Smart wood Czech 5 km M 23.4.2024
18.4.2024CZEVavrdová Eva DOBROTÝM 5 km Z 19.4.2024
25.4.2024CZEVavřík Sebastian 5 km JM 26.4.2024
18.4.2024CZEVecek Dominik 0,5 km D 19.4.2024
18.4.2024CZEVecek Michal 0,5 km D 19.4.2024
10.2.2024CZEVelcová Tereza 5 km Z 17.2.2024
13.2.2024CZEVernerová Kateřina 10 km 3.4.2024
23.4.2024CZEZachariáš Radek Smart wood Czech 5 km M 23.4.2024
23.4.2024CZEZajícová Zuzana Běžci z Ústavu sociálních studií Pdf UHK 5 km 24.4.2024
23.4.2024CZEZámečník Roman Smart wood Czech 5 km M 23.4.2024
28.4.2024CZEZámečník Adrien Tristan BULOWAAH 5 km M 30.4.2024
24.4.2024CZEZbránek Josef NOMIA 5 km M 29.4.2024
24.4.2024CZEZbránková Julie 0,5 km D nezaplaceno
23.2.2024CZEZeiplová Aneta 10 km 24.2.2024
29.4.2024CZEZelinková Ema 0,5 km D 30.4.2024
29.4.2024CZEZelinková Eliška 0,5 km D 30.4.2024