Startovní listina OLFINCAR TRUTNOVSKÝ PŮLMARATON - 9. ročník

Statistika přihlášených

Trať
ST88
21km91
10km42
5km45
A416
A213
A316
A513
A17
Kategorie
STŠtafeta čtyřčlenná88
M40Muži 40 - 49 let22
M30Muži 30 - 39 let20
ZŽeny 18 a více let19
MMuži 18 a více let18
Z5Ženy 18 a více let16
M5Muži 18 a více let15
M18Muži do 29 let13
M50Muži 50 - 59 let11
D4Dívky - 9-10 let11
JM5Junioři 13 - 17 let9
D3Dívky 7-8 let8
CH3Chlapci 7-8 let8
D2Dívky 5-6 let8
Z40Ženy 40 - 49 let7
CH5Chlapci 11-12 let7
Z18Ženy do 29 let6
D5Dívky 11-12 let6
JZ5Juniorky 13 - 17 let5
JMJunioři 13 - 17 let5
CH2Chlapci 5-6 let5
CH4Chlapci 9-10 let5
M60Muži 60 a více let5
Z30Ženy 30 - 39 let5
D1Dívky - 4 roky a mladší4
CH1Chlapci - 4 roky a mladší3
Z50Ženy 50 a více let2
Celkem přihlášených331

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
17.6.2024CZEAdamů Martina Hitrádio Černá Hora 10 km Z 17.6.2024330
7.5.2024CZEAdéla Kynclová Pepperl+Fuchs A3 D3 7.5.2024619
16.6.2024CZEAndersová Nikol laňka v běhu 21,097 km Z18 17.6.202460
13.6.2024CZEAnton Tomáš Trutnov 21,097 km M50 13.6.202453
19.6.2024CZEAntušková Klára Antuškovic familie A4 D4 20.6.2024643
15.5.2024CZEBalcar Michal MARO Trutnov 10 km M 15.5.2024311
15.5.2024CZEBalcarová Eva MARO Trutnov A2 D2 15.5.2024612
18.6.2024CZEBednář Nicholas Oliver Olfin Car Ski team 5 km JM5 18.6.2024528
21.6.2024CZEBednář Martin 5 km M5 22.6.2024541
18.6.2024CZEBednář William Tobiáš + Marek Johan + Jan Novotný + Vojtěch Kysela Olfin Car Ski team II ST ST 18.6.2024417
20.6.2024CZEBeneṣ̌ David 21,097 km M40 21.6.202478
20.6.2024CZEBeneṣ̌ová Renáta 10 km Z 21.6.2024341
3.3.2024CZEBerkyová Karolína 5 km Z5 4.3.2024501
18.6.2024CZEBlažek Daniel ACS Rýchory A5 CH5 19.6.2024653
18.6.2024CZEBlažek Martin ACS Rýchory 10 km M 19.6.2024331
15.5.2024CZEBlažková Leona MARO Trutnov 21,097 km Z40 15.5.202432
15.6.2024CZEBorůvka Martin Za Trutnov 10 km JM 16.6.2024327
18.6.2024CZEBraunová Eliška A3 D3 19.6.2024629
14.6.2024CZEBrož Jan + Brož Michal + Hrzán Richard + Šimek Pavel Díky Karle 1 ST ST 20.6.2024418
18.6.2024CZEBrůna Michal Albrechtice u Lanškrouna 21,097 km M18 20.6.202417
15.4.2024CZEBrus Tomáš 21,097 km M30 24.4.202415
19.3.2024POLBujak Aleksandra POMORSKA IZBA ADWOKACKA 21,097 km Z30 20.6.202410
13.5.2024CZEBulušková Terezie 5 km Z5 nezaplaceno0
21.6.2024CZEBureš Jakub OlfinCar Ski team A5 CH5 21.6.2024663
21.6.2024CZEBurešová Tereza OlfinCar Ski team A3 D3 21.6.2024662
29.5.2024DEUBurger Veronika Würzburg 10 km Z 29.5.2024314
10.4.2024CZEČálková Michaela 10 km Z 11.4.2024305
22.2.2024CZEČejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 21,097 km M40 23.2.20247
15.5.2024CZEČerná Viktorie MARO Trutnov A4 D4 15.5.2024618
15.5.2024CZEČerný Kamil MARO Trutnov A2 CH2 15.5.2024611
19.5.2024CZEČeška Martin Kosmonosy 21,097 km M40 nezaplaceno0
17.6.2024CZECharšků Karel 21,097 km M40 18.6.202463
11.5.2024CZEChlouda Adam 21,097 km M18 16.5.202427
17.6.2024CZEChmelík Jakub 10 km JM 18.6.2024329
20.6.2024CZECiler Marek mara_celer 10 km M 20.6.2024336
19.6.2024CZECincibus Ondřej AC Čáslav 5 km M5 20.6.2024534
12.6.2024CZEČípelová Šárka 5 km Z5 13.6.2024527
21.6.2024CZEČipera Radek Ski Radvanice 21,097 km M60 21.6.202476
20.6.2024CZEČivrný Jiří SK Nové Město nad Metují 21,097 km M40 20.6.202473
18.6.2024CZEDobrovská Anna NON AUTOS Radek CRHA 21,097 km Z40 19.6.202437
17.6.2024CZEDokulilová Hana 21,097 km Z40 18.6.202464
11.6.2024CZEDostál Martin 5 km M5 nezaplaceno0
5.2.2024CZEDrabíková Štěpánka A2 D2 12.2.2024607
20.6.2024CZEDrtina Vratislav SAC Špindlerův Mlýn 21,097 km M40 21.6.202481
19.6.2024CZEDrtinová Adéla + Johanová Anika + Zajíčková Lenka + Kysela Jiří OlfinCar Ski team IV ST ST 19.6.2024409
17.6.2024CZEDrtinová Karolína OlfinCar Ski team A4 D4 18.6.2024641
17.6.2024CZEDrtinová Adéla OlfinCar Ski team A5 D5 18.6.2024652
13.6.2024CZEDuba Jonáš Pepperl+Fuchs A3 CH3 13.6.2024625
13.6.2024CZEDuba Aleš Pepperl+Fuchs 10 km M 13.6.2024322
29.5.2024CZEDufek Jan MARO Trutnov 21,097 km M40 29.5.202440
19.6.2024CZEDusbaba Jan TJ Jiskra Velký Dřevíč 10 km M 20.6.2024334
20.4.2024CZEDvořáčková Klára 10 km Z 21.4.2024306
5.6.2024CZEEhrenberger Lukáš Gladiator gym 10 km M 6.6.2024319
20.6.2024CZEErban Jakub 21,097 km M30 20.6.202467
3.5.2024CZEEšner Ondřej PROFI-UNION 21,097 km M30 4.5.202421
8.5.2024CZEFarský Martin TJ Maratonstav Úpice A5 CH5 10.5.2024644
8.5.2024CZEFarský Lukáš + Duffová Ivana + Kuťák Filip + Farský Jan TJ Maratonstav Úpice ST ST 10.5.2024404
21.6.2024CZEFenik Tomáš + Robert Stránský + Tadeáš Fenik + Jan Maršík UNLIMITED ST ST 21.6.2024429
15.5.2024CZEFérová Štěpánka MARO Trutnov A4 D4 15.5.2024633
15.5.2024CZEFérová Kristýna MARO Trutnov A3 D3 15.5.2024622
19.6.2024CZEFiedler Libor Rozběháme Česko 10 km M 20.6.2024333
19.6.2024CZEFiedlerová Karolína Rozběháme Česko 21,097 km Z18 20.6.202439
7.5.2024CZEFilip Mejsnar Pepperl+Fuchs A2 CH2 7.5.2024609
6.5.2024CZEFlašarová Lenka Svaz Českých Bohémů 21,097 km Z50 16.5.202422
17.6.2024CZEFléglová Barbora 5 km Z5 18.6.2024504
4.6.2024CZEFriedl Radek 10 km M 5.6.2024317
4.6.2024CZEFriedl Adam 10 km JM 5.6.2024316
11.6.2024CZEFullsacková Alena 21,097 km Z18 12.6.202449
15.5.2024CZEHaase Rozálie MARO Trutnov A3 D3 15.5.2024621
7.6.2024CZEHájek Martin STS Chvojkovice Brod 21,097 km M40 8.6.202443
16.6.2024CZEHanuš Tomáš Miluju laňku 21,097 km M30 17.6.202459
30.1.2024CZEHanzlová Radka + Petra Hanzlová + Marie Hanzlová + Radko Hanzl HANZLOVI ST ST 1.2.2024401
9.6.2024POLHarasym Andrzej 21,097 km M30 21.6.202475
31.5.2024POLHarasym Nikodem A5 CH5 20.6.2024645
31.5.2024POLHarasym Michalina 5 km JZ5 20.6.2024514
31.5.2024CZEHarasym Maciej 21,097 km M40 20.6.202441
5.2.2024CZEHátle Jakub Poko Running Team 21,097 km M30 12.2.20243
18.6.2024CZEHavelka Daniel ZPA Smart Energy 21,097 km M40 20.6.202474
20.6.2024CZEHavlová Petra TJ Maratonstav Úpice 5 km Z5 nezaplaceno0
10.6.2024CZEHavlová Marie + Šimon Melša + Zdenda Melša + Vojta Havel Skilauf team ST ST 10.6.2024406
21.6.2024CZEHejna Lukáš 21,097 km M18 nezaplaceno0
15.5.2024CZEHejnová Barbora MARO Trutnov 5 km Z5 15.5.2024509
17.6.2024CZEHlinková Linda OlfinCar Ski team Trutnov A4 D4 17.6.2024640
17.6.2024CZEHlinková Dita OlfinCar Ski team Trutnov A3 D3 17.6.2024628
15.5.2024CZEHonzová Petra MARO Trutnov 21,097 km Z40 15.5.202433
27.5.2024CZEHoráčková Lucie 21,097 km Z50 28.5.202438
6.4.2024CZEHorčičková Amálie 10 km Z 7.4.2024304
15.5.2024CZEHorčičková Amálie MARO Trutnov 10 km Z 15.5.2024310
28.5.2024CZEHornych Lukáš A1 CH1 31.5.2024603
28.5.2024CZEHornychová Petra 5 km Z5 31.5.2024513
20.6.2024CZEHradský Lukáš 10 km M 20.6.2024338
14.6.2024CZEHrdinka Jirka Run4fun 5 km M5 15.6.2024529
12.6.2024CZEHrdinová Nikola 5 km Z5 17.6.2024526
20.6.2024CZEHruška Filip Go Auto Hradec Králové 21,097 km M30 20.6.202470
20.6.2024CZEHrušková Karolína Go Auto Hradec Králové 5 km Z5 20.6.2024538
14.6.2024CZEHubka Vojtěch MP Trutnov 21,097 km M30 14.6.202455
18.6.2024CZEHučková Tereza A1 D1 19.6.2024606
19.4.2024CZEHulík Vojtěch HTW 21,097 km M30 26.4.202419
16.6.2024CZEHulíková Jolana Hulíkovi A1 D1 17.6.2024604
16.6.2024CZEHulíková Dorota Hulíkovi A3 D3 17.6.2024627
14.6.2024CZEIvaniš Milana 21,097 km Z40 15.6.202454
12.5.2024UKRIvaskevych Volodymyr Runczech 5 km M5 14.5.2024503
17.6.2024CZEJanata Jan Poko running Team 5 km M5 19.6.2024533
22.4.2024CZEJebousek Jakub Rytíři Godrica Nebelvíra 10 km M 14.5.2024307
14.6.2024CZEJednička HC + Dvojka HC + Trojka HC + Čtyřka HC Mountfield HK ST ST 14.6.2024411
10.4.2024CZEJezbera Roman Sám za sebe 6 21,097 km M50 17.4.202412
9.6.2024CZEJiřička Lukáš 5 km JM5 10.6.2024518
17.6.2024CZEJiterská Natálie 21,097 km Z18 20.6.202466
18.6.2024CZEJohan Oldrich ELEVEN RUN TEAM 21,097 km M40 19.6.202435
8.6.2024CZEJurica Jan 21,097 km M18 9.6.202445
17.6.2024CZEKábrt Lukáš Olfin Car Ski team A5 CH5 17.6.2024650
11.6.2024CZEKapoun Martin 21,097 km M18 12.6.202452
8.6.2024CZEKarásek Jiří Poko Runnig Team 21,097 km M50 9.6.202447
8.6.2024CZEKarásek Jiří Kartouzy 21,097 km M50 nezaplaceno0
8.2.2024POLKarwat Dawid 21,097 km M30 20.6.20245
16.6.2024CZEKašpar Dominik + Jan Maryška + Jakub Augsten + Petr Knop Lyžníci ST ST 18.6.2024413
14.6.2024CZEKellner Mario 21,097 km M18 18.6.202456
3.4.2024CZEKillar Lukáš 10 km M 4.4.2024303
15.5.2024CZEKocíková Mia MARO Trutnov A1 D1 15.5.2024601
20.6.2024CZEKonopáč Albert 10 km JM 21.6.2024340
17.6.2024CZEKosek Luboš ARGO-HYTOS Vrchlabí 21,097 km M40 19.6.202465
24.5.2024CZEKošťál Robert 21,097 km M30 31.5.202436
8.4.2024POLKot Mateusz 5 km M5 20.6.2024502
13.5.2024CZEKovář Jaroslav yeti24 21,097 km M60 14.5.202429
20.6.2024CZEKrál David Olfincar Ski team A3 CH3 20.6.2024657
20.6.2024CZEKrálová Denisa A5 D5 20.6.2024658
17.6.2024CZEKroužilová Iva 21,097 km Z40 nezaplaceno0
16.6.2024CZEKrupičková Jiřina + Kateřina Bálintová + Eva Fejtová + Heidi Hlavová ST ST 18.6.2024412
18.6.2024CZEKrůza Lukáš ACS Rýchory A1 CH1 19.6.2024605
15.5.2024CZEKubík Tomáš MARO Trutnov 5 km JM5 15.5.2024507
15.5.2024CZEKubík Daniel MARO Trutnov 21,097 km M40 15.5.202431
15.5.2024CZEKubíková Barbora MARO Trutnov 5 km JZ5 15.5.2024508
16.4.2024POLKuriata Robert ZLB ZLOTORYJA 21,097 km M50 nezaplaceno0
10.5.2024POLKuriata Robert ZLB ZLOTORYJA 21,097 km M50 20.6.202424
14.3.2024CZEKuzel Jan 21,097 km M30 nezaplaceno0
7.6.2024CZEKyncl Tomáš 21,097 km M50 10.6.202444
12.6.2024CZEKynclová Lucie + Kvíčala Daniel + Milata David + Vik Radomír Pepperl+Fuchs III. ST ST 12.6.2024408
11.6.2024CZELédlová Petra 5 km Z5 12.6.2024522
13.5.2024CZELosman Miroslav Hradec Králové 5 km M5 16.5.2024505
14.6.2024CZELukáč Karel 10 km M 15.6.2024326
11.6.2024CZEMáca Šimon 5 km M5 12.6.2024520
20.6.2024CZEMach Jan 21,097 km M40 20.6.202472
20.6.2024CZEMach Jan A1 CH1 20.6.2024659
18.5.2024CZEMachová Miluše 10 km Z 21.5.2024313
20.6.2024CZEMachová Veronika A2 D2 20.6.2024660
20.6.2024CZEMachová Vendula 10 km Z 20.6.2024339
15.6.2024CZEMaňhal Petr Loko Trutnov 5 km JM5 16.6.2024531
17.6.2024CZEMarais Mari A4 D4 nezaplaceno0
5.2.2024CZEMařan Matěj HC Jičín A4 CH4 12.2.2024634
5.2.2024CZEMařanová Malvína HC Jičín A2 D2 12.2.2024608
26.5.2024CZEMareš Adam 21,097 km M18 nezaplaceno0
7.5.2024CZEMarie Kynclová Pepperl+Fuchs A4 D4 7.5.2024639
18.6.2024CZEMaršíkova Martina Vojťas A3 CH3 19.6.2024630
20.6.2024CZEMatouskova Zuzana OlfinCar Ski Team 5 km Z5 20.6.2024540
20.6.2024CZEMatuška Martin Ohnišov 21,097 km M40 21.6.202480
17.6.2024CZEMečíř Martin FBC Trutnov 5 km M5 20.6.2024539
17.6.2024CZEMečířová Viktorie Trutnov 5 km JZ5 20.6.2024535
16.6.2024CZEMelichar Pavel + Bímanová Eliška + Ophoff Mike + Beranová Tereza Olfin Car Ski team 1 ST ST 17.6.2024414
13.5.2024CZEMelichar Robert 10 km M 15.5.2024308
14.6.2024CZEMelišík Jan + Křivková Hana + Hlaváček Dušan + Matoušková Zuzana Díky Karle 2 ST ST 20.6.2024419
11.6.2024CZEMervart Miloš 5 km M5 12.6.2024519
6.6.2024CZEMikeš Vítězslav Zdobín DJ Brácha team 21,097 km M30 7.6.202442
6.6.2024CZEMikešová Kateřina Zdobín DJ Brácha team 5 km Z5 7.6.2024516
19.6.2024CZEMilata Vojtěch Tatran Hostinné 21,097 km M18 20.6.202446
14.6.2024CZEMinařík Vojtěch Gladiátor Race Kids Trutnov 5 km JM5 20.6.2024537
7.5.2024CZEMiroslava Korotvičková + Tomeš Josef + Korotvička Ondřej + Ondráško Patrik Pepperl+Fuchs I. ST ST 7.5.2024402
15.5.2024CZEMoravcová Koleta Olympia Spartan Training KH 21,097 km Z18 16.5.202434
15.6.2024CZENěmec Tomáš Poko running team 21,097 km M30 16.6.202457
12.6.2024CZENovák Matyáš SKI Police A4 CH4 13.6.2024636
11.6.2024CZENováková Anna Anna 21,097 km Z18 13.6.202450
11.6.2024CZENovotná Veronika 10 km Z 12.6.2024320
3.2.2024CZEOndračková Jana 10 km Z 4.2.2024302
15.5.2024CZEOndráčková Jana MARO Trutnov 10 km Z 15.5.2024312
11.6.2024CZEPaclt Matěj A3 CH3 13.6.2024624
11.6.2024CZEPacltová Simona 10 km Z 13.6.2024321
3.2.2024CZEPapadopulu Veronika 10 km Z 6.2.2024301
15.5.2024CZEPapadopulu Veronika MARO Trutnov 10 km Z 15.5.2024309
12.6.2024CZEParnai Michal 5 km JM5 19.6.2024524
12.6.2024CZEParnai Michal 5 km M5 15.6.2024523
5.2.2024CZEPavlíček Marek 21,097 km M18 6.2.20242
20.6.2024CZEPetrovová Pavlína 21,097 km Z40 22.6.202484
14.6.2024CZEPilař Kryštof HC Trutnov A3 CH3 15.6.2024626
14.6.2024CZEPilař Matyáš HC Trutnov A5 CH5 15.6.2024646
15.5.2024CZEPírová Elen Pepperl+Fuchs 5 km JZ5 15.5.2024511
14.6.2024CZEPíša Lukáš 10 km M 15.6.2024324
12.6.2024CZEPivničková Agáta SKI Police A2 D2 13.6.2024615
13.6.2024CZEPokorná Barbora Pokorná 5 km Z5 nezaplaceno0
15.5.2024CZEPolák Barnabáš MARO Trutnov A3 CH3 15.5.2024620
7.6.2024CZEPospíšilová Lucie 5 km Z5 13.6.2024517
11.6.2024CZEPrchal Pavel GP Kolín 21,097 km M60 18.6.202451
15.5.2024CZEProcházka Jan MARO Trutnov 5 km JM5 15.5.2024506
10.2.2024CZEProcházka Jan ONT, a.s. 21,097 km M30 11.2.20246
19.6.2024CZEProkeš Daniel + Vojtěch Stodůlka + Vojtěch Pospíchal + František Krýsl Klíště ST ST 20.6.2024415
31.1.2024CZEPrudil Pavel Run The World CZ 21,097 km M50 1.2.20241
11.5.2024CZERadoň Michal 21,097 km M40 13.5.202428
15.6.2024CZERaifseisová Ela A2 D2 16.6.2024616
8.5.2024CZERanda Drahomír Stěžery 21,097 km M50 20.6.202423
12.6.2024CZEŘíhová Kateřina A2 D2 17.6.2024614
28.5.2024CZERogovik Dima BeYokki Pardubice 21,097 km M40 20.6.202471
16.4.2024CZESamek Kamil 21,097 km M40 17.4.202416
21.6.2024CZESameš Vojtěch Spartak Triatlon Trutnov 21,097 km M40 21.6.202479
17.6.2024CZEŠantroch Vojtěch Trutnov Ranger 5 km JM5 18.6.2024521
20.6.2024CZEScholz Matěj A2 CH2 20.6.2024656
20.6.2024CZEScholz Jakub A4 CH4 20.6.2024661
19.6.2024CZESemeráková Jessica Trutnov 5 km Z5 20.6.2024530
19.6.2024CZESemrádová Adélka AC Čáslav 21,097 km Z30 20.6.202448
19.6.2024CZESerbousek Vojtěch Olfin car ski team A3 CH3 19.6.2024632
17.6.2024CZESerbousková Šárka Olfin Car Ski team A5 D5 18.6.2024651
20.6.2024CZEShakirzyanov Amir BPA 21,097 km M18 20.6.202468
19.6.2024CZEŠimek Kryštof OlfinCar Ski team A4 CH4 19.6.2024655
17.6.2024CZEŠimek Pavel + Brýdl Pavel + Hák Martin + Král Jindřich ZPA Smart Energy ST ST 20.6.2024420
17.6.2024CZEŠkoda Ondřej + Michal Hampl + Martin Kuřík + František Kříž Students ST ST 18.6.2024416
26.5.2024CZESobotková Anna A1 D1 27.5.2024602
20.6.2024CZESouček Ondřej + Tomáš Kuťák + František Kuhn + Šimon Souček TJ Maratonstav Úpice ST ST 20.6.2024428
18.6.2024CZEStierand Václav Loko Trutnov A5 CH5 19.6.2024654
18.6.2024CZEStierand Vojtěch Loko Trutnov 10 km M 19.6.2024332
18.6.2024CZEStierandová Valérie Mona Loko Trutnov A4 D4 19.6.2024642
19.6.2024CZEStránský Jáchym Olfincar Ski team A2 CH2 19.6.2024617
19.6.2024CZEStránský Kryštof Loko Trutnov A3 CH3 20.6.2024631
18.4.2024CZEŠubrová Sněžana Running Cargobulls 21,097 km Z30 19.4.202418
18.6.2024CZEŠubrt Michal 21,097 km M60 19.6.20249
5.6.2024CZEŠulcová Šárka Gladiator Gym 10 km Z 6.6.2024318
3.6.2024CZEŠvadlák Petr OCR Trutnov 5 km M5 4.6.2024515
19.6.2024CZESvoboda Matouš BPA 21,097 km M18 20.6.202462
7.5.2024CZETereza Němcová Pepperl+Fuchs A2 D2 7.5.2024610
7.2.2024CZETěžký Martin 21,097 km M18 8.2.20244
21.6.2024CZETichovský Petr PROFI-UNION 21,097 km M30 21.6.202477
10.5.2024POLTkacz Dawid 21,097 km M30 11.5.202426
15.5.2024CZETomášek Jakub MARO Trutnov 21,097 km M30 15.5.202430
14.6.2024CZETomšíková Lenka Run4Fun 10 km Z 15.6.2024325
26.5.2024CZETunklová Pavla 5 km Z5 27.5.2024512
12.3.2024CZETupec Martin Homolka 21,097 km M50 12.3.20248
10.5.2024POLTwardysko Joanna 21,097 km Z30 20.6.202425
16.6.2024CZETyrychtr Vojtěch Loko Trutnov 5 km JM5 17.6.2024532
16.6.2024CZETyrychtr Vojtěch A4 CH4 17.6.2024637
16.6.2024CZETyrychtrová Tereza 10 km Z 17.6.2024328
16.6.2024CZETyrychtrová Lucie Loko Trutnov A5 D5 17.6.2024647
21.6.2024CZEUlrych Tomáš 21,097 km M30 22.6.202483
1.5.2024CZEVácha Jiří 21,097 km M60 2.5.202420
21.6.2024CZEVácha Jiří 10 km M 22.6.2024342
16.6.2024CZEVacková Tereza Loko Trutnov A5 D5 17.6.2024648
12.6.2024CZEValentová Ivana + Judová Petra + Bláhová Jana + Férová Nikola Pohodářky z Trauče ST ST 13.6.2024407
29.5.2024CZEVeverková Petra + Hanusová Tereza + Vondra Jakub + Klapkovský Josef MARO ST ST 29.5.2024405
12.6.2024CZEViková Laura Pepperl+Fuchs A4 D4 12.6.2024635
21.5.2024CZEViková Veronika A4 D4 nezaplaceno0
7.5.2024CZEVladimíra Turčíková + Heřmanová Alena + Stojkovič Jan + Ševčík Lukáš Pepperl+Fuchs II. ST ST 7.5.2024403
17.6.2024CZEVlček Tomáš Carla Kupkolo 5 km M5 18.6.2024536
15.6.2024CZEVlk Jiří Vernéřovice 21,097 km M40 19.6.202458
10.6.2024CZEVoceďálek Matěj KST Trutnov A2 CH2 15.6.2024613
11.4.2024CZEVojtěch Michal Pepperl+Fuchs, Trutnov 21,097 km M40 17.4.202413
21.6.2024CZEVojtíšek Daniel 21,097 km M18 22.6.202482
11.4.2024CZEVojtisek Zdenek Pepperl+Fuchs 21,097 km M50 17.4.202414
13.6.2024CZEVolhejn Bruno Bežíme za Trutnov 10 km JM 14.6.2024323
20.3.2024CZEVomočil Jan 21,097 km M30 28.5.202411
19.6.2024CZEVondroušová Magdalena 10 km Z 20.6.2024335
20.6.2024CZEVrabcová Zuzana 21,097 km Z30 20.6.202469
29.5.2024DEUWieser Marcus Würzburg 10 km M 29.5.2024315
29.5.2024DEUWieser Helena Würzburg A3 D3 29.5.2024623
17.6.2024CZEZajickova Lenka OlfinCar Ski Team A5 D5 17.6.2024649
17.6.2024CZEZajickova Radka OlfinCar Ski Team A4 D4 18.6.2024638
15.5.2024CZEZálabská Eliška Pepperl+Fuchs 5 km JZ5 15.5.2024510
12.6.2024CZEŽatecký Dušan 5 km M5 13.6.2024525
20.6.2024CZEZdražil Aleš 10 km M 20.6.2024337
19.6.2024CZEZelenka Matěj + Horká Lucie + Horáček Jan + Hamáček Matěj Olfin Car Ski team III ST ST 19.6.2024410
16.6.2024CZEZiška Jan 21,097 km M40 17.6.202461