Startovní listina Cyklistickey Race 2024 MTB

Statistika přihlášených

Trať
HZ57
B6
F6
E4
G5
D5
C6
A3
Kategorie
MMuži 19 - 39 let16
MEELITE muži10
ZEELITE ženy9
MKKadeti 15 - 16 let7
M40Muži 40 a více let7
BHHolky 2018 a mladší - kola5
MJJunioři 17 - 18 let4
DKKluci 2014 - 20154
FHHolky 2010 - 20114
EKKluci 2012 - 2013 4
GKKluci 2008 - 20094
CHHolky 2016 - 20173
CKKluci 2016 - 2017 3
FKKluci 2010 - 20112
ZŽeny 19 - 39 let2
AKKluci 2018 a mladší - odrážedla2
GHHolky 2008 - 20091
AHHolky 2018 a mladší - odrážedla1
BKKluci 2018 a mladší - kola1
JZJuniorky 17 - 18 let1
ZKKadetky 15 - 16 let1
DHHolky 2014 - 20151
Celkem přihlášených92

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
9.4.2024CZEAdel Filip Superior Team Hlavní závod ME 9.4.20241
10.3.2024CZEBárta Antonín FbC SKUTEČ-BIKE TEAM CHRUDIM Hlavní závod MK nezaplaceno28
6.5.2024CZEBlaho Martin Prestige Cycling Team Hlavní závod ME 8.5.20242
14.5.2024CZEBlažek Aleš Bike Team Stupno Hlavní závod MJ 17.5.202449
13.5.2024CZEBouda Tomáš Ski a Bike Centrum Radotín Hlavní závod M 14.5.202445
9.4.2024CZECelbová Lucie S-Sport MTB team Hlavní závod Z 10.4.202431
8.5.2024CZEČermák Jan S-Sport MTB Team Hlavní závod M40 10.5.202420
13.5.2024CZEDrahota Adam SK VELO Praha G GK 14.5.2024135
13.5.2024CZEDrahota Adam SK VELO Praha Hlavní závod MK 15.5.202447
6.5.2024CZEDvořák David MONDREAKER Racing team Hlavní závod ME 7.5.20243
14.5.2024CZEDvořák Jan Open Cycling Academy Hlavní závod M 15.5.202451
10.5.2024CZEHalás Václav Kolárna Olomouc Hlavní závod MJ 15.5.202422
14.5.2024CZEHanušová Kristýna GHOST Junior Team D DH nezaplaceno120
22.4.2024CZEHavlíčková Eliška GHOST Junior Team F FH 23.4.2024128
14.5.2024CZEHečko Adam C CK 15.5.2024115
30.4.2024CZEHladík Martin Roubenka u Lišky Hlavní závod M40 nezaplaceno34
10.5.2024CZEHladík Martin Tj Sokol Holice Hlavní závod M40 11.5.202421
10.5.2024CZEHladíková Denisa Sokol Holice F FH 11.5.2024127
10.5.2024CZEHojka František EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN Hlavní závod ME 14.5.20244
14.5.2024CZEHojková Štěpánka Hlavní závod ZE 16.5.20245
14.5.2024CZEHolfeuer Ondřej Holfík team A AK 15.5.2024103
9.2.2024CZEHolík Vojtěch ML-Tuning Factory racing Hlavní závod M nezaplaceno27
9.5.2024CZEHoloubková Silvie Hlavní závod ZE nezaplaceno6
14.4.2024CZEHolubčák Marek C CK 17.5.2024110
9.5.2024CZEHoráček Vojtěch Hlavní závod MK 10.5.202438
6.2.2024CZEHorák Dominik Profy mtb team Hlavní závod ME nezaplaceno7
12.5.2024CZEJanoušek Tomáš CYKLO PROFI GOLD FREN Hlavní závod M 15.5.202440
5.2.2024CZEKalaba Vladimír Bike team Chrudim Hlavní závod MK nezaplaceno23
12.5.2024CZEKaněra Michal S-Sport MTB team Hlavní závod M nezaplaceno42
12.5.2024CZEKarlík Tobiáš G GK nezaplaceno134
17.4.2024CZEKňourková Dorotka GHOST Junior team B BH 18.4.2024106
17.4.2024CZEKňourková Štěpánka GHOST Junior team B BH 18.4.2024105
9.5.2024CZEKopecký Lukáš Prestige Cycling Team Hlavní závod M40 10.5.202437
11.5.2024CZEKrejčíková Eliška OPLT CYCLING MONTONE Hlavní závod ZK 13.5.202439
8.5.2024CZEKubeček Matouš S-SPORT MTB TEAM E EK 13.5.2024123
16.4.2024CZEKubík Tomáš Open Cycling Academy Hlavní závod M 17.4.202433
14.5.2024CZEKubínová Markéta S-sport MTB team Hlavní závod Z 15.5.202450
27.4.2024CZEKučera Sebastian HSK Cycling team D DK 16.5.2024118
27.4.2024CZEKučerová Elizabeth B BH 16.5.2024107
9.5.2024CZEKudláčková Anna Proofy cycling team Hlavní závod ZE nezaplaceno8
10.3.2024CZELhotáková Adéla Massi Velocoachcz team Hlavní závod ZE nezaplaceno9
13.5.2024CZEMacůrek Filip CYKLOCH RACING TEAM F FK 14.5.2024131
6.5.2024CZEMalá Anna TJ Sokol Horní Jelení G GH 7.5.2024133
12.5.2024CZEMayer Daniel KC Hlinsko Hlavní závod ME 13.5.202410
11.2.2024CZEMorávková Jaroslava Okna-Dveře-Stínicí technika Morávek B BH 21.3.2024104
10.5.2024CZEMrázová Klára Bike pro racing Hlavní závod ZE 11.5.202411
13.5.2024CZENečekal Jan Hlavní závod M40 nezaplaceno46
9.5.2024CZENěmcová Michaela ML TUNING FACTORY RACING Hlavní závod ZE 10.5.202412
14.5.2024CZENovák Jan T.J. Sokol Horní Jelení E EK 15.5.2024125
9.5.2024CZEObstová Kateřina Decathlon Czech cycling Team Hlavní závod ZE 18.5.202413
14.5.2024CZEOuzký Lukáš Hlavní závod M nezaplaceno52
9.5.2024CZEPanchartek Tomáš B BK 10.5.2024108
9.4.2024CZEPatsegon Vladimir Hlavní závod M 16.4.202425
9.5.2024CZEPejšová Kristýna GHOST Team Hlavní závod ZE 10.5.202414
9.2.2024CZEProcházka Lukáš ML TUNING FACTORY RACING Hlavní závod ME 6.5.202415
9.5.2024CZEProkop Matěj S-SPORT MTB TEAM E EK 11.5.2024124
6.2.2024CZERoušar Bohumil CK Pardubice Hlavní závod MK 21.3.202424
13.5.2024CZEŠalová Adriana C CH 14.5.2024113
13.5.2024CZEŠálová Beáta A AH 14.5.2024102
8.2.2024CZEŠedivá Evelína Ústecké centrum cyklistiky Hlavní závod ZE 10.5.202416
4.5.2024CZEŠedivý Pavel Sport Import Hlavní závod M 14.5.202435
13.5.2024CZEŠelmeci Vojtěch North Bike Club Hlavní závod MJ 14.5.202444
5.2.2024CZEŠimek Jakub Cykloprofi Goldfren Hlavní závod ME 26.4.202417
8.4.2024CZESládek Tomáš MONDRAKER Racing team Hlavní závod M 15.5.202430
14.5.2024CZEŠretr Michal S-SPORT MTB TEAM Hlavní závod MK 15.5.202454
14.5.2024CZEŠretrová Lucie S-SPORT MTB TEAM Hlavní závod JZ 15.5.202453
14.5.2024CZEŠtolfa Štěpán HSK Cycling team Hlavní závod ME nezaplaceno18
12.5.2024CZEŠtrych Daniel Hlavní závod MK 13.5.202441
8.5.2024CZESuchánek Adrian S-SPORT MTB TEAM F FK 18.5.2024126
13.5.2024CZEŠumpík Jirka T.J. Sokol Horní Jelení G GK 15.5.2024136
15.4.2024CZESvoboda Marian UNIKOVO MTB Team Hlavní závod M 16.4.202432
5.5.2024CZESvoboda Theodor A AK 6.5.2024101
7.2.2024CZESvoboda Sebastian Fotrik_na_kole Hlavní závod M 21.3.202426
7.5.2024CZESwárovský Michal Proofy cycling team Hlavní závod ME 18.5.202419
30.4.2024CZETáborský Matyáš C CK 30.4.2024112
13.5.2024CZETichý Tomáš Cycli.cz Team Hlavní závod M 14.5.202448
14.5.2024CZETrojan Adam Atom bike Hlavní závod M 15.5.202457
14.5.2024CZETrojan Ladislav AtomBike Hlavní závod M40 15.5.202455
6.3.2024CZEVaniš Patrik BIKE FREAKS HOLICE D DK 27.4.2024116
6.3.2024CZEVaniš Dominik BIKE FREAKS HOLICE E EK 27.4.2024121
9.5.2024CZEVik Samuel S-SPORT MTB TEAM Hlavní závod MJ 12.5.202436
14.5.2024CZEVincenc Ondřej Cyklistickey TEAM Hlavní závod M nezaplaceno56
5.2.2024CZEVinecký Jan G GK nezaplaceno132
7.4.2024CZEVojan Martin Hlavní závod M nezaplaceno29
10.5.2024CZEVondrouš Adam Cyklo Profi Gold Fren D DK 14.5.2024119
10.5.2024CZEVondroušová Karolína Cyklo Profi Gold Fren F FH 15.5.2024129
21.4.2024CZEZajačik Šimon BIKE FREAKS HOLICE D DK 22.4.2024117
12.5.2024CZEZajačiková Eliška BIKE FREAKS HOLICE F FH 13.5.2024130
21.4.2024CZEZajačiková Anežka BIKE FREAKS HOLICE C CH 22.4.2024111
13.5.2024CZEZelinková Eliška B BH 14.5.2024109
13.5.2024CZEZelinková Ema C CH 14.5.2024114
13.5.2024CZEZeman Marek Bike & Ride Libertas Hlavní závod M40 nezaplaceno43