Startovní listina JUNIOR cup - 6. ročník

Statistika přihlášených

Trať
FGH10
DE12
C5
B3
JK3
A1
CHI2
Kategorie
FM1Kluci - 20144
EZ2Dívky - 20184
DM2Kluci - 20183
CZDívky - 20193
DM1Kluci - 20173
EZ1Dívky - 20172
FM2Kluci - 20152
CMKluci - 20192
JM2Kluci - 2011 - 20102
BMKluci - 2020 - kolo/odrážedlo2
IZ1Dívky - 20121
KZ2Dívky - 2011 - 20101
AMKluci - 2021 a mladší - odrážedlo1
BZDívky - 2020 - kolo/odrážedlo1
IZ2Dívky - 20131
HZ2Dívky - 20161
GZ1Dívky - 20141
HZ1Dívky - 20151
GM1Kluci - 20161
Celkem přihlášených36

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
23.2.2024CZEDubrovská Julie HK 1 km CZ 6.6.20240
20.2.2024CZEDubrovská Tereza 4,4 km HZ1 6.6.20240
3.6.2024CZEDúcká Edita GHOST Junior team 8,8 km IZ2 3.6.20240
3.6.2024CZEDúcký Ondřej GHOST Junior team 11 km JM2 3.6.20240
9.2.2024CZEHannay Kateřina Ann Expres CZ - BMD Team Kolín 8,8 km IZ1 10.2.20240
27.2.2024CZEHavlíčková Eliška GHOST Junior Team 11 km KZ2 27.5.20240
28.5.2024CZEHnídková Veronika 1 km CM nezaplaceno0
14.4.2024CZEHolubčák Marek 2,2 km DM1 nezaplaceno0
14.2.2024CZEHorák Jonáš Talent Bike Cycling Team 2,2 km DM2 8.3.20240
14.2.2024CZEHorák Jakub Talent Bike Cycling Team 4,4 km FM1 8.3.20240
24.1.2024CZEHořeňovská Nela Ghost Junior TEAM 4,4 km GZ1 24.1.20240
26.1.2024CZEHořeňovský Matěj Ghost Junior TEAM 4,4 km GM1 10.2.20240
24.1.2024CZEHruška Antonín Ghost Junior Team 2,2 km DM2 24.1.20240
24.1.2024CZEHrušková Rozálie Ghost Junior Team 1 km BZ 24.1.20240
27.5.2024CZEJanáčková Alžběta 1 km CZ 27.5.20240
27.5.2024CZEJanáčková Magdaléna 2,2 km EZ1 27.5.20240
30.5.2024CZEKňourková Štěpánka GHOST Junior Team 2,2 km EZ2 6.6.20240
30.5.2024CZEKňourková Dorotka GHOST Junior Team 2,2 km EZ2 6.6.20240
26.4.2024CZEKopfsteinová Eliška PROFI SPORT CHEB 2,2 km EZ2 nezaplaceno0
2.6.2024CZEMarek Matouš 200 m AM 3.6.20240
11.2.2024CZEMorávková Jaroslava Okna-Dveře-Stínicí technika Morávek 1 km CZ 8.3.20240
6.5.2024CZENuc Xavier 1 km BM 27.5.20240
19.3.2024CZEPospíšil Štěpán 2,2 km DM2 nezaplaceno0
8.5.2024CZERathaus Damian 4,4 km FM2 9.5.20240
2.6.2024CZESamková Sofie 2,2 km EZ2 nezaplaceno0
2.6.2024CZESchejbal Jakub 1 km CM 3.6.20240
30.5.2024CZESokolář Hubert 1 km BM 30.5.20240
9.2.2024CZESoukup Jan Expres CZ - BMD Team Kolín 2,2 km DM1 nezaplaceno0
27.5.2024CZEŠrámová Rozálie 4,4 km HZ2 29.5.20240
9.2.2024CZESvoboda Štěpán REXONIX KOVO PRAHA 4,4 km FM1 nezaplaceno0
30.5.2024CZETsubera Míša GHOST junior team 11 km JM2 nezaplaceno0
17.2.2024CZEVaněk Lubor Cykloklub Jičín 2,2 km DM1 nezaplaceno0
17.2.2024CZEVaněk Matěj Cykloklub Jičín 4,4 km FM1 nezaplaceno0
1.6.2024CZEVaněk Jakub EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN 4,4 km FM1 3.6.20240
4.6.2024CZEZajačik Šimon BIKE FREAKS HOLICE 4,4 km FM2 6.6.20240
4.6.2024CZEZajačiková Anežka BIKE FREAKS HOLICE 2,2 km EZ1 6.6.20240