Startovní listina ŠNEK RACE 2024 - dětský závod

Statistika přihlášených

Trať
A287
A357
A156
A429
Kategorie
D9Děti 7-9 let87
D12Děti 10-12 let57
D6Děti 4-6 let56
D14Děti 13-14 let29
Celkem přihlášených229

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
4.5.2024CZEAdam Kryštof O fous rychlejší 1 km / 10 překážek D6 6.5.2024
16.2.2024CZEAndrlová Nela 1 km / 10 překážek D9 17.2.2024
23.5.2024CZEAndrlová Anička taliani 1 km / 10 překážek D9 26.5.2024
19.2.2024CZEBarcalová Nikola LVI 1 km / 10 překážek D14 26.2.2024
19.2.2024CZEBartoš Jakub LVI 1 km / 10 překážek D9 26.2.2024
31.5.2024CZEBěleš Jaroslav 1 km / 10 překážek D6 2.6.2024
31.5.2024CZEBělešová Monika 1 km / 10 překážek D14 2.6.2024
19.2.2024CZEBělič Valdemar 1 km / 10 překážek D12 25.2.2024
19.2.2024CZEBělič Teodor 1 km / 10 překážek D12 25.2.2024
14.6.2024CZEBenešová Ella 1 km / 10 překážek D9 15.6.2024
16.2.2024CZEBeníček Antonín 1 km / 10 překážek D9 20.2.2024
24.4.2024CZEBláha Vojtěch 1 km / 10 překážek D6 25.4.2024
5.2.2024CZEBlažek Vojta Šneci 1 km / 10 překážek D12 5.2.2024
5.2.2024CZEBlažek Ondra Šneci 1 km / 10 překážek D9 5.2.2024
19.2.2024CZEBoleš Daniel LVI 1 km / 10 překážek D9 26.2.2024
16.6.2024CZEBoštík Matyáš 1 km / 10 překážek D9 17.6.2024
26.5.2024CZEBoušková Markéta 1 km / 10 překážek D9 27.5.2024
14.2.2024CZEBrabcová Ema 1 km / 10 překážek D6 21.2.2024
14.2.2024CZEBrabec Vojtěch 1 km / 10 překážek D9 21.2.2024
19.2.2024CZEBrabenec Matěj 1 km / 10 překážek D6 22.2.2024
12.4.2024CZEBubenik Max Josef SPARTAN Decin - SOKOL Maxicky 1 km / 10 překážek D6 13.4.2024
12.5.2024CZEBucek Matyáš 1 km / 10 překážek D9 13.5.2024
15.4.2024CZEBurešová Stela 1 km / 10 překážek D9 16.4.2024
7.5.2024CZEČecháková Elen SPARTAN Děčín - SOKOL Maxičky 1 km / 10 překážek D12 8.5.2024
22.2.2024CZEČeška Vašek 1 km / 10 překážek D9 23.2.2024
22.2.2024CZEČeška Vojětch 1 km / 10 překážek D12 23.2.2024
13.4.2024CZEChorouš Ondřej OCR kids Poděbrady 1 km / 10 překážek D12 20.4.2024
13.4.2024CZEChorouš Matouš OCR kids Poděbrady 1 km / 10 překážek D9 20.4.2024
10.5.2024CZEChoutka Matěj Dolní Pustevna 1 km / 10 překážek D9 10.5.2024
21.4.2024CZEDarebný Štěpán SKP Maják 1 km / 10 překážek D9 24.4.2024
17.1.2024CZEDitrrich Pavel 1 km / 10 překážek D12 19.1.2024
23.4.2024CZEEliáš Matěj Gladiators 1 km / 10 překážek D6 30.4.2024
2.5.2024CZEFialová Elena Šneci 1 km / 10 překážek D9 2.5.2024
24.4.2024CZEFíla Jonáš Gladiators 1 km / 10 překážek D6 1.5.2024
14.2.2024CZEFišer Marek 1 km / 10 překážek D12 15.2.2024
29.5.2024CZEGálová Veronika žádný 1 km / 10 překážek D9 6.6.2024
19.4.2024CZEGoldammer Vít Fojtovice Tour 1 km / 10 překážek D14 21.4.2024
10.5.2024CZEGruntorád Miroslav Dolní Pustevna 1 km / 10 překážek D9 10.5.2024
10.4.2024CZEHakl David Rytíři DDM Děčín 1 km / 10 překážek D12 18.4.2024
24.3.2024CZEHartvich Aneta 1 km / 10 překážek D6 31.3.2024
24.3.2024CZEHartvich Filip 1 km / 10 překážek D6 31.3.2024
7.5.2024CZEHauser Zdeněk Dolní Poustevna 1 km / 10 překážek D9 7.5.2024
14.6.2024CZEHavel Eliáš 1 km / 10 překážek D9 20.6.2024
1.2.2024CZEHavel Lukáš 1 km / 10 překážek D9 3.2.2024
18.5.2024CZEHavlíček Jan 1 km / 10 překážek D6 18.5.2024
14.6.2024CZEHavlová Eliška 1 km / 10 překážek D14 20.6.2024
20.4.2024CZEHoffmannová Viola 1 km / 10 překážek D9 23.4.2024
18.2.2024CZEHöll Daniel 1 km / 10 překážek D9 20.2.2024
5.3.2024CZEHonců Jan 1 km / 10 překážek D12 5.3.2024
6.5.2024CZEHonzík Ondřej Paroháči 1 km / 10 překážek D6 8.5.2024
6.5.2024CZEHonzíková Terezka Paroháči 1 km / 10 překážek D6 8.5.2024
6.5.2024CZEHonzíková Rozálka Paroháči 1 km / 10 překážek D12 8.5.2024
18.4.2024CZEHora Michal 1 km / 10 překážek D12 19.4.2024
19.1.2024CZEHorváth Jiří 1 km / 10 překážek D12 21.1.2024
29.4.2024CZEHrabčák František Hrabčákovi 1 km / 10 překážek D9 7.5.2024
14.4.2024CZEHrobar Marek 1 km / 10 překážek D6 16.4.2024
10.5.2024CZEHrudka Jan 1 km / 10 překážek D9 10.5.2024
18.4.2024CZEHubálková Nela 1 km / 10 překážek D12 19.4.2024
26.4.2024CZEHubený Vojtěch 1 km / 10 překážek D9 30.4.2024
26.4.2024CZEHubený Marek 1 km / 10 překážek D14 30.4.2024
8.4.2024CZEJehlička Jakub HC Děčin 1 km / 10 překážek D9 12.4.2024
19.4.2024CZEJelínek Jakub 1 km / 10 překážek D9 20.4.2024
12.2.2024CZEJeřábek Čestmír 1 km / 10 překážek D9 17.2.2024
13.2.2024CZEJireš Jakub 1 km / 10 překážek D12 14.2.2024
17.1.2024CZEJohnová Nela 1 km / 10 překážek D12 18.1.2024
26.4.2024CZEJonáš Martin 1 km / 10 překážek D6 27.4.2024
15.4.2024CZEKadeřábek Vincent 1 km / 10 překážek D12 16.4.2024
15.4.2024CZEKadeřábková Malvína 1 km / 10 překážek D9 16.4.2024
3.5.2024CZEKadlec Kvido 1 km / 10 překážek D9 10.5.2024
12.5.2024CZEKalvach Mikuláš 1 km / 10 překážek D12 13.5.2024
19.2.2024CZEKamenický Daniel 1 km / 10 překážek D9 29.2.2024
10.5.2024CZEKanaloš Miroslav Dolní Pustevna 1 km / 10 překážek D9 10.5.2024
13.6.2024CZEKleinpeter Dominik 1 km / 10 překážek D9 20.6.2024
13.2.2024CZEKlika Aleš 1 km / 10 překážek D9 13.2.2024
19.2.2024CZEKliková Karolína LVÍČATA 1 km / 10 překážek D6 26.2.2024
3.4.2024CZEKohoutová Adéla Zápas Varnsdorf 1 km / 10 překážek D9 4.4.2024
20.6.2024CZEkolářová sofie rozběháme kamenici 1 km / 10 překážek D9 20.6.2024
24.1.2024CZEKolesa Petr 1 km / 10 překážek D14 28.1.2024
10.5.2024CZEKolompár Štěpán Dolní Pustevna 1 km / 10 překážek D9 10.5.2024
10.5.2024CZEKolompárová Julie Dolní Pustevna 1 km / 10 překážek D9 10.5.2024
24.3.2024CZEKopáč Filip OCR team Kladno 1 km / 10 překážek D9 30.3.2024
24.3.2024CZEKopáčová Veronika OCR team Kladno 1 km / 10 překážek D6 30.3.2024
17.4.2024CZEKopecká Kateřina Fitness by Věra 1 km / 10 překážek D9 24.4.2024
21.2.2024CZEKopecký Jonáš 1 km / 10 překážek D12 1.3.2024
21.2.2024CZEKopecký Vojta 1 km / 10 překážek D14 1.3.2024
19.2.2024CZEKrál Ondřej LVÍČATA 1 km / 10 překážek D6 26.2.2024
13.2.2024CZEKrál Matoušek 1 km / 10 překážek D6 14.2.2024
19.2.2024CZEKrálová Viktorie LVI 1 km / 10 překážek D12 26.2.2024
28.1.2024CZEKrejčí Jáchym Šneci 1 km / 10 překážek D9 28.1.2024
15.6.2024CZEKremla Dan Florbal Děčín 1 km / 10 překážek D12 16.6.2024
19.2.2024CZEKsandr Jan LVI 1 km / 10 překážek D12 26.2.2024
19.2.2024CZEKsandr Martin LVÍČATA 1 km / 10 překážek D6 26.2.2024
6.5.2024CZEKučera Karel Elitní jelita 1 km / 10 překážek D6 7.5.2024
19.2.2024CZEKunc Metoděj Kunecovi 1 km / 10 překážek D6 25.2.2024
19.2.2024CZEKunc Matouš Kunecovi 1 km / 10 překážek D9 25.2.2024
19.2.2024CZEKuncová Mariána Kunecovi 1 km / 10 překážek D6 25.2.2024
20.1.2024CZEkuruc Libor zachranari 1 km / 10 překážek D12 27.1.2024
19.2.2024CZELehroch Vojtěch LVÍČATA 1 km / 10 překážek D9 26.2.2024
21.4.2024CZELíska Vojtěch Venca a Lísčata 1 km / 10 překážek D6 29.4.2024
21.4.2024CZELísková Nela Venca a Lísčata 1 km / 10 překážek D9 29.4.2024
14.3.2024CZELoubek Eliáš 1 km / 10 překážek D12 15.3.2024
19.2.2024CZELoukota Štěpán LVI 1 km / 10 překážek D9 26.2.2024
28.1.2024ITAMarangi eduard taliani 1 km / 10 překážek D9 30.1.2024
28.1.2024ITAMarangi Paolo Taliáni 1 km / 10 překážek D12 29.1.2024
9.2.2024CZEMarkéta Kudlová Šneci Chřibská 1 km / 10 překážek D14 9.2.2024
8.4.2024CZEMatějáková Daniela 1 km / 10 překážek D14 12.4.2024
8.4.2024CZEMatějáková Gabriela 1 km / 10 překážek D12 12.4.2024
14.2.2024CZEMatejka Viktor 1 km / 10 překážek D9 20.2.2024
14.6.2024CZEMatoušek Pavel 1 km / 10 překážek D6 15.6.2024
10.5.2024CZEMaule Michal Dolní Pustevna 1 km / 10 překážek D12 10.5.2024
23.6.2024CZEMenzel Gabriela Nela Křenice Stars 1 km / 10 překážek D9 24.6.2024
3.3.2024CZEMezera Jakub 1 km / 10 překážek D9 5.3.2024
3.3.2024CZEMezera Jan 1 km / 10 překážek D12 5.3.2024
19.2.2024CZEMíková Adéla LVI 1 km / 10 překážek D14 26.2.2024
5.2.2024CZEMILER ROSTISLAV 1 km / 10 překážek D12 9.2.2024
5.2.2024CZEMILEROVÁ MARKÉTA 1 km / 10 překážek D12 9.2.2024
4.5.2024CZEMüllerová Viktorie O fous rychlejší 1 km / 10 překážek D6 11.5.2024
17.4.2024CZENácar Maxim HC Děčín 1 km / 10 překážek D6 20.4.2024
17.4.2024CZENácar Matyáš HC Děčín 1 km / 10 překážek D9 20.4.2024
19.2.2024CZENavrátil Jakub LVÍČATA 1 km / 10 překážek D9 26.2.2024
13.2.2024CZENovák Lukáš Šneci 1 km / 10 překážek D9 13.2.2024
29.5.2024CZENovák Michael Šneci 1 km / 10 překážek D6 29.5.2024
12.5.2024CZENovák Benedikt 1 km / 10 překážek D6 13.5.2024
13.2.2024CZENovák Tadeáš Šneci 1 km / 10 překážek D9 13.2.2024
18.2.2024CZENovotná Karolína Sprajťáci 1 km / 10 překážek D9 20.2.2024
4.5.2024CZEOtradovský Josef SAK 1 km / 10 překážek D14 11.5.2024
19.2.2024CZEPalme Michal LVÍČATA 1 km / 10 překážek D9 26.2.2024
19.2.2024CZEPalme Marianna LVÍČATA 1 km / 10 překážek D6 26.2.2024
20.1.2024CZEPanoch štěpán zachranari 1 km / 10 překážek D12 28.1.2024
14.6.2024CZEPaserinová Amálie 1 km / 10 překážek D6 15.6.2024
12.5.2024CZEPavlata Lukas SPARTAN Děčín - Sokol Maxičky 1 km / 10 překážek D9 13.5.2024
12.5.2024CZEPavlata Tomáš SPARTAN Děčín - Sokol Maxičky 1 km / 10 překážek D9 13.5.2024
18.4.2024CZEPavlyshche Ivan Spartan Děčín -Sokol Maxičky 1 km / 10 překážek D12 21.4.2024
18.4.2024CZEPavlyshche Maksym Spartan Děčín -Sokol Maxičky 1 km / 10 překážek D9 21.4.2024
19.2.2024CZEPejčoch Pavel LVI 1 km / 10 překážek D14 26.2.2024
18.4.2024CZEPeleška Vojtěch 1 km / 10 překážek D6 20.4.2024
18.4.2024CZEPeleška Adam 1 km / 10 překážek D6 20.4.2024
12.2.2024CZEPešková Ellen 1 km / 10 překážek D6 14.2.2024
19.2.2024CZEPetrásek Dominik LVI 1 km / 10 překážek D9 26.2.2024
12.4.2024CZEPetřík Jan 1 km / 10 překážek D14 13.4.2024
17.2.2024CZEPetrikova Aneta Libuše 1 km / 10 překážek D12 18.2.2024
18.2.2024CZEPilař Marek 1 km / 10 překážek D12 20.2.2024
18.2.2024CZEPilařová Nikol High society DC crew 1 km / 10 překážek D6 20.2.2024
9.4.2024CZEProcházka Tomáš SPARTAN Děčín - SOKOL Maxičky 1 km / 10 překážek D12 17.4.2024
18.4.2024CZEProcházka David Spartan Děčín KIDS 1 km / 10 překážek D12 19.4.2024
18.4.2024CZEProcházková Zuzana Spartan Děčín KIDS 1 km / 10 překážek D14 19.4.2024
19.2.2024CZEProkes Matej 1 km / 10 překážek D12 20.2.2024
19.2.2024CZEProkesova Magda 1 km / 10 překážek D9 20.2.2024
14.2.2024CZEProkop JAN 1 km / 10 překážek D6 17.2.2024
20.5.2024CZEProšková Anna 1 km / 10 překážek D6 22.5.2024
21.5.2024CZEPtáčková Anna 1 km / 10 překážek D6 22.5.2024
26.2.2024CZEPunčochář Robert 1 km / 10 překážek D12 1.3.2024
11.4.2024CZEPunda Gabriel 1 km / 10 překážek D6 12.4.2024
11.4.2024CZEPunda Samuel DreamTeam 1 km / 10 překážek D12 12.4.2024
9.5.2024CZEReindl Matěj 1 km / 10 překážek D6 10.5.2024
9.5.2024CZEReindl Tomáš 1 km / 10 překážek D6 16.5.2024
12.5.2024CZEReindlová Zuzana Vochechule 1 km / 10 překážek D12 17.5.2024
3.5.2024CZERenc Jaroslav 1 km / 10 překážek D12 7.5.2024
20.1.2024CZErichter niky zachranari 1 km / 10 překážek D14 28.1.2024
19.1.2024CZERickardt Matěj 1 km / 10 překážek D6 21.1.2024
19.1.2024CZERickardt Jakub 1 km / 10 překážek D12 22.1.2024
18.1.2024CZEŘíha Rostislav 1 km / 10 překážek D9 19.1.2024
18.2.2024CZERoček Jakub High society DC crew 1 km / 10 překážek D9 20.2.2024
18.2.2024CZERoček Vladimir High society DC crew 1 km / 10 překážek D12 20.2.2024
26.2.2024CZERýdlová Natálie 1 km / 10 překážek D6 1.3.2024
22.1.2024CZESchäfer Berenika Marta 1 km / 10 překážek D9 23.1.2024
10.5.2024CZESchmidt Arthur Dolní Pustevna 1 km / 10 překážek D9 10.5.2024
18.2.2024CZESchwan Daniel Northgym Děčín 1 km / 10 překážek D9 26.2.2024
20.1.2024CZEseidlova zuzana zachranari 1 km / 10 překážek D14 28.1.2024
13.2.2024CZEŠeps Damián 1 km / 10 překážek D14 15.2.2024
18.4.2024CZEŠindelářová Marie TJ slovan Varnsdorf zápas 1 km / 10 překážek D14 19.4.2024
21.2.2024CZEŠlambora Štěpán Spartan Sokol Maxičky 1 km / 10 překážek D9 22.2.2024
21.2.2024CZEŠlambora Adam Spartan Sokol Maxičky 1 km / 10 překážek D12 22.2.2024
14.5.2024CZESlánková Terezie 1 km / 10 překážek D9 15.5.2024
14.5.2024CZESlánková Yvetta 1 km / 10 překážek D14 15.5.2024
19.4.2024CZESlepčík Daniel KIA RACE TEAM 1 km / 10 překážek D9 23.4.2024
17.2.2024CZESlepčík Máťa 1 km / 10 překážek D9 22.2.2024
17.2.2024CZESlepčíková Natálka 1 km / 10 překážek D6 22.2.2024
20.2.2024CZESlončik Lukáš 1 km / 10 překážek D12 21.2.2024
16.6.2024CZESmutný Lukáš 1 km / 10 překážek D9 20.6.2024
9.2.2024CZESobota Jiří Giboni Rybniště 1 km / 10 překážek D6 10.2.2024
9.2.2024CZESobotová Anna Giboni 1 km / 10 překážek D12 10.2.2024
24.3.2024CZEŠpiřík David SpoluToDame 1 km / 10 překážek D6 29.3.2024
24.3.2024CZESpirikova Terezka 1 km / 10 překážek D9 29.3.2024
30.1.2024CZEStaněk Ladislav #StaréNěmVolHy# 1 km / 10 překážek D12 2.2.2024
2.2.2024CZEStaněk Jaroslav #StaréNěmVolHy# 1 km / 10 překážek D14 3.2.2024
30.1.2024CZEŠtarmanová Mia 1 km / 10 překážek D12 31.1.2024
10.5.2024CZEŠtěpánek Vlastimil Dolní Pustevna 1 km / 10 překážek D6 10.5.2024
21.2.2024CZEStrecker Jakub 1 km / 10 překážek D6 1.3.2024
15.4.2024CZEStrihavka Elias SPARTAN Děčín- Sokol Maxicky 1 km / 10 překážek D6 20.4.2024
15.4.2024CZEStrihavka Krystof SPARTAN Děčín- Sokol Maxicky 1 km / 10 překážek D9 20.4.2024
12.2.2024CZEStřílková Šárka Šneci 1 km / 10 překážek D14 12.2.2024
12.4.2024CZEŠvácha Petr SPARTAN Děčín – SOKOL Maxičky 1 km / 10 překážek D14 16.4.2024
21.5.2024CZEŠvehla Žofie 1 km / 10 překážek D6 28.5.2024
16.2.2024CZEŠvihořík Daniel 1 km / 10 překážek D6 17.2.2024
16.2.2024CZEŠvihoříková Nikola 1 km / 10 překážek D12 17.2.2024
2.5.2024CZESyrůček Kryštof 1 km / 10 překážek D12 9.5.2024
9.4.2024CZETekula Peter 1 km / 10 překážek D9 16.4.2024
14.6.2024CZEToman Theodor 1 km / 10 překážek D6 15.6.2024
14.6.2024CZETomanova Zoe 1 km / 10 překážek D9 15.6.2024
28.2.2024CZETrepeš Nicolas OCR Česká Lípa 1 km / 10 překážek D6 1.3.2024
6.2.2024CZETrnka Václav Záchranáři 1 km / 10 překážek D14 14.2.2024
19.2.2024CZETurčínek Tobiáš 1 1 km / 10 překážek D9 22.2.2024
19.2.2024CZETurčínek Tadeáš 1 1 km / 10 překážek D12 22.2.2024
21.4.2024CZEUšelíková Rozálie 1 km / 10 překážek D9 28.4.2024
13.5.2024CZEVejvodová Viktorie SPARTAN Děčín - SOKOL Maxičky 1 km / 10 překážek D12 14.5.2024
10.4.2024CZEVlach Matyáš 1 km / 10 překážek D9 13.4.2024
9.4.2024CZEVlach Jakub 1 km / 10 překážek D9 13.4.2024
13.2.2024CZEVlach Karel Giboni race 1 km / 10 překážek D12 14.2.2024
13.2.2024CZEVlachová Adina Giboni race 1 km / 10 překážek D9 14.2.2024
13.2.2024CZEVlachová Anežka Giboni 1 km / 10 překážek D12 14.2.2024
3.5.2024CZEVnenk Amálie T.E.A.M. 1 km / 10 překážek D6 4.5.2024
4.3.2024CZEVojtěchová Daniela Giboni Rybniště 1 km / 10 překážek D9 12.3.2024
12.4.2024CZEVoldřich Jan Petr 1 km / 10 překážek D14 13.4.2024
27.5.2024CZEVoldřich Petr Jan 1 km / 10 překážek D9 28.5.2024
19.2.2024CZEWaldhauser Matyáš 1 km / 10 překážek D6 21.2.2024
19.2.2024CZEWalterová Vanesa LVI 1 km / 10 překážek D14 26.2.2024
19.2.2024CZEWalterová Natálie LVI 1 km / 10 překážek D14 26.2.2024
19.2.2024CZEWeinstein Nikolas 1 km / 10 překážek D6 20.2.2024
20.4.2024CZEWicherek Marek SPARTAN Decin - SOKOL Maxicky 1 km / 10 překážek D12 25.4.2024
20.4.2024CZEWicherek Jiri SPARTAN Decin - SOKOL Maxicky 1 km / 10 překážek D12 25.4.2024
8.4.2024CZEZachová Anna 1 km / 10 překážek D14 12.4.2024
16.2.2024CZEZáhrobský Miroslav 1 km / 10 překážek D14 17.2.2024
12.5.2024CZEZajan Maxmilián 1 km / 10 překážek D9 13.5.2024
19.2.2024CZEŽána Vlastislav 1 1 km / 10 překážek D14 22.2.2024
3.2.2024CZEZdvihal Daniel The Zdvihals team 1 km / 10 překážek D9 4.2.2024
27.3.2024CZEŽvachta Jakub 1 km / 10 překážek D9 29.3.2024
27.3.2024CZEŽvachtová Leontýna 1 km / 10 překážek D9 29.3.2024
27.3.2024CZEŽvachtová Kristýna 1 km / 10 překážek D12 29.3.2024