Startovní listina ŠNEK RACE 2024 - neděle

Statistika přihlášených

Trať
5km31
F2
Kategorie
MMuži 21
ZŽeny 10
FFUN2
Celkem přihlášených33

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
11.6.2024CZEChňapková Klára + Jana Kubelková Holky z Béčka 5 km/15 překážek + Z nezaplaceno
13.4.2024CZEDe Bolle Laura SPARTAN Děčín – SOKOL Maxičky 5 km/15 překážek + Z 16.4.2024
13.4.2024BELDe Bolle Seth SPARTAN Děčín – SOKOL Maxičky 5 km/15 překážek + M 14.4.2024
28.1.2024CZEHalamkova Veronika mamina FUN F 29.1.2024
31.5.2024CZEHoberlant Ladislav 5 km/15 překážek + M 3.6.2024
16.2.2024CZEJelenčiak Dominik MUD Obstacle Team FUN F 20.2.2024
16.2.2024CZEJelenčiak Lukáš MUD Obstacle Team 5 km/15 překážek + M 20.2.2024
16.2.2024CZEJelenčiaková Petra MUD Obstacle Team 5 km/15 překážek + Z 20.2.2024
16.2.2024CZEKala Petr 5 km/15 překážek + M 17.2.2024
20.4.2024CZEKobližková Eva Rozběháme Kamenici 5 km/15 překážek + Z 23.4.2024
16.4.2024CZEkolář slávek rozběháme kamenici 5 km/15 překážek + M 21.4.2024
3.6.2024CZEKonrád Tomáš MUD Obstacle Team 5 km/15 překážek + M 3.6.2024
29.5.2024CZEKubelková Jana + Klára Chňapková Spartan Training Group Česká Lípa 5 km/15 překážek + Z 4.6.2024
4.6.2024CZEKubíček Antonín + Tichá Alžběta + Glaserová Marika Jelení elita 5 km/15 překážek + M 7.6.2024
6.5.2024CZEKučera Martin + Kučerova Petra + Ulrych Martin Elitní Jelita 5 km/15 překážek + M 13.5.2024
6.5.2024CZEKučerová Petra + Martin Kučera + Martin Ulrych Elitní jelita 5 km/15 překážek + Z 12.5.2024
10.4.2024CZEManolevski Michael 5 km/15 překážek + M 17.4.2024
27.5.2024CZEMänzelová Michaela Šneci 5 km/15 překážek + Z 27.5.2024
12.2.2024CZEMužík Miroslav Degens Liberec 5 km/15 překážek + M 13.2.2024
19.4.2024CZENOVÁKOVÁ JANA rozběháme kamenici 5 km/15 překážek + Z 21.4.2024
5.6.2024CZEPavelka Petr Šneci 5 km/15 překážek + M 5.6.2024
29.2.2024CZEPečený Dominik 5 km/15 překážek + M 1.3.2024
29.2.2024CZEPečený Michal 5 km/15 překážek + M 1.3.2024
10.5.2024CZESolc Ivan Rozběháme Kamenici 5 km/15 překážek + M 14.5.2024
20.4.2024CZEŠpaček Pavel Rozbeháme Kamenici 5 km/15 překážek + M 21.4.2024
16.5.2024CZEStárek Tomáš Elitní jelita 5 km/15 překážek + M 17.5.2024
16.5.2024CZEStárková Markéta Elitní jelita 5 km/15 překážek + Z 22.5.2024
10.4.2024CZETarnóczy Jakub MUD Obstacle Team 5 km/15 překážek + M 16.4.2024
10.4.2024CZETarnóczy Miroslav MUD Obstacle Team 5 km/15 překážek + M 16.4.2024
4.6.2024CZETichá Alžběta + Marika Glaserová + Antonín Kubíček Vše pro dětské skupiny 5 km/15 překážek + Z 4.6.2024
5.5.2024CZEUlrych Martin + Kučera Martin + Kučerová Petra Elitní Jelita 5 km/15 překážek + M 6.5.2024
24.5.2024CZEVaverka Vojtěch Vojkač 5 km/15 překážek + M 25.5.2024
4.6.2024CZEVlček Jan 5 km/15 překážek + M 10.6.2024