Startovní listina BTL Veřejné plavecké závody

Statistika přihlášených

Trať
50m40
25m25
100m30
Kategorie
D3Žákyně 12 - 13 let19
D2Žákyně 10 - 11 let13
M2Muži 40 a více let12
H3Žáci 12 - 13 let11
M1Muži 18 - 39 let7
D1Žákyně 8 - 9 let5
H4Žáci 14 - 15 let5
D4Žákyně 14 - 15 let5
H2Žáci 10 - 11 let4
Z1Ženy 18 - 39 let4
Z2Ženy 40 a více let3
H1Žáci 8 - 9 let3
H5Dorostenky 16 - 17 let2
D5Dorostenci 16 - 17 let2
Celkem přihlášených95

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
16.2.2024CZEBarátová Ema SC Řepy 25m D2 17.2.20240
16.2.2024CZEBorovec Robin SC Řepy 50m H3 17.2.20240
8.1.2024CZEBumbálek Vítek Divišov 50m H3 9.1.20240
19.2.2024CZEChmátal David Tri klub Příbram 100m M1 19.2.20240
19.2.2024CZEChmátalová Klára Senohraby 25m D2 22.2.20240
19.2.2024CZEChmátalová Lucie Senohraby 50m D3 22.2.20240
19.2.2024CZEChmelík Tomáš TRI-SKI Horní Počernice 50m H4 21.2.20240
7.1.2024CZEChomická Nela Čochtánek Benešov 25m D1 8.1.20240
26.1.2024CZEDoležalová Ella Divišov 25m D1 27.1.20240
18.2.2024CZEDoupovec Petr Lštění 100m M2 20.2.20240
28.1.2024CZEDubová Gabriela JJ team 50m D3 29.1.20240
3.2.2024CZEDupraz Yann LBS sport team 50m H4 5.2.20240
10.1.2024CZEEremka Libor Humpolec 100m M1 19.1.20240
27.1.2024CZEGabriel Max Netvořice 25m H2 28.1.20240
24.1.2024CZEHavel Vojtěch Triski HP 50m H3 26.1.20240
7.1.2024CZEHlaváček Martin Poříčí nad Sázavou 25m H2 8.1.20240
28.1.2024CZEHonců Adéla JJ team 25m D2 29.1.20240
6.2.2024CZEHorák Martin Praha 50m H3 7.2.20240
12.1.2024CZEHorák Daniel SKK Spartak Čtyřkoly 100m D5 18.1.20240
12.1.2024CZEHorák Laďa SKK Spartak Čtyřkoly 100m M2 18.1.20240
16.2.2024CZEHoráková Adéla SC Řepy 50m D4 17.2.20240
28.1.2024CZEHrubcová Kateřina JJ team 25m D2 29.1.20240
18.2.2024CZEJahoda Vojtěch Triatlon team Tábor 100m M1 18.2.20240
19.2.2024CZEJahoda Michal TT Astra Konopiště 100m M2 19.2.20240
16.2.2024CZEKaplická Emílie SC Řepy 50m D3 17.2.20240
10.1.2024CZEKaucká Petra Nová Ves 25m D2 19.1.20240
10.1.2024CZEKaucká Tereza Nová Ves 50m D3 19.1.20240
22.1.2024CZEKlápa Lukáš Benešov 50m H3 23.1.20240
7.1.2024CZEKohoutková Nina Vrchotovy Janovice 50m D4 8.1.20240
28.1.2024CZEKolářová Anna JJ team 50m D3 29.1.20240
4.2.2024CZEKrálová Anna Benešov 25m D1 5.2.20240
15.1.2024CZEKřivánková Hana Benešov 100m Z2 20.1.20240
6.1.2024CZEKudibalová Nella Benešov 50m D4 8.1.20240
18.2.2024CZELajpertova Lea DDM Benesov 25m D2 19.2.20240
18.2.2024CZELejček Jan MSZ Benešov 25m H2 19.2.20240
27.1.2024CZELomoz Radim Týnec nad Sázavou 50m H3 30.1.20240
11.1.2024CZELukeš Jan LBS sport team 50m H3 12.1.20240
26.1.2024CZEMáca Lukáš BTL 100m M2 26.1.20240
19.12.2023CZEMahagoni Marek Triatlon Konopiště 100m M2 23.12.20230
19.2.2024CZEMahagoni Ema ČESYK 25m D1 19.2.20240
19.2.2024CZEMahagoni Jana ČESYK 100m Z1 19.2.20240
13.1.2024CZEMalcová Agáta Tri-ski Horní Počernice 50m D4 14.1.20240
23.1.2024CZEMatuška Václav Sportovní spolek Poříčí 100m M2 24.1.20240
20.2.2024CZEMoravčíková Daricha Lešany 100m Z2 23.2.20240
21.2.2024CZENepraš Robert Benešov 25m H1 23.2.20240
21.2.2024CZENepraš Matouš Benešov 50m H3 23.2.20240
6.1.2024CZENerad Lukáš Benešov 50m H3 7.1.20240
11.1.2024CZENeumann Josef SKK SPARTAK ČTYŘKOLY 100m M2 12.1.20240
11.1.2024CZENeumannová Šárka SKK SPARTAK ČTYŘKOLY 100m Z1 12.1.20240
9.2.2024CZENovák Ondřej Benešov 25m H2 10.2.20240
3.2.2024CZENovák Pavel Benešov 100m M2 10.2.20240
19.2.2024CZENovotná Anežka SC Řepy 50m D3 20.2.20240
18.1.2024CZEPapíková Lucie Divišov 50m D3 20.1.20240
29.1.2024CZEPavlík Miroslav Tk Benešov 25m H1 30.1.20240
6.1.2024CZEPirout Šimon Triski Horní Počernice 50m H3 7.1.20240
6.1.2024CZEPirout Matěj Triski Horní Počernice 50m H4 7.1.20240
8.1.2024CZEPohunková Anna Poříčí nad Sázavou 100m H5 9.1.20240
8.1.2024CZEPohunková Lucie Poříčí nad Sázavou 100m H5 9.1.20240
8.1.2024CZEPohunková Klára Poříčí nad Sázavou 100m Z1 9.1.20240
6.1.2024CZEPřemyslovská Olga Benešov 25m D1 16.1.20240
17.2.2024CZEPriputen Michal Malé Přílepy 100m M2 18.2.20240
10.2.2024CZEProstřední Patrik Havličkův Brod 100m M1 11.2.20240
5.2.2024CZEŘada Kryštof Čerčany 50m H3 8.2.20240
5.2.2024CZEŘada Vojtěch Čerčany 50m H4 7.2.20240
17.2.2024CZERezek Tomáš Drachkov 25m H1 20.2.20240
7.2.2024CZERůžičková Eliška Houmr run 100m Z2 8.2.20240
7.2.2024CZERůžičková Zuzana Houmr run 50m D3 8.2.20240
7.2.2024CZERůžičková Eliška Houmr run 25m D2 8.2.20240
28.1.2024CZESchickerová Anna JJ team 50m D3 29.1.20240
15.1.2024CZEŠevčík Jan Olbramovice 100m M2 25.1.20240
21.2.2024CZESimandlová Anežka JJ team 25m D2 22.2.20240
17.2.2024CZESkywalker Olivia Benešov 25m D2 21.2.20240
7.1.2024CZESlováčková Julie Ondřejov 25m D2 8.1.20240
9.1.2024CZESochorová Johana Sedlec Prčice 25m D2 10.1.20240
17.1.2024CZESochůrková Barbora Atletika Benešov 50m D3 26.1.20240
26.1.2024CZEStibůrková Lucie Benešov 50m D3 30.1.20240
14.2.2024CZEStuchlík Jiří Triatlon Tábor 100m M1 15.2.20240
14.2.2024CZEStuchlík Jiří Triatlon Tábor 100m M2 15.2.20240
14.2.2024CZEStuchlíková Denisa Triatlon Tábor 50m D3 15.2.20240
14.2.2024CZEStuchlíková Natálie Triatlon Tábor 100m Z1 15.2.20240
8.2.2024CZEŠulc Štěpán Poříčí nad Sázavou 100m D5 9.2.20240
8.2.2024CZEŠulcová Sára Poříčí nad Sázavou 50m D3 9.2.20240
8.1.2024CZEŠvejdová Veronika Mladá Vožice 50m D3 13.1.20240
8.1.2024CZEŠvejdová Lucie Mladá Vožice 50m D4 13.1.20240
8.2.2024CZETalián Karin LBS Team 50m D3 9.2.20240
8.2.2024CZETamme Stella SC Řepy 50m D3 9.2.20240
22.1.2024CZEVakerman Filip Praha 100m M1 23.1.20240
19.2.2024CZEVaňková Alena SKI Senohraby 50m D3 20.2.20240
6.1.2024CZEVozdek Libor Benešov 100m M2 7.1.20240
7.2.2024CZEVozobule Štěpán LBS Sport 50m H4 16.2.20240
27.1.2024CZEVynšová Barbora Benešov 50m D3 30.1.20240
28.1.2024CZEZajícová Agáta JJ team 25m D2 29.1.20240
8.2.2024CZEZbořil Pavel SC Řepy 100m M1 9.2.20240
6.1.2024CZEŽemličková Tereza Divišov 25m D2 7.1.20240
16.2.2024CZEZusková Julie SC Řepy 50m D3 17.2.20240