Startovní listina ZROZENÍ ŠAMPIONŮ – dětské běhy do 7 let – Triatlon Konopiště

Statistika přihlášených

Trať
1508
300 m13
150 m12
Kategorie
BH1Chlapci do 3 let8
BD3Dívky 6 - 7 let7
BH3Chalpci 6 - 7 let6
BH2Chlapci 4 - 5 let5
BD1Dívky do 3 let4
BD2Dívky 4 - 5 let3
Celkem přihlášených33

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
10.6.2024CZEBaniová Kristýna Litoměřice 150 m BD2 10.6.20243013
22.6.2024CZEBarták Vojtěch Atletika Benešov 300 m BH3 22.6.20243010
10.7.2024CZEHladký Matěj Čím 150 m BH1 10.7.20243025
19.6.2024CZEHoulík Oliver Benešov 150 m BH1 19.6.20243011
18.6.2024CZEHoulík Nicolas Benešov 150 m BH2 18.6.20243020
5.7.2024CZEHrubešová Štěpánka Benešov 300 m BD3 6.7.20243012
5.7.2024CZEHrubešová Nela Benešov 150 m BD1 6.7.20243003
16.6.2024CZEJindra Vincent Plavecký klub Mělník 150 m BH2 25.6.20243006
16.6.2024CZEJindrová Anastázie Plavecký klub Mělník 300 m BD3 25.6.20243007
8.7.2024CZEMalý Václav Benešov 300 m BH3 9.7.20243028
15.6.2024CZEMarek Filip Atletika Benešov 150 m BH2 16.6.20243002
25.6.2024CZEMunčinská Elena 300 m BD3 27.6.20243005
19.6.2024CZEOpolecká Isabella Opolteam 150 m BD2 25.6.20243009
19.6.2024CZEOpolecký Artur Opolteam 150 m BH1 25.6.20243008
22.5.2024CZEPanuška Richard Chlístov 150 m BH1 22.5.20243017
22.5.2024CZEPanuška Jan Chlístov 150 m BH2 22.5.20243016
29.4.2024CZEPazdera Vojtěch T - Rex team 150 m BH1 8.5.20243022
29.4.2024CZEPazdera Jiří T - Rex team 300 m BH3 8.5.20243021
30.6.2024CZERapoport Sasha Praha 300 m BH3 8.7.20243001
8.7.2024CZESkořepová Nela Poříčí nad Sázavou 150 m BD2 9.7.20243029
9.7.2024CZEŠkrobánková Adéla 2BWINNER TEAM 300 m BD3 10.7.20243026
10.6.2024CZESmaha Olivier Žďár nad Sázavou 150 m BH1 10.6.20243014
30.6.2024CZESoukup Jiří Plzeň 150 m BH1 1.7.20243004
10.7.2024CZESuchan Eduard Benešov 150 m BH2 12.7.20243030
10.7.2024CZESuchanová Karolína Benešov 150 m BD1 12.7.20243033
10.7.2024CZESuchanová Magdalénka Benešov 300 m BD3 12.7.20243032
10.7.2024CZESucharda Hynek TJ NOVÁ PAKA 300 m BH3 11.7.20243023
11.5.2024CZESvitáková Magdaléna Atletika TJ Jiskra Zruč n.Sázavou 300 m BD3 14.5.20243018
1.7.2024CZETouschková Viktorie Myšák a pípí 300 m BD3 10.7.20243027
10.7.2024CZEVernerová Nela Praha 150 m BD1 11.7.20243024
23.5.2024CZEVichtová Sára S E.R. :-) 150 m BD1 23.5.20243015
11.5.2024CZEVodrážka Jakub Atletika TJ Jiskra Zruč n.Sázavou 300 m BH3 14.5.20243019
10.7.2024CZEWalter Dominik Triskaci 150 m BH1 nezaplaceno3031