Startovní listina Grand Prix Dříteč - 9. ročník

Statistika přihlášených

Trať
4 km22
8 km39
300 m12
50 m7
600 m15
100 m4
1 km8
Kategorie
ZŽeny 20 a více let11
M3Muži 45 - 54 let10
M2Muži 35 - 44 let8
B1Dívky a chlapci do 3 let7
H3Chlapci 6 - 7 let7
H5Chlapci 10 - 11 let6
Z2Ženy 35 - 44 let6
MMuži 20 a více let5
D3Dívky 6 - 7 let5
D5Dívky 10 - 11 let5
Z3Ženy 45 - 54 let4
DZDorostenky 16 - 17 let4
B2Dívky a chlapci 4 - 5 let4
H4Chlapci 8 - 9 let3
H7Starší žáci 14 - 15 let3
Z1Ženy do 34 let3
M1Muži do 34 let3
Z4Ženy 55 a více let2
DMDorostenci 16 - 17 let2
H6Mladší žáci 12 - 13 let 2
M5Muži 65 a více let2
D6Mladší žákyně 12 - 13 let2
D4Dívky 8 - 9 let1
D7Starší žákyně 14 - 15 let1
M4Muži 55 - 64 let1
Celkem přihlášených107

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
13.2.2024CZEAndrle Vojtěch Atletika Jaroměř 50 m B1 13.2.2024
13.2.2024CZEAndrle Aleš Atletika Jaroměř 300 m H3 13.2.2024
4.1.2024CZEBárta Tomáš ENIGOO 8 km M2 nezaplaceno
29.1.2024CZEBednář Josef Počaply 8 km M5 31.1.2024
12.2.2024CZEBednářová Tereza 4 km Z nezaplaceno
17.1.2024CZEBílý Zdeněk Rychlí špunti 600 m H5 17.1.2024
17.1.2024CZEBílý Prokop Rychlí špunti 100 m B2 17.1.2024
17.1.2024CZEBílý Jaromír Rychlí špunti 600 m H4 17.1.2024
17.1.2024CZEBílý Vojtěch Rychlí špunti 600 m H5 17.1.2024
2.2.2024CZEBradshaw Dominik 8 km M1 5.2.2024
13.2.2024CZEČukan Maxmilián 600 m H5 13.2.2024
13.2.2024CZEČukan Timotej 1 km H6 13.2.2024
13.2.2024CZEČukan Vilém 600 m H4 13.2.2024
13.2.2024CZEČukanová Renáta 8 km Z2 14.2.2024
26.2.2024CZEDoktor Martin Czech Olympic Team 4 km M 26.2.2024
28.12.2023CZEEgerová Lucie 4 km Z 29.12.2023
19.2.2024CZEElich Jakub DrátěnéPloty 600 m H5 19.2.2024
19.2.2024CZEElich Tomáš DrátěnéPloty 8 km M3 nezaplaceno
24.2.2024CZEFABIÁNOVÁ Alexandra 8 km Z2 26.2.2024
17.1.2024CZEFajt Benjamín Rychlí špunti 100 m B2 17.1.2024
17.1.2024CZEFajtová Evelína Rychlí špunti 300 m D3 17.1.2024
6.1.2024CZEFikarová Alena 8 km Z2 nezaplaceno
24.1.2024CZEFikr Zdeněk SDH Dříteč 4 km M nezaplaceno
24.1.2024CZEFikr Oliver We will rock you! 300 m H3 24.1.2024
24.1.2024CZEFikrová Lilly We will rock you! 50 m B1 24.1.2024
15.2.2024CZEHarbar Anton 8 km M2 17.2.2024
16.2.2024CZEHarbar Luka 300 m H3 16.2.2024
1.12.2023CZEHavlasová Petra Cykloklub Krucemburk 4 km Z 17.12.2023
27.11.2023CZEHolubčák Marek 300 m H3 27.11.2023
23.2.2024CZEHruban Jan VOJTĚCH KOLA Holice 4 km DM 25.2.2024
17.1.2024CZEHruša Tomáš 50 m B1 17.1.2024
17.1.2024CZEHruša Matyáš 300 m H3 17.1.2024
21.2.2024CZEHumeníková Lucia FastGirlsTeam 8 km Z2 nezaplaceno
22.2.2024CZEHumeníková Lucia 8 km Z2 22.2.2024
27.11.2023CZEKrejčík Pavel Krejča Team 1 km H7 27.11.2023
1.12.2023CZEKrejčík Michael Krejča Team 300 m H3 1.12.2023
1.12.2023CZEKrejčík Pavel Krejča Team 8 km M3 1.12.2023
1.12.2023CZEKrejčík Daniel Krejča Team 1 km H6 1.12.2023
1.12.2023CZEKrejčík Matyáš Krejča Team 600 m H5 1.12.2023
2.12.2023CZEKrejčíková Vendula Krejča Team 4 km Z 14.12.2023
1.12.2023CZEKrejčíková Kateřina Krejča Team 4 km Z 1.12.2023
1.12.2023CZEKrejčíková Amálie Krejča Team 4 km DZ 14.12.2023
18.1.2024CZEKubias David 8 km M3 nezaplaceno
23.1.2024CZEKučera Radek MARCIPAN 8 km M3 25.1.2024
12.2.2024CZEKumprecht Jan 8 km M2 nezaplaceno
5.1.2024CZEKumprechtová Aneta 1 km D7 5.1.2024
12.2.2024CZEKumprechtová Natálie 600 m D5 12.2.2024
12.2.2024CZEKumprechtová Aneta 4 km DZ nezaplaceno
21.2.2024CZEKúth Lukáš AC Pardubice 1 km H7 21.2.2024
22.2.2024CZELukášková Klára 600 m D5 22.2.2024
20.2.2024CZEMálek Tomáš 8 km M3 21.2.2024
20.2.2024CZEMálková Lenka 8 km Z3 21.2.2024
12.1.2024CZEMarečková Eliška GOLF SPA TEAM 4 km Z 17.1.2024
27.11.2023CZEMencl Miloš NN Night Run Team 4 km M 21.12.2023
27.11.2023CZEMenclová Monika NN Night Run Team 4 km Z 21.12.2023
17.1.2024CZEMenclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové 4 km DZ 16.2.2024
27.11.2023CZEMenclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové 600 m D5 27.11.2023
23.1.2024CZEMiletín Tomáš Ohnivá kopyta 8 km M1 26.1.2024
20.1.2024CZEMiletinova Jitka Ohnivá kopyta 8 km Z4 24.1.2024
3.1.2024CZEMládková Kateřina 8 km Z1 3.1.2024
25.2.2024CZEMrkva Josef 8 km M2 nezaplaceno
13.2.2024CZENagy Lukáš Atletika Jaroměř 4 km DM nezaplaceno
10.1.2024CZENěmcová Natálie TJ Jiskra Litomyšl 1 km D6 10.1.2024
1.2.2024CZENemec Vaclav 8 km M3 nezaplaceno
5.1.2024CZENěmec Radek Litomyšl 8 km M3 4.2.2024
20.2.2024CZENěmec Vojtěch 50 m B1 20.2.2024
19.2.2024CZENohýnková Andrea Pardubice 8 km Z3 20.2.2024
17.1.2024CZENovák Jiří Jezbořice 8 km M4 19.1.2024
19.2.2024CZENováková Zuzana TJ Sokol Jaroměř 600 m D5 19.2.2024
19.2.2024CZENováková Nela Habřina 300 m D3 19.2.2024
19.2.2024CZENováková Aneta TJ Sokol Jaroměř 1 km D6 19.2.2024
3.1.2024CZENováková Andrea VIKI team 8 km Z2 4.1.2024
17.1.2024CZENovotný Darek Bára 300 m H3 17.1.2024
17.1.2024CZENovotný Lukáš Bára 4 km M 17.1.2024
17.1.2024CZENovotný Janek Bára 600 m H5 17.1.2024
20.2.2024CZEObermajerova Petra 4 km Z nezaplaceno
21.2.2024CZEPachtová Iva 8 km Z3 26.2.2024
17.1.2024CZEPešoutová Martina 4 km Z 21.1.2024
9.12.2023CZEPullman Miroslav trhová kamenice 8 km M5 10.12.2023
23.1.2024CZERaim Ladislav Sokol Hradec Králové 1 km H7 23.1.2024
1.12.2023CZERetová Lucie Krejča Team 4 km DZ 14.12.2023
10.2.2024CZERogovik Dima Zavři Němčice 8 km M2 12.2.2024
17.1.2024CZEŠebrle Roman Bára 8 km M3 17.1.2024
23.1.2024CZEŠiroká Magdaléna 50 m B1 23.1.2024
23.1.2024CZEŠiroký Matěj 100 m B2 23.1.2024
17.12.2023CZESkalická Dita 8 km Z3 19.12.2023
17.12.2023CZESkalický Petr 4 km M 18.12.2023
2.2.2024CZESkokanová Alice AC Pardubice 600 m D5 2.2.2024
17.1.2024CZEŠpotáková Barbora Bára 4 km Z 17.1.2024
23.1.2024CZEStaňková Veronika 300 m D3 23.1.2024
19.2.2024CZESynek Jiří Rohozec Amix Team 8 km M3 20.2.2024
17.1.2024CZETakáč Vojtěch Svinčany 50 m B1 17.1.2024
17.1.2024CZETakáčová Terezie Svinčany 100 m B2 17.1.2024
17.1.2024CZETakáčová Gabriela Svinčany 300 m D3 17.1.2024
12.2.2024CZETobišek Jan 8 km M2 nezaplaceno
7.2.2024CZETomášek Michal Běžecké treninky online 8 km M2 19.2.2024
14.2.2024CZEVálek Zdeněk Café Bajer Pardubice 8 km M1 15.2.2024
29.1.2024CZEVálková Eleonora Café Bajer Pardubice 50 m B1 29.1.2024
3.1.2024CZEVít Tomáš VIKI team 8 km M2 4.1.2024
1.12.2023CZEVoigts Michal Hardmok 8 km M3 1.12.2023
1.2.2024UKRVolkova Emilia Golf Spa Team 600 m D4 1.2.2024
12.1.2024UKRVolkova Julia GOLF SPA TEAM 8 km Z1 17.1.2024
4.1.2024CZEZajačik Šimon BIKE FREAKS HOLICE 600 m H4 4.1.2024
4.1.2024CZEZajačiková Anežka BIKE FREAKS HOLICE 300 m D3 4.1.2024
17.1.2024CZEZavřelová Barbora Zavři Němčice 8 km Z1 18.1.2024
3.2.2024CZEZavřelová Jana Cafe Bajer 8 km Z4 6.2.2024
26.2.2024CZEŽehanová Bára Czech Olympic Team 4 km Z 26.2.2024