Startovní listina EXCALIBUR RACE - Hrad Helfštýn

Statistika přihlášených

Trať
HELL33
SKY35
SKY+HELL2
Kategorie
HM1Muži do 39 let17
SDXDvojice - MUŽ + ŽENA16
HDMDvojice - MUŽ + MUŽ6
SM1Muži do 39 let4
SM2Muži 40 a více let4
STTýmy (čtyřčlenné)4
SZ1Ženy do 39 let4
HM2Muži 40 a více let3
SHDMDvojice - MUŽ + MUŽ2
HDXDvojice - MUŽ + ŽENA2
SDMDvojice - MUŽ + MUŽ2
HDZDvojice - ŽENA + ŽENA2
HZ2Ženy 40 a více let2
HZ1Ženy do 39 let1
SZ2Ženy 40 a více let1
Celkem přihlášených70

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
13.12.2023CZEAntoš Karel HELL HM1 14.12.2023
13.3.2024CZEBednář Ladislav SKY SM2 21.3.2024
30.12.2023CZEBeran Lukáš #GLADIATORRACETEAM SKY SM1 3.1.2024
30.11.2023CZEBlaho Jan HELL HM1 5.12.2023
17.4.2024CZEBučková Miroslava + Františák Martin STG Brumov-Bylnice SKY SDX 18.4.2024
6.2.2024CZEBureš Ondřej Meče v pochvách HELL HM1 7.2.2024
28.2.2024CZEChrástek Stanislav + Řezáč Pavel SKY SDM 4.3.2024
22.11.2023CZEFiala Martin HELL HM1 23.11.2023
27.4.2024CZEFlössler Jaromír + Pivoňka Jaroslav ExtraBrno HELL HDM 29.4.2024
30.4.2024CZEFrantišák Martin STG Brumov Bylnice HELL HM1 6.5.2024
12.6.2024CZEFrasier Andrea HELL HZ2 nezaplaceno
16.4.2024CZEGreguš Jan + Zatloukalová Zuzana ZANA SKY SDX 22.4.2024
31.12.2023CZEHorejc Jan + Račko Václav Jokers HELL HDM 3.1.2024
27.4.2024CZEHorňáček Martin HELL HM2 29.4.2024
9.5.2024CZEHurda Jakub STG Pardubice HELL HM1 10.5.2024
26.2.2024CZEKnotek Libor + Libor Knotek STG Vyškov SKY SM2 26.2.2024
24.5.2024CZEKošina Jiří + Košina Jiří SKY SDX 24.5.2024
30.11.2023CZEKotlík Martin HELL HM1 4.12.2023
27.4.2024CZEKoudelka Richard + Koudelková Sára SKY SDX 29.4.2024
30.11.2023CZEMálek Zdeněk ŠBV HELL HM1 7.12.2023
16.4.2024CZEMaloň Tomáš Predator workout Brno HELL HM1 17.4.2024
16.4.2024CZEMaloň Tomáš Tuřanský běhny SKY SM1 17.4.2024
12.4.2024CZEMaršálková Pavlína SKY SZ1 12.4.2024
26.2.2024CZEMička Petr + Tomešek Lukáš LuPeMiTo HELL HDM 26.2.2024
6.2.2024CZEMolnár Pavel Meče v pochvách HELL HM1 8.2.2024
25.2.2024CZEMolnárová Alena + Milan Fiedler ALFIDA SKY SDX 26.2.2024
13.3.2024CZENáměstková Adéla SKY SZ1 21.3.2024
1.6.2024CZEOndrášek Jiří SKY SM1 nezaplaceno
8.3.2024CZEPastorová Tereza HELL HZ1 13.3.2024
2.3.2024CZEPetřík Vítězslav HELL HM1 4.3.2024
1.6.2024CZEPokojová Nikola SKY SZ1 nezaplaceno
29.3.2024CZEPolách Robert HELL HM1 2.4.2024
24.5.2024CZEPříhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM SKY SZ2 31.5.2024
30.4.2024CZERak Stanislav STG Brumov-Bylnice HELL HM1 3.5.2024
16.4.2024CZERak Stanislav + Struhařová Ludmila STG - Brumov-Bylnice SKY SDX 17.4.2024
6.2.2024CZERathouský Jan Meče v pochvách HELL HM1 7.2.2024
5.6.2024CZERumanek Jaroslav Rumanek STG Brumov Bylnice HELL HM2 10.6.2024
31.12.2023CZEŠebestík Ondřej HELL HM1 2.1.2024
8.12.2023CZESimandl Radek + Simandl Ondřej Bratrijaksepatri.cz SKY+HELL SHDM 8.12.2023
31.5.2024CZESlováček Dominik HELL HM1 31.5.2024
31.5.2024CZESlováčková Eva HELL HZ2 31.5.2024
24.5.2024CZESonda Martin SVVAT SKY SM2 31.5.2024
13.12.2023CZEStloukal Jakub + Jan Tesárek + Jan Jurca + Ondrej Jurca SKY ST 14.12.2023
26.4.2024CZESuchánek Petr STG Napajedla HELL HM2 29.4.2024
28.3.2024CZEŠvadlák Petr OCR Trutnov SKY SM2 29.3.2024
12.4.2024CZESvoboda Honza Extra Brno HELL HM1 12.4.2024
27.12.2023CZETymelová Michaela + Klusová Petra HELL HDZ 2.1.2024
5.5.2024CZEVičan Petr + Marie Hajdová SKY SDX 15.5.2024
30.4.2024CZEVicenikova Leona + Timčák Patrik STG BRUMOV-BYLNICE SKY SDX 3.5.2024
30.4.2024CZEViktorin Ondřej + Viktorinová Zdeňka Bolito HELL HDX 3.5.2024
1.6.2024CZEWohlgemutová Sára SKY SZ1 10.6.2024
4.3.2024CZEZajíček Daniel SKY SM1 4.3.2024