Startovní listina EXCALIBUR RACE - Zimní závod Hornický skanzen Mayrau

Statistika přihlášených

Trať
ER230
ERD27
Kategorie
M1Muži do 39 let61
M2Muži 40 a více let49
DXDvojice - MUŽ + ŽENA32
Z1Ženy do 39 let28
Z2Ženy 40 a více let24
DMDvojice - MUŽ + MUŽ20
D12Děti 10 - 12 let10
D9Děti 7 - 9 let9
TTýmy (čtyřčlenné)8
D6Děti 4 - 6 let8
DZDvojice - ŽENA + ŽENA8
Celkem přihlášených257

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
14.2.2024CZEAberle Jiří + Aberle Petr Wild Grizzly OCR team ER DM 21.2.2024
11.2.2024CZEAlbrecht Miroslav Panther Gym Čakovice ER M2 13.2.2024
17.2.2024CZEBabák Josef + Babáková Aneta Edgar.team ER DX 19.2.2024
30.11.2023CZEBábíček Radek + Kohoutek Oldřich 12 Nažhavených Mužů ER DM 7.12.2023
31.1.2024CZEBalcar Jiří #GLADIATORRACETEAM ER M1 5.2.2024
8.2.2024CZEBaliakova Melania + Kecina Tomas #GLADIATORRACETEAM ER DX 12.2.2024
15.2.2024CZEBartoš Jan ER M1 16.2.2024
2.12.2023CZEBarvič Michal STG Pardubice ER M2 5.12.2023
6.2.2024CZEBeauchamp Andrea OCR TEAM KLADNO ER Z2 12.2.2024
7.1.2024CZEBednář Ladislav ER M2 9.1.2024
31.12.2023CZEBeneš Radim SkiRun Čakovice ER M1 2.1.2024
31.12.2023CZEBeneš Marek SkiRun Čakovice ER M1 2.1.2024
30.11.2023CZEBeran Lukáš #GLADIATORRACETEAM ER M1 5.12.2023
16.1.2024CZEBereczk Mikuláš ER M2 19.1.2024
22.11.2023CZEBrabec Tomáš ER M1 28.11.2023
28.12.2023CZEČermák Radek + Urban Petr OCR Spartans Vyškov ER M2 30.12.2023
16.2.2024CZEČerná Barbora FUBO Team ER Z1 19.2.2024
18.2.2024CZEČerný Lukáš ER M2 21.2.2024
14.2.2024CZEČervenková Martina + Draksl Josef ER DX 15.2.2024
22.2.2024CZEČervený Martin OCR Čelákovice ER M2 22.2.2024
6.12.2023CZEChadimová Natálie ER Z1 7.12.2023
3.12.2023CZEChromčák Jaromír ER M2 8.12.2023
11.2.2024CZEChwastek Vladimír Olympia Spartan Training KH ER M2 12.2.2024
17.2.2024CZEČiháková Alexandra + Hladík Martin Gladiator Race team Rychnov nad Kněžnou ER DX 19.2.2024
30.11.2023CZEČíp Roman + Šléze Michal Rozbehame Příbrami ER DM 4.12.2023
4.12.2023CZEDelsart Petr ER M2 5.12.2023
17.2.2024CZEDiblíková Adéla Gladiator Race team Rychnov nad Kněžnou ER Z1 21.2.2024
14.2.2024CZEDopita Pavel + Večeřa Jan Honza málem rytířem ER DM 16.2.2024
5.1.2024CZEĎuďa Oliver ERD D6 11.1.2024
19.2.2024CZEDvořák Tomáš OCR TEAM Kladno ER M2 22.2.2024
26.1.2024CZEDvořáková Martina ER Z1 26.1.2024
22.12.2023CZEEichler Tomáš Xrace ER M1 22.12.2023
7.2.2024CZEFabián Jan OCR Čelákovice ER M1 14.2.2024
15.1.2024CZEFair Tomáš ER M2 16.1.2024
27.11.2023CZEFayová Lada ER Z2 28.11.2023
31.1.2024CZEFenclová Kateřina Hammer OCR Team ER Z1 12.2.2024
11.11.2023CZEFiala Martin ER M1 14.11.2023
21.2.2024CZEFišer Rostislav Spartan Gym ER M2 22.2.2024
16.2.2024CZEFízeľ Tomáš ER M1 19.2.2024
19.1.2024CZEGoldmannová Adéla + Miloš Vostárek Do příjemna ER DX 22.1.2024
13.2.2024CZEGrabmüllerová Tereza OCR TEAM KLADNO ER Z2 14.2.2024
16.2.2024CZEHabenicht Jan ER M1 19.2.2024
11.2.2024CZEHacmac Ondřej ER M1 12.2.2024
8.2.2024CZEHampejs Tomas Predator Workout Děčín ER M1 13.2.2024
20.2.2024CZEHanáková Anežka Predator Workout Brno ER Z1 22.2.2024
17.2.2024CZEHavelková Monika ER Z1 19.2.2024
7.2.2024CZEHejla Lukáš OCR Čelákovice ER M1 14.2.2024
19.2.2024CZEHervertová Klára + Kučera Dominik Edgar Power Team ER DX 21.2.2024
22.2.2024CZEHlaváčková Lada OCR Čelákovice ER M2 22.2.2024
21.2.2024CZEHlinka Pavel void ER M1 22.2.2024
19.2.2024CZEHofman František OCR kids Poděbrady ERD D6 26.2.2024
19.2.2024CZEHofman Adam OCR Kids Poděbrady ERD D9 26.2.2024
17.2.2024CZEHora Martin ER M1 20.2.2024
21.2.2024CZEHoráček Jiří + Kulhavý Jiří Jirka @ Jirka ER DM 27.2.2024
27.12.2023CZEHorňáček Martin ER M2 30.12.2023
30.11.2023CZEHrdličková Romana + Doušová Zuzana + Uxová Anet + Šafařík Jarda NoNameTeam ER T 4.12.2023
16.2.2024CZEHrstka Václav ER M1 19.2.2024
20.2.2024CZEHurt Lukáš + Shapoval Oksana Predator Workout Brno ER DX 22.2.2024
18.2.2024CZEIlavský Roman SVVAT ER M2 21.2.2024
31.1.2024CZEInneman David ER M1 1.2.2024
16.2.2024CZEJacik Daniel ERD D9 20.2.2024
21.2.2024CZEJanoušková Emílie ER Z1 21.2.2024
22.2.2024CZEJirků Zuzana OCR Čelákovice ER Z1 22.2.2024
13.2.2024CZEJonáš Petr ER M2 14.2.2024
5.2.2024CZEJonáš Marek + Pavlík Jiří ER DM 7.2.2024
26.12.2023CZEJuppová Dagmar ER Z2 30.12.2023
15.2.2024CZEKameník Jakub ER M1 16.2.2024
2.1.2024CZEKarel Štěpán Z.L.O. ER M1 3.1.2024
7.2.2024DEUKaßner Stefanie ER Z2 21.2.2024
14.2.2024CZEKindlová Valérie Dark Side Workout ER Z1 22.2.2024
19.2.2024CZEKlečák Radim Olympia spartan trénink ER M1 23.2.2024
7.2.2024CZEKlusáček Zdeněk OCR Čelákovice ER M1 14.2.2024
18.2.2024CZEKobr Vojtěch Barbarian Extreme Team ER M1 20.2.2024
1.12.2023CZEKolář Jan + Hold Kevin Czech Ninja Community ER DM 4.12.2023
19.2.2024CZEKolářová Lenka SRTG Holýšov ER Z2 20.2.2024
31.12.2023CZEKondraš Jiří ER M2 2.1.2024
31.1.2024CZEKopáč David OCR TEAM KLADNO ER M2 5.2.2024
28.1.2024CZEKopáč Filip OCR team Kladno ERD D9 7.2.2024
28.1.2024CZEKopáčová Veronika OCR team Kladno ERD D6 7.2.2024
28.11.2023CZEKopáčová Simona OCR team Kladno ER Z2 8.12.2023
22.1.2024CZEKopeček Viktor Lagunino ERD D9 22.1.2024
5.1.2024CZEKopečková Adriana + Viktorie Ďuďová ER DZ 15.1.2024
22.1.2024CZEKopečková Adriana Lagunino ERD D12 22.1.2024
22.1.2024CZEKopečková Lilian + Kotálová Sára Lagunino ER DZ 22.1.2024
7.2.2024CZEKoudelková Markéta OCR Čelákovice ER Z2 14.2.2024
14.2.2024CZEKováč David ER M1 15.2.2024
30.11.2023CZEKovanda Roman ER M1 4.12.2023
9.2.2024DEUKovářová Jonáková Zuzana ER Z1 12.2.2024
21.2.2024CZEKracík Petr #GLADIATORRACETEAM ER M2 23.2.2024
22.12.2023CZEKratochvíl Pavel ER M1 30.12.2023
22.2.2024CZEKratochvílová Eliška OCR Čelákovice ER Z1 22.2.2024
29.11.2023CZEKrčmář Josef ER M2 4.12.2023
27.1.2024CZEKřípal Libor ER M1 29.1.2024
16.2.2024CZEKřišťan Zdeněk ER M2 19.2.2024
27.1.2024CZEKrumbholzová Ála ER Z2 29.1.2024
19.2.2024CZEKubera Pavel Pivní strejc Terezín ER M2 21.2.2024
29.1.2024CZEKubrycht Michal Hammer OCR ER M1 31.1.2024
7.2.2024CZEKulda Martin OCR Čelákovice ER M1 14.2.2024
20.2.2024CZEKupkova Vaclava RSáci Pribram ER Z2 22.2.2024
19.2.2024CZEKvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM ER M1 20.2.2024
16.2.2024CZELacina Josef ER M2 22.2.2024
16.2.2024CZELacinová Veronika ER Z2 22.2.2024
30.1.2024CZELajbner Matěj ER M1 31.1.2024
16.2.2024CZELangmaier Lucas KLt ER M1 27.2.2024
17.2.2024CZELukášek Zdeněk Gladiator Race team Rychnov nad Kněžnou ER M2 21.2.2024
17.12.2023CZEMacháček Tomáš + Chalupa Lukáš Olympia Spartan training Kutná Hora ER DM 18.12.2023
7.2.2024CZEMacháčková Eva OCR Čelákovice ER Z2 14.2.2024
8.2.2024CZEMakovec Martin OCR Kids Poděbrady ERD D12 9.2.2024
8.2.2024CZEMakovec Tadeáš OCR Kids Poděbrady ER M1 9.2.2024
28.11.2023CZEManolevski Michael ER M2 5.12.2023
30.11.2023CZEMareš Pavel ER M1 4.12.2023
30.11.2023CZEMarešová Tereza ER Z1 4.12.2023
17.2.2024CZEMatoušek Teodor Gladiator Race team Rychnov nad Kněžnou ERD D9 20.2.2024
17.2.2024CZEMatoušek Martin Gladiator Race team Rychnov nad Kněžnou ER M2 20.2.2024
17.2.2024CZEMatoušková Zoe Gladiator Race team Rychnov nad Kněžnou ERD D12 20.2.2024
10.1.2024CZEMertl Michal ER M1 11.1.2024
29.1.2024CZEMeruna Tomáš ERD D12 31.1.2024
28.11.2023CZEMüller Marek Shybuj.cz ER M2 30.11.2023
7.1.2024CZENáměstková Adéla ER Z1 9.1.2024
17.2.2024CZENikodým Daniel Predator Workout Brno ER M1 19.2.2024
17.2.2024CZENikodým Jaroslav Predator Workout Brno ER M2 19.2.2024
27.11.2023CZENosek Jan Svobodná republika Žižkov ER M1 28.11.2023
15.2.2024CZENovák Ondřej ER M1 16.2.2024
21.2.2024CZENovák Ondřej Gladiator Race team Rychnov nad Kněžnou ER M1 22.2.2024
15.2.2024CZENovakova Zuzana ER Z1 16.2.2024
21.2.2024CZENovotná Jana Hybrid Training ER Z1 22.2.2024
16.2.2024CZENový Jaroslav Czech Multisport Coaching ER M1 19.2.2024
27.11.2023CZEOlexová Pavlína ER Z2 28.11.2023
19.2.2024CZEPajer Luboš ER M2 22.2.2024
30.12.2023CZEPančura Tomáš OCR Runners Beroun ER M1 2.1.2024
6.2.2024CZEPavljučoková Kristýna + Zachová Aneta ER DZ 7.2.2024
7.2.2024CZEPejs Tercova Gabriela ER Z2 9.2.2024
16.2.2024CZEPetráček David ER M2 19.2.2024
2.12.2023CZEPetrová Zuzana SKPŠ Praha ER Z1 5.12.2023
15.2.2024CZEPetrus Karel SKI RUN Čakovice ERD D12 19.2.2024
18.2.2024CZEPetrusová Saskie Ski Run Čakovice ERD D6 19.2.2024
31.12.2023CZEPetržilka Jiří ER M1 2.1.2024
7.2.2024CZEPfeffer Jan OCR Čelákovice ER M1 14.2.2024
7.2.2024CZEPfefferová Michaela OCR Čelákovice ER Z1 14.2.2024
19.2.2024DEUPfeil Florian + Henne Rebecca OCR Munich ER DX 21.2.2024
30.11.2023CZEPižlová Martina Panther Gym Čakovice ER Z2 4.12.2023
8.2.2024CZEPizúr Marek SVVAT ER M2 19.2.2024
6.2.2024CZEPlch Dušan SVVAT ER M2 7.2.2024
7.2.2024CZEPodhora Ondřej OCR Čelákovice ER M2 14.2.2024
6.2.2024CZEPohořalá Martina Olympia Spartan training group KH ER Z2 15.2.2024
29.1.2024CZEPříhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM ER Z2 31.1.2024
14.2.2024CZEProkešová Hana Dark Side Workout ER Z2 14.2.2024
29.11.2023CZEPurmanová Alice Dark Side Workout ER Z1 30.11.2023
30.12.2023CZERajnoch štěpán ER M1 9.1.2024
21.2.2024CZERaus Karel ER M1 22.2.2024
21.2.2024CZEResler Tomáš + Salgueiro Eva ER DX 22.2.2024
30.11.2023CZERubáš Michal ER M1 11.12.2023
30.1.2024CZERyba Michal Atom Kids Praha ER M1 31.1.2024
9.1.2024CZERybišar Josef čvacht ER M2 11.1.2024
9.1.2024CZERybišarová Tina SKI RUN Čakovice ER Z1 11.1.2024
7.2.2024CZEŠámal Jiří OCR Čelákovice ER M2 14.2.2024
7.2.2024CZESamtleben Thomas Team Celtic Warrior ER M2 21.2.2024
28.1.2024CZESARNOVSKÝ Petr ER M2 29.1.2024
19.2.2024CZEŠašková Zuzana gladiatorraceteam ER Z2 20.2.2024
12.2.2024CZESedláčková Renata ER Z1 15.2.2024
5.1.2024CZESejkorová Šárka + Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM ER DZ 15.1.2024
7.2.2024CZESekerova Petra OCR Čelákovice ER Z1 14.2.2024
17.2.2024CZEŠíma Pavel ER M1 20.2.2024
8.12.2023CZESimandl Radek + Simandl Ondřej Bratrijaksepatri.cz ER DM 8.12.2023
20.2.2024CZEŠiška Kristián Sportovní klub Judo Kladno z. s. ER M1 26.2.2024
27.11.2023CZESitová Romana #spoluvybehli ER Z1 28.11.2023
20.11.2023CZESkála David + Jenčková Klára FiaSka ER DX 23.11.2023
20.1.2024CZESkála Jakub ERD D6 22.1.2024
13.2.2024CZEŠlajchrtová Pavla ER Z2 23.2.2024
17.2.2024CZESlanina Kryštof Gladiator Race team Rychnov nad Kněžnou ERD D6 19.2.2024
17.2.2024CZESlaninová Esterka Gladiator Race team Rychnov nad Kněžnou ERD D9 19.2.2024
11.2.2024CZEŠlik Jan OCR Rebelové ER M2 13.2.2024
29.1.2024CZESonda Martin SVVAT ER M2 5.2.2024
21.2.2024CZESouček Pavel + Pavelková Lucie SRTG Praha - AGOGE GYM ER DX 22.2.2024
16.1.2024CZEŠpička Michal ER M1 19.1.2024
7.2.2024CZESporková Václava OCR Čelákovice ER Z2 14.2.2024
28.11.2023CZEŠprachta Milan + Chadima Lukáš ER DM 30.11.2023
6.12.2023CZEŠprachta František ERD D9 7.12.2023
6.12.2023CZEŠprachtová Veronika ERD D12 7.12.2023
8.2.2024CZEŠtědronská Bára Fénix Plzeň ER Z1 22.2.2024
21.12.2023CZEStejskal Jiří ER M2 22.12.2023
17.2.2024CZEŠtork Milan ER M1 19.2.2024
28.1.2024CZEŠvadlák Petr OCR Trutnov ER M2 29.1.2024
15.2.2024CZEŠvandelíková Eva ER Z1 16.2.2024
14.2.2024CZESvoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady ER M1 15.2.2024
7.2.2024CZESvobodová Daniela #GLADIATORRACETEAM ER Z1 12.2.2024
14.2.2024CZESvobodová Marta OCR Kids Poděbrady ERD D12 15.2.2024
15.2.2024CZETlapakova Gabriela OCRKidsPodebrafy ER Z2 19.2.2024
22.2.2024CZETuhovčák Milan OCR Čelákovice ER M2 22.2.2024
11.2.2024CZETuhovčáková Adéla OCR Čelákovice ERD D12 12.2.2024
18.2.2024CZETužil Jiří ER M1 26.2.2024
14.1.2024CZEUnverdorbenová Jana ER Z2 15.1.2024
18.1.2024CZEUrban Petr Říčany ER M1 19.1.2024
7.2.2024CZEUrbánek Pavel OCR Čelákovice ER M2 14.2.2024
21.2.2024CZEValášek Lukáš ER M1 23.2.2024
29.1.2024CZEValenta Kamil ER M2 31.1.2024
5.1.2024CZEValenta Aleš ER M2 5.1.2024
29.1.2024CZEVandělíková Aneta ERD D6 31.1.2024
7.2.2024CZEVaňková Eva OCR Čelákovice ER Z1 14.2.2024
31.12.2023CZEVečl Ondřej + Večlová Radka Diversity Beasts ER DX 9.1.2024
10.12.2023CZEVeiser Jiří ERD D6 11.12.2023
10.12.2023CZEVeiser Jiří ER M1 11.12.2023
11.2.2024CZEVenc Tomáš ER M1 12.2.2024
16.2.2024CZEVepřek Martin + Pavlíková Petra + Kubrycht Michal + Říha Zdeněk ER T 16.2.2024
26.12.2023CZEVlček Jan ER M1 3.1.2024
11.2.2024CZEVlček Ondřej Wolfici ERD D9 14.2.2024
11.2.2024CZEVlček Matěj Wolfici ERD D12 14.2.2024
11.2.2024CZEVlčková Petra Wolfici ER Z1 14.2.2024
17.2.2024CZEVondra Štěpán OCR Kids Poděbrady ERD D9 20.2.2024
19.2.2024CZEVondrová Klára OCR KIDS Poděbrady ERD D12 20.2.2024
27.11.2023CZEVopat Jiří ER M2 28.11.2023
26.11.2023CZEVrlík Petr ER M1 28.11.2023
11.2.2024CZEVršek Nikola ER M1 12.2.2024
30.11.2023CZEVybíral Vladislav ER M2 7.12.2023
31.1.2024CZEVyčichlo Tomáš Spartan Gym ER M2 5.2.2024
31.1.2024CZEWagner Petr #GLADIATORACETEAM# ER M1 1.2.2024
17.2.2024CZEZápotočný Standa + Cidlíková Jana Tarzani ER DX 19.2.2024
29.1.2024CZEZbiňovec Pavel + Zdeňka Vlasáková WARRIORS 2 ER DX 29.1.2024
7.12.2023CZEZelinka Richard + Lišková Lucie ER DX 8.12.2023
30.1.2024CZEZikmund Roman + Miroslava Zikmundová OFFICIAL ER DX 31.1.2024
7.2.2024CZEZlatohlávková Dita OCR Čelákovice ER Z2 14.2.2024