Startovní listina EXTREME DOG RACE STEEPLECHASE ZÁVODIŠTĚ PARDUBICE

Statistika přihlášených

Trať
Base114
FUn8
Junior6
Family3
Kategorie
Z2BŽeny 30 - 45 let40
Z1BŽeny 16 - 29 let21
TBTEAM+14
Z3BŽeny 46 a více let12
M2BMuži 30 - 45 let11
M3BMuži 46 a více let8
M1BMuži 16 - 29 let8
ZFŽeny8
JZ2Juniorky 13 - 15 let6
FDospělý + dítě3
Celkem přihlášených131

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
12.5.2024CZEBakusová Aneta + Bosly Fun ZF 13.5.20240
18.12.2023CZEBalog Gabriel + Laky Extreme Dog Race team Base M3B 18.12.20230
12.4.2024CZEBártová Andrea + Bello ZKO Probluz Fun ZF 13.4.20240
22.12.2023CZEBecha Andrea + Saffee Warriors Base Z2B 28.12.20230
31.3.2024CZEBezoušková Gabriela + Arapiraca Gitigaro Extreme Dog Race team Base Z2B 3.4.20240
15.2.2024CZEBiałońová Veronika + Dale Base Z1B 16.2.20240
29.11.2023CZEBlahova Hana + Apollo Blue tým, CC Olomouc Base Z2B 8.12.20230
17.4.2024CZEBlahova Alexandra + Apollo Blue tým Junior JZ2 22.4.20240
31.12.2023CZEBlajda Jindřich + La Colita Cortada Base M2B 11.1.20240
30.12.2023CZEBulánková Markéta + Kylie Base TB 31.12.20230
31.12.2023CZECerha Vojtěch + Missy + Antonín Poupera TJ Sokol Poříčany Base TB 2.1.20240
14.6.2024CZEČernochová Marcela + Aslan Aussie závislost Base Z3B 15.6.20240
31.12.2023CZEČeřovská Naděžda + Barnie Beetle Niktel White Warriors Base Z2B 2.1.20240
31.12.2023CZEChalupníková Aranka + Palpatine Base Z1B 31.12.20230
21.11.2023CZEChmelařová Monika + Xaris ZKO NHK Base Z2B 22.11.20230
5.4.2024CZEČípcová Jitka + Elvíra zo Srdca Európy Base Z3B 6.4.20240
30.4.2024CZEDastychová Anna + Jahoda Kladno Base Z1B 30.4.20240
18.12.2023CZEDražilová Lucie + Bella Letovčáci Junior JZ2 19.12.20230
18.12.2023CZEDražilová Lada + Bella Letovčáci Base Z2B 19.12.20230
11.12.2023CZEDudas Jozef + Asher Team Leňochody Base M3B 13.12.20230
11.12.2023CZEDudas Vojtech + Rafik + Vojtech Dudas Team Leňochody Family F 13.12.20230
11.12.2023CZEDudasova Tamara + Rafik Team Leňochody Base Z3B 13.12.20230
30.12.2023CZEFabiánová Kateřina + Nuttahhun Base Z2B 31.12.20230
30.12.2023CZEFabiánová Andrea + Nuttahhun Fun ZF 31.12.20230
14.7.2024CZEFikrová Monika + Dellis TMK9 Dog Training Pardubice Base Z2B 15.7.20240
31.12.2023CZEFofová Štěpánka + Maya ZKO Probluz Base Z1B 11.1.20240
19.11.2023CZEFricová Eliška + Ája Base Z1B 21.11.20230
19.11.2023CZEFricová Veronika + Réza Base Z2B 21.11.20230
5.5.2024CZEHalašková Kamil + Liliana Base Z1B 6.5.20240
21.3.2024CZEHalla Vlastimil + Destiny Dragon Niktel Niktel White Warriors Base M3B 21.3.20240
3.3.2024CZEHallová Renata + Amelie Angel Niktel Niktel White Warriors Base Z2B 12.3.20240
21.6.2024CZEHančová Andrea + Baron Canicross Krkonoše Base Z1B 21.6.20240
31.12.2023CZEHavlíček Oldřich + Dajuška Bezva dvojka Base M2B 31.12.20230
10.7.2024CZEHejduková Petra + Cuketka Base Z2B 11.7.20240
18.12.2023CZEHejlová Renata + Aila Letovčáci Base Z2B 19.12.20230
30.12.2023CZEHořejšová Kristýna + Sam Base Z1B 31.12.20230
4.7.2024CZEHostáková Tereza + Bascon Base Z2B 9.7.20240
5.5.2024CZEHronová Karolína + Charlie Cash Jas-Ver Unicorn Team Base Z2B 6.5.20240
31.12.2023CZEHybštová Iva + Isabell Base Z2B 1.1.20240
20.11.2023POLHynšt Petr + Annie + Barbora Hosenseidlová (Hynštová) Base TB 28.11.20230
2.7.2024CZEJandová Eliška + Cyrila My holky Fun ZF nezaplaceno0
1.7.2024CZEJandová Eliška + Cyrila My holky Base Z1B nezaplaceno0
29.6.2024CZEJansa Vojtěch + Kapo + Ramanauskas Markéta Canicross Pardubice Base TB 30.6.20240
29.6.2024CZEJansová Klára + Siva Canicross Pardubice Base Z1B 30.6.20240
29.12.2023CZEJarošová Terezie + Harry Junior JZ2 30.12.20230
12.12.2023CZEJelínková Eliška + Jack Extreme Dog Race team Base Z1B 18.12.20230
31.12.2023CZEJiruf Matěj + Dorynka Base M1B 9.1.20240
29.12.2023CZEKadič Tomáš + Tessy Téčka Base M2B 30.12.20230
28.12.2023CZEKandrová Tereza + Tullamore Téčka Base Z2B 29.12.20230
29.12.2023CZEKastlerová Marie + Sendy BehameSami Base Z2B 30.12.20230
18.6.2024CZEKličková Michala + Nara Base Z2B 19.6.20240
26.6.2024CZEKmoníček Jan + Laia Base M1B 27.6.20240
17.6.2024CZEKnotková Michaela + Tom Base Z3B 19.6.20240
26.12.2023CZEKolařík Patrik + Haidi + Daniel Kolařík Base TB 27.12.20230
26.12.2023CZEKolaříková Zdenka + Cheila + Kolařík Lubomír Base TB 27.12.20230
24.11.2023CZEKořínková Kristýna + Zorka z Milberku Vetnemo Base Z1B 28.11.20230
17.5.2024CZEKoucka Pavlina + Honey Base Z1B 18.5.20240
24.12.2023CZEKovaříková Kateřina + Bobík Hnědočerný vertikál Base Z1B 25.12.20230
27.5.2024CZEKřejbská Pavla + Ali Base Z2B 29.5.20240
9.12.2023SVKKrempaská Gabriela + Bady Team Leňochody Base Z3B 12.12.20230
14.12.2023CZEKriesche Eva + Sia Retardi na trati Base Z2B 15.12.20230
31.12.2023CZEKuča Jan + Tonda + Sabina Polášková Chlupatá rodina Base TB 9.1.20240
4.7.2024CZEKučerová Kateřina + Dory Base Z1B 5.7.20240
2.7.2024CZEKuncová Kateřina + Artego Extreme Dog Race team Base Z2B 10.7.20240
30.12.2023CZELajbner Erik + Amiga Angel NIKTEL WHITE WARRIORS Base M3B 4.1.20240
30.12.2023CZELajbnerová Karolína + FROZEN + Miroslava NIKTEL WHITE WARRIORS Family F 4.1.20240
30.12.2023CZELajbnerová Natálie + VENDETTA NIKTEL WHITE WARRIORS Junior JZ2 4.1.20240
30.12.2023CZELajbnerová Miroslava + Bella Beetle NIKTEL WHITE WARRIORS Base Z2B 4.1.20240
26.12.2023CZELieblová Katka + Ixi Base Z2B 27.12.20230
12.7.2024CZELipowski Marek + Mafin Bobo Team Base M3B 13.7.20240
29.2.2024CZELoudová Hana + Ginny Extreme Dog Race team Base Z2B 5.3.20240
21.5.2024CZELysáčková Pavlína + Oxxi Arqeva + Miroslav Medek Base TB 22.5.20240
23.2.2024CZEMinaříková Lucie + Ritchie Extreme Dog Race team Base Z1B 25.2.20240
20.12.2023SVKMokáň Roman + Timo Base M3B 22.12.20230
31.12.2023CZEMüllerová Iveta + Be Amazing Tamiaran Dirty dog challenge team Base Z2B 2.1.20240
9.1.2024CZENěmečková Petra + Angie Extreme Dog Race team Base Z2B 18.1.20240
11.7.2024CZENepejchalová Pavlína + Doris Dudlík Team Base Z2B 12.7.20240
21.6.2024CZEOttová Jana + Bibi Canicross Krkonoše Base Z3B 21.6.20240
30.12.2023CZEPavlovská Kateřina + Shadow Base Z1B 31.12.20230
30.11.2023CZEPekárek Filip + Elymaja Falco line Extreme Dog Race team Base M2B 5.12.20230
29.11.2023CZEPekárková Vlasta + Canis Ronja Extreme Dog Race team Base Z2B 5.12.20230
29.5.2024CZEPetráková Petra + LOKI + Kernová Petra Extreme Dog Race team Base TB 29.5.20240
12.5.2024CZEPetrová Tereza + Prim Medvědí tlapa Base Z1B 13.5.20240
9.6.2024CZEPleskačová Žaneta + Holy + Prchal David Base TB 13.6.20240
23.5.2024CZEPOKORNÁ ALENA + Quido Fun ZF 25.5.20240
4.1.2024CZEPokorná Martina + ARWEN Base Z2B 4.1.20240
13.7.2024CZEPoloučková Monika + Atrei PUPPY TEAM Base Z2B nezaplaceno0
27.5.2024CZEPreclíková Tereza + Monty Krakenov Base Z1B 28.5.20240
21.6.2024CZEProcházka Jakub + Arés Base M1B 21.6.20240
13.4.2024CZEProkopová Denisa + Nietzsche W. Friedrich Extreme Dog Race team Base Z3B 17.4.20240
25.5.2024CZEProkšová Tereza + Roxy Fun ZF 26.5.20240
25.12.2023CZERajdl Jílková Jana + Eda + Anna Zachová Base TB 26.12.20230
29.2.2024CZEŘíha Michal + Maya Extreme Dog Race team Base M2B 10.3.20240
30.11.2023CZERočková Martina + Benji Vořeši Base Z2B 2.12.20230
30.12.2023CZERogozná Veronika + Šaki + Wija Karel Mushing Team Ostrava Base TB 31.12.20230
29.6.2024CZERůžičková Eliška + Theo Růženy Base Z2B 30.6.20240
30.10.2023CZESadílek Radovan ZPA Smart Energy / Sáďovci Base M3B 31.10.20230
30.12.2023CZESchwarz Jiří + Joy Sia Base M1B 31.12.20230
28.12.2023CZEŠišulák Josef + Kosťa Base M1B 29.12.20230
20.11.2023CZESkácelová Klára + Timotei Extreme Dog Race team Base Z1B 2.12.20230
31.12.2023CZEŠkorpíková Bára + Buddy Base Z2B 31.12.20230
21.12.2023CZESlívková Hana + Penny Base Z2B 22.12.20230
11.7.2024CZESmejkalová Jaroslava + Alessia (Lessí) Base Z3B 13.7.20240
31.12.2023CZESmrž Josef + Monty Base M2B 3.1.20240
22.6.2024CZESoukup Miroslav + Bonnie Canicross Krkonoše Base M2B 23.6.20240
1.11.2023CZEŠprincl Jan + Falco 2Rakeťáci Base M1B 2.11.20230
21.12.2023CZEStaňková Lucie + Aithra Dirty dog challenge team Base Z2B 22.12.20230
31.12.2023CZEStřeleček Přemysl + Beky JCC Musher klub Base M3B 5.1.20240
19.5.2024CZESvatošová Barbora + Destiny + Jakub Černík Base TB 20.5.20240
18.11.2023CZESyručková Jana + Alan Zelený Mor Base Z2B 19.11.20230
5.12.2023CZESznapka Marian + BESSI + Mária Sznapková B-Team Base TB 7.12.20230
18.12.2023SVKTišťanová Janka Viktória + Alex APONI DOG RACE Team Base Z3B 21.12.20230
2.6.2024CZETlustá Alena + Timothy Chodousy canicross Base Z2B 15.6.20240
4.7.2024CZETočeková Martina + Balú Base Z3B 5.7.20240
18.11.2023CZETrojanová Lucie + Dasty Extreme Dog Race team Base Z2B 21.11.20230
10.5.2024CZETýčová Klára + Calypso Ginger Girl Extreme Dog Race Team Base Z1B 11.5.20240
25.12.2023CZEVackova Veronika + Hron Base Z2B 25.12.20230
21.5.2024CZEValterová Zita + Daenerys Black Pearl Base Z3B 25.5.20240
31.12.2023CZEVáňová Barbora + Corny Dirty dog challenge team Base Z2B 2.1.20240
25.5.2024CZEVelínská Lucie + Annie Zko Probluz Junior JZ2 26.5.20240
18.12.2023CZEVevera Pavel + Aila + Jiří Vevera Letovčáci Family F 19.12.20230
11.6.2024CZEVirglová Petra + Scirocco Vořeši Fun ZF 12.6.20240
11.2.2024CZEVlachová Adéla + Maggie Extreme Dog Race team Junior JZ2 25.2.20240
26.6.2024CZEVlček Jakub + Ači Base M1B 27.6.20240
27.11.2023CZEVodičková Hedvika + Fire Lady Blue Blue tým Base Z3B 1.12.20230
20.11.2023CZEVogler Jan + Black Poison Orca Extreme Dog Race team Base M1B 2.12.20230
14.12.2023CZEVosátka Jan + Baron z Panisádku Flati z Panisádku Base M2B 15.12.20230
6.7.2024CZEVtelenská Věra + Adora Fun ZF 7.7.20240
4.7.2024CZEZeman Michal + Charlize Base M2B 9.7.20240
31.12.2023CZEŽilík Martin + Falco Base M2B 1.1.20240
31.12.2023CZEZmrzlý Jan + Leon Dirty dog challenge team Base M2B 2.1.20240