Startovní listina EXTREME DOG RACE MILITARY NIGHT PEVNOST JOSEFOV

Statistika přihlášených

Trať
Base87
Fun5
Junior4
Kategorie
Z2BŽeny 30 - 45 let27
Z1BŽeny 16 - 29 let15
TBTEAM+13
M2BMuži 30 - 45 let11
M3BMuži 46 a více let8
Z3BŽeny 46 a více let7
M1BMuži 16 - 29 let6
ZFŽeny5
JZ2Juniorky 13 - 15 let4
Celkem přihlášených96

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
16.11.2023CZEAchcenitová Martina + Zek Extreme Dog Race team Fun ZF 24.11.20230
30.12.2023CZEAdámková Andrea + Bailey Fun ZF 31.12.20230
18.12.2023CZEBalog Gabriel + Laky Extreme Dog Race team Base M3B 18.12.20230
31.12.2023CZEBaxová Sylvie + Denny Tišnov Base Z3B 3.1.20240
9.12.2023SVKBedušová Sarah + Alpha Base Z1B 13.12.20230
29.12.2023CZEBitnarová Lucie + Flash Base Z1B 30.12.20230
31.12.2023CZEBjalek František + Eduardo Karbitzbull Canicross Ústí nad Labem Base M2B 6.1.20240
29.11.2023CZEBlahova Hana + Apollo Hana & Apollo Base Z2B 8.12.20230
31.12.2023CZEBlajda Jindřich + La Colita Cortada Base M2B 11.1.20240
8.12.2023CZEBojčuková Veronika + Nessie Base Z2B 12.12.20230
20.12.2023CZEBorková Petra + Pluto P+P Base Z2B 21.12.20230
30.12.2023CZEBulánková Markéta + Kylie Base TB 31.12.20230
14.2.2024CZECachová Anežka + Ravi Junior JZ2 15.2.20240
31.12.2023CZECerha Vojtěch + Missy Vojta + Missy Base TB 2.1.20240
31.12.2023CZEČeřovská Naděžda + Barnie Beetle Niktel White Warriors Base Z2B 3.1.20240
17.1.2024CZEChlupová Lucie + Riley Base Z1B 20.1.20240
21.11.2023CZEChmelařová Monika + Xaris ZKO NHK Base Z2B 22.11.20230
16.12.2023CZEDražilová Lada + Bella Letovčáci Base Z2B 17.12.20230
16.12.2023CZEDražilová Lucie + Bella Letovčáci Junior JZ2 17.12.20230
11.12.2023CZEDudas Jozef + Asher Team Leňochody Base M3B 13.12.20230
11.12.2023CZEDudasova Tamara + Rafik Team Leňochody Base Z3B 13.12.20230
5.11.2023CZEDvořáková Sára + Peri Lakr z Žerčické obory Blue tým Junior JZ2 19.11.20230
31.10.2023CZEEliášková Markéta + Harly Markét + Harly Base Z1B 1.11.20230
5.11.2023CZEEliášová Andrea + Andrejka Base Z2B 6.11.20230
31.12.2023CZEFofová Štěpánka + Maya ZKO Probluz Base Z1B 11.1.20240
29.10.2023CZEHalatová Andrea + Teddy Extreme Dog Race team Base Z1B 31.10.20230
29.12.2023CZEHalešová Michaela + Zuko Base Z1B 30.12.20230
30.12.2023CZEHalla Vlastimil + Destiny Dragon Niktel Niktel White Warriors Base M3B 31.12.20230
30.12.2023CZEHallová Renata + Destiny Dragon Niktel Niktel White Warriors Base Z2B 31.12.20230
16.12.2023CZEHejlová Renata + Aila Letovčáci Base Z2B 17.12.20230
27.2.2024CZEHejzlar Filip + Daiqi Base M2B nezaplaceno0
13.11.2023CZEHeřman Vít + Henna Axannso K9 Base M2B 14.11.20230
13.11.2023CZEHeřmanová Michaela + Be My Valentine Axannso K9 Base Z2B 14.11.20230
30.12.2023CZEHořejšová Kristýna + Sam Base Z1B 31.12.20230
31.12.2023CZEHybštová Iva + Isabell Base Z2B 1.1.20240
2.11.2023POLHynšt Petr + Annie + Barbora Hosenseidlová Base TB 10.11.20230
17.12.2023CZEJelínková Eliška + Jack Extreme Dog Race team Base Z1B 18.12.20230
28.12.2023CZEJiruf Matěj + Dorynka Base M1B 9.1.20240
18.12.2023CZEJoklová Jitka + Corvus Corax Base Z3B 19.12.20230
29.12.2023CZEKadič Tomáš + Tessy Téčka Base M2B 30.12.20230
28.12.2023CZEKandrová Tereza + Tullamore Téčka Base Z2B 29.12.20230
29.12.2023CZEKastlerová Marie + Sendy BehameSami Base Z2B 30.12.20230
14.12.2023AUTKohl Regina + Xenia Base Z2B 28.12.20230
29.10.2023CZEKolařík Patrik + Haidi Base M1B 30.10.20230
29.10.2023CZEKolaříková Zdenka + Cheila Base Z3B 30.10.20230
29.12.2023CZEKotyza Aleš + Sedrik Base M1B 30.12.20230
18.11.2023CZEKoudelka Zdeněk + Bezinka Base M1B 21.11.20230
31.12.2023CZEKovaříková Kateřina + Bobík Base Z1B 3.1.20240
18.11.2023CZEKrejsová Pavlína + Loki Pája & Loki Base Z2B 22.11.20230
9.12.2023CZEKrempaská Gabriela + Bady Team Leňochody Base Z3B 12.12.20230
14.12.2023CZEKriesche Lukáš + Sia + Kriesche Eva Retardi na trati Base TB 15.12.20230
31.12.2023CZEKuča Jan + Tonda + Sabina Polášková Chlupatá rodina Base TB 9.1.20240
9.12.2023CZEKučerová Andrea + Hallelujah Hero NIKTEL WHITE WARRIORS Base Z2B 10.12.20230
18.11.2023CZEKuchařová Miluše + Challenger Thor Rottwik v tahu Base Z1B 19.11.20230
30.12.2023CZEKuncová Kateřina + Artego BEAST OCR team Base Z2B 31.12.20230
30.12.2023CZELajbner Erik + Amiga Angel NIKTEL WHITE WARRIORS Base M3B 4.1.20240
30.12.2023CZELajbnerová Miroslava + Bella Beetle NIKTEL WHITE WARRIORS Base Z2B 4.1.20240
30.12.2023CZELajbnerová Natálie + VENDETTA NIKTEL WHITE WARRIORS Junior JZ2 4.1.20240
26.12.2023CZELieblová Katka + Ixi Base Z2B 27.12.20230
21.11.2023CZELysáčková Pavlína + Oxxi Arqeva + Miroslav Medek Base TB 22.11.20230
29.10.2023CZEMachová Radka + Simba Fun ZF 8.11.20230
23.2.2024CZEMinaříková Lucie + Ritchie Extreme Dog Race Base Z1B 25.2.20240
31.12.2023CZEMüllerová Iveta + Arriba Domori Tamiaran Dirty dog challenge team Base Z2B 2.1.20240
14.12.2023CZENavrátilová Lenka + Oria Base Z3B 15.12.20230
16.2.2024CZENováková Kateřina + Molly + Tom Frencl Base TB 17.2.20240
30.12.2023CZENovotná Eliška + Kessy Fun ZF 31.12.20230
17.1.2024CZEPačáková Michaela + Arya Extreme Dog Race team Base Z2B 18.1.20240
30.11.2023CZEPekárek Filip + Elymaja Falco line Extreme Dog Race team Base M2B 5.12.20230
29.11.2023CZEPekárková Vlasta + Canis Ronja Extreme Dog Race team Base Z2B 5.12.20230
28.11.2023CZEPleskačová Žaneta + Holy + Prchal David Base TB 8.12.20230
25.12.2023CZERajdl Jílková Jana + Eda + Anna Zachová Base TB 26.12.20230
29.12.2023CZERyšavý Michal + Elis Moravská střela Base M3B 3.1.20240
20.11.2023CZESkácelová Klára + Timotei Base Z1B 2.12.20230
31.12.2023CZESmrž Josef + Monty Base M2B 3.1.20240
26.2.2024CZEŠpaček Jiří + Ebi Long Base M3B nezaplaceno0
1.11.2023CZEŠprincl Jan + Falco 2Rakeťáci Base M1B 2.11.20230
29.12.2023CZESpringer Dominika + Cira Base Z1B 4.1.20240
4.1.2024CZEŠrámková Simona + York + Sedláčkova Michaela ZKO NHK Base TB 6.1.20240
21.12.2023CZEStaňková Lucie + Aithra Dirty dog challenge team Base Z2B 22.12.20230
9.12.2023CZEStanková Paulína + La Valentino Merlin Extreme Dog Race team Base Z1B 13.12.20230
31.12.2023CZEStřeleček Přemysl + Beky JCC Musher klub Base M3B 5.1.20240
20.2.2024CZEŠuštar Anže + Sid Base M2B 23.2.20240
20.2.2024CZEŠuštar Anna + Jorg (Bu) SK ve Vrbně pod Pradědem Base Z2B 21.2.20240
11.11.2023CZEŠvorčík Josef + Dźany Extreme Dog Race team Base M3B 20.11.20230
5.12.2023CZESznapka Marian + Bessi + Maria Sznapková B-Team Base TB 7.12.20230
31.12.2023CZEToncar Ladislav + Blackberry sweet Predator workout Děčín Base M2B 1.1.20240
26.12.2023CZETrajová Lenka + Elaria Moravia Traj Moravská střela Fun ZF 28.12.20230
18.11.2023CZETrojanová Lucie + Dasty Extreme Dog Race team Base Z2B 20.11.20230
25.12.2023CZEVackova Veronika + Hron Base Z2B 25.12.20230
31.12.2023CZEVáňová Barbora + Trigo Dirty dog challenge team Base Z2B 2.1.20240
11.2.2024CZEVlach Václav + Maggie + Adél Vlachová EXTREME DOG RACE Together Base TB 25.2.20240
18.11.2023CZEVodičková Hedvika + Fire Lady Blue Blue tým Base Z3B 21.11.20230
20.11.2023CZEVogler Jan + Black Poison Orca Base M1B 2.12.20230
31.12.2023CZEŽilík Martin + Falco Base M2B 1.1.20240
13.1.2024CZEZítková Michaela + Abby Princess + Petr Prokop Budiměřičáci Base TB 18.1.20240
31.12.2023CZEZmrzlý Jan + Leon Dirty dog challenge team Base M2B 15.1.20240