Startovní listina EXTREME DOG RACE MILITARY PEVNOST JOSEFOV

Statistika přihlášených

Trať
Base201
Fun47
Family31
Junior39
KBO23
Long42
Kategorie
Z2BŽeny 30 - 45 let57
Z1BŽeny 16 - 29 let43
ZFŽeny39
FDospělý + dítě31
M2BMuži 30 - 45 let29
Z3BŽeny 46 a více let22
TBTEAM+22
JZ2Juniorky 13 - 15 let20
M3BMuži 46 a více let15
KBOZŽeny 16 a více let - (jen pro psy BŠO s PP)14
M1BMuži 16 - 29 let13
Z2LŽeny 30 - 45 let12
JZ1Juniorky 9 - 12 let9
Z1LŽeny 18 - 29 let8
MFMuži 8
M2LMuži 30 - 45 let8
JM1Junioři 9 - 12 let7
TLTEAM+5
KBOMMuži 16 a více let - (jen pro psy BŠO s PP) 5
Z3LŽeny 46 a více let4
M3LMuži 46 a více let4
KBODDivky 9-15 let - (jen pro psy BŠO s PP) 4
JM2Junioři 13 - 15 let3
M1LMuži 18 - 29 let1
Celkem přihlášených383

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
16.11.2023CZEAchcenitová Martina + Zek Extreme Dog Race team Fun ZF 24.11.20230
29.2.2024CZEAntesová Petra + Casi Canicross Jeseník Long Z3L 11.3.20240
6.5.2024CZEBaldrych Jaroslav + Čaky Extreme Dog Race team Base M1B 7.5.20240
18.12.2023CZEBalog Gabriel + Laky Extreme Dog Race team Base M3B 18.12.20230
22.4.2024CZEBarták Martin + Daisy + Bartáková Kristina Family F 23.4.20240
25.11.2023CZEBártová Johana + Hačiko Fun ZF 6.12.20230
13.11.2023CZEBártová Andrea + Jean Paul Belmondo ZKO Probluz Fun ZF 22.11.20230
31.12.2023CZEBaxová Sylvie + Denny Tišnov Base Z3B 3.1.20240
8.5.2024CZEBecha Andrea + Saffee Warriors Long Z2L 10.5.20240
9.12.2023SVKBedušová Sarah + Alpha Base Z1B 13.12.20230
30.12.2023CZEBendová Zuzana + Artík + Bendova Adina Family F 31.12.20230
3.5.2024CZEBendová Barbora + Koroušek Los Hlavos Base Z1B 4.5.20240
31.3.2024CZEBezoušková Gabriela + Arapiraca Gitigaro Extreme Dog Race team Long Z2L 3.4.20240
29.11.2023CZEBlahova Hana + Apollo Blue tým, CC Olomouc Base Z2B 8.12.20230
15.4.2024CZEBlahova Alexandra + Apollo Blue tym Junior JZ1 19.4.20240
31.12.2023CZEBlajda Jindřich + La Colita Cortada Base M2B 11.1.20240
6.5.2024CZEBlažek Michal + Taira PUPPY TEAM Base M2B 7.5.20240
10.5.2024CZEBlažková Adéla + Manny Base Z1B 10.5.20240
30.4.2024SVKBodišová Bianka APONI DOG RACE Base Z2B 6.5.20240
18.2.2024CZEBöhmová Karolína + Pirri + Lenka Böhmová Base TB 20.2.20240
25.4.2024CZEBončová Ivana + Black Poison Orca Long Z1L 29.4.20240
25.12.2023CZEBorková Petra + Pluto P+P Base Z2B 25.12.20230
27.4.2024CZEBřezinová Soňa + Roza Canicross Jeseník Base Z2B 30.4.20240
11.3.2024CZEBubeníčková Tereza + Benji Junior JZ2 12.3.20240
5.4.2024CZEBuchalová Iva + Carlos + Brzák Sebastián Family F 11.4.20240
31.12.2023CZEBuchtíková Veronika + Harvey Erfai KBO KBOZ 3.1.20240
30.12.2023CZEBulánková Markéta + Kylie Base TB 31.12.20230
29.2.2024CZEBurian Filip + Amy Ušatej gang Junior JM2 1.3.20240
5.11.2023CZEBurková Šárka + Cecilka Base Z2B 14.11.20230
14.2.2024CZECachová Anežka + Ravi Junior JZ2 15.2.20240
1.4.2024CZECanini Jiří + Dorotka Base M3B 4.4.20240
18.11.2023CZEČapek Vojta + Nugget Extreme Dog Race team Base M2B 18.11.20230
14.4.2024CZEČapková Monika + Nugget + Matěj Čapek Extreme Dog Race team Family F 19.4.20240
18.11.2023CZEČapková Monika + Laila Extreme Dog Race team Base Z2B 18.11.20230
31.12.2023CZECerha Vojtěch + Missy + Antonín Poupera TJ Sokol Poříčany Base TB 2.1.20240
29.2.2024CZEČermáková Veronika + Bailey Ušatej gang Base Z2B 1.3.20240
7.5.2024CZECerman Matěj + Miky Fun MF 8.5.20240
28.12.2023CZEČerná Markéta + Zazu Base Z2B 30.12.20230
15.12.2023CZEČernovský David + Greyssi Junior JM1 20.12.20230
31.12.2023CZEČeřovská Naděžda + Barnie Beetle Niktel White Warriors KBO KBOZ 3.1.20240
31.12.2023CZEČervený Aleš + Salazar Base M2B 3.1.20240
29.2.2024CZEČervinková Martina + Valcar ZKO Nový Hradec Králové Fun ZF 1.3.20240
31.12.2023CZEChalupníková Aranka + Palpatine KBO KBOZ 31.12.20230
18.1.2024CZEChládková Andrea + Turbo + Tomáš Hroch Base TB 19.1.20240
17.1.2024CZEChlupová Lucie + Riley Base Z1B 20.1.20240
30.4.2024CZEChmel David + Fram Moravská střela Base M1B 1.5.20240
21.11.2023CZEChmelařová Monika + Xaris ZKO NHK Base Z2B 22.11.20230
30.4.2024CZEChmelová Magda + Shadow Moravská střela Base Z3B 1.5.20240
23.4.2024CZEChvojková Adéla + Kessy Fun ZF 29.4.20240
19.4.2024CZEČiamporová Vendulka + Kirra ŠnekusLazarus Base Z2B 20.4.20240
29.2.2024CZECoufalová Radka + Beatrix Ušatej gang Base Z3B 1.3.20240
13.4.2024CZEČtvrtečková Marie + Dexter Svinecké tlapky Base Z3B 16.4.20240
30.4.2024CZEDastychová Anna + Jahoda Kladno Long Z1L 30.4.20240
31.12.2023CZEDeďová Zuzana + Benjamin KBO KBOZ 1.1.20240
20.12.2023CZEDobiášová Tereza + Ennie Base Z1B 21.12.20230
29.4.2024CZEDolanska Andrea + Sára + Elkánová Adéla Berušky Base TB 30.4.20240
10.5.2024CZEDolníčková Nikol + Ciri Base Z1B 11.5.20240
18.11.2023CZEDoskova Vera + Jerry + Karolína Došková Ibero team Family F 19.11.20230
9.1.2024CZEDostálová Andrea + Mavis Zamotaný vodítko Fun ZF 10.1.20240
18.12.2023CZEDražilová Lada + Bella Letovčáci Base Z2B 19.12.20230
18.12.2023CZEDražilová Lucie + Bella Letovčáci Junior JZ2 19.12.20230
11.12.2023CZEDudas Jozef + Asher Team Leňochody Long M3L 13.12.20230
11.12.2023CZEDudas Vojtech + Rafik + Vojtech Dudas Team Leňochody Family F 13.12.20230
11.12.2023CZEDudasova Tamara + Rafik Team Leňochody Long Z3L 13.12.20230
12.4.2024CZEDulayová Monika + Gaspri Dalmatin canicross team Base Z2B 13.4.20240
30.12.2023CZEĎurček Michal + Dino Base M2B 11.1.20240
5.11.2023CZEDvořáková Sára + Peri Lakr z Žerčické obory Blue tým Junior JZ2 19.11.20230
27.4.2024CZEDvořáková Veronika + Eros Base Z2B 28.4.20240
29.2.2024CZEEichlerová Simča + Alfík Minidogs Base Z2B 1.3.20240
31.10.2023CZEEliášková Markéta + Harly Markét + Harly Long Z1L 1.11.20230
5.11.2023CZEEliášová Andrea + Andrejka Base Z2B 6.11.20230
29.10.2023CZEFikrová Monika + Dellis TMK9 Dog Training Pardubice Base Z2B 30.10.20230
15.4.2024CZEFinkousová Adéla + Molly Long Z1L 15.4.20240
27.4.2024CZEFlégrová Andrea + Argo ZKO Nový Hradec Krávové Fun ZF 30.4.20240
31.12.2023CZEFofová Štěpánka + Maya ZKO Probluz Base Z1B 11.1.20240
16.1.2024CZEGabriel Vojtěch + Alois Long M2L 18.1.20240
27.4.2024CZEGrimová Helena + Agir ZKO Nový Hradec Krávové Fun ZF 30.4.20240
29.2.2024CZEHájková Michaela + Angie Base Z1B 1.3.20240
29.10.2023CZEHalatová Andrea + Teddy Extreme Dog Race team Base Z1B 31.10.20230
30.12.2023CZEHalla Vlastimil + Destiny Dragon Niktel Niktel White Warriors KBO KBOM 31.12.20230
30.12.2023CZEHallová Valentýna + Amélie Angel Niktel Niktel White Warriors KBO KBOD 31.12.20230
30.12.2023CZEHallová Renata + Amélie Angel Niktel Niktel White Warriors KBO KBOZ 31.12.20230
27.4.2024CZEHamáková Nikol + Arga Long Z1L 28.4.20240
1.5.2024CZEHanafi Andrea + Izakai Scáth Anwar Canicross Odolena Voda Fun ZF 2.5.20240
19.11.2023CZEHančová Andrea + Baron Canicross Krkonoše Base Z1B 20.11.20230
20.2.2024CZEHandl Roman + Sára JEBETI Fun MF 21.2.20240
20.2.2024CZEHandlová Romana + Viky + Matěj Štoček Jebeti Family F 21.2.20240
20.2.2024CZEHandlová Romana + Viky JEBETI Base Z2B 21.2.20240
26.4.2024CZEHánová Alex + Chloe Base Z2B 27.4.20240
28.12.2023CZEHanus Daniel + Ashley TMK9 Dog Trainig Pardubice Junior JM2 30.12.20230
28.12.2023CZEHanusová Nela + Molly TMK9 Dog Trainig Pardubice Junior JZ1 30.12.20230
10.4.2024CZEHanušová Lucie + Argo Base Z1B 13.4.20240
7.5.2024CZEHarvánková Jana + Clea + Tereza Vaculíková Family F 8.5.20240
7.5.2024CZEHarvánková Jana + Beyla Base Z2B 10.5.20240
16.1.2024CZEHauf Tomáš + Quido Long M2L 18.1.20240
29.10.2023CZEHavlíček Oldřich + Dajuška Bezva dvojka Base M2B 30.10.20230
11.11.2023CZEHavlíková Ivana + KAIRA Fun ZF 12.11.20230
18.4.2024CZEHejduková Petra + Cuketka Base Z2B 26.4.20240
18.12.2023CZEHejlová Renata + Aila Letovčáci Base Z2B 19.12.20230
1.5.2024CZEHejná Aneta + Lusy Base Z1B 2.5.20240
29.4.2024CZEHiesbök Rudolf + Floki Base M1B 30.4.20240
28.12.2023CZEHladík Otakar + Bella Long M2L 29.12.20230
10.5.2024CZEHlaváčková Jana + Dikki Base Z3B 14.5.20240
26.4.2024CZEHlaváčová Monika + Orrien Base Z2B 27.4.20240
1.3.2024CZEHoffmannová Markéta + Neymar Base Z1B 1.3.20240
15.3.2024CZEHoffmannova Lenka + Ghiro Léňa a Ro Base Z3B 19.3.20240
19.4.2024CZEHofmeister Tomáš + Aspen SRTG Hradec Králové Long M2L 20.4.20240
9.5.2024CZEHomolová Jana + Timy + - + - Timy Team Fun ZF 10.5.20240
26.4.2024CZEHoráková Veronika + Harleenka Los Hlavos Base Z2B 30.4.20240
29.2.2024CZEHorálek Miroslav + Bobinka Minidogs Base M2B 1.3.20240
22.2.2024SVKHorňák Marek + Amaris Luna Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů Long M2L 1.3.20240
26.1.2024CZEHornigova Ivana + Bria Fun ZF 2.2.20240
22.4.2024CZEHostáková Tereza + Bascon KBO KBOZ 23.4.20240
8.4.2024CZEHrdá Natálie + Anie Junior JZ1 10.4.20240
8.4.2024CZEHrdá Diana + Bruce + Diana Hrdá Vořeši Base Z2B 10.4.20240
8.1.2024CZEHrodková Linda + Gizmo Gremlini Fun ZF 10.1.20240
29.11.2023CZEHrušková Klára + Freya Falcoline KBO KBOZ 8.12.20230
2.5.2024CZEHubáček David + Filip Krupská smečka Junior JM1 3.5.20240
2.5.2024CZEHubáčková Eva + Elisa Krupská smečka Base Z2B 3.5.20240
2.5.2024CZEHubáčková Natalie + Calvin Krupská smečka Junior JZ2 3.5.20240
2.5.2024CZEHubáčková Andrea + Nessy Krupská smečka Base Z1B 3.5.20240
8.2.2024CZEHušková Simona + Antares Fun ZF 13.2.20240
22.2.2024CZEHyblerová Barbora + Bon Jovi KBO KBOZ 1.3.20240
31.12.2023CZEHybštová Iva + Isabell Base Z2B 1.1.20240
9.4.2024CZEHynarova Karolina + Rebel Rebel Base Z1B 10.4.20240
7.5.2024CZEHynková Kristýna + Diablo Blue tým Base Z1B 11.5.20240
2.11.2023POLHynšt Petr + Annie + Barbora Hosenseidlová Base TB 10.11.20230
21.4.2024CZEJakoubková Jana + Akim Extreme Dog Race Team Base Z1B 21.4.20240
18.4.2024CZEJanoušek Josef + Maui Extreme Dog Race Team Base M1B 19.4.20240
29.10.2023CZEJanurová Jana + Ergon Long Z3L 30.10.20230
1.1.2024CZEJarmarová Jarmila + Enzo Ťapka Czech DOG RUN team / MIZUNO team Base Z1B 2.1.20240
6.2.2024CZEJarošová Simona + Spike Base Z2B 7.2.20240
29.12.2023CZEJarošová Terezie + Harry Junior JZ2 30.12.20230
4.5.2024CZEJaššová Anežka + Pepi Krupská smečka Junior JZ2 6.5.20240
17.12.2023CZEJelínková Eliška + Jack Extreme Dog Race team Base Z1B 18.12.20230
30.12.2023CZEJeřábková Eva + Ayva Mickey CataRebels / MC Český ráj Base Z1B 31.12.20230
20.11.2023CZEJežková Kateřina + Afi + Tereza Ježková + Kateřina Ježková Family F 28.11.20230
11.4.2024CZEJiroutová Barbora + TIM M.C. Metuje Fun ZF 13.4.20240
28.12.2023CZEJiruf Matěj + Dorynka Base M1B 9.1.20240
12.2.2024CZEJochová Gabriela + Kayras Fun ZF 13.2.20240
18.12.2023CZEJoklová Jitka + Corvus Corax Base Z3B 19.12.20230
29.12.2023CZEKadič Tomáš + Tessy Téčka Base M2B 30.12.20230
30.4.2024CZEKadlecová Eliška + La Donna Askam Fun ZF 3.5.20240
18.4.2024CZEKaisler Jan + Mylady Mystery ArQeVa Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů Base M1B 19.4.20240
18.4.2024CZEKaisler Martin + Tarra Tao ArQeVa Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů Base M1B 19.4.20240
9.3.2024CZEKalous Milan + Maybell Base M3B 10.3.20240
22.4.2024CZEKalová Zuzana + Flop Zuzka&Flop&Meggie Resdogs Long Z2L 22.4.20240
28.12.2023CZEKandrová Tereza + Tullamore Téčka Long Z2L 29.12.20230
8.5.2024CZEKanta Milan + Carrie Long M3L 10.5.20240
29.12.2023CZEKastlerová Marie + Sendy BehameSami Base Z2B 30.12.20230
9.5.2024CZEKastlerová Marie + Sendy + Kastler Jan Family F 9.5.20240
8.5.2024CZEKmoch Michal + Jamei dream + Linda Kmoch Škodová Long TL 14.5.20240
21.4.2024CZEKmoníček Petr + Aoitori Labský Pirát Blue tým Base M3B 22.4.20240
10.5.2024CZEKmoníček Jan + Ačí Fun MF 11.5.20240
14.12.2023AUTKohl Regina + Xenia Base Z2B 28.12.20230
14.4.2024CZEKolář Jan + Brit od Černých rytířů Czech Ninja Community Base M2B 15.4.20240
26.12.2023CZEKolařík Patrik + Haidi + Kolařík Daniel Base TB 27.12.20230
26.12.2023CZEKolaříková Zdenka + Cheila + Lubomír Kolařík Base TB 27.12.20230
11.4.2024CZEKonvičná Markéta + Fany + Konvičný Jan Black and white Family F 14.4.20240
11.4.2024CZEKonvičná Markéta + Darling Mystery of white + Konvičný Lukáš Black and white Base TB 14.4.20240
30.12.2023CZEKopecký Matěj + Maggie Base M1B 31.12.20230
24.11.2023CZEKořínková Kristýna + Zorka z Milberku Vetnemo Base Z1B 28.11.20230
26.4.2024CZEKošek Tomáš + Bea Extreme Dog Race team Junior JM1 26.4.20240
26.4.2024CZEKošková Petra + Claudy Extreme Dog Race team Base Z2B 26.4.20240
26.4.2024CZEKošková Bára + Percy Extreme Dog Race team Junior JZ2 26.4.20240
26.4.2024CZEKošková Tereza + Claudy Extreme Dog Race team Junior JZ2 26.4.20240
29.2.2024CZEKosová Kateřina + Joleen Base Z1B 1.3.20240
3.5.2024CZEKostka Tomáš + Besinka Los Hlavos Base M2B 4.5.20240
16.4.2024CZEKostka Tomáš + Besinka Los Hlavos Base M2B 25.4.20240
28.4.2024CZEKoudela Jan + Blue Base M2B 29.4.20240
28.4.2024CZEKoudela Roman + Amy Base M3B 1.5.20240
31.12.2023CZEKovaříková Kateřina + Bobík Hnědočerný vertikál Base Z1B 3.1.20240
11.3.2024SVKKrálik Patrí + Monty + Kristína Monty Base TB 13.3.20240
18.11.2023CZEKrejsová Pavlína + Loki Pája & Loki Fun ZF 22.11.20230
9.12.2023SVKKrempaská Gabriela + Bady Team Leňochody Base Z3B 12.12.20230
14.12.2023CZEKriesche Lukáš + Burák + Elien Kriesche Retardi na trati Family F 15.12.20230
14.12.2023CZEKriesche Eva + Sia Retardi na trati Base Z2B 15.12.20230
10.5.2024CZEKrupová Vladana + Atom Rozběháme Děčín Base Z3B 10.5.20240
9.5.2024CZEKryl Ondřej + Thor Beskydský Dogmaraton Team Long M2L 10.5.20240
29.1.2024CZEKubíčková Tereza + Ashley TMK9 Training Pardubice Junior JZ2 1.2.20240
31.12.2023CZEKuča Jan + Tonda + Sabina Polášková Chlupatá rodina Base TB 9.1.20240
20.2.2024CZEKučera Aleš + Grippen Jet Base M2B 22.2.20240
9.12.2023CZEKučerová Andrea + Hallelujah Hero NIKTEL WHITE WARRIORS KBO KBOZ 10.12.20230
19.11.2023CZEKuchynková Kateřina + Connie Base Z1B 22.11.20230
5.1.2024CZEKučírková Stanislava + Garo Base Z3B 6.1.20240
31.3.2024CZEKulová Jitka + Arif ZKO Nový Hradec Králové - prosím běžet společně s týmem Fun ZF 1.4.20240
30.12.2023CZEKuncová Kateřina + Artego Extreme Dog Race team Long Z2L 31.12.20230
6.5.2024CZEKuropatnicka Zuzana + Chica Base Z2B 8.5.20240
24.2.2024CZEKyzlinková Lucie + Cinderella Base Z1B 25.2.20240
30.12.2023CZELajbner Erik + Amiga Angel NIKTEL WHITE WARRIORS KBO KBOM 4.1.20240
30.12.2023CZELajbnerová Karolína + FROZEN + Miroslava NIKTEL WHITE WARRIORS Family F 4.1.20240
30.12.2023CZELajbnerová Natálie + VENDETTA NIKTEL WHITE WARRIORS KBO KBOD 4.1.20240
30.12.2023CZELajbnerová Miroslava + BELLA BEETLE NIKTEL WHITE WARRIORS KBO KBOZ 4.1.20240
23.1.2024SVKLakatošová Daniela + Athos Long Z2L 24.1.20240
29.2.2024CZELehnertová Klaudie + Fleur Ušatej gang Junior JZ1 1.3.20240
30.4.2024CZELetfusová Tereza + Deimor Base Z2B 1.5.20240
26.12.2023CZELieblová Katka + Ixi Base Z2B 27.12.20230
13.12.2023CZELipowski Marek + Mafin Bobo Team Base M3B 14.12.20230
29.2.2024CZELoudová Hana + Ginny Extreme Dog Race team Long Z2L 3.3.20240
29.4.2024CZELuhanová Andrea + Xero Moravská střela Fun ZF 30.4.20240
21.11.2023CZELysáčková Pavlína + Oxxi Arqeva + Miroslav Medek Long TL 22.11.20230
31.12.2023CZEMach Lukáš + Sany Base M1B 10.1.20240
8.5.2024CZEMarácz Viktoria + Kami Junior JZ1 11.5.20240
30.4.2024CZEMarácz Csaba + Kami Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů Base M2B 11.5.20240
7.12.2023HUNMária Stein + ZINA Base Z3B 7.12.20230
10.3.2024CZEMaroši Anna + Megginka Junior Junior JZ2 13.3.20240
10.2.2024CZEMašková Nikol + Remus Fun ZF 13.2.20240
1.5.2024CZEMatějíček Tomáš + Argo + Matějíčková Anna Family F 2.5.20240
9.5.2024CZEMatoušková Adéla + Freya + Martin Haustein Base TB 10.5.20240
14.11.2023CZEMayer Milan + Cari Base M2B 15.11.20230
21.1.2024CZEMěšťanová Lucie + York Fun ZF 25.1.20240
5.11.2023CZEMetela Jiří + Elsa + Metelová Nikola Base TB 16.11.20230
21.1.2024CZEMikeš Pertr + Bety + Sebastian Mikeš + Lenka Mikešová Family F 30.1.20240
21.1.2024CZEMikeš Pertr + Mia + Dominik Mikeš + Saša Mikešová Family F 30.1.20240
3.3.2024CZEMikyska Patrik + Judy + Krystof Extreme Dog Race team Family F 4.3.20240
3.3.2024CZEMikyska Patrik + Judy Extreme Dog Race team Base M2B 3.3.20240
23.2.2024CZEMinaříková Lucie + Ritchie Extreme Dog Race team Base Z1B 25.2.20240
20.12.2023SVKMokáň Roman + Timo Base M3B 22.12.20230
15.1.2024CZEMotáková Alžběta + Rinna nejlepší holky Junior JZ2 18.1.20240
31.12.2023CZEMüllerová Iveta + Be Amazing Dirty dog challenge team Base Z2B 2.1.20240
25.4.2024CZEMurgaš Martin + Gíra KBO KBOM 26.4.20240
8.5.2024CZEMusílková Marcela + Flek Base Z2B 11.5.20240
29.2.2024CZEMyška Ondřej + Grace Ušatej gang Base M2B 1.3.20240
29.2.2024CZEMyšková Elen + Buffy Ušatej gang Junior JZ1 1.3.20240
14.12.2023CZENavrátilová Lenka + Oria Fun ZF 15.12.20230
10.5.2024CZENěmčanská Veronika + Aurora Base Z1B 17.5.20240
5.5.2024CZENěmeček Tomáš + Angelina Junior JM1 6.5.20240
9.1.2024CZENěmečková Petra + Angie Extreme Dog Race team Base Z2B 10.1.20240
19.11.2023CZENepejchalová Pavlína + Doris Dudlík Team Fun ZF 20.11.20230
15.4.2024CZENováková Anna + Sati Lučanová+Pácová+Nováková Fun ZF 16.4.20240
10.4.2024CZENováková Kateřina + Molly Long Z1L 11.4.20240
29.4.2024CZENováková Karina + Aaron Base Z1B 30.4.20240
13.11.2023CZENováková Renata + Mila + Dominik Stránský ZKO Probluz Family F 22.11.20230
15.12.2023CZENovotná Sylva + Greyssi + Jakub Černovský Family F 20.12.20230
28.4.2024SVKOginčuk Tobias + Snoopy Junior JM1 6.5.20240
28.4.2024SVKOginčuk Juraj + Snoopy Base M3B 6.5.20240
28.4.2024SVKOginčuková Sára + Tess Junior JZ2 6.5.20240
30.4.2024SVKOkruhlicová Lucia + Steffani Base Z1B 6.5.20240
30.4.2024SVKOkruhlicová Henrieta + Especial Extra Base Z3B 6.5.20240
29.12.2023CZEOndráček Pavel + Heilie Kondiční canicross Base M2B 3.1.20240
19.11.2023CZEOttová Jana + Bibi Canicross Krkonoše Base Z3B 20.11.20230
17.1.2024CZEPačáková Michaela + Zywa Extreme Dog Race team Base Z2B 18.1.20240
17.1.2024CZEPačáková Michaela + Arya + Pačáková Amálie Extreme Dog Race team Family F 18.1.20240
10.5.2024CZEPacholíková Lenka + Luna Už tam budeeem?!, Canicross Děčín Base Z3B 10.5.20240
27.4.2024SVKPallo Lukas + Enny Base M2B 6.5.20240
20.12.2023CZEPaloudová Petra + Ussuri Tigris + Elenka Paloudová Family F 29.12.20230
7.5.2024CZEPavelek Jan + Odin Blue tým Base M2B 11.5.20240
30.11.2023CZEPekárek Filip + Elymaja Falco line Extreme Dog Race team KBO KBOM 5.12.20230
29.11.2023CZEPekárková Vlasta + Canis Ronja Extreme Dog Race team KBO KBOZ 5.12.20230
30.4.2024SVKPernický David + Rio Base M1B 10.5.20240
25.4.2024CZEPetráková Petra + LOKI Extreme Dog Race team Base Z2B 25.4.20240
26.4.2024CZEPetržela Tomáš + Axis Nero Kuki Fun MF 27.4.20240
31.12.2023CZEPišín Ondřej + Eduard Base M2B 31.12.20230
25.2.2024CZEPivoňka Vilém + Gusta Junior JM1 1.3.20240
25.2.2024CZEPivoňka Alois + Arwen Junior JM2 1.3.20240
25.2.2024CZEPivoňková Lenka + Hero Base Z2B 1.3.20240
25.2.2024CZEPivoňková Eliška + Arwen Junior JZ2 1.3.20240
28.2.2024CZEPlchová Adéla + Gardy Base Z1B 1.3.20240
1.1.2024CZEPlundrová Anna + Ex srdcové eso Junior JZ1 10.1.20240
25.12.2023CZEPokorná Alena + Quido GAUČÁCI Fun ZF 26.12.20230
21.11.2023CZEPokorná Martina + Arwen house of Gauč Base Z2B 22.11.20230
22.4.2024CZEPoloučková Monika + puppy PUPPY TEAM Base Z2B 23.4.20240
29.4.2024CZEPomejová Mirka + Gaila Pome Fun ZF 30.4.20240
29.4.2024CZEPomejová Jana + Pixie Pome Fun ZF 30.4.20240
4.3.2024CZEPospíšilová Kateřina + Atis + Anna Pospíšilová + Kateřina Pospíšilová Family F 5.3.20240
10.5.2024CZEProcházka Jakub + Profesor + ZKO Nový Hradec Krávové Fun MF 11.5.20240
29.10.2023CZEProkopová Denisa + Nietzsche W. Friedrich Extreme Dog Race team KBO KBOZ 30.10.20230
10.5.2024CZEProsková Amálie + Masha KBO KBOZ 11.5.20240
31.12.2023CZEPrudičová Kristýna + Harlow Helfra Base Z1B 2.1.20240
27.4.2024CZEPtáček Adam + Atrey Extreme Dog Race team Fun MF 28.4.20240
27.4.2024CZEPtáčková Blanka + Cassie Extreme Dog Race team Fun ZF 28.4.20240
25.12.2023CZERajdl Jílková Jana + Eda + Anna Zachová Long TL 26.12.20230
14.4.2024CZERázek Petr + Hilda Base M3B 15.4.20240
20.2.2024CZERážková Henrieta + Peggy JEBETI Base Z2B 21.2.20240
29.2.2024CZEŘíha Michal + Maya Extreme Dog Race team Base M2B 10.3.20240
6.5.2024CZERogozná Veronika + Šaki + Wija Karel Mushing Team Ostrava Base TB 7.5.20240
29.2.2024CZERokošová Nela + Viky Ušatej gang Junior JZ2 1.3.20240
30.4.2024CZERosová Monika + Gerwin + Patrik Rosa Base TB 10.5.20240
14.2.2024CZERozkovcová Eliška + Bexley + Matyáš Rozkovec + Eliška Rozkovcová Family F 20.2.20240
15.4.2024CZERoztočilová Nella + Trixy Fun ZF 17.4.20240
10.5.2024CZERybková Klara + Carnival Base Z2B 11.5.20240
3.2.2024CZERybníčkova Lucie + Gringo Mushing team Ostrava Fun ZF 9.2.20240
29.12.2023CZERyšavý Michal + Elis Moravská střela Base M3B 3.1.20240
29.4.2024CZESamková Veronika + John Snow Verů a John Base Z1B 11.5.20240
27.10.2023CZEŠatný Michal + Falco Claudius Extreme Dog Race team Junior JM1 28.10.20230
30.4.2024CZESejkorová Nikola + Gaya Navy Base Z1B 1.5.20240
24.3.2024CZEŠeredová Kateřina + Shadow - Elisa z Kerhartic SK Čupera Base Z1B 25.3.20240
29.4.2024CZEŠíma Jan + Tara Base M3B 30.4.20240
2.5.2024CZEŠimůnková Šárka + Eclipse Krásnoočko + Danielová Anežka + Šimůnková Šárka ZKO Nový Hradec Králové Family F 3.5.20240
2.2.2024CZEŠišoláková Eva + Koda Španělé na tahu Long Z2L 11.2.20240
28.12.2023CZEŠišulák Josef + Kosťa Base M1B 29.12.20230
20.11.2023CZESkácelová Klára + Timotei Extreme Dog Race team Base Z1B 2.12.20230
28.4.2024CZEŠkaldová Pavlína + KUKY ARGO HYTOS Long Z2L 29.4.20240
22.4.2024CZESkálová Michaela + Molly Base Z2B 23.4.20240
31.12.2023CZEŠkodová Marcela + Kissa(Crystal Love) Base Z3B 31.12.20230
30.12.2023CZEŠkorpíková Bára + Buddy Base Z2B 31.12.20230
10.5.2024CZESkoupý Martin + Cruela Base M2B 17.5.20240
15.12.2023CZESládek Martin + Asky + Sládek Jan Family F 19.12.20230
15.12.2023CZESládek Martin + ILDIKO adopťáci z Konca sveta Base M3B 19.12.20230
15.12.2023CZESládková Kateřina + Bruno Junior JZ2 19.12.20230
26.4.2024CZESládková Veronika + Axis Nero Kuki Fun ZF 27.4.20240
16.12.2023CZESmejkalová Jaroslava + Lessí ( Alessia) Base Z3B 19.12.20230
30.4.2024CZEŠmídová Květa + Bady Extreme Dog Race team Base Z3B 30.4.20240
9.3.2024CZEŠmolíková Eva + Eiwa Majestic Eiwy Wolf KBO KBOD 10.3.20240
15.3.2024CZESmolková Jana + Lessie Base Z3B 20.3.20240
31.12.2023CZESmrž Josef + Monty Base M2B 3.1.20240
29.2.2024CZEŠoltysová Markéta + Beatrix Ušatej gang Junior JZ2 1.3.20240
15.4.2024CZEŠpaček Jiří + Ebi Pekelňák Race Polná Long M3L 21.4.20240
1.11.2023CZEŠprincl Jan + Falco 2Rakeťáci Base M1B 2.11.20230
29.12.2023CZESpringer Dominika + Fram Base Z1B 4.1.20240
20.12.2023CZEŠrámková Kristyna + Dobby Base Z1B 21.12.20230
29.4.2024SVKStančeková Zuzana + Bajana Genesis Base Z2B 30.4.20240
9.12.2023SVKStanková Paulína + La Valentino Merlin + Alžbeta Stanková Extreme Dog Race team Base TB 13.12.20230
21.12.2023CZEStaňková Lucie + Aithra Dirty dog challenge team Base Z2B 22.12.20230
5.4.2024CZESteinerová Chiara + Florencie Chiara Steinerová+Florencie Long Z1L 6.4.20240
4.5.2024CZEŠtěpánek Dominik + Merlin Neklan Kascaro Otužilé hnátky Long M1L 16.5.20240
19.3.2024CZEŠtěpánková Denisa + Fantagiro Freya + Pavlíček Radek Fun ZF 20.3.20240
9.4.2024CZEStřeleček Přemysl + Hajdy JCC Musher klub Fun MF 10.4.20240
31.12.2023CZEStřeleček Přemysl + Beky JCC Musher klub Base M3B 5.1.20240
29.2.2024CZEStřítežská Klára + Iron Base Z1B 12.3.20240
26.2.2024CZEStudnická Petra + Wendy Base Z2B 1.3.20240
29.2.2024CZEŠubrtová Monika + Barney Ušatej gang Junior JZ2 1.3.20240
18.11.2023CZEŠupčíková Monika + Amy + Tina Šupčíková Mamolati team Family F 19.11.20230
18.11.2023CZEŠupčíková Monika + Bibi Mamolati team Base Z2B 19.11.20230
26.12.2023SVKSupuka Lukáš + Dior Fun MF 28.12.20230
26.12.2023SVKSupuková Nika + Blaky + Vladimír Düreš Base TB 28.12.20230
20.2.2024CZEŠuštar Anna + Sid SK ve Vrbně pod Pradědem Long Z2L 21.2.20240
25.12.2023CZESvatošová Barbora + Destiny + Jakub Černík Base TB 26.12.20230
25.4.2024CZESvobodová Aneta + Dax + Milan Krudenc Prachovická smečka Base TB 26.4.20240
18.11.2023CZEŠvorčík Josef + Džany Extreme Dog Race team Long M3L 21.11.20230
5.12.2023CZESznapka Marian + Bessi + Mária Sznapková B-Team Long TL 7.12.20230
29.4.2024SVKTakácsová Veronika + APONI + Marián Švekuš APONI DOG RACE Base TB 29.4.20240
24.4.2024CZETauchmanová Štěpánka + Duppy Canicross Krkonoše Base Z1B 25.4.20240
18.12.2023SVKTišťanová Janka Viktória + Alex APONI DOG RACE Team Base Z3B 21.12.20230
9.5.2024CZETlustá Lucie + Maya + Horník Lukáš Base TB 10.5.20240
10.5.2024CZETlustá Alena + Timothy Chodousy canicross Base Z2B 18.5.20240
20.11.2023CZETočeková Martina + Balú Long Z3L 21.11.20230
29.3.2024CZETofl Václav + Timy Timy Team Base M2B 30.3.20240
26.12.2023CZETrajová Lenka + Elaria Moravia Traj Moravská střela Fun ZF 28.12.20230
9.5.2024CZETrávníček Jiří + Hakim Base M2B 14.5.20240
9.5.2024CZETrávníčková Elen + Bady Junior JZ1 11.5.20240
20.2.2024CZETrávníčková Tereza + Keshu Base Z1B 21.2.20240
29.4.2024CZETrmalová Monika + Annie Long Z1L 30.4.20240
18.11.2023CZETrojanová Lucie + Dasty Extreme Dog Race team Long Z2L 21.11.20230
14.4.2024CZETrtíková Pavla + Lilly Base Z2B 15.4.20240
30.4.2024CZETušlová Karolína + Archie Běhejsepsem.cz Fun ZF 1.5.20240
10.5.2024CZETýčová Klára + Calypso Ginger Girl Extreme Dog Race Team Fun ZF 10.5.20240
26.2.2024CZETymrák Tomáš + Sára Base M2B 4.3.20240
10.5.2024CZEUrbanová Štěpánka + Laia Fun ZF 11.5.20240
25.12.2023CZEVackova Veronika + Hron Base Z2B 25.12.20230
31.12.2023CZEValentová Lenka + ROXY Lenka a Roxy Base Z2B 3.1.20240
10.1.2024CZEValterová Zita + Daenerys Base Z3B 11.1.20240
31.12.2023CZEVáňová Barbora + Corny Dirty dog challenge team Base Z2B 2.1.20240
10.5.2024CZEVašinová Adéla Anna + Iriss Kajpeto Base Z1B 11.5.20240
15.1.2024CZEVasserbauerova Eva + Frank Base Z2B 18.1.20240
16.4.2024CZEVelínská Lucie + Annie Zko Probluz Junior JZ2 18.4.20240
11.4.2024CZEVeselá Anna + Gaby + Eliška Strouhalová + Anna Veselá Family F 12.4.20240
11.4.2024CZEVeselá Eliška + Mani Base Z1B 21.4.20240
18.12.2023CZEVevera Pavel + Aila + Jiří Vevera Letovčáci Family F 19.12.20230
10.5.2024CZEVeverka Tomáš + Forest Long M2L 11.5.20240
1.4.2024CZEVilémová Nikola + Boody #TRENUJFURT Base Z2B 2.4.20240
11.2.2024CZEVlachová Adéla + Maggie Extreme Dog Race team Junior JZ2 25.2.20240
10.5.2024CZEVlášková Eliška + Berný Fun ZF 11.5.20240
17.2.2024CZEVlasová Barbora + Falko Majestic Eiwy-Wolf Fun ZF 18.2.20240
29.4.2024CZEVlčková Lucie + Bodrik Extreme Dog Race team Base Z1B 30.4.20240
18.11.2023CZEVodičková Hedvika + Fire Lady Blue Blue tým Base Z3B 21.11.20230
28.4.2024CZEVolfová Aneta + Carbon + Josefína Koblásová Family F 30.4.20240
26.4.2024CZEVondrová Kateřina + Ori Extreme Dog Race team Long Z2L 26.4.20240
10.3.2024CZEVorlíčková Zuzana + Luna + Michal Vorlíček Aktivní pes Jiříkov Family F 11.3.20240
5.4.2024CZEVosátka Jan + Baron z Panisádku Flati z Panisádku Base M2B 6.4.20240
19.4.2024CZEVrtalová Josefína + Lumi KBOD KBO KBOD 20.4.20240
28.12.2023CZEZáhumenská Pavla + Dixie + Záhumenský Patrik + Zá-Choďák Mud Team Family F 29.12.20230
28.12.2023CZEZáhumenský Pavel + Dixie + Záhumenský Petr Zá-Choďák Mud Team Base TB 29.12.20230
13.3.2024CZEZajíčková Sára + Hanny Junior JZ1 14.3.20240
29.2.2024CZEZárubová Růžena + Bela Base Z3B 1.3.20240
17.12.2023CZEZelený Vladimír + Bass Dastty BASS TEAM Base M3B 19.12.20230
22.4.2024CZEZeman Michal + Charlize KBO KBOM 23.4.20240
14.4.2024CZEZemánkova Petra + Arwen + Daniel Zemánek Long TL 16.4.20240
31.12.2023CZEŽilík Martin + Růženka Base M2B 1.1.20240
13.1.2024CZEZítková Michaela + Abby Princess + Budiměřičáci KBO KBOZ 18.1.20240
31.12.2023CZEZmrzlý Jan + Leon Dirty dog challenge team Long M2L 3.1.20240
19.11.2023HUNZoltán Varga + PIA Base M3B 26.11.20230
29.10.2023CZEZrůst Michael + Ranny Base M1B 30.10.20230