Startovní listina EXTREME DOG RACE MILITARY PEVNOST JOSEFOV

Statistika přihlášených

Trať
Base110
Fun20
Family18
KBO14
Junior16
Long24
Kategorie
Z2BŽeny 30 - 45 let32
Z1BŽeny 16 - 29 let20
FDospělý + dítě18
ZFŽeny18
TBTEAM+15
M2BMuži 30 - 45 let15
Z3BŽeny 46 a více let12
KBOZŽeny 16 a více let - (jen pro psy BŠO s PP)10
JZ2Juniorky 13 - 15 let9
M3BMuži 46 a více let9
Z2LŽeny 30 - 45 let8
M1BMuži 16 - 29 let7
M2LMuži 30 - 45 let6
Z3LŽeny 46 a více let3
TLTEAM+3
JM1Junioři 9 - 12 let3
JZ1Juniorky 9 - 12 let2
JM2Junioři 13 - 15 let2
MFMuži 2
KBODDivky 9-15 let - (jen pro psy BŠO s PP) 2
M3LMuži 46 a více let2
Z1LŽeny 18 - 29 let2
KBOMMuži 16 a více let - (jen pro psy BŠO s PP) 2
Celkem přihlášených202

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
16.11.2023CZEAchcenitová Martina + Zek Extreme Dog Race team Fun ZF 24.11.20230
18.12.2023CZEBalog Gabriel + Laky Extreme Dog Race team Base M3B 18.12.20230
25.11.2023CZEBártová Johana + Hačiko Fun ZF 6.12.20230
13.11.2023CZEBártová Andrea + Jean Paul Belmondo ZKO Probluz Fun ZF 22.11.20230
31.12.2023CZEBaxová Sylvie + Denny Tišnov Base Z3B 3.1.20240
9.12.2023SVKBedušová Sarah + Alpha Base Z1B 13.12.20230
30.12.2023CZEBendová Zuzana + Artík + Bendova Adina Family F 31.12.20230
31.12.2023CZEBjalek František + Eduardo Karbitzbull Canicross Ústí nad Labem Long M2L 6.1.20240
29.11.2023CZEBlahova Hana + Apollo Hana & Apollo Base Z2B 8.12.20230
31.12.2023CZEBlajda Jindřich + La Colita Cortada Base M2B 11.1.20240
18.2.2024CZEBöhmová Karolína + Pirri + Lenka Böhmová Base TB 20.2.20240
25.12.2023CZEBorková Petra + Pluto P+P Base Z2B 25.12.20230
31.12.2023CZEBuchtíková Veronika + Harvey Erfai KBO KBOZ 3.1.20240
30.12.2023CZEBulánková Markéta + Kylie Base TB 31.12.20230
5.11.2023CZEBurková Šárka + Cecilka Base Z2B 14.11.20230
14.2.2024CZECachová Anežka + Ravi Junior JZ2 15.2.20240
18.11.2023CZEČapek Vojta + Nugget Extreme Dog Race team Base M2B 18.11.20230
18.11.2023CZEČapková Monika + Laila Extreme Dog Race team Base Z2B 18.11.20230
31.12.2023CZECerha Vojtěch + Missy + Antonín Poupera Vojta + Missy Base TB 2.1.20240
28.12.2023CZEČerná Markéta + Zazu Vetnemo Base Z2B 30.12.20230
15.12.2023CZEČernovský David + Greyssi Junior JM1 20.12.20230
31.12.2023CZEČeřovská Naděžda + Barnie Beetle Niktel White Warriors KBO KBOZ 3.1.20240
31.12.2023CZEČervený Aleš + Salazar Base M2B 3.1.20240
31.12.2023CZEChalupníková Aranka + Palpatine KBO KBOZ 31.12.20230
18.1.2024CZEChládková Andrea + Turbo + Tomáš Hroch Base TB 19.1.20240
17.1.2024CZEChlupová Lucie + Riley Base Z1B 20.1.20240
21.11.2023CZEChmelařová Monika + Xaris ZKO NHK Base Z2B 22.11.20230
31.12.2023CZEDeďová Zuzana + Benjamin KBO KBOZ 1.1.20240
20.12.2023CZEDobiášová Tereza + Ennie Base Z1B 21.12.20230
18.11.2023CZEDoskova Vera + Jerry + Karolína Došková Ibero team Family F 19.11.20230
9.1.2024CZEDostálová Andrea + Mavis Zamotaný vodítko Fun ZF 10.1.20240
18.12.2023CZEDražilová Lucie + Bella Letovčáci Junior JZ2 19.12.20230
18.12.2023CZEDražilová Lada + Bella Letovčáci Base Z2B 19.12.20230
11.12.2023CZEDudas Vojtech + Rafik + Vojtech Dudas Team Leňochody Family F 13.12.20230
11.12.2023CZEDudas Jozef + Asher Team Leňochody Long M3L 13.12.20230
11.12.2023CZEDudasova Tamara + Rafik Team Leňochody Long Z3L 13.12.20230
30.12.2023CZEĎurček Michal + Dino Base M2B 11.1.20240
5.11.2023CZEDvořáková Sára + Peri Lakr z Žerčické obory Blue tým Junior JZ2 19.11.20230
31.10.2023CZEEliášková Markéta + Harly Markét + Harly Long Z1L 1.11.20230
5.11.2023CZEEliášová Andrea + Andrejka Base Z2B 6.11.20230
29.10.2023CZEFikrová Monika + Dellis TMK9 Dog Training Pardubice Base Z2B 30.10.20230
31.12.2023CZEFofová Štěpánka + Maya ZKO Probluz Base Z1B 11.1.20240
16.1.2024CZEGabriel Vojtěch + Alois Long M2L 18.1.20240
29.10.2023CZEHalatová Andrea + Teddy Extreme Dog Race team Base Z1B 31.10.20230
30.12.2023CZEHalla Vlastimil + Destiny Dragon Niktel Niktel White Warriors KBO KBOM 31.12.20230
30.12.2023CZEHallová Renata + Amélie Angel Niktel Niktel White Warriors KBO KBOZ 31.12.20230
30.12.2023CZEHallová Valentýna + Amélie Angel Niktel Niktel White Warriors KBO KBOD 31.12.20230
19.11.2023CZEHančová Andrea + Baron Canicross Krkonoše Base Z1B 20.11.20230
20.2.2024CZEHandl Roman + Sára JEBETI Fun MF 21.2.20240
20.2.2024CZEHandlová Romana + Viky + Matěj Štoček Jebeti Family F 21.2.20240
20.2.2024CZEHandlová Romana + Viky JEBETI Base Z2B 21.2.20240
28.12.2023CZEHanus Daniel + Ashley TMK9 Dog Trainig Pardubice Junior JM2 30.12.20230
28.12.2023CZEHanusová Nela + Molly TMK9 Dog Trainig Pardubice Junior JZ1 30.12.20230
16.1.2024CZEHauf Tomáš + Quido Long M2L 18.1.20240
29.10.2023CZEHavlíček Oldřich + Dajuška Bezva dvojka Base M2B 30.10.20230
11.11.2023CZEHavlíková Ivana + KAIRA Fun ZF 12.11.20230
18.12.2023CZEHejlová Renata + Aila Letovčáci Base Z2B 19.12.20230
28.12.2023CZEHladík Otakar + Bella Long M2L 29.12.20230
30.12.2023CZEHořejšová Kristýna + Sam Base Z1B 31.12.20230
22.2.2024SVKHorňák Marek + Amaris Luna Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů Long M2L nezaplaceno0
26.1.2024CZEHornigova Ivana + Bria Fun ZF 2.2.20240
8.1.2024CZEHrodková Linda + Gizmo Gremlini Fun ZF 10.1.20240
29.11.2023CZEHrušková Klára + Freya Falcoline KBO KBOZ 8.12.20230
8.2.2024CZEHušková Simona + Antares Fun ZF 13.2.20240
22.2.2024CZEHyblerová Barbora + Bon Jovi KBO KBOZ nezaplaceno0
31.12.2023CZEHybštová Iva + Isabell Base Z2B 1.1.20240
2.11.2023POLHynšt Petr + Annie + Barbora Hosenseidlová Base TB 10.11.20230
29.10.2023CZEJanurová Jana + Ergon Long Z3L 30.10.20230
1.1.2024CZEJarmarová Jarmila + Enzo Ťapka Czech DOG RUN team / MIZUNO team Base Z1B 2.1.20240
6.2.2024CZEJarošová Simona + Spike Base Z2B 7.2.20240
29.12.2023CZEJarošová Terezie + Harry Junior JZ2 30.12.20230
17.12.2023CZEJelínková Eliška + Jack Extreme Dog Race team Base Z1B 18.12.20230
30.12.2023CZEJeřábková Eva + Ayva Mickey CataRebels / MC Český ráj Base Z1B 31.12.20230
20.11.2023CZEJežková Kateřina + Afi + Tereza Ježková + Kateřina Ježková Family F 28.11.20230
28.12.2023CZEJiruf Matěj + Dorynka Base M1B 9.1.20240
12.2.2024CZEJochová Gabriela + Kayras Fun ZF 13.2.20240
18.12.2023CZEJoklová Jitka + Corvus Corax Base Z3B 19.12.20230
29.12.2023CZEKadič Tomáš + Tessy Téčka Base M2B 30.12.20230
28.12.2023CZEKandrová Tereza + Tullamore Téčka Long Z2L 29.12.20230
29.12.2023CZEKastlerová Marie + Sendy BehameSami Base Z2B 30.12.20230
14.12.2023AUTKohl Regina + Xenia Base Z2B 28.12.20230
26.12.2023CZEKolařík Patrik + Haidi + Kolařík Daniel Base TB 27.12.20230
26.12.2023CZEKolaříková Zdenka + Cheila + Lubomír Kolařík Base TB 27.12.20230
30.12.2023CZEKopecký Matěj + Maggie Base M1B 31.12.20230
24.11.2023CZEKořínková Kristýna + Zorka z Milberku Vetnemo Base Z1B 28.11.20230
31.12.2023CZEKovaříková Kateřina + Bobík Base Z1B 3.1.20240
18.11.2023CZEKrejsová Pavlína + Loki Pája & Loki Fun ZF 22.11.20230
9.12.2023CZEKrempaská Gabriela + Bady Team Leňochody Base Z3B 12.12.20230
14.12.2023CZEKriesche Lukáš + Burák Retardi na trati Base M2B 15.12.20230
14.12.2023CZEKriesche Lukáš + Burák + Elien Kriesche Retardi na trati Family F 15.12.20230
14.12.2023CZEKriesche Eva + Sia Retardi na trati Base Z2B 15.12.20230
29.1.2024CZEKubíčková Tereza + Gina For-Vortex TMK9 Training Pardubice Junior JZ2 1.2.20240
31.12.2023CZEKuča Jan + Tonda + Sabina Polášková Chlupatá rodina Base TB 9.1.20240
20.2.2024CZEKučera Aleš + Grippen Jet Base M2B 22.2.20240
9.12.2023CZEKučerová Andrea + Hallelujah Hero NIKTEL WHITE WARRIORS KBO KBOZ 10.12.20230
18.11.2023CZEKuchařová Miluše + Challenger Thor Rottwik v tahu Base Z1B 19.11.20230
19.11.2023CZEKuchynková Kateřina + Connie Base Z1B 22.11.20230
5.1.2024CZEKučírková Stanislava + Garo Base Z3B 6.1.20240
30.12.2023CZEKuncová Kateřina + Artego BEAST OCR team Long Z2L 31.12.20230
24.2.2024CZEKyzlinková Lucie + Cinderella Long Z1L 25.2.20240
30.12.2023CZELajbner Erik + Amiga Angel NIKTEL WHITE WARRIORS Base M3B 4.1.20240
30.12.2023CZELajbnerová Karolína + FROZEN + Miroslava NIKTEL WHITE WARRIORS Family F 4.1.20240
30.12.2023CZELajbnerová Natálie + VENDETTA NIKTEL WHITE WARRIORS KBO KBOD 4.1.20240
30.12.2023CZELajbnerová Miroslava + BELLA BEETLE NIKTEL WHITE WARRIORS KBO KBOZ 4.1.20240
23.1.2024SVKLakatošová Daniela + Athos Long Z2L 24.1.20240
26.12.2023CZELieblová Katka + Ixi Base Z2B 27.12.20230
29.10.2023CZELinhartová Adriana + Excalibur Canicross Olomouc Long Z2L 31.10.20230
13.12.2023CZELipowski Marek + Mafin Bobo Team Base M3B 14.12.20230
21.11.2023CZELysáčková Pavlína + Oxxi Arqeva + Miroslav Medek Long TL 22.11.20230
31.12.2023CZEMach Lukáš + Sany Base M1B 10.1.20240
29.10.2023CZEMachová Radka + Simba Base Z2B 8.11.20230
7.12.2023HUNMária Stein + ZINA Base Z3B 7.12.20230
11.1.2024CZEMartincová Šárka + Duffy + Trojanová Lucie Extreme Dog Race team Base TB 18.1.20240
10.2.2024CZEMašková Nikol + Remus Fun ZF 13.2.20240
14.11.2023CZEMayer Milan + Cari Base M2B 15.11.20230
21.1.2024CZEMěšťanová Lucie + York Fun ZF 25.1.20240
5.11.2023CZEMetela Jiří + Elsa + Metelová Nikola Base TB 16.11.20230
21.1.2024CZEMikeš Pertr + Bety + Sebastian Mikeš + Lenka Mikešová Family F 30.1.20240
21.1.2024CZEMikeš Pertr + Mia + Dominik Mikeš + Saša Mikešová Family F 30.1.20240
23.2.2024CZEMinaříková Lucie + Ritchie Extreme Dog Race Base Z1B 25.2.20240
20.12.2023SVKMokáň Roman + Timo Base M3B 22.12.20230
15.1.2024CZEMotáková Alžběta + Rinna nejlepší holky Junior JZ2 18.1.20240
31.12.2023CZEMüllerová Iveta + Be Amazing Dirty dog challenge team Base Z2B 2.1.20240
14.12.2023CZENavrátilová Lenka + Oria Fun ZF 15.12.20230
9.1.2024CZENěmečková Petra + Angie Extreme Dog Race team Base Z2B 10.1.20240
19.11.2023CZENepejchalová Pavlína + Doris Dudlík Team Fun ZF 20.11.20230
13.11.2023CZENováková Renata + Mila + Dominik Stránský ZKO Probluz Family F 22.11.20230
15.12.2023CZENovotná Sylva + Greyssi + Jakub Černovský Family F 20.12.20230
29.12.2023CZEOndráček Pavel + Darwin Kondiční canicross Base M2B 3.1.20240
29.12.2023CZEOndráčková Kateřina + Heilie Kondiční canicross Base Z2B 3.1.20240
19.11.2023CZEOttová Jana + Bibi Canicross Krkonoše Base Z3B 20.11.20230
17.1.2024CZEPačáková Michaela + Arya + Pačáková Amálie Extreme Dog Race team Family F 18.1.20240
17.1.2024CZEPačáková Michaela + Zywa Extreme Dog Race team Long Z2L 18.1.20240
20.12.2023CZEPaloudová Petra + Ussuri Tigris + Elenka Paloudová Family F 29.12.20230
30.11.2023CZEPekárek Filip + Elymaja Falco line Extreme Dog Race team KBO KBOM 5.12.20230
29.11.2023CZEPekárková Vlasta + Canis Ronja Extreme Dog Race team KBO KBOZ 5.12.20230
31.12.2023CZEPišín Ondřej + Eduard Base M2B 31.12.20230
25.2.2024CZEPivoňka Vilém + Gusta Junior JM1 nezaplaceno0
25.2.2024CZEPivoňka Alois + Arwen Junior JM2 nezaplaceno0
25.2.2024CZEPivoňková Eliška + Arwen Junior JZ2 nezaplaceno0
25.2.2024CZEPivoňková Lenka + Hero Base Z2B nezaplaceno0
1.1.2024CZEPlundrová Anna + Ex srdcové eso Junior JZ1 10.1.20240
25.12.2023CZEPokorná Alena + Quido GAUČÁCI Fun ZF 26.12.20230
21.11.2023CZEPokorná Martina + Arwen house of Gauč Base Z2B 22.11.20230
29.10.2023CZEProkopová Denisa + Nietzsche W. Friedrich Extreme Dog Race team Base Z3B 30.10.20230
31.12.2023CZEPrudičová Kristýna + Harlow Helfra Base Z1B 2.1.20240
25.12.2023CZERajdl Jílková Jana + Eda + Anna Zachová Long TL 26.12.20230
20.2.2024CZERážková Henrieta + Peggy JEBETI Base Z2B 21.2.20240
14.2.2024CZERozkovcová Eliška + Bexley + Matyáš Rozkovec + Eliška Rozkovcová Family F 20.2.20240
3.2.2024CZERybníčkova Lucie + Gringo Mushing team Ostrava Fun ZF 9.2.20240
29.12.2023CZERyšavý Michal + Elis Moravská střela Base M3B 3.1.20240
27.10.2023CZEŠatný Michal + Falco Claudius Extreme Dog Race team Junior JM1 28.10.20230
2.2.2024CZEŠišoláková Eva + Koda Španělé na tahu Long Z2L 11.2.20240
28.12.2023CZEŠišulák Josef + Kosťa Base M1B 29.12.20230
20.11.2023CZESkácelová Klára + Timotei Base Z1B 2.12.20230
31.12.2023CZEŠkodová Marcela + Kissa(Crystal Love) Base Z3B 31.12.20230
30.12.2023CZEŠkorpíková Bára + Buddy Base Z2B 31.12.20230
15.12.2023CZESládek Petr + Asky + Sládek Jan Family F 19.12.20230
15.12.2023CZESládek Martin + ILDIKO adopťáci z Konca sveta Base M3B 19.12.20230
15.12.2023CZESládková Kateřina + Bruno Junior JZ2 19.12.20230
16.12.2023CZESmejkalová Jaroslava + Lessí ( Alessia) Base Z3B 19.12.20230
31.12.2023CZESmrž Josef + Monty Base M2B 3.1.20240
1.11.2023CZEŠprincl Jan + Falco 2Rakeťáci Base M1B 2.11.20230
29.12.2023CZESpringer Dominika + Fram Base Z1B 4.1.20240
20.12.2023CZEŠrámková Kristyna + Dobby Base Z1B 21.12.20230
21.12.2023CZEStaňková Lucie + Aithra Dirty dog challenge team Base Z2B 22.12.20230
9.12.2023CZEStanková Paulína + La Valentino Merlin + Alžbeta Stanková Extreme Dog Race team Base TB 13.12.20230
31.12.2023CZEStřeleček Přemysl + Beky JCC Musher klub Base M3B 5.1.20240
26.2.2024CZEStudnická Petra + Wendy Base Z2B nezaplaceno0
18.11.2023CZEŠupčíková Monika + Amy + Tina Šupčíková Mamolati team Family F 19.11.20230
18.11.2023CZEŠupčíková Monika + Kira Mamolati team Base Z2B 19.11.20230
26.12.2023SVKSupuka Lukáš + Dior Fun MF 28.12.20230
26.12.2023SVKSupuková Nika + Blaky + Vladimír Düreš Base TB 28.12.20230
20.2.2024CZEŠuštar Anna + Sid SK ve Vrbně pod Pradědem Long Z2L 21.2.20240
25.12.2023CZESvatošová Barbora + Destiny + Jakub Černík Base TB 26.12.20230
18.11.2023CZEŠvorčík Josef + Džany Extreme Dog Race team Long M3L 21.11.20230
5.12.2023CZESznapka Marian + Bessi + Mária Sznapková B-Team Long TL 7.12.20230
18.12.2023SVKTišťanová Janka Viktória + Alex APONI DOG RACE Team Base Z3B 21.12.20230
20.11.2023CZETočeková Martina + Balú Long Z3L 21.11.20230
31.12.2023CZEToncar Ladislav + Blackberry sweet Predator workout Děčín Base M2B 1.1.20240
26.12.2023CZETrajová Lenka + Elaria Moravia Traj Moravská střela Fun ZF 28.12.20230
20.2.2024CZETrávníčková Tereza + Keshu Base Z1B 21.2.20240
18.11.2023CZETrojanová Lucie + Dasty Extreme Dog Race team Long Z2L 21.11.20230
26.2.2024CZETymrák Tomáš + Sára Base M2B nezaplaceno0
25.12.2023CZEVackova Veronika + Hron Base Z2B 25.12.20230
31.12.2023CZEValentová Lenka + ROXY Lenka a Roxy Base Z2B 3.1.20240
10.1.2024CZEValterová Zita + Daenerys Base Z3B 11.1.20240
31.12.2023CZEVáňová Barbora + Corny Dirty dog challenge team Base Z2B 2.1.20240
15.1.2024CZEVasserbauerova Eva + Frank Base Z2B 18.1.20240
18.12.2023CZEVevera Pavel + Aila + Jiří Vevera Letovčáci Family F 19.12.20230
11.2.2024CZEVlachová Adéla + Maggie Extreme Dog Race team Junior JZ2 25.2.20240
17.2.2024CZEVlasová Barbora + Falko Majestic Eiwy-Wolf Fun ZF 18.2.20240
18.11.2023CZEVodičková Hedvika + Fire Lady Blue Blue tým Base Z3B 21.11.20230
20.11.2023CZEVogler Jan + Black Poison Orca Base M1B 2.12.20230
28.12.2023CZEZáhumenský Pavel + Dixie + Záhumenský Petr Zá-Choďák Mud Team Base TB 29.12.20230
28.12.2023CZEZáhumenský Petr + Dixie + Záhumenský Patrik + Záhumenská Pavla Zá-Choďák Mud Team Family F 29.12.20230
17.12.2023CZEZelený Vladimír + Bass Dastty BASS TEAM Base M3B 19.12.20230
31.12.2023CZEŽilík Martin + Růženka Base M2B 1.1.20240
13.1.2024CZEZítková Michaela + Abby Princess + Petr Prokop Budiměřičáci Base TB 18.1.20240
31.12.2023CZEZmrzlý Jan + Leon Dirty dog challenge team Long M2L 3.1.20240
19.11.2023HUNZoltán Varga + PIA Base M3B 26.11.20230
29.10.2023CZEZrůst Michael + Ranny Base M1B 30.10.20230