Startovní listina NOVOROČNÍ BĚH - 23. ročník běžeckého závodu

Statistika přihlášených

Trať
5,4 km77
2,7 km32
Kategorie
AMuži do 39 let13
BMuži 40 - 49 let12
CMuži 50 - 59 let12
DBDívky 11 - 15 let9
FŽeny do 34 let9
GŽeny 35 - 44 let9
BFMMuži 8
BFZŽeny 8
DMuži 60 - 69 let7
IŽeny 55 a více let6
HŽeny 45 - 54 let5
HBChlapci 11 - 15 let4
EMuži 70 a více let4
HAChlapci do 10 let2
DADívky do 10 let1
Celkem přihlášených109

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
19.12.2023CZEAdamcová Andrea Běžíme za Vlašim 5,4 km H 20.12.20231
18.11.2023CZEBaliakova Melania #GLADIATORRACETEAM 5,4 km I 24.11.20232
15.12.2023CZEBalzer Milan Břežany 5,4 km B 16.12.20233
25.12.2023CZEBartošová Markéta Kulhavka a běhavka. 5,4 km F 28.12.20234
29.12.2023CZEBořilová Magdaléna 5,4 km I 3.1.20245
24.12.2023CZEBrožík Ivan Atletika Benešov Buď fit BFM 28.12.20236
29.12.2023CZEBury Jan 5,4 km A 30.12.20237
26.12.2023CZEChudo Martin 5,4 km B 27.12.20238
26.12.2023CZEChudova Martina Atletika Hostivar Buď fit DB 27.12.20239
28.12.2023CZECinka Ivan Atletika Benešov 5,4 km D 28.12.202310
29.12.2023CZEDonát Martin 5,4 km B 31.12.202311
29.12.2023CZEDonátová Kamila Atletika Benešov Buď fit DB 31.12.202312
27.12.2023CZEDvořáček Ladislav TT Astra Konopiště 5,4 km C 28.12.202313
29.12.2023CZEFara Miloslav 5,4 km A 30.12.202315
29.10.2023CZEFleischmann Luboš Jeden měsíc běžce 5,4 km C 2.11.202316
28.12.2023CZEFulín Václav BBK Benešov 5,4 km D 29.12.202317
19.12.2023CZEGregor Jaroslav 5,4 km E 20.12.202319
23.12.2023CZEHašková Veronika 5,4 km G 28.12.202320
28.12.2023CZEHejný Martin Čechtice 5,4 km B 29.12.202321
28.12.2023CZEHlaváček Michal 5,4 km B 29.12.202323
28.12.2023CZEHlaváček Filip Neveklov Buď fit HA 29.12.202322
28.12.2023CZEHlaváčková Klára Neveklov Buď fit BFZ 29.12.202324
20.12.2023CZEHoráková Anna 5,4 km F 20.12.202325
19.12.2023CZEHulínská Renáta Spartan Gym 5,4 km I 20.12.202326
19.12.2023CZEHulínský Roman Spartan Gym 5,4 km C 20.12.202327
18.12.2023CZEJánošík Dominik Atletika Vlašim Buď fit HB 22.12.202328
18.12.2023CZEJánošík Rudolf Vlašim 5,4 km C 22.12.202329
28.12.2023CZEKankara Tomáš 5,4 km A 29.12.202330
28.12.2023CZEKankarová Adriana 5,4 km H 29.12.202332
25.12.2023CZEKankarová Lucia Buď fit DB 26.12.202331
11.12.2023CZEKarglová Barbora 5,4 km F 12.12.202333
21.11.2023CZEKárník Zdeněk SVC Ledeč n S 5,4 km C 25.11.202334
22.12.2023CZEKazmar Ondrej 5,4 km B 28.12.202335
15.11.2023CZEKočovský Miroslav TJ Sokol Senohraby 5,4 km C 16.11.202336
12.11.2023CZEKohoutová Kateřina 5,4 km F 13.11.202337
9.12.2023CZEKovařík Václav Ski Senohraby 5,4 km D 10.12.202338
29.12.2023CZEKrčilová Klára Mrač 5,4 km F 31.12.202339
11.12.2023CZEKrystýnková Eva 5,4 km G 16.12.202340
23.12.2023CZEKühnelová Lucie 5,4 km G 28.12.202341
25.12.2023CZEKunstová Lenka Buď fit BFZ 28.12.202342
25.12.2023CZEMaissner Jakub Kulhavka a běhavka. 5,4 km A 28.12.202343
26.12.2023CZEMalenčuk Miroslav Atletika Benešov Buď fit HB 29.12.202344
28.12.2023CZEMalina Petr 5,4 km C 29.12.202345
14.12.2023CZEMařík Michal 5,4 km B 21.12.202346
30.12.2023CZEMařík Jakub Triathlon Team Tábor 5,4 km A 31.12.202347
17.12.2023CZEMatasová Petra Hudcov 5,4 km G 23.12.202348
15.12.2023CZEMerašická Dagmar Continental Automotive Czech Republic 5,4 km I 16.12.202349
29.12.2023CZENakládal Jakub Neveklov Buď fit BFM 30.12.202351
28.12.2023CZENavratil Josef Sk Strancice 5,4 km E 29.12.202352
28.12.2023CZENeuman Jiří 5,4 km C 31.12.202353
29.12.2023CZENovák Daniel Atletika Benešov Buď fit HB 30.12.202356
28.12.2023CZENovák Ondřej Buď fit HA 29.12.202354
25.12.2023CZENovák Pavel 5,4 km B 29.12.202355
28.12.2023CZENováková Daniela Buď fit DB 29.12.202357
28.12.2023CZENováková Tereza Buď fit BFZ 29.12.202360
16.12.2023CZENováková Alena JAD Benešov 5,4 km G 17.12.202359
28.12.2023CZENováková Kateřina Buď fit DA 29.12.202358
25.12.2023CZEPavlíček Martin SV LAKEDAIMON 5,4 km B 27.12.202361
25.12.2023CZEPavlíčková Nela SV LAKEDAIMON Buď fit DB 27.12.202362
27.12.2023CZEPazdera Lukáš Here To Win Team 5,4 km A 28.12.202363
28.12.2023CZEPetrová Martina 5,4 km I 29.12.202364
28.12.2023CZEPlavcová Pavla Buď fit BFZ 31.12.202366
16.12.2023CZEPlavcová Tereza Buď fit DB 23.12.202365
28.12.2023CZEPlavec Martin Buď fit BFM 31.12.202367
27.12.2023CZEPokorný Miroslav 5,4 km D 28.12.202368
27.12.2023CZEPokorny Matyáš Benešovský běžecký klub 5,4 km A 29.12.202369
29.12.2023CZEPřeučilová Lucie Buď fit BFZ 30.12.202370
27.12.2023CZEPuskás Attila Bukovany 5,4 km C 28.12.202373
29.12.2023CZERada Tobiáš Atletika Benešov Buď fit BFM 30.12.202374
29.12.2023CZERada Vít Atletika Benešov Buď fit HB 30.12.202375
29.12.2023CZERadová Daniela Buď fit BFZ 30.12.202376
17.12.2023CZERambousek Pavel 5,4 km A 19.12.202377
28.12.2023CZERůžička Vladislav Buď fit BFM 30.12.202378
21.12.2023CZERuzicka Josef Buková - Pravonín 5,4 km E 22.12.202379
28.12.2023CZERůžičková Eliška Atletika Benešov Buď fit DB 29.12.202380
20.12.2023CZESamešová Jana 5,4 km G 21.12.202381
27.12.2023CZESchovánek Milan Krčský les B 5,4 km D 28.12.202382
28.12.2023CZESedláček Ctirad 5,4 km B 30.12.202383
28.12.2023CZESedláčková Josefína Buď fit DB 30.12.202384
28.12.2023CZESedláčková Anežka Buď fit BFZ 30.12.202385
27.12.2023CZEŠíma Jiří 5,4 km C 27.12.202386
29.12.2023CZEŠimonková Jana Buď fit BFZ 31.12.202387
25.12.2023CZESkořepová Alena TJ Sokol Senohraby 5,4 km H 27.12.202388
25.12.2023CZESkořepová Eliška Buď fit DB 27.12.202389
26.12.2023CZESlavík vojtěch Frol 5,4 km A 30.12.202390
17.12.2023CZESmékal Miroslav Benešovský běžecký klub 5,4 km D 20.12.202391
29.12.2023CZEŠnajdrová Darina Atletika Benešov 5,4 km F 29.12.202392
29.12.2023CZEStarý Stanislav Roubíčkova Lhota 5,4 km E 31.12.202393
22.12.2023CZEStožický Petr BBK 5,4 km B 22.12.202394
30.12.2023CZESudlík Michal Atletika Benešov 5,4 km A 30.12.202395
30.12.2023CZESudlík Sebastian Atletika Benešov 5,4 km A 30.12.202396
26.12.2023CZEŠvestka Jan 5,4 km A 27.12.202397
20.12.2023CZETrojášková Soňa Nemocnice Benešov 5,4 km G 20.12.202398
27.12.2023CZETruhlářová Elena Sokol Kobylisy 5,4 km I 28.12.202399
28.12.2023CZETůma Libor Benešovský běžecký klub 5,4 km C 28.12.2023100
29.12.2023CZETůma Jonáš Atletika Benešov Buď fit BFM 29.12.2023101
8.12.2023CZETůma Jiří Obchodní akademie Vlašim 5,4 km D 9.12.2023102
17.12.2023CZEUhlířová Veronika TK Sport Kolovraty 5,4 km F 18.12.2023103
29.12.2023CZEUksová Kateřina 5,4 km G 30.12.2023104
20.12.2023CZEUrbanová Petra Houmr run 5,4 km G 20.12.2023105
28.12.2023CZEUriča Aleš Uri Tri team 5,4 km C 29.12.2023106
28.12.2023CZEUriča Pavla 5,4 km H 29.12.2023107
27.12.2023CZEVácha Petr Slavoj Čerčany Buď fit BFM 30.12.2023108
27.12.2023CZEVeselá Daniela Veselí běžci 5,4 km H 29.12.2023109
27.12.2023CZEVesely Jakub Veselí běžci 5,4 km B 29.12.2023110
29.12.2023CZEVyskočil Václav 5,4 km A 31.12.2023112
29.12.2023CZEVyskočil Vít Buď fit BFM 31.12.2023113
27.12.2023CZEWegschmiedova Adela Tým SPORTOVNA 5,4 km F 28.12.2023114
26.12.2023CZEZúdorová Marika MAZVA Čakov 5,4 km F 31.12.2023115