Startovní listina ENERVIT 50 PODRALSKO - 1. závod GALAXY série

Statistika přihlášených

Trať
D194
K101
Kategorie
C1Muži 40 - 49 let56
B1Muži 30 - 39 let48
D1Muži 50 a více let38
A1Muži 19 - 29 let37
B2Muži 30 - 39 let21
C2Muži 40 - 49 let15
M3Junioři 15 - 18 let14
E2Muži 60 a více let14
H1Ženy 30 a více let12
D2Muži 50 - 59 let10
A2Muži 19 - 29 let8
F2Ženy 40 a více let6
H2Ženy 30 - 39 let4
Z2Ženy 19 - 29 let4
Z1Ženy 19 - 29 let3
Z3Juniorky 15 - 18 let3
TDTandemy2
Celkem přihlášených295

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
11.3.2016CZEAbrt Jan BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM dlouhá trať C1 15.3.201650
16.2.2016CZEAdolph Zdeňka KC Kooperativa krátká trať H2 17.2.2016338
11.4.2016CZEAubrecht Jakub Agro 21 krátká trať B2 13.4.2016371
3.1.2016CZEBěhounková Kateřina Koloběžky cross country forever dlouhá trať H1 6.1.201695
16.3.2016CZEBělecký Petr SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM krátká trať B2 27.3.2016311
2.4.2016CZEBělohlávek Milan BRCYKL ŘEVNICE dlouhá trať C1 8.4.201654
30.3.2016CZEBělohlávek Vladimír Brcyk krátká trať E2 6.4.2016334
9.4.2016CZEBělohoubek Tomáš HC SL Poděbrady krátká trať C2 13.4.2016368
9.1.2016CZEBílek Ondřej SpinFit Liberec krátká trať B2 1.3.2016305
7.2.2016CZEBinter Dalibor Všelibice dlouhá trať D1 31.3.201672
10.4.2016CZEBlažek Lukáš Superior cyklofit sport team krátká trať M3 13.4.2016362
10.4.2016CZEBlažek Jakub SUPERIOR CYKLOFIT SPORTTEAM krátká trať M3 13.4.2016372
2.3.2016CZEBoček Michal KT Tryskomyš dlouhá trať A1 8.3.20168
3.2.2016CZEBoček Martin Penetrace dlouhá trať B1 5.2.201626
17.2.2016CZEBorna Lukáš dlouhá trať B1 19.2.201629
4.4.2016CZEBoubín Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM dlouhá trať A1 6.4.201620
7.4.2016CZEBrábník Petr krátká trať E2 12.4.2016373
12.4.2016CZEBradáč Daniel FOR BIKES cycling team dlouhá trať C1 13.4.2016149
10.4.2016CZEBrádka Jiří Ariel krátká trať D2 12.4.2016379
3.2.2016CZEBříza Jiří Žatec krátká trať C2 29.3.2016317
10.4.2016CZEBrňák Jan GT KUR sport team dlouhá trať A1 13.4.2016126
28.3.2016CZEBrouk Petr krátká trať D2 1.4.2016326
6.4.2016CZEBrož Vojtěch Verlociraptors dlouhá trať C1 8.4.201668
17.2.2016CZEBrzobohatý Zdeněk Kbely cycling team krátká trať B2 1.4.2016308
7.4.2016CZEBubílek Michal Kross Bikeranch Team dlouhá trať B1 10.4.20161
26.3.2016CZEBubla Ladislav Milevsko L.R.T. dlouhá trať D1 14.4.2016104
6.4.2016CZEBudějský Miroslav dlouhá trať D1 12.4.2016108
21.2.2016CZEBurešová Štěpánka dlouhá trať Z1 24.2.201694
4.2.2016CZEBydžovský Michal BT BIKE TEAM krátká trať M3 9.2.2016345
11.4.2016CZEČapek Jan ROHOZEC AMULET TEAM dlouhá trať C1 11.4.2016136
29.3.2016CZEČerný Radek Cyklo Atom cycling team dlouhá trať A1 8.4.201618
25.3.2016CZECharuza Jiří KCL Kooperativa Svijany dlouhá trať C1 31.3.201657
24.1.2016CZEChemišinec Pavel LÁZNĚ BĚLOHRAD KOLA Dan ŠÍR dlouhá trať B1 nezaplaceno0
8.4.2016CZEChlumecký Radek JIZERSKÉ PEKÁRNY dlouhá trať B1 8.4.201643
11.4.2016CZEChutný Jaroslav STRATOS AUTO dlouhá trať D1 12.4.2016134
11.4.2016CZEČížek Martin BSK racing dlouhá trať B1 14.4.2016139
31.3.2016CZEDian Rastislav krátká trať B2 nezaplaceno0
8.4.2016CZEDimmer Jan ŠILHAVÝ-RAMALA krátká trať E2 9.4.2016336
4.4.2016CZEdlab jaroslav ssc zelezny brod krátká trať C2 13.4.2016369
4.4.2016CZEDobias Simon Bikeranch krátká trať M3 nezaplaceno0
11.4.2016CZEDoležel Jan JADOMI Dobříš dlouhá trať B1 nezaplaceno0
29.2.2016CZEDostál Ivo TRIsáci krátká trať B2 1.3.2016309
9.1.2016CZEDrda Ladislav SpinFit Liberec dlouhá trať D1 nezaplaceno0
9.4.2016CZEDundr Lukáš SDH Puchlovice dlouhá trať A1 nezaplaceno0
12.2.2016CZEdvořák tomáš Malá Skála dlouhá trať C1 6.4.201647
12.3.2016CZEDzan Ladislav dlouhá trať D1 16.3.201675
12.4.2016CZEEčer Tomáš FOR BIKES cycling team dlouhá trať B1 13.4.2016147
8.4.2016CZEEhrlich Václav JIZERSKÉ PEKÁRNY dlouhá trať C1 nezaplaceno0
11.2.2016CZEEliášek Martin Galaxy bike Tálín dlouhá trať B1 17.2.201627
18.1.2016CZEFajstaver Aleš dlouhá trať C1 nezaplaceno0
11.4.2016CZEFelix Karnatz Rad-Konzept Racing Team dlouhá trať A1 nezaplaceno0
25.3.2016CZEFerko Jozef dlouhá trať D1 30.3.201685
11.4.2016CZEFialová Klára GS cyklo team Jistebnice dlouhá trať H1 nezaplaceno0
24.3.2016CZEFilip Vojtěch Cyklo Atom cycling team dlouhá trať A1 8.4.201613
10.4.2016CZEFléglová Jana SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM dlouhá trať Z1 12.4.2016125
8.4.2016CZEFleischhans Ivan dlouhá trať C1 12.4.2016116
8.4.2016CZEFleischhansová Jitka dlouhá trať H1 12.4.2016115
28.2.2016CZEFrajkovský Jakub krátká trať C2 nezaplaceno0
16.3.2016CZEFRÜHBAUER LUBOŠ dlouhá trať D1 23.3.201680
17.3.2016CZEGamba Robert BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM dlouhá trať D1 6.4.201682
11.4.2016CZEGittler Vladislav mtb Větrov dlouhá trať C1 13.4.2016140
3.4.2016CZEHadáček František GS cyklo team Jistebnice dlouhá trať C1 8.4.201669
11.4.2016CZEHájek Jan ELEVEN MERCEDES MITAS dlouhá trať B1 13.4.2016130
12.3.2016CZEHajný Svatoslav CYKLOTRENINK.COM dlouhá trať D1 16.3.201678
12.4.2016CZEHajný Martin CYKLOTRENINK.com dlouhá trať B1 14.4.2016141
16.3.2016CZEHanibal Petr krátká trať B2 23.3.2016310
10.4.2016CZEHausl Jan Motokolo Litvínov dlouhá trať D1 12.4.2016122
14.1.2016CZEHavlík Pavel KT Tryskomyš dlouhá trať C1 nezaplaceno0
11.4.2016CZEHendrich Zdeněk ROHOZEC AMULET TEAM dlouhá trať B1 11.4.2016137
6.4.2016CZEherber Jan SUPERIOR CYKLOFIT HGIT TEAM krátká trať A2 14.4.2016361
17.2.2016CZEHladík Ondřej Kross Bike Ranch team dlouhá trať C1 9.3.201649
1.2.2016CZEHlaváček Jan Toi Toi cykloklub Slaný dlouhá trať A1 nezaplaceno0
12.4.2016CZEHlíza Miloslav SpinFit Liberec krátká trať E2 12.4.2016382
30.3.2016CZEHodáň Petr SK PRIMA POLIČKA krátká trať C2 5.4.2016319
30.3.2016CZEHodáňová Jitka SK PRIMA POLIČKA krátká trať F2 5.4.2016342
28.3.2016CZEHofman Lukáš Ski a Bike Centrum Radotín dlouhá trať A1 13.4.20163
25.3.2016CZEHomolka Pavel TO EUROPE krátká trať D2 31.3.2016325
22.2.2016CZEHoráček Zdeněk Eleven Mercedes-Benz Mitas dlouhá trať B1 24.2.201632
17.3.2016CZEHoráček Roman BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM dlouhá trať D1 23.3.201681
24.3.2016CZEHořejší Jiří Cyklo Atom cycling team dlouhá trať C1 8.4.201644
18.3.2016CZEHradecký Jaroslav Ski Paudera Staré Splavy dlouhá trať D1 30.3.201683
19.2.2016CZEHronek Jaroslav + Klára Hronková Biketime Bulls Písek krátká trať TD nezaplaceno0
18.3.2016CZEHrouda Milan SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM dlouhá trať B1 7.4.201699
8.3.2016CZEHruška Jan KC Kooperativa dlouhá trať C1 10.3.201651
11.4.2016CZEHýsek Pavel ELEVEN MERCEDES MITAS dlouhá trať D1 13.4.2016123
5.4.2016CZEHyšpler Robin PRODOLI Racing Team krátká trať B2 8.4.2016316
9.2.2016CZEIbehej Josef KCL Kooperativa-Svijany krátká trať E2 9.4.2016330
11.4.2016CZEJakl František SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM krátká trať A2 nezaplaceno0
7.4.2016CZEJanda Pavel FERDINAND TEAM krátká trať C2 9.4.2016320
6.4.2016CZEJelínek Karel cyklistika Liberec krátká trať M3 nezaplaceno0
25.3.2016CZEJežek Vladimír krátká trať E2 14.4.2016356
9.3.2016CZEJíchová Jitka krátká trať H2 15.3.2016339
12.4.2016CZEJindra Pavel ELEVEN MERCEDES MITAS dlouhá trať B1 14.4.2016154
31.3.2016CZEJiřena Pajin ManiaxMadbike dlouhá trať C1 nezaplaceno0
12.4.2016CZEJirku Jakub Alltraining.cz dlouhá trať A1 15.4.2016152
10.2.2016CZEJurda Michal Moravské Budějovice krátká trať B2 31.3.2016307
21.3.2016CZEJuris Bohumil SUPERIOR CYKLOFIT TEAM krátká trať B2 7.4.2016313
18.3.2016CZEKačírek David Kupkolo MTB Team Pardubice dlouhá trať B1 30.3.201636
8.4.2016CZEKamenský Radek JIZERSKÉ PEKÁRNY dlouhá trať B1 8.4.201642
14.3.2016CZEKamínek Petr SYMBIO+ CANNONDALE dlouhá trať A1 23.3.201610
26.3.2016CZEKaminek Václav Symbio-cannondale dlouhá trať A1 2.4.201614
18.3.2016CZEKára Bohuslav AC Sparta Praha cycling krátká trať E2 23.3.2016332
12.4.2016CZEKarban Štěpán BMC CZ Racing team dlouhá trať C1 nezaplaceno0
15.3.2016CZEKareis Martin SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM dlouhá trať D1 nezaplaceno0
30.3.2016CZEKarník Luboš PINKTEAM krátká trať E2 6.4.2016333
29.3.2016CZEKarník Luboš AUTHOR TEAM STUPNO krátká trať B2 9.4.2016315
10.4.2016CZEKavalír Jakub ELEVEN MERCEDES MITAS dlouhá trať A1 12.4.2016127
6.4.2016CZEKdýr Petr PM bike dlouhá trať D1 8.4.201693
6.4.2016CZEKdýr Matěj PM bike krátká trať M3 8.4.2016348
10.4.2016CZEKelbichová Vendula hasiči Jirkov dlouhá trať H1 nezaplaceno0
11.4.2016CZEKesner Radek dlouhá trať C1 nezaplaceno0
5.4.2016CZEKhek Roman Kraken team Dobříš dlouhá trať C1 8.4.201665
28.3.2016CZEKniha Martin CK KOLOKRÁM dlouhá trať C1 7.4.201658
16.2.2016CZEKobr Jiří Killich dlouhá trať C1 nezaplaceno0
16.3.2016CZEKolář Jan Sport-umění-peří krátká trať D2 23.3.2016322
19.3.2016CZEKolda Michal uLiMAni krátká trať D2 nezaplaceno0
30.3.2016CZEKolesa Luděk Kbely Cycling Team dlouhá trať D1 12.4.2016105
10.4.2016CZEKolomazník Martin kolo pro Kolo krátká trať C2 13.4.2016364
6.4.2016CZEkosák standa skc liberec dlouhá trať D1 8.4.201691
9.1.2016CZEKošťák Milan KČT MTB Kralupy nad Vltavou dlouhá trať D1 22.1.201670
8.4.2016CZEKovářík Tomáš www.vikingfootwear.cz dlouhá trať B1 2.5.20160
3.4.2016CZEKozák Matouš krátká trať M3 nezaplaceno0
19.3.2016CZEKozáková Lucie Galaxy CykloŠvec Stevens krátká trať Z2 15.4.2016385
10.4.2016CZEKratochvílová Michala Continental Adršpach krátká trať H2 13.4.2016363
8.4.2016CZEKroupa Stanislav České Budějovice krátká trať D2 9.4.2016328
11.4.2016CZEKroupa David KROUBANG RACING krátká trať B2 13.4.2016388
7.4.2016CZEKroupa Milan krátká trať C2 12.4.2016387
12.4.2016CZEKrucká Adéla krátká trať Z2 14.4.2016355
15.1.2016CZEKuběna Lukáš dlouhá trať B1 nezaplaceno0
16.1.2016CZEKubeš Jan Sport Future Team dlouhá trať B1 nezaplaceno0
23.3.2016CZEKubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště dlouhá trať C1 27.3.201656
10.4.2016CZEKubovič Jiří Ferdinand krátká trať D2 12.4.2016375
6.4.2016CZEKučera Viktor Ghost team dlouhá trať C1 13.4.2016109
12.4.2016CZEKučera Jan FOR BIKES cycling team dlouhá trať B1 13.4.2016144
1.3.2016CZEKučera Tomáš SKIBIKECENTRUM.CZ team dlouhá trať B1 nezaplaceno0
15.3.2016CZEKučera Radek Bitters Superior Cyklofit team dlouhá trať C1 6.4.201652
11.4.2016CZEKučera Jan KC Slavia Praha krátká trať C2 13.4.2016367
25.3.2016CZEKuchař Pavel MANN+HUMMEL CZ sport team dlouhá trať B1 30.3.201634
5.4.2016CZEKyndl Lukáš BSK racing dlouhá trať A1 8.4.201621
29.3.2016CZELaňka Petr Active Tour Cycling Team dlouhá trať C1 7.4.201660
2.4.2016CZELaňka Karel Písek dlouhá trať C1 5.4.201663
3.1.2016CZELavrík Josef Continental sport club dlouhá trať C1 nezaplaceno0
6.2.2016CZELedecký Radek IVAR CS - AUTHOR TEAM dlouhá trať D1 5.4.201671
8.4.2016CZELepič Martin PRODOLI Racing Team dlouhá trať C1 12.4.2016118
10.4.2016CZELinhart Václav Liberec dlouhá trať D1 13.4.2016131
21.3.2016CZElochman jiri Ergo Liberec dlouhá trať C1 23.3.201653
11.4.2016CZELoubková Iva ROHOZEC AMULET TEAM dlouhá trať H1 11.4.2016135
6.2.2016CZELožek Pavel krátká trať E2 9.2.2016329
17.3.2016CZELudvík Matyáš SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM krátká trať M3 30.3.2016346
17.3.2016CZELudvík Vojtěch SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM dlouhá trať A1 5.4.20166
24.3.2016CZELukš David Cyklo Atom cycling team krátká trať M3 8.4.2016347
27.3.2016CZEMach Josef BAKAKO Nová Paka dlouhá trať A1 1.4.201616
5.4.2016CZEMachek Ivo KSM HRÁDEK krátká trať B2 6.4.2016312
3.4.2016CZEMagál Jiří SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM krátká trať B2 6.4.2016314
15.3.2016CZEMatlášková Jana Cyklo Jiřička dlouhá trať H1 17.3.201697
12.4.2016CZEMokrý Jakub Symbio+ Cannondale dlouhá trať A1 14.4.2016151
2.2.2016CZEMorozov Václav + Michálek Pavel AGRO 21 krátká trať TD 2.2.2016349
4.4.2016CZEMošťková Kateřina CK Příbram Fany Gastro dlouhá trať H1 nezaplaceno0
20.3.2016CZEMusil Jan ski paudera Staré Splavy dlouhá trať C1 nezaplaceno0
10.1.2016CZEMusílek Jakub dlouhá trať A1 nezaplaceno0
8.4.2016CZENikodým Martin dlouhá trať B1 13.4.2016117
30.3.2016CZENovák Milan Ergo Liberec dlouhá trať C1 31.3.201661
10.4.2016CZENováková Veronika Oceloví Letci dlouhá trať Z1 12.4.2016128
5.4.2016CZENovotný František AC Sparta Praha Cycling Akademie dlouhá trať B1 8.4.20165
9.1.2016CZENovotný Jan Continental Sport Club dlouhá trať B1 1.4.201624
12.4.2016CZEOlbertová Jana FOR BIKES cycling team dlouhá trať H1 13.4.2016145
6.4.2016CZEOšmera Jan RoNaKol Pravíkov krátká trať E2 8.4.2016335
22.2.2016CZEOtáhal Luca Eleven Mercedes Benz Mitas dlouhá trať B1 9.3.201630
21.1.2016CZEPajkrtová Michaela BSK Racing dlouhá trať H1 nezaplaceno0
2.4.2016CZEPapež Vít Symbio Cannondale Team dlouhá trať A1 9.4.20164
22.2.2016CZEPartl Ondřej UNIQA Jihlava dlouhá trať A1 nezaplaceno0
7.2.2016CZEPaštyka Jiří krátká trať A2 27.3.2016301
7.4.2016CZEPavlina Michal dlouhá trať B1 9.4.201641
15.3.2016CZEPekárek Jan LSK Lomnice nad Popelkou krátká trať M3 12.4.2016381
15.3.2016CZEPeltan Zdeněk Cyklo Jiřička dlouhá trať D1 17.3.201679
5.4.2016CZEPfeifer Jiří AC Sparta Praha Cycling dlouhá trať C1 12.4.2016107
9.1.2016CZEPIETSCHMANN OLDA dlouhá trať D1 nezaplaceno0
4.4.2016CZEPokorný Petr MTB CITRUS TEAM dlouhá trať C1 12.4.2016106
24.3.2016CZEPolák Martin Cyklo Atom cycling team dlouhá trať C1 8.4.201655
12.4.2016CZEPolívková Kája FOR BIKES cycling team dlouhá trať H1 13.4.2016143
21.3.2016CZEPolman Daniel lidé&HORY dlouhá trať B1 30.3.2016100
12.4.2016CZEPreissler Tomáš Sokol Skuhrov dlouhá trať C1 13.4.2016142
26.3.2016CZEPreněk Ondřej ELEVEN MERCEDES MITAS dlouhá trať A1 30.3.201615
15.2.2016CZEProcházka Bronislav Nilfisk ALTO pro cycling dlouhá trať C1 nezaplaceno0
8.4.2016CZEProcházková Michaela Lawi Author Team dlouhá trať H1 12.4.2016102
6.4.2016CZEProkůpek Adolf SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM krátká trať A2 8.4.2016304
3.3.2016CZEPrůcha Vladimír Alltraining.cz dlouhá trať D1 16.3.201674
12.4.2016CZEPutschögl Jan Galaxy Stevens Cyklošvec krátká trať C2 15.4.2016386
5.4.2016CZERaba Tomáš PRODOLI Racing Team dlouhá trať D1 8.4.201688
6.4.2016CZERauchfuss Marek CK MTB Maraton Hlinsko dlouhá trať C1 8.4.201667
6.4.2016CZERazým Aleš SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM krátká trať B2 nezaplaceno0
12.4.2016CZERegula Jakub FOR BIKES cycling team dlouhá trať A1 13.4.2016148
30.3.2016CZERezek Ivan Athletic Club Bludišťák dlouhá trať B1 1.4.201638
11.4.2016CZERozek Jan Eleven Mercedes Mitas dlouhá trať A1 nezaplaceno0
25.3.2016CZERozkošová Veronika Rock Machine Cyklomax krátká trať Z2 2.4.2016337
27.2.2016CZERůžička Zbyněk SKI PAUDERA Staré Splavy dlouhá trať A1 10.3.20167
4.4.2016CZERybařík Pavel MTB Svijany Tábor dlouhá trať B1 6.4.201622
7.4.2016CZESailer Tomáš BSK racing dlouhá trať C1 12.4.2016110
8.4.2016CZESakař Radek dlouhá trať B1 12.4.2016111
12.4.2016CZESamec Jaroslav Bikeclinic junior team krátká trať C2 14.4.2016352
12.4.2016CZESamec Filip Bikeclinic junior team krátká trať M3 14.4.2016354
5.4.2016CZEŠaroun Libor CKK Znojmo krátká trať C2 8.4.2016321
8.4.2016CZEScheithauer Jaroslav TRIsáci krátká trať B2 15.4.2016384
13.3.2016CZESechovec Jan Honza team dlouhá trať B1 15.3.201637
16.2.2016CZESedláček Oldřich krátká trať E2 17.3.2016331
11.4.2016CZESedláček Pavel ROHOZEC AMULET TEAM dlouhá trať A1 13.4.2016138
9.1.2016CZEŠíba Petr krátká trať E2 nezaplaceno0
28.3.2016CZEŠilhavý Josef Team CykloTrener dlouhá trať B1 30.3.201635
12.4.2016CZEŠindelář David dlouhá trať C1 14.4.2016101
12.4.2016CZEŠindelářová Juliana krátká trať Z3 14.4.2016358
12.3.2016CZESklenář Peter dlouhá trať D1 16.3.201676
9.4.2016CZESkoták Miroslav CykloHobby Rynárec dlouhá trať D1 15.4.2016119
10.4.2016CZESkrbková Denisa BEKO Bike & Ski Racing Team krátká trať Z2 12.4.2016374
27.1.2016CZEŠkrlik Miroslav ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS týmu dlouhá trať B1 29.1.201625
9.4.2016CZEŠlechta Jan krátká trať B2 nezaplaceno0
11.4.2016CZEŠlehuber Martin Kristian - SPV Strunkovice krátká trať C2 14.4.2016350
11.4.2016CZEŠlehuber David SK Velo krátká trať M3 14.4.2016351
10.4.2016CZEsluka tomáš KAH sport krátká trať B2 12.4.2016376
21.3.2016CZESmola Lukáš Galaxy Cyklošvec dlouhá trať A1 8.4.201612
15.3.2016CZEŠňupárek Václav SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAMM dlouhá trať A1 31.3.201611
10.4.2016CZEŠollar David dlouhá trať C1 12.4.2016120
10.4.2016CZEŠollarová Kateřina krátká trať F2 12.4.2016378
10.4.2016CZEŠorf Pavel HAVEN team krátká trať M3 12.4.2016380
7.4.2016CZESouček Jiří Cyklo Atom cycling team dlouhá trať C1 8.4.201666
10.2.2016CZESouček Martin dlouhá trať C1 16.3.201646
9.1.2016CZESoukup Petr SpinFit Liberec dlouhá trať D1 nezaplaceno0
24.3.2016CZESoukup Josef Cyklo Atom cycling team dlouhá trať B1 8.4.201633
5.2.2016CZEŠpanihel Samuel bikepoint.sk krátká trať M3 nezaplaceno0
10.4.2016CZEŠpatný Patrik Velosport Valenta Scott Team dlouhá trať A1 12.4.2016132
10.4.2016CZESpejzl Ludek dlouhá trať C1 14.4.2016121
12.4.2016CZEŠpoula Ondřej Alupress krátká trať A2 14.4.2016357
11.4.2016CZEŠrot Radek HM Sport Český Krumlov krátká trať E2 13.4.2016366
12.4.2016CZESTANĚK Tomáš BAKAKO Nová Paka dlouhá trať C1 14.4.2016153
12.4.2016CZEStaněk ml. Tomáš dlouhá trať A1 nezaplaceno0
11.4.2016CZESteiner Petr auto I.S.R. dlouhá trať B1 13.4.2016124
3.2.2016CZEŠtochl Jiří dlouhá trať A1 5.2.201619
18.1.2016CZEStránský Jiří CK Šluknovsko dlouhá trať B1 11.2.201623
6.4.2016CZEŠulc Jakub Kola-bbm.cz dlouhá trať A1 nezaplaceno2
14.3.2016CZESušír Radek ATOMBIKE TREK FORBIKES team dlouhá trať B1 15.4.2016103
29.3.2016CZEŠusta Jan Česká Spořitelna dlouhá trať B1 30.3.201692
8.4.2016CZESvoboda Radek dlouhá trať C1 12.4.2016114
6.4.2016CZESvoboda Leoš CKK Znojmo EthicSport krátká trať D2 8.4.2016327
6.4.2016CZESvobodová Jarmila CKK Znojmo krátká trať F2 8.4.2016343
4.4.2016CZESýkora Jindřich dlouhá trať B1 9.4.201640
23.2.2016CZESymon Martin Kraken Team Dobříš dlouhá trať D1 30.3.201673
13.2.2016CZESynek Radomír Ekosystem dlouhá trať D1 nezaplaceno0
29.3.2016CZESynovec Jindřich Cyklofit Liberec dlouhá trať D1 31.3.201689
24.3.2016CZETišer Robert SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM dlouhá trať D1 nezaplaceno0
31.3.2016CZEToman Jan Carla.Kupkolo DK. n.L. krátká trať A2 2.4.2016303
31.3.2016CZEToman Lukáš Carla.Kupkolo DK. n.L. krátká trať A2 2.4.2016302
10.4.2016CZEToman Luboš Carla.Kupkolo DK. n.L. krátká trať C2 12.4.2016377
13.3.2016CZETrenda Filip Genesis Intersport Racing Team dlouhá trať A1 31.3.20169
12.4.2016CZETrnka Dominik FOR BIKES cycling team dlouhá trať A1 13.4.2016150
3.4.2016CZETrojan Miroslav ALISY.CZ dlouhá trať C1 5.4.201664
3.4.2016CZETrojanová Andrea ALISY.CZ dlouhá trať H1 5.4.201696
12.4.2016CZETrubač Vlastislav dlouhá trať C1 nezaplaceno0
12.4.2016CZETruska Jindra dlouhá trať C1 nezaplaceno0
11.4.2016CZETruxová Anděla Continental Adršpach krátká trať F2 14.4.2016359
29.3.2016CZETuháček Milan TO EUROPE PEKSPORT krátká trať D2 8.4.2016324
28.3.2016CZETurek Milan Příbram dlouhá trať D1 8.4.201686
29.3.2016CZEUrbanec David Elevem Mercedes Mitas dlouhá trať C1 30.3.201659
12.4.2016CZEUšel Ondřej Bikeclinic junior team krátká trať B2 14.4.2016353
11.4.2016CZEValenta Michal Cyklo Jiřička dlouhá trať A1 12.4.2016133
30.3.2016CZEValenta Oto Alupress dlouhá trať B1 2.4.201639
12.4.2016CZEValoušek Tomáš TJ Dukla Liberec dlouhá trať B1 nezaplaceno0
7.4.2016CZEVeselá Kateřina TJ Spartak Třebíč krátká trať H2 15.4.2016383
12.4.2016CZEVeselý Miloš FOR BIKES cycling team dlouhá trať C1 13.4.2016146
8.4.2016CZEVlček Vojtěch KL sport Děčín dlouhá trať A1 12.4.2016112
20.3.2016CZEVokoun Petr KL sport Děčín dlouhá trať D1 23.3.201684
20.3.2016CZEVokounová Ladislava krátká trať F2 23.3.2016341
20.3.2016CZEVokounová Anna KL sport Děčín krátká trať Z3 23.3.2016344
15.2.2016CZEVolejník Lukáš MagicBikeTeam dlouhá trať B1 17.2.201628
9.4.2016CZEVolf Marcel HK Jizera dlouhá trať C1 nezaplaceno0
8.4.2016CZEVondrák Václav BSK Racing dlouhá trať B1 15.4.2016113
8.4.2016CZEVosáhlo Roman www.vikingfootwear.cz dlouhá trať C1 2.5.20160
28.3.2016CZEVrána Petr dlouhá trať B1 30.3.201698
28.3.2016CZEVrána Jan Rokytnice nad Jizerou dlouhá trať A1 8.4.201617
28.3.2016CZEVrána Josef Rokytnice nad Jizerou dlouhá trať D1 8.4.201687
29.3.2016CZEVrbka Tomáš Cyklo Atom cycling team dlouhá trať D1 8.4.201677
14.2.2016CZEVrzáň Josef Stráňov dlouhá trať C1 17.2.201648
24.2.2016CZEWeiner Christian Bike Sport Ansbach dlouhá trať A1 nezaplaceno0
5.2.2016CZEWolf Petr dlouhá trať C1 9.2.201645
25.2.2016CZEŽáčková Jana BSK racing krátká trať F2 15.3.2016340
26.3.2016CZEZámečník René Symbio+ Cycling dlouhá trať B1 nezaplaceno0
9.1.2016CZEZaplatílek Luboš SpinFit Liberec dlouhá trať D1 nezaplaceno0
9.1.2016CZEZaplatílek Jiří krátká trať E2 nezaplaceno0
30.3.2016CZEZárybnický Jiří CK Vinohradské Šlapky dlouhá trať C1 1.4.201662
27.2.2016CZEZástava Karel Aisin Písek krátká trať C2 17.3.2016318
6.4.2016CZEŽďárská Dita SUPERIOR CYKLOFIT krátká trať Z3 14.4.2016360
11.4.2016CZEZdražil Jiří Alupress krátká trať B2 13.4.2016370
1.4.2016CZEZemler Václav Kiwi Varnsdorf dlouhá trať D1 5.4.201690
30.1.2016CZEZikmund Jaroslav krátká trať B2 7.4.2016306
22.2.2016CZEZima Ota Kellys Bikeranch team dlouhá trať B1 23.3.201631
11.4.2016CZEŽižka David ELEVEN MERCEDES MITAS krátká trať A2 13.4.2016365
2.2.2016CZEZvolský Roman KELLYS BIKERANCH TEAM krátká trať D2 11.2.2016323