6.4.2016 | | Žďárská Dita | SUPERIOR CYKLOFIT |
krátká trať |
Z3 |
14.4.2016 | 360 |
12.4.2016 | | Šindelářová Juliana | |
krátká trať |
Z3 |
14.4.2016 | 358 |
20.3.2016 | | Vokounová Anna | KL sport Děčín |
krátká trať |
Z3 |
23.3.2016 | 344 |
12.4.2016 | | Krucká Adéla | |
krátká trať |
Z2 |
14.4.2016 | 355 |
25.3.2016 | | Rozkošová Veronika | Rock Machine Cyklomax |
krátká trať |
Z2 |
2.4.2016 | 337 |
19.3.2016 | | Kozáková Lucie | Galaxy CykloŠvec Stevens |
krátká trať |
Z2 |
15.4.2016 | 385 |
10.4.2016 | | Skrbková Denisa | BEKO Bike & Ski Racing Team |
krátká trať |
Z2 |
12.4.2016 | 374 |
10.4.2016 | | Fléglová Jana | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
dlouhá trať |
Z1 |
12.4.2016 | 125 |
21.2.2016 | | Burešová Štěpánka | |
dlouhá trať |
Z1 |
24.2.2016 | 94 |
10.4.2016 | | Nováková Veronika | Oceloví Letci |
dlouhá trať |
Z1 |
12.4.2016 | 128 |
19.2.2016 | | Hronek Jaroslav + Klára Hronková | Biketime Bulls Písek |
krátká trať |
TD |
nezaplaceno | 0 |
2.2.2016 | | Morozov Václav + Michálek Pavel | AGRO 21 |
krátká trať |
TD |
2.2.2016 | 349 |
3.4.2016 | | Kozák Matouš | Rohozec Amulet Team |
krátká trať |
M3 |
nezaplaceno | 0 |
10.4.2016 | | Blažek Lukáš | Superior cyklofit sport team |
krátká trať |
M3 |
13.4.2016 | 362 |
12.4.2016 | | Samec Filip | Bikeclinic junior team |
krátká trať |
M3 |
14.4.2016 | 354 |
10.4.2016 | | Blažek Jakub | SUPERIOR CYKLOFIT SPORTTEAM |
krátká trať |
M3 |
13.4.2016 | 372 |
11.4.2016 | | Šlehuber David | SK Velo |
krátká trať |
M3 |
14.4.2016 | 351 |
6.4.2016 | | Kdýr Matěj | PM bike |
krátká trať |
M3 |
8.4.2016 | 348 |
5.2.2016 | | Španihel Samuel | bikepoint.sk |
krátká trať |
M3 |
nezaplaceno | 0 |
4.2.2016 | | Bydžovský Michal | BT BIKE TEAM |
krátká trať |
M3 |
9.2.2016 | 345 |
6.4.2016 | | Jelínek Karel | cyklistika Liberec |
krátká trať |
M3 |
nezaplaceno | 0 |
10.4.2016 | | Šorf Pavel | HAVEN team |
krátká trať |
M3 |
12.4.2016 | 380 |
4.4.2016 | | Dobias Simon | Bikeranch |
krátká trať |
M3 |
nezaplaceno | 0 |
17.3.2016 | | Ludvík Matyáš | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
krátká trať |
M3 |
30.3.2016 | 346 |
24.3.2016 | | Lukš David | Cyklo Atom cycling team |
krátká trať |
M3 |
8.4.2016 | 347 |
15.3.2016 | | Pekárek Jan | LSK Lomnice nad Popelkou |
krátká trať |
M3 |
12.4.2016 | 381 |
9.3.2016 | | Jíchová Jitka | |
krátká trať |
H2 |
15.3.2016 | 339 |
10.4.2016 | | Kratochvílová Michala | Continental Adršpach |
krátká trať |
H2 |
13.4.2016 | 363 |
16.2.2016 | | Adolph Zdeňka | KC Kooperativa |
krátká trať |
H2 |
17.2.2016 | 338 |
7.4.2016 | | Veselá Kateřina | TJ Spartak Třebíč |
krátká trať |
H2 |
15.4.2016 | 383 |
10.4.2016 | | Kelbichová Vendula | hasiči Jirkov |
dlouhá trať |
H1 |
nezaplaceno | 0 |
21.1.2016 | | Pajkrtová Michaela | BSK Racing |
dlouhá trať |
H1 |
nezaplaceno | 0 |
8.4.2016 | | Procházková Michaela | Bike Team Kralupy |
dlouhá trať |
H1 |
12.4.2016 | 102 |
12.4.2016 | | Olbertová Jana | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
H1 |
13.4.2016 | 145 |
11.4.2016 | | Fialová Klára | GS cyklo team Jistebnice |
dlouhá trať |
H1 |
nezaplaceno | 0 |
8.4.2016 | | Fleischhansová Jitka | |
dlouhá trať |
H1 |
12.4.2016 | 115 |
4.4.2016 | | Mošťková Kateřina | CK Příbram Fany Gastro |
dlouhá trať |
H1 |
nezaplaceno | 0 |
3.4.2016 | | Trojanová Andrea | ALISY.CZ |
dlouhá trať |
H1 |
5.4.2016 | 96 |
3.1.2016 | | Běhounková Kateřina | Koloběžky cross country forever |
dlouhá trať |
H1 |
6.1.2016 | 95 |
15.3.2016 | | Matlášková Jana | Cyklo Jiřička |
dlouhá trať |
H1 |
17.3.2016 | 97 |
12.4.2016 | | Polívková Kája | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
H1 |
13.4.2016 | 143 |
11.4.2016 | | Loubková Iva | ROHOZEC AMULET TEAM |
dlouhá trať |
H1 |
11.4.2016 | 135 |
25.2.2016 | | Žáčková Jana | BSK racing |
krátká trať |
F2 |
15.3.2016 | 340 |
6.4.2016 | | Svobodová Jarmila | CKK Znojmo |
krátká trať |
F2 |
8.4.2016 | 343 |
10.4.2016 | | Šollarová Kateřina | |
krátká trať |
F2 |
12.4.2016 | 378 |
30.3.2016 | | Hodáňová Jitka | SK PRIMA POLIČKA |
krátká trať |
F2 |
5.4.2016 | 342 |
11.4.2016 | | Truxová Anděla | Continental Adršpach |
krátká trať |
F2 |
14.4.2016 | 359 |
20.3.2016 | | Vokounová Ladislava | |
krátká trať |
F2 |
23.3.2016 | 341 |
18.3.2016 | | Kára Bohuslav | AC Sparta Praha cycling |
krátká trať |
E2 |
23.3.2016 | 332 |
6.2.2016 | | Ložek Pavel | |
krátká trať |
E2 |
9.2.2016 | 329 |
30.3.2016 | | Karník Luboš | PINKTEAM |
krátká trať |
E2 |
6.4.2016 | 333 |
8.4.2016 | | Dimmer Jan | ŠILHAVÝ-RAMALA |
krátká trať |
E2 |
9.4.2016 | 336 |
9.2.2016 | | Ibehej Josef | KCL Kooperativa-Svijany |
krátká trať |
E2 |
9.4.2016 | 330 |
12.4.2016 | | Hlíza Miloslav | SpinFit Liberec |
krátká trať |
E2 |
12.4.2016 | 382 |
9.1.2016 | | Zaplatílek Jiří | |
krátká trať |
E2 |
nezaplaceno | 0 |
11.4.2016 | | Šrot Radek | HM Sport Český Krumlov |
krátká trať |
E2 |
13.4.2016 | 366 |
9.1.2016 | | Šíba Petr | |
krátká trať |
E2 |
nezaplaceno | 0 |
6.4.2016 | | Ošmera Jan | RoNaKol Pravíkov |
krátká trať |
E2 |
8.4.2016 | 335 |
16.2.2016 | | Sedláček Oldřich | |
krátká trať |
E2 |
17.3.2016 | 331 |
7.4.2016 | | Brábník Petr | |
krátká trať |
E2 |
12.4.2016 | 373 |
30.3.2016 | | Bělohlávek Vladimír | Brcyk |
krátká trať |
E2 |
6.4.2016 | 334 |
25.3.2016 | | Ježek Vladimír | |
krátká trať |
E2 |
14.4.2016 | 356 |
16.3.2016 | | Kolář Jan | Sport-umění-peří |
krátká trať |
D2 |
23.3.2016 | 322 |
10.4.2016 | | Kubovič Jiří | Ferdinand |
krátká trať |
D2 |
12.4.2016 | 375 |
6.4.2016 | | Svoboda Leoš | CKK Znojmo EthicSport |
krátká trať |
D2 |
8.4.2016 | 327 |
2.2.2016 | | Zvolský Roman | MERIDA BIKERANCH TEAM |
krátká trať |
D2 |
11.2.2016 | 323 |
25.3.2016 | | Homolka Pavel | TO EUROPE |
krátká trať |
D2 |
31.3.2016 | 325 |
29.3.2016 | | Tuháček Milan | TO EUROPE PEKSPORT |
krátká trať |
D2 |
8.4.2016 | 324 |
19.3.2016 | | Kolda Michal | uLiMAni |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno | 0 |
8.4.2016 | | Kroupa Stanislav | České Budějovice |
krátká trať |
D2 |
9.4.2016 | 328 |
10.4.2016 | | Brádka Jiří | Ariel |
krátká trať |
D2 |
12.4.2016 | 379 |
28.3.2016 | | Brouk Petr | |
krátká trať |
D2 |
1.4.2016 | 326 |
30.3.2016 | | Kolesa Luděk | Kbely Cycling Team |
dlouhá trať |
D1 |
12.4.2016 | 105 |
11.4.2016 | | Chutný Jaroslav | STRATOS AUTO |
dlouhá trať |
D1 |
12.4.2016 | 134 |
9.1.2016 | | Zaplatílek Luboš | SpinFit Liberec |
dlouhá trať |
D1 |
nezaplaceno | 0 |
20.3.2016 | | Vokoun Petr | KL sport Děčín |
dlouhá trať |
D1 |
23.3.2016 | 84 |
9.1.2016 | | Košťák Milan | KČT MTB Kralupy nad Vltavou |
dlouhá trať |
D1 |
22.1.2016 | 70 |
6.2.2016 | | Ledecký Radek | IVAR CS - AUTHOR TEAM |
dlouhá trať |
D1 |
5.4.2016 | 71 |
10.4.2016 | | Linhart Václav | Liberec |
dlouhá trať |
D1 |
13.4.2016 | 131 |
5.4.2016 | | Raba Tomáš | PRODOLI Racing Team |
dlouhá trať |
D1 |
8.4.2016 | 88 |
15.3.2016 | | Kareis Martin | SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM |
dlouhá trať |
D1 |
nezaplaceno | 0 |
9.1.2016 | | PIETSCHMANN OLDA | |
dlouhá trať |
D1 |
nezaplaceno | 0 |
6.4.2016 | | Kdýr Petr | PM bike |
dlouhá trať |
D1 |
8.4.2016 | 93 |
17.3.2016 | | Gamba Robert | BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM |
dlouhá trať |
D1 |
6.4.2016 | 82 |
28.3.2016 | | Vrána Josef | Rokytnice nad Jizerou |
dlouhá trať |
D1 |
8.4.2016 | 87 |
3.3.2016 | | Průcha Vladimír | Alltraining.cz |
dlouhá trať |
D1 |
16.3.2016 | 74 |
1.4.2016 | | Zemler Václav | Kiwi Varnsdorf |
dlouhá trať |
D1 |
5.4.2016 | 90 |
26.3.2016 | | Bubla Ladislav | Milevsko L.R.T. |
dlouhá trať |
D1 |
14.4.2016 | 104 |
17.3.2016 | | Horáček Roman | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
dlouhá trať |
D1 |
23.3.2016 | 81 |
23.2.2016 | | Symon Martin | Kraken Team Dobříš |
dlouhá trať |
D1 |
30.3.2016 | 73 |
10.4.2016 | | Hausl Jan | Motokolo Litvínov |
dlouhá trať |
D1 |
12.4.2016 | 122 |
9.4.2016 | | Skoták Miroslav | CykloHobby Rynárec |
dlouhá trať |
D1 |
15.4.2016 | 119 |
28.3.2016 | | Turek Milan | Příbram |
dlouhá trať |
D1 |
8.4.2016 | 86 |
25.3.2016 | | Ferko Jozef | |
dlouhá trať |
D1 |
30.3.2016 | 85 |
15.3.2016 | | Peltan Zdeněk | Cyklo Jiřička |
dlouhá trať |
D1 |
17.3.2016 | 79 |
13.2.2016 | | Synek Radomír | Ekosystem |
dlouhá trať |
D1 |
nezaplaceno | 0 |
29.3.2016 | | Synovec Jindřich | Cyklofit Liberec |
dlouhá trať |
D1 |
31.3.2016 | 89 |
12.3.2016 | | Hajný Svatoslav | CYKLOTRENINK.COM |
dlouhá trať |
D1 |
16.3.2016 | 78 |
7.2.2016 | | Binter Dalibor | Všelibice |
dlouhá trať |
D1 |
31.3.2016 | 72 |
24.3.2016 | | Tišer Robert | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
dlouhá trať |
D1 |
nezaplaceno | 0 |
9.1.2016 | | Soukup Petr | SpinFit Liberec |
dlouhá trať |
D1 |
nezaplaceno | 0 |
16.3.2016 | | FRÜHBAUER LUBOŠ | |
dlouhá trať |
D1 |
23.3.2016 | 80 |
6.4.2016 | | Budějský Miroslav | |
dlouhá trať |
D1 |
12.4.2016 | 108 |
29.3.2016 | | Vrbka Tomáš | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
D1 |
8.4.2016 | 77 |
12.3.2016 | | Sklenář Peter | |
dlouhá trať |
D1 |
16.3.2016 | 76 |
18.3.2016 | | Hradecký Jaroslav | Ski Paudera Staré Splavy |
dlouhá trať |
D1 |
30.3.2016 | 83 |
11.4.2016 | | Hýsek Pavel | ELEVEN MERCEDES MITAS |
dlouhá trať |
D1 |
13.4.2016 | 123 |
9.1.2016 | | Drda Ladislav | SpinFit Liberec |
dlouhá trať |
D1 |
nezaplaceno | 0 |
6.4.2016 | | kosák standa | skc liberec |
dlouhá trať |
D1 |
8.4.2016 | 91 |
12.3.2016 | | Dzan Ladislav | |
dlouhá trať |
D1 |
16.3.2016 | 75 |
3.2.2016 | | Bříza Jiří | Žatec |
krátká trať |
C2 |
29.3.2016 | 317 |
7.4.2016 | | Kroupa Milan | |
krátká trať |
C2 |
12.4.2016 | 387 |
11.4.2016 | | Šlehuber Martin | Kristian - SPV Strunkovice |
krátká trať |
C2 |
14.4.2016 | 350 |
11.4.2016 | | Kučera Jan | KC Slavia Praha |
krátká trať |
C2 |
13.4.2016 | 367 |
28.2.2016 | | Frajkovský Jakub | |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno | 0 |
5.4.2016 | | Šaroun Libor | CKK Znojmo |
krátká trať |
C2 |
8.4.2016 | 321 |
30.3.2016 | | Hodáň Petr | SK PRIMA POLIČKA |
krátká trať |
C2 |
5.4.2016 | 319 |
27.2.2016 | | Zástava Karel | Aisin Písek |
krátká trať |
C2 |
17.3.2016 | 318 |
12.4.2016 | | Samec Jaroslav | Bikeclinic junior team |
krátká trať |
C2 |
14.4.2016 | 352 |
12.4.2016 | | Putschögl Jan | Galaxy Stevens Cyklošvec |
krátká trať |
C2 |
15.4.2016 | 386 |
9.4.2016 | | Bělohoubek Tomáš | HC SL Poděbrady |
krátká trať |
C2 |
13.4.2016 | 368 |
10.4.2016 | | Toman Luboš | Carla.Kupkolo DK. n.L. |
krátká trať |
C2 |
12.4.2016 | 377 |
4.4.2016 | | dlab jaroslav | ssc zelezny brod |
krátká trať |
C2 |
13.4.2016 | 369 |
10.4.2016 | | Kolomazník Martin | kolo pro Kolo |
krátká trať |
C2 |
13.4.2016 | 364 |
7.4.2016 | | Janda Pavel | FERDINAND TEAM |
krátká trať |
C2 |
9.4.2016 | 320 |
11.3.2016 | | Abrt Jan | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
dlouhá trať |
C1 |
15.3.2016 | 50 |
5.4.2016 | | Pfeifer Jiří | AC Sparta Praha Cycling |
dlouhá trať |
C1 |
12.4.2016 | 107 |
24.3.2016 | | Polák Martin | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 | 55 |
10.2.2016 | | Souček Martin | |
dlouhá trať |
C1 |
16.3.2016 | 46 |
12.4.2016 | | Veselý Miloš | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
13.4.2016 | 146 |
31.3.2016 | | Jiřena Pavel | AuthorMastersTeam |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
25.3.2016 | | Charuza Jiří | KCL Kooperativa Svijany |
dlouhá trať |
C1 |
31.3.2016 | 57 |
15.3.2016 | | Kučera Radek | Bitters Superior Cyklofit team |
dlouhá trať |
C1 |
6.4.2016 | 52 |
12.4.2016 | | Trubač Vlastislav | |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
15.2.2016 | | Procházka Bronislav | Nilfisk ALTO pro cycling |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
29.3.2016 | | Laňka Petr | Active Tour Cycling Team |
dlouhá trať |
C1 |
7.4.2016 | 60 |
8.4.2016 | | Lepič Martin | PRODOLI Racing Team |
dlouhá trať |
C1 |
12.4.2016 | 118 |
2.4.2016 | | Laňka Karel | Písek |
dlouhá trať |
C1 |
5.4.2016 | 63 |
17.2.2016 | | Hladík Ondřej | Kross Bike Ranch team |
dlouhá trať |
C1 |
9.3.2016 | 49 |
12.4.2016 | | Truska Jindra | |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
4.4.2016 | | Pokorný Petr | MTB CITRUS TEAM |
dlouhá trať |
C1 |
12.4.2016 | 106 |
12.4.2016 | | STANĚK Tomáš | BAKAKO Nová Paka |
dlouhá trať |
C1 |
14.4.2016 | 153 |
28.3.2016 | | Kniha Martin | CK KOLOKRÁM |
dlouhá trať |
C1 |
7.4.2016 | 58 |
14.2.2016 | | Vrzáň Josef | Stráňov |
dlouhá trať |
C1 |
17.2.2016 | 48 |
7.4.2016 | | Sailer Tomáš | BSK racing |
dlouhá trať |
C1 |
12.4.2016 | 110 |
8.3.2016 | | Hruška Jan | KC Kooperativa |
dlouhá trať |
C1 |
10.3.2016 | 51 |
5.2.2016 | | Wolf Petr | |
dlouhá trať |
C1 |
9.2.2016 | 45 |
18.1.2016 | | Fajstaver Aleš | |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
30.3.2016 | | Novák Milan | Ergo Liberec |
dlouhá trať |
C1 |
31.3.2016 | 61 |
24.3.2016 | | Hořejší Jiří | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 | 44 |
12.4.2016 | | Šindelář David | |
dlouhá trať |
C1 |
14.4.2016 | 101 |
8.4.2016 | | Ehrlich Václav | JIZERSKÉ PEKÁRNY |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
10.4.2016 | | Šollar David | |
dlouhá trať |
C1 |
12.4.2016 | 120 |
21.3.2016 | | lochman jiri | Ergo Liberec |
dlouhá trať |
C1 |
23.3.2016 | 53 |
8.4.2016 | | Fleischhans Ivan | |
dlouhá trať |
C1 |
12.4.2016 | 116 |
6.4.2016 | | Kučera Viktor | Ghost team |
dlouhá trať |
C1 |
13.4.2016 | 109 |
3.4.2016 | | Trojan Miroslav | ALISY.CZ |
dlouhá trať |
C1 |
5.4.2016 | 64 |
12.4.2016 | | Karban Štěpán | BMC CZ Racing team |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
29.3.2016 | | Urbanec David | Elevem Mercedes Mitas |
dlouhá trať |
C1 |
30.3.2016 | 59 |
20.3.2016 | | Musil Jan | ski paudera Staré Splavy |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
12.4.2016 | | Bradáč Daniel | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
13.4.2016 | 149 |
23.3.2016 | | Kubíček Zdeněk | OK Mnichovo Hradiště |
dlouhá trať |
C1 |
27.3.2016 | 56 |
16.2.2016 | | Kobr Jiří | Killich |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
10.4.2016 | | Spejzl Ludek | |
dlouhá trať |
C1 |
14.4.2016 | 121 |
9.4.2016 | | Volf Marcel | HK Jizera |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
30.3.2016 | | Zárybnický Jiří | CK Vinohradské Šlapky |
dlouhá trať |
C1 |
1.4.2016 | 62 |
8.4.2016 | | Vosáhlo Roman | www.vikingfootwear.cz |
dlouhá trať |
C1 |
2.5.2016 | 0 |
12.2.2016 | | dvořák tomáš | Malá Skála |
dlouhá trať |
C1 |
6.4.2016 | 47 |
11.4.2016 | | Čapek Jan | ROHOZEC AMULET TEAM |
dlouhá trať |
C1 |
11.4.2016 | 136 |
7.4.2016 | | Souček Jiří | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 | 66 |
8.4.2016 | | Svoboda Radek | |
dlouhá trať |
C1 |
12.4.2016 | 114 |
2.4.2016 | | Bělohlávek Milan | BRCYKL ŘEVNICE |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 | 54 |
11.4.2016 | | Kesner Radek | |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
14.1.2016 | | Havlík Pavel | KT Tryskomyš |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
3.1.2016 | | Lavrík Josef | Continental sport club |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
6.4.2016 | | Rauchfuss Marek | CK MTB Maraton Hlinsko |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 | 67 |
3.4.2016 | | Hadáček František | GS cyklo team Jistebnice |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 | 69 |
12.4.2016 | | Preissler Tomáš | Sokol Skuhrov |
dlouhá trať |
C1 |
13.4.2016 | 142 |
5.4.2016 | | Khek Roman | Kraken team Dobříš |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 | 65 |
6.4.2016 | | Brož Vojtěch | Verlociraptors |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 | 68 |
11.4.2016 | | Gittler Vladislav | mtb Větrov |
dlouhá trať |
C1 |
13.4.2016 | 140 |
9.4.2016 | | Šlechta Jan | |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno | 0 |
29.2.2016 | | Dostál Ivo | TRIsáci |
krátká trať |
B2 |
1.3.2016 | 309 |
5.4.2016 | | Hyšpler Robin | PRODOLI Racing Team |
krátká trať |
B2 |
8.4.2016 | 316 |
10.2.2016 | | Jurda Michal | Moravské Budějovice |
krátká trať |
B2 |
31.3.2016 | 307 |
9.1.2016 | | Bílek Ondřej | SpinFit Liberec |
krátká trať |
B2 |
1.3.2016 | 305 |
10.4.2016 | | sluka tomáš | KAH sport |
krátká trať |
B2 |
12.4.2016 | 376 |
5.4.2016 | | Machek Ivo | KSM HRÁDEK |
krátká trať |
B2 |
6.4.2016 | 312 |
29.3.2016 | | Karník Luboš | AUTHOR TEAM STUPNO |
krátká trať |
B2 |
9.4.2016 | 315 |
3.4.2016 | | Magál Jiří | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
krátká trať |
B2 |
6.4.2016 | 314 |
11.4.2016 | | Zdražil Jiří | Alupress |
krátká trať |
B2 |
13.4.2016 | 370 |
11.4.2016 | | Kroupa David | KROUBANG RACING |
krátká trať |
B2 |
13.4.2016 | 388 |
30.1.2016 | | Zikmund Jaroslav | |
krátká trať |
B2 |
7.4.2016 | 306 |
16.3.2016 | | Bělecký Petr | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
krátká trať |
B2 |
27.3.2016 | 311 |
11.4.2016 | | Aubrecht Jakub | Agro 21 |
krátká trať |
B2 |
13.4.2016 | 371 |
12.4.2016 | | Ušel Ondřej | Bikeclinic junior team |
krátká trať |
B2 |
14.4.2016 | 353 |
6.4.2016 | | Razým Aleš | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno | 0 |
17.2.2016 | | Brzobohatý Zdeněk | Kbely cycling team |
krátká trať |
B2 |
1.4.2016 | 308 |
16.3.2016 | | Hanibal Petr | |
krátká trať |
B2 |
23.3.2016 | 310 |
8.4.2016 | | Scheithauer Jaroslav | TRIsáci |
krátká trať |
B2 |
15.4.2016 | 384 |
31.3.2016 | | Dian Rastislav | |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno | 0 |
21.3.2016 | | Juris Bohumil | SUPERIOR CYKLOFIT TEAM |
krátká trať |
B2 |
7.4.2016 | 313 |
17.2.2016 | | Borna Lukáš | |
dlouhá trať |
B1 |
19.2.2016 | 29 |
12.4.2016 | | Hajný Martin | CYKLOTRENINK.com |
dlouhá trať |
B1 |
14.4.2016 | 141 |
24.1.2016 | | Chemišinec Pavel | LÁZNĚ BĚLOHRAD KOLA Dan ŠÍR |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 0 |
8.4.2016 | | Chlumecký Radek | JIZERSKÉ PEKÁRNY |
dlouhá trať |
B1 |
8.4.2016 | 43 |
4.4.2016 | | Rybařík Pavel | MTB Svijany Tábor |
dlouhá trať |
B1 |
6.4.2016 | 22 |
22.2.2016 | | Otáhal Luca | Eleven Mercedes Benz Mitas |
dlouhá trať |
B1 |
9.3.2016 | 30 |
8.4.2016 | | Vondrák Václav | BSK Racing |
dlouhá trať |
B1 |
15.4.2016 | 113 |
18.3.2016 | | Kačírek David | Kupkolo MTB Team Pardubice |
dlouhá trať |
B1 |
30.3.2016 | 36 |
8.4.2016 | | Kamenský Radek | JIZERSKÉ PEKÁRNY |
dlouhá trať |
B1 |
8.4.2016 | 42 |
24.3.2016 | | Soukup Josef | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
B1 |
8.4.2016 | 33 |
13.3.2016 | | Sechovec Jan | Honza team |
dlouhá trať |
B1 |
15.3.2016 | 37 |
30.3.2016 | | Valenta Oto | AS-CASTING |
dlouhá trať |
B1 |
2.4.2016 | 39 |
11.4.2016 | | Čížek Martin | BSK racing |
dlouhá trať |
B1 |
14.4.2016 | 139 |
21.3.2016 | | Polman Daniel | Velocipéd klub Nová Paka |
dlouhá trať |
B1 |
30.3.2016 | 100 |
11.4.2016 | | Hájek Jan | |
dlouhá trať |
B1 |
13.4.2016 | 130 |
8.4.2016 | | Nikodým Martin | |
dlouhá trať |
B1 |
13.4.2016 | 117 |
4.4.2016 | | Sýkora Jindřich | |
dlouhá trať |
B1 |
9.4.2016 | 40 |
9.1.2016 | | Novotný Jan | Continental Sport Club |
dlouhá trať |
B1 |
1.4.2016 | 24 |
7.4.2016 | | Pavlina Michal | |
dlouhá trať |
B1 |
9.4.2016 | 41 |
29.3.2016 | | Šusta Jan | Česká spořitelna |
dlouhá trať |
B1 |
30.3.2016 | 92 |
12.4.2016 | | Jindra Pavel | ELEVEN MERCEDES MITAS |
dlouhá trať |
B1 |
14.4.2016 | 154 |
30.3.2016 | | Rezek Ivan | Athletic Club Bludišťák |
dlouhá trať |
B1 |
1.4.2016 | 38 |
16.1.2016 | | Kubeš Jan | Sport Future Team |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 0 |
18.1.2016 | | Stránský Jiří | CK Šluknovsko |
dlouhá trať |
B1 |
11.2.2016 | 23 |
8.4.2016 | | Sakař Radek | Praha |
dlouhá trať |
B1 |
12.4.2016 | 111 |
12.4.2016 | | Kučera Jan | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
B1 |
13.4.2016 | 144 |
7.4.2016 | | Bubílek Michal | Merida Bikeranch Team |
dlouhá trať |
B1 |
10.4.2016 | 1 |
11.4.2016 | | Hendrich Zdeněk | ROHOZEC AMULET TEAM |
dlouhá trať |
B1 |
11.4.2016 | 137 |
26.3.2016 | | Zámečník René | Symbio+ Cycling |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 0 |
11.4.2016 | | Doležel Jan | JADOMI Dobříš |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 0 |
15.1.2016 | | Kuběna Lukáš | |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 0 |
28.3.2016 | | Šilhavý Josef | Team CykloTrener |
dlouhá trať |
B1 |
30.3.2016 | 35 |
18.3.2016 | | Hrouda Milan | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
dlouhá trať |
B1 |
7.4.2016 | 99 |
5.4.2016 | | Novotný František | AC Sparta Praha Cycling Akademie |
dlouhá trať |
B1 |
8.4.2016 | 5 |
27.1.2016 | | Škrlik Miroslav | ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS týmu |
dlouhá trať |
B1 |
29.1.2016 | 25 |
11.4.2016 | | Steiner Petr | auto I.S.R. |
dlouhá trať |
B1 |
13.4.2016 | 124 |
1.3.2016 | | Kučera Tomáš | MONDRAKER Racing team / HZS Královéhradeckého kraje |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 0 |
25.3.2016 | | Kuchař Pavel | MANN+HUMMEL CZ sport team |
dlouhá trať |
B1 |
30.3.2016 | 34 |
22.2.2016 | | Horáček Zdeněk | Eleven Mercedes-Benz Mitas |
dlouhá trať |
B1 |
24.2.2016 | 32 |
3.2.2016 | | Boček Martin | Penetrace |
dlouhá trať |
B1 |
5.2.2016 | 26 |
14.3.2016 | | Sušír Radek | ATOMBIKE TREK FORBIKES team |
dlouhá trať |
B1 |
15.4.2016 | 103 |
8.4.2016 | | Kovářík Tomáš | www.vikingfootwear.cz |
dlouhá trať |
B1 |
2.5.2016 | 0 |
12.4.2016 | | Valoušek Tomáš | TJ Dukla Liberec |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 0 |
11.2.2016 | | Eliášek Martin | Galaxy bike Tálín |
dlouhá trať |
B1 |
17.2.2016 | 27 |
28.3.2016 | | Vrána Petr | |
dlouhá trať |
B1 |
30.3.2016 | 98 |
22.2.2016 | | Zima Ota | Kellys Bikeranch team |
dlouhá trať |
B1 |
23.3.2016 | 31 |
12.4.2016 | | Ečer Tomáš | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
B1 |
13.4.2016 | 147 |
15.2.2016 | | Volejník Lukáš | MagicBikeTeam |
dlouhá trať |
B1 |
17.2.2016 | 28 |
11.4.2016 | | Jakl František | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
krátká trať |
A2 |
nezaplaceno | 0 |
6.4.2016 | | herber Jan | SUPERIOR CYKLOFIT HGIT TEAM |
krátká trať |
A2 |
14.4.2016 | 361 |
6.4.2016 | | Prokůpek Adolf | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
krátká trať |
A2 |
8.4.2016 | 304 |
7.2.2016 | | Paštyka Jiří | |
krátká trať |
A2 |
27.3.2016 | 301 |
31.3.2016 | | Toman Jan | Carla.Kupkolo DK. n.L. |
krátká trať |
A2 |
2.4.2016 | 303 |
12.4.2016 | | Špoula Ondřej | Alupress |
krátká trať |
A2 |
14.4.2016 | 357 |
31.3.2016 | | Toman Lukáš | Carla.Kupkolo DK. n.L. |
krátká trať |
A2 |
2.4.2016 | 302 |
11.4.2016 | | Žižka David | ELEVEN MERCEDES MITAS |
krátká trať |
A2 |
13.4.2016 | 365 |
12.4.2016 | | Jirku Jakub | Alltraining.cz |
dlouhá trať |
A1 |
15.4.2016 | 152 |
10.4.2016 | | Špatný Patrik | Velosport Valenta Scott Team |
dlouhá trať |
A1 |
12.4.2016 | 132 |
27.3.2016 | | Mach Josef | BAKAKO Nová Paka |
dlouhá trať |
A1 |
1.4.2016 | 16 |
14.3.2016 | | Kamínek Petr | SYMBIO+ CANNONDALE |
dlouhá trať |
A1 |
23.3.2016 | 10 |
12.4.2016 | | Staněk ml. Tomáš | |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 0 |
28.3.2016 | | Vrána Jan | Rokytnice nad Jizerou |
dlouhá trať |
A1 |
8.4.2016 | 17 |
10.4.2016 | | Kavalír Jakub | ELEVEN MERCEDES MITAS |
dlouhá trať |
A1 |
12.4.2016 | 127 |
21.3.2016 | | Smola Lukáš | Galaxy Cyklošvec |
dlouhá trať |
A1 |
8.4.2016 | 12 |
26.3.2016 | | Preněk Ondřej | ELEVEN MERCEDES MITAS |
dlouhá trať |
A1 |
30.3.2016 | 15 |
4.4.2016 | | Boubín Jan | IVAR CS - AUTHOR TEAM |
dlouhá trať |
A1 |
6.4.2016 | 20 |
10.4.2016 | | Brňák Jan | GT KUR sport team |
dlouhá trať |
A1 |
13.4.2016 | 126 |
8.4.2016 | | Vlček Vojtěch | KL sport Děčín |
dlouhá trať |
A1 |
12.4.2016 | 112 |
2.4.2016 | | Papež Vít | Symbio Cannondale Team |
dlouhá trať |
A1 |
9.4.2016 | 4 |
26.3.2016 | | Kaminek Václav | Symbio-cannondale |
dlouhá trať |
A1 |
2.4.2016 | 14 |
24.2.2016 | | Weiner Christian | Raceteam Radleck Mering |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 0 |
12.4.2016 | | Mokrý Jakub | Symbio+ Cannondale |
dlouhá trať |
A1 |
14.4.2016 | 151 |
11.4.2016 | | Felix Karnatz | Rad-Konzept Racing Team |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 0 |
9.4.2016 | | Dundr Lukáš | SDH Puchlovice |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 0 |
15.3.2016 | | Šňupárek Václav | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAMM |
dlouhá trať |
A1 |
31.3.2016 | 11 |
1.2.2016 | | Hlaváček Jan | Toi Toi cykloklub Slaný |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 0 |
17.3.2016 | | Ludvík Vojtěch | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
dlouhá trať |
A1 |
5.4.2016 | 6 |
11.4.2016 | | Sedláček Pavel | ROHOZEC AMULET TEAM |
dlouhá trať |
A1 |
13.4.2016 | 138 |
12.4.2016 | | Trnka Dominik | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
13.4.2016 | 150 |
6.4.2016 | | Šulc Jakub | Kola-bbm.cz |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 2 |
24.3.2016 | | Filip Vojtěch | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
8.4.2016 | 13 |
13.3.2016 | | Trenda Filip | Genesis Intersport Racing Team |
dlouhá trať |
A1 |
31.3.2016 | 9 |
5.4.2016 | | Kyndl Lukáš | BSK racing |
dlouhá trať |
A1 |
8.4.2016 | 21 |
2.3.2016 | | Boček Michal | KT Tryskomyš |
dlouhá trať |
A1 |
8.3.2016 | 8 |
22.2.2016 | | Partl Ondřej | UNIQA Jihlava |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 0 |
27.2.2016 | | Růžička Zbyněk | Rohozec Amulet Team |
dlouhá trať |
A1 |
10.3.2016 | 7 |
11.4.2016 | | Valenta Michal | Cyklo Jiřička |
dlouhá trať |
A1 |
12.4.2016 | 133 |
12.4.2016 | | Regula Jakub | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
13.4.2016 | 148 |
11.4.2016 | | Rozek Jan | Eleven Mercedes Mitas |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 0 |
28.3.2016 | | Hofman Lukáš | Ski a Bike Centrum Radotín |
dlouhá trať |
A1 |
13.4.2016 | 3 |
3.2.2016 | | Štochl Jiří | |
dlouhá trať |
A1 |
5.2.2016 | 19 |
10.1.2016 | | Musílek Jakub | |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 0 |
29.3.2016 | | Černý Radek | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
8.4.2016 | 18 |