Startovní listina TREK JISTEBNICKÝ MARATON

Statistika přihlášených

Trať
D123
K115
A210
A39
A15
A3
A41
Kategorie
C1Muži 40 - 49 let40
B1Muži 30 - 39 let32
A1Muži 19 - 29 let27
M3Junioři 15 - 18 let26
C2Muži 40 - 49 let22
B2Muži 30 - 39 let16
D1Muži 50 a více let16
D2Muži 50 - 59 let13
Z3Juniorky 15 - 18 let11
E2Muži 60 a více let9
U9MChlapci do 7 - 9 let7
H2Ženy 30 - 39 let7
MZ1Mladší žáci 11 - 12 let6
F2Ženy 40 a více let5
H1Ženy 30 a více let5
A2Muži 19 - 29 let5
Z1Ženy 19 - 29 let3
ZZ1Mladší žákyně 11 - 12 let3
U6MChlapci do 6 let3
U9WDívky 7 - 9 let3
OKOdstrkovadla kluci do 4 let2
U6WDívky do 6 let2
OHOdstrkovadla holky do 4 let1
ZZ2Starší žákyně 13 - 14 let1
Z2Ženy 19 - 29 let1
Celkem přihlášených266

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
17.8.2015CZEAlbrecht Luboš SK Velo Praha dlouhá trať A1 17.8.2015110
9.8.2015CZEAmbruš Luděk krátká trať B2 11.8.2015407
23.4.2015CZEBaarová Petra Cykloservis MÍČKA Sušice krátká trať Z3 24.4.2015336
12.8.2015CZEBabický Josef Čistý sport - Way2live dlouhá trať B1 13.8.201529
8.8.2015CZEBabidorič Vladimír Dům Barev Č.Krumlov dlouhá trať D1 19.8.2015139
23.4.2015CZEBabka Jaroslav Cykloservis MÍČKA Sušice krátká trať B2 24.4.2015409
21.4.2015CZEBacílková Lenka Oceloví letci dlouhá trať H1 25.4.201561
10.8.2015CZEBambula Stanislav ČEZ Cyklo Team Tábor dlouhá trať B1 11.8.20153
23.4.2015CZEBartáček Jarda Cykloklub Chýnov dlouhá trať B1 17.6.2015113
22.4.2015CZEBartůněk Marek PUSKINAK.CZ krátká trať M3 25.4.2015313
20.8.2015CZEBezecný Matouš A1 U6M nezaplaceno604
15.8.2015CZEBíman Michal BG Golf klub Plzeň - Dýšina dlouhá trať C1 nezaplaceno205
15.8.2015CZEBoukal Jiří BG Golf Příbram dlouhá trať C1 nezaplaceno206
23.4.2015CZEBrabec Jiří Cykloklub Chýnov dlouhá trať C1 24.4.201539
27.4.2015CZEBradáč Daniel FOR BIKES cycling team dlouhá trať C1 29.4.201537
22.2.2015CZEBrehovská Lenka BIKE TEAM VODŇANY dlouhá trať H1 20.4.201563
17.8.2015CZEBřenda Milan G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč A2 U9M nezaplaceno695
6.8.2015CZEBříza Jiří Žatec krátká trať C2 10.8.2015420
23.4.2015CZEBubla Ladislav Milevsko L.R.T. dlouhá trať D1 24.4.201547
2.4.2015CZEBušek Lukáš Galaxy CykloŠvec dlouhá trať A1 20.4.2015103
18.8.2015CZECapouch David GS cyklo team Jistebnice krátká trať A2 18.8.2015310
28.4.2015CZECodl Lukáš Cykloklub Chýnov dlouhá trať B1 17.6.201522
15.8.2015CZEDalecký Michal BG AMB dlouhá trať C1 nezaplaceno202
11.5.2015CZEDalecký Radovan Rock&Larm dlouhá trať C1 10.8.2015128
23.4.2015CZEDěd Petr GS cyklo team Jistebnice krátká trať A2 12.5.2015325
5.8.2015CZEDimmer Jan ŠILHAVÝ-RAMALA krátká trať E2 10.8.2015344
16.4.2015CZEDiviš Jiří CYKLO EXTRA CANNONDALE TEAM dlouhá trať C1 20.4.201540
14.8.2015CZEDoležal Adam krátká trať M3 nezaplaceno0
20.7.2015CZEDostál Ivo TRIsáci krátká trať B2 19.8.2015448
23.4.2015CZEDoucha Štěpán Cykloklub Chýnov junior krátká trať M3 17.6.2015441
18.8.2015CZEDvouletý Filip Kupkolo SRNCI krátká trať M3 18.8.2015444
27.4.2015CZEEčer Tomáš ATOMBIKE TREK FORBIKES team dlouhá trať B1 29.4.2015115
30.3.2015CZEEliášek Martin Galaxy bike Tálín dlouhá trať B1 20.4.2015120
23.4.2015CZEEybert Daniel Cykloklub Chýnov dlouhá trať C1 24.4.2015124
17.8.2015CZEFialová Klára GS cyklo team Jistebnice A2 U9W 17.8.2015693
12.8.2015CZEFilip Tomáš BSP kola Planá nad Lužnicí krátká trať C2 13.8.2015422
23.4.2015CZEFilip Vojtěch GS cyklo team Jistebnice krátká trať A2 12.5.2015326
10.8.2015CZEFišer Ondřej Cykloklub Chýnov dlouhá trať A1 10.8.2015107
19.8.2015CZEFlorián Antonín Fan klub FIAT Tábor krátká trať C2 nezaplaceno447
19.8.2015CZEFlorián Antonín St. SK FIT Tábor krátká trať E2 nezaplaceno357
5.5.2015CZEFous Jan CK Kněžice krátká trať E2 10.8.2015340
23.4.2015CZEFrecer Leoš CKK Znojmo krátká trať C2 25.4.2015330
21.4.2015CZEFrey Mario CT Sauna Bar Horní Cerekev krátká trať D2 25.4.2015351
27.4.2015CZEFrýba Lukáš FOR BIKES cycling team dlouhá trať B1 29.4.201528
20.4.2015CZEGábriš Jan Oceloví letci dlouhá trať D1 25.4.201543
18.8.2015CZEGrym Tadeáš GS cyklo team Jistebnice krátká trať M3 18.8.2015356
16.8.2015CZEHabrda Jiří fokus dlouhá trať D1 nezaplaceno0
20.4.2015CZEHadáček František GS cyklo team Jistebnice dlouhá trať C1 25.4.201538
27.4.2015CZEHakl Filip FOR BIKES cycling team dlouhá trať A1 29.4.201517
17.8.2015CZEHalada Andrej BG Velo cyklistický časopis dlouhá trať C1 nezaplaceno214
18.8.2015CZEHaluška Ondřej junior cycling project team A3 MZ1 19.8.2015706
18.8.2015CZEHaluška Matěj junior cycling project team A2 U9M nezaplaceno692
15.8.2015CZEHavel Radomír BG Golf klub Plzeň - Dýšina dlouhá trať C1 nezaplaceno204
12.8.2015CZEHavránek Jan krátká trať M3 13.8.2015445
17.8.2015CZEHemza Miroslav BG ATAK Tábor dlouhá trať C1 nezaplaceno216
18.4.2015CZEHlinka Petr Z bike team Třeboň dlouhá trať C1 25.4.2015132
12.8.2015CZEHodáň Petr SK PRIMA POLIČKA krátká trať C2 nezaplaceno0
12.8.2015CZEHodáňová Jitka SK PRIMA POLIČKA krátká trať F2 nezaplaceno346
16.8.2015CZEHofman Lukáš Ski a Bike Centrum Radotín dlouhá trať A1 20.8.20154
20.8.2015CZEHolubovský Zbyněk Galaxy CykloŠvec dlouhá trať A1 nezaplaceno0
25.3.2015CZEHomolka Pavel GUMDROP krátká trať D2 20.4.2015425
23.4.2015CZEHomolka Jiří Dům Barev Č. Krumlov krátká trať D2 nezaplaceno0
23.4.2015CZEHořejší Jiří GS cyklo team Jistebnice krátká trať C2 12.5.2015328
23.4.2015CZEHořejší Jana GS cyklo team Jistebnice krátká trať F2 12.5.2015350
23.4.2015CZEHořejší Jiří GS cyklo team Jistebnice krátká trať M3 12.5.2015318
19.8.2015CZEHorká Veronika Junior cycling projekt team A2 U9W nezaplaceno691
13.8.2015CZEHosák Milan Allivictus Kofola Race Team dlouhá trať D1 13.8.2015135
18.8.2015CZEHošek Petr BG POC Sports team dlouhá trať B1 nezaplaceno220
20.8.2015CZEHrdina Lukáš Bikeri z Československa dlouhá trať B1 nezaplaceno0
26.4.2015CZEHrušková Eliška dlouhá trať Z1 30.4.201553
16.8.2015CZEHynšt František GS cyklo team Jistebnice dlouhá trať B1 16.8.201557
9.2.2015CZEHyšpler Robin PRODOLI Racing Team dlouhá trať A1 20.4.201512
24.4.2015CZEJáchim Jan Z Bike Team Třeboň krátká trať M3 3.6.2015442
23.4.2015CZEJakeš Tomáš dlouhá trať C1 24.4.20155
11.5.2015CZEJaneček Michal Brno dlouhá trať C1 11.5.201535
15.8.2015CZEJára Jaroslav BG Golf klub Plzeň - Dýšina dlouhá trať D1 nezaplaceno203
31.7.2015CZEJaroš Nikola Junior Cycling Project Team A2 U9M nezaplaceno699
31.7.2015CZEJarošová Emílie Junior Cycling Project Team A1 U6W nezaplaceno602
1.7.2015CZEJEHNĚ VÁCLAV KOLA BSP PLANÁ NAD LUŽNICÍ dlouhá trať C1 nezaplaceno71
10.8.2015CZEJelínek Pavel KC Slavia Praha dlouhá trať B1 17.8.201523
17.8.2015CZEJelínek Petr J&J bros. Jihlava dlouhá trať B1 19.8.2015137
7.2.2015CZEJurda Michal Moravské Budějovice krátká trať B2 25.4.2015402
17.8.2015CZEKadlec Jan G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč A2 U9M nezaplaceno694
7.5.2015CZEKališ Petr dlouhá trať B1 7.5.201527
15.3.2015CZEKarella Michal GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS dlouhá trať C1 6.5.2015122
17.8.2015CZEKarník Luboš AUTHOR TEAM STUPNO krátká trať B2 18.8.2015410
23.4.2015CZEKelner Miroslav Dům Barev Č. Krumlov krátká trať C2 nezaplaceno418
26.1.2015CZEKhek Roman Kraken team Dobříšsport krátká trať C2 25.4.2015411
17.8.2015CZEKlierová Alena BG Specialized dlouhá trať H1 nezaplaceno213
11.8.2015CZEKlimeš Miloš KC Brno krátká trať E2 12.8.2015342
28.4.2015CZEKníže David PRODOLI RACING TEAM dlouhá trať B1 17.6.201530
19.8.2015CZEKoblicová Terezie JUNIOR CYCLING PROJEKT TEAM A OH nezaplaceno503
8.8.2015CZEKolář Jan Sport-umění-peří krátká trať D2 10.8.2015431
9.4.2015CZEKolda Michal uLiMAni krátká trať C2 20.4.2015416
3.8.2015CZEKolesa Luděk Kbely Cycling Team dlouhá trať D1 17.8.201549
19.4.2015CZEKopecký Václav GS cyklo team Jistebnice krátká trať C2 25.4.2015329
31.3.2015CZEKOPIC Petr Galaxy Cyklo Švec dlouhá trať D1 20.4.201541
9.8.2015CZEKordina Zdeněk PIVO TEAM Ústrašice dlouhá trať A1 12.8.2015109
13.8.2015CZEKouba Miroslav MKservis Lčovice krátká trať D2 17.8.2015433
18.8.2015CZEKoudelka Josef Fan klub FIAT Tábor krátká trať E2 19.8.2015449
17.8.2015CZEKovář David Cyklošvec Písek krátká trať B2 17.8.2015408
3.4.2015CZEKovářík Tomáš www.vikingfootwear.cz dlouhá trať B1 20.4.2015112
12.8.2015CZEKovářík Luboš KOKR team krátká trať C2 13.8.2015421
9.4.2015CZEKozáková Lucie Galaxy CykloŠvec Stevens krátká trať Z2 14.5.2015446
22.4.2015CZEKřepela Luděk očka dlouhá trať D1 25.4.2015134
23.4.2015CZEKrešáková Pavla Cykloklub Chýnov krátká trať H2 24.4.2015436
19.8.2015CZEKřešnička Michal Dům Barev Český krumlov A1 U6M nezaplaceno605
17.8.2015CZEKronus Jan BG Votická smečka dlouhá trať A1 nezaplaceno217
17.8.2015CZEKronus Roman BG Votická smečka dlouhá trať C1 nezaplaceno218
18.6.2015CZEKRUCHŇA Tomáš žádný dlouhá trať B1 30.7.2015116
19.8.2015CZEKubášek Petr Legend Bike dlouhá trať C1 19.8.201567
16.8.2015CZEKubů Pavlína GS cyklo team Jistebnice krátká trať Z3 17.8.2015338
22.2.2015CZEKudlák Tomáš BIKE TEAM VODŇANY dlouhá trať A1 20.4.2015101
7.8.2015CZEKutina Josef Ckk znojmo dlouhá trať A1 10.8.2015108
13.4.2015CZELaňka Karel Písek dlouhá trať C1 20.4.201534
10.8.2015CZELenc Jiří krátká trať E2 12.8.2015345
20.8.2015CZELinhart Milan Galaxy Cyklošvec krátká trať C2 nezaplaceno0
9.4.2015CZELinhart Jaromír CT Sauna bar Horní Cerekev krátká trať D2 20.4.2015426
23.4.2015CZELintner Pavel G. Benedikt Švec cykloteam Želeč dlouhá trať C1 30.4.2015123
17.8.2015CZELukš David CKR Kostelní Radouň krátká trať M3 18.8.2015354
23.4.2015CZEMacek Ondra Cykloklub Chýnov junior krátká trať M3 17.6.2015440
23.4.2015CZEMacháček Marek Cykloklub Chýnov krátká trať B2 24.4.2015403
23.4.2015CZEMacháček Michal Cykloklub Chýnov junior krátká trať M3 17.6.2015439
23.4.2015CZEMacháček Tomáš Cykloklub Chýnov junior krátká trať M3 17.6.2015438
23.4.2015CZEMacháčková Martina Cykloklub Chýnov krátká trať H2 24.4.2015435
23.4.2015CZEMacková Pavlína Cykloklub Chýnov junior krátká trať Z3 17.6.2015337
16.8.2015CZEMaleček Petr XCR Svorada SiDi dlouhá trať D1 17.8.201548
6.7.2015CZEMalinský Martin MTB Team RZ krátká trať B2 nezaplaceno0
9.8.2015CZEMarek Jan CK Sázava-bike team krátká trať M3 10.8.2015443
30.7.2015CZEMarek Libor Nilfisk ALTO pro cycling krátká trať C2 nezaplaceno0
20.8.2015CZEMarek Jan Velosport Valenta Scott team krátká trať M3 nezaplaceno0
7.8.2015CZEMarhoun Zdeněk České Budějovice dlouhá trať C1 12.8.2015130
9.2.2015CZEMašát Milan BS Joma Jindřichův Hradec krátká trať D2 20.4.2015424
7.8.2015CZEMatlášková Jana Cyklo Jiřička dlouhá trať H1 10.8.201562
17.8.2015CZEMikolášek Jan VELOSPORT Valenta SCOTT Team dlouhá trať A1 19.8.201558
17.8.2015CZEMikolášková Anna VELOSPORT Valenta SCOTT Team krátká trať Z3 19.8.2015355
18.8.2015CZEMinář Martin Cyklo Jiřička Litvínovice dlouhá trať C1 19.8.2015138
23.4.2015CZEMiňha Petr GS cyklo team Jistebnice dlouhá trať B1 12.5.201554
17.8.2015CZEMiňhová Zuzana A2 U9W 17.8.2015696
23.4.2015CZEMráček Jan Cykloklub Chýnov krátká trať C2 24.4.2015417
23.4.2015CZEMráčková Lenka Cykloklub Chýnov krátká trať F2 24.4.2015349
23.4.2015CZEMrkvica Tomáš Cyklo Team WEBER krátká trať B2 30.4.2015404
23.4.2015CZEMrkvicová Jitka Cyklo Team WEBER krátká trať H2 30.4.2015352
17.8.2015CZEMufová Hana dlouhá trať H1 18.8.2015136
23.4.2015CZENavrkal Michal CKK ZNOJMO krátká trať B2 25.4.2015321
19.8.2015CZENavrkalová Michaela CKK Znojmo A4 ZZ2 nezaplaceno799
12.8.2015CZENavrkalova Michaela CKK ZNOJMO krátká trať Z3 nezaplaceno332
19.8.2015CZENavrkalová Nikola CKK Znojmo A3 ZZ1 nezaplaceno707
9.8.2015CZENekolný Petr dlouhá trať C1 10.8.2015131
9.8.2015CZENěmeček Aleš dlouhá trať A1 11.8.2015111
17.8.2015CZENěmeček Přemysl krátká trať E2 nezaplaceno0
17.8.2015CZENeuvirt Martin BG POC Sports team dlouhá trať B1 nezaplaceno211
12.8.2015CZENevšímal Jan VERVA Team krátká trať C2 17.8.2015423
23.4.2015CZENovák Jan Cykloklub Chýnov junior krátká trať M3 17.6.2015320
23.4.2015CZENovák Vladimír GS cyklo team Jistebnice dlouhá trať C1 12.5.201533
5.8.2015CZENovák Václav GW Jihotrans dlouhá trať C1 10.8.2015129
18.8.2015CZENovák Radek GS cyklo team Jistebnice dlouhá trať A1 18.8.20159
23.4.2015CZENováková Kristýna GS cyklo team Jistebnice krátká trať Z3 12.5.2015334
23.4.2015CZENováková Nikola GS cyklo team Jistebnice krátká trať Z3 12.5.2015333
21.4.2015CZENováková Veronika Oceloví Letci dlouhá trať Z1 25.4.201551
10.8.2015CZENovotný Petr dlouhá trať B1 16.8.2015119
16.8.2015CZENovotný František AC Sparta Praha Cycling Akademie krátká trať B2 17.8.2015306
10.8.2015CZENovotny Ondrej EICAR dlouhá trať B1 nezaplaceno0
21.4.2015CZEObšíl Tomáš CT Sauna Bar Horní Cerekev krátká trať A2 25.4.2015400
12.8.2015CZEOsadčí Pavel Galaxy CykoloŠvec krátká trať D2 13.8.2015432
20.4.2015CZEOšmera Jan RoNaKol Pravíkov krátká trať E2 25.4.2015341
26.3.2015CZEOtepka Filip Z Bike Team Třeboň krátká trať M3 20.4.2015314
17.8.2015CZEPálka Ferdinand G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč A3 MZ1 nezaplaceno702
17.8.2015CZEPálková Kateřina G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč A3 ZZ1 nezaplaceno704
16.8.2015CZEPartl Ondřej UNIQA Jihlava dlouhá trať A1 nezaplaceno10
22.4.2015CZEPavelka Vladimír CKK Znojmo krátká trať E2 25.4.2015343
11.5.2015CZEPecina Václav Rock&Larm krátká trať D2 10.8.2015429
4.4.2015CZEPeltan Zdeněk Cyklo Jiřička dlouhá trať D1 20.4.201545
23.2.2015CZEPešková Radka BIKE TEAM VODŇANY krátká trať H2 20.4.2015434
23.2.2015CZEPeták Libor BIKE TEAM VODŇANY krátká trať C2 20.4.2015412
23.2.2015CZEPeták Martin BIKE TEAM VODŇANY krátká trať C2 20.4.2015413
23.2.2015CZEPeták Jakub Bike team Vodňany dlouhá trať A1 20.4.2015102
23.2.2015CZEPetáková Veronika Bike team Vodňany krátká trať Z3 20.4.2015331
23.4.2015CZEPetr Jan GS cyklo team Jistebnice krátká trať M3 12.5.2015324
23.4.2015CZEPícha Josef G. Benedikt Švec cykloteam Želeč dlouhá trať C1 30.4.2015127
21.4.2015CZEPikl Vladan Z Bike Team Třeboň krátká trať C2 6.5.2015415
22.4.2015CZEPikl Martin Z Bike Team Třeboň krátká trať M3 6.5.2015315
21.4.2015CZEPikl Vladan Z Bike Team Třeboň krátká trať M3 6.5.2015311
21.4.2015CZEPinďák Jiří Oceloví letci dlouhá trať D1 25.4.201544
9.8.2015CZEPÍŠA VÁCLAV ČSOB dlouhá trať B1 11.8.2015118
23.4.2015CZEPísko Jan Dům Barev Č. Krumlov krátká trať B2 nezaplaceno0
13.4.2015CZEPivec Vlastislav BS Joma Jindřichův Hradec dlouhá trať C1 20.4.201532
18.8.2015CZEPlocha František GS cyklo team Jistebnice dlouhá trať D1 18.8.201577
17.8.2015CZEPodzimek Michal GS cykloteam Jistebnice krátká trať C2 17.8.2015327
17.8.2015CZEPolák Martin GS cyklo team Jistebnice krátká trať C2 17.8.2015308
17.8.2015CZEPolák Matyáš GS cyklo team Jistebnice A OK 17.8.2015502
23.2.2015CZEPolanský Ondřej Bike Team Vodňany krátká trať M3 20.4.2015312
23.4.2015CZEPrágr Michal dlouhá trať C1 24.4.2015126
17.8.2015CZEPřemek Švec G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč A2 U9M nezaplaceno697
3.2.2015CZEPutschögl Jan Galaxy Stevens Cyklošvec krátká trať B2 20.4.2015401
13.4.2015CZERaba Tomáš PRODOLI Racing Team dlouhá trať D1 20.4.201542
26.4.2015CZERada Milan Cykloklub Chýnov dlouhá trať A1 12.5.201513
11.5.2015CZERauchfuss Marek REVITBUILD MTB Team dlouhá trať C1 10.8.201546
17.8.2015CZERaufer Martin BG Velo cyklistický časopis dlouhá trať C1 nezaplaceno215
27.4.2015CZERegula Jakub FOR BIKES cycling team dlouhá trať A1 29.4.201520
21.4.2015CZEŘíha Kryštof Z bike team Třeboň krátká trať M3 25.4.2015319
19.7.2015CZERolnik Emil Šrot tým Kunžak krátká trať B2 12.8.2015405
17.8.2015CZERoutner Petr BG Routateam dlouhá trať B1 nezaplaceno212
20.8.2015CZERybařík Tomáš GS Cyklo team Jistebnice A2 U9M 20.8.2015685
31.7.2015CZERybařík Pavel MTB Svijany Tábor dlouhá trať B1 19.8.201566
18.8.2015CZERybařík Ivan UGO ALLIVICTUS - CYCLO EXTRA CANONDALE dlouhá trať B1 18.8.20152
23.4.2015CZERybařík Pavel GS cyklo team Jistebnice krátká trať D2 12.5.2015303
23.4.2015CZERytíř Jiří GS cyklo team Jistebnice krátká trať M3 12.5.2015322
8.8.2015CZEŠafaříková Klára GS cyklo team Jistebnice krátká trať Z3 10.8.2015339
27.4.2015CZEŠaroun Libor CKK Znojmo krátká trať C2 28.4.2015302
20.8.2015CZEŠeliga Jarda Bike Sport JOMA dlouhá trať B1 nezaplaceno0
15.8.2015CZEŠíma Jiří BG LM Dukla Mělník dlouhá trať C1 nezaplaceno209
17.8.2015CZEŠitner Jaroslav GS cyklo team Jistebnice krátká trať M3 17.8.2015309
20.8.2015CZEŠitnerová Dana GS cyklo team Jistebnice krátká trať Z3 20.8.2015358
23.4.2015CZESkalka Pavel dlouhá trať C1 30.4.201556
16.4.2015CZESkoták Miroslav CykloHobby Rynárec dlouhá trať D1 20.4.2015133
15.7.2015CZESlámová Jitka očka krátká trať F2 21.7.2015348
18.8.2015CZESlepička Pavel BG Příbram dlouhá trať D1 nezaplaceno219
6.8.2015CZEŠmejkal Jiří Kola BSP Planá nad Lužnicí dlouhá trať B1 17.8.2015117
20.8.2015CZESmrčka Jan Eurofoam Sport Team krátká trať B2 nezaplaceno0
15.8.2015CZEŠnajdr Zbyněk BG LM Dukla Mělník dlouhá trať B1 nezaplaceno208
3.8.2015CZESochor Ladislav Galaxy Cyklošvec dlouhá trať A1 nezaplaceno18
8.8.2015CZESOVA Ondřej ALEA sportswear krátká trať B2 11.8.2015406
15.8.2015CZESpudich Jiří BG Alltraining dlouhá trať B1 nezaplaceno201
26.4.2015CZEStaněk Milan Cykloklub Chýnov krátká trať C2 30.4.2015419
15.8.2015CZEStanislav Martin BG LM Dukla Mělník dlouhá trať C1 nezaplaceno207
26.4.2015CZEStaňková Monika Cykloklub Chýnov krátká trať H2 30.4.2015437
20.8.2015CZEŠtrobl Vojtěch Dům Barev Č.Krumlov A3 MZ1 nezaplaceno709
20.8.2015CZEŠtrobl Pavel Dům Barev Č.Krumlov A3 MZ1 nezaplaceno708
23.4.2015CZEStropnický Ondra dlouhá trať A1 30.4.2015105
17.8.2015CZEStudenovský Radek GS Technik Cyklo Team Jistebnice dlouhá trať A1 17.8.20156
16.8.2015CZEStudenovský Václav GS Technik Cyklo Team Jistebnice A3 MZ1 17.8.2015701
16.8.2015CZEStudenovský Vojtěch GS Technik Cyklo Team Jistebnice krátká trať M3 17.8.2015323
23.4.2015CZEŠustr Pavel G. Benedikt Švec cykloteam Želeč dlouhá trať C1 24.4.2015125
18.8.2015CZEŠuta Jiří Scott - Atrex dlouhá trať A1 nezaplaceno19
23.4.2015CZEŠvec Jan G. Benedikt Švec cykloteam Želeč dlouhá trať C1 24.4.2015140
17.8.2015CZEŠvecová Anna G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč A3 ZZ1 nezaplaceno703
17.8.2015CZEŠvecová Denisa G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ krátká trať Z3 nezaplaceno335
17.8.2015CZEŠvejnoha Marek Sport Club Plzeň dlouhá trať A1 18.8.201516
22.4.2015CZESvoboda Michael dlouhá trať A1 14.5.2015104
23.4.2015CZESvoboda Leoš CKK Znojmo EthicSport krátká trať D2 25.4.2015428
23.4.2015CZESvobodová Jarmila CKK Znojmo krátká trať F2 25.4.2015347
23.4.2015CZETichý Daniel Cykloklub Chýnov dlouhá trať A1 24.4.2015106
17.8.2015CZETomeček Matěj GS cyklo team Jistebnice A OK 17.8.2015501
17.8.2015CZETomeček Matěj GS cyklo team Jistebnice A1 U6M 17.8.2015601
23.4.2015CZETomeček Zdeněk GS cyklo team Jistebnice dlouhá trať B1 12.5.20157
17.8.2015CZETomečková Terezka GS cyklo team Jistebnice A1 U6W 17.8.2015603
23.4.2015CZETomečková Lucie GS cyklo team Jistebnice krátká trať H2 12.5.2015307
15.8.2015CZETrčka Petr BG POC Sports team dlouhá trať B1 nezaplaceno210
27.4.2015CZETruksa Jakub FOR BIKES cycling team dlouhá trať A1 29.4.201511
16.4.2015CZETuháček Milan TO EUROPE PEKSPORT krátká trať D2 20.4.2015427
14.4.2015CZETybitancl Lukáš JH Cycling dlouhá trať B1 20.4.201521
23.4.2015CZEVačlena Ondřej GS cyklo team Jistebnice krátká trať M3 12.5.2015317
22.4.2015CZEVaclík Marek Z Bike Team Třeboň krátká trať M3 28.4.2015316
20.4.2015CZEVaňková Tereza MKV sport dlouhá trať Z1 25.4.201552
21.7.2015CZEVašíček Petr ŠSK Tábor, Zborovská krátká trať D2 30.7.2015430
17.8.2015CZEVavřinec Jan G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč A2 U9M nezaplaceno698
22.4.2015CZEVeselá Kateřina Cycling krátká trať H2 25.4.2015353
20.4.2015CZEVeselý Miloš Cycling dlouhá trať C1 28.4.201531
20.8.2015CZEViktor Marian krátká trať A2 nezaplaceno0
23.4.2015CZEViktora Jan SB Cyklo Olympia dlouhá trať B1 24.4.2015114
11.8.2015CZEVopálenský Martin Velosport Valenta Scott Team dlouhá trať C1 12.8.20158
3.4.2015CZEVosáhlo Roman www.vikingfootwear.cz dlouhá trať C1 20.4.201536
18.8.2015CZEWitkowski Marek junior cycling project team Písek A3 MZ1 20.8.2015705
22.2.2015CZEZástava Pavel BIKE TEAM VODŇANY dlouhá trať A1 20.4.2015100
26.1.2015CZEZástava Karel Aisin Písek dlouhá trať C1 25.4.2015121