19.8.2015 | | Navrkalová Michaela | CKK Znojmo |
A4 |
ZZ2 |
nezaplaceno | 799 |
20.8.2015 | | Štrobl Vojtěch | Dům Barev Č.Krumlov |
A3 |
MZ1 |
nezaplaceno | 709 |
20.8.2015 | | Štrobl Pavel | Dům Barev Č.Krumlov |
A3 |
MZ1 |
nezaplaceno | 708 |
19.8.2015 | | Navrkalová Nikola | CKK Znojmo |
A3 |
ZZ1 |
nezaplaceno | 707 |
18.8.2015 | | Haluška Ondřej | junior cycling project team |
A3 |
MZ1 |
19.8.2015 | 706 |
18.8.2015 | | Witkowski Marek | junior cycling project team Písek |
A3 |
MZ1 |
20.8.2015 | 705 |
17.8.2015 | | Pálková Kateřina | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
A3 |
ZZ1 |
nezaplaceno | 704 |
17.8.2015 | | Švecová Anna | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
A3 |
ZZ1 |
nezaplaceno | 703 |
17.8.2015 | | Pálka Ferdinand | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
A3 |
MZ1 |
nezaplaceno | 702 |
16.8.2015 | | Studenovský Václav | GS Technik Cyklo Team Jistebnice |
A3 |
MZ1 |
17.8.2015 | 701 |
31.7.2015 | | Jaroš Nikola | Junior Cycling Project Team |
A2 |
U9M |
nezaplaceno | 699 |
17.8.2015 | | Vavřinec Jan | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
A2 |
U9M |
nezaplaceno | 698 |
17.8.2015 | | Přemek Švec | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
A2 |
U9M |
nezaplaceno | 697 |
17.8.2015 | | Miňhová Zuzana | |
A2 |
U9W |
17.8.2015 | 696 |
17.8.2015 | | Břenda Milan | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
A2 |
U9M |
nezaplaceno | 695 |
17.8.2015 | | Kadlec Jan | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
A2 |
U9M |
nezaplaceno | 694 |
17.8.2015 | | Fialová Klára | GS cyklo team Jistebnice |
A2 |
U9W |
17.8.2015 | 693 |
18.8.2015 | | Haluška Matěj | junior cycling project team |
A2 |
U9M |
nezaplaceno | 692 |
19.8.2015 | | Horká Veronika | Junior cycling projekt team |
A2 |
U9W |
nezaplaceno | 691 |
20.8.2015 | | Rybařík Tomáš | GS Cyklo team Jistebnice |
A2 |
U9M |
20.8.2015 | 685 |
19.8.2015 | | Křešnička Michal | Dům Barev Český krumlov |
A1 |
U6M |
nezaplaceno | 605 |
20.8.2015 | | Bezecný Matouš | |
A1 |
U6M |
nezaplaceno | 604 |
17.8.2015 | | Tomečková Terezka | GS cyklo team Jistebnice |
A1 |
U6W |
17.8.2015 | 603 |
31.7.2015 | | Jarošová Emílie | Junior Cycling Project Team |
A1 |
U6W |
nezaplaceno | 602 |
17.8.2015 | | Tomeček Matěj | GS cyklo team Jistebnice |
A1 |
U6M |
17.8.2015 | 601 |
19.8.2015 | | Koblicová Terezie | JUNIOR CYCLING PROJEKT TEAM |
A |
OH |
nezaplaceno | 503 |
17.8.2015 | | Polák Matyáš | GS cyklo team Jistebnice |
A |
OK |
17.8.2015 | 502 |
17.8.2015 | | Tomeček Matěj | GS cyklo team Jistebnice |
A |
OK |
17.8.2015 | 501 |
18.8.2015 | | Koudelka Josef | Fan klub FIAT Tábor |
krátká trať |
E2 |
19.8.2015 | 449 |
20.7.2015 | | Dostál Ivo | TRIsáci |
krátká trať |
B2 |
19.8.2015 | 448 |
19.8.2015 | | Florián Antonín | Fan klub FIAT Tábor |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno | 447 |
9.4.2015 | | Kozáková Lucie | Galaxy CykloŠvec Stevens |
krátká trať |
Z2 |
14.5.2015 | 446 |
12.8.2015 | | Havránek Jan | |
krátká trať |
M3 |
13.8.2015 | 445 |
18.8.2015 | | Dvouletý Filip | Kupkolo SRNCI |
krátká trať |
M3 |
18.8.2015 | 444 |
9.8.2015 | | Marek Jan | CK Sázava-bike team |
krátká trať |
M3 |
10.8.2015 | 443 |
24.4.2015 | | Jáchim Jan | Z Bike Team Třeboň |
krátká trať |
M3 |
3.6.2015 | 442 |
23.4.2015 | | Doucha Štěpán | Cykloklub Chýnov junior |
krátká trať |
M3 |
17.6.2015 | 441 |
23.4.2015 | | Macek Ondra | Cykloklub Chýnov junior |
krátká trať |
M3 |
17.6.2015 | 440 |
23.4.2015 | | Macháček Michal | Cykloklub Chýnov junior |
krátká trať |
M3 |
17.6.2015 | 439 |
23.4.2015 | | Macháček Tomáš | Cykloklub Chýnov junior |
krátká trať |
M3 |
17.6.2015 | 438 |
26.4.2015 | | Staňková Monika | Cykloklub Chýnov |
krátká trať |
H2 |
30.4.2015 | 437 |
23.4.2015 | | Krešáková Pavla | Cykloklub Chýnov |
krátká trať |
H2 |
24.4.2015 | 436 |
23.4.2015 | | Macháčková Martina | Cykloklub Chýnov |
krátká trať |
H2 |
24.4.2015 | 435 |
23.2.2015 | | Pešková Radka | BIKE TEAM VODŇANY |
krátká trať |
H2 |
20.4.2015 | 434 |
13.8.2015 | | Kouba Miroslav | MKservis Lčovice |
krátká trať |
D2 |
17.8.2015 | 433 |
12.8.2015 | | Osadčí Pavel | Galaxy CykoloŠvec |
krátká trať |
D2 |
13.8.2015 | 432 |
8.8.2015 | | Kolář Jan | Sport-umění-peří |
krátká trať |
D2 |
10.8.2015 | 431 |
21.7.2015 | | Vašíček Petr | ŠSK Tábor, Zborovská |
krátká trať |
D2 |
30.7.2015 | 430 |
11.5.2015 | | Pecina Václav | Rock&Larm |
krátká trať |
D2 |
10.8.2015 | 429 |
23.4.2015 | | Svoboda Leoš | CKK Znojmo EthicSport |
krátká trať |
D2 |
25.4.2015 | 428 |
16.4.2015 | | Tuháček Milan | TO EUROPE PEKSPORT |
krátká trať |
D2 |
20.4.2015 | 427 |
9.4.2015 | | Linhart Jaromír | CT Sauna bar Horní Cerekev |
krátká trať |
D2 |
20.4.2015 | 426 |
25.3.2015 | | Homolka Pavel | GUMDROP |
krátká trať |
D2 |
20.4.2015 | 425 |
9.2.2015 | | Mašát Milan | BS Joma Jindřichův Hradec |
krátká trať |
D2 |
20.4.2015 | 424 |
12.8.2015 | | Nevšímal Jan | VERVA Team |
krátká trať |
C2 |
17.8.2015 | 423 |
12.8.2015 | | Filip Tomáš | BSP kola Planá nad Lužnicí |
krátká trať |
C2 |
13.8.2015 | 422 |
12.8.2015 | | Kovářík Luboš | KOKR team |
krátká trať |
C2 |
13.8.2015 | 421 |
6.8.2015 | | Bříza Jiří | Žatec |
krátká trať |
C2 |
10.8.2015 | 420 |
26.4.2015 | | Staněk Milan | Cykloklub Chýnov |
krátká trať |
C2 |
30.4.2015 | 419 |
23.4.2015 | | Kelner Miroslav | Dům Barev Č. Krumlov |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno | 418 |
23.4.2015 | | Mráček Jan | Cykloklub Chýnov |
krátká trať |
C2 |
24.4.2015 | 417 |
9.4.2015 | | Kolda Michal | uLiMAni |
krátká trať |
C2 |
20.4.2015 | 416 |
21.4.2015 | | Pikl Vladan | Z Bike Team Třeboň |
krátká trať |
C2 |
6.5.2015 | 415 |
23.2.2015 | | Peták Martin | BIKE TEAM VODŇANY |
krátká trať |
C2 |
20.4.2015 | 413 |
23.2.2015 | | Peták Libor | BIKE TEAM VODŇANY |
krátká trať |
C2 |
20.4.2015 | 412 |
26.1.2015 | | Khek Roman | Kraken team Dobříšsport |
krátká trať |
C2 |
25.4.2015 | 411 |
17.8.2015 | | Karník Luboš | AUTHOR TEAM STUPNO |
krátká trať |
B2 |
18.8.2015 | 410 |
23.4.2015 | | Babka Jaroslav | Cykloservis MÍČKA Sušice |
krátká trať |
B2 |
24.4.2015 | 409 |
17.8.2015 | | Kovář David | Cyklošvec Písek |
krátká trať |
B2 |
17.8.2015 | 408 |
9.8.2015 | | Ambruš Luděk | Praha Zličín |
krátká trať |
B2 |
11.8.2015 | 407 |
8.8.2015 | | SOVA Ondřej | ALEA sportswear |
krátká trať |
B2 |
11.8.2015 | 406 |
19.7.2015 | | Rolnik Emil | Šrot tým Kunžak |
krátká trať |
B2 |
12.8.2015 | 405 |
23.4.2015 | | Mrkvica Tomáš | Cyklo Team WEBER |
krátká trať |
B2 |
30.4.2015 | 404 |
23.4.2015 | | Macháček Marek | Cykloklub Chýnov |
krátká trať |
B2 |
24.4.2015 | 403 |
7.2.2015 | | Jurda Michal | Moravské Budějovice |
krátká trať |
B2 |
25.4.2015 | 402 |
3.2.2015 | | Putschögl Jan | Galaxy Stevens Cyklošvec |
krátká trať |
B2 |
20.4.2015 | 401 |
21.4.2015 | | Obšíl Tomáš | CT Sauna Bar Horní Cerekev |
krátká trať |
A2 |
25.4.2015 | 400 |
20.8.2015 | | Šitnerová Dana | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
Z3 |
20.8.2015 | 358 |
19.8.2015 | | Florián Antonín St. | SK FIT Tábor |
krátká trať |
E2 |
nezaplaceno | 357 |
18.8.2015 | | Grym Tadeáš | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
M3 |
18.8.2015 | 356 |
17.8.2015 | | Mikolášková Anna | VELOSPORT Valenta SCOTT Team |
krátká trať |
Z3 |
19.8.2015 | 355 |
17.8.2015 | | Lukš David | CKR Kostelní Radouň |
krátká trať |
M3 |
18.8.2015 | 354 |
22.4.2015 | | Veselá Kateřina | Cycling |
krátká trať |
H2 |
25.4.2015 | 353 |
23.4.2015 | | Mrkvicová Jitka | Cyklo Team WEBER |
krátká trať |
H2 |
30.4.2015 | 352 |
21.4.2015 | | Frey Mario | CT Sauna Bar Horní Cerekev |
krátká trať |
D2 |
25.4.2015 | 351 |
23.4.2015 | | Hořejší Jana | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
F2 |
12.5.2015 | 350 |
23.4.2015 | | Mráčková Lenka | Cykloklub Chýnov |
krátká trať |
F2 |
24.4.2015 | 349 |
15.7.2015 | | Slámová Jitka | očka |
krátká trať |
F2 |
21.7.2015 | 348 |
23.4.2015 | | Svobodová Jarmila | CKK Znojmo |
krátká trať |
F2 |
25.4.2015 | 347 |
12.8.2015 | | Hodáňová Jitka | SK PRIMA POLIČKA |
krátká trať |
F2 |
nezaplaceno | 346 |
10.8.2015 | | Lenc Jiří | |
krátká trať |
E2 |
12.8.2015 | 345 |
5.8.2015 | | Dimmer Jan | ŠILHAVÝ-RAMALA |
krátká trať |
E2 |
10.8.2015 | 344 |
22.4.2015 | | Pavelka Vladimír | CKK Znojmo |
krátká trať |
E2 |
25.4.2015 | 343 |
11.8.2015 | | Klimeš Miloš | KC Brno |
krátká trať |
E2 |
12.8.2015 | 342 |
20.4.2015 | | Ošmera Jan | RoNaKol Pravíkov |
krátká trať |
E2 |
25.4.2015 | 341 |
5.5.2015 | | Fous Jan | CK Kněžice |
krátká trať |
E2 |
10.8.2015 | 340 |
8.8.2015 | | Šafaříková Klára | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
Z3 |
10.8.2015 | 339 |
16.8.2015 | | Kubů Pavlína | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
Z3 |
17.8.2015 | 338 |
23.4.2015 | | Macková Pavlína | Cykloklub Chýnov junior |
krátká trať |
Z3 |
17.6.2015 | 337 |
23.4.2015 | | Baarová Petra | Cykloservis MÍČKA Sušice |
krátká trať |
Z3 |
24.4.2015 | 336 |
17.8.2015 | | Švecová Denisa | G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ |
krátká trať |
Z3 |
nezaplaceno | 335 |
23.4.2015 | | Nováková Kristýna | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
Z3 |
12.5.2015 | 334 |
23.4.2015 | | Nováková Nikola | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
Z3 |
12.5.2015 | 333 |
12.8.2015 | | Navrkalova Michaela | CKK ZNOJMO |
krátká trať |
Z3 |
nezaplaceno | 332 |
23.2.2015 | | Petáková Veronika | Bike team Vodňany |
krátká trať |
Z3 |
20.4.2015 | 331 |
23.4.2015 | | Frecer Leoš | CKK Znojmo |
krátká trať |
C2 |
25.4.2015 | 330 |
19.4.2015 | | Kopecký Václav | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
C2 |
25.4.2015 | 329 |
23.4.2015 | | Hořejší Jiří | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
C2 |
12.5.2015 | 328 |
17.8.2015 | | Podzimek Michal | GS cykloteam Jistebnice |
krátká trať |
C2 |
17.8.2015 | 327 |
23.4.2015 | | Filip Vojtěch | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
A2 |
12.5.2015 | 326 |
23.4.2015 | | Děd Petr | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
A2 |
12.5.2015 | 325 |
23.4.2015 | | Petr Jan | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
M3 |
12.5.2015 | 324 |
16.8.2015 | | Studenovský Vojtěch | GS Technik Cyklo Team Jistebnice |
krátká trať |
M3 |
17.8.2015 | 323 |
23.4.2015 | | Rytíř Jiří | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
M3 |
12.5.2015 | 322 |
23.4.2015 | | Navrkal Michal | CKK ZNOJMO |
krátká trať |
B2 |
25.4.2015 | 321 |
23.4.2015 | | Novák Jan | Cykloklub Chýnov junior |
krátká trať |
M3 |
17.6.2015 | 320 |
21.4.2015 | | Říha Kryštof | Z bike team Třeboň |
krátká trať |
M3 |
25.4.2015 | 319 |
23.4.2015 | | Hořejší Jiří | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
M3 |
12.5.2015 | 318 |
23.4.2015 | | Vačlena Ondřej | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
M3 |
12.5.2015 | 317 |
22.4.2015 | | Vaclík Marek | Z Bike Team Třeboň |
krátká trať |
M3 |
28.4.2015 | 316 |
22.4.2015 | | Pikl Martin | Z Bike Team Třeboň |
krátká trať |
M3 |
6.5.2015 | 315 |
26.3.2015 | | Otepka Filip | Z Bike Team Třeboň |
krátká trať |
M3 |
20.4.2015 | 314 |
22.4.2015 | | Bartůněk Marek | PUSKINAK.CZ |
krátká trať |
M3 |
25.4.2015 | 313 |
23.2.2015 | | Polanský Ondřej | Bike Team Vodňany |
krátká trať |
M3 |
20.4.2015 | 312 |
21.4.2015 | | Pikl Vladan | Z Bike Team Třeboň |
krátká trať |
M3 |
6.5.2015 | 311 |
18.8.2015 | | Capouch David | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
A2 |
18.8.2015 | 310 |
17.8.2015 | | Šitner Jaroslav | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
M3 |
17.8.2015 | 309 |
17.8.2015 | | Polák Martin | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
C2 |
17.8.2015 | 308 |
23.4.2015 | | Tomečková Lucie | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
H2 |
12.5.2015 | 307 |
16.8.2015 | | Novotný František | AC Sparta Praha Cycling Akademie |
krátká trať |
B2 |
17.8.2015 | 306 |
23.4.2015 | | Rybařík Pavel | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
D2 |
12.5.2015 | 303 |
27.4.2015 | | Šaroun Libor | CKK Znojmo |
krátká trať |
C2 |
28.4.2015 | 302 |
18.8.2015 | | Hošek Petr | BG POC Sports team |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 220 |
18.8.2015 | | Slepička Pavel | BG Příbram |
dlouhá trať |
D1 |
nezaplaceno | 219 |
17.8.2015 | | Kronus Roman | BG Votická smečka |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 218 |
17.8.2015 | | Kronus Jan | BG Votická smečka |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 217 |
17.8.2015 | | Hemza Miroslav | BG ATAK Tábor |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 216 |
17.8.2015 | | Raufer Martin | BG Velo cyklistický časopis |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 215 |
17.8.2015 | | Halada Andrej | BG Velo cyklistický časopis |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 214 |
17.8.2015 | | Klierová Alena | BG Specialized |
dlouhá trať |
H1 |
nezaplaceno | 213 |
17.8.2015 | | Routner Petr | BG Routateam |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 212 |
17.8.2015 | | Neuvirt Martin | BG POC Sports team |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 211 |
15.8.2015 | | Trčka Petr | BG POC Sports team |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 210 |
15.8.2015 | | Šíma Jiří | BG LM Dukla Mělník |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 209 |
15.8.2015 | | Šnajdr Zbyněk | BG LM Dukla Mělník |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 208 |
15.8.2015 | | Stanislav Martin | BG LM Dukla Mělník |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 207 |
15.8.2015 | | Boukal Jiří | BG Golf Příbram |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 206 |
15.8.2015 | | Bíman Michal | BG Golf klub Plzeň - Dýšina |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 205 |
15.8.2015 | | Havel Radomír | BG Golf klub Plzeň - Dýšina |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 204 |
15.8.2015 | | Jára Jaroslav | BG Golf klub Plzeň - Dýšina |
dlouhá trať |
D1 |
nezaplaceno | 203 |
15.8.2015 | | Dalecký Michal | BG AMB |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 202 |
15.8.2015 | | Spudich Jiří | BG Alltraining |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 201 |
23.4.2015 | | Švec Jan | G. Benedikt Švec cykloteam Želeč |
dlouhá trať |
C1 |
24.4.2015 | 140 |
8.8.2015 | | Babidorič Vladimír | Dům Barev Č.Krumlov |
dlouhá trať |
D1 |
19.8.2015 | 139 |
18.8.2015 | | Minář Martin | Cyklo Jiřička Litvínovice |
dlouhá trať |
C1 |
19.8.2015 | 138 |
17.8.2015 | | Jelínek Petr | J&J bros. Jihlava |
dlouhá trať |
B1 |
19.8.2015 | 137 |
17.8.2015 | | Mufová Hana | |
dlouhá trať |
H1 |
18.8.2015 | 136 |
13.8.2015 | | Hosák Milan | Allivictus Kofola Race Team |
dlouhá trať |
D1 |
13.8.2015 | 135 |
22.4.2015 | | Křepela Luděk | očka |
dlouhá trať |
D1 |
25.4.2015 | 134 |
16.4.2015 | | Skoták Miroslav | CykloHobby Rynárec |
dlouhá trať |
D1 |
20.4.2015 | 133 |
18.4.2015 | | Hlinka Petr | Z bike team Třeboň |
dlouhá trať |
C1 |
25.4.2015 | 132 |
9.8.2015 | | Nekolný Petr | |
dlouhá trať |
C1 |
10.8.2015 | 131 |
7.8.2015 | | Marhoun Zdeněk | České Budějovice |
dlouhá trať |
C1 |
12.8.2015 | 130 |
5.8.2015 | | Novák Václav | GW Jihotrans |
dlouhá trať |
C1 |
10.8.2015 | 129 |
11.5.2015 | | Dalecký Radovan | Rock&Larm |
dlouhá trať |
C1 |
10.8.2015 | 128 |
23.4.2015 | | Pícha Josef | G. Benedikt Švec cykloteam Želeč |
dlouhá trať |
C1 |
30.4.2015 | 127 |
23.4.2015 | | Prágr Michal | |
dlouhá trať |
C1 |
24.4.2015 | 126 |
23.4.2015 | | Šustr Pavel | G. Benedikt Švec cykloteam Želeč |
dlouhá trať |
C1 |
24.4.2015 | 125 |
23.4.2015 | | Eybert Daniel | Cykloklub Chýnov |
dlouhá trať |
C1 |
24.4.2015 | 124 |
23.4.2015 | | Lintner Pavel | G. Benedikt Švec cykloteam Želeč |
dlouhá trať |
C1 |
30.4.2015 | 123 |
15.3.2015 | | Karella Michal | GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS |
dlouhá trať |
C1 |
6.5.2015 | 122 |
26.1.2015 | | Zástava Karel | Aisin Písek |
dlouhá trať |
C1 |
25.4.2015 | 121 |
30.3.2015 | | Eliášek Martin | Galaxy bike Tálín |
dlouhá trať |
B1 |
20.4.2015 | 120 |
10.8.2015 | | Novotný Petr | |
dlouhá trať |
B1 |
16.8.2015 | 119 |
9.8.2015 | | PÍŠA VÁCLAV | ČSOB |
dlouhá trať |
B1 |
11.8.2015 | 118 |
6.8.2015 | | Šmejkal Jiří | Kola BSP Planá nad Lužnicí |
dlouhá trať |
B1 |
17.8.2015 | 117 |
18.6.2015 | | KRUCHŇA Tomáš | žádný |
dlouhá trať |
B1 |
30.7.2015 | 116 |
27.4.2015 | | Ečer Tomáš | ATOMBIKE TREK FORBIKES team |
dlouhá trať |
B1 |
29.4.2015 | 115 |
23.4.2015 | | Viktora Jan | SB Cyklo Olympia |
dlouhá trať |
B1 |
24.4.2015 | 114 |
23.4.2015 | | Bartáček Jarda | Cykloklub Chýnov |
dlouhá trať |
B1 |
17.6.2015 | 113 |
3.4.2015 | | Kovářík Tomáš | www.vikingfootwear.cz |
dlouhá trať |
B1 |
20.4.2015 | 112 |
9.8.2015 | | Němeček Aleš | PROMPT 2 Servis |
dlouhá trať |
A1 |
11.8.2015 | 111 |
17.8.2015 | | Albrecht Luboš | SK Velo Praha |
dlouhá trať |
A1 |
17.8.2015 | 110 |
7.8.2015 | | Kutina Josef | Ckk znojmo |
dlouhá trať |
A1 |
10.8.2015 | 108 |
10.8.2015 | | Fišer Ondřej | Cykloklub Chýnov |
dlouhá trať |
A1 |
10.8.2015 | 107 |
23.4.2015 | | Tichý Daniel | Cykloklub Chýnov |
dlouhá trať |
A1 |
24.4.2015 | 106 |
23.4.2015 | | Stropnický Ondra | |
dlouhá trať |
A1 |
30.4.2015 | 105 |
22.4.2015 | | Svoboda Michael | |
dlouhá trať |
A1 |
14.5.2015 | 104 |
2.4.2015 | | Bušek Lukáš | Galaxy CykloŠvec |
dlouhá trať |
A1 |
20.4.2015 | 103 |
23.2.2015 | | Peták Jakub | Bike team Vodňany |
dlouhá trať |
A1 |
20.4.2015 | 102 |
22.2.2015 | | Kudlák Tomáš | BIKE TEAM VODŇANY |
dlouhá trať |
A1 |
20.4.2015 | 101 |
22.2.2015 | | Zástava Pavel | BIKE TEAM VODŇANY |
dlouhá trať |
A1 |
20.4.2015 | 100 |
18.8.2015 | | Plocha František | GS cyklo team Jistebnice |
dlouhá trať |
D1 |
18.8.2015 | 77 |
1.7.2015 | | JEHNĚ VÁCLAV | KOLA BSP PLANÁ NAD LUŽNICÍ |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 71 |
19.8.2015 | | Kubášek Petr | Legend Bike |
dlouhá trať |
C1 |
19.8.2015 | 67 |
31.7.2015 | | Rybařík Pavel | MTB Svijany Tábor |
dlouhá trať |
B1 |
19.8.2015 | 66 |
22.2.2015 | | Brehovská Lenka | BIKE TEAM VODŇANY |
dlouhá trať |
H1 |
20.4.2015 | 63 |
7.8.2015 | | Matlášková Jana | Cyklo Jiřička |
dlouhá trať |
H1 |
10.8.2015 | 62 |
21.4.2015 | | Bacílková Lenka | Oceloví letci |
dlouhá trať |
H1 |
25.4.2015 | 61 |
17.8.2015 | | Mikolášek Jan | VELOSPORT Valenta SCOTT Team |
dlouhá trať |
A1 |
19.8.2015 | 58 |
16.8.2015 | | Hynšt František | GS cyklo team Jistebnice |
dlouhá trať |
B1 |
16.8.2015 | 57 |
23.4.2015 | | Skalka Pavel | |
dlouhá trať |
C1 |
30.4.2015 | 56 |
23.4.2015 | | Miňha Petr | GS cyklo team Jistebnice |
dlouhá trať |
B1 |
12.5.2015 | 54 |
26.4.2015 | | Hrušková Eliška | |
dlouhá trať |
Z1 |
30.4.2015 | 53 |
20.4.2015 | | Vaňková Tereza | MKV sport |
dlouhá trať |
Z1 |
25.4.2015 | 52 |
21.4.2015 | | Nováková Veronika | Oceloví Letci |
dlouhá trať |
Z1 |
25.4.2015 | 51 |
3.8.2015 | | Kolesa Luděk | Kbely Cycling Team |
dlouhá trať |
D1 |
17.8.2015 | 49 |
16.8.2015 | | Maleček Petr | XCR Svorada SiDi |
dlouhá trať |
D1 |
17.8.2015 | 48 |
23.4.2015 | | Bubla Ladislav | Milevsko L.R.T. |
dlouhá trať |
D1 |
24.4.2015 | 47 |
11.5.2015 | | Rauchfuss Marek | REVITBUILD MTB Team |
dlouhá trať |
C1 |
10.8.2015 | 46 |
4.4.2015 | | Peltan Zdeněk | Cyklo Jiřička |
dlouhá trať |
D1 |
20.4.2015 | 45 |
21.4.2015 | | Pinďák Jiří | neběžci |
dlouhá trať |
D1 |
25.4.2015 | 44 |
20.4.2015 | | Gábriš Jan | Oceloví letci |
dlouhá trať |
D1 |
25.4.2015 | 43 |
13.4.2015 | | Raba Tomáš | PRODOLI Racing Team |
dlouhá trať |
D1 |
20.4.2015 | 42 |
31.3.2015 | | KOPIC Petr | Galaxy Cyklo Švec |
dlouhá trať |
D1 |
20.4.2015 | 41 |
16.4.2015 | | Diviš Jiří | CYKLO EXTRA CANNONDALE TEAM |
dlouhá trať |
C1 |
20.4.2015 | 40 |
23.4.2015 | | Brabec Jiří | Cykloklub Chýnov |
dlouhá trať |
C1 |
24.4.2015 | 39 |
20.4.2015 | | Hadáček František | GS cyklo team Jistebnice |
dlouhá trať |
C1 |
25.4.2015 | 38 |
27.4.2015 | | Bradáč Daniel | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
29.4.2015 | 37 |
3.4.2015 | | Vosáhlo Roman | www.vikingfootwear.cz |
dlouhá trať |
C1 |
20.4.2015 | 36 |
11.5.2015 | | Janeček Michal | Brno |
dlouhá trať |
C1 |
11.5.2015 | 35 |
13.4.2015 | | Laňka Karel | Písek |
dlouhá trať |
C1 |
20.4.2015 | 34 |
23.4.2015 | | Novák Vladimír | GS cyklo team Jistebnice |
dlouhá trať |
C1 |
12.5.2015 | 33 |
13.4.2015 | | Pivec Vlastislav | BS Joma Jindřichův Hradec |
dlouhá trať |
C1 |
20.4.2015 | 32 |
20.4.2015 | | Veselý Miloš | Cycling |
dlouhá trať |
C1 |
28.4.2015 | 31 |
28.4.2015 | | Kníže David | PRODOLI RACING TEAM |
dlouhá trať |
B1 |
17.6.2015 | 30 |
12.8.2015 | | Babický Josef | Čistý sport - Way2live |
dlouhá trať |
B1 |
13.8.2015 | 29 |
27.4.2015 | | Frýba Lukáš | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
B1 |
29.4.2015 | 28 |
7.5.2015 | | Kališ Petr | |
dlouhá trať |
B1 |
7.5.2015 | 27 |
10.8.2015 | | Jelínek Pavel | KC Slavia Praha |
dlouhá trať |
B1 |
17.8.2015 | 23 |
28.4.2015 | | Codl Lukáš | Cykloklub Chýnov |
dlouhá trať |
B1 |
17.6.2015 | 22 |
14.4.2015 | | Tybitancl Lukáš | JH Cycling |
dlouhá trať |
B1 |
20.4.2015 | 21 |
27.4.2015 | | Regula Jakub | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
29.4.2015 | 20 |
18.8.2015 | | Šuta Jiří | Scott - Atrex |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 19 |
3.8.2015 | | Sochor Ladislav | Galaxy Cyklošvec |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 18 |
27.4.2015 | | Hakl Filip | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
29.4.2015 | 17 |
17.8.2015 | | Švejnoha Marek | Sport Club Plzeň |
dlouhá trať |
A1 |
18.8.2015 | 16 |
26.4.2015 | | Rada Milan | Cykloklub Chýnov |
dlouhá trať |
A1 |
12.5.2015 | 13 |
9.2.2015 | | Hyšpler Robin | PRODOLI Racing Team |
dlouhá trať |
A1 |
20.4.2015 | 12 |
27.4.2015 | | Truksa Jakub | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
29.4.2015 | 11 |
16.8.2015 | | Partl Ondřej | UNIQA Jihlava |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 10 |
18.8.2015 | | Novák Radek | GS cyklo team Jistebnice |
dlouhá trať |
A1 |
18.8.2015 | 9 |
11.8.2015 | | Vopálenský Martin | Velosport Valenta Scott Team |
dlouhá trať |
C1 |
12.8.2015 | 8 |
23.4.2015 | | Tomeček Zdeněk | GS cyklo team Jistebnice |
dlouhá trať |
B1 |
12.5.2015 | 7 |
17.8.2015 | | Studenovský Radek | GS Technik Cyklo Team Jistebnice |
dlouhá trať |
A1 |
17.8.2015 | 6 |
23.4.2015 | | Jakeš Tomáš | |
dlouhá trať |
C1 |
24.4.2015 | 5 |
16.8.2015 | | Hofman Lukáš | Ski a Bike Centrum Radotín |
dlouhá trať |
A1 |
20.8.2015 | 4 |
10.8.2015 | | Bambula Stanislav | ČEZ Cyklo Team Tábor |
dlouhá trať |
B1 |
11.8.2015 | 3 |
18.8.2015 | | Rybařík Ivan | UGO ALLIVICTUS - CYCLO EXTRA CANONDALE |
dlouhá trať |
B1 |
18.8.2015 | 2 |
23.4.2015 | | Písko Jan | Dům Barev Č. Krumlov |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno | 0 |
23.4.2015 | | Homolka Jiří | Dům Barev Č. Krumlov |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno | 0 |
6.7.2015 | | Malinský Martin | MTB Team RZ |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno | 0 |
30.7.2015 | | Marek Libor | Nilfisk ALTO pro cycling |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno | 0 |
10.8.2015 | | Novotny Ondrej | EICAR |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 0 |
12.8.2015 | | Hodáň Petr | SK PRIMA POLIČKA |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno | 0 |
14.8.2015 | | Doležal Adam | |
krátká trať |
M3 |
nezaplaceno | 0 |
16.8.2015 | | Habrda Jiří | fokus |
dlouhá trať |
D1 |
nezaplaceno | 0 |
17.8.2015 | | Němeček Přemysl | |
krátká trať |
E2 |
nezaplaceno | 0 |
20.8.2015 | | Linhart Milan | Galaxy Cyklošvec |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno | 0 |
20.8.2015 | | Šeliga Jarda | Bike Sport JOMA |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 0 |
20.8.2015 | | Hrdina Lukáš | Bikeri z Československa |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 0 |
20.8.2015 | | Smrčka Jan | Eurofoam Sport Team |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno | 0 |
20.8.2015 | | Viktor Marian | |
krátká trať |
A2 |
nezaplaceno | 0 |
20.8.2015 | | Marek Jan | Velosport Valenta Scott team |
krátká trať |
M3 |
nezaplaceno | 0 |
20.8.2015 | | Holubovský Zbyněk | Galaxy CykloŠvec |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 0 |