Startovní listina Dýňový šampionát 9.-10.11.2017

Statistika přihlášených

Trať
25
7
Kategorie
Akategorie A/Euro Live Carving cup 7
Dkategorie D6
Bkategorie B5
BCkategorie B + C3
CDkategorie C + D3
ABkategorie A + B Pumpkin Championship3
Ckategorie C2
ABCkategorie A + B + C2
ACkategorie A + C1
Celkem přihlášených32

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
30.10.2017CZEBenáčková Marie 1999 Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč B 2.11.2017
30.10.2017CZEBuláková Adéla 2001 Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč D 2.11.2017
7.8.2017CZEFenclová Aneta 1992 Zeleneč BC 15.8.2017
4.9.2017SVKHajnala Josef 1990 Slovensko A 25.9.2017
4.9.2017SVKHamalová Zuzana 1990 CZECH-SLOVAK CARVING TEAM, SOŠ Šurany A 5.10.2017
24.10.2017CZEHanzelková Adéla 2000 SŠGS Nová Paka B 30.10.2017
30.10.2017CZEHarvánková Klára 1997 HŠ Světla a SOŠŘ Velké Meziříčí BC 30.10.2017
24.10.2017CZEHoráková Lucie 2001 SSGS Nová Paka D 30.10.2017
8.7.2017CZEHorká Radka 1993 CZECH-SLOVAK CARVING TEAM AB 8.7.2017
20.10.2017CZEHoušková Dominika 1999 Hotelová škola, Plzeň CD 23.10.2017
31.10.2017SVKJanček Jakub 1999 SOŠ Šurany C nezaplaceno
20.10.2017CZEKapounová Karolína 1999 Hotelová škola, Plzeň CD 23.10.2017
14.9.2017CZEKoumarová Martina 1998 OA a HŠ Havlíčkův Brod BC 15.9.2017
13.7.2017FRALacroix Joeffrey 1990 Švýcarsko AC 4.9.2017
25.10.2017CZEMikulecká Pavlína 2000 SOŠ a SOU Polička D 26.10.2017
8.7.2017CZEMužikovský Václav 1993 CZECH-SLOVAK CARVING TEAM A 8.7.2017
31.7.2017POLNizinski Łukasz 1988 Polsko A 4.10.2017
13.7.2017CZEPetržela Vojtěch 1998 CZECH-SLOVAK CARVING TEAM A 13.7.2017
30.10.2017CZEŘepová Daniela 2000 Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč D 2.11.2017
15.10.2017FRARigault Gérard 1957 Francie A 15.10.2017
30.10.2017CZEŘihánková Aneta 1998 Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč B 2.11.2017
6.10.2017POLSadowska Dominika 1988 Carving-Art ABC 10.10.2017
20.10.2017SVKŠamaj Erik 2000 Slovensko, Púchov B nezaplaceno
10.10.2017CZEŠantorová Barbora 1995 SŠ Rokycany C 17.10.2017
30.10.2017CZESchindler Samuel 2000 SŠ prof. Zdeňka Matejčka, Ostrava- Poruba D 30.10.2017
4.9.2017CZESekyra Antonín 1993 Czech-Slovak Carving Club, Beskydský hotel Relax a.s. AB 15.9.2017
9.10.2017CZESilovská Karolína 1998 Praha CD 23.10.2017
31.10.2017SVKStaňák Ľubomír 1985 Hotel Elizabeth**** Trenčín A nezaplaceno
31.10.2017SVKStaňák Ľubomír 1985 Hotel Elizabeth**** Trenčín D 2.11.2017
29.7.2017CZEŠtol Tomáš 1998 SOŠ a SOU Polička AB 10.8.2017
6.10.2017POLSztenderski Pawel 1982 Carving-Art ABC 10.10.2017
24.10.2017CZETyplt Pavel 1999 SŠGS Nová Paka B 30.10.2017