Startovní listina BARTH DAY 2017

Statistika přihlášených

Trať
K5 km159
D10 km125
RT1000 m117
Kategorie
RTHC Dynamo rodinný běh pro Dětský domov Pardubice 117
KZARUN Ženy 18 - 34 let38
KZBRUN Ženy 35 - 49 let33
DMBRUN Muži 35 - 49 let33
KMARUN Muži 18 - 34 let27
DMARUN Muži 18 - 34 let27
KMBRUN Muži 35 - 49 let24
DZARUN Ženy 18 - 34 let20
KDZDOGRUNNING Ženy15
DZBRUN Ženy 35 - 49 let14
DBMBIKE Muži14
KMCRUN Muži 50 a více let7
KKZKOLOBĚŽKA Ženy7
KDMDOGRUNNING Muži5
DDZDOGRUNNING Ženy4
DMCRUN Muži 50 a více let3
KKMKOLOBĚŽKA Muži 2
DKMKOLOBĚŽKA Muži 2
DDMDOGRUNNING Muži2
DBZBIKE Ženy2
DZCRUN Ženy 50 a více let2
STŠTAFETA 2x5 km2
KZCRUN Ženy 50 a více let1
Celkem přihlášených401

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
5.5.2017Adamíra Jan 1986 10 km DMA 12.5.2017
30.4.2017Adamušková Lucie 1987 5 km KZA 3.5.2017
10.5.2017Andrlíková Lucie 1988 5 km KZA 12.5.2017
21.4.2017Barbořík Dušan + Barbořík David + Barbořík Matyáš + Barboříková Martina 1974 Sluníčko - Centrum pro rodinu 1000 m RT 21.4.2017
20.4.2017Barboříková Martina 1980 Sluníčko - Centrum pro rodinu 10 km DZB 1.5.2017
28.4.2017Bárta Tomáš 1961 10 km DMC 1.5.2017
15.5.2017Bartoníčková Simona + Bartoníček Matyáš + Bartoníček Milan 1982 1000 m RT 17.5.2017
1.5.2017Benda Vitezslav + Krásný Adam + Řádková Nela + Benda Vítězslav 1955 1000 m RT 1.5.2017
15.5.2017Bendáková Lucie 1982 5 km KZB 16.5.2017
15.5.2017Beránková Eva 1971 5 km KZB 19.5.2017
17.5.2017Bezvoda Jiří 1958 Kayaba 5 km KMC 17.5.2017
4.5.2017Bicanová Věra + Frank Vojta + Frank Štěpán 1989 Rodina 1000 m RT 4.5.2017
10.5.2017Binar Petr 1969 10 km DMB 12.5.2017
16.5.2017Bittner Rostislav 1969 DTJ ČSSD Pardubice 5 km KMB 17.5.2017
9.5.2017Blažek Ondřej 2003 5 km KMA 9.5.2017
14.5.2017Bočková Sandra 2001 5 km KZA nezaplaceno
21.4.2017Bojčuk Michal + Hektor 1994 5 km KDM 25.4.2017
24.4.2017BORN JAROSLAV 1968 10 km DMB nezaplaceno
5.5.2017Bourová Martina 1986 10 km DZA 9.5.2017
12.5.2017Brezai Jana + Beáta Brezai 1983 1000 m RT 12.5.2017
14.5.2017Bříza Jaroslav 1984 BARTH-VIP 5 km KMA 14.5.2017
13.5.2017Bulisová Eva 1984 10 km DZA 13.5.2017
14.5.2017Burkoň Zdeněk + Burkoňová Eliška 1974 1000 m RT 14.5.2017
14.5.2017Burkoňová Petra + Burkoňová Anička 1975 1000 m RT 14.5.2017
25.4.2017Cahlíková Lucie 1975 Bláznivá Lucy 5 km KZB 1.5.2017
4.5.2017Capova Jana + Capova Barbora + Cap Tomas + Cap Martin 1978 Capici 1000 m RT 4.5.2017
29.4.2017Čepková Hana + Čepek Jan + Čepek Jan 1980 Fresh Forty 1000 m RT 3.5.2017
1.5.2017Čepková Hanina 1980 10 km DZB 3.5.2017
25.4.2017Čermák Zbyněk + Čermáková Nikola 1981 1000 m RT 25.4.2017
28.4.2017Čermák Zbyněk 1981 DEBRA.ČR 10 km DMB 3.5.2017
28.4.2017Černá Kamila 1975 10 km DZB 7.5.2017
11.5.2017Chára Lukáš 1980 10 km DMB 11.5.2017
4.5.2017Chmelík Dominik 2001 atletika chrudim 5 km KMA 7.5.2017
23.4.2017Chmelík Jiří 1979 Koloběžci Pardubice 10 km DKM nezaplaceno
15.5.2017Chmelíková Ivana + Miková Johana 1985 1000 m RT 15.5.2017
17.5.2017Chudý Petr + Ondřej Chudý 1977 1000 m RT 17.5.2017
12.5.2017Chvojka Jan 1982 ŘESTOKY City 5 km KMB 16.5.2017
28.4.2017Cinkan Zdenek 1962 5 km KMC 3.5.2017
1.5.2017Czagan Jan 1993 SDH Dědek 10 km DMA 3.5.2017
1.5.2017Czagan Jan 1971 SDH Dědek 10 km DMB 3.5.2017
28.4.2017Danihelka Oldřich 1976 Svitkovice 10 km DMB 16.5.2017
28.4.2017Danihelka Oldřich + Oldřich Danihelka 1976 Svitkovice 1000 m RT 28.4.2017
13.5.2017David Lubos 1982 SRTG Kolín 10 km DMB 16.5.2017
23.4.2017Demlová Jitka 1969 5 km KZB 12.5.2017
10.5.2017Dobíhalová Radka + Dobíhalová Adéla Calypso 1970 Calypso 1000 m RT 10.5.2017
14.5.2017Doleček Jan 1995 10 km DMA 15.5.2017
10.5.2017Doletal Jiri + Elvira Doletalova 1975 1000 m RT 10.5.2017
10.5.2017Dolezal Jiri 1975 10 km DMB 12.5.2017
12.5.2017Dostál Zdeněk 1974 Velosport Valenta SCOTT team 10 km DMB 15.5.2017
12.5.2017Drabina Pavel + Drabinová Lenka 1979 Králíci 1000 m RT 12.5.2017
12.5.2017Drabinová Eliška + Drabinová Lenka 1985 5 km KZA 15.5.2017
18.4.2017Dunda Milan 1975 Kupkolo MTB Team Pardubice 10 km DBM 19.4.2017
4.5.2017Dusík Václav 1960 10 km DMC 7.5.2017
10.5.2017Dušková Tereza + Doubrava Ondřej 1981 1000 m RT 10.5.2017
16.5.2017Dvořáčková Helena + Tea Dvořáčková 1985 Tea 1000 m RT 16.5.2017
17.5.2017Dzurindáková Michaela 1981 10 km DZB 19.5.2017
10.5.2017Endlichová Žaneta + Jakub Kábele 1980 1000 m RT 10.5.2017
13.5.2017Entnerová Margareta + Hloušek Matyáš 1985 1000 m RT 13.5.2017
5.5.2017Erbanová Lenka 1984 10 km DZA 9.5.2017
16.5.2017Exlerová Michaela 1983 KYB 10 km DZA 16.5.2017
10.5.2017Feherová Iveta 1979 5 km KZB 12.5.2017
8.5.2017Fendrich Karel 2006 5 km KMA 17.5.2017
11.5.2017Fendrich Karel + Martin Fendrich 1976 1000 m RT 11.5.2017
8.5.2017Fendrichová Renata 1980 5 km KZB 17.5.2017
27.4.2017Férová Nikola 1988 PRO MUSIC PROLOG BIKE 5 km KZA 1.5.2017
23.4.2017Fiala Milan 1985 Hmyzoun 10 km DMA 25.4.2017
8.5.2017Fidrich Radek 1975 5 km KMB 12.5.2017
8.5.2017Fidrichová Petra 1977 5 km KZB 8.5.2017
11.5.2017Flekač Radim + Nela Flekačová 1978 1000 m RT 11.5.2017
10.5.2017Fliedr Jiří + Fliedrová Karolína + Fliedr Lukáš + Fliedrová Zuzana 1980 F-BIKE KLUB SÁDEK 1000 m RT 10.5.2017
11.5.2017Fliedr Tomáš 1976 F BIKE KLUB SÁDEK 10 km DMB 12.5.2017
10.5.2017Fliedr Jiří 1980 F-BIKE KLUB SÁDEK 10 km DMB 12.5.2017
11.5.2017Fliedr Tomáš + Adéla Fliedrová + Tomáš Fliedr + Zdenka Fliedrová 1976 F - BIKE KLUB SÁDEK 1000 m RT 11.5.2017
13.5.2017Förstl Petr 1976 Hobíci Pardubice 5 km KMB 15.5.2017
16.5.2017Fořtová Alena + Adam Fořt 1979 1000 m RT 16.5.2017
11.5.2017Fousek Albert 2005 5 km KMA 12.5.2017
11.5.2017Fousková Hana 1977 5 km KZB 12.5.2017
14.5.2017Frýba Josef + Frýbová Anežka + Frýbová Jana + Frýba Josef 1977 1000 m RT 15.5.2017
14.5.2017Frýbová Jana 1978 10 km DZB 15.5.2017
15.5.2017Glos Petr 1987 HoPe2Spartans 5 km KMA 16.5.2017
11.5.2017Götz Jan 1969 2BMOTO 5 km KMB 12.5.2017
11.5.2017Götz Adam + MAYA 1997 2BMOTO TRUTNOV 10 km DDM 12.5.2017
11.5.2017Götz Oliver 2007 2BMOTO 5 km KMA 12.5.2017
11.5.2017Götzová Lea 1968 2BMOTO TRUTNOV 5 km KZB 12.5.2017
15.5.2017Hájek Martin + Zbiňovcová Viktorie 1969 JUWÁCI 1000 m RT 15.5.2017
15.5.2017Hájek Martin + Zbiňovcová Viktorie + Hájková Soňa 1969 1000 m RT 15.5.2017
15.5.2017Hájek Martin + Zbiňovec Marek + Rudolfová Stanislava 1969 JUWÁCI 1000 m RT 15.5.2017
25.4.2017Haklová Jana 1990 Trojka 10 km DZA 25.4.2017
4.5.2017Halíř Pavel 1977 10 km DMB 7.5.2017
14.5.2017Halíř Pavel + Halíř Ondřej 1977 1000 m RT 14.5.2017
6.5.2017Halířová Šárka + Halířová Natálie 1978 1000 m RT 6.5.2017
17.5.2017Hanousek Václav 1983 10 km DKM 17.5.2017
15.5.2017Hanousková Blanka + Aneta Lopatová + Lopatová Blanka + Elinka 1963 1000 m RT 15.5.2017
11.5.2017Heřmanová Adéla 2007 super holky 5 km KZA 11.5.2017
14.5.2017Hofman Jiří 1987 Československá obec legionářská 10 km DMA 16.5.2017
14.5.2017Hofman Jiří 1955 Czech team 1000 m RT 14.5.2017
13.4.2017Hofmanová Jitka + Hofman Adam + Ceral Radovan 1978 Beksa 1000 m RT 13.4.2017
15.4.2017Hofmanová Michaela 1987 1000 m RT 15.4.2017
17.5.2017Holub Miloš + Nella Jínová + Sára Jínová + Filip Vávra + Kuba Vávra + Veronika Jínová 1949 Holoubátka 1000 m RT 17.5.2017
12.5.2017Horák Jiří + Anna Horáková 1975 1000 m RT 12.5.2017
26.4.2017Horáková Jindra + Anna Horáková 1968 Báječné ženy v běhu 5 km KZB 1.5.2017
11.5.2017Horáková Lucie 1994 10 km DZA 11.5.2017
15.5.2017Hornychová Hana + Dewa 1983 5 km KDZ 22.5.2017
9.5.2017Houdek David 1991 AUP 5 km KKM 16.5.2017
17.5.2017Hráská Natálie 1994 10 km DBZ 17.5.2017
16.5.2017Hráská Jolana 1969 10 km DBZ 16.5.2017
17.5.2017Hrasky Vladimir 1960 10 km DBM 17.5.2017
17.5.2017Hrasky Kristian 1997 10 km DBM 17.5.2017
11.5.2017Hrdá Eliška 2006 super holky 5 km KZA 11.5.2017
17.5.2017Hrdý Zdeněk 1982 DTJ Pardubice I. 5 km KMB 18.5.2017
8.5.2017Hromádko Jiří + Hromádková Nela + Kubásková Petra 1978 Skuteč 1000 m RT 8.5.2017
8.5.2017Hromádko Jiří 1978 Skuteč 5 km KMB nezaplaceno
15.5.2017Hrubeš Michal 1969 10 km DMB 18.5.2017
14.5.2017Hrubeš Pavel 1980 10 km DMB 15.5.2017
4.5.2017Hrubešová Magdaléna 1998 5 km KZA nezaplaceno
11.5.2017iz zuz + Vojtěch Izera + Viktor Izera 1976 Sluníčko 1000 m RT 11.5.2017
20.4.2017Izera Zuzana 1976 Sluníčko 5 km KZB 20.4.2017
15.5.2017Jechová Gabriela 1978 Amazonky z Kooperativy 5 km KKZ 15.5.2017
11.5.2017Jeriová Lenka 1987 10 km DZA 12.5.2017
26.4.2017Ježková Marcela + Vojtěch Ježek + Kristýna Ježková 1976 Bodlinky já +2děti 11 a 8 let 1000 m RT 26.4.2017
25.4.2017Jirásková Klára 1991 Trojka 10 km DZA 1.5.2017
13.4.2017Jiroušek Lukáš + Jiroušková Nikola 1980 1000 m RT 13.4.2017
13.4.2017Jiroutová Michaela 1979 5 km KZB 18.4.2017
15.5.2017Juchelková Markéta 1969 5 km KZB 15.5.2017
15.4.2017Jukl Lukáš 1999 10 km DMA 12.5.2017
2.5.2017Kalenská Ilona + Feon Black 1995 5 km KDZ 15.5.2017
11.5.2017Kaplan Radek 1974 10 km DMB 11.5.2017
12.5.2017Karabinová Petra 1996 5 km KZA 15.5.2017
3.5.2017Karáskova Darina 1959 Báječné ženy v běhu 10 km DZC 12.5.2017
2.5.2017Karáskova Darina + Kubalová Šárka + Karásková Darina + Jiroutová Lenka + Jiroutová Kristýna + Jiroutová Kateřina 1959 Báječné ženy v běhu 1000 m RT 2.5.2017
26.4.2017Karban Roman 1980 5 km KMB 1.5.2017
26.4.2017Karban Roman + Nikolka Karbanova + Adámek Karban + Markéta Karbanová 1980 1000 m RT 26.4.2017
26.4.2017Karbanová Markéta 1981 5 km KZB 1.5.2017
11.5.2017Kašparová Aneta 1985 Hobby team 5 km KZA 15.5.2017
7.5.2017Khol Lukáš 1999 5 km KMA 12.5.2017
4.5.2017Klaputová Marcela 1979 10 km DZB nezaplaceno
10.5.2017Klepetkova Jana 1988 Janie 5 km KZA nezaplaceno
20.4.2017Klickova Lucie 1981 5 km KZB nezaplaceno
7.5.2017Kmoníček Jakub 1987 5 km KMA 7.5.2017
15.5.2017Kněžourová Michala 1981 Amazonky z Kooperativy 5 km KKZ 15.5.2017
6.5.2017Knotková Michaela 2000 M&M 5 km KZA 12.5.2017
6.5.2017Knotková Monika 1975 M&M 5 km KZB 12.5.2017
1.5.2017Knoulichová Anna 2001 5 km KZA 12.5.2017
1.5.2017Knoulichová Vladana 1970 5 km KZB 12.5.2017
5.5.2017Kochanová Alexandra + Kochan Samuel + Kochanova Viktoria + Kochan Radoslav 1987 Kochanovci 1000 m RT 5.5.2017
4.5.2017Koďous Leoš 1974 MOP VOKO 10 km DMB 7.5.2017
4.5.2017Koďousová Veronika + Egar Nick od Křemence 2002 5 km KDZ 7.5.2017
16.5.2017Kodym Petr 1976 5 km KMB 16.5.2017
16.5.2017Kodym Norbert 2005 5 km KMA 16.5.2017
7.5.2017Kopecká Lenka 1980 5 km KZB 12.5.2017
7.5.2017Kopecká Lenka + Kopecká Emílie 1980 1000 m RT 7.5.2017
15.5.2017Kopecký Aleš 1978 5 km KMB 15.5.2017
7.5.2017Kopecký Robert + Kopecká Anežka 1978 1000 m RT 7.5.2017
26.4.2017Kopecký Lukáš 1984 10 km DMA 3.5.2017
1.5.2017Kopecký Lukáš + Kopecký Matěj + Kopecký Jáchym 1984 1000 m RT 1.5.2017
5.5.2017Kopová Alena + Stodolová Lucie + Křtěnová Nikola + Zahradník David 1973 1000 m RT 5.5.2017
10.5.2017Korecek Richard + Aneta koreckova + Marketa koreckova + Jakub korecek + Richard korecek + Gabriela koreckova 1975 NEPASICKY CYKLO TYM 10 km DBM nezaplaceno
12.5.2017Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo team 10 km DBM 15.5.2017
4.5.2017Kořínková Tereza 1993 10 km DZA 12.5.2017
10.5.2017Kovář Jaroslav 1962 10 km DMC 12.5.2017
10.5.2017Kovářová Monika 1965 10 km DZC 12.5.2017
15.5.2017kOZÁKOVÁ Denisa + Raim Ladislav 1979 Hvězda Pardubice 10 km ST nezaplaceno
15.5.2017Králová Martina + Popi 1988 5 km KDZ 16.5.2017
10.5.2017Králová Radka + Oliver Král + Michael Král + Samuel Král 1978 Báječné ženy v běhu 10 km DZB nezaplaceno
15.5.2017Krátká Michaela + Krátký Vojta 1987 1000 m RT 15.5.2017
24.4.2017Kratochvíl Jan + Kratochvílová Anetka + Kratochvílová Sofinka + Kratochvíl Simon + Jará Tínka + Berny 1977 1000 m RT 24.4.2017
22.4.2017Kratochvil miloš 1975 HVĚZDA PARDUBICE 5 km KMB 25.4.2017
15.5.2017Krejci Tomáš + Amy 1965 Tom + Amy 5 km KDM 16.5.2017
8.5.2017Krejčíková Hana 1986 5 km KZA 12.5.2017
11.5.2017Křížová Monika 1997 Spartan race training group Trutnov 10 km DZA 15.5.2017
9.5.2017krupička Mrtin + Ellen Krupičková 1972 1000 m RT 9.5.2017
9.5.2017Krupička Martin 1972 5 km KMB 12.5.2017
16.5.2017Krupička Martin + Krupičková Vivien 1972 1000 m RT 16.5.2017
8.5.2017Kubásková Petra 1988 Skuteč 5 km KZA nezaplaceno
7.5.2017Kubásková Ivana + Šarlota Huňáčková + Eliška Huňáčková + Vlastimil Huňáček 1985 1000 m RT 7.5.2017
12.5.2017Kubias David 1979 10 km DMB 15.5.2017
27.4.2017Kubín Štěpán + Kubín Jan + Kubínová Barbora 1978 Běžci na Hodinářce 1000 m RT 27.4.2017
10.5.2017Kubín Tomáš + Kubín Ondra 1975 Tata a syn 1000 m RT 10.5.2017
27.4.2017Kubínová Lada 1983 Běžci Na Hodinářce 1000 m RT 27.4.2017
4.5.2017Kučera Zdeněk + Kučerová Nikol + Kučerová Aneta + Kučerová Barbora 1979 1000 m RT 4.5.2017
25.4.2017Kučerová Petra + Balů 1985 JRT Agi Pardubice 5 km KDZ 1.5.2017
4.5.2017Kučerová Barbora 1983 5 km KZA 4.5.2017
3.5.2017Kúth Lukáš 2006 5 km KMA 7.5.2017
5.5.2017Kutifelová Lucie 1987 10 km DZA 12.5.2017
26.4.2017Kvasnička Pavel 1990 10 km DMA 1.5.2017
15.5.2017Kvoch Jan + Kvoch Michal + Daniela Kvochová 2001 SKRIPT s.r.o. 5 km KMA 17.5.2017
3.5.2017Kvochová Ivana 1989 5 km KZA 7.5.2017
15.5.2017Kvochová Daniela 1973 SKRIPT s.r.o. 5 km KZB 17.5.2017
12.5.2017Kvochová Marcela 1969 5 km KZB nezaplaceno
15.5.2017Kvochová Daniela + Kvoch Michal + Kvoch Jan 1973 SKRIPT s.r.o. 1000 m RT 15.5.2017
4.5.2017Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové 10 km DMB 7.5.2017
12.5.2017Landsmann Patrik 2003 5 km KMA 18.5.2017
12.5.2017Landsmannová Zdeňka 1973 5 km KZB 18.5.2017
14.5.2017Lauterbachová Jana + Laterbachová Tereza 1974 1000 m RT 14.5.2017
11.5.2017Levínský Jakub 1993 10 km DMA 12.5.2017
17.5.2017Lingr Pavel 1974 Run for live 10 km DMB 19.5.2017
15.5.2017Listopadová Petra + Zbyšek 1993 Evil Dogs 5 km KDZ 16.5.2017
30.4.2017Luštincová Martina 1988 5 km KZA 3.5.2017
9.5.2017Luštinec Jakub 1985 5 km KMA 12.5.2017
16.5.2017Macák Jiří 1984 10 km DMA nezaplaceno
5.5.2017Mach Jiri 1992 10 km DMA nezaplaceno
25.4.2017Macola Pavel 1978 Trojka 10 km DMB 1.5.2017
10.5.2017Maier Jan 2001 MMI Chrudim 10 km DMA 12.5.2017
28.4.2017Majerniková Eva + Věra Majerniková 1982 1000 m RT 28.4.2017
17.5.2017Malina Leoš 1978 DTJ ČSSD Pardubice 5 km KMB 22.5.2017
15.5.2017Maroščíková Irena + Samuel Mudroch + Laura Mudrochová 1981 1000 m RT 15.5.2017
2.5.2017Martinec Robert 1974 b5p 5 km KMB 3.5.2017
13.4.2017Maruna Robert 1978 10 km DMB 3.5.2017
21.4.2017Mates Petr 1985 Matesáci 10 km DMA 25.4.2017
21.4.2017Matesová Jana 1986 Matesáci 10 km DZA 25.4.2017
3.5.2017Mergancova Iva + Eleanor 1988 Jovínci 1000 m RT 3.5.2017
11.5.2017Michlová Anna 1986 10 km DZA 12.5.2017
17.5.2017Mocová Barbora + ART 1981 Lesňák power club 10 km DDZ 18.5.2017
4.5.2017Morkes Josef + Morkes Lukáš + Morkes Tomáš 1978 Morkesáci 1000 m RT 4.5.2017
16.5.2017Musil Matouš + Musilová Adélka 1989 Fastport a.s. 1000 m RT 16.5.2017
16.5.2017Musil Matouš 1989 Fastport a.s. 10 km DMA nezaplaceno
2.5.2017Nechanická Karin 1976 10 km DZB 3.5.2017
4.5.2017Nedvídek Daniel 1995 Běháme v Holicích a okolí 5 km KMA 9.5.2017
12.5.2017Němec Vlastimil 1979 10 km DMB 15.5.2017
26.4.2017Nemešová Jana 1980 Nemešice :) 5 km KZB 1.5.2017
9.5.2017Neruda Miroslav 1956 KRB Chrudim 5 km KMC 12.5.2017
28.4.2017Novotná Magdaléna + Novotný Eliáš + Novotný Richard 1983 1000 m RT 28.4.2017
23.4.2017Novotná Magdaléna 1983 10 km DZA 25.4.2017
4.5.2017Novotná Renata 1976 5 km KZB 9.5.2017
7.5.2017Novotna Pavla 2005 5 km KZA nezaplaceno
4.5.2017Novotná Tereza 2005 5 km KZA 9.5.2017
4.5.2017Novotný Roman 1966 5 km KMC 9.5.2017
16.5.2017Novotný Zdeněk 1972 TITAN-NEUROREHABILITACE 5 km KMB nezaplaceno
13.5.2017Nutellová Hyldegarda 1997 Zetko 1000 m RT 13.5.2017
17.5.2017Olguin Rafael 1979 Chile 10 km DBM 18.5.2017
2.5.2017Pachovská Petra 1980 b5p 5 km KZB 7.5.2017
26.4.2017Páleník Martin + Tomáš Páleník + Lucie Páleníková + Natali Suchá + Jana Suchá + Zuzana Páleníková 1979 1000 m RT 26.4.2017
26.4.2017Páleník Martin 1979 5 km KMB 1.5.2017
28.4.2017Pánek Jakub + Jakub Pánek + Jiří Pánek + Michaela Pánková 2002 10 km DBM 3.5.2017
17.5.2017Panuška Martin + Panušková Alžběta + Panušková Magdaléna + Panušková Sylvia 1972 BK POHODA 1000 m RT 17.5.2017
17.5.2017Panuška Martin 1972 BK POHODA 5 km KMB 17.5.2017
13.4.2017Paulů Stanislava 1980 5 km KZB 18.4.2017
16.5.2017Pavel Aleš 1979 10 km DMB 16.5.2017
16.5.2017Pavel Aleš 1979 Svítkovice 10 km DMB 16.5.2017
13.5.2017Pavlík Michal + Barbora Pavlíková + Veronika Pavlíková + Radka Pavlíková 1977 Jupko 1000 m RT 13.5.2017
2.5.2017Peňák Benešová Zdeňka + Artuš 1992 5 km KDZ 3.5.2017
23.4.2017Pěničková Klára + Pěnička Jonáš Josef + Pěnička Kryštof Jiří + Pěnička Vladimír 1974 Pěničkovic 1000 m RT 23.4.2017
15.5.2017Petráčková Kristýna 1997 Runners Letohrad 10 km DZA 15.5.2017
5.5.2017Pícha Aleš 1986 5 km KMA nezaplaceno
14.5.2017Pilgr Jiří + Fly 1992 5 km KDM 15.5.2017
14.5.2017Písařík Filip 1990 5 km KMA 15.5.2017
2.5.2017Píšová Veronika 1988 5 km KZA 12.5.2017
15.5.2017Píšová Věra 1975 10 km DZB 19.5.2017
18.4.2017Pithardtová Kristýna 1991 5 km KZA 3.5.2017
27.4.2017Plojhar Petr 1991 10 km DMA 3.5.2017
14.5.2017Pobudová Monika + Krčmářová Michaela + Krčmář David 1985 1000 m RT 14.5.2017
14.5.2017Pobudová Monika 1985 5 km KZA 16.5.2017
16.5.2017Pobudová Monika + Mannová Linda 1985 1000 m RT 16.5.2017
9.5.2017Podaný Lubomír 1986 5 km KMA 12.5.2017
23.4.2017Podmelle Libor 1968 10 km DMB 12.5.2017
2.5.2017Pohanková Gabriela + BINGO 1984 10 km DDZ 16.5.2017
27.4.2017Popiolek Michal + Soják Štěpán + Popiolek Michal + Pavlů Kateřina 1978 1000 m RT 27.4.2017
10.5.2017Poskočil Lukáš + Svatopluk Šídlo 1989 TELMONT TEAM 10 km ST 12.5.2017
27.4.2017Poskočilová Gabriela + Forrest 1984 5 km KDZ 3.5.2017
26.4.2017Potůčková Milena + Potůček Josef 1983 5 km KDZ 3.5.2017
12.5.2017Puchernová Tereza 2004 ŠAK Pardubice 5 km KKZ nezaplaceno
16.5.2017Půhoný Jiří 1966 5 km KMC 18.5.2017
14.4.2017Půlpánová Bára + Jamie 1991 5 km KDZ 15.5.2017
9.5.2017Rak Jaroslav + Raková Apolena + Rak Kryštof + Švihoříková Stanislava + Švihoříková Gita + Švihořík Tomáš 1976 rodina 1000 m RT 9.5.2017
9.5.2017Řehounek Jan 1974 10 km DMB 9.5.2017
28.4.2017reslova kristina + Alice Krobová + Natálie Krobová 1983 1000 m RT 28.4.2017
15.5.2017Říha Jakub 2000 5 km KMA nezaplaceno
15.5.2017Riha Tomas 1973 10 km DBM nezaplaceno
10.5.2017Říhová Markéta 1973 10 km DZB 15.5.2017
8.5.2017Roháčková Anna 1997 5 km KZA 9.5.2017
15.5.2017Roza David 1973 10 km DMB 15.5.2017
15.5.2017Rozová Blanka 1976 Amazonky z Kooperativy 5 km KKZ 15.5.2017
17.5.2017Rumplíková Linda 1976 5 km KZB 18.5.2017
5.5.2017Rychnovský Matěj 2002 10 km DBM 9.5.2017
17.5.2017Rychtecký Jakub 1984 DTJ ČSSD Pardubice 5 km KMA 22.5.2017
27.4.2017Ryšavý Martin 1975 PRO MUSIC PROLOG BIKE 10 km DBM 1.5.2017
27.4.2017Ryšavý Martin + Martin Ryšavý + Nikola Férová 1975 PRO MUSIC PROLOG BIKE 1000 m RT 27.4.2017
4.5.2017Šabatová Markéta 1984 CC Choceň 5 km KZA 7.5.2017
30.4.2017Sabova Kristyna + Ella Fiserova + Karel Fisera + Sofie Fiserova 1986 1000 m RT 30.4.2017
3.5.2017Šafařík Michal + Šafaříková Deniska + Šafařík Vojta + Mergancová Jana 1972 10 km DBM 3.5.2017
3.5.2017Safarik Michal + Šafaříková Deniska + Šafařík Vojta + Mergancová Jana 1972 My 4 :-) 1000 m RT 3.5.2017
14.5.2017Samková Lenka + Samková Karolína + Samková Kristýna + Samek Ondřej 1982 1000 m RT 14.5.2017
14.5.2017Samková Lenka 1982 10 km DZB 15.5.2017
1.5.2017Schejbalová Dana 1992 10 km DZA nezaplaceno
5.5.2017Secký Michal 1999 5 km KKM 9.5.2017
23.4.2017Sedláčková Nikola 1993 5 km KZA 25.4.2017
11.5.2017Šedová Lenka + Šeda Marek 1977 1000 m RT 11.5.2017
2.5.2017Sequensova Lucie 1972 10 km DZB 3.5.2017
5.5.2017Sequensova Lucie 1995 5 km KZA nezaplaceno
5.5.2017Shejbalová Jana + Spike 1991 5 km KDZ 12.5.2017
12.5.2017Šimonka Jan 1976 10 km DMB 15.5.2017
3.5.2017Šípková Jana 1968 5 km KZB 7.5.2017
15.5.2017Skalicky Lukas + Raven 1987 Evil Dogs 5 km KDM 16.5.2017
11.5.2017Skalka Jakub 1991 10 km DMA 15.5.2017
16.5.2017Škarková Kateřina + Čečák Kryštof 1984 1000 m RT 16.5.2017
14.5.2017Škeřík Daniel 1997 10 km DBM 15.5.2017
11.5.2017Škop Jakub + Kisha 1989 5 km KDM 12.5.2017
15.5.2017Škorpilová Králová Lenka + Bruno 1983 BŽB 5 km KDZ 16.5.2017
10.5.2017Škrabálková Zdena 1974 10 km DZB 12.5.2017
4.5.2017Sládek František + Sládková Monika + Šabatová Markéta 1983 CC Choceň 1000 m RT 4.5.2017
5.5.2017Sládek František 1983 CC Choceň 10 km DMA 9.5.2017
15.5.2017Slávka Lukáš 1987 5 km KMA 15.5.2017
17.5.2017Šlor Robert 1983 10 km DMA 19.5.2017
25.4.2017Smejkalová Jaroslava + Fíbí 1975 JRT Agi Pardubice 5 km KDZ 1.5.2017
7.5.2017Smetankova Helena + Kopecký František 1955 1000 m RT 7.5.2017
15.5.2017Smolík Tomáš 1967 5 km KMC 16.5.2017
15.5.2017Smolíková Marcela + Smolíková Adélka + Smolík Daniel + Smolík David 1973 1000 m RT 15.5.2017
9.5.2017Smolíková Alena + Awesome KIRA Crazy Fellow 1986 5 km KDZ 12.5.2017
7.5.2017Sojma Petr 1973 CC Choceň 10 km DMB 12.5.2017
7.5.2017Sojmová Eliška 1999 Choceň 5 km KZA 12.5.2017
19.4.2017Šolc Jarda + Tomáš Šolc 1978 Čiky 1000 m RT 21.4.2017
8.5.2017Solničková Lenka + Solnička Tadeáš + Solnička Ondřej 1980 1000 m RT 8.5.2017
15.5.2017Šopa Daniel 1986 Clever People 10 km DMA 15.5.2017
4.5.2017Soukup Petr 1991 5 km KMA 4.5.2017
15.5.2017Špryňar Štěpán 1988 5 km KMA 15.5.2017
9.5.2017Srbová Alena + Art Marzenie Lewaandy 1991 AUP 5 km KDZ 16.5.2017
8.5.2017Starý Ladislav + Solnička Matyáš + Stará Marie 1956 sportteg 1000 m RT 8.5.2017
15.5.2017Starý Petr 1992 Clever People 10 km DMA 18.5.2017
24.4.2017Stehlík Radim + Stehlík Martin 1977 Stehlíci 1000 m RT 24.4.2017
24.4.2017Stehlíková Lenka + Stehlík Tomáš 1979 Stehlíci 1000 m RT 24.4.2017
10.5.2017Stejskal Petr 1964 5 km KMC 12.5.2017
13.5.2017Šteklová Lenka + Pavel Vondrák 1979 1000 m RT 13.5.2017
16.5.2017Štěpán Lukáš 1978 5 km KMB 17.5.2017
3.5.2017Štěpán Lukáš 1978 5 km KMB nezaplaceno
14.5.2017Štěpánek Radim 2001 5 km KMA nezaplaceno
3.5.2017Štěpánková Lucie 1991 5 km KZA 18.5.2017
3.5.2017Štěpánková Lucie 1991 1000 m RT 3.5.2017
15.5.2017ŠTěpnička Jiří 1977 www.tekuta-historie.cz 10 km DMB 15.5.2017
15.5.2017Stillerová Ludmila 1976 Amazonky z Kooperativy 5 km KKZ 15.5.2017
1.5.2017Stodolová Lucie + Křtěnová Nikola + Zahradník David 2004 5 km KZA nezaplaceno
14.5.2017Strouhal Martin 1988 10 km DMA nezaplaceno
26.4.2017Suchá Jana 1982 5 km KZB 1.5.2017
10.5.2017Suchánek Roman 1996 10 km DMA 12.5.2017
30.4.2017Šulc Jan 2002 Hvězda Pardubice 10 km DMA 3.5.2017
30.4.2017Šulc Miroslav 1968 10 km DMB 3.5.2017
1.5.2017Svatoňová Darina + Svatoňová Terezka + Svatoň Lukášek 1975 1000 m RT 1.5.2017
11.5.2017Svoboda Marián 1981 10 km DMB 11.5.2017
9.5.2017Svoboda Jakub 1990 YOGI Racing Team Ostrava 10 km DBM nezaplaceno
10.5.2017Švorcová Irena 1989 Rungo pro ženy 10 km DZA 12.5.2017
24.4.2017Sýkorová Radka 1972 5 km KZB 25.4.2017
7.5.2017Tamchynova Marcela 1962 Máca Přelouč 5 km KZC 12.5.2017
12.5.2017Tilgner Michal 1992 S.M.A.S.H. 5 km KMA 16.5.2017
12.5.2017Tilgner Jakub 1990 Bratři v triku ;) 1000 m RT 12.5.2017
12.5.2017Tilgner Jakub 1990 S.M.A.S.H. 5 km KMA 16.5.2017
12.5.2017Tomášková Jana + František Tomášek + Antonie Tomášková + Pavel Tomášek 1980 1000 m RT 12.5.2017
16.5.2017Topol Tomas + Ema Topolova + Tomáš Topol 1979 1000 m RT 16.5.2017
15.5.2017Trníková Renata + Marek Trník + Michal Trník + Tomáš Trník 1976 MMM 1000 m RT 16.5.2017
17.5.2017Tůmová Jana + Elbehiri Sofie + Elbehiri Walid 1975 1000 m RT 17.5.2017
15.5.2017Turenová Svatoslava 1978 5 km KZB 15.5.2017
5.5.2017Tykalová Marie 1990 5 km KKZ 15.5.2017
15.5.2017Tylchrtová Zuzana 1988 Amazonky z Kooperativy 5 km KKZ 15.5.2017
4.5.2017Vacek Petr + Adam Vacek 1980 1000 m RT 25.5.2017
10.5.2017Vacek Jan 2000 MTBO Slaný 10 km DMA nezaplaceno
9.5.2017Vaculíkova Marcela 1983 Máca Přelouč 5 km KZA 12.5.2017
10.5.2017Vagner Alex + Samuel 1990 ALEX & SAM 10 km DDM 12.5.2017
12.5.2017Valigurská Anežka 1997 5 km KZA 12.5.2017
29.4.2017Vicherková Petra 1992 5 km KZA 3.5.2017
9.5.2017Vinopalová Václava 1975 5 km KZB 9.5.2017
11.5.2017Víšková Romana 1989 5 km KZA nezaplaceno
16.5.2017Víšková Romana 1989 5 km KZA nezaplaceno
17.5.2017Víšková Romana 1989 CZECHOSLOVAK GROUP 5 km KZA 17.5.2017
21.4.2017Viták Petr + Viták Vojtěch + Vitáková Milena + Vitáková Adéla 1981 Vitáci 1000 m RT 21.4.2017
8.5.2017Vitková Renata + Vítková Kateřina 1975 1000 m RT 8.5.2017
15.5.2017Vítková Renata + Vítek Daniel 1975 1000 m RT 15.5.2017
2.5.2017Vlahov Alena 1988 10 km DZA 12.5.2017
9.5.2017Vlček Petr 1975 5 km KMB 9.5.2017
9.5.2017Vlčková Dana 1982 5 km KZB 9.5.2017
9.5.2017Vodák Michal 1980 COSHOLCA 10 km DBM 12.5.2017
9.5.2017Vodák Michal + Vodák Maxim + Vodák Alex + Vodák Felix + Vodáková Pavlína 1980 COSHOLCA 1000 m RT 9.5.2017
20.4.2017Vodičková Alexandra + Renáta 1980 čiky 1000 m RT 20.4.2017
20.4.2017Vodvářka Roman + Vodvářková Aneta 1975 čiky team 1000 m RT 20.4.2017
26.4.2017Vodvářková Pavlína + Aneta Doležalová 1974 čikyteam 1000 m RT 1.5.2017
23.4.2017Vojtěchová Simona + Vojtěch Tadeáš + Vojtěchová Barbora + Vojtěchová Simona + Vojtěch Vlastislav 1976 1000 m RT 23.4.2017
9.5.2017Vojtěchová Simona 1976 5 km KZB 12.5.2017
21.4.2017Vokolek Michal + Tomáš Vokolek 1972 1000 m RT 21.4.2017
21.4.2017Vokolek Michal 1972 5 km KMB nezaplaceno
21.4.2017Vokolek Michal + Lucie Vokolková 1972 1000 m RT 21.4.2017
16.5.2017Vokolek Michal 1972 5 km KMB 16.5.2017
21.4.2017Vokolková Gabriela + Lucie Vokolková 1978 1000 m RT 21.4.2017
15.5.2017Volný Jan 1990 10 km DMA 15.5.2017
4.5.2017Vondra Václav 1968 5 km KMB 7.5.2017
27.4.2017Vondráček Martin + Vondráčková Beata + Vondráčková Ema + Vondráček Martin 1982 1000 m RT 27.4.2017
8.5.2017Vondrak Petr 1979 10 km DMB 12.5.2017
8.5.2017Vondráková Michaela + Eliška Vondráková + Petr Vondrák 1983 1000 m RT 8.5.2017
8.5.2017Vondráková Michaela 1983 10 km DZA 12.5.2017
4.5.2017Vondrová Denisa + Vondrová Adéla + Vondra Matěj 1979 1000 m RT 7.5.2017
1.5.2017Vošvrdová Vanda 1987 5 km KZA 12.5.2017
1.5.2017Vránová Kateřina + Petráčková Žofie + Štefan Petráček 1982 RACE FOR FUN 1000 m RT 1.5.2017
15.5.2017Vrbatová Hana 1985 Clever People 10 km DZA 16.5.2017
10.5.2017Weidlich Tomáš + Weidlichová Ema + Weidlichová Nela + Weidlichová Regína 1973 USK Pardubice 5 km KMB 12.5.2017
14.5.2017Weidlichová Regína + Weidlichová Nela + Weidlichová Ema + Weidlich Tomáš 1975 VUOS a.s. 1000 m RT 14.5.2017
14.4.2017Wimmer Tomáš + Wimmerová Sofie 1976 rychlé housenky 1000 m RT 14.4.2017
29.4.2017Zámečníková Zuzana 1986 fitMAMI HK 5 km KZA 7.5.2017
13.5.2017Zdeněk Jiří + Zdeněk Filip 1972 1000 m RT 13.5.2017
24.4.2017Zemanová Diana + Chia z Kovárny 1974 10 km DDZ 16.5.2017
16.5.2017Zikuda Petr 1987 10 km DMA 16.5.2017
1.5.2017Zitka Adam 1984 RETIA 10 km DMA 3.5.2017
1.5.2017Zitková Radka + Zitková Andrea + Zitková Veronika + Zitková Markéta + Zitka Adam 1979 OK Lokomotiva Pardubice 1000 m RT 1.5.2017
3.5.2017Živníčková Martina 1981 10 km DZB 15.5.2017
15.5.2017Žumár Michal 1989 5 km KMA 16.5.2017
12.5.2017Zvolánková Helena + Čarlík a Ginka 1985 Čárlík a Ginka pro Čikýnka 10 km DDZ 15.5.2017