Startovní listina Charitativní běh pro Adámka

Statistika přihlášených

Trať
50
Kategorie
CHPříspěvek na charitativní běh18
ChPříspěvek na charitativní běh14
CHPříspěvek na charitativní běh9
CHPříspěvek na charitativní běh6
CHPříspěvek na charitativní běh3
Celkem přihlášených50

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
15.9.2021CZEAlexander Jan CH 16.9.20217
14.9.2021CZEBlažková Vladimíra CH 16.9.202125
14.9.2021CZEBlažková Emily Ch 16.9.20218
12.9.2021CZEBrabcová Simona CH 14.9.202136
13.9.2021CZEBradna Jiří CH 15.9.202142
12.9.2021CZEBrož Tomáš Ch 14.9.202149
12.9.2021CZEBrož Matouš Ch 14.9.202148
15.9.2021CZEFranková Nikola CH 15.9.202156
15.9.2021CZEFranková Anežka ZŠ Dukelská CH 16.9.202154
27.8.2021CZEHrubý Jakub CH 7.9.202158
24.8.2021CZEHúska Michal SRTG Praha CH 25.8.202170
15.9.2021CZEJirovská Najmannová lada Rodina Ch 16.9.202171
15.9.2021CZEJirovský Václav Rodina Ch 16.9.202190
15.9.2021CZEJirovský Pavel Rodina Ch 16.9.202187
9.9.2021CZEKnesl Matěj CH 10.9.2021105
13.9.2021CZEKolář Jan Mrač CH 17.9.2021106
11.9.2021CZEKolmanová Kristýna CH 12.9.2021110
13.9.2021CZEKouklík Stanislav Benešovský běžecký klub CH 14.9.2021115
9.9.2021CZEMachačková Barbora CH 10.9.2021144
13.9.2021CZEMacík David CH 17.9.2021153
15.9.2021CZEPála Jan Atletika Benešov Ch 16.9.2021161
15.9.2021CZEPálová Dagmar CH 16.9.2021186
15.9.2021CZEPálová Natálie Atletika Benešov Ch 16.9.2021188
30.8.2021CZEPechová Anna CH 31.8.2021190
7.9.2021CZEPicková Magdalena CH 9.9.2021198
13.8.2021CZERada Vít Atletika Benešov CH 14.8.2021227
13.8.2021CZERada Tobiáš Atletika Benešov CH 14.8.2021204
13.8.2021CZERada Zdeněk Atletika Benešov CH 14.8.2021203
6.9.2021CZESalvet Martin CH 7.9.2021228
13.9.2021CZEŠíma Jiří CH 16.9.2021229
13.9.2021CZEŠímová Markéta Ch 16.9.2021230
15.9.2021CZESmejkal Aleš Lišáci Benešov CH 15.9.2021231
15.9.2021CZESmejkalová Alice Lišáci Benešov CH 15.9.2021232
13.9.2021CZESrbová Kateřina Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov Ch nezaplaceno0
13.9.2021CZEUhlíř Zbyněk CH 14.9.2021235
13.9.2021CZEUhlíř Martin CH 14.9.2021234
13.9.2021CZEUhlíř Jiří CH 14.9.2021233
13.9.2021CZEUhlířová Jana UHLÍŘI CH 14.9.2021236
12.9.2021CZEVáclavíková Monika Ch nezaplaceno0
5.9.2021CZEVobecká Renata FLRP CH 8.9.2021550
5.9.2021CZEVobecký Lukáš FlRp Ch 8.9.2021598
5.9.2021CZEVobecký Filip FLRP Ch 8.9.2021526
5.9.2021CZEVobecký Petr FLRP CH 8.9.2021551
15.9.2021CZEVorel Filip ZŠ Jiráskova, Atletika Benešov CH 15.9.2021599
15.9.2021CZEVorlová Anežka Gymnázium Benešov CH 15.9.2021606
15.9.2021CZEVorlová Alžběta ZŠ Jiráskova, Atletika Benešov CH 15.9.2021692
15.9.2021CZEVorlová Michaela CH 15.9.2021644
13.9.2021CZEVovsíková Andrea Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov Ch nezaplaceno0
15.9.2021CZEZdvihalová Hana CH 16.9.2021696
10.9.2021CZEŽemlička Marek Atletika Benešov CH 10.9.2021697