Startovní listina Pražská chodecká hodinovka 2017 - 5. ročník

Statistika přihlášených

Trať
H1 hodina55
5km5 000 m17
1 km1 000 m15
3km3 000 m14
Kategorie
MMuži36
ZŽeny19
PPřípravka do 11 let15
ZZŽákyně 12 - 15 let13
M5Muži8
DMDorostenci 16 - 17 let6
DZDorostenky 16 - 17 let2
ZMŽáci 12 - 15 let1
Z5Ženy1
Celkem přihlášených101

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba Star.č.
20.10.2017CZEAdam Petr Balvani 5 000 m M5 20.10.201787
15.10.2017CZEAdam Petr Smola chůze 1 hodina M 20.10.20171
2.10.2017ITAAnsaldi Martina Atl. Fossano 1 hodina Z 11.10.201731
3.10.2017CZEBaďura Jozef MŠK Borský Mikuláš 5 000 m M5 nezaplaceno78
2.10.2017ITABarcella Lidia Atl. Bracco 1 hodina Z 11.10.201732
17.10.2017CZEBiskupová Theresa TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3 000 m ZZ 17.10.2017112
28.8.2017CZEBorovičková Lenka SMOLA Chůze Praha 1 hodina Z 14.9.201733
21.9.2017DEUborsch steffen SV Halle 1 hodina M nezaplaceno34
19.10.2017CANBrickenden Mia 1 000 m P 19.10.2017138
19.10.2017CANBrickenden Jan 1 000 m P 19.10.2017139
25.9.2017SVKBurzalová Hana AK Spartak Dubnica nad Váhom 1 hodina Z nezaplaceno35
18.10.2017SVKČerný Dominik ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 hodina M nezaplaceno38
2.10.2017ITAChiesa Stefano Atl. 100 Torri Pavia 1 hodina M 11.10.201736
13.10.2017SVKCintulová Agáta MŠK Borský Mikuláš 1 000 m P 13.10.2017145
2.10.2017ITAColombi Nicole Atl. Brescia 1 hodina Z 11.10.201737
20.9.2017DEUDräger Helga TS Esslingen 1 hodina Z nezaplaceno0
5.10.2017CZEDrahotová Anežka USK Praha 1 hodina Z 11.10.201739
25.9.2017CZEDušek Miloš AC Rumburk 1 hodina M nezaplaceno2
24.9.2017CZEDušek Petr AC Rumburk 5 000 m DM 24.9.201774
13.10.2017CZEDušík Michal AC Moravská Slavia Brno 1 hodina M nezaplaceno3
24.9.2017CZEDušková Naděžda AC Rumburk 1 hodina Z nezaplaceno4
18.10.2017CZEDvořáková Tereza TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1 000 m P 18.10.2017142
18.10.2017CZEDvořáková Aneta SK Míle 3 000 m ZZ 18.10.2017113
16.10.2017CZEFliegl Miroslav PSK Olymp Praha 1 hodina M 20.10.201740
24.9.2017CZEFürstová Adéla AC Rumburk 1 000 m P 24.9.2017148
24.9.2017CZEFürstová Veronika AC Rumburk 5 000 m DZ 24.9.201773
3.10.2017CZEGazárek Roman MŠK Borský Mikuláš 5 000 m M5 nezaplaceno77
3.10.2017SVKGazárková Adriana MŠK Borský Mikuláš 1 000 m P 3.10.2017147
3.10.2017SVKGazárková Mária MŠK Borský Mikuláš 3 000 m ZZ 3.10.2017108
4.10.2017CZEGdula Tomáš Hvězda Pardubice 1 hodina M 11.10.201741
5.10.2017CZEGdula Lukáš Hvězda SKP Pardubice 1 hodina M 11.10.201742
18.10.2017CZEHamzic Alan Sog nitra 5 000 m DM 18.10.201786
3.10.2017CZEHanulíková Leona Orel jednota Vyškov - atletika 3 000 m ZZ 3.10.2017107
21.9.2017DEUHauger Georg TV Bühlertal 1 hodina M nezaplaceno43
10.9.2017CZEHejkrlík Filip SABZO 5 000 m M5 nezaplaceno71
13.10.2017CZEHerman Zbynek Lokomotiva Breclav 1 hodina M nezaplaceno45
5.10.2017CZEHetsayanyn Mykhaylo Liaz Jablonec 5 000 m DM 5.10.201782
5.10.2017CZEHetssyanyn Mykola Liaz Jablonec 5 000 m DM 5.10.201783
17.10.2017CZEHlaváč Vít A.C. Tepo Kladno 1 hodina M 20.10.201744
12.10.2017CZEHlavenka Tomáš AC Moravská Slavia Brno 1 hodina M nezaplaceno46
20.9.2017DEUHöhne Christoph 1 hodina M nezaplaceno5
24.9.2017CZEHoličová Karolína AC Rumburk 3 000 m ZZ 24.9.2017103
21.9.2017DEUHölters Bernd Ocker Polizei SV Berlin 1 hodina M nezaplaceno6
24.9.2017CZEHoráková Anna AC Rumburk 3 000 m ZZ 24.9.2017105
21.9.2017DEUHorst Kiepert MBB-SG Augsburg 1 hodina M nezaplaceno7
5.10.2017CZEHošková Kateřina Atletika Jižní Město z.s. 3 000 m ZZ 5.10.2017109
18.10.2017CZEHrádek Jan SK Míle 1 000 m P 18.10.2017140
12.10.2017CZEJanoušek Jiří Jiskra Otrokovice 1 hodina M nezaplaceno8
5.10.2017CZEJégrová Denisa Liaz Jablonec 3 000 m ZZ 5.10.2017110
19.9.2017CZEJeníková Petra Spartak Praha 4 1 hodina Z nezaplaceno9
6.10.2017CZEJindra Petr PSK Olymp Praha 1 hodina M 11.10.201710
13.9.2017CZEKalát Josef AK Bílina 1 hodina M 11.10.201711
19.9.2017CZEKánský Vladimír Spartak Praha 4 1 hodina M nezaplaceno12
18.10.2017CZEKofroňová Carolina TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1 000 m P 18.10.2017141
31.8.2017CZEKolář Rostislav SK Hranice 1 hodina M 14.9.201747
17.10.2017CZEKollárová Stella TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1 000 m P 17.10.2017143
22.8.2017HUNKovács Soma MVSI 1 hodina M nezaplaceno0
16.10.2017CZEKovanda Jiří Lokomotiva Beroun 1 hodina M 20.10.201713
4.10.2017CZEKovář Rostislav AK Olomouc 1 hodina M 11.10.201714
11.9.2017CZEKozelka Josef SMOLA CHŮZE z.s. PRAHA 5 000 m M5 11.10.201772
19.10.2017CZEKozlov Jan SKMile 1 000 m P 19.10.2017137
24.9.2017CZEKryštůfek Filip AC Rumburk 5 000 m DM 24.9.201775
1.10.2017POLKwita Zbigniew Polska 1 hodina M nezaplaceno48
18.10.2017CZELapka Miloslav Humanita 1 hodina M 20.10.201749
1.8.2017POLLuniewski Miroslaw 1 hodina M nezaplaceno50
15.10.2017USAMajetič Ivo Colorado Walkers 1 hodina M 20.10.201715
3.10.2017CZEMálková Anna 1 hodina Z nezaplaceno16
4.9.2017CZEMarek Stanislav TJ Spartak Třebíč 1 hodina M nezaplaceno17
5.10.2017CZEMaternová Kateřina Nové Město n.Metují 1 hodina Z 11.10.201718
18.9.2017SVKMedera Zdeno AK Spartak Dubnica nad Váhom 1 hodina M nezaplaceno51
28.9.2017CZEMorávek Jaromír Ac Moravská Slavia 3 000 m ZM 28.9.2017106
24.9.2017CZENedvídek Martin AC Rumburk 1 hodina M nezaplaceno52
24.9.2017CZENedvídková Katka AC Rumburk 3 000 m ZZ 24.9.2017104
24.9.2017CZENedvídková Pavla AC Rumburk 1 hodina Z nezaplaceno19
10.10.2017CZENěmcová Alena BONBON 1 hodina Z 20.10.201720
10.10.2017CZENěmec Miloš BONBON 1 hodina M 20.10.201721
18.10.2017CZENeradová Eliška SK Míle 3 000 m ZZ 18.10.2017114
18.10.2017CZEnetolicka martina ac slovan liberec 1 hodina Z nezaplaceno22
9.10.2017CZEPevná Daniela Orel Vyškov 5 000 m Z5 nezaplaceno85
9.10.2017CZEPevný Kryštof Orel Vyškov 1 000 m P 9.10.2017146
20.10.2017CZEPiták Matěj Spartak Vrchlabí 1 000 m P 20.10.2017136
10.10.2017CZERačanská Tereza Orlík Vyškov 3 000 m ZZ 10.10.2017111
24.9.2017CZERein Jan AC Rumburk 5 000 m M5 nezaplaceno76
24.9.2017CZEReinová Miloslava AC Rumburk 1 hodina Z nezaplaceno23
16.10.2017SVKŠčepková Daniela AK Borský Svätý Jur 1 000 m P 16.10.2017144
18.9.2017DEUSchaeffer Udo ASV Erfurt 1 hodina M nezaplaceno53
7.9.2017AUTSchulze Kathrin IAC Pharmador 1 hodina Z nezaplaceno54
1.10.2017POLSikora Rafal Poland 1 hodina M nezaplaceno55
4.10.2017CZEŠkařoupková Ivana Orel Vyškov 1 hodina Z nezaplaceno24
4.10.2017CZEŠkařoupková Michaela Orel Vyškov 3 000 m ZZ 4.10.2017101
4.8.2017CZESMOLA Josef SMOLA CHŮZE PRAHA z.s. 1 hodina M 11.10.201756
6.9.2017CZESMOLA Daniel SMOLA CHŮZE z.s. PRAHA 1 000 m P 6.9.2017150
6.9.2017CZESMOLOVÁ Klára SMOLA CHŮZE z.s. PRAHA 3 000 m ZZ 6.9.2017102
5.10.2017CZEŠvejda Jan Atloetika Jižní Město z.s. 5 000 m DM 5.10.201780
10.10.2017CZESviták Miloslav AC Česká Lípa 1 hodina M 13.10.201725
10.10.2017CZESvitáková Alena AC Česká Lípa 1 hodina Z 13.10.201726
5.10.2017CZETypltová Marftina Atletika Jižní Město z.s. 5 000 m DZ 5.10.201781
24.9.2017CZEVeselková Adéla AC Rumburk 1 000 m P 24.9.2017149
7.10.2017CZEVojtíšek Tomáš AC Moravská Slavia Brno 5 000 m M5 11.10.201784
3.10.2017SVKZáhončík Ján Borský Mikuláš 5 000 m M5 nezaplaceno79
25.9.2017SVKŽárska Klaudia AK Spartak Dubnica nad Váhom 1 hodina Z nezaplaceno57