Startovní listina Merida Cyklo Maštale 2017 - Dětské závody

Statistika přihlášených

Trať
A5300 m57
A31 km45
A25 km33
A110 km23
Kategorie
1MPPředžáci 2008 - 201031
5MMMladší žáci 2005 - 200721
300ZKDívky 2011 a mladší - kola18
10MSStarší žáci 2003 - 200717
300MKChlapci 2011 a mladší - kola14
1ZPPředžačky 2008 - 2010 14
300MOChlapci 2011 a mladší - odrážedla14
5ZMMladší žačky 2005 - 200712
300ZODívky 2011 a mladší - odrážedla11
10ZSStarší žačky 2003 - 20076
Celkem přihlášených158

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
31.5.2017CZEAbramovič Jan 2014 300 m 300MO 1.6.2017
6.4.2017CZEAlbrecht Jakub 2013 300 m 300MO 11.4.2017
6.4.2017CZEAlbrecht Matyáš 2009 1 km 1MP 11.4.2017
19.5.2017CZEBeránek Václav 2003 10 km 10MS 20.5.2017
29.5.2017CZEBlaháková Josefína 2014 300 m 300ZO nezaplaceno
19.5.2017CZEBroulíková Adéla 2011 GORIS TEAM 300 m 300ZK 22.5.2017
17.5.2017CZEBroulíková Anna 2008 GORIS TEAM 1 km 1ZP 22.5.2017
18.5.2017CZEBuben Petr 2010 1 km 1MP 18.5.2017
18.5.2017CZEBureš Benjamín 2012 Opuštěné ventilky 300 m 300MK 19.5.2017
18.5.2017CZEBurešová Beáta 2010 Opuštěné ventilky 1 km 1ZP 19.5.2017
18.5.2017CZEBurešová Matylda 2008 Opuštěné ventilky 1 km 1ZP 19.5.2017
28.5.2017CZEČepová Adéla 2006 Hlinsko 5 km 5ZM nezaplaceno
28.4.2017CZEČermák Adam 2013 300 m 300MK 12.5.2017
19.5.2017CZEČerný Daniel 2006 5 km 5MM 22.5.2017
2.5.2017CZEChlapcová Veronika 2007 CK Skuteč 5 km 5ZM 4.5.2017
25.4.2017CZECindr Jakub 2005 cyklo Bendl 5 km 5MM 9.5.2017
11.5.2017CZEDaněk Vojtěch 2015 300 m 300MO 12.5.2017
11.5.2017CZEDaněk Jan 2012 300 m 300MK 13.5.2017
11.5.2017CZEDobruská Deniska 2013 300 m 300ZO 13.5.2017
11.5.2017CZEDobruský David 2008 1 km 1MP 13.5.2017
29.5.2017CZEDolanský Adam 2005 Pakobylka Team 10 km 10MS 30.5.2017
31.5.2017CZEDoubek Jáchym 2011 Čistý sport 300 m 300MK nezaplaceno
31.5.2017CZEDoubková Zora 2013 Čistý sport 300 m 300ZO nezaplaceno
17.5.2017CZEDouděra Filip 2007 CC Choceň 5 km 5MM 19.5.2017
16.5.2017CZEDouděra Petr 2009 CC Choceň 1 km 1MP 19.5.2017
16.5.2017CZEDouděrová Kateřina 2006 CC Choceň 5 km 5ZM 19.5.2017
11.5.2017CZEDrahoš Mikuláš 2009 1 km 1MP 22.5.2017
30.5.2017CZEDušek Jakub 2009 1 km 1MP nezaplaceno
30.5.2017CZEDušek Rostislav 2007 5 km 5MM nezaplaceno
4.5.2017CZEDvořák Václav 2014 300 m 300MK 9.5.2017
30.5.2017CZEDžbánková Nátalie 2009 1 km 1ZP 1.6.2017
22.5.2017CZEFaltys David Jiří 2009 KČC Litomyšl 1 km 1MP 26.5.2017
26.4.2017CZEGlencner Ondřej 2008 1 km 1MP 17.5.2017
17.5.2017CZEGregorová Lenka 2010 1 km 1ZP nezaplaceno
25.5.2017CZEHaasz Albert 2007 5 km 5MM 30.5.2017
25.5.2017CZEHaaszová Adéla 2005 10 km 10ZS 30.5.2017
18.5.2017CZEHáněl Filip 2012 300 m 300MK 19.5.2017
18.5.2017CZEHáněl Radek 2011 300 m 300MK 19.5.2017
21.3.2017CZEHašková Jorika 2006 5 km 5ZM nezaplaceno
25.4.2017CZEHáva Matyáš 2009 1 km 1MP 28.4.2017
25.4.2017CZEHáva Kryštof 2007 5 km 5MM 28.4.2017
17.5.2017CZEHladíková Denisa 2010 1 km 1ZP 19.5.2017
5.4.2017CZEHofman Adam 2010 Beksa 1 km 1MP nezaplaceno
21.5.2017CZEHolcová Eliška 2003 Cyklo-ski klub Polička 10 km 10ZS 21.5.2017
31.5.2017CZEHrádek Ondřej 2013 Kokosáci 300 m 300MO 1.6.2017
31.5.2017CZEHrádel Martin 2014 Kokosáci 300 m 300MO 1.6.2017
22.5.2017CZEHromádko Jiří 2013 Nelinka 300 m 300ZO 23.5.2017
5.4.2017CZEJelínek Petr 2006 5 km 5MM nezaplaceno
30.5.2017CZEJílek Petr 2011 F-BIKE KLUB Sádek 300 m 300MK nezaplaceno
18.5.2017CZEKábelová Lucie 2004 10 km 10ZS 22.5.2017
19.5.2017CZEKafková Karolína 2011 300 m 300ZK 19.5.2017
10.5.2017CZEKalina Patrik 2007 5 km 5MM 12.5.2017
10.5.2017CZEKalinová Daniela 2012 300 m 300ZK 12.5.2017
10.5.2017CZEKlusáková Zuzana 2012 Zuza team 300 m 300ZK 10.5.2017
9.4.2017CZEKníže Dušan 2007 Čakyna 5 km 5MM 22.5.2017
3.5.2017CZEKocek David 2014 Cyklo RD 300 m 300MO nezaplaceno
31.5.2017CZEKopsa Ondřej 2008 Bendl 1 km 1MP 1.6.2017
31.5.2017CZEKopsova Šárka 2011 300 m 300ZK nezaplaceno
29.4.2017CZEKoros Lukáš 2014 300 m 300MO 25.5.2017
18.5.2017CZEKoukalová Majka 2010 1 km 1ZP 22.5.2017
25.5.2017CZEKrátký Adam 2004 Opuštěné ventylky 10 km 10MS nezaplaceno
30.5.2017CZEKratochvílová Elen 2010 BikeSport Chrudim 1 km 1ZP 30.5.2017
18.5.2017CZEKratochvílová Aneta 2005 RETIA 10 km 10ZS 26.5.2017
30.5.2017CZEKratochvílová Anička 2007 Bike Sport Chrudim 5 km 5ZM 30.5.2017
25.4.2017CZEKreminová Vanda 2007 CK Skuteč 5 km 5ZM 29.4.2017
21.5.2017CZEKubánek Bronislav 2004 ZNACAR Holice 10 km 10MS 23.5.2017
21.5.2017CZEKunc Tomáš 2009 GHOST junior team 1 km 1MP 21.5.2017
28.5.2017CZEKušičková Lucie 2012 ČHTM Horní Jelení 300 m 300ZK 1.6.2017
28.5.2017CZEKušičková Jolana 2012 ČHTM Horní Jelení 300 m 300ZK 1.6.2017
25.4.2017CZEKVAPIL ADAM 2011 PEAKSPORT LITOMYŠL 300 m 300MK 2.5.2017
18.5.2017CZELajžner Jakub 2003 10 km 10MS 19.5.2017
29.5.2017CZELázničková Barbora 2011 GHOST junior team 300 m 300ZK nezaplaceno
29.5.2017CZELázničková Barbora 2011 GHOST junior team 300 m 300ZO nezaplaceno
29.5.2017CZELázničková Veronika 2013 GHOST junior team 300 m 300ZO nezaplaceno
24.5.2017CZELhoták Václav 2004 Bike Freaks Holice 10 km 10MS 26.5.2017
22.5.2017CZELorenc Nick 2010 1 km 1MP 23.5.2017
24.5.2017CZELupač Jonáš 2005 PAKOBYLKA team 10 km 10MS 26.5.2017
17.5.2017CZEMáčelová Aneta 2009 Aneta 1 km 1ZP 19.5.2017
8.5.2017CZEMacháčková Alena 2011 300 m 300ZK 9.5.2017
21.3.2017CZEMalátek Max 2005 5 km 5MM 24.3.2017
1.5.2017CZEMalenovská Klára 2013 300 m 300ZK 4.5.2017
1.5.2017CZEMalenovská Bára 2010 1 km 1ZP 4.5.2017
29.5.2017CZEMichal Čech 2005 5 km 5MM 1.6.2017
22.5.2017CZEMikšíček David 2012 300 m 300MK 23.5.2017
22.5.2017CZEMikšíček Matěj 2009 1 km 1MP 23.5.2017
2.5.2017CZEMüller Ondřej 2003 10 km 10MS nezaplaceno
27.5.2017CZENechuta Marek 2007 Bike Freaks Holice 5 km 5MM nezaplaceno
27.5.2017CZENechutová Vendula 2005 Bike Freaks Holice 5 km 5ZM nezaplaceno
23.5.2017CZENeugebauer Tomáš 2004 Bike Freaks Holice 10 km 10MS nezaplaceno
28.5.2017CZENovakova Anastazie 2014 300 m 300ZO 30.5.2017
28.5.2017CZENovakova Viktorie 2011 SKI&BIKE modelarna-novak 300 m 300ZK 30.5.2017
16.5.2017CZEOdehnal Libor 2010 Skutčákov 1 km 1MP 30.5.2017
18.5.2017CZEPávek Jan 2013 300 m 300MO 19.5.2017
23.4.2017CZEPetrankova Adela 2005 Sdh Podhorany 10 km 10ZS 15.5.2017
23.4.2017CZEPetrankova Veronika 2004 Sdh Podhorany 10 km 10ZS 15.5.2017
30.5.2017CZEPrášek Václav 2008 1 km 1MP 30.5.2017
30.5.2017CZEPrášek Jakub 2011 300 m 300MK 30.5.2017
15.5.2017CZERauchfuss Jonatan 2003 REVITBUILD MTB Team 10 km 10MS 17.5.2017
30.5.2017CZERejman Dominik 2008 1 km 1MP nezaplaceno
30.5.2017CZERejmanová Anna 2010 1 km 1ZP nezaplaceno
22.5.2017CZERoušar Tomáš 2009 1 km 1MP 22.5.2017
22.5.2017CZERoušarová Zuzana 2006 5 km 5ZM 22.5.2017
28.5.2017CZERoušarová Julinka 2013 300 m 300ZK nezaplaceno
16.5.2017CZERubeš Matyáš 2005 Pakobylka 10 km 10MS 17.5.2017
21.3.2017CZERytířová Beata 2011 300 m 300ZO 9.5.2017
19.5.2017CZESádecká Amálie 2013 300 m 300ZO 28.5.2017
19.5.2017CZESádecký Kristián 2005 5 km 5MM 19.5.2017
23.5.2017CZEŠebesta Milan 2008 1 km 1MP 23.5.2017
17.5.2017CZEŠenkýř Jakub 2008 1 km 1MP 17.5.2017
17.5.2017CZEŠenkýřová Barbora 2008 1 km 1ZP 17.5.2017
11.5.2017CZESestrienka Samuel 2014 300 m 300MO 12.5.2017
11.5.2017CZESestrienková Izabela 2012 300 m 300ZO 12.5.2017
28.3.2017CZEŠetinová Evelína 2012 300 m 300ZK 11.4.2017
28.3.2017CZEŠetinová Justýna 2014 300 m 300ZO 11.4.2017
24.3.2017CZEŠevčíková Amálie 2011 Ševčíci 300 m 300ZK nezaplaceno
24.3.2017CZEŠevčíková Rozálie 2011 Ševčíci 300 m 300ZK nezaplaceno
29.5.2017CZESeveryn Richard 2007 Expres.cz-scott Team Kolín 5 km 5MM nezaplaceno
6.5.2017CZESíla Jaromír 2005 Strnadi Bor 5 km 5MM 9.5.2017
14.5.2017CZESimonová Kristýnka 2011 300 m 300ZK nezaplaceno
13.5.2017CZESkalický Vašík 2012 PAKOBYLKA team 300 m 300MK 15.5.2017
13.5.2017CZESkalický Zbýša 2009 PAKOBYLKA team 1 km 1MP 15.5.2017
16.5.2017CZESlabihoud Pavel 2010 1 km 1MP 19.5.2017
16.5.2017CZESlabihoud Aleš 2010 1 km 1MP 19.5.2017
16.5.2017CZESlabihoudová Tereza 2007 5 km 5ZM 19.5.2017
13.5.2017CZESrazilová Karolína 2011 300 m 300ZK 16.5.2017
13.5.2017CZESrazilová Zora 2009 1 km 1ZP 16.5.2017
21.5.2017CZEStaněk Filip 2009 1 km 1MP 22.5.2017
21.5.2017CZEStaňková Vanesa 2011 300 m 300ZK 22.5.2017
6.4.2017CZEŠtrumfa Adrian 2005 Duha Přístav 5 km 5MM 11.4.2017
20.4.2017CZEŠulcová Jana 2006 EXPRES CZ-SCOTT TEAM KOLÍN 5 km 5ZM 25.4.2017
4.5.2017CZEŠumpík Jirka 2009 BIKE FREAKS HOLICE 1 km 1MP 17.5.2017
4.5.2017CZEŠumpík Pavel 2006 BIKE FREAKS HOLICE 5 km 5MM 17.5.2017
19.5.2017CZEŠumpíková Eliška 2010 1 km 1ZP 22.5.2017
19.5.2017CZEŠumpíková Lucie 2007 5 km 5ZM 22.5.2017
31.5.2017CZEŠvanda Matyáš 2009 1 km 1MP nezaplaceno
19.5.2017CZESvoboda Vojtěch 2006 Vokolek-Cycling-Team 5 km 5MM 20.5.2017
28.4.2017CZESvoboda Pavel 2003 Vokolek-Cycling-Team 10 km 10MS 20.5.2017
18.5.2017CZESýkora Jan 2015 BAD Team 300 m 300MO 19.5.2017
4.5.2017CZETrynkl Ondřej 2005 MERIDA Záboří 5 km 5MM 17.5.2017
19.5.2017CZEUličný Honza 2003 10 km 10MS 19.5.2017
28.5.2017CZEVanžura Daniel 2011 300 m 300MK 30.5.2017
4.5.2017CZEVašek Jan 2004 KKL Hlinsko 10 km 10MS 9.5.2017
31.5.2017CZEVašek Filip 2004 Bike sport Chrudim 10 km 10MS 31.5.2017
5.5.2017CZEVáško Ondřej 2009 1 km 1MP 15.5.2017
5.5.2017CZEVášková Adéla 2005 5 km 5ZM 15.5.2017
16.5.2017CZEVerner Tadeáš 2011 300 m 300MO 19.5.2017
22.5.2017CZEVobejda Kamil 2015 300 m 300MO 22.5.2017
31.5.2017CZEVobejda Jan 2009 1 km 1MP nezaplaceno
18.5.2017CZEVodrážka Daniel 2010 1 km 1MP 19.5.2017
31.5.2017CZEVokál Matyáš 2014 300 m 300MO nezaplaceno
19.5.2017CZEVolf Pavel 2004 CK MTB Maraton 10 km 10MS 20.5.2017
19.5.2017CZEVolf Marek 2006 CK MTB Maraton 5 km 5MM 20.5.2017
18.5.2017CZEVrátil Jáchym 2007 Cyklo Bendl 5 km 5MM 19.5.2017
18.5.2017CZEVrátil Ondřej 2004 Cyklo Bendl 10 km 10MS 19.5.2017
17.5.2017CZEZahradník Josef 2008 1 km 1MP 19.5.2017
5.5.2017CZEZIGO SAMUEL 2009 Vodní zdroje Ekomonitor spol,. s.r.o 1 km 1MP 5.5.2017
19.5.2017CZEZnamenacek Filip 2012 ZNACAR Holice 300 m 300MK 22.5.2017
14.5.2017CZEZnamenáček Karel 2013 ZNACAR Holice 300 m 300MO 16.5.2017