29.3.2016 | | Černý Radek | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
8.4.2016 |
24.3.2016 | | Filip Vojtěch | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
8.4.2016 |
12.4.2016 | | Trnka Dominik | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
13.4.2016 |
21.3.2016 | | Smola Lukáš | Galaxy Cyklošvec |
dlouhá trať |
A1 |
8.4.2016 |
12.4.2016 | | Regula Jakub | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
13.4.2016 |
24.2.2016 | | Weiner Christian | Raceteam Radleck Mering |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno |
5.4.2016 | | Kyndl Lukáš | BSK racing |
dlouhá trať |
A1 |
8.4.2016 |
2.8.2016 | | Tinka Pavel | TINKOV MTB |
krátká trať |
A2 |
4.8.2016 |
6.8.2016 | | Papež Filip | Velosport Valenta Scott team |
krátká trať |
A2 |
nezaplaceno |
13.3.2016 | | Kremláček Petr | Cyklo klub perfecta Ivančice |
krátká trať |
A2 |
7.8.2016 |
5.8.2016 | | Kuba Filip | |
krátká trať |
A2 |
9.8.2016 |
30.7.2016 | | Matulka Lukáš | open cycling academy |
krátká trať |
A2 |
nezaplaceno |
2.8.2016 | | Tinka Petr | TINKOV MTB |
krátká trať |
A2 |
4.8.2016 |
5.8.2016 | | Svoboda Tomaš | |
krátká trať |
A2 |
9.8.2016 |
8.5.2016 | | Paštyka Jiří | |
krátká trať |
A2 |
29.5.2016 |
5.4.2016 | | Novotný František | AC Sparta Praha Cycling Akademie |
dlouhá trať |
B1 |
8.4.2016 |
24.3.2016 | | Soukup Josef | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
B1 |
8.4.2016 |
4.8.2016 | | Basař Ondřej | BSK racing |
dlouhá trať |
B1 |
9.8.2016 |
2.8.2016 | | Výmola Petr | Cyklotrenink.com |
dlouhá trať |
B1 |
4.8.2016 |
8.4.2016 | | Vondrák Václav | BSK Racing |
dlouhá trať |
B1 |
15.4.2016 |
11.2.2016 | | Eliášek Martin | Galaxy bike Tálín |
dlouhá trať |
B1 |
17.2.2016 |
8.4.2016 | | Kovářík Tomáš | www.vikingfootwear.cz |
dlouhá trať |
B1 |
2.5.2016 |
6.8.2016 | | Zima Ota | Kellys Bikeranch team |
dlouhá trať |
B1 |
9.8.2016 |
12.4.2016 | | Ečer Tomáš | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
B1 |
13.4.2016 |
8.8.2016 | | Kališ Petr + Kališ Petr | |
dlouhá trať |
B1 |
11.8.2016 |
8.4.2016 | | Scheithauer Jaroslav | TRIsáci |
krátká trať |
B2 |
15.4.2016 |
1.8.2016 | | Hyšpler Robin | PRODOLI Racing Team |
krátká trať |
B2 |
4.8.2016 |
10.8.2016 | | Sedláček Martin | Kraličáci |
krátká trať |
B2 |
12.8.2016 |
30.7.2016 | | Hort Aleš | |
krátká trať |
B2 |
7.8.2016 |
12.4.2016 | | Kučera Jan | FOR BIKES cycling team |
krátká trať |
B2 |
13.4.2016 |
1.8.2016 | | Václavík Jan | HINTON Racing České Budějovice |
krátká trať |
B2 |
4.8.2016 |
16.7.2016 | | Rompala Lukáš | MTB HOROMĚŘICE |
krátká trať |
B2 |
28.7.2016 |
13.6.2016 | | Šidlo Ondřej | |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno |
3.8.2016 | | Vogal Jan | |
krátká trať |
B2 |
7.8.2016 |
12.7.2016 | | Kratochvíl Lukáš | |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno |
10.2.2016 | | Jurda Michal | Moravské Budějovice |
krátká trať |
B2 |
31.3.2016 |
31.3.2016 | | Dian Rastislav | |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno |
31.7.2016 | | Laňka Karel | Písek |
dlouhá trať |
C1 |
4.8.2016 |
12.4.2016 | | Veselý Miloš | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
13.4.2016 |
7.4.2016 | | Souček Jiří | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 |
17.2.2016 | | Hladík Ondřej | Kross Bike Ranch team |
dlouhá trať |
C1 |
1.8.2016 |
5.8.2016 | | Radek Dohnalek | |
dlouhá trať |
C1 |
9.8.2016 |
10.8.2016 | | Havlík Pavel | KT Tryskomyš |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno |
19.7.2016 | | Hájek Pavel | Inkospor team |
dlouhá trať |
C1 |
1.8.2016 |
4.8.2016 | | Fojt Milič | PSG Mechanix |
dlouhá trať |
C1 |
7.8.2016 |
24.3.2016 | | Hořejší Jiří | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 |
15.2.2016 | | Procházka Bronislav | Nilfisk ALTO pro cycling |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno |
8.4.2016 | | Vosáhlo Roman | www.vikingfootwear.cz |
dlouhá trať |
C1 |
2.5.2016 |
3.4.2016 | | Hadáček František | GS cyklo team Jistebnice |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 |
7.8.2016 | | Vopálenský Martin | Velosport Valenta Scott Team |
dlouhá trať |
C1 |
11.8.2016 |
12.4.2016 | | Bradáč Daniel | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
13.4.2016 |
21.7.2016 | | Vostal Petr | energetikastaveb.com |
dlouhá trať |
C1 |
28.7.2016 |
11.7.2016 | | Jílek Richard | Bike Team Porsche Olomouc |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno |
4.8.2016 | | Martinka Miroslav | ivančice |
dlouhá trať |
C1 |
7.8.2016 |
4.8.2016 | | Barninec Robert | KONA CYCLING POINT |
dlouhá trať |
C1 |
10.8.2016 |
24.3.2016 | | Polák Martin | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 |
28.7.2016 | | Šimůnek Radim | Toblerone Hatex Team |
dlouhá trať |
C1 |
4.8.2016 |
6.8.2016 | | Široký Miloš | |
krátká trať |
C2 |
10.8.2016 |
8.8.2016 | | Kučera Jiří | |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
2.8.2016 | | Tinka Pavel | TINKOV MTB |
krátká trať |
C2 |
4.8.2016 |
31.7.2016 | | Šaroun Libor | CKK Znojmo |
krátká trať |
C2 |
4.8.2016 |
5.4.2016 | | Khek Roman | Kraken team Dobříš |
krátká trať |
C2 |
8.4.2016 |
12.4.2016 | | Putschögl Jan | Galaxy Stevens Cyklošvec |
krátká trať |
C2 |
15.4.2016 |
18.7.2016 | | Vrána Jiří | |
krátká trať |
C2 |
28.7.2016 |
19.6.2016 | | Borek Petr | VF Bike team |
krátká trať |
C2 |
12.7.2016 |
7.8.2016 | | Pegač Radek | Atrex Brno |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
4.8.2016 | | Baďura Jan | |
krátká trať |
C2 |
9.8.2016 |
24.7.2016 | | Číhal Roman | |
krátká trať |
C2 |
1.8.2016 |
15.7.2016 | | Rychlý Josef | |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
27.2.2016 | | Zástava Karel | Aisin Písek |
krátká trať |
C2 |
17.3.2016 |
9.8.2016 | | Navrkal Michal | CKK ZNOJMO |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
1.8.2016 | | Strádal Milan | NHU Balinka |
krátká trať |
C2 |
4.8.2016 |
3.4.2016 | | Kozák Matouš | Rohozec Amulet Team |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
3.8.2016 | | Šarafín Marek | Bike team Porsche Olomouc |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
24.7.2016 | | Hodáň Petr | SK PRIMA POLIČKA |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
15.3.2016 | | Kareis Martin | SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM |
dlouhá trať |
D1 |
nezaplaceno |
28.7.2016 | | Musil Josef | CK Vinohradské šlapky |
dlouhá trať |
D1 |
1.8.2016 |
15.3.2016 | | Peltan Zdeněk | Cyklo Jiřička |
dlouhá trať |
D1 |
17.3.2016 |
6.4.2016 | | Kdýr Petr | PM bike |
dlouhá trať |
D1 |
8.4.2016 |
26.3.2016 | | Bubla Ladislav | Milevsko L.R.T. |
dlouhá trať |
D1 |
14.4.2016 |
5.4.2016 | | Raba Tomáš | PRODOLI Racing Team |
dlouhá trať |
D1 |
8.4.2016 |
31.7.2016 | | Kolesa Luděk | Kbely Cycling Team |
dlouhá trať |
D1 |
9.8.2016 |
2.2.2016 | | Zvolský Roman | MERIDA BIKERANCH TEAM |
dlouhá trať |
D1 |
11.2.2016 |
29.3.2016 | | Vrbka Tomáš | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
D1 |
8.4.2016 |
9.4.2016 | | Skoták Miroslav | CykloHobby Rynárec |
krátká trať |
D2 |
15.4.2016 |
5.8.2016 | | Zourek Pavel | PBV MTB Brno |
krátká trať |
D2 |
9.8.2016 |
29.3.2016 | | Tuháček Milan | TO EUROPE PEKSPORT |
krátká trať |
D2 |
8.4.2016 |
12.7.2016 | | Peňáček Miroslav | Půjčovna kol Lednice |
krátká trať |
D2 |
7.8.2016 |
30.7.2016 | | Sláma Jiří | |
krátká trať |
D2 |
4.8.2016 |
25.3.2016 | | Homolka Pavel | TO EUROPE |
krátká trať |
D2 |
31.3.2016 |
5.8.2016 | | Kuba Jiří | |
krátká trať |
D2 |
9.8.2016 |
19.3.2016 | | Kolda Michal | uLiMAni |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno |
24.7.2016 | | Pospíšil Drahomír | TJ Spartak Třebíč |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno |
8.8.2016 | | Brádka Jiří | Ariel |
krátká trať |
D2 |
10.8.2016 |
1.8.2016 | | Šindelář Milan | CK Vinohradské šlapky |
krátká trať |
D2 |
4.8.2016 |
14.7.2016 | | Kolář Jan | Sport-umění-peří |
krátká trať |
D2 |
28.7.2016 |
10.5.2016 | | Jeneček Michal | ČESKÁ SPOŘITELNA |
krátká trať |
D2 |
10.5.2016 |
19.7.2016 | | Strnad Ivo | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno |
6.8.2016 | | Herník Petr | Chrt Brno |
krátká trať |
D2 |
10.8.2016 |
8.8.2016 | | Krejčí Václav | |
krátká trať |
D2 |
10.8.2016 |
1.8.2016 | | Kroupa Stanislav | České Budějovice |
krátká trať |
D2 |
7.8.2016 |
14.7.2016 | | Svoboda Stanislav | nkt cables cyclinkk team |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno |
4.8.2016 | | Klimeš Miloš | KC Brno |
krátká trať |
E2 |
7.8.2016 |
8.8.2016 | | Svoboda Miroslav | Kbely cycling team |
krátká trať |
E2 |
11.8.2016 |
12.7.2016 | | Pidrman Miroslav | MTB HOROMĚŘICE |
krátká trať |
E2 |
28.7.2016 |
23.7.2016 | | Brábník Petr | |
krátká trať |
E2 |
28.7.2016 |
8.8.2016 | | Nechvátal František | cyklo Kněžice |
krátká trať |
E2 |
11.8.2016 |
5.8.2016 | | Šrot Radek | HM Sport Český Krumlov |
krátká trať |
E2 |
9.8.2016 |
2.8.2016 | | Brebera Zdeněk | Spartak Vrchlabí |
krátká trať |
E2 |
4.8.2016 |
6.4.2016 | | Ošmera Jan | RoNaKol Pravíkov |
krátká trať |
E2 |
8.4.2016 |
5.8.2016 | | Osadčí Pavel | Galaxy CykoloŠvec |
krátká trať |
E2 |
9.8.2016 |
24.7.2016 | | Hodáňová Jitka | SK PRIMA POLIČKA |
krátká trať |
F2 |
nezaplaceno |
31.7.2016 | | Svobodová Jarmila | CKK Znojmo |
krátká trať |
F2 |
4.8.2016 |
29.7.2016 | | Žáčková Jana | BSK racing |
krátká trať |
F2 |
4.8.2016 |
12.4.2016 | | Olbertová Jana | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
H1 |
13.4.2016 |
15.3.2016 | | Matlášková Jana | Cyklo Jiřička |
dlouhá trať |
H1 |
17.3.2016 |
4.8.2016 | | Černá Lenka | Sotesport |
dlouhá trať |
H1 |
7.8.2016 |
12.4.2016 | | Polívková Kája | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
H1 |
13.4.2016 |
10.8.2016 | | Juhásová Zuzana | Bike Team Juhasky |
dlouhá trať |
H1 |
nezaplaceno |
7.4.2016 | | Pajkrtová Michaela | BSK Racing |
dlouhá trať |
H1 |
nezaplaceno |
19.7.2016 | | Bugnerova jarmila | bugner |
krátká trať |
H2 |
nezaplaceno |
26.7.2016 | | Pavlíková Ivana | Třebíč |
krátká trať |
H2 |
28.7.2016 |
7.4.2016 | | Veselá Kateřina | TJ Spartak Třebíč |
krátká trať |
H2 |
15.4.2016 |
1.8.2016 | | Husek Karel | EDLINE MTB Team |
krátká trať |
M3 |
4.8.2016 |
6.8.2016 | | Široký Štěpán | |
krátká trať |
M3 |
10.8.2016 |
6.4.2016 | | Kdýr Matěj | PM bike |
krátká trať |
M3 |
8.4.2016 |
10.5.2016 | | Štěpán Jiří | WWW.VIKINGFOOTWEAR.CZ |
krátká trať |
M3 |
10.5.2016 |
24.3.2016 | | Lukš David | Cyklo Atom cycling team |
krátká trať |
M3 |
8.4.2016 |
31.7.2016 | | Blažek Kryštof | |
krátká trať |
M3 |
4.8.2016 |
12.7.2016 | | Dvouletý Vladimír | Kupkolo SRNCI |
krátká trať |
TD |
28.7.2016 |
4.8.2016 | | Baďura Jan | |
krátká trať |
TD |
nezaplaceno |
2.2.2016 | | Morozov Václav + Michálek Pavel | AGRO 21 |
krátká trať |
TD |
2.2.2016 |
19.2.2016 | | Hronek Jaroslav + Klára Hronková | Biketime Bulls Písek |
krátká trať |
TD |
nezaplaceno |
12.4.2016 | | Staněk ml. Tomáš | |
A1 |
U6M |
nezaplaceno |
9.4.2016 | | Dundr Lukáš | SDH Puchlovice |
A1 |
U6M |
nezaplaceno |
10.8.2016 | | Cibulková Agáta | FOR BIKES cycling team |
A1 |
U6W |
nezaplaceno |
21.7.2016 | | Jaroš Nikola | Junior Cycling Project Team |
A2 |
U9M |
nezaplaceno |
21.7.2016 | | Jarošová Emílie | Junior Cycling Project Team |
A2 |
U9W |
nezaplaceno |
4.4.2016 | | Mošťková Kateřina | CK Příbram Fany Gastro |
dlouhá trať |
Z1 |
nezaplaceno |
9.8.2016 | | Valentová Tereza | SINTESI PRIMA-DONNA |
krátká trať |
Z2 |
nezaplaceno |
19.3.2016 | | Kozáková Lucie | Galaxy CykloŠvec Stevens |
krátká trať |
Z2 |
15.4.2016 |
10.8.2016 | | Cibulková Tereza | Bikeclinic Junior Team |
A3 |
ZZ1 |
nezaplaceno |
11.4.2016 | | Fialová Klára | GS cyklo team Jistebnice |
A3 |
ZZ1 |
nezaplaceno |