14.3.2020 | | ZDENĚK Richard | KBELY CYCLING TEAM |
58 km |
D1 |
nezaplaceno |
1.3.2020 | | Lebduška Jan | KSM HRÁDEK |
58 km |
C1 |
nezaplaceno |
2.12.2019 | | Peca Martin | Kola Šír Bělohrad |
58 km |
C1 |
nezaplaceno |
26.1.2020 | | Červený Radim | Hraběnky Kamenice |
58 km |
D1 |
nezaplaceno |
6.3.2020 | | Spáčil Dan | GHOST Team |
58 km |
A1 |
12.3.2020 |
13.3.2020 | | Cvejn Jan | HZS |
58 km |
D1 |
nezaplaceno |
29.2.2020 | | Nevařil Michal | Jitrava |
58 km |
A1 |
nezaplaceno |
18.2.2020 | | Liška Oldřich | KISS |
58 km |
D1 |
19.2.2020 |
6.3.2020 | | Tišer Robert | Bitters Superior Cyklolive Team |
58 km |
D1 |
nezaplaceno |
17.1.2020 | | Lochman Jaromír | Zákupáci |
58 km |
C1 |
11.2.2020 |
25.2.2020 | | Červený Miloš | ČS Bike Team |
58 km |
D1 |
26.2.2020 |
10.3.2020 | | Pröller Miroslav | UNLIMITED NUTRI CLINIC |
58 km |
D1 |
nezaplaceno |
29.2.2020 | | Djuliman Denis | prostedychej.cz |
58 km |
A1 |
12.3.2020 |
10.1.2020 | | Čech Lukáš | SpinFit Liberec |
58 km |
A1 |
nezaplaceno |
17.2.2020 | | Abrt Jan | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
58 km |
C1 |
nezaplaceno |
4.3.2020 | | Kadavy Zdeněk | |
58 km |
C1 |
nezaplaceno |
17.1.2020 | | Sazama Martin | Zákupáci |
58 km |
C1 |
19.1.2020 |
9.3.2020 | | Keimling Thomas | EBM Team Seiffen |
58 km |
C1 |
nezaplaceno |
16.2.2020 | | Brych Tomáš | Chataři Řehenice |
58 km |
C1 |
nezaplaceno |
13.1.2020 | | Gabriel Evžen | Zákupáci |
58 km |
C1 |
15.1.2020 |
5.12.2019 | | Růžička Zbyněk | Rohozec Amulet Team |
58 km |
A1 |
3.3.2020 |
7.3.2020 | | Vokoun Petr | KL sport Děčín |
58 km |
D1 |
12.3.2020 |
4.2.2020 | | Taraszkiewicz Ireneusz | TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA |
58 km |
D1 |
14.2.2020 |
13.2.2020 | | Brzobohatý Zdeněk | Kbely cycling team |
58 km |
A1 |
24.2.2020 |
3.3.2020 | | Hospodka Patrik | TJ Lokomotiva Nymburk |
58 km |
M1 |
4.3.2020 |
13.1.2020 | | Gabrielová Marie | Zákupáci |
58 km |
F1 |
15.1.2020 |
23.2.2020 | | Plzenský Aleš | Brdonoš Team |
58 km |
C1 |
24.2.2020 |
7.3.2020 | | Turok Petr | Chrastava |
58 km |
D1 |
nezaplaceno |
27.1.2020 | | Čásenský Jiří | |
58 km |
D1 |
11.2.2020 |
1.3.2020 | | Harasimovič Vladimír | KSM Castings |
58 km |
C1 |
nezaplaceno |
13.1.2020 | | Šefčíková Eva | Zákupáci |
58 km |
F1 |
15.1.2020 |
23.2.2020 | | Plzenská Šárka | Brdonoš Team |
58 km |
Z1 |
24.2.2020 |
2.12.2019 | | Zaplatílek Luboš | SpinFit Liberec |
58 km |
D1 |
nezaplaceno |
27.1.2020 | | Kusiak Piotr | TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA |
58 km |
C1 |
nezaplaceno |
26.2.2020 | | Blažek Jan | Looser bikers |
58 km |
D1 |
27.2.2020 |
5.1.2020 | | Kuběna Lukáš | |
58 km |
A1 |
6.1.2020 |
10.2.2020 | | Dudová Veronika | |
25 km |
F2 |
nezaplaceno |
13.1.2020 | | Loos Petr | |
25 km |
B2 |
14.1.2020 |
23.2.2020 | | Sęczek Andrzej | GTL-VRT |
25 km |
B2 |
24.2.2020 |
3.1.2020 | | BĚLOHLÁVEK VLADIMÍR | |
25 km |
E2 |
10.6.2020 |
25.2.2020 | | Bezstarosti Nicol | Bakako Nová Paka |
25 km |
Z2 |
2.3.2020 |
10.2.2020 | | Zvolský Roman | MERIDA BIKERANCH TEAM |
25 km |
D2 |
nezaplaceno |
12.1.2020 | | Kubín Robert | Litvínov |
25 km |
C2 |
nezaplaceno |
29.12.2019 | | Ložek Pavel | |
25 km |
E2 |
6.1.2020 |
6.2.2020 | | Valenta Oto | AS-CASTING |
25 km |
B2 |
nezaplaceno |
25.2.2020 | | Gamba Robert | BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM |
25 km |
D2 |
nezaplaceno |
20.12.2019 | | Putschögl Jan | Galaxy Stevens Cyklošvec |
25 km |
C2 |
23.12.2019 |
5.2.2020 | | Jelínková Lucie | |
25 km |
H2 |
3.3.2021 |
27.2.2020 | | Sedláček Oldřich | Tri-space Liberec |
25 km |
E2 |
28.2.2020 |
10.1.2020 | | Bílek Ondřej | SpinFit Liberec |
25 km |
B2 |
nezaplaceno |
3.3.2020 | | Juris Bohumil | Cycology North bike club |
25 km |
B2 |
nezaplaceno |
24.2.2020 | | Novotný Karel | Jipocar team |
25 km |
B2 |
24.2.2020 |
27.2.2020 | | Balásek Petr | Rohozec Amulet team |
25 km |
E2 |
27.2.2020 |
10.1.2020 | | Zaplatílek Jiří | SpinFit Liberec |
25 km |
E2 |
nezaplaceno |
4.12.2019 | | ČAJKOVA Lubomira | |
25 km |
F2 |
9.12.2019 |
27.2.2020 | | Pecharová Jitka | Rohozec Amulet team |
25 km |
F2 |
27.2.2020 |
10.1.2020 | | Šíba Petr | SpinFit Liberec |
25 km |
E2 |
nezaplaceno |
12.2.2020 | | Olšovský Vítězslav | Báječné ženy v běhu / SABZO |
25 km |
B2 |
nezaplaceno |
6.3.2020 | | Cmunt Ondřej | BITTERS SUPERIOR CIKLOLIVE TEAM |
25 km |
M3 |
nezaplaceno |