Startovní listina AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

Statistika přihlášených

Trať
A3A317
A4A410
A2A29
A1A14
A5A53
AA3
A6A61
Kategorie
MZ1Žáci 1 - rok narození 2011 - 201213
MZ2Žáci 2 - rok narození 2009 - 20107
ZPPředžákyně - rok narození 2013 - 20145
MPPředžáci - rok narození 2013 - 20144
ZZ1Žákyně 1 - rok narození 2011 - 20124
ZZ2Žákyně 2 - rok narození 2009 - 20103
MMZMladší žáci - rok narození 2007 - 20083
ZBBobice - rok narození 2015 a mladší3
ODOdrážedla - rok narození 2015 a mladší3
MSZStarší žáci - rok narození 2005 - 20061
MBBobíci - rok narození 2015 a mladší1
Celkem přihlášených47

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba
2.1.2019CZEJungwirth František Dukla Liberec A6 MSZ 2.1.2019
16.1.2019CZEDlouhý Matouš Cyklofit Liberec A5 MMZ 17.1.2019
5.1.2019CZEJohn Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MMZ nezaplaceno
2.1.2019CZEJungwirth Štěpán DUKLA Liberec A5 MMZ 2.1.2019
9.1.2019CZEJílek David Bicykl team Ústí nad Labem A4 MZ2 nezaplaceno
1.1.2019CZEMoulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ2 8.1.2019
5.1.2019CZEJohn Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ2 nezaplaceno
8.1.2019CZEFara Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ2 17.1.2019
31.12.2018CZEFamfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka A4 ZZ2 10.1.2019
1.1.2019CZECichák Mikuláš Bitters superior cyklofit team A4 MZ2 1.1.2019
2.1.2019CZEKudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A4 MZ2 7.1.2019
1.1.2019CZETřeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A4 MZ2 nezaplaceno
31.12.2018CZEHašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A4 ZZ2 8.1.2019
7.1.2019CZEZelená Lucka BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A4 ZZ2 nezaplaceno
1.1.2019CZEMoulis Lukáš Ivar CS Author Team A3 MZ1 8.1.2019
29.12.2018CZEGamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A3 MZ1 nezaplaceno
31.12.2018CZELodr Oliver TJ AUTO ŠKODA A3 MZ1 2.1.2019
3.1.2019CZESemerad Marek MITAS Mercedes-Benz Praha Trek A3 MZ1 nezaplaceno
2.1.2019CZETvrzníková Magdaléna FERROTHERM.cz A3 ZZ1 3.1.2019
9.1.2019CZEŠorf Jakub SK Svojkov A3 MZ1 10.1.2019
29.12.2018CZEGamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A3 MZ1 1.1.2019
2.1.2019CZEKudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A3 MZ1 7.1.2019
5.1.2019CZEVokřínek Matěj A3 MZ1 14.1.2019
1.1.2019CZEWolfová Amálka Beany A3 ZZ1 nezaplaceno
7.1.2019CZETrávníček Kryštof Ride for fun A3 MZ1 15.1.2019
31.12.2018CZEBeneš Adam Bitters Superior Cyklofit Team A3 MZ1 nezaplaceno
29.12.2018CZEProcházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A3 ZZ1 2.1.2019
7.1.2019CZEZelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A3 MZ1 nezaplaceno
31.12.2018CZETomeš Roman A3 MZ1 2.1.2019
1.1.2019CZELhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team A3 ZZ1 nezaplaceno
30.12.2018CZEBondy Štěpán Bitters Superior Cyklofit Team A3 MZ1 18.1.2019
15.1.2019CZEBárta Tadeáš A2 MP 16.1.2019
29.12.2018CZEGamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A2 MP 1.1.2019
31.12.2018CZEFamfulíková Elena BAKAKO Nová Paka A2 ZP 10.1.2019
3.1.2019CZEJuris Šimon Bitters Superior cyklofit team A2 MP 7.1.2019
1.1.2019CZECicháková Anna Magdalena Bitters superior cyklofit team A2 ZP 1.1.2019
2.1.2019CZETvrzníková Markéta FERROTHERM.cz A2 ZP 3.1.2019
29.12.2018CZEProcházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A2 ZP 2.1.2019
1.1.2019CZELhotáková Sofie Rohozec Amulet Team A2 ZP nezaplaceno
4.1.2019CZEVokřínek Šimon BEKO Bike Race Team A2 MP nezaplaceno
31.12.2018CZELodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA A1 ZB 2.1.2019
3.1.2019CZESemeradova Emma MITAS Mercedes-Benz Praha Trek A1 ZB nezaplaceno
6.1.2019CZEVokřínková Anežka A1 ZB 14.1.2019
4.1.2019CZEVokřínek Tomáš BEKO Bike Racing Team A1 MB nezaplaceno
28.12.2018CZEZaplatílek Anthony SpinFit Liberec A OD 1.1.2019
2.1.2019CZETvrzníková Marie FERROTHERM.cz A OD 3.1.2019
28.12.2018CZEBílek Ondřej SpinFit Liberec A OD 1.1.2019