Startovní listina Grand Prix Dříteč - 5. ročník

Statistika přihlášených

Trať
K65
D161
50 m12
100 m9
600 m27
300 m12
1 km16
Kategorie
ZŽeny 20 a více let38
M40Muži 40 - 49 let27
M30Muži 30 - 39 let25
MMuži 20 a více let22
Z40Ženy 40 - 49 let22
ZDZMČR Zdravotníků - Ženy 20 a více let14
Z30Ženy 30 - 39 let14
ZDMMČR Zdravotníků - Muži 20 a více let13
B1Dívky a chlapci do 3 let12
M50Muži 50 - 59 let12
M20Muži 20 - 29 let12
B2Dívky a chlapci 4 - 5 let9
M60Muži 60 a více let8
H4Chlapci 8 - 9 let8
D5Dívky 10 - 11 let8
Z20Ženy 20 - 29 let7
H3Chlapci 6 - 7 let7
Z50Ženy 50 - 59 let6
H5Chlapci 10 - 11 let6
D8Starší žákyně 14 - 15 let6
H6Mladší žáci 12 - 13 let 6
D3Dívky 6 - 7 let5
D4Dívky 8 - 9 let5
D6Mladší žákyně 12 - 13 let3
JMJunioři 18 - 19 let3
Z60Ženy 60 a více let1
H8Dorostenci 16 - 17 let1
H7Starší žáci 14 - 15 let1
JZJuniorky 18 - 19 let1
Celkem přihlášených302

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
17.2.2020SVKPultar Pavel Tlapkova patrola 100 m B2 17.2.2020
26.2.2020CZEVítek Pavel 8 km M40 27.2.2020
7.1.2020CZEBlažek Michal 8 km M30 9.1.2020
19.2.2020CZEHrbek Sebastian Běžecké treninky online 600 m H4 19.2.2020
13.2.2020CZEŽehanová Barbora ČOV running team 4 km Z 13.2.2020
30.1.2020CZEZeinerová Lucie Hradečtí ORLi 8 km ZDZ 1.2.2020
21.1.2020CZEHavlíček Oliver 50 m B1 nezaplaceno
14.1.2020CZEPíšová Věra 4 km Z nezaplaceno
7.3.2020CZEBoháč Michal STRATOS AUTO 8 km M20 9.3.2020
24.2.2020CZEDohnal Aleš ČEZ 4 km M 25.2.2020
18.2.2020CZEKriesche Veronika 600 m D5 18.2.2020
12.2.2020CZESvobodová Magdalena Laňky Judo Chlumec nad Cidlinou 8 km Z40 6.3.2020
4.2.2020CZEKrejčíková Amálie Krejčík Boys and Girl 4 km Z 12.2.2020
28.1.2020CZESpiesova Karla 300 m D3 28.1.2020
17.1.2020CZEMlčochová Jiřinka 4 km Z 21.1.2020
13.1.2020CZEVoborová Denisa Báječné ženy v běhu 4 km Z 15.1.2020
3.3.2020CZEVotypková Pavla Run4Fun, BŽB 8 km Z50 3.3.2020
8.1.2020CZEBahník Dušan SKOROMISTŘI 8 km M40 nezaplaceno
7.1.2020CZEMiletín Tomáš Ohnivá kopyta 8 km ZDM 9.1.2020
20.2.2020CZEMatějka Petr STRATOS AUTO 8 km M30 9.3.2020
14.2.2020CZEVacek Václav STRATOS AUTO 8 km M30 14.2.2020
10.2.2020CZEDrahokoupilová Hana STRATOS AUTO 8 km Z20 12.2.2020
31.1.2020CZEPullman Miroslav 8 km M60 1.2.2020
15.1.2020CZEChaloupka Aleš 8 km M40 16.1.2020
9.3.2020CZEAdámková Viktorie 1 km D8 9.3.2020
10.1.2020CZEMošovská Lucie Báječné ženy v běhu 8 km ZDZ 29.1.2020
7.1.2020CZEKrejčík Daniel Krejčík Boys and Girl 600 m H4 7.1.2020
18.2.2020CZEMates Daniel Matesáci 300 m H3 18.2.2020
13.2.2020CZEDvořáková Iva STRATOS AUTO 4 km Z 14.2.2020
28.1.2020CZETikalová Lucie Sezemice 4 km Z 30.1.2020
20.1.2020CZEMlčochová ml. Jiřinka 600 m D5 20.1.2020
13.1.2020CZEHoudek Jakub Run magazine 8 km M30 15.1.2020
5.3.2020CZENeumannová Pavlína www.sportklinik.cz 8 km Z40 nezaplaceno
8.1.2020CZENováková Andrea Andílci Přelouč 8 km Z30 9.1.2020
25.2.2020CZEHelceletová Evelin 50 m B1 25.2.2020
21.2.2020CZEDreslerová Denisa ČEZ dítko 600 m D4 21.2.2020
11.2.2020CZEKocíková Dita Titan 8 km Z40 12.2.2020
31.1.2020CZEOravcová Magdalena Hradečtí ORLi 8 km ZDZ 13.2.2020
27.1.2020CZEZelinková Denisa 8 km Z40 nezaplaceno
16.1.2020CZEVondra Matěj Vondrovi 50 m B1 nezaplaceno
11.1.2020CZEPospíšil Jaroslav 8 km M40 14.1.2020
29.2.2020CZESmola Josef Náchod :) 8 km M40 3.3.2020
7.1.2020CZEPříhodová Alena Ohnivá kopyta 8 km ZDZ 9.1.2020
20.2.2020CZEHrbek Tomáš Běžecké tréninky on-line 8 km M50 20.2.2020
13.2.2020CZEKužel Zbyněk ČOV running team 4 km M 13.2.2020
30.1.2020CZEČerný Michal Hradečtí ORLi 8 km ZDM 1.2.2020
21.1.2020CZESamková Karolína 600 m D5 21.1.2020
14.1.2020CZEBeránková Eva HK 4 km Z nezaplaceno
7.3.2020CZEBoháč Radek STRATOS AUTO 8 km M20 9.3.2020
9.1.2020CZESkalická Dita Pardubice 8 km Z40 10.1.2020
26.2.2020CZESlabý Josef 8 km ZDM 3.3.2020
7.1.2020CZEJelínková Adélka Jelínek running team 100 m B2 7.1.2020
18.2.2020CZEKriesche Nina 600 m D4 18.2.2020
12.2.2020CZEČerná Pavlína Lańky Judo Chlumec nad cidlinou 8 km Z40 25.2.2020
4.2.2020CZEKubias David Dukla 8 km M40 nezaplaceno
28.1.2020CZEJenýš Theodore James 100 m B2 28.1.2020
17.1.2020CZEVašátko Jan 8 km M30 18.1.2020
13.1.2020CZEJeřábek Pavel 4 km M 15.1.2020
7.1.2020CZEVala Denis 8 km M40 8.1.2020
23.2.2020CZEFrýdl Miroslav ČEZ 8 km M50 25.2.2020
13.2.2020CZEHennebergová Lucie 8 km Z30 3.3.2020
10.2.2020CZEZídek Jakub STRATOS AUTO 8 km M20 12.2.2020
30.1.2020CZEHovorková Jana ČSOB 8 km Z30 18.2.2020
14.1.2020CZEMajorová Kateřina Mattoni Freerun Pardubice 8 km ZDZ 16.1.2020
9.3.2020CZEAdámek Radek 8 km M40 10.3.2020
10.1.2020CZEFilingerová Radka 4 km Z 11.1.2020
28.2.2020CZEVosyka Pavel 4 km JM 28.2.2020
7.1.2020CZEBlažková Bára AKEZ Kopřivnice 600 m D5 7.1.2020
20.2.2020CZEHendrych Jiří želvy 8 km M20 22.2.2020
13.2.2020CZEPazderová Šárka STRATOS AUTO 4 km Z 14.2.2020
19.1.2020CZENovák Jakub 4 km M 21.1.2020
13.1.2020CZEHoudkova Jitka Houdků 4 km Z 15.1.2020
4.3.2020CZEElichová Ester DrátěnéPloty.cz 600 m D5 4.3.2020
8.1.2020CZEStarý Karel ILKER team 8 km M40 nezaplaceno
24.2.2020CZEHavelka Milan STRATOS AUTO 8 km M30 25.2.2020
7.1.2020CZEKrejčík Pavel Krejčík Boys and Girl 600 m H5 7.1.2020
18.2.2020CZEMates Patrik Matesáci 600 m H4 18.2.2020
15.2.2020CZECísařová Karolína 4 km Z 18.2.2020
11.2.2020CZEŠlegr Roman STRATOS AUTO 8 km M30 12.2.2020
31.1.2020CZEHomoláč Michal Hradečtí ORLi 8 km ZDM 13.2.2020
26.1.2020CZEKotyz Pavel Kotani 8 km M30 13.2.2020
16.1.2020CZEVáclav Vondra Vondrovi 8 km M50 20.1.2020
29.2.2020CZEJanata Pavel STRATOS AUTO 8 km M30 9.3.2020
7.1.2020CZEPříhoda Jaromír Ohnivá kopyta 8 km ZDM 9.1.2020
21.2.2020CZEMochan Jakub ČEZ 8 km M30 25.2.2020
13.2.2020CZEGraclík Petr ČOV running team 8 km M40 13.2.2020
30.1.2020CZEHakl Jiří 8 km M30 1.2.2020
21.1.2020CZESamková Kristýna 600 m D4 21.1.2020
14.1.2020CZEVrátilová Soňa 2 Lemry 8 km Z30 17.1.2020
7.3.2020CZEHIBLEROVÁ SOFČA STĚŽÍRKY-TEAM 1 km D8 7.3.2020
8.1.2020CZEKučera Radek MARCIPAN 8 km M40 10.1.2020
26.2.2020CZECHALOUPKOVÁ DORČA STĚŽÍRKY-TEAM 600 m D5 26.2.2020
7.1.2020CZEJelínek Mareček Jelínek running team 50 m B1 7.1.2020
19.2.2020CZEŘehoř Václav avsat 300 m H3 19.2.2020
12.2.2020CZEVosyková Eva Laňky Judo Chlumecn na Cidlinou 8 km Z40 18.2.2020
4.2.2020CZEKunčar Petr Běžec+ Team 8 km M50 5.2.2020
28.1.2020CZEJenýš Petr 4 km M 29.1.2020
16.1.2020CZESkalický Štěpán 4 km M 17.1.2020
23.1.2020CZEHálová Hana 8 km ZDZ 29.1.2020
3.3.2020CZESabovová Michaela Pardubice 4 km Z nezaplaceno
7.1.2020CZEFörstl Petr Hobíci Nemošice 4 km M 9.1.2020
22.2.2020CZEPOŠVA RADEK SDH DŘÍTEČ 4 km M 28.2.2020
18.2.2020CZETomášová Lenka AC Gomango Hogner 8 km Z30 nezaplaceno
10.2.2020CZENovotná Tereza STRATOS AUTO 8 km Z20 12.2.2020
30.1.2020CZEHovorka Antonín ČSOB 50 m B1 30.1.2020
23.1.2020CZEPanchártek Eliáš Šneci v běhu 50 m B1 23.1.2020
14.1.2020CZEŠtěpnička Jiří Husákovy děti 8 km M40 16.1.2020
8.3.2020CZEKamarytová Michaela Pardubice 8 km Z40 nezaplaceno
10.1.2020CZEMacola Pavel SRTG Pardubice 8 km M40 11.1.2020
28.2.2020CZEHýbl Jeremy 1 km H7 28.2.2020
7.1.2020CZEBlažková Anet 100 m B2 7.1.2020
20.2.2020CZEČižinská Štěpánka želvy 8 km Z40 22.2.2020
13.2.2020CZENeumann Jiří www.sport-sympozium.cz Sportklinik Dříteč 4 km M nezaplaceno
28.1.2020CZESpiesova Rozalie 50 m B1 28.1.2020
19.1.2020CZENeumann Nicolas AC Pardubice 4 km H8 nezaplaceno
13.1.2020CZEPucherna Vítek 300 m H3 13.1.2020
4.3.2020CZEElich Jakub DrátěnéPloty.cz 300 m H3 4.3.2020
8.1.2020CZEBosák Zbyněk Ilker Team 8 km M40 9.1.2020
24.2.2020CZEKrupičková Adéla 600 m D4 24.2.2020
20.2.2020CZEKalkus Roman Run4fun 8 km M40 nezaplaceno
18.2.2020CZEMatesová Jana Matesáci 8 km Z30 19.2.2020
13.2.2020CZEŠpička Michal STRATOS AUTO 4 km M 9.3.2020
11.2.2020CZETrumhová Klára 4 km Z 12.2.2020
31.1.2020CZEFajt Lukáš NejsmeŠunky 8 km M20 4.2.2020
26.1.2020CZEKotyz Eliška Kotani 8 km ZDZ 13.2.2020
15.1.2020CZEPanchártková Zuzana Šneci v běhu 4 km Z 24.1.2020
11.1.2020CZEHorký Adam 600 m H4 11.1.2020
29.2.2020CZEKuzmová Tatiana Rozběháme Pardubice 8 km Z20 1.3.2020
7.1.2020CZEMiletínová Aneta Ohnivá kopyta 1 km D6 7.1.2020
21.2.2020CZEDresler Miroslav ČEZ 8 km M40 25.2.2020
15.2.2020CZEKopecký Michal Kopi 8 km ZDM 16.2.2020
30.1.2020CZESpiesová Klaudie 100 m B2 30.1.2020
21.1.2020CZESamková Lenka 8 km Z30 nezaplaceno
14.1.2020CZEEger Martin 4 km M 15.1.2020
6.3.2020CZEKubínová Barbora ČEZ 300 m D3 6.3.2020
8.1.2020CZENovák Martin Ohnivá kopyta 8 km M30 12.2.2020
26.2.2020CZEROTTOVÁ NATY STĚŽÍRKY-TEAM 1 km D8 26.2.2020
7.1.2020CZESoukupová Stanislava 8 km Z50 18.2.2020
19.2.2020CZEČechová Kristýna 8 km Z30 19.2.2020
13.2.2020CZEDoktor Martin ČOV running team 4 km M 13.2.2020
10.2.2020CZEMokrý Ondřej STRATOS AUTO 8 km M30 12.2.2020
28.1.2020CZENavrátil Pavel GoMango HK 8 km ZDM 11.2.2020
16.1.2020CZERoček Zdeněk SDH Litětiny 4 km M 17.1.2020
13.1.2020CZEŠpalková Lucie SRTG Pardubice 8 km Z20 15.1.2020
1.3.2020CZEŠtys Pavel RETIA 8 km M40 5.3.2020
7.1.2020CZENohýnková Andrea 8 km Z40 10.1.2020
21.2.2020CZEStrnadová Elena AC Pardubice 1 km D8 21.2.2020
18.2.2020CZEKlos Petr STRATOS AUTO 8 km M30 18.2.2020
12.2.2020CZEKřepelová Leona Laňky Judo Chlumec nad Cidlinou 8 km Z40 19.2.2020
3.2.2020CZEShánělová Dorota 600 m D5 3.2.2020
28.1.2020CZEŠachová Šárka GoMango HK 8 km ZDZ 11.2.2020
14.1.2020CZEKejvalová Karolína 4 km Z 15.1.2020
8.3.2020CZERambousek Marek www.sport-sympozium.cz Sportklinik Dříteč 1 km H6 8.3.2020
10.1.2020CZEHaklová Jana SRTG Pardubice 8 km Z30 11.1.2020
28.2.2020CZEHýblová Abigail 300 m D3 28.2.2020
7.1.2020CZEVit Tomas FORD B479 8 km M30 9.1.2020
20.2.2020CZESuchánek Jiří želvy 8 km M40 22.2.2020
13.2.2020CZEPirk Jan Lékařský Triatlon klub Praha 8 km ZDM 13.2.2020
30.1.2020CZEHovorková Anna ČSOB 300 m D3 30.1.2020
28.1.2020CZESpiesova Izabela 50 m B1 28.1.2020
19.1.2020CZEPospíšil Vojtěch TJ Sokol Stará Paka 8 km M20 21.1.2020
13.1.2020CZEChmelík Dominik Atletika Chrudim 4 km JM 15.1.2020
4.3.2020CZESláma Martin Východočeská televize V1 8 km M50 5.3.2020
8.1.2020CZEMrkva Josef Zámek Choltice 8 km M30 10.1.2020
24.2.2020CZEEliška Hajková 100 m B2 24.2.2020
12.2.2020CZESvobodová Anna Marie Laňky Judo Chlumec nad Cidlinou 8 km Z20 6.3.2020
18.2.2020CZEMates Petr Matesáci 8 km M30 19.2.2020
12.2.2020CZEBorovec Roman 8 km ZDM 17.2.2020
8.2.2020CZERajnet František 1 km H6 8.2.2020
26.1.2020CZERaim Ladislav Krejčík Boys and Girl 600 m H5 26.1.2020
15.1.2020CZEOtáhalová Kristina Pardubice free run 8 km ZDZ nezaplaceno
14.3.2020CZENovák Jaroslav Lékařská fakulta UK v Plzni 8 km M60 nezaplaceno
11.1.2020CZEHorká Kateřina 1 km D8 11.1.2020
28.2.2020CZEJirásko Dušan SK SRCH 8 km M40 1.3.2020
7.1.2020CZEMiletínová Jitka Ohnivá kopyta 8 km Z50 9.1.2020
21.2.2020CZEJarolímková Klára ČEZ 4 km Z 25.2.2020
14.2.2020CZEUrbanec Vojtěch 1 km H6 14.2.2020
11.2.2020CZERadoň Luboš STRATOS AUTO 8 km M30 12.2.2020
31.1.2020CZEJeřábek Filip 50 m B1 31.1.2020
21.1.2020CZEMárová Eliška Srchmamma 4 km Z 23.1.2020
14.1.2020CZEEgerová Lucie 4 km Z 15.1.2020
6.3.2020CZEKubín Jan tým ČEZ 600 m H5 6.3.2020
8.1.2020CZEOndejčík Milan Choceňská mlékárna 8 km M40 10.1.2020
26.2.2020CZEROTTOVÁ VANĎA STĚŽÍRKY-TEAM 600 m D5 26.2.2020
7.1.2020CZEKrejčíková Kateřina Krejčík Boys and Girl 4 km Z 14.2.2020
19.2.2020CZEKriesche Petr 8 km M40 21.2.2020
13.2.2020CZEVeronika Chvojková ČEZ 8 km Z40 18.2.2020
10.2.2020CZEBalla Zikmund SK Pod Duben 8 km M60 nezaplaceno
29.1.2020CZETall Pavel 4 km M 30.1.2020
16.1.2020CZEVondrová Denisa Vondrovi 4 km Z 21.1.2020
13.1.2020CZENovák Jiří 8 km M50 15.1.2020
1.3.2020CZEFilipcová Iveta Vrchoviny 8 km Z40 4.3.2020
7.1.2020CZEPekařová Lucie Cross kruháč Hlinsko 8 km Z20 8.1.2020
21.2.2020CZEStrnad Vítek AC Pardubice 600 m H5 21.2.2020
17.2.2020CZEKarnetová Lenka STRATOS AUTO 4 km Z 18.2.2020
12.2.2020CZERezová Lenka Laňky Judo Chlumec nad Cidlinou 8 km Z40 14.2.2020
3.2.2020CZEShánělová Karolína 1 km D6 3.2.2020
27.1.2020CZERyšánková Miroslava 4 km Z nezaplaceno
14.1.2020CZEHozáková Markéta 2 Lemry 8 km Z30 11.2.2020
8.3.2020CZEBrych Jiří TJ Liga 100 Hradec Králové 8 km M60 9.3.2020
9.1.2020CZEJirman Petr 4 km M 10.1.2020
27.2.2020CZENováková Gabr 4 km Z 3.3.2020
7.1.2020CZEMenclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové 300 m D3 7.1.2020
20.2.2020CZEŠiklová Dagmar ČEZ 8 km Z40 25.2.2020
13.2.2020CZEŠebrle Roman PRIMA TV 8 km M40 13.2.2020
30.1.2020CZEHovorka Martin ČSOB 8 km M40 18.2.2020
22.1.2020CZETužil Vojtěch 8 km M30 24.1.2020
18.1.2020CZEDvořáková Zuzana Spinálníček 8 km Z30 30.1.2020
13.1.2020CZEVÍTOVÁ Jitka Přeživší Trnová 8 km ZDZ nezaplaceno
4.3.2020CZEVančáková Klára 8 km Z30 nezaplaceno
8.1.2020CZEFikejz Miroslav Choceňská mlékárna 8 km M50 10.1.2020
24.2.2020CZEDohnalová Adéla 1 km D8 24.2.2020
18.2.2020CZEKnop Lukáš Hradečtí ORLi 8 km ZDM 20.2.2020
12.2.2020CZEHenneberg Pavel 8 km M30 nezaplaceno
8.2.2020CZERajnetová Anna 1 km D6 8.2.2020
15.1.2020CZEOuhrabková Dana EGGER 8 km Z40 nezaplaceno
10.3.2020CZEHrabala Petr DERS 8 km M20 nezaplaceno
10.1.2020CZEMorávek Vladislav RasaCZek Borohrádek 8 km M50 nezaplaceno
28.2.2020CZEJirásko Lubomír SK SRCH 8 km M40 1.3.2020
7.1.2020CZEMiletínová Nela Ohnivá kopyta 8 km Z20 9.1.2020
21.2.2020CZEDreslerová Renáta ČEZ 4 km Z 25.2.2020
14.2.2020CZELambert Josef Syrovátka 8 km M60 18.2.2020
11.2.2020CZEPohanka Petr Pohanka - zdravě jíst, zdravě žít 8 km M50 12.2.2020
26.1.2020CZEKozáková Denisa Hvězda Pardubice 8 km Z40 28.1.2020
14.1.2020CZEEis Radek Podmoklany 4 km M 15.1.2020
6.3.2020CZEKubín Štěpán ČEZ 8 km M40 9.3.2020
8.1.2020CZERůčka Pavel 8 km M30 10.1.2020
26.2.2020CZEMorávek Sláva Titan RasaCZek Borohrádek 8 km M50 nezaplaceno
7.1.2020CZEKrejčík Michael Krejčík Boys and Girl 50 m B1 7.1.2020
18.2.2020CZEKoliasova Karolinka 100 m B2 18.2.2020
13.2.2020CZEKriesche Alena ČEZ 8 km Z30 18.2.2020
9.2.2020CZENeumann Matyáš 600 m H5 9.2.2020
28.1.2020CZEVaňková Pavla Friends 8 km ZDZ 30.1.2020
20.1.2020CZEŠedová Tereza 4 km Z 21.1.2020
13.1.2020CZETakáčová Gabriela 50 m B1 13.1.2020
1.3.2020CZEDušková Linda Hvězda Pardubice 4 km JZ 3.3.2020
7.1.2020CZEPekař Patrik Cross kruháč Hlinsko 8 km M20 8.1.2020
21.2.2020CZEKhun Hana 8 km Z40 nezaplaceno
17.2.2020CZEKarnet Ondřej STRATOS AUTO 8 km M30 18.2.2020
12.2.2020CZEPešek Pavel STRATOS AUTO 8 km M20 9.3.2020
3.2.2020CZESháněl Denis 4 km JM 4.2.2020
27.1.2020CZEDvořáková Veronika 4 km Z 29.1.2020
16.1.2020CZEMocek Tomáš 4 km M 21.1.2020
8.3.2020CZEMuzik David 600 m H4 8.3.2020
9.1.2020CZEJirmanová Jitka 4 km Z 10.1.2020
7.1.2020CZEMencl Miloš Royal Sport Team 4 km M 8.1.2020
19.2.2020CZEHrbek Kryštof Běžecké treninky online 1 km H6 19.2.2020
13.2.2020CZEVětvička Jaroslav www.sport-sympozium.cz UVN Praha 8 km ZDM 13.2.2020
30.1.2020CZEKopecká Markéta PROSTĚ BĚŽ ! 8 km Z40 5.2.2020
21.1.2020CZEHavlíček Oliver 50 m B1 21.1.2020
14.1.2020CZEBeránková Eva 4 km Z nezaplaceno
4.3.2020CZEKoutník Lumír A.O.Spartak Vrchlabí 8 km M50 5.3.2020
8.1.2020CZETikal Jan Šneci v Běhu 4 km M nezaplaceno
24.2.2020CZEDohnal Filip 600 m H4 24.2.2020
18.2.2020CZEPišova Věra Kočky+ 4 km Z nezaplaceno
12.2.2020CZEŠmída Michal STRATOS AUTO 8 km M20 9.3.2020
5.2.2020CZEVostřáková Adéla 600 m D4 5.2.2020
28.1.2020CZEVlachynská Kristýna HaKi-run 8 km Z40 10.3.2020
17.1.2020CZEDvořáková Zuzana Spinálníček.z,s 8 km ZDZ nezaplaceno
13.1.2020CZEKudláček Milan Atletika Jaroměř 600 m H5 13.1.2020
10.1.2020CZEStránský Radek Báječné ženy v běhu 8 km M40 28.1.2020
28.2.2020CZEVaňásková Markéta Střely z Holic 4 km Z 7.3.2020
7.1.2020CZEMichalego Aleš 8 km M40 8.1.2020
20.2.2020CZEKhun Hana 8 km Z40 nezaplaceno
14.2.2020CZEHrůša Vojtěch 4 km M nezaplaceno
10.2.2020CZEKlapka Zdeněk STRATOS AUTO 8 km M20 12.2.2020
31.1.2020CZEJeřábek Adam 300 m H3 31.1.2020
25.1.2020CZEHolanova Tereza 8 km ZDZ nezaplaceno
15.1.2020CZEPecková Naděžda 4 km Z 16.1.2020
9.3.2020CZEDundáček Matyáš 100 m B2 9.3.2020
8.1.2020CZEBeran Petr TJ Sokol Bezděkov 8 km M20 16.1.2020
25.2.2020CZEAdámek Jakub 8 km ZDM 29.2.2020
7.1.2020CZEKrejčík Matyáš Krejčík Boys and Girl 300 m H3 7.1.2020
18.2.2020CZEKoliášová Michala 4 km Z nezaplaceno
13.2.2020CZEŠpička Michal STRATOS AUTO 4 km M 14.2.2020
9.2.2020CZEMenclová Monika Prostě běž 4 km Z 21.2.2020
28.1.2020CZELangerová Viola Friends 8 km ZDZ 30.1.2020
20.1.2020CZEMlčoch Lukáš 600 m H4 20.1.2020
13.1.2020CZEBednář Josef sk Počaply 8 km M60 15.1.2020
5.3.2020CZEDoležal Stanislav BK Pardubice 8 km M60 10.3.2020
29.2.2020CZEKracíková Hana PROSTĚ BĚŽ! 8 km Z30 10.3.2020
7.1.2020CZEKaška Zdeněk SK Kyšperk 8 km M50 9.1.2020
21.2.2020CZEDresler Matyáš ČEZ dítko 600 m H4 21.2.2020
17.2.2020CZEHejdrych Martin STRATOS AUTO 8 km M30 18.2.2020
12.2.2020CZEKrejčíková Vendula Krejčík Boys and Girl 4 km Z 12.2.2020
3.2.2020CZEŠtěpničková Klára 100 m B2 3.2.2020
27.1.2020CZESmutný Jan Advokátní kancelář Smutná & Vinopal s.r.o. 8 km M30 28.1.2020
16.1.2020CZEVondra Matěj 1 km H6 16.1.2020
12.1.2020CZEOláh Karol 4 km M 15.1.2020
9.1.2020CZEKolakovský Michael Rock Machine Cyklomax 1 km H6 9.1.2020
23.1.2020CZETryner Michael Emporio exclusive s.r.o. 8 km M30 25.1.2020
28.2.2020CZEZdeňka Jonášová 8 km Z50 nezaplaceno
8.2.2020CZEČernušáková Jana TESTR running team 8 km Z40 15.2.2020
3.3.2020CZEBerná Eva Run4Fun 4 km Z 3.3.2020
23.1.2020CZETrynerová Věra Emporio exclusive s.r.o. 8 km Z60 25.1.2020
8.2.2020CZEStrejčková Zuzana TESTR running team 8 km Z50 9.2.2020
28.1.2020CZEHellerová Hana Hradec Králové 8 km Z50 30.1.2020
11.1.2020CZEMašindová Kateřina 4 km Z nezaplaceno
8.2.2020CZEStrejček Pavel TESTR running team 8 km M60 9.2.2020
28.1.2020CZEKubiasová Kateřina tyčka a kulička 4 km Z 30.1.2020
31.1.2020CZEJeřábek Adam 300 m H3 31.1.2020
27.2.2020CZEVacarda Vladimír ELEVEN RUN TEAM 8 km ZDM nezaplaceno