Startovní listina CYKLOMARATON Česká Třebová - 10. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D50 km71
K25 km66
Kategorie
MCMuži C: 1969 - 197824
M2Muži: 1983 a starší21
MBMuži B: 1979 - 198817
JMJunioři: 1998 - 200217
M1Muži: 1984 - 199714
MAMuži A: 1989 a maldší11
MDMuži D: 1959 - 19688
Z1Ženy: 1984 - 19976
MEMuži E: 1958 a starší6
ZBŽeny B: 1979 - 19883
JZJuniorky: 1998 - 20023
DMChlapci: 2003 a mladší3
Z2Ženy: 1983 a starší1
DZDívky: 2003 a mladší1
ZCŽeny C: 1978 a starší 1
ZAŽeny A: 1989 a mladší1
Celkem přihlášených137

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba Star.č.
18.6.2018CZEChutný Jaroslav VELOCENTRUM STRATOS AUTO 50 km MD 19.6.201843
13.6.2018CZEŠinkovský Roman HSK-cycling team 50 km MC 13.6.201824
26.5.2018CZEKlumpar Petr KCN 25 km M2 nezaplaceno0
8.5.2018CZEKolář David WHEELERS 25 km M1 10.5.2018208
20.6.2018CZEHusek Karel EDLINE MTB Team 25 km JM nezaplaceno0
17.6.2018CZEPávek Jiří FORT SMC Ústí nad Orlicí 50 km MC nezaplaceno0
21.5.2018CZESirový Aleš Bike club Svitavy 50 km MC 31.5.201815
16.3.2018CZEOndráček Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE 50 km MC nezaplaceno0
18.6.2018CZEPola Oldrich 50 km MB 19.6.201848
14.6.2018CZEKlusák Rostislav Cyklo-ski klub Polička 50 km MC 15.6.201832
30.5.2018CZEKašpar Zbyněk 25 km M1 30.5.2018231
13.5.2018CZEMakovská Eliška 25 km Z1 14.5.2018212
18.6.2018CZEHolec Radek Bikesport Team Mohelnice 25 km JM 19.6.2018244
10.6.2018CZEVítek Daniel 25 km JM nezaplaceno0
22.5.2018CZEHrabinec Milan ADLETA TEAM 25 km M2 23.5.2018223
14.5.2018CZEBlaho Martin PRESTIGE CYCLING TEAM 25 km JM 16.5.2018203
19.6.2018CZEBartoň Jiří F-BIKE KLUB SADEK 50 km MC 20.6.20180
15.6.2018CZEVeselá Lucie GT OPPORTUNITY BRNO 50 km ZB 19.6.201849
4.6.2018CZELněnička Tomáš 25 km JM nezaplaceno0
16.5.2018CZENovotný Jan 25 km JM 17.5.2018216
18.6.2018CZEVíchová Anna 25 km Z1 nezaplaceno0
12.6.2018CZEPinkas Daniel CYKLO-SKI KLUB POLIČKA 25 km JM 13.6.2018236
23.5.2018CZEBaňanková Petra šiláci 25 km Z2 24.5.2018227
8.5.2018CZEKolář Jiří WHEELERS 25 km M2 10.5.2018207
19.6.2018CZEŠrámek Jan Axiom OrBiTt 50 km MC 20.6.20180
17.6.2018CZEOrlich Jan 25 km JM 18.6.2018242
20.5.2018CZEFlégl Aleš CTM SILVINI R2 SPORT 50 km MD 22.5.201814
18.6.2018CZEHolec Pavel CGB Racing Team 50 km MC nezaplaceno0
18.6.2018CZEKovařík Libor Cyklo Profi Gold Fren 50 km MB 19.6.201845
14.6.2018CZEAdamec Petr CC Choceň 50 km MC 18.6.201833
29.5.2018CZEZemenová Adéla 25 km JZ 30.5.2018230
12.5.2018CZEport pavel 25 km M2 15.5.2018211
18.6.2018CZEMattuš Milan 50 km MD 18.6.201834
10.6.2018CZENěmec Filip MTB RAMUSS team 25 km M1 11.6.2018233
22.5.2018CZEKočí Štěpán Prestige cycling team 25 km JM 23.5.2018222
24.4.2018CZEDejdar Miroslav TŘEBOVICE 50 km MC 26.4.20186
19.6.2018CZEOlejníček Dušan GT OPPORTUNITY BRNO 50 km MD nezaplaceno0
15.5.2018CZEVitek David 25 km JM 16.5.2018215
18.6.2018CZEPospíšil Petr Rock machine cyklomax 50 km MB 19.6.201842
12.6.2018CZEKopecký Lukáš Prestige Cycling Team 50 km MC 12.6.201826
23.5.2018CZEBačová Lucie šiláci 25 km Z1 24.5.2018226
7.5.2018CZEKubišta Michal Šmídl Bike Team 50 km MA 17.5.20188
19.6.2018CZEKořízek Richard OCK Osík 50 km MB 20.6.20180
17.6.2018CZEOrlich Jan 50 km MD 18.6.201835
6.6.2018CZEVtípilová Jana GHOST Team 25 km Z1 18.6.2018239
18.5.2018CZEKouřil Jiří Fitko Jeseník 50 km ME 21.5.201813
18.6.2018CZEMatulka Lukáš Open Cycling Academy 50 km MA nezaplaceno0
29.5.2018CZEZemene Břetislav 25 km M2 30.5.2018229
17.6.2018CZEKavka Petr MTB RAMUSS team 25 km M1 18.6.2018243
10.6.2018CZERichter Zbyněk Ghost Team 25 km M1 11.6.2018232
22.5.2018CZEKočí Vít Prestige cycling team 25 km JM 23.5.2018221
16.4.2018CZESchön Martin CK Slovan Moravská Třebová 50 km MA 14.5.20185
14.6.2018CZEVoňka Jiří Carla Kupkolo D.K. n.L 50 km ME 18.6.201837
3.6.2018CZEDušánek Václav 25 km JM nezaplaceno0
15.5.2018CZEVítek Lukáš 25 km JM 16.5.2018214
19.6.2018CZEKopecký Jan Altima Bohemia 25 km M2 nezaplaceno0
18.6.2018CZEKlimešová Monika ENDEKA BASSTA team 50 km ZB 19.6.201847
11.6.2018CZEBoušek Ladislav 50 km MC 12.6.201827
11.5.2018CZEFilip Tomáš 25 km M1 11.5.2018206
17.6.2018CZESrnský Václav F-bike klub Sádek 50 km MC 20.6.20180
6.6.2018CZEVtípil Radek GHOST Team 25 km M2 18.6.2018238
17.5.2018CZEKlapal Martin Indigo cycling team RK 50 km MB 22.5.201812
2.3.2018CZEPřibylová Dagmar Eleven Mercedes Mitas team 50 km ZC 9.4.20182
19.6.2018CZESchenk Martin 25 km M1 nezaplaceno0
28.5.2018CZELidmila Ladislav 25 km M1 29.5.2018228
10.5.2018CZEHoleček Pavel SAZU.cz 50 km MD 11.5.20189
18.6.2018CZEBartoš Martin Bike sport team mohelnice 50 km MB nezaplaceno0
10.6.2018CZEGaži Lukáš 25 km JM 11.6.2018234
22.5.2018CZEKočí Roman 25 km M2 23.5.2018220
27.3.2018CZELibich Robert 50 km MC 9.4.20184
20.6.2018CZESouček Vojtěch 25 km JM nezaplaceno0
17.6.2018CZEObstová Kateřina SKP Duha Fort Lanškroun 25 km JZ 18.6.201836
31.5.2018CZETůmová Michaela 50 km ZA 5.6.201822
15.5.2018CZEVolf Petr Agro Kolín 50 km MC 15.5.201811
19.6.2018CZEVíšek Roman SKIBIKECENTRUM.CZ team 25 km M1 19.6.2018250
14.6.2018CZEMoravec Jaroslav Tessuti sport 50 km ME 15.6.201830
23.5.2018CZETobiáš Jáchym biatlon Letohrad 25 km DM 24.5.2018225
3.5.2018CZEOrlich Miroslav Saltman 25 km M2 22.5.2018205
18.6.2018CZEKapoun Prokop 25 km DM 19.6.2018246
11.6.2018CZEValenta Vojtěch 25 km M1 19.6.2018245
6.6.2018CZESchmidtová Tereza 25 km Z1 19.6.2018251
17.5.2018CZESpáčil Leopold NOVATOP LAPIERRE / Letovice 50 km MD 13.6.201825
1.3.2018CZEBlaho Jiří PRESTIGE CYCLING TEAM 25 km M1 16.5.2018201
19.6.2018CZEZedníková Iveta SKIBIKECENTRUM CZ 50 km ZB nezaplaceno0
17.6.2018CZEHekele Emil INTREO INTERIERY 50 km MC 19.6.201841
28.5.2018CZEVodehnal Martin PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km MB 28.5.201820
9.5.2018CZEJeřábek Petr OCK Osík 25 km M2 nezaplaceno0
18.6.2018CZEHyneček Michal Aspire SCM 50 km MB nezaplaceno0
13.6.2018CZEPetruš Lubomír EthicSport 50 km MA nezaplaceno0
18.3.2018CZETutsch Václav PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km MC 17.5.20183
20.6.2018CZEŽibřid Pavel INS ATELIÉR NÁCHOD 50 km MC nezaplaceno0
17.6.2018CZEHrušková Adéla RCR 25 km DZ nezaplaceno0
14.5.2018CZEMachálek Adam 25 km JM 7.6.2018213
19.6.2018CZEPERCHLÍKOVÁ TEREZA 25 km Z1 19.6.2018249
14.6.2018CZEMottl Zbyněk CATUS Team 50 km MC 15.6.201829
31.5.2018CZEOTRUBA Jan Oceloví letci 50 km ME 19.6.201838
3.5.2018CZENovák Martin Rudoltice 50 km MB 14.5.20187
18.6.2018CZEKlimeš Miloš ENDEKA BASSTA team 50 km ME 19.6.201846
11.6.2018CZEZadina Petr KABA-SPORT Chotěboř 50 km MD 12.6.201828
23.5.2018CZEHavran Jiří 50 km MB 24.5.201817
19.6.2018CZEMikolášek Jan VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 50 km MA nezaplaceno0
5.6.2018CZEKocmánek Ladislav Relax Brno 50 km MA nezaplaceno0
8.5.2018CZEKolář Daniel WHEELERS 25 km JM 10.5.2018209
18.6.2018CZENosek Rudolf VELOCENTRUM-STRATOS AUTO 50 km MC 19.6.201844
28.5.2018CZEŠebek Jindřich FORT SMC Ustí n/Orlicí 50 km ME 28.5.201819
17.3.2018CZEChalupník Jan šíláci 25 km M2 18.5.2018202
20.6.2018CZEKopečný Petr 50 km MB 20.6.20180
17.6.2018CZENeset Jan IN-LIFE cycling team 50 km MB nezaplaceno0
7.6.2018CZECsizmadia Lukáš 25 km DM nezaplaceno0
19.6.2018CZEAdel Filip Superior Suninvent Team 50 km MA 20.6.20180
14.6.2018CZEPapáčková Adéla Prestige cycling team 25 km JZ 20.6.20180
30.5.2018CZEChemišinec Pavel Lázně Bělohrad - Kola Sir 50 km MB 30.5.201821
14.5.2018CZEMíchal Miroslav 50 km MC 15.5.201810
11.6.2018CZEKočí Jan SK Žamberk Tessuti sport 25 km M1 11.6.2018235
22.5.2018CZEHamerník Jaroslav LOMAX Česká Třebová 25 km M2 23.5.2018224
2.5.2018CZEPeterka Vlastimil 25 km M2 2.5.2018204
19.6.2018CZEŠimr Václav 50 km MB 20.6.20180
17.6.2018CZEPodolský Filip 50 km MA 19.6.201840
4.6.2018CZEMikulecký Pavel 50 km MA 5.6.201823
17.5.2018CZEBlažek Tomáš BOSSCHAK, AUTO-ELI.cz 25 km M2 18.5.2018217
7.6.2018CZERejman Václav VMP riders 25 km M1 18.6.2018240
6.6.2018CZEVejda Michal PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km MA 20.6.20180
15.6.2018CZEDoutnáč Jan PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km MC 20.6.20180
3.6.2018CZESkalický Karel 25 km M2 13.6.2018237
11.3.2018CZEKoudelka Drahomir Meixner Consulting 50 km MC nezaplaceno0
14.6.2018CZEŠťastný Roman Rock Machine-Cyklomax 50 km MB 15.6.201831
12.5.2018CZEVondra Jiří 25 km M1 14.5.2018210
23.5.2018CZERůžička Tomáš Cycling Team Brandýs 50 km MB 24.5.201818
14.6.2018CZEChudý Jindřich Česká Třebová 25 km M2 19.6.2018248
21.5.2018CZENovotný Radek OCK Osík 50 km MC 23.5.201816
9.6.2018CZEŠlor Robert 25 km M2 20.6.20180
17.5.2018CZENovák Jiří Ellizator & Tonny´s Saltman bike team 25 km M2 17.5.2018218
1.3.2018CZEVaněk Vladimír HSK Cycling team 50 km MB 9.4.20181
17.6.2018CZETrávníček Jan 25 km M2 18.6.2018241
13.6.2018CZEVopařil Milan 50 km MA 19.6.201839
21.5.2018CZEHolub Jan 25 km M2 22.5.2018219
18.6.2018CZEKapoun Zdeněk Dlouhá Třebová 25 km M2 19.6.2018247