12.6.2022 | | Grim Martin + Penny | |
Eminent sprint 3,1 km |
M2 |
12.6.2022 |
3.7.2022 | | Šperlingová Michaela + Chilli | Hurrá team |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
3.7.2022 |
13.5.2022 | | Fabiánová Veronika + Matýsek | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z1 |
13.5.2022 |
27.7.2022 | | Kohout Jakub | Kohouti family |
Svijany enduro nářez 5 km |
M |
27.7.2022 |
3.7.2022 | | Pavlusek Eva | |
Svijany enduro nářez 5 km |
Z |
4.7.2022 |
5.6.2022 | | Fikrová Monika + Dellis | TMK9 Dog Training Pardubice |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
10.6.2022 |
12.5.2022 | | Jindrová Hana + Abu-Abu Serigala | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
18.5.2022 |
21.7.2022 | | Zoubková Barbora + Invicta | Hvězda Pardubice |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
27.7.2022 |
11.7.2022 | | Kahancová Kristýna + Cody | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
13.7.2022 |
2.7.2022 | | Nagyová Jana + History Šedý poklad | |
Svijany enduro nářez 5 km |
Zp |
4.7.2022 |
22.5.2022 | | Skalická Kamila + Gentille Ginette Banataj Wind "Crazy" | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
22.5.2022 |
18.7.2022 | | Ženíšek Michal + Cval | T. J. Sokol Maxičky / FITMIN |
Svijany enduro nářez 5 km |
Mp |
18.7.2022 |
5.7.2022 | | Flašková Jana + Fíba | DogUniversal /Canicross Beroun |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
11.7.2022 |
16.6.2022 | | Jahelková Karolína + Bertíček | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
16.6.2022 |
12.5.2022 | | Neumanová Jana + Trippy | Cross Dumbledogs |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
19.5.2022 |
23.7.2022 | | Jarmarová Jarmila + Enzo Ťapka | Czech DOG RUN team / MIZUNO team |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
24.7.2022 |
14.7.2022 | | Fricová Anna + Brownie | |
Svijany enduro nářez 5 km |
Zp |
16.7.2022 |
3.7.2022 | | Dvořáková Veronika + Eros | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z1 |
3.7.2022 |
8.6.2022 | | Olbrichová Silvie + Bobeš | TMK9 Dog Training Pardubice |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
13.6.2022 |
13.5.2022 | | Ťoukálková Alena + Zoro | CROSS Dumbledogs |
Eminent sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km |
Z1 |
23.5.2022 |
19.7.2022 | | Rozmahel Vojtěch + Venny z Býchorska | |
Eminent sprint 3,1 km |
M3 |
19.7.2022 |
10.7.2022 | | Havrdová Markéta + Darwin | Canicross Olomouc |
Svijany enduro nářez 5 km |
Zp |
14.7.2022 |
23.6.2022 | | Bílková Tereza + Merlin | |
Eminent sprint 3,1 km |
JZ |
24.6.2022 |
24.5.2022 | | Klapalová Zuzana + Raven | Na pohodičku |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
30.5.2022 |
13.5.2022 | | Neumanová Martina + Flash | Cross Dumbledogs |
Eminent sprint 3,1 km |
JZ |
19.5.2022 |
27.7.2022 | | Kohoutová Zuzana + Poppy | Kohouti family |
Eminent sprint 3,1 km |
JZ |
27.7.2022 |
3.7.2022 | | Budaj Radoslav | Hurrá team |
Svijany enduro nářez 5 km |
M |
3.7.2022 |
13.6.2022 | | Paulová Lenka + Gamora | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
20.6.2022 |
12.5.2022 | | Machkova Lucie + Lola | Tlapky v tahu |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
21.5.2022 |
21.7.2022 | | Kihoulou Martin | |
Svijany enduro nářez 5 km |
M |
21.7.2022 |
11.7.2022 | | Volf Jan | |
Svijany enduro nářez 5 km |
M |
17.7.2022 |
30.6.2022 | | Soukup Miroslav | |
Svijany enduro nářez 5 km |
Mp |
1.7.2022 |
2.6.2022 | | Sobotka Kamil + Kira | Bilovec |
Eminent sprint 3,1 km |
M3 |
8.6.2022 |
4.7.2022 | | Kuříková Markéta + Artuš | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
8.7.2022 |
15.6.2022 | | Fišer Anastasia + Aida | Aida |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
15.6.2022 |
22.5.2022 | | Skalická Daniela + Balera Letifer Convexum | Musher Klub JCC |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
23.5.2022 |
23.7.2022 | | Ulčová Karolina + Bouzef | MK Tlapky v tahu |
Svijany enduro nářez 5 km |
Zp |
25.7.2022 |
14.7.2022 | | Ebert Jan + Falco | |
Eminent sprint 3,1 km |
M3 |
15.7.2022 |
3.7.2022 | | Dastychová Anna + Kira | Kladno |
Eminent sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km |
Z3 |
4.7.2022 |
7.6.2022 | | Hlavová Heidi | B2K |
Svijany enduro nářez 5 km |
Z |
8.6.2022 |
12.5.2022 | | Nováková Karolína + Vilík | Běžím, co můžu. |
Eminent sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km |
Z2 |
20.5.2022 |
19.7.2022 | | Janoušek Josef + Maui | |
Eminent sprint 3,1 km |
M3 |
19.7.2022 |
10.7.2022 | | Budišová Hana + Syra | DogUniversal/Canicross Beroun |
Svijany enduro nářez 5 km |
Zp |
10.7.2022 |
22.6.2022 | | Heřmanová Lucie + Lotta | TJ Sokol Maxičky/Lotta |
Eminent sprint 3,1 km |
JZ |
22.6.2022 |
24.5.2022 | | Thiel Veronika + Corvin del WinePoint | Musher klub JCC |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
27.5.2022 |
17.7.2022 | | Plíva Tomáš + Ben | Hruboskalský canicross |
Eminent sprint 3,1 km |
M2 |
17.7.2022 |
3.7.2022 | | Smrčková Pavlína + Amálka | TJ Sokol Maxičky |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
3.7.2022 |
13.5.2022 | | Lenfeldová Lucie + Manzi | Canicross Krkonoše |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
21.5.2022 |
20.7.2022 | | Aksamit Martin + Ashley | MOKRÝ BANDITI |
Eminent sprint 3,1 km |
M2 |
24.7.2022 |
25.7.2022 | | Baliakova Melania | |
Svijany enduro nářez 5 km |
Z |
25.7.2022 |
26.6.2022 | | Kepková Lenka + Marvel | |
Svijany enduro nářez 5 km |
Zp |
26.6.2022 |
30.5.2022 | | Marešovská Jaroslava + Flek nebo Mili | Tj Sokol Maxičky |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
9.6.2022 |
12.5.2022 | | Machková Nikola + Konnor | MK Tlapky v tahu - Konnor |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
17.5.2022 |
18.7.2022 | | Kvášová Tereza + Arya | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
18.7.2022 |
4.7.2022 | | Doležalová Martina + Calvin | DogUniversal |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
10.7.2022 |
15.6.2022 | | Hlinovská Lucie + Mailin | Mai |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
15.6.2022 |
21.5.2022 | | Erlebachová Aneta + Stormy | MC Český Ráj |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
21.5.2022 |
22.7.2022 | | Ryjáčková Tereza + Bailey | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
22.7.2022 |
14.7.2022 | | Abrahámová Lucie + Brown Hubertus Bohemia | Brown Hubertus Bohemia |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
14.7.2022 |
3.7.2022 | | Zámišová Barbora + Celebrita | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
3.7.2022 |
6.6.2022 | | Weinertová Magdaléna + Pedro | Vlajem za psem |
Svijany enduro nářez 5 km |
Zp |
6.6.2022 |
12.5.2022 | | Kasalová Klára + Max | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
12.5.2022 |
19.7.2022 | | Nigošová Tereza + Belami | Cross DumbleDogs |
Svijany enduro nářez 5 km |
Zp |
19.7.2022 |
9.7.2022 | | Holanová Barbora + Bria | B+B |
Eminent sprint 3,1 km |
JZ |
11.7.2022 |
18.6.2022 | | Zachariášová Petra | B2K |
Svijany enduro nářez 5 km |
Z |
19.6.2022 |
23.5.2022 | | Zeman Ondřej + Ferda | |
Eminent sprint 3,1 km |
M2 |
27.5.2022 |
17.7.2022 | | Šlechta Boris + Rocky | |
Eminent sprint 3,1 km |
M2 |
18.7.2022 |
3.7.2022 | | Smrčková Eliška + Betka | TJ Sokol Maxičky |
Eminent sprint 3,1 km |
JZ |
3.7.2022 |
17.6.2022 | | Zikmundová Veronika + Sigi | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
17.6.2022 |
13.5.2022 | | Tržilová Jana + Taruška | Janča a Taruška |
Eminent sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km |
Z2 |
19.5.2022 |
20.7.2022 | | Spudilová Adéla + Šiška | Šiška |
Eminent sprint 3,1 km |
Z1 |
20.7.2022 |
10.7.2022 | | Novák Radek | |
Svijany enduro nářez 5 km |
M |
10.7.2022 |
25.6.2022 | | Hozáková Martina + Blue Moon | PSA |
Eminent sprint 3,1 km |
Z1 |
1.7.2022 |
30.5.2022 | | Cindrová Rebeka + Joyce | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
30.5.2022 |
12.5.2022 | | Penc Martin@penc.eu + Joey | |
Svijany enduro nářez 5 km |
Mp |
18.5.2022 |
18.7.2022 | | Kalenská Ilona + Rick | Idi&Rick |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
19.7.2022 |
4.7.2022 | | Vlasáková Petra + Tonda | DogUniversal |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
4.7.2022 |
15.6.2022 | | Kalousova Tereza + Tom | Tomáš team |
Eminent sprint 3,1 km |
Z1 |
15.6.2022 |
19.5.2022 | | Vrána Jan + Meggie | Krkonoše |
Eminent sprint 3,1 km |
M2 |
20.5.2022 |
14.7.2022 | | Zábranská Kristýna + Batman | Hanácký mushers club, z.s., Tým Libová jízda |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
22.7.2022 |
3.7.2022 | | Sedláková Jaroslava + Wings | |
Eminent sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km |
Z3 |
4.7.2022 |
6.6.2022 | | Balcarova Eva + Bethany | Evka a Bethy |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
13.6.2022 |
12.5.2022 | | Kovaříková Gabriela + TJ Sokol Maxičky | IRON ROSE | TJ Sokol Maxičky | IRON ROSE |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
12.5.2022 |
18.7.2022 | | Kecina Tomáš + Mája | #GLADIATORRACETEAM |
Svijany enduro nářez 5 km |
Mp |
18.7.2022 |
8.7.2022 | | Matulová Tereza + Ari Cassiopeia | Canicross Olomouc |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
12.7.2022 |
17.6.2022 | | Vališová Naďa + Bax | Vlajem za psem |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
20.6.2022 |
23.5.2022 | | Rokosová Markéta + Betty | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
27.5.2022 |
16.7.2022 | | Kuncová Babeta | |
Svijany enduro nářez 5 km |
Z |
17.7.2022 |
3.7.2022 | | Černá Lucie + Meo | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
3.7.2022 |
9.6.2022 | | Horáčková Vladimíra + Sany | my dvě |
Svijany enduro nářez 5 km |
Zp |
9.6.2022 |
13.5.2022 | | Tlustá Alena + Timothy | Chodousy canicross |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
19.5.2022 |
10.7.2022 | | Šujanová Ester + Bella | MC Metuje |
Eminent sprint 3,1 km |
JZ |
11.7.2022 |
25.6.2022 | | Hozák Kamil + Blue Moon | PSA |
Eminent sprint 3,1 km |
M1 |
4.7.2022 |
30.5.2022 | | Vejvalková Pavla + Marley | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
30.5.2022 |
12.5.2022 | | Pencova Jitka + Easy | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
18.5.2022 |
20.7.2022 | | Čiháková Lucie + Yetti | DogUniversal |
Eminent sprint 3,1 km |
Z1 |
20.7.2022 |
18.7.2022 | | Primas Hana + Frosty | Cross Dumble Dogs |
Svijany enduro nářez 5 km |
Zp |
18.7.2022 |
3.7.2022 | | Wohanková Julie + Chamonix | SRTG Nové Strašecí |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
11.7.2022 |
15.6.2022 | | Metelková Lucie + Aischa | Rozběháme Jaroměř |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
22.6.2022 |
16.5.2022 | | Škaldová Pavlína + Kuky | Unav border kolii |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
22.5.2022 |
14.7.2022 | | Mihok Michal + Mandy z Archy | Exoti |
Eminent sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km |
M3 |
14.7.2022 |
3.7.2022 | | Jokuty Silvia + Cuky | |
Svijany enduro nářez 5 km |
Zp |
3.7.2022 |
6.6.2022 | | Balcarová Romana + Helli | Romi a Helli |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
13.6.2022 |
12.5.2022 | | Uriková Gabriela + Bessie of Bohemian Paradise | MK Tlapky v tahu |
Eminent sprint 3,1 km |
Z1 |
17.5.2022 |
21.7.2022 | | Hodova Lenka + Lotta | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
26.7.2022 |
8.7.2022 | | Matula Richard + Atreju | Canicross Olomouc |
Eminent sprint 3,1 km |
M3 |
11.7.2022 |
16.6.2022 | | Tkachenko Dmitry + Cherry | |
Eminent sprint 3,1 km |
M2 |
21.6.2022 |
23.5.2022 | | Nosková Marcela + Ridiculus | CROSS DumbleDogs |
Svijany enduro nářez 5 km |
Zp |
23.5.2022 |
18.7.2022 | | Nykodym Josef + Indy | |
Eminent sprint 3,1 km |
M1 |
19.7.2022 |
3.7.2022 | | Smrčka Petr + Šiška | TJ Sokol Maxičky |
Svijany enduro nářez 5 km |
Mp |
3.7.2022 |
8.6.2022 | | Neumanová Jana + Speedy | Cross Dumbledogs |
Svijany enduro nářez 5 km |
Zp |
16.6.2022 |
12.5.2022 | | Měsíčková Martina + Růženka (Desire od Motovuna) | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
13.5.2022 |
27.7.2022 | | Sedmíková Hana + Remi | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
28.7.2022 |
15.7.2022 | | Krovská Hana + Mavis | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
16.7.2022 |
25.6.2022 | | Dubinova Denisa + Maylo | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
25.6.2022 |
30.5.2022 | | Vrábelová Lucie + Qessy | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
30.5.2022 |
12.5.2022 | | Macejková Michaela + Akinka | Hruboskalský canicross |
Eminent sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km |
Z2 |
12.5.2022 |
20.7.2022 | | Horáčková Stanislava + Bady | |
Svijany enduro nářez 5 km |
Zp |
20.7.2022 |
10.7.2022 | | Kováříková Lada + Abigail | DogUniversal |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
11.7.2022 |
3.7.2022 | | Čížek Jan + Hailey | SRTG Nové Strašecí |
Eminent sprint 3,1 km |
M1 |
5.7.2022 |
14.6.2022 | | Balcarová Diana + Ex Speedy Dream | CROSS DumbleDogs |
Svijany enduro nářez 5 km |
Zp |
20.6.2022 |
16.5.2022 | | Zanozina Ekaterina | |
Svijany enduro nářez 5 km |
Z |
17.5.2022 |
18.7.2022 | | Pohanková Tereza + Cácora | - |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
18.7.2022 |
2.7.2022 | | Řezáč Tomáš + Ben | |
Eminent sprint 3,1 km |
M2 |
4.7.2022 |
5.6.2022 | | Fikr Jakub + Snowe | TMK9 Dog Training Pardubice |
Eminent sprint 3,1 km |
JM |
10.6.2022 |
12.5.2022 | | Vízner Ondřej + Anda + Maya | MK Tlapky v tahu |
Eminent sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km |
M2 |
18.5.2022 |
21.7.2022 | | Hrabánková Kateřina + Mango | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z1 |
21.7.2022 |
13.7.2022 | | Křivská Barbora + Kejsí | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z1 |
20.7.2022 |
16.6.2022 | | Sůrová Michaela + Chara od PČR | TMK9 Dog Training Pardubice |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
23.6.2022 |
23.5.2022 | | Luňáková Adéla + Lochnesska | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
23.5.2022 |
18.7.2022 | | Nykodym Barbora + Tofu | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
19.7.2022 |
7.7.2022 | | Cajkářová Anna + Tucker | Vlajem za psem |
Svijany enduro nářez 5 km |
Zp |
8.7.2022 |
8.6.2022 | | Šplíchalová Karolína + Queen Amy Alkyra | MK Tlapky v tahu |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
9.6.2022 |
12.5.2022 | | Žilík Martin + Falco (Argo ze Skřinářova) | |
Svijany enduro nářez 5 km |
Mp |
13.5.2022 |
26.7.2022 | | Storchi Sofia + Annie | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
26.7.2022 |
14.7.2022 | | Melechova Dominika + Crosby | |
Svijany enduro nářez 5 km |
Zp |
18.7.2022 |
3.7.2022 | | Kvasnička Michal + Tyr | Musher club Český ráj |
Eminent sprint 3,1 km |
M3 |
8.7.2022 |
25.5.2022 | | Simon Martin + Hailey | Hey Lee! |
Eminent sprint 3,1 km |
M2 |
25.5.2022 |
12.5.2022 | | Slavíčková Martina + Smokie | MK Tlapky v tahu |
Eminent sprint 3,1 km |
Z2 |
17.5.2022 |
20.7.2022 | | Dolanský Martin + Hesy Javorův dvůr | |
Eminent sprint 3,1 km |
M1 |
20.7.2022 |
10.7.2022 | | Švarcová Olga + Drak | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
12.7.2022 |
23.6.2022 | | Vrána Petr | Drylock |
Svijany enduro nářez 5 km |
M |
25.6.2022 |
18.7.2022 | | Drgoňová Radka + Pluto | |
Eminent sprint 3,1 km |
Z3 |
18.7.2022 |
21.7.2022 | | Horňák Marek + Amaris Luna od Stříbrných olší | Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů |
Eminent sprint 3,1 km |
M3 |
22.7.2022 |