Startovní listina Pražská chodecká hodinovka 2017 - 5. ročník

Statistika přihlášených

Trať
H1 hodina55
5km5 000 m17
1 km1 000 m15
3km3 000 m14
Kategorie
MMuži36
ZŽeny19
PPřípravka do 11 let15
ZZŽákyně 12 - 15 let13
M5Muži8
DMDorostenci 16 - 17 let6
DZDorostenky 16 - 17 let2
ZMŽáci 12 - 15 let1
Z5Ženy1
Celkem přihlášených101

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba Star.č.
19.10.2017CANBrickenden Mia 1 000 m P 19.10.2017138
16.10.2017SVKŠčepková Daniela AK Borský Svätý Jur 1 000 m P 16.10.2017144
19.10.2017CANBrickenden Jan 1 000 m P 19.10.2017139
13.10.2017SVKCintulová Agáta MŠK Borský Mikuláš 1 000 m P 13.10.2017145
3.10.2017SVKGazárková Adriana MŠK Borský Mikuláš 1 000 m P 3.10.2017147
24.9.2017CZEFürstová Adéla AC Rumburk 1 000 m P 24.9.2017148
6.9.2017CZESMOLA Daniel SMOLA CHŮZE z.s. PRAHA 1 000 m P 6.9.2017150
9.10.2017CZEPevný Kryštof Orel Vyškov 1 000 m P 9.10.2017146
18.10.2017CZEHrádek Jan SK Míle 1 000 m P 18.10.2017140
20.10.2017CZEPiták Matěj Spartak Vrchlabí 1 000 m P 20.10.2017136
19.10.2017CZEKozlov Jan SKMile 1 000 m P 19.10.2017137
18.10.2017CZEDvořáková Tereza TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1 000 m P 18.10.2017142
24.9.2017CZEVeselková Adéla AC Rumburk 1 000 m P 24.9.2017149
17.10.2017CZEKollárová Stella TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1 000 m P 17.10.2017143
18.10.2017CZEKofroňová Carolina TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1 000 m P 18.10.2017141
3.10.2017SVKGazárková Mária MŠK Borský Mikuláš 3 000 m ZZ 3.10.2017108
18.10.2017CZENeradová Eliška SK Míle 3 000 m ZZ 18.10.2017114
24.9.2017CZEHoráková Anna AC Rumburk 3 000 m ZZ 24.9.2017105
17.10.2017CZEBiskupová Theresa TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3 000 m ZZ 17.10.2017112
10.10.2017CZERačanská Tereza Orlík Vyškov 3 000 m ZZ 10.10.2017111
24.9.2017CZENedvídková Katka AC Rumburk 3 000 m ZZ 24.9.2017104
4.10.2017CZEŠkařoupková Michaela Orel Vyškov 3 000 m ZZ 4.10.2017101
5.10.2017CZEJégrová Denisa Liaz Jablonec 3 000 m ZZ 5.10.2017110
6.9.2017CZESMOLOVÁ Klára SMOLA CHŮZE z.s. PRAHA 3 000 m ZZ 6.9.2017102
18.10.2017CZEDvořáková Aneta SK Míle 3 000 m ZZ 18.10.2017113
28.9.2017CZEMorávek Jaromír Ac Moravská Slavia 3 000 m ZM 28.9.2017106
3.10.2017CZEHanulíková Leona Orel jednota Vyškov - atletika 3 000 m ZZ 3.10.2017107
5.10.2017CZEHošková Kateřina Atletika Jižní Město z.s. 3 000 m ZZ 5.10.2017109
24.9.2017CZEHoličová Karolína AC Rumburk 3 000 m ZZ 24.9.2017103
24.9.2017CZEKryštůfek Filip AC Rumburk 5 000 m DM 24.9.201775
24.9.2017CZEDušek Petr AC Rumburk 5 000 m DM 24.9.201774
24.9.2017CZEFürstová Veronika AC Rumburk 5 000 m DZ 24.9.201773
5.10.2017CZETypltová Marftina Atletika Jižní Město z.s. 5 000 m DZ 5.10.201781
5.10.2017CZEŠvejda Jan Atloetika Jižní Město z.s. 5 000 m DM 5.10.201780
5.10.2017CZEHetsayanyn Mykhaylo Liaz Jablonec 5 000 m DM 5.10.201782
18.10.2017CZEHamzic Alan Sog nitra 5 000 m DM 18.10.201786
25.9.2017SVKBurzalová Hana AK Spartak Dubnica nad Váhom 1 hodina Z nezaplaceno35
5.10.2017CZEHetssyanyn Mykola Liaz Jablonec 5 000 m DM 5.10.201783
25.9.2017SVKŽárska Klaudia AK Spartak Dubnica nad Váhom 1 hodina Z nezaplaceno57
5.10.2017CZEMaternová Kateřina Nové Město n.Metují 1 hodina Z 11.10.201718
22.8.2017HUNKovács Soma MVSI 1 hodina M nezaplaceno0
4.10.2017CZEGdula Tomáš Hvězda Pardubice 1 hodina M 11.10.201741
17.10.2017CZEHlaváč Vít A.C. Tepo Kladno 1 hodina M 20.10.201744
2.10.2017ITABarcella Lidia Atl. Bracco 1 hodina Z 11.10.201732
18.10.2017SVKČerný Dominik ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 hodina M nezaplaceno38
19.9.2017CZEJeníková Petra Spartak Praha 4 1 hodina Z nezaplaceno9
2.10.2017ITAChiesa Stefano Atl. 100 Torri Pavia 1 hodina M 11.10.201736
2.10.2017ITAAnsaldi Martina Atl. Fossano 1 hodina Z 11.10.201731
2.10.2017ITAColombi Nicole Atl. Brescia 1 hodina Z 11.10.201737
5.10.2017CZEDrahotová Anežka USK Praha 1 hodina Z 11.10.201739
5.10.2017CZEGdula Lukáš Hvězda SKP Pardubice 1 hodina M 11.10.201742
20.10.2017CZEAdam Petr Balvani 5 000 m M5 20.10.201787
1.10.2017POLSikora Rafal Poland 1 hodina M nezaplaceno55
31.8.2017CZEKolář Rostislav SK Hranice 1 hodina M 14.9.201747
24.9.2017CZENedvídková Pavla AC Rumburk 1 hodina Z nezaplaceno19
18.10.2017CZEnetolicka martina ac slovan liberec 1 hodina Z nezaplaceno22
7.9.2017AUTSchulze Kathrin IAC Pharmador 1 hodina Z nezaplaceno54
24.9.2017CZEDušková Naděžda AC Rumburk 1 hodina Z nezaplaceno4
10.9.2017CZEHejkrlík Filip SABZO 5 000 m M5 nezaplaceno71
12.10.2017CZEHlavenka Tomáš AC Moravská Slavia Brno 1 hodina M nezaplaceno46
24.9.2017CZENedvídek Martin AC Rumburk 1 hodina M nezaplaceno52
18.9.2017SVKMedera Zdeno AK Spartak Dubnica nad Váhom 1 hodina M nezaplaceno51
13.10.2017CZEDušík Michal AC Moravská Slavia Brno 1 hodina M nezaplaceno3
9.10.2017CZEPevná Daniela Orel Vyškov 5 000 m Z5 nezaplaceno85
4.10.2017CZEŠkařoupková Ivana Orel Vyškov 1 hodina Z nezaplaceno24
28.8.2017CZEBorovičková Lenka SMOLA Chůze Praha 1 hodina Z 14.9.201733
21.9.2017DEUborsch steffen SV Halle 1 hodina M nezaplaceno34
7.10.2017CZEVojtíšek Tomáš AC Moravská Slavia Brno 5 000 m M5 11.10.201784
25.9.2017CZEDušek Miloš AC Rumburk 1 hodina M nezaplaceno2
6.10.2017CZEJindra Petr PSK Olymp Praha 1 hodina M 11.10.201710
13.10.2017CZEHerman Zbynek Lokomotiva Breclav 1 hodina M nezaplaceno45
15.10.2017USAMajetič Ivo Colorado Walkers 1 hodina M 20.10.201715
24.9.2017CZEReinová Miloslava AC Rumburk 1 hodina Z nezaplaceno23
3.10.2017CZEGazárek Roman MŠK Borský Mikuláš 5 000 m M5 nezaplaceno77
10.10.2017CZESvitáková Alena AC Česká Lípa 1 hodina Z 13.10.201726
3.10.2017SVKZáhončík Ján Borský Mikuláš 5 000 m M5 nezaplaceno79
4.8.2017CZESMOLA Josef SMOLA CHŮZE PRAHA z.s. 1 hodina M 11.10.201756
10.10.2017CZENěmcová Alena BONBON 1 hodina Z 20.10.201720
3.10.2017CZEMálková Anna 1 hodina Z nezaplaceno16
24.9.2017CZERein Jan AC Rumburk 5 000 m M5 nezaplaceno76
10.10.2017CZESviták Miloslav AC Česká Lípa 1 hodina M 13.10.201725
1.10.2017POLKwita Zbigniew Polska 1 hodina M nezaplaceno48
10.10.2017CZENěmec Miloš BONBON 1 hodina M 20.10.201721
18.10.2017CZELapka Miloslav Humanita 1 hodina M 20.10.201749
21.9.2017DEUHauger Georg TV Bühlertal 1 hodina M nezaplaceno43
1.8.2017POLLuniewski Miroslaw 1 hodina M nezaplaceno50
3.10.2017CZEBaďura Jozef MŠK Borský Mikuláš 5 000 m M5 nezaplaceno78
13.9.2017CZEKalát Josef AK Bílina 1 hodina M 11.10.201711
16.10.2017CZEFliegl Miroslav PSK Olymp Praha 1 hodina M 20.10.201740
11.9.2017CZEKozelka Josef SMOLA CHŮZE z.s. PRAHA 5 000 m M5 11.10.201772
4.10.2017CZEKovář Rostislav AK Olomouc 1 hodina M 11.10.201714
12.10.2017CZEJanoušek Jiří Jiskra Otrokovice 1 hodina M nezaplaceno8
21.9.2017DEUHorst Kiepert MBB-SG Augsburg 1 hodina M nezaplaceno7
15.10.2017CZEAdam Petr Smola chůze 1 hodina M 20.10.20171
18.9.2017DEUSchaeffer Udo ASV Erfurt 1 hodina M nezaplaceno53
21.9.2017DEUHölters Bernd Ocker Polizei SV Berlin 1 hodina M nezaplaceno6
16.10.2017CZEKovanda Jiří Lokomotiva Beroun 1 hodina M 20.10.201713
4.9.2017CZEMarek Stanislav TJ Spartak Třebíč 1 hodina M nezaplaceno17
20.9.2017DEUHöhne Christoph 1 hodina M nezaplaceno5
19.9.2017CZEKánský Vladimír Spartak Praha 4 1 hodina M nezaplaceno12
20.9.2017DEUDräger Helga TS Esslingen 1 hodina Z nezaplaceno0