Startovní listina AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

Statistika přihlášených

Trať
A435
A329
A530
A221
A7
A69
A16
Kategorie
MZ2Žáci 2 - rok narození 2009 - 201024
MZ1Žáci 1 - rok narození 2011 - 201223
MMZMladší žáci - rok narození 2007 - 200820
MPPředžáci - rok narození 2013 - 201414
ZZ2Žákyně 2 - rok narození 2009 - 201011
ZMZMladší žákyně - rok narození 2007 - 200810
ZPPředžákyně - rok narození 2013 - 20147
ODOdrážedla - rok narození 2015 a mladší7
ZZ1Žákyně 1 - rok narození 2011 - 20126
MSZStarší žáci - rok narození 2005 - 20065
ZSZStarší žákyně - rok narození 2005 - 20064
MBBobíci - rok narození 2015 a mladší3
ZBBobice - rok narození 2015 a mladší3
Celkem přihlášených137

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
7.1.2019CZEZelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 MZ1 15.3.2019
7.1.2019CZEZelená Lucka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A4 ZZ2 15.3.2019
28.12.2018CZEZaplatílek Anthony SpinFit Liberec A OD 1.1.2019
1.1.2019CZEWolfová Amálka Beany A3 ZZ1 nezaplaceno
9.2.2019CZEVyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 ZMZ nezaplaceno
2.2.2019CZEVozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A4 ZZ2 4.2.2019
27.3.2019CZEVolejníková Nikola BEKO Bike Race Team A6 ZSZ 1.4.2019
27.3.2019CZEVolejníková Natálie BEKO Bike Race Team A6 ZSZ 1.4.2019
6.1.2019CZEVokřínková Anežka A1 ZB 14.1.2019
4.1.2019CZEVokřínek Tomáš BEKO Bike Race Team A1 MB 20.3.2019
4.1.2019CZEVokřínek Šimon BEKO Bike Race Team A2 MP 20.3.2019
5.1.2019CZEVokřínek Matěj A3 MZ1 14.1.2019
2.4.2019CZEVencl Martin A1 MB 2.4.2019
2.4.2019CZEVelíšek Matyáš A3 MZ1 4.4.2019
24.3.2019CZEVaněk Matěj Obklady Vaněk A2 MP 27.3.2019
2.1.2019CZETvrzníková Marie FERROTHERM.cz A OD 3.1.2019
2.1.2019CZETvrzníková Magdaléna FERROTHERM.cz A3 ZZ1 3.1.2019
2.1.2019CZETvrzníková Markéta FERROTHERM.cz A2 ZP 3.1.2019
12.3.2019CZETrousil Jakub Bicykl team Ústí nad Labem A4 MZ2 14.3.2019
1.1.2019CZETřeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A4 MZ2 28.3.2019
7.1.2019CZETrávníček Kryštof Ride for fun A3 MZ1 15.1.2019
31.12.2018CZETomeš Roman A3 MZ1 2.1.2019
27.2.2019CZETomáš Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A5 MMZ 27.2.2019
1.4.2019CZESýkora Matěj A5 MMZ 2.4.2019
9.1.2019CZEŠorf Jakub SK Svojkov A3 MZ1 10.1.2019
17.2.2019CZEŠlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC A2 ZP 5.3.2019
2.4.2019CZEŠimon Jan A3 MZ1 4.4.2019
26.3.2019CZESeveryn Richard EXPRES.CZ Tufo team Kolín A5 MMZ nezaplaceno
6.2.2019CZESemeráková Adélka A OD 7.2.2019
3.1.2019CZESemeradova Emma MITAS Mercedes-Benz Praha Trek A1 ZB nezaplaceno
3.1.2019CZESemerad Marek MITAS Mercedes-Benz Praha Trek A3 MZ1 nezaplaceno
31.3.2019CZESedlák Robin SK Svojkov A3 MZ1 1.4.2019
4.3.2019CZESedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM A3 ZZ1 10.3.2019
4.3.2019CZESedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 ZMZ 10.3.2019
2.4.2019CZESchafer Josef BECO Bike Racing Team A4 MZ2 2.4.2019
2.4.2019CZERudolfová Elisabeth Little Riders A4 ZZ2 4.4.2019
2.4.2019CZERudolf Matyáš Little Riders A2 MP 4.4.2019
29.3.2019CZEŘíha Matyáš Riha Family A3 MZ1 nezaplaceno
2.4.2019CZEPůbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A5 MMZ 23.4.2019
4.2.2019CZEProvazník Jakub SDH Maršovice A3 MZ1 5.2.2019
29.12.2018CZEProcházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 ZZ1 2.1.2019
29.12.2018CZEProcházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A2 ZP 2.1.2019
31.3.2019CZEPolášek Daniel BAKAKO Nová Paka A4 MZ2 1.4.2019
22.2.2019CZEPokorná Adéla BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A4 ZZ2 26.3.2019
2.4.2019CZEPodhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav A4 MZ2 3.4.2019
19.2.2019CZEPetrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A5 ZMZ 22.2.2019
27.3.2019CZEPávek Lukáš BEKO Bike Race Team A5 MMZ 1.4.2019
28.2.2019CZENovakova Valerie SKIracingMB A5 ZMZ 14.3.2019
28.2.2019CZENovák Vojtěch SkiracingMB A4 MZ2 14.3.2019
31.3.2019CZENosek Antonín KSM HRÁDEK A5 MMZ 1.4.2019
1.1.2019CZEMoulis Lukáš Ivar CS Author Team A3 MZ1 8.1.2019
1.1.2019CZEMoulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ2 8.1.2019
28.3.2019CZEMistrová Vanessa Bitters Superior Cyklolive team A5 ZMZ 2.4.2019
14.2.2019CZEMeierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM A OD 22.2.2019
14.2.2019CZEMeier Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ2 22.2.2019
14.2.2019CZEMeier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MMZ 22.2.2019
27.1.2019CZEMazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU A4 MZ2 12.2.2019
1.2.2019CZEMatunák Tobiáš A2 MP 18.2.2019
2.4.2019CZEMádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka A3 MZ1 2.4.2019
1.2.2019CZEMádlík Petr BAKAKO Nová Paka A6 MSZ 4.2.2019
2.4.2019CZEMádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka A4 MZ2 2.4.2019
3.3.2019CZELöffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A5 MMZ 4.3.2019
31.12.2018CZELodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA A1 ZB 2.1.2019
31.12.2018CZELodr Oliver TJ AUTO ŠKODA A3 MZ1 2.1.2019
1.1.2019CZELhotáková Sofie Rohozec Amulet Team A2 ZP 21.2.2019
1.1.2019CZELhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team A3 ZZ1 21.2.2019
31.3.2019CZELamač František A2 MP 1.4.2019
31.3.2019CZEKyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 ZMZ 1.4.2019
2.1.2019CZEKudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 MZ1 7.1.2019
2.1.2019CZEKudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A4 MZ2 7.1.2019
19.3.2019CZEKuchařová Evelína A5 ZMZ 26.3.2019
19.3.2019CZEKuchařová Pavlína BSK Racing juniors A6 ZSZ 26.3.2019
27.3.2019CZEKučera Radim BEKO Bike Race Team A4 MZ2 1.4.2019
31.3.2019CZEKratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda A6 MSZ 2.4.2019
26.3.2019CZEKořínková Lucie KSM Hrádek A5 ZMZ 29.3.2019
25.3.2019CZEKolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MMZ 26.3.2019
24.3.2019CZEKnoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM A3 ZZ1 25.3.2019
24.3.2019CZEKnobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM A4 MZ2 25.3.2019
29.3.2019CZEKněbortová Barbora SKIracingMB A5 ZMZ 29.3.2019
29.3.2019CZEKněbort Vojtěch SKIracingMB A3 MZ1 29.3.2019
11.3.2019CZEKalaš Štěpán Bicykl team Ústí nad labem A4 MZ2 nezaplaceno
3.1.2019CZEJuris Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A2 MP 7.1.2019
2.1.2019CZEJungwirth František Dukla Liberec A6 MSZ 2.1.2019
2.1.2019CZEJungwirth Štěpán DUKLA Liberec A5 MMZ 2.1.2019
5.1.2019CZEJohn Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MMZ 18.3.2019
5.1.2019CZEJohn Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ2 18.3.2019
9.1.2019CZEJílek David Bicykl team Ústí nad Labem A4 MZ2 28.2.2019
24.1.2019CZEJelínek Bruno BEKO Bike Race Team A2 MP 26.2.2019
24.1.2019CZEJelínek Ondřej BEKO Bike Race Team A4 MZ2 26.2.2019
27.3.2019CZEHorák Adam BEKO Bike Race Team A5 MMZ 1.4.2019
27.3.2019CZEHorák Martin BECO Bike Racing Team A5 MMZ 1.4.2019
15.2.2019CZEHoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA A4 MZ2 18.2.2019
15.2.2019CZEHoffmann Ondra MOVS A5 MMZ 18.2.2019
27.1.2019CZEHavel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 MZ1 29.1.2019
27.3.2019CZEHavel Marek BEKO Bike Race Team A6 MSZ 1.4.2019
3.4.2019CZEHataš Tomáš Rohozec Amulet team A4 MZ2 3.4.2019
3.4.2019CZEHataš David Rohozec Amulet team A5 MMZ 3.4.2019
31.12.2018CZEHašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A4 ZZ2 8.1.2019
24.3.2019CZEHanuš František POCTA A5 MMZ nezaplaceno
2.2.2019CZEHájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ2 4.2.2019
2.2.2019CZEHájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MMZ 4.2.2019
29.12.2018CZEGamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 MZ1 28.2.2019
29.12.2018CZEGamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A2 MP 1.1.2019
29.12.2018CZEGamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 MZ1 1.1.2019
31.3.2019CZEFrydrych Tomáš Christian Tj Auto Škoda Mladá Boleslav A4 ZZ2 1.4.2019
2.4.2019CZEFingerhútt Boris Praha CCC A2 MP 2.4.2019
2.4.2019CZEFingerhútt Denis Praha CC A2 MP 2.4.2019
8.1.2019CZEFara Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ2 17.1.2019
31.12.2018CZEFamfulíková Elena BAKAKO Nová Paka A2 ZP 10.1.2019
31.12.2018CZEFamfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka A4 ZZ2 10.1.2019
27.3.2019CZEDumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A2 MP 6.4.2019
27.3.2019CZEDumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 MZ1 6.4.2019
2.4.2019CZEDudev Honzík A OD 3.4.2019
13.3.2019CZEDlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 MZ1 20.3.2019
16.1.2019CZEDlouhý Matouš Cyklofit Liberec A5 MMZ 17.1.2019
5.3.2019CZEDajčová Amálie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A4 ZZ2 10.3.2019
1.1.2019CZECicháková Anna Magdalena BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A2 ZP 1.1.2019
1.1.2019CZECichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A4 MZ2 1.1.2019
15.3.2019CZEBurgermeisterová Lucie TJ SOKOL PLAVY CYKLO BENDA A5 ZMZ 18.3.2019
15.3.2019CZEBurgermeister Karel TJ SOKOL PLAVY CYKLO BENDA A4 MZ2 18.3.2019
31.3.2019CZEBondy Nelly A OD 1.4.2019
30.12.2018CZEBondy Štěpán A3 MZ1 18.1.2019
2.4.2019CZEBohánská Vanesa Rohozec AMULET Team A4 ZZ2 nezaplaceno
28.12.2018CZEBílek Ondřej SpinFit Liberec A OD 1.1.2019
21.2.2019CZEBerka Tadeas BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A4 MZ2 27.2.2019
17.3.2019CZEBeranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM A6 ZSZ 18.3.2019
17.3.2019CZEBeran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MMZ 18.3.2019
31.12.2018CZEBeneš Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 MZ1 22.1.2019
2.4.2019CZEBendová Tereza TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda A2 ZP 2.4.2019
2.4.2019CZEBenda Tadeáš TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda A1 MB 2.4.2019
11.3.2019CZEBažantová Anežka Cyklo Benda A4 ZZ2 2.4.2019
11.3.2019CZEBažant Kryštof TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda A5 MMZ 2.4.2019
15.1.2019CZEBárta Tadeáš A2 MP 16.1.2019
26.3.2019CZEBajer Jan BAKAKO Nová Paka A6 MSZ 27.3.2019
23.2.2019CZEAustová Tereza Aktivit bike team A4 ZZ2 nezaplaceno
28.3.2019CZEAdolph Marek A2 MP nezaplaceno
28.3.2019CZEAdolph Petr A2 MP nezaplaceno