Startovní listina Grand Prix Dříteč - 8. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D62
K40
300 m14
50 m9
100 m9
600 m23
1 km11
Kategorie
M8Muži 16 a více let41
Z8Ženy 16 a více let21
M4Muži 16 a více let21
Z4Ženy 16 a více let19
H3Chlapci 6 - 7 let11
B2Dívky a chlapci 4 - 5 let9
B1Dívky a chlapci do 3 let9
H5Chlapci 10 - 11 let7
H4Chlapci 8 - 9 let7
D4Dívky 8 - 9 let6
H7Starší žáci 14 - 15 let4
D5Dívky 10 - 11 let3
D3Dívky 6 - 7 let3
D6Mladší žákyně 12 - 13 let3
H6Mladší žáci 12 - 13 let 2
D7Starší žákyně 14 - 15 let2
Celkem přihlášených168

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
27.3.2023CZEHulinova Kateřina 8 km Z8 30.3.2023
29.3.2023CZELoužilová Tereza 4 km Z4 30.3.2023
29.3.2023CZEMarečková Eliška 4 km Z4 29.3.2023
28.3.2023CZESvobodová Klára Fitmami Hradec Králové 8 km Z8 29.3.2023
29.3.2023CZEChlupáč Jan Kuchyně Lípa 4 km M4 29.3.2023
28.3.2023CZEŠvábíková Amálie Decatroop 4 km Z4 29.3.2023
28.3.2023CZEChlubna Patrik OCR Kids Poděbrady 8 km M8 29.3.2023
28.3.2023CZEDrahoš Radek Golf Spa Team 8 km M8 28.3.2023
27.3.2023CZELesák Mikuláš Lesáci 50 m B1 27.3.2023
27.3.2023CZELesáková Ema Lesáci 600 m D4 27.3.2023
27.3.2023CZEKabeláč Petr TopKa 8 km M8 27.3.2023
27.3.2023CZETopic Radim TopKa 8 km M8 27.3.2023
27.3.2023CZEKopřiva Jakub 8 km M8 27.3.2023
23.3.2023CZEKrejča Pavel Krajský úřad Středočeského kraje 4 km M4 27.3.2023
23.3.2023CZEOliva Radim Czechman Team 8 km M8 27.3.2023
27.3.2023CZERidl Jan Běžci onlinel 8 km M8 27.3.2023
27.3.2023CZEBlažek Michal 8 km M8 27.3.2023
27.3.2023CZEKučerová Anna 100 m B2 27.3.2023
27.3.2023CZEUrban Jáchym Urban 50 m B1 27.3.2023
27.3.2023CZEŠebrle Roman 8 km M8 27.3.2023
24.3.2023CZEKorel Dušan DuBeMa Svítkov 8 km M8 27.3.2023
26.3.2023CZETomášek Michal Běžecké treninky online 8 km M8 27.3.2023
27.3.2023CZEZeman Marek Bike & Ride Libertas 8 km M8 27.3.2023
24.3.2023CZEVaňous Martin GEODÉZIE ÚnO 8 km M8 25.3.2023
24.3.2023CZEJelínek Jiří 8 km M8 25.3.2023
24.3.2023CZELněnička Jan Dvůr Králové nad Labem 4 km M4 25.3.2023
23.3.2023CZEFraněk Matyáš DECATROOP 8 km M8 25.3.2023
24.3.2023CZEKrupičková Adéla KKL Hlinsko 1 km D6 24.3.2023
24.3.2023CZEVoženílek Marek TJ Sokol Jaroměř 300 m H3 24.3.2023
23.3.2023CZENeumann Jiří Neumanni 4 km M4 24.3.2023
23.3.2023CZEŽehanová Barbora Bára 4 km Z4 24.3.2023
23.3.2023CZENekolná Kateřina Bára 4 km Z4 24.3.2023
23.3.2023CZEŠpotáková Barbora Bára 4 km Z4 24.3.2023
23.3.2023CZENovotný Lukáš Bára 4 km M4 24.3.2023
23.3.2023CZEDoktor Martin Bára 4 km M4 24.3.2023
23.3.2023CZEDoubek František DECATROOP 8 km M8 24.3.2023
23.3.2023CZEPepperný Robert Krajský úřad Středočeského kraje 4 km M4 24.3.2023
23.3.2023CZEStráský Vilém DECATROOP 8 km M8 24.3.2023
23.3.2023CZEKopecký Ondřej Decatroop 8 km M8 24.3.2023
23.3.2023CZENováková Nela Habřina 100 m B2 23.3.2023
23.3.2023CZENováková Aneta TJ Sokol Jaroměř 1 km D6 23.3.2023
23.3.2023CZENováková Zuzana TJ Sokol Jaroměř 600 m D5 23.3.2023
23.3.2023CZEKošut Vojtěch 600 m H4 23.3.2023
23.3.2023CZENěmečková Magdaléna TJ Sokol Jaroměř 600 m D4 23.3.2023
23.3.2023CZENemec Vaclav 1 km H7 23.3.2023
23.3.2023CZEKopicová Tereza 100 m B2 23.3.2023
23.3.2023CZENovotný Darek Bára 100 m B2 23.3.2023
23.3.2023CZENovotný Janek Bára 600 m H5 23.3.2023
19.3.2023CZEKrejčíková Vendula 4 km Z4 22.3.2023
19.3.2023CZEKrejčíková Amálie 4 km Z4 22.3.2023
19.3.2023CZERetová Lucie 4 km Z4 22.3.2023
19.3.2023CZEMiletinova Jitka Ohnivá kopyta 8 km Z8 22.3.2023
21.3.2023CZEKubias David bezecketreninkyonline 8 km M8 22.3.2023
20.3.2023CZENěmec Radek PennyMann 8 km M8 22.3.2023
20.3.2023CZETrenda Filip 8 km M8 22.3.2023
20.3.2023CZEZavřelová Jana Cafe Bajer 8 km Z8 21.3.2023
20.3.2023CZEVerster Ivana SPV Stěžery 8 km Z8 21.3.2023
20.3.2023CZEErben Eduard TJ Sokol Atletika Jaroměř 600 m H5 20.3.2023
20.3.2023CZENěmcová Natálie TJ Jiskra Litomyšl 1 km D6 20.3.2023
18.3.2023CZEŠvábová Svitlana 4 km Z4 20.3.2023
19.3.2023CZEBártová Iva 8 km Z8 20.3.2023
17.3.2023CZEHavlasová Petra Cykloklub Krucemburk 4 km Z4 17.3.2023
15.3.2023CZEVálek Zdeněk 8 km M8 15.3.2023
15.3.2023CZESchejbalová Klára 8 km Z8 15.3.2023
15.3.2023CZEKrátká Anna Hvězda Pardubice 8 km Z8 15.3.2023
14.3.2023CZENohýnková Andrea Perníkoff 8 km Z8 15.3.2023
14.3.2023CZEVálková Eriks 8 km Z8 15.3.2023
14.3.2023CZESpringerová Barbora 4 km Z4 15.3.2023
14.3.2023CZECagwe John Hvězda Pardubice 8 km M8 15.3.2023
15.3.2023CZEMiletín Tomáš Ohnivá Kopyta 8 km M8 15.3.2023
14.3.2023CZESzalay Oliver TJ Sokol Hradec Králové 1 km H6 14.3.2023
14.3.2023CZEFörstl Petr 4 km M4 14.3.2023
14.3.2023CZECzagan Jan SDH Dědek 8 km M8 14.3.2023
13.3.2023CZENagy Adam TJ Sokol Jaroměř 4 km M4 14.3.2023
1.3.2023CZEKubelková Natalie zdravka team 8 km Z8 14.3.2023
28.2.2023CZEVacarda Vladimír AC Slovan Liberec 8 km M8 14.3.2023
23.2.2023CZEVítová Jitka 8 km Z8 14.3.2023
16.2.2023CZEMencl Miloš Night Run Team 4 km M4 14.3.2023
16.2.2023CZEMenclová Monika NN Night Run Team 4 km Z4 14.3.2023
13.2.2023CZETykvan David Nesmrtelný 8 km M8 14.3.2023
13.2.2023CZENemec Vaclav 8 km M8 14.3.2023
6.2.2023CZEVrbický Ondřej AC GoMango Högner 8 km M8 14.3.2023
24.1.2023CZEJonášová Zdeňka Hradecký spinning klub 8 km Z8 14.3.2023
21.1.2023CZEVit Tomas FORD B479 8 km M8 14.3.2023
14.3.2023CZEFörstlová Sophie 600 m D4 14.3.2023
14.3.2023CZEElich Jakub DrátěnéPloty - ACPardubice 600 m H5 14.3.2023
13.3.2023CZEČerník Zdeněk Rozběháme Pardubice 4 km M4 14.3.2023
13.3.2023CZEKučerová Elizabeth 50 m B1 13.3.2023
13.3.2023CZEKučera Sebastian 600 m H4 13.3.2023
10.3.2023CZESynek Jiri Rohozec Amix Team 8 km M8 13.3.2023
12.3.2023CZEJirásko Lubomír SK SRCH 8 km M8 13.3.2023
11.3.2023CZEDvořáková Petra AC Čáslav 8 km Z8 12.3.2023
10.3.2023CZEŠtěpánek Patrik DD Senožaty 300 m H3 10.3.2023
10.3.2023CZEVégh Filip DD Senožaty 1 km H7 10.3.2023
10.3.2023CZEKonstantinovič Maxmilián DD Senožaty 600 m H5 10.3.2023
10.3.2023CZEKonstantinovič Daniel DD Senožaty 600 m H5 10.3.2023
10.3.2023CZEVéghová Samanta DD Senožaty 600 m D4 10.3.2023
10.3.2023CZEKonstantinovič Samuel DD Senožaty 300 m H3 10.3.2023
20.1.2023CZEFikr Zdeněk SDH Dříteč 4 km M4 10.3.2023
7.3.2023CZEDohnálková Bohumila 4 km Z4 10.3.2023
9.3.2023CZEFikrová Lilly We will rock you! 50 m B1 9.3.2023
6.3.2023CZEVítová Monika 8 km Z8 7.3.2023
3.3.2023CZEZavřelová Barbora Zavři Němčice 8 km Z8 7.3.2023
3.3.2023CZEBryčka Richard 300 m H3 3.3.2023
2.3.2023CZEDvořáková Daniela TJ Sokol Jaroměř - atletika 1 km D7 2.3.2023
1.3.2023CZEŠimková Valentýna Zdrávka team 8 km Z8 2.3.2023
1.3.2023CZEMalkrab Marlene zdravka team 8 km Z8 2.3.2023
28.2.2023CZEŠourek Vítězslav Pardubice 4 km M4 2.3.2023
23.2.2023CZEKubelka Pavel 4 km M4 1.3.2023
28.2.2023CZEHolubčák Marek 300 m H3 28.2.2023
26.2.2023CZEPetržílek Zdeněk KRB Chrudim 8 km M8 28.2.2023
22.2.2023CZEPultarová Michaela Tlapková Patrola 4 km Z4 25.2.2023
23.2.2023CZEŠtys Pavel RETIA 8 km M8 24.2.2023
23.2.2023CZERohlíková Sofie AC Pardubice 600 m D5 23.2.2023
23.2.2023CZENagy Lukáš Tj Sokol Jaroměř 1 km H7 23.2.2023
23.2.2023CZEAndrle Vojtěch 50 m B1 23.2.2023
23.2.2023CZEAndrle Aleš TJ Sokol Jaroměř 300 m H3 23.2.2023
23.2.2023CZEKubelka Adam 300 m H3 23.2.2023
23.2.2023CZEKubelková Tereza 600 m D4 23.2.2023
23.2.2023CZEZajačiková Anežka BIKE FREAKS HOLICE 300 m D3 23.2.2023
23.2.2023CZEZajačik Šimon BIKE FREAKS HOLICE 600 m H4 23.2.2023
23.2.2023CZEHečko Adam TJ Sokol Dolní Ředice 300 m H3 23.2.2023
22.2.2023CZESenecká Nela 1 km D7 22.2.2023
21.2.2023CZEChmelik Martin 4 km M4 22.2.2023
22.2.2023CZEPultar Pavel Tlapkova patrola 4 km M4 22.2.2023
22.2.2023CZEPultar Pavel Tlapkova patrola 600 m H4 22.2.2023
17.2.2023CZERohlík Václav 8 km M8 22.2.2023
18.2.2023CZESmutný Jan 8 km M8 19.2.2023
17.2.2023CZEForštová Tatiana Rozběháme Pardubice 4 km Z4 18.2.2023
17.2.2023CZEKantor Daniel Minecraft LEGO 100 m B2 17.2.2023
16.2.2023CZEMenclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové 600 m D5 16.2.2023
16.2.2023CZEBílý Prokop Bílá síla 50 m B1 16.2.2023
16.2.2023CZEBílý Jaromír Bílá síla 300 m H3 16.2.2023
16.2.2023CZEBílý Vojtěch Bílá síla 600 m H4 16.2.2023
16.2.2023CZEBílý Zdeněk Bílá síla 600 m H5 16.2.2023
16.2.2023CZEFajt Benjamín MiniFajti 50 m B1 16.2.2023
16.2.2023CZEFajtová Evelína MiniFajti 100 m B2 16.2.2023
10.2.2023CZEŠedová Tereza 4 km Z4 16.2.2023
13.2.2023CZEPullman Miroslav trhová kamenice 8 km M8 15.2.2023
9.2.2023CZEŠiroký Matěj 100 m B2 9.2.2023
3.2.2023CZEUdržal Jan 8 km M8 4.2.2023
3.2.2023CZEUdržalová Helena Udržalovi 100 m B2 3.2.2023
3.2.2023CZEUdržalová Marie Udržalovi 300 m D3 3.2.2023
2.2.2023CZEUdržalová Alžběta Udržalovi 600 m D4 2.2.2023
31.1.2023CZEKučera Radek MARCIPAN 8 km M8 2.2.2023
1.2.2023CZEZbraněk Štěpánek 100 m B2 1.2.2023
31.1.2023CZEPevný Jakub 600 m H4 31.1.2023
29.1.2023CZEChmelík Dominik atletika Chrudim 4 km M4 31.1.2023
24.1.2023CZETakáč Vojtěch Svinčany 50 m B1 24.1.2023
24.1.2023CZETakáčová Terezie Svinčany 50 m B1 24.1.2023
24.1.2023CZETakáčová Gabriela Svinčany 300 m D3 24.1.2023
23.1.2023CZEEis Martin 4 km M4 24.1.2023
21.1.2023CZESkalická Dita 8 km Z8 24.1.2023
21.1.2023CZESkalický Petr 4 km M4 24.1.2023
22.1.2023CZEKabrhel David 4 km M4 24.1.2023
22.1.2023CZENovák Jiří Jezbořice 4 km M4 24.1.2023
23.1.2023CZEHorký Adam 600 m H5 23.1.2023
23.1.2023CZEKrejčík Pavel Krejča team 8 km M8 23.1.2023
23.1.2023CZEKrejčíková Kateřina Krejča team 4 km Z4 23.1.2023
23.1.2023CZEKrejčík Michael Krejča team 300 m H3 23.1.2023
23.1.2023CZEKrejčík Matyáš Krejča team 600 m H4 23.1.2023
23.1.2023CZEKrejčík Daniel Krejča team 1 km H6 23.1.2023
23.1.2023CZEKrejčík Pavel Krejča team 1 km H7 23.1.2023
21.1.2023CZEVít Tomáš VIKI team 8 km M8 23.1.2023
22.1.2023CZENováková Andrea VIKI team 8 km Z8 23.1.2023
20.1.2023CZEMajorová Kateřina Rozběháme Pardubice 8 km Z8 21.1.2023
20.1.2023CZEpesoutova martina 4 km Z4 21.1.2023
20.1.2023CZEFikr Oliver We will rock you 300 m H3 20.1.2023