Startovní listina AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

Statistika přihlášených

Trať
A426
A322
A517
A213
A5
A14
A64
Kategorie
MZ2Žáci 2 - rok narození 2009 - 201018
MZ1Žáci 1 - rok narození 2011 - 201216
MMZMladší žáci - rok narození 2007 - 200811
ZZ2Žákyně 2 - rok narození 2009 - 20108
MPPředžáci - rok narození 2013 - 20147
ZPPředžákyně - rok narození 2013 - 20146
ZMZMladší žákyně - rok narození 2007 - 20086
ZZ1Žákyně 1 - rok narození 2011 - 20126
ODOdrážedla - rok narození 2015 a mladší5
ZBBobice - rok narození 2015 a mladší3
MSZStarší žáci - rok narození 2005 - 20062
ZSZStarší žákyně - rok narození 2005 - 20062
MBBobíci - rok narození 2015 a mladší1
Celkem přihlášených91

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba
13.3.2019CZEDlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 MZ1 20.3.2019
4.1.2019CZEVokřínek Tomáš BEKO Bike Racing Team A1 MB 20.3.2019
4.1.2019CZEVokřínek Šimon BEKO Bike Race Team A2 MP 20.3.2019
17.3.2019CZEBeranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM A6 ZSZ 18.3.2019
17.3.2019CZEBeran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MMZ 18.3.2019
5.1.2019CZEJohn Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MMZ 18.3.2019
5.1.2019CZEJohn Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ2 18.3.2019
15.3.2019CZEBurgermeisterová Lucie TJ SOKOL PLAVY CYKLO BENDA A5 ZMZ 18.3.2019
15.3.2019CZEBurgermeister Karel TJ SOKOL PLAVY CYKLO BENDA A4 MZ2 18.3.2019
7.1.2019CZEZelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A3 MZ1 15.3.2019
7.1.2019CZEZelená Lucka BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A4 ZZ2 15.3.2019
28.2.2019CZENovakova Valerie SKIracingMB A5 ZMZ 14.3.2019
28.2.2019CZENovák Vojtěch SkiracingMB A4 MZ2 14.3.2019
12.3.2019CZETrousil Jakub Bicykl team Ústí nad Labem A4 MZ2 14.3.2019
4.3.2019CZESedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 ZMZ 10.3.2019
4.3.2019CZESedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM A3 ZZ1 10.3.2019
5.3.2019CZEDajčová Amálie Bitters Superior Cyklolive team A4 ZZ2 10.3.2019
17.2.2019CZEŠlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC A2 ZP 5.3.2019
3.3.2019CZELöffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A5 MMZ 4.3.2019
9.1.2019CZEJílek David Bicykl team Ústí nad Labem A4 MZ2 28.2.2019
29.12.2018CZEGamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A3 MZ1 28.2.2019
21.2.2019CZEBerka Tadeas Bitters Superior Cyklolive team A4 MZ2 27.2.2019
27.2.2019CZETomáš Šimon Bitters Superior Cyklolive team A5 MMZ 27.2.2019
24.1.2019CZEJelínek Ondřej Beko A4 MZ2 26.2.2019
24.1.2019CZEJelínek Bruno Beko A2 MP 26.2.2019
14.2.2019CZEMeierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM A OD 22.2.2019
14.2.2019CZEMeier Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ2 22.2.2019
14.2.2019CZEMeier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MMZ 22.2.2019
19.2.2019CZEPetrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A5 ZMZ 22.2.2019
1.1.2019CZELhotáková Sofie Rohozec Amulet Team A2 ZP 21.2.2019
1.1.2019CZELhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team A3 ZZ1 21.2.2019
1.2.2019CZEMatunák Tobiáš A2 MP 18.2.2019
15.2.2019CZEHoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA A4 MZ2 18.2.2019
15.2.2019CZEHoffmann Ondra MOVS A5 MMZ 18.2.2019
27.1.2019CZEMazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU A4 MZ2 12.2.2019
6.2.2019CZESemeráková Adélka A OD 7.2.2019
4.2.2019CZEProvazník Jakub SDH Maršovice A3 MZ1 5.2.2019
1.2.2019CZEMádlík Petr BAKAKO Nová Paka A6 MSZ 4.2.2019
2.2.2019CZEHájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ2 4.2.2019
2.2.2019CZEHájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MMZ 4.2.2019
2.2.2019CZEVozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A4 ZZ2 4.2.2019
27.1.2019CZEHavel Matěj Bitters Superior Cyklofit team A3 MZ1 29.1.2019
31.12.2018CZEBeneš Adam Bitters Superior Cyklofit Team A3 MZ1 22.1.2019
30.12.2018CZEBondy Štěpán Bitters Superior Cyklofit Team A3 MZ1 18.1.2019
16.1.2019CZEDlouhý Matouš Cyklofit Liberec A5 MMZ 17.1.2019
8.1.2019CZEFara Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ2 17.1.2019
15.1.2019CZEBárta Tadeáš A2 MP 16.1.2019
7.1.2019CZETrávníček Kryštof Ride for fun A3 MZ1 15.1.2019
5.1.2019CZEVokřínek Matěj A3 MZ1 14.1.2019
6.1.2019CZEVokřínková Anežka A1 ZB 14.1.2019
31.12.2018CZEFamfulíková Elena BAKAKO Nová Paka A2 ZP 10.1.2019
31.12.2018CZEFamfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka A4 ZZ2 10.1.2019
9.1.2019CZEŠorf Jakub SK Svojkov A3 MZ1 10.1.2019
31.12.2018CZEHašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A4 ZZ2 8.1.2019
1.1.2019CZEMoulis Lukáš Ivar CS Author Team A3 MZ1 8.1.2019
1.1.2019CZEMoulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ2 8.1.2019
2.1.2019CZEKudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A3 MZ1 7.1.2019
2.1.2019CZEKudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A4 MZ2 7.1.2019
3.1.2019CZEJuris Šimon Bitters Superior cyklofit team A2 MP 7.1.2019
2.1.2019CZETvrzníková Marie FERROTHERM.cz A OD 3.1.2019
2.1.2019CZETvrzníková Magdaléna FERROTHERM.cz A3 ZZ1 3.1.2019
2.1.2019CZETvrzníková Markéta FERROTHERM.cz A2 ZP 3.1.2019
29.12.2018CZEProcházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A2 ZP 2.1.2019
29.12.2018CZEProcházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 ZZ1 2.1.2019
2.1.2019CZEJungwirth František Dukla Liberec A6 MSZ 2.1.2019
2.1.2019CZEJungwirth Štěpán DUKLA Liberec A5 MMZ 2.1.2019
31.12.2018CZETomeš Roman A3 MZ1 2.1.2019
31.12.2018CZELodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA A1 ZB 2.1.2019
31.12.2018CZELodr Oliver TJ AUTO ŠKODA A3 MZ1 2.1.2019
28.12.2018CZEZaplatílek Anthony SpinFit Liberec A OD 1.1.2019
28.12.2018CZEBílek Ondřej SpinFit Liberec A OD 1.1.2019
1.1.2019CZECichák Mikuláš Bitters superior cyklofit team A4 MZ2 1.1.2019
1.1.2019CZECicháková Anna Magdalena Bitters superior cyklofit team A2 ZP 1.1.2019
29.12.2018CZEGamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A2 MP 1.1.2019
29.12.2018CZEGamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A3 MZ1 1.1.2019
1.1.2019CZETřeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A4 MZ2 nezaplaceno
1.1.2019CZEWolfová Amálka Beany A3 ZZ1 nezaplaceno
3.1.2019CZESemerad Marek MITAS Mercedes-Benz Praha Trek A3 MZ1 nezaplaceno
3.1.2019CZESemeradova Emma MITAS Mercedes-Benz Praha Trek A1 ZB nezaplaceno
9.2.2019CZEVyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 ZMZ nezaplaceno
22.2.2019CZEPokorná Adéla BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM A4 ZZ2 nezaplaceno
23.2.2019CZEAustová Tereza Aktivit bike team A4 ZZ2 nezaplaceno
11.3.2019CZEBažant Kryštof Cyklo Benda A5 MMZ nezaplaceno
11.3.2019CZEBažantová Anežka Cyklo Benda A4 ZZ2 nezaplaceno
11.3.2019CZEKalaš Štěpán Bicykl team Ústí nad labem A4 MZ2 nezaplaceno
19.3.2019CZEKuchařová Pavlína BSK Racing juniors A6 ZSZ nezaplaceno
19.3.2019CZEKuchařová Evelína A5 ZMZ nezaplaceno
24.3.2019CZEKnobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM A4 MZ2 nezaplaceno
24.3.2019CZEKnoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM A3 ZZ1 nezaplaceno
24.3.2019CZEVaněk Matěj Obklady Vaněk A2 MP nezaplaceno
24.3.2019CZEHanuš František POCTA A5 MMZ nezaplaceno